facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds september 2023
Leraar sinds september 2023
repeat students icon
3 herhaalleerlingen
Vertrouwde keuze voor 3 terugkerende leerling
Piano, muziekproductie, liedjes schrijven en muziektheorie
course price icon
Van 63 € /h
arrow icon
Eyal heeft de afgelopen 15 jaar honderden studenten les gegeven in zowel gitaar als piano, naast muziektheorie en compositie. Naast zijn formele muziekopleiding (een bachelor compositie, een lerarendiploma van de muziekacademie in Jeruzalem en een master compositie van Codarts, Rotterdam), heeft Eyal ervaring opgedaan in een breed scala aan verschillende muziekstijlen, waaronder rock, blues, jazz, klassieke muziek, elektronische muziek en hedendaagse muziek, waarop hij zijn rijke aanpak baseert die voor elke student afzonderlijk kan worden aangepast.

Solo's, akkoorden, improvisaties, zware distortion of akoestische gitaar, spelen op een feestje of op podia springen, noten lezen of op gehoor spelen. Misschien weet je precies wat je wilt, maar misschien weet je het nog niet zeker. Volgens Eyal is het de taak van de leraar om je te helpen dat te ontdekken en je door je persoonlijke proces te begeleiden.

Johann Sebastian Bach of John Lennon? Sergei Rachmaninoff of Freddie Mercury? Regina Spektor? Nina simone? Misschien Wolfgang Amadeus Mozart? Complexe harmonieën of eenvoudige melodieën? Klassieke stukken of moderne melodieën? Het enige juiste antwoord is wat jij interessant vindt.
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Bij de leraar :
  • Buitenveldert, Amsterdam, Netherlands
location type icon
Online vanuit Nederland
Over
De afgelopen vijftien jaar heeft Eyal honderden leerlingen begeleid en onderwezen. Hij geeft pianoles en gitaarles maar ook muziektheorie en compositie.
Hij heeft zowel zijn bachelor (moderne klassieke compositie) als zijn lesbevoegdheid behaald aan het conservatorium in Jeruzalem. Daarna heeft hij een masteropleiding compositie gevolgd aan de CODARTS academie in Rotterdam.
Eyal heeft een ruime ervaring met verschillende muziekstijlen varierend van rock tot blues, van jazz tot klassieke muziek en van electronische muzieke tot klassieke (moderne) muziek.
Op basis van deze rijke ervaring baseert hij zijn onderwijsbenadering, een benadering die verder aangepast kan worden op het niveau en de wensen van elke individuele leerling
Opleiding
Een bachelordiploma in contemporary classical composition aan de muziekacademie in Jeruzalem
Een masterdiploma in contemporary classical composition van Codarts, Nederland
Een onderwijsdiploma behaald aan de muziekacademie in Jeruzalem
Leservaring
Honderden shows als gitarist, pianist en basgitarist
Honderden muzikale projecten als componist, arrangeur en producer
Honderden studenten in de afgelopen twintig jaar
Leeftijd
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Hebreeuws
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar en via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Eyal heeft de afgelopen 15 jaar honderden studenten les gegeven in zowel gitaar als piano, naast muziektheorie en compositie. Naast zijn formele muziekopleiding (een bachelor compositie, een lerarendiploma van de muziekacademie in Jeruzalem en een master compositie van Codarts, Rotterdam), heeft Eyal ervaring opgedaan in een breed scala aan verschillende muziekstijlen, waaronder rock, blues, jazz, klassieke muziek, elektronische muziek en hedendaagse muziek, waarop hij zijn rijke aanpak baseert, die voor iedere student afzonderlijk kan worden aangepast.

Solo's, akkoorden, improvisaties, zware distortion of akoestische gitaar, spelen op een feestje of springen op podia, noten lezen of op gehoor spelen. Misschien weet je precies wat je wilt, maar misschien weet je het nog niet zeker. Volgens Eyal is het de taak van de leraar om je te helpen dat te ontdekken en je door je persoonlijke proces te begeleiden.

Johann Sebastian Bach of John Lennon? Sergei Rachmaninoff of Freddie Mercury? Regina Spektor? Nina simone? Misschien Wolfgang Amadeus Mozart? Complexe harmonieën of eenvoudige melodieën? Klassieke stukken of moderne melodieën? Het enige juiste antwoord is wat jij interessant vindt.
Lees meer
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Hallo! Ik heb meer dan 7 jaar ervaring met lesgeven, van jonge kinderen tot volwassenen van alle niveaus, en ik vind het geweldig! Mijn doel is dat mijn leerlingen plezier beleven aan het bespelen van een instrument en plezier hebben tijdens de lessen. Ik streef er ook naar dat elke leerling gemotiveerd uit de les komt om verder te leren, en ik stem de lessen af op wat ze willen leren en hoe ze hun doel kunnen bereiken.
Ik kan studenten ook helpen met het voorbereiden op hun piano-examens en theorie-examens.
verified badge
Hé piepjes!
Ik geef graag gitaarles in een ontspannen sfeer, waarbij er geen druk op je wordt gelegd, maar alleen feedback wordt gegeven die je oefenervaring zal verbeteren. De eerste lessen zullen over het algemeen bestaan uit het aanleren van de basis door het leren van eenvoudige liedjes. Afhankelijk van hoe het gaat, gaan we meteen verder met het leren van de nummers die je wilt spelen, waar je nog meer leert!
Ik kan je op verschillende data in de week leren spelen, zodat je sneller leert en meteen vanaf het begin kunt spelen :)

Blijf groeien♥️
verified badge
Ik ben al meer dan 25 jaar pianoleraar. Dit is iets waar ik erg gepassioneerd over ben en waar ik echt van geniet.
Mijn doel is om de interesses van de studenten te combineren met een programma dat ik als docent nodig vind om techniek en vaardigheden te verbeteren en te ontwikkelen. Persoonlijk heb ik ook piano aan mijn kinderen gegeven, dus ik begrijp hoe belangrijk het is dat pianolessen interessant en opwindend zijn.
Ik studeerde aan het Tsjaikovski Conservatorium in Moskou. Jarenlang had ik mijn eigen muziektheaterstudio.
Ik heb een Hoffmann-vleugel en geef het liefst les bij mij thuis. Hoewel ik flexibel ben en ook bij u thuis kan komen.
verified badge
Ik ben een toegewijde en ervaren fagottist die graag dit instrument bespeelt en graag muziek met anderen deelt. Ik beschouw muziek als een essentieel onderdeel van ons leven en onze cultuur, en daarom is het leren ervan noodzakelijk om ons als mens te verrijken en volledig te ontwikkelen.
De fagot heeft een groot aantal opmerkelijke en bijzondere kwaliteiten, die je alleen kunt verwerven door dit specifieke instrument te leren bespelen, met een zeer karakteristieke klank.
verified badge
Ik geef graag pianoles! Ik wil een leerling helpen in zijn artistieke groei en steeds meer verliefd worden op muziek, maar ook tips geven voor de techniek van het spelen. Ik bied ook lessen in muziektheorie aan voor studenten die muziek willen leren schrijven, muziek willen horen en de concepten ervan willen begrijpen.
verified badge
Wil je al een tijd piano leren spelen of wil je je kind piano leren spelen? Mijn naam is Faye, en ik speel piano vanaf mijn 6de. Ik heb een achtergrond in verschillende muziek stylen waaronder Klassiek, Jazz en world, Improvisation en Compositie. Sinds 5 jaar deel ik graag mijn passie voor muziek met andere.

Ik bied een een fijne basis aan leerlingen aan de gebieden van muziek theorie, ritme, gehoor training en gehoor spelen, stylen orientatie, noten lezen, akkoorden spelen, piano technique en meer.
verified badge
Hallo, ik ben Aliaksandra! Ik kom oorspronkelijk uit Wit-Rusland en heb onlangs mijn masterdiploma klassieke cello en piano behaald. Ik ben 25 jaar oud, woon in Amsterdam en speel al sinds mijn achtste cello en piano.
Na ruim 15 jaar muziek te hebben gestudeerd en gespeeld, ben ik erachter gekomen hoe leuk ik het vind om mijn passie en kennis met anderen te delen. Momenteel geef ik les bij het Leerorkest Muziekschool in Amsterdam en geef ik ook privélessen.
Ik geef piano- en celloles aan leerlingen van alle leeftijden en niveaus – of je nu een absolute beginner bent of al wat gevorderd. De lessen kunnen bij mij thuis (in het centrum van Amsterdam) of bij jou plaatsvinden. Ik sta open voor alle muziekstijlen en streef er altijd naar om mijn lessen af te stemmen op elke individuele leerling – want iedereen leert anders en iedereen is uniek. Met de juiste aanpak geloof ik echt dat iedereen verliefd kan worden op muziek.
Neem gerust contact met mij op, ik hoor graag van u!
Proost,
Aliaksandra
verified badge
Ben jij op zoek naar inspirerende pianolessen? Dan ben je bij mij aan het juiste adres.

Mijn naam is Dywel, Klassiek geschoold concertpianist. Bij mij klassiek piano lessen volgen betekent inspiratie opdoen. Mijn passie is om fushion muziek te maken; een mix van stijlen: Klassiek, Hiphop, Jazz, R&B en Pop. Zo inspireer ik leerlingen om buiten hun eigen kaders te denken en te musiceren. Ik kan je ook een goede basis meegeven in Jazz en Pop. Kortom, de mogelijkheden zijn oneindig en ik kan niet wachten om jou les te geven.

Verdere pluspunten:
- Ruime leservaring met kinderen, tieners en volwassenen;
- Stijl van lesgeven: gepassioneerd, praktisch en speels.

Of je dus pas begint, of al in een gevorderd stadium bent, ik kan je helpen!

ENGLISH

Are you looking for inspiring piano lessons? Then you have come to the right place. My name is Dywel , classically schooled concert pianist. Taking my classical piano lessons means gaining inspiration. My passion is to make fusion music; a mix of styles: Classical, Hiphop, Jazz, R&B and Pop. In this way I inspire students to think and make music outside their own frameworks. I can also give you a good foundation in Jazz and Pop. In short, the possibilities are endless and I can't wait to teach you.

Further advantages:
- Extensive teaching experience with children, teenagers and adults;
- Teaching style: passionate, practical and playful.

So whether you are just starting out or are already at an advanced stage, I can help you!
verified badge
Arabische muziek, Turkse muziek en wereldmuziek, ook Makam, improvisatie.
Ik kan Saz, Baglama of elk ander instrument in dit gezin bespelen.
Je leert alles over oosterse muziek.
Wilt u professioneel te werk gaan, dan bent u hier aan het juiste adres.
verified badge
In deze lessen duiken we in harmonie, melodie, componeren en opnemen in Logic Pro X of Ableton Live. We kunnen composities maken met behulp van traditionele technieken of tools zoals MuseScore of een DAW (Digital Audio Workstation) om onze stukken te creëren.
verified badge
Pianolessen voor beginners, halfgevorderden en gevorderden.

De lessen zijn ontworpen om aan uw persoonlijke muzikale interesses en doelen te voldoen. Of u nu aangetrokken wordt door de structuur en schoonheid van klassieke muziek of de improviserende vrijheid van jazz, ik kan u door beide werelden leiden.

In klassieke lessen richten we ons op het ontwikkelen van sterke technieken, het begrijpen van muziektheorie en het verkennen van werken van beroemde componisten. Als je meer geïnteresseerd bent in jazz, zal ik je introduceren in improvisatie, akkoordprogressies en het leren uiten van je eigen muzikale stem.
Mijn aanpak is flexibel en gebaseerd op waar jij als muzikant staat. Ik geloof in het creëren van een ondersteunende, ontspannen omgeving waar jij je op je gemak voelt om je creativiteit te verkennen en te groeien in je eigen tempo.

De lessen zijn niet alleen gericht op het pianospelen, maar ook op het begrijpen en genieten van de muziek die je speelt. Of je nu een beginner bent of je vaardigheden wilt verdiepen, ik help je om zowel je techniek, frasering, expressiviteit als je muzikale gehoor te ontwikkelen.
verified badge
Voor artiesten, songwriters en creatievelingen die klaar zijn om hun visie vorm te geven.

Ben je bezig met je eigen liedjes en heb je het gevoel dat je vastloopt?
Zit je hoofd vol ideeën, maar vind je het lastig om ze om te zetten in één helder artistiek verhaal?
Of misschien heb je al iets gecreëerd waar je trots op bent, maar wil je het verder uitwerken – dieper, gedurfder, meer jezelf.

Ik help u graag de puntjes met elkaar te verbinden.

Als zanger, songwriter, producer en creatief directeur die aan mijn eigen debuutalbum werkt, weet ik hoe overweldigend het creatieve proces kan zijn. Kunstenaar zijn is zoveel meer dan alleen muziek maken. Je geluid, je beelden, je verhaal, je liveoptredens – het is allemaal met elkaar verbonden. Daar kom ik in beeld.

Tijdens onze sessies kunnen we onderzoeken welk deel van jouw creatieve wereld ondersteuning nodig heeft:

🎵 Songwriting – melodie, tekst, structuur, harmonie
🎧 Productieleiding – van vroege schetsen tot verfijnde ideeën
🌙 Artistieke identiteit – visueel vertellen, esthetiek, branding
🎤 Performance & Presence – verbinding maken met uw publiek
💡 Creatieve strategie – ideeën organiseren en nieuwe ideeën ontsluiten
🌀 Intuïtieve begeleiding – soms heb je gewoon een klankbord nodig

Je hoeft dit niet alleen te doen.

Of je nu een beginner bent of een gevorderde kunstenaar, we werken met wat er al in je zit: je instinct, je smaak, je vragen. De sessies zijn volledig gepersonaliseerd en kunnen een eenmalige, diepgaande duik zijn of onderdeel van een langere, gezamenlijke creatieve reis.
verified badge
Ik ben een professioneel cellist en toegewijd docent. Ik geef cellolessen aan kinderen, tieners en volwassenen in Amsterdam.

In mijn lessen staat de leerling centraal. Ik luister aandachtig naar wat jij (of je kind) nodig hebt en pas de les aan op jouw niveau, persoonlijkheid en doelen. Ik kan rustig en gestructureerd zijn, of speels en onderzoekend – het belangrijkste is dat jij je veilig, gemotiveerd en serieus genomen voelt.

Voor wie?
- Volledige beginners
- Gevorderde studenten
- Volwassenen die na een pauze terugkeren naar de cello
- Studenten die zich voorbereiden op audities voor een muziekschool of conservatorium

Ik heb ook ervaring met het lesgeven aan leerlingen met dyslexie en ADHD. Ik ben gewend om uitleg, tempo en oefeningen aan te passen, zodat ze duidelijk zijn en niet overweldigend.

Wat ik bied
- Cello en basismuziektheorie
- Techniek, geluid en muzikale expressie
- Ondersteuning bij school- of examenrepertoire
- Flexibele planning waar mogelijk

Lessen bij mij in Amsterdam of bij jou thuis (afhankelijk van de locatie)

Mijn muzikale achtergrond
- Afgestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam
- Optredens met ensembles als Rotterdams Philharmonisch Orkest (stage) en Asko|Schönberg
- Ervaring met concoursen en festivals (o.a. Cello Biënnale, Triomphe de l'Art, Wonderfeel Festival)

Als u geïnteresseerd bent, kunt u gerust contact met mij opnemen als u vragen heeft.
verified badge
*Bijles alleen in het Engels!*

Hallo! Mijn naam is Noah en ik ben muzikant. Ik geef deze cursus muziektheorie om je te helpen de fundamentele concepten te begrijpen die nodig zijn voor het begrijpen, uitvoeren, componeren, leren bespelen van nieuwe instrumenten, enz.

Ik stem deze lessen af op jouw persoonlijke doelen! Het gaat om groei door verkenning en oefening, en ook om plezier!
verified badge
Wat kun je verwachten?
- Voor beginners: Noten lezen, ritmegevoel en een speelse kennismaking met de piano.
-Voor gevorderden: Interpretatie, expressie, uitbreiding van repertoire en podiumvoorbereiding.
- Voor kinderen: Spelenderwijs leren, met veel ruimte voor eigen inbreng en verbeelding.

Muziek is meer dan alleen de juiste noten; het is een taal, een emotie en een manier om jezelf te uiten. Of je nu een hyperactief kind bent dat rust vindt achter de toetsen, een volwassene die eindelijk dat ene Chopin-stuk wil leren, of een tiener die de nieuwste pophit wil spelen: mijn lessen zijn voor jou.

Ik ben Catherine, een klassiek geschoolde pianiste met een breed repertoire van meer dan 50 stukken, variërend van Chopin en Rachmaninoff tot filmmuziek en hedendaagse pop. Mijn kracht ligt in het overbrengen van de EMOTIE van muziek, niet alleen de techniek.

In een wereld met steeds meer neurodivergente kinderen - kinderen die anders denken en voelen - geloof ik dat het cruciaal is om ze op hun eigen manier te bereiken. Muziek kan hun creativiteit prikkelen en ze laten voelen dat ze zelf keuzes kunnen maken. Of je nu komt voor de rust, de uitdaging of de passie: ik stem de les af op jouw behoefte.
Video thumbnail
Play icon
Eyal's video
message icon
Contacteer Eyal
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Hallo! Ik heb meer dan 7 jaar ervaring met lesgeven, van jonge kinderen tot volwassenen van alle niveaus, en ik vind het geweldig! Mijn doel is dat mijn leerlingen plezier beleven aan het bespelen van een instrument en plezier hebben tijdens de lessen. Ik streef er ook naar dat elke leerling gemotiveerd uit de les komt om verder te leren, en ik stem de lessen af op wat ze willen leren en hoe ze hun doel kunnen bereiken.
Ik kan studenten ook helpen met het voorbereiden op hun piano-examens en theorie-examens.
verified badge
Hé piepjes!
Ik geef graag gitaarles in een ontspannen sfeer, waarbij er geen druk op je wordt gelegd, maar alleen feedback wordt gegeven die je oefenervaring zal verbeteren. De eerste lessen zullen over het algemeen bestaan uit het aanleren van de basis door het leren van eenvoudige liedjes. Afhankelijk van hoe het gaat, gaan we meteen verder met het leren van de nummers die je wilt spelen, waar je nog meer leert!
Ik kan je op verschillende data in de week leren spelen, zodat je sneller leert en meteen vanaf het begin kunt spelen :)

Blijf groeien♥️
verified badge
Ik ben al meer dan 25 jaar pianoleraar. Dit is iets waar ik erg gepassioneerd over ben en waar ik echt van geniet.
Mijn doel is om de interesses van de studenten te combineren met een programma dat ik als docent nodig vind om techniek en vaardigheden te verbeteren en te ontwikkelen. Persoonlijk heb ik ook piano aan mijn kinderen gegeven, dus ik begrijp hoe belangrijk het is dat pianolessen interessant en opwindend zijn.
Ik studeerde aan het Tsjaikovski Conservatorium in Moskou. Jarenlang had ik mijn eigen muziektheaterstudio.
Ik heb een Hoffmann-vleugel en geef het liefst les bij mij thuis. Hoewel ik flexibel ben en ook bij u thuis kan komen.
verified badge
Ik ben een toegewijde en ervaren fagottist die graag dit instrument bespeelt en graag muziek met anderen deelt. Ik beschouw muziek als een essentieel onderdeel van ons leven en onze cultuur, en daarom is het leren ervan noodzakelijk om ons als mens te verrijken en volledig te ontwikkelen.
De fagot heeft een groot aantal opmerkelijke en bijzondere kwaliteiten, die je alleen kunt verwerven door dit specifieke instrument te leren bespelen, met een zeer karakteristieke klank.
verified badge
Ik geef graag pianoles! Ik wil een leerling helpen in zijn artistieke groei en steeds meer verliefd worden op muziek, maar ook tips geven voor de techniek van het spelen. Ik bied ook lessen in muziektheorie aan voor studenten die muziek willen leren schrijven, muziek willen horen en de concepten ervan willen begrijpen.
verified badge
Wil je al een tijd piano leren spelen of wil je je kind piano leren spelen? Mijn naam is Faye, en ik speel piano vanaf mijn 6de. Ik heb een achtergrond in verschillende muziek stylen waaronder Klassiek, Jazz en world, Improvisation en Compositie. Sinds 5 jaar deel ik graag mijn passie voor muziek met andere.

Ik bied een een fijne basis aan leerlingen aan de gebieden van muziek theorie, ritme, gehoor training en gehoor spelen, stylen orientatie, noten lezen, akkoorden spelen, piano technique en meer.
verified badge
Hallo, ik ben Aliaksandra! Ik kom oorspronkelijk uit Wit-Rusland en heb onlangs mijn masterdiploma klassieke cello en piano behaald. Ik ben 25 jaar oud, woon in Amsterdam en speel al sinds mijn achtste cello en piano.
Na ruim 15 jaar muziek te hebben gestudeerd en gespeeld, ben ik erachter gekomen hoe leuk ik het vind om mijn passie en kennis met anderen te delen. Momenteel geef ik les bij het Leerorkest Muziekschool in Amsterdam en geef ik ook privélessen.
Ik geef piano- en celloles aan leerlingen van alle leeftijden en niveaus – of je nu een absolute beginner bent of al wat gevorderd. De lessen kunnen bij mij thuis (in het centrum van Amsterdam) of bij jou plaatsvinden. Ik sta open voor alle muziekstijlen en streef er altijd naar om mijn lessen af te stemmen op elke individuele leerling – want iedereen leert anders en iedereen is uniek. Met de juiste aanpak geloof ik echt dat iedereen verliefd kan worden op muziek.
Neem gerust contact met mij op, ik hoor graag van u!
Proost,
Aliaksandra
verified badge
Ben jij op zoek naar inspirerende pianolessen? Dan ben je bij mij aan het juiste adres.

Mijn naam is Dywel, Klassiek geschoold concertpianist. Bij mij klassiek piano lessen volgen betekent inspiratie opdoen. Mijn passie is om fushion muziek te maken; een mix van stijlen: Klassiek, Hiphop, Jazz, R&B en Pop. Zo inspireer ik leerlingen om buiten hun eigen kaders te denken en te musiceren. Ik kan je ook een goede basis meegeven in Jazz en Pop. Kortom, de mogelijkheden zijn oneindig en ik kan niet wachten om jou les te geven.

Verdere pluspunten:
- Ruime leservaring met kinderen, tieners en volwassenen;
- Stijl van lesgeven: gepassioneerd, praktisch en speels.

Of je dus pas begint, of al in een gevorderd stadium bent, ik kan je helpen!

ENGLISH

Are you looking for inspiring piano lessons? Then you have come to the right place. My name is Dywel , classically schooled concert pianist. Taking my classical piano lessons means gaining inspiration. My passion is to make fusion music; a mix of styles: Classical, Hiphop, Jazz, R&B and Pop. In this way I inspire students to think and make music outside their own frameworks. I can also give you a good foundation in Jazz and Pop. In short, the possibilities are endless and I can't wait to teach you.

Further advantages:
- Extensive teaching experience with children, teenagers and adults;
- Teaching style: passionate, practical and playful.

So whether you are just starting out or are already at an advanced stage, I can help you!
verified badge
Arabische muziek, Turkse muziek en wereldmuziek, ook Makam, improvisatie.
Ik kan Saz, Baglama of elk ander instrument in dit gezin bespelen.
Je leert alles over oosterse muziek.
Wilt u professioneel te werk gaan, dan bent u hier aan het juiste adres.
verified badge
In deze lessen duiken we in harmonie, melodie, componeren en opnemen in Logic Pro X of Ableton Live. We kunnen composities maken met behulp van traditionele technieken of tools zoals MuseScore of een DAW (Digital Audio Workstation) om onze stukken te creëren.
verified badge
Pianolessen voor beginners, halfgevorderden en gevorderden.

De lessen zijn ontworpen om aan uw persoonlijke muzikale interesses en doelen te voldoen. Of u nu aangetrokken wordt door de structuur en schoonheid van klassieke muziek of de improviserende vrijheid van jazz, ik kan u door beide werelden leiden.

In klassieke lessen richten we ons op het ontwikkelen van sterke technieken, het begrijpen van muziektheorie en het verkennen van werken van beroemde componisten. Als je meer geïnteresseerd bent in jazz, zal ik je introduceren in improvisatie, akkoordprogressies en het leren uiten van je eigen muzikale stem.
Mijn aanpak is flexibel en gebaseerd op waar jij als muzikant staat. Ik geloof in het creëren van een ondersteunende, ontspannen omgeving waar jij je op je gemak voelt om je creativiteit te verkennen en te groeien in je eigen tempo.

De lessen zijn niet alleen gericht op het pianospelen, maar ook op het begrijpen en genieten van de muziek die je speelt. Of je nu een beginner bent of je vaardigheden wilt verdiepen, ik help je om zowel je techniek, frasering, expressiviteit als je muzikale gehoor te ontwikkelen.
verified badge
Voor artiesten, songwriters en creatievelingen die klaar zijn om hun visie vorm te geven.

Ben je bezig met je eigen liedjes en heb je het gevoel dat je vastloopt?
Zit je hoofd vol ideeën, maar vind je het lastig om ze om te zetten in één helder artistiek verhaal?
Of misschien heb je al iets gecreëerd waar je trots op bent, maar wil je het verder uitwerken – dieper, gedurfder, meer jezelf.

Ik help u graag de puntjes met elkaar te verbinden.

Als zanger, songwriter, producer en creatief directeur die aan mijn eigen debuutalbum werkt, weet ik hoe overweldigend het creatieve proces kan zijn. Kunstenaar zijn is zoveel meer dan alleen muziek maken. Je geluid, je beelden, je verhaal, je liveoptredens – het is allemaal met elkaar verbonden. Daar kom ik in beeld.

Tijdens onze sessies kunnen we onderzoeken welk deel van jouw creatieve wereld ondersteuning nodig heeft:

🎵 Songwriting – melodie, tekst, structuur, harmonie
🎧 Productieleiding – van vroege schetsen tot verfijnde ideeën
🌙 Artistieke identiteit – visueel vertellen, esthetiek, branding
🎤 Performance & Presence – verbinding maken met uw publiek
💡 Creatieve strategie – ideeën organiseren en nieuwe ideeën ontsluiten
🌀 Intuïtieve begeleiding – soms heb je gewoon een klankbord nodig

Je hoeft dit niet alleen te doen.

Of je nu een beginner bent of een gevorderde kunstenaar, we werken met wat er al in je zit: je instinct, je smaak, je vragen. De sessies zijn volledig gepersonaliseerd en kunnen een eenmalige, diepgaande duik zijn of onderdeel van een langere, gezamenlijke creatieve reis.
verified badge
Ik ben een professioneel cellist en toegewijd docent. Ik geef cellolessen aan kinderen, tieners en volwassenen in Amsterdam.

In mijn lessen staat de leerling centraal. Ik luister aandachtig naar wat jij (of je kind) nodig hebt en pas de les aan op jouw niveau, persoonlijkheid en doelen. Ik kan rustig en gestructureerd zijn, of speels en onderzoekend – het belangrijkste is dat jij je veilig, gemotiveerd en serieus genomen voelt.

Voor wie?
- Volledige beginners
- Gevorderde studenten
- Volwassenen die na een pauze terugkeren naar de cello
- Studenten die zich voorbereiden op audities voor een muziekschool of conservatorium

Ik heb ook ervaring met het lesgeven aan leerlingen met dyslexie en ADHD. Ik ben gewend om uitleg, tempo en oefeningen aan te passen, zodat ze duidelijk zijn en niet overweldigend.

Wat ik bied
- Cello en basismuziektheorie
- Techniek, geluid en muzikale expressie
- Ondersteuning bij school- of examenrepertoire
- Flexibele planning waar mogelijk

Lessen bij mij in Amsterdam of bij jou thuis (afhankelijk van de locatie)

Mijn muzikale achtergrond
- Afgestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam
- Optredens met ensembles als Rotterdams Philharmonisch Orkest (stage) en Asko|Schönberg
- Ervaring met concoursen en festivals (o.a. Cello Biënnale, Triomphe de l'Art, Wonderfeel Festival)

Als u geïnteresseerd bent, kunt u gerust contact met mij opnemen als u vragen heeft.
verified badge
*Bijles alleen in het Engels!*

Hallo! Mijn naam is Noah en ik ben muzikant. Ik geef deze cursus muziektheorie om je te helpen de fundamentele concepten te begrijpen die nodig zijn voor het begrijpen, uitvoeren, componeren, leren bespelen van nieuwe instrumenten, enz.

Ik stem deze lessen af op jouw persoonlijke doelen! Het gaat om groei door verkenning en oefening, en ook om plezier!
verified badge
Wat kun je verwachten?
- Voor beginners: Noten lezen, ritmegevoel en een speelse kennismaking met de piano.
-Voor gevorderden: Interpretatie, expressie, uitbreiding van repertoire en podiumvoorbereiding.
- Voor kinderen: Spelenderwijs leren, met veel ruimte voor eigen inbreng en verbeelding.

Muziek is meer dan alleen de juiste noten; het is een taal, een emotie en een manier om jezelf te uiten. Of je nu een hyperactief kind bent dat rust vindt achter de toetsen, een volwassene die eindelijk dat ene Chopin-stuk wil leren, of een tiener die de nieuwste pophit wil spelen: mijn lessen zijn voor jou.

Ik ben Catherine, een klassiek geschoolde pianiste met een breed repertoire van meer dan 50 stukken, variërend van Chopin en Rachmaninoff tot filmmuziek en hedendaagse pop. Mijn kracht ligt in het overbrengen van de EMOTIE van muziek, niet alleen de techniek.

In een wereld met steeds meer neurodivergente kinderen - kinderen die anders denken en voelen - geloof ik dat het cruciaal is om ze op hun eigen manier te bereiken. Muziek kan hun creativiteit prikkelen en ze laten voelen dat ze zelf keuzes kunnen maken. Of je nu komt voor de rust, de uitdaging of de passie: ik stem de les af op jouw behoefte.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Eyal