facebook
favorite button
member since icon
Sinds april 2023
Leraar sinds april 2023
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Jazzharmonie en gehoortraining. Pianistische benadering. Voor alle niveaus.
course price icon
Van 58 € /h
arrow icon
Hallo, mijn naam is Anna en ik geef al meer dan 15 jaar les en onderzoek naar de meest effectieve methoden voor het leren van jazzharmonie, gehoortraining en spontane arrangementvaardigheden. Ik breng jouw muziekinstinct en vaardigheden naar een hoger niveau.

Vanwege de effectieve methodologie en premiumtechnieken die in de cursus worden gebruikt, brengen we de studietijd van de stof terug tot enkele maanden in plaats van meerdere jaren. Dit betekent dat je met veel plezier op jazzjams kunt spelen en je muziek veel sneller publiekelijk kunt delen.

U krijgt begeleiding bij het oefenen met behulp van Pianistic Intervallic en Ear Training-methoden. Geen abstracte theorie: oefen op je gemak en met plezier!

Naast de muzikale informatie leer ik je unieke psychotechnieken om innerlijke weerstand en mogelijk uitstelgedrag los te laten, maar je energieniveau en motivatie om regelmatig te studeren te verhogen.

Ik bied deze training aan voor aspirant-beginnende jazzmuzikanten van welke specialisatie dan ook die zich overweldigd voelen door meerdere ongeorganiseerde informatiebronnen in het jazzonderwijs en met plezier en vertrouwen willen studeren volgens een duidelijk effectieve methode.
Extra informatie
Minimale pianospelvaardigheden en een keyboard/akoestische piano vereist.
Locatie
location type icon
Online vanuit Nederland
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Grieks
Russisch
Vaardigheden
Muziekstijlen:
Jazz
Speeltechnieken:
Harmonisatie
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik geef lessen piano en muziektheorie/muziekschrijven (compositie) in de regio’s Brussel en Leuven.
Ik heb in Italië (piano) en aan het Conservatorium van Brussel (muziekschrijven) gestudeerd.
Ik deel graag mijn artistieke kennis en ervaring met gemotiveerde studenten van alle leeftijden en met uiteenlopende achtergronden.
In mijn lesmethode probeer ik mij te richten op de sterke punten en kwaliteiten van de student om zo technische vaardigheden te ontwikkelen die de student helpen om op een eenvoudige en natuurlijke manier moeilijkheden te overwinnen.
Ik vind het belangrijk dat de student zijn/haar persoonlijkheid op een autonome en creatieve manier kan uiten.
verified badge
Welkom bij mijn pianolesstudio! Ik ben een professionele pianist die privé piano- en theorielessen aanbiedt voor studenten van alle niveaus. Als pianist met meer dan 14 jaar leservaring in Europa en de VS, en meer dan 23 jaar ervaring als speler/optredend pianist, vind ik het leuk om mijn studenten te motiveren met muziek van hun eigen voorkeursstijl en interesse, of dat nu klassiek of hedendaags is. Mijn belangrijkste doel is om een positieve ervaring en liefde voor muziek maken te bevorderen tijdens het leerproces. Als de student geïnteresseerd is in een meer gestructureerde aanpak, begeleid ik de voorbereiding op de klassen 1-8 van de Associated Board of the Royal Schools of Music (ABRSM) piano- en muziektheorie-examens, waar mijn studenten consequent de hoogste cijfers halen. Ik heb ook succesvolle ervaring met het voorbereiden van studenten op conservatoriumtoelatingsaudities, masterclasses en wedstrijden in Europa, de VS, India en Canada. We hebben twee keer per jaar klasconcerten bij Pianos Maene voor geïnteresseerde studenten. Ik bied graag een meer ontspannen of een serieuze benadering van het leren pianospelen, we hoeven alleen de persoonlijke doelen en voorkeuren van elke student te bespreken.

Mijn eigen studies zijn als volgt: Ik heb twee postdoctorale uitvoeringsgraden behaald aan het Koninklijk Conservatorium van Antwerpen: "Concertsolist" in Piano Performance en "Kamermuziek" (onder begeleiding van de gewaardeerde professor Sergei Edelmann). Hiervoor behaalde ik mijn Bachelor- en Masterdiploma's in Piano Performance/Music aan de University of Minnesota - Minneapolis (met Prof. Lydia Artymiw) en Texas Christian University, Fort Worth (met Dr. Tamas Ungar). Mijn ervaring omvat samenwerking met veel verschillende instrumentalisten en zangers, optreden als solist en samenwerkend lid in verschillende orkesten en het ontvangen van hoofdprijzen in verschillende wedstrijden. Terwijl ik momenteel mijn uitvoerings- en opnamecarrière in België voortzet, ontwikkel ik mijn privémuziekstudio in het centrum van Antwerpen en kijk ik ernaar uit om nieuwe studenten te ontmoeten.
verified badge
Individuele instrumentcoaching viool of piano.
Heeft u in deze moeilijke tijden nood aan afleiding, zingeving en structuur voor uzelf of uw gezin? Bent u altijd al geïnteresseerd geweest in viool of piano? Wilt u dat uw kind een mooi instrument leert zonder de druk van examens? Dit kan nu bij Rubato, voor zowel jong als oud!

- Aangepast aan je niveau en stijlvoorkeur, op eigen tempo.
- Afgestemd op jouw ambitie en agenda: recreatief? Een springplank naar muzikale studies? Je eigen droomproject?
- Lessen via skype, ook aan huis of op locatie.
- Ook kleine ensembles die coaching wensen zijn welkom.

Ideaal voor wie zoekt naar een aangename hobby in ontspannen sfeer, die ook uitdagend kan zijn op intellectueel, motorisch en emotioneel vlak.
verified badge
Ik ben al muzikant sinds mijn veertiende en geef al meer dan tien jaar privélessen.

Ik focus op jouw doelen, of het nu gaat om het verbeteren van je woordenschat (jazz of andere moderne genres) of het leren van de basisbeginselen van de contrabas en elektrische bas. Ik besteed veel aandacht aan de praktische toepassing van theoretische concepten.
Een persoonlijk reisschema, afgestemd op de behoeften en wensen van de student.

Een niet-uitputtende lijst van wat we kunnen zien:

- basistechnieken voor beginners
- leerstukken naar keuze
-Ontwikkel je kennis van de gitaarhals (toonladders, arpeggio's, drieklanken)
- het ontwikkelen van je gehoor en improvisatievermogen
- Ontwikkel je gevoel voor ritme en muziektheorie
- Muziektheorie, compositie en arrangement
verified badge
Als pianolerares beschik ik over een sterk muzikaal gehoor, uitgebreide pianovaardigheden en een brede kennis van muziek en muziektheorie. Dankzij mijn ervaring als muziekleraar kan ik leerlingen op een duidelijke, gestructureerde en inspirerende manier begeleiden in hun muzikale ontwikkeling. Ik lees vlot van blad (zichtlezen) en kan muziek snel analyseren en uitleggen, wat mij helpt om leerlingen efficiënt en doelgericht te ondersteunen tijdens hun leerproces.

In mijn lessen combineer ik technische ontwikkeling met muzikaal begrip en expressie. Geduld, duidelijke communicatie en een positieve leeromgeving zijn voor mij essentieel. Elke leerling is anders, daarom werk ik met een persoonlijke aanpak waarbij ik aandacht heb voor het tempo, het niveau en de doelen van elke student. Mijn sterke motiverende vaardigheden helpen leerlingen om vertrouwen te krijgen in hun spel en om plezier te blijven beleven aan het leren van muziek.

Een belangrijk onderdeel van mijn werk als pianolerares is het herkennen van de sterke en zwakke punten van mijn leerlingen. Door goed te observeren en te luisteren kan ik gericht advies geven en oefeningen aanpassen zodat leerlingen zich stap voor stap verder ontwikkelen. Ik help hen om hun techniek te verbeteren, hun muzikaliteit te verdiepen en hun zelfvertrouwen aan het instrument te versterken.

De voornaamste taak in mijn pianolessen is om leerlingen te motiveren en enthousiast te maken voor het pianospelen. Ik wil dat leerlingen niet alleen leren spelen, maar ook een echte liefde voor muziek ontwikkelen. Daarom besteed ik aandacht aan zowel technische vaardigheden als muzikale interpretatie en luistervaardigheid.

Tijdens de lessen werk ik systematisch aan de ontwikkeling van de hand- en vingertechniek. Dit gebeurt onder andere door gerichte oefeningen zoals toonladders, arpeggio’s, akkoordstructuren en andere technische oefeningen die helpen om flexibiliteit, kracht en controle in de vingers op te bouwen. Daarnaast begeleid ik leerlingen bij het correct lezen van noten, ritmebegrip, dynamiek, frasering en muzikale expressie.

Ik ontwikkel en gebruik ook aangepast lesmateriaal en oefeningen die aansluiten bij het niveau en de vooruitgang van de leerling. Door regelmatig de oefeningen en technieken na te kijken en bij te sturen, zorg ik ervoor dat leerlingen een solide technische en muzikale basis opbouwen.

Naast het leren spelen van bestaande muziekstukken besteed ik ook aandacht aan het begrijpen van muziek. Daarom krijgen leerlingen in mijn lessen ook elementen van muziektheorie mee, zodat ze beter begrijpen hoe muziek is opgebouwd. Dit helpt hen om zelfstandiger te oefenen, sneller nieuwe muziek te leren en een dieper inzicht in muziek te ontwikkelen.

Mijn doel als pianolerares is om een inspirerende leeromgeving te creëren waarin leerlingen zich muzikaal kunnen ontwikkelen, hun creativiteit kunnen ontdekken en stap voor stap kunnen groeien als muzikant. Pianospelen is niet alleen een technische vaardigheid, maar ook een kunstvorm waarmee mensen emoties, ideeën en verhalen kunnen uitdrukken. Daarom probeer ik in mijn lessen altijd techniek, kennis en muzikale beleving met elkaar te verbinden.
verified badge
Bij pianoles gebruiken wij de boekmethode van Hal Leonard (Kinderen onder 8 het Les- en Speelboek).
Alles wordt stap voor stap uitgelegd en gaandeweg leer je noten lezen en piano leren kennen.

Kijk in het begin samen naar wat voor jou belangrijk is. Welke doelen wil je stellen en wat voelt haalbaar en comfortabel?
We stellen lange termijn doelen van bijvoorbeeld een jaar. Helemaal afgestemd op waar jij nu staat.

Tijdens de lessen ben ik geduldig, motiverend, aanmoedigend en complimenterend. Ik geef aan wat er beter kan, en let ook op hoe je makkelijker kunt spelen. En nog veel meer. Afgestemd op uw behoeften en wensen.
verified badge
Ik ben een Spaanse pianist en componist (MMus afgestudeerd aan Codarts Rotterdam in beide richtingen) met jarenlang leservaring, en ook zeer actief op het gebied van optredens in diverse contexten.

Ik geef online pianolessen voor diverse stijlen (klassiek, jazz, latin, pop), en ook muziektheorie, compositie en improvisatielessen. Mijn methode onderscheidt zich door hun dynamiek, praktische aanpak en aanpassing aan de behoeften en interesses van de student.
verified badge
Eyal heeft de afgelopen 15 jaar honderden studenten les gegeven in zowel gitaar als piano, naast muziektheorie en compositie. Naast zijn formele muziekopleiding (een bachelor compositie, een lerarendiploma van de muziekacademie in Jeruzalem en een master compositie van Codarts, Rotterdam), heeft Eyal ervaring opgedaan in een breed scala aan verschillende muziekstijlen, waaronder rock, blues, jazz, klassieke muziek, elektronische muziek en hedendaagse muziek, waarop hij zijn rijke aanpak baseert die voor elke student afzonderlijk kan worden aangepast.

Solo's, akkoorden, improvisaties, zware distortion of akoestische gitaar, spelen op een feestje of op podia springen, noten lezen of op gehoor spelen. Misschien weet je precies wat je wilt, maar misschien weet je het nog niet zeker. Volgens Eyal is het de taak van de leraar om je te helpen dat te ontdekken en je door je persoonlijke proces te begeleiden.

Johann Sebastian Bach of John Lennon? Sergei Rachmaninoff of Freddie Mercury? Regina Spektor? Nina simone? Misschien Wolfgang Amadeus Mozart? Complexe harmonieën of eenvoudige melodieën? Klassieke stukken of moderne melodieën? Het enige juiste antwoord is wat jij interessant vindt.
verified badge
Leren drummen?
Easy as 1,2,3.
Met mij leer je the basics, met je favorieten muziek meespelen en je eigen grooves op te bouwen.
Het liefst bij mij in de studio, maar het kan ook bij u.

Ik heb 18 jaar achter de kit in verschilde stijlen (rock, jazz, reggae, afrobeat).

Voor kinderen kunnen we eventueel een aangepast tarief bespreken.

Bij vragen stuur gerust een berichtje :)
verified badge
Hallo! Ik ben Didac Barber, een professionele concertpianist en ervaren docent uit Spanje, nu woonachtig in Nederland.

Ik behaalde een master in pianospel aan The Hartt School (VS) en volgde mijn opleiding aan ESMUC Barcelona, waar ik les kreeg van internationale toppianisten zoals Adolf Pla en Luiz de Moura Castro. Ik heb opgetreden in heel Europa, de VS en Azië en geef al meer dan 15 jaar pianoles – op conservatoria, in privéstudio's en internationaal online.

Mijn passie ligt niet alleen in presteren, maar ook in het helpen van leerlingen om te ontdekken waartoe ze in staat zijn. Ik ben toegewijd, empathisch en geduldig – en ik wil dat jij net zoveel van je leertraject geniet als ik ervan geniet door het te delen.

Elke student is anders, en dat geldt ook voor mijn lessen.
Of je nu net begint of je al aan het voorbereiden bent op audities of optredens: ik pas de lessen aan op jouw doelen, uitdagingen en muzieksmaak.

Wij kunnen op een persoonlijke en motiverende manier werken aan:
* Techniek en geluidsproductie
* Repertoire (klassiek, hedendaags, filmmuziek, etc.)
* Muzikale expressie en interpretatie
* Voorbereiding op optredens (concerten, examens, audities)
* Oefen strategieën en bouw zelfvertrouwen op


Ik help je graag om de beste pianist te worden die je kunt zijn. Of dat nu betekent dat je Bach onder de knie wilt krijgen of eindelijk je favoriete stuk vol zelfvertrouwen wilt spelen.

De lessen vinden plaats bij de studenten thuis of online en worden gegeven in het Engels, Spaans of Catalaans. Helaas is er op dit moment nog geen Nederlandstalige cursus beschikbaar.

Stuur me gerust een berichtje als je vragen hebt. Ik hoor graag over je muzikale doelen en help je ze te bereiken.
Laten we samen muziek maken!
— Didac 🎶
verified badge
Of je nu wilt leren dj'en, je (eerste) tracks wilt produceren, piano wilt leren spelen, compositie wilt begrijpen of een sterkere (online) creatieve identiteit wilt opbouwen, ik help je graag verder!

We kunnen werken aan de technische kant van muziek, zoals dj'en/productie, arrangement, mixen en muziektheorie, maar ook aan het grotere geheel: het creëren van concepten, het ontwikkelen van je stijl en het opbouwen van je persoonlijke merk als artiest.

Voor mij draait muziek om nieuwsgierigheid, creativiteit en plezier hebben tijdens het leren. Iedereen heeft zijn eigen ideeën en inspiratie, en ik help je graag om die om te zetten in iets unieks. Of je nu net begint of al muziek maakt, we kijken samen naar wat je wilt bereiken en stellen een leerpad samen dat bij je past.
verified badge
Wil je leren saxofoon of piano spelen? Leren improviseren of componeren? Of wil je misschien de muziektheorie beter begrijpen? Dan ben je hier aan het juiste adres.
We beginnen op jouw huidige niveau en werken samen aan het behalen van jouw doelen.
Ik help je graag! :)
verified badge
De muzikale reis van elke leerling is anders, en je lessen zouden dat ook moeten zijn.
Met meer dan 5 jaar ervaring in het lesgeven van piano aan leerlingen van alle niveaus (van complete beginners tot gevorderde leerlingen op weg naar het conservatorium en gepensioneerden die de muziek herontdekken) worden de lessen opgebouwd rond jouw doelen, tempo en interesses. Of je nu voor het eerst piano speelt, je voorbereidt op een toelatingsexamen voor het conservatorium, of na jaren teruggrijpt naar het instrument, elke leerling krijgt een plan op maat, afgestemd op waar hij of zij nu staat en naartoe wil.
De eerste les draait om elkaar leren kennen: het huidige niveau, de doelen en wat je muzikaal enthousiast maakt, zodat er vanaf dag één een duidelijk en realistisch plan opgesteld kan worden. Daarna wordt er structureel en haalbaar geoefend, met concrete, uitvoerbare doelen tussen de lessen door, en met verschillende hulpmiddelen en materialen die onderweg worden aangereikt. De lessen kunnen bij mij thuis plaatsvinden of, indien gewenst, bij jou thuis.
Als docent probeer ik flexibel te blijven ten opzichte van wat mijn leerlingen willen ontdekken: ik merk dat leerlingen vaak enthousiast zijn over allerlei genres, en hoewel mijn eigen opleiding klassiek is, help ik net zo graag een leerling met jazzstandards en improvisatie als dat hen enthousiast maakt, naast meer traditioneel repertoire.
Referenties van voormalige leerlingen zijn op aanvraag beschikbaar (al aanwezig op andere platforms).
verified badge
Rather than a fixed curriculum, I build a custom syllabus for each student based on their needs, goals, and current level. In designing lessons, I draw on my own experience both as a self-taught musician and as an academically trained one — combining structured, conservatory-level methods with the flexibility that comes from having found my own way into this field first.

Lessons are shaped in pace and format to what actually works for the student in front of me — whether that means working note-by-note through an audition piece, or building broader theoretical fluency over a longer stretch of time.
verified badge
Leren pianospelen is een uitdaging, maar ook ontzettend leuk! Ik zorg ervoor dat mijn leerlingen snel leren, zodat ze hun doelen bereiken en hun favoriete stukken kunnen spelen. Tijdens mijn bachelor- en masterstudie heb ik me gespecialiseerd in jazz en improvisatiemuziek, maar ik heb ook ervaring met het lesgeven en spelen van klassiek repertoire en alles daartussenin. Afhankelijk van je doelen en je favoriete muziekgenres, stel ik een persoonlijk lesplan op dat zich richt op de muziek die je daadwerkelijk wilt spelen en de oefeningen die je nodig hebt om dat te bereiken.
Video thumbnail
Play icon
Anna's video
message icon
Contacteer Anna
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik geef lessen piano en muziektheorie/muziekschrijven (compositie) in de regio’s Brussel en Leuven.
Ik heb in Italië (piano) en aan het Conservatorium van Brussel (muziekschrijven) gestudeerd.
Ik deel graag mijn artistieke kennis en ervaring met gemotiveerde studenten van alle leeftijden en met uiteenlopende achtergronden.
In mijn lesmethode probeer ik mij te richten op de sterke punten en kwaliteiten van de student om zo technische vaardigheden te ontwikkelen die de student helpen om op een eenvoudige en natuurlijke manier moeilijkheden te overwinnen.
Ik vind het belangrijk dat de student zijn/haar persoonlijkheid op een autonome en creatieve manier kan uiten.
verified badge
Welkom bij mijn pianolesstudio! Ik ben een professionele pianist die privé piano- en theorielessen aanbiedt voor studenten van alle niveaus. Als pianist met meer dan 14 jaar leservaring in Europa en de VS, en meer dan 23 jaar ervaring als speler/optredend pianist, vind ik het leuk om mijn studenten te motiveren met muziek van hun eigen voorkeursstijl en interesse, of dat nu klassiek of hedendaags is. Mijn belangrijkste doel is om een positieve ervaring en liefde voor muziek maken te bevorderen tijdens het leerproces. Als de student geïnteresseerd is in een meer gestructureerde aanpak, begeleid ik de voorbereiding op de klassen 1-8 van de Associated Board of the Royal Schools of Music (ABRSM) piano- en muziektheorie-examens, waar mijn studenten consequent de hoogste cijfers halen. Ik heb ook succesvolle ervaring met het voorbereiden van studenten op conservatoriumtoelatingsaudities, masterclasses en wedstrijden in Europa, de VS, India en Canada. We hebben twee keer per jaar klasconcerten bij Pianos Maene voor geïnteresseerde studenten. Ik bied graag een meer ontspannen of een serieuze benadering van het leren pianospelen, we hoeven alleen de persoonlijke doelen en voorkeuren van elke student te bespreken.

Mijn eigen studies zijn als volgt: Ik heb twee postdoctorale uitvoeringsgraden behaald aan het Koninklijk Conservatorium van Antwerpen: "Concertsolist" in Piano Performance en "Kamermuziek" (onder begeleiding van de gewaardeerde professor Sergei Edelmann). Hiervoor behaalde ik mijn Bachelor- en Masterdiploma's in Piano Performance/Music aan de University of Minnesota - Minneapolis (met Prof. Lydia Artymiw) en Texas Christian University, Fort Worth (met Dr. Tamas Ungar). Mijn ervaring omvat samenwerking met veel verschillende instrumentalisten en zangers, optreden als solist en samenwerkend lid in verschillende orkesten en het ontvangen van hoofdprijzen in verschillende wedstrijden. Terwijl ik momenteel mijn uitvoerings- en opnamecarrière in België voortzet, ontwikkel ik mijn privémuziekstudio in het centrum van Antwerpen en kijk ik ernaar uit om nieuwe studenten te ontmoeten.
verified badge
Individuele instrumentcoaching viool of piano.
Heeft u in deze moeilijke tijden nood aan afleiding, zingeving en structuur voor uzelf of uw gezin? Bent u altijd al geïnteresseerd geweest in viool of piano? Wilt u dat uw kind een mooi instrument leert zonder de druk van examens? Dit kan nu bij Rubato, voor zowel jong als oud!

- Aangepast aan je niveau en stijlvoorkeur, op eigen tempo.
- Afgestemd op jouw ambitie en agenda: recreatief? Een springplank naar muzikale studies? Je eigen droomproject?
- Lessen via skype, ook aan huis of op locatie.
- Ook kleine ensembles die coaching wensen zijn welkom.

Ideaal voor wie zoekt naar een aangename hobby in ontspannen sfeer, die ook uitdagend kan zijn op intellectueel, motorisch en emotioneel vlak.
verified badge
Ik ben al muzikant sinds mijn veertiende en geef al meer dan tien jaar privélessen.

Ik focus op jouw doelen, of het nu gaat om het verbeteren van je woordenschat (jazz of andere moderne genres) of het leren van de basisbeginselen van de contrabas en elektrische bas. Ik besteed veel aandacht aan de praktische toepassing van theoretische concepten.
Een persoonlijk reisschema, afgestemd op de behoeften en wensen van de student.

Een niet-uitputtende lijst van wat we kunnen zien:

- basistechnieken voor beginners
- leerstukken naar keuze
-Ontwikkel je kennis van de gitaarhals (toonladders, arpeggio's, drieklanken)
- het ontwikkelen van je gehoor en improvisatievermogen
- Ontwikkel je gevoel voor ritme en muziektheorie
- Muziektheorie, compositie en arrangement
verified badge
Als pianolerares beschik ik over een sterk muzikaal gehoor, uitgebreide pianovaardigheden en een brede kennis van muziek en muziektheorie. Dankzij mijn ervaring als muziekleraar kan ik leerlingen op een duidelijke, gestructureerde en inspirerende manier begeleiden in hun muzikale ontwikkeling. Ik lees vlot van blad (zichtlezen) en kan muziek snel analyseren en uitleggen, wat mij helpt om leerlingen efficiënt en doelgericht te ondersteunen tijdens hun leerproces.

In mijn lessen combineer ik technische ontwikkeling met muzikaal begrip en expressie. Geduld, duidelijke communicatie en een positieve leeromgeving zijn voor mij essentieel. Elke leerling is anders, daarom werk ik met een persoonlijke aanpak waarbij ik aandacht heb voor het tempo, het niveau en de doelen van elke student. Mijn sterke motiverende vaardigheden helpen leerlingen om vertrouwen te krijgen in hun spel en om plezier te blijven beleven aan het leren van muziek.

Een belangrijk onderdeel van mijn werk als pianolerares is het herkennen van de sterke en zwakke punten van mijn leerlingen. Door goed te observeren en te luisteren kan ik gericht advies geven en oefeningen aanpassen zodat leerlingen zich stap voor stap verder ontwikkelen. Ik help hen om hun techniek te verbeteren, hun muzikaliteit te verdiepen en hun zelfvertrouwen aan het instrument te versterken.

De voornaamste taak in mijn pianolessen is om leerlingen te motiveren en enthousiast te maken voor het pianospelen. Ik wil dat leerlingen niet alleen leren spelen, maar ook een echte liefde voor muziek ontwikkelen. Daarom besteed ik aandacht aan zowel technische vaardigheden als muzikale interpretatie en luistervaardigheid.

Tijdens de lessen werk ik systematisch aan de ontwikkeling van de hand- en vingertechniek. Dit gebeurt onder andere door gerichte oefeningen zoals toonladders, arpeggio’s, akkoordstructuren en andere technische oefeningen die helpen om flexibiliteit, kracht en controle in de vingers op te bouwen. Daarnaast begeleid ik leerlingen bij het correct lezen van noten, ritmebegrip, dynamiek, frasering en muzikale expressie.

Ik ontwikkel en gebruik ook aangepast lesmateriaal en oefeningen die aansluiten bij het niveau en de vooruitgang van de leerling. Door regelmatig de oefeningen en technieken na te kijken en bij te sturen, zorg ik ervoor dat leerlingen een solide technische en muzikale basis opbouwen.

Naast het leren spelen van bestaande muziekstukken besteed ik ook aandacht aan het begrijpen van muziek. Daarom krijgen leerlingen in mijn lessen ook elementen van muziektheorie mee, zodat ze beter begrijpen hoe muziek is opgebouwd. Dit helpt hen om zelfstandiger te oefenen, sneller nieuwe muziek te leren en een dieper inzicht in muziek te ontwikkelen.

Mijn doel als pianolerares is om een inspirerende leeromgeving te creëren waarin leerlingen zich muzikaal kunnen ontwikkelen, hun creativiteit kunnen ontdekken en stap voor stap kunnen groeien als muzikant. Pianospelen is niet alleen een technische vaardigheid, maar ook een kunstvorm waarmee mensen emoties, ideeën en verhalen kunnen uitdrukken. Daarom probeer ik in mijn lessen altijd techniek, kennis en muzikale beleving met elkaar te verbinden.
verified badge
Bij pianoles gebruiken wij de boekmethode van Hal Leonard (Kinderen onder 8 het Les- en Speelboek).
Alles wordt stap voor stap uitgelegd en gaandeweg leer je noten lezen en piano leren kennen.

Kijk in het begin samen naar wat voor jou belangrijk is. Welke doelen wil je stellen en wat voelt haalbaar en comfortabel?
We stellen lange termijn doelen van bijvoorbeeld een jaar. Helemaal afgestemd op waar jij nu staat.

Tijdens de lessen ben ik geduldig, motiverend, aanmoedigend en complimenterend. Ik geef aan wat er beter kan, en let ook op hoe je makkelijker kunt spelen. En nog veel meer. Afgestemd op uw behoeften en wensen.
verified badge
Ik ben een Spaanse pianist en componist (MMus afgestudeerd aan Codarts Rotterdam in beide richtingen) met jarenlang leservaring, en ook zeer actief op het gebied van optredens in diverse contexten.

Ik geef online pianolessen voor diverse stijlen (klassiek, jazz, latin, pop), en ook muziektheorie, compositie en improvisatielessen. Mijn methode onderscheidt zich door hun dynamiek, praktische aanpak en aanpassing aan de behoeften en interesses van de student.
verified badge
Eyal heeft de afgelopen 15 jaar honderden studenten les gegeven in zowel gitaar als piano, naast muziektheorie en compositie. Naast zijn formele muziekopleiding (een bachelor compositie, een lerarendiploma van de muziekacademie in Jeruzalem en een master compositie van Codarts, Rotterdam), heeft Eyal ervaring opgedaan in een breed scala aan verschillende muziekstijlen, waaronder rock, blues, jazz, klassieke muziek, elektronische muziek en hedendaagse muziek, waarop hij zijn rijke aanpak baseert die voor elke student afzonderlijk kan worden aangepast.

Solo's, akkoorden, improvisaties, zware distortion of akoestische gitaar, spelen op een feestje of op podia springen, noten lezen of op gehoor spelen. Misschien weet je precies wat je wilt, maar misschien weet je het nog niet zeker. Volgens Eyal is het de taak van de leraar om je te helpen dat te ontdekken en je door je persoonlijke proces te begeleiden.

Johann Sebastian Bach of John Lennon? Sergei Rachmaninoff of Freddie Mercury? Regina Spektor? Nina simone? Misschien Wolfgang Amadeus Mozart? Complexe harmonieën of eenvoudige melodieën? Klassieke stukken of moderne melodieën? Het enige juiste antwoord is wat jij interessant vindt.
verified badge
Leren drummen?
Easy as 1,2,3.
Met mij leer je the basics, met je favorieten muziek meespelen en je eigen grooves op te bouwen.
Het liefst bij mij in de studio, maar het kan ook bij u.

Ik heb 18 jaar achter de kit in verschilde stijlen (rock, jazz, reggae, afrobeat).

Voor kinderen kunnen we eventueel een aangepast tarief bespreken.

Bij vragen stuur gerust een berichtje :)
verified badge
Hallo! Ik ben Didac Barber, een professionele concertpianist en ervaren docent uit Spanje, nu woonachtig in Nederland.

Ik behaalde een master in pianospel aan The Hartt School (VS) en volgde mijn opleiding aan ESMUC Barcelona, waar ik les kreeg van internationale toppianisten zoals Adolf Pla en Luiz de Moura Castro. Ik heb opgetreden in heel Europa, de VS en Azië en geef al meer dan 15 jaar pianoles – op conservatoria, in privéstudio's en internationaal online.

Mijn passie ligt niet alleen in presteren, maar ook in het helpen van leerlingen om te ontdekken waartoe ze in staat zijn. Ik ben toegewijd, empathisch en geduldig – en ik wil dat jij net zoveel van je leertraject geniet als ik ervan geniet door het te delen.

Elke student is anders, en dat geldt ook voor mijn lessen.
Of je nu net begint of je al aan het voorbereiden bent op audities of optredens: ik pas de lessen aan op jouw doelen, uitdagingen en muzieksmaak.

Wij kunnen op een persoonlijke en motiverende manier werken aan:
* Techniek en geluidsproductie
* Repertoire (klassiek, hedendaags, filmmuziek, etc.)
* Muzikale expressie en interpretatie
* Voorbereiding op optredens (concerten, examens, audities)
* Oefen strategieën en bouw zelfvertrouwen op


Ik help je graag om de beste pianist te worden die je kunt zijn. Of dat nu betekent dat je Bach onder de knie wilt krijgen of eindelijk je favoriete stuk vol zelfvertrouwen wilt spelen.

De lessen vinden plaats bij de studenten thuis of online en worden gegeven in het Engels, Spaans of Catalaans. Helaas is er op dit moment nog geen Nederlandstalige cursus beschikbaar.

Stuur me gerust een berichtje als je vragen hebt. Ik hoor graag over je muzikale doelen en help je ze te bereiken.
Laten we samen muziek maken!
— Didac 🎶
verified badge
Of je nu wilt leren dj'en, je (eerste) tracks wilt produceren, piano wilt leren spelen, compositie wilt begrijpen of een sterkere (online) creatieve identiteit wilt opbouwen, ik help je graag verder!

We kunnen werken aan de technische kant van muziek, zoals dj'en/productie, arrangement, mixen en muziektheorie, maar ook aan het grotere geheel: het creëren van concepten, het ontwikkelen van je stijl en het opbouwen van je persoonlijke merk als artiest.

Voor mij draait muziek om nieuwsgierigheid, creativiteit en plezier hebben tijdens het leren. Iedereen heeft zijn eigen ideeën en inspiratie, en ik help je graag om die om te zetten in iets unieks. Of je nu net begint of al muziek maakt, we kijken samen naar wat je wilt bereiken en stellen een leerpad samen dat bij je past.
verified badge
Wil je leren saxofoon of piano spelen? Leren improviseren of componeren? Of wil je misschien de muziektheorie beter begrijpen? Dan ben je hier aan het juiste adres.
We beginnen op jouw huidige niveau en werken samen aan het behalen van jouw doelen.
Ik help je graag! :)
verified badge
De muzikale reis van elke leerling is anders, en je lessen zouden dat ook moeten zijn.
Met meer dan 5 jaar ervaring in het lesgeven van piano aan leerlingen van alle niveaus (van complete beginners tot gevorderde leerlingen op weg naar het conservatorium en gepensioneerden die de muziek herontdekken) worden de lessen opgebouwd rond jouw doelen, tempo en interesses. Of je nu voor het eerst piano speelt, je voorbereidt op een toelatingsexamen voor het conservatorium, of na jaren teruggrijpt naar het instrument, elke leerling krijgt een plan op maat, afgestemd op waar hij of zij nu staat en naartoe wil.
De eerste les draait om elkaar leren kennen: het huidige niveau, de doelen en wat je muzikaal enthousiast maakt, zodat er vanaf dag één een duidelijk en realistisch plan opgesteld kan worden. Daarna wordt er structureel en haalbaar geoefend, met concrete, uitvoerbare doelen tussen de lessen door, en met verschillende hulpmiddelen en materialen die onderweg worden aangereikt. De lessen kunnen bij mij thuis plaatsvinden of, indien gewenst, bij jou thuis.
Als docent probeer ik flexibel te blijven ten opzichte van wat mijn leerlingen willen ontdekken: ik merk dat leerlingen vaak enthousiast zijn over allerlei genres, en hoewel mijn eigen opleiding klassiek is, help ik net zo graag een leerling met jazzstandards en improvisatie als dat hen enthousiast maakt, naast meer traditioneel repertoire.
Referenties van voormalige leerlingen zijn op aanvraag beschikbaar (al aanwezig op andere platforms).
verified badge
Rather than a fixed curriculum, I build a custom syllabus for each student based on their needs, goals, and current level. In designing lessons, I draw on my own experience both as a self-taught musician and as an academically trained one — combining structured, conservatory-level methods with the flexibility that comes from having found my own way into this field first.

Lessons are shaped in pace and format to what actually works for the student in front of me — whether that means working note-by-note through an audition piece, or building broader theoretical fluency over a longer stretch of time.
verified badge
Leren pianospelen is een uitdaging, maar ook ontzettend leuk! Ik zorg ervoor dat mijn leerlingen snel leren, zodat ze hun doelen bereiken en hun favoriete stukken kunnen spelen. Tijdens mijn bachelor- en masterstudie heb ik me gespecialiseerd in jazz en improvisatiemuziek, maar ik heb ook ervaring met het lesgeven en spelen van klassiek repertoire en alles daartussenin. Afhankelijk van je doelen en je favoriete muziekgenres, stel ik een persoonlijk lesplan op dat zich richt op de muziek die je daadwerkelijk wilt spelen en de oefeningen die je nodig hebt om dat te bereiken.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Anna