Rene
gedipolomeerd piano-en keyboardleraar geeft les bij U aan huis.Gediplomeerd piano-en keyboardleraar geeft les bij U aan huis.Voor alle leeftijden. Zowel klassiek als modern,pop,jazz en improvisatie. Muziekkeuze en niveau worden aangepast aan de smaak en interesse van de leerling.
GOEDKOPER DAN DE MUZIEKSCHOOL.
Patrick
Gitaarles , pianoles, Keyboardles in Maastricht en omstrekenPatrick is een zeer ervaren docent een geeft moderne en enthousiaste Gitaarlessen aan beginners en gevorderden.
Ook kun je bij mij terecht voor pianolessen, keyboardlessen en baslessen.
De lessen vinden plaats in mijn eigen sfeervolle muziekstudio of bij uw thuis.
Neem Vrijblijvend contact op voor een gratis kennismaking.
Serol
Hobo-Muziektheorie-Pianolessen van gediplomeerd docent en hoboïst in Limburg / NederlandHallo! Ik ben Serol, uit Maastricht / Nederland. Ik begon mijn muzikale opleiding op zeer jonge leeftijd. Ik begon met pianospelen op mijn vijfde en op mijn elfde begon ik met mijn hobo-opleiding aan het conservatorium in Istanbul. Ik ben afgestudeerd aan het Istanbul University State Conservatory met de ere-onderscheiding 'uitstekend succes'. Ik ben naar Nederland verhuisd om mijn bachelor hobo te studeren aan het Conservatorium Maastricht en ben daar met onderscheiding afgestudeerd. Daarnaast ben ik afgestudeerd aan hobo met de hoogste eredoctoraat aan London College of Music, met muziektheorie en piano als bijvak.
Ik heb het onderwijscertificaat behaald aan het Conservatorium Maastricht. Ik volgde als docent Orlando Samenspel Cursus en gaf lezingen en masterclasses. Verder heb ik mijn stage gelopen bij Muziekschool Kumulus en daar les gegeven. Daarnaast heb ik in hetzelfde jaar een workshop gegeven op Bruis Festival als vertegenwoordiger van Muziekschool Kumulus.
Ik heb deelgenomen aan de Suzuki Method Teaching Workshop van Müge Eraydın Suzuki Education ABRSM Music School in Istanbul, Turkije. Momenteel ben ik hobodocent in UWC Maastricht.
Ik trad op met verschillende orkesten als hobosolist, meest recentelijk trad ik op als hobosolist tijdens een concerttournee in meerdere steden in Nederland. Naast klassieke muziek speel ik ook in een breed spectrum aan genres, bv. Jazz, tango, filmmuziek etc.
Studenten van elke leeftijd zijn welkom in mijn hoboklas. Ik kan elk muziekgenre lesgeven zoals het spelen van filmmuziek met hobo, het spelen van hobosonates en concerto's enz. Als alumni van Conservatorium Maastricht ben ik ook bereid om studenten te helpen die graag naar conservatoria willen gaan en audities willen doen.
(Als extra info: ik heb veel masterclasses voor hobo gevolgd die gegeven werden door: Prof Stefan Schilli, Prof Emanuel Abbühl, Prof David Walter, Prof Jean Louis Capezzali, Prof Lajos Lencses, Prof Kai Frömbgen, Prof Nick Deutsch , Prof. Jozsef Kiss, Prof. Ricardo Lopes, Prof. Marc Schaeferdiek, Prof. Ralph van Daal; en masterclasses barokhobo en barokmuziek gegeven door: George Fritz, Robert de Bree / The Scroll Ensemble (improvisatie in barokmuziek), Sandra Sinsch, Leyla Pinar.)
Mayya
Leer piano en producer. Improvisatie op de piano als BEATMAKER.Je denkt erover om je eigen muziek te produceren, maar je hebt geen idee waar je moet beginnen. Beatmakers en pianospelers hebben verschillende doelen, dus leer improviseren op de piano als een BEATMAKER
Dus waarom moeten we piano leren spelen vanuit een klassiek standpunt als we geweldige beats willen creëren - of dat nu prachtige piano beats zijn, of gewoon een beter begrip hebben van akkoorden en improvisatie?
Want hier is het ding:
Als beatmaker creëren we herhaling.
We creëren loops die keer op keer herhaald worden, en ons doel is dat deze loops extreem pakkend zijn. (Houd ook rekening met onze andere instrumenten in termen van mixen voor de duidelijkheid.)
Dus in deze cursus behandel ik met u:
- De basis van een piano om iedereen op één lijn te krijgen
- Hoe toetsen, toonladders en akkoorden werken
- Krachtige akkoordprogressies uitzoeken
- Denken in melodieën en improvisatie
- Hoe je met je rechterhand rond stuitert
- Linkerhandtechnieken om volheid aan uw compositie toe te voegen
- Spelen met beide handen
- Plaatsing van populaire noten, tellen van beats en verschillende ritmes in de branche.
- Hoe gemotiveerd te blijven om piano te oefenen als beatmaker
Ik heb bijna mijn hele leven in verschillende muziekgebieden gewerkt, mijn achtergrond begon in klassieke muziek en vandaag produceer en werk ik met verschillende labels.
Aan het einde van de cursus heb je een diepgaand begrip van akkoorden / toonladders en kun je improviseren op de piano.
Vanaf nu is het aan jou om met deze kennis te oefenen om je producties naar een hoger niveau te tillen!
Wym
Muzieklessen, piano, keyboard, accordeon (beginners)Keyboardles, pianoles, orgelles, accordeonles (beginners), compositieles van een ervaren toetsenist en componist.
Dat kan allemaal bij Wym. Hij geeft al vijftien jaar les aan kinderen en volwassenen. Hij is verbonden aan Muziekonderwijs Middennederland in Amersfoort en geeft privéles, thuis in het centrum van Utrecht.
Ook komt hij eventueel naar u toe in De Bilt, Bilthoven, Breukelen, Bunnik, Culemborg, Houten, Leidsche Rijn, Maarssen, Nieuwegein, Odijk, Soest, IJsselstein, Vianen, Vleuten of elders in de omstreken van Utrecht.
Fran
PianolessenIk leer piano spelen voor beginners en volwassenen. Ik kan je lesgeven in notatie, akkoorden spelen, muziektheorie, pop, jazz, klassiek.
Ik heb ervaring met lesgeven door Skype.
Dimitar
Online klassieke pianolessen voor ambitieuze studentenIk ben een Bulgaarse concertpianist en leerkracht die momenteel in Nederland woont. Ik heb mijn Bachelor in Klassiek Piano ontvangen aan het Prins Claus Conservatorium in Groningen en mijn Masters in Klassiek Piano aan het Conservatorium van Amsterdam. Ik ben gespecialiseerd in studenten die ambitieus zijn en op zoek zijn naar lessen van de beste kwaliteit. Ik leer studenten om het meeste uit hun oefeningen te halen, podiumhindernis en belangrijke muzikale kennis te overwinnen, zoals hoe je woorden kunt opzeggen en studenten kunt helpen problemen op te lossen zoals hoe je een passage sneller kunt spelen of waarom een bepaalde passage niet werkt. Ik evalueer ook video's die je naar mij hebt gestuurd, bijvoorbeeld een recensie van je training of een beoordeling van je prestaties.
Michiel
Online gitaar en piano lessen, in diverse stijlen en voor alle niveaus.Ik geef akoestisch en klassiek gitaarles op elk niveau en in de meeste stijlen. Op de piano geef ik les aan beginners en gemiddeld gevorderden. Ik heb een ruime ervaring op diverse muziekscholen in Zuid Holland, als privéleraar bij leerlingen thuis en in mijn eigen studio.
Momenteel geef ik online les vanuit het buitenland met Skype of met Facetime voor de iPad, iMac of iPad gebruikers.
Online lessen zijn eigenlijk net als gewone lessen, maar je kan lekker thuis blijven en op je eigen instrument spelen.
Alle muziek die je nodig hebt is gratis te downloaden op een link die je krijgt als je les neemt.
Ik ben flexibel met lestijden, verschuiven is meestal wel mogelijk.
Door het tijdsverschil zijn de llessen in de ochtend Nederlandse tijd. Tot maximaal ongeveer 14.00.
Ik heb gitaar gestudeerd aan het Tilburgs Conservatorium en later piano tijdens mijn dirigenten opleiding bij het SNK.
Tevens heb ik een brede ervaring bij zowel basisscholen als in het voortgezet onderwijs als vakleerkracht muziek en muziek docent.
Patricia
Vioollessen, pianolessen en klavecimbellessenWil je de viool, piano of klavecimbel spelen?
Ik ben een professionele klavecinist, concertuitvoerder en docent in Den Haag die tijdens de studies aan een conservatorium en vele muziekscholen werkte.
We kunnen een flexibel schema maken, afhankelijk van uw plannen.
Matthias
Privé pianolessen voor alle leeftijden & niveaus Mijn naam is Matthias en geef privé pianolessen aan studenten van alle leeftijden en niveaus. Bent u een enthousiaste beginner of wil u na enige tijd de draad weer oppikken? Contacteer me gerust voor meer informatie.
Kleuters vanaf 4 jaar oud kunnen bij mij hun eerste stappen zetten in de wereld van de piano. Ook zijn jong volwassenen en volwassenen zeer welkom!
De pianoles gaat door bij mij thuis in Beerzel, bij u thuis in regio Beerzel of online via Zoom of Skype. Door de COVID-19 is online pianoles volgen populair geworden, hoewel het zonder probleem ook bij me thuis kan. Ik woon op korte afstand van Putte, Berlaar, Heist-op-den-Berg, Bonheiden, Sint-Katelijne-Waver, Lier en Mechelen.
Tijdens de lessen zal ik rekening houden met specifieke wensen, zoals bv. voorkeur aan klassieke of populaire muziek. Ik gebruik een pianomethode die afgestemd is op uw eigen leeftijd. Voorkennis van muziek is niet nodig.
Eveneens kan ik helpen bij voorbereidingen tot toelatingsproeven aan conservatoria en muziekhogescholen.
Als pianist ben ik reeds meer dan 16 jaar actief. Ik ben in 2018 afgestudeerd als Master in de muziek aan ‘LUCA School of Arts’ te Leuven en van 2018-2019 studeerde ik verder aan de ‘Universität für Musik und Darstellende Kunst’ te Wenen.
Freek
Viool -& Pianolessen, coaching ensembles (aan huis of online)Individuele instrumentcoaching viool of piano
Heeft u in deze Coronatijden nood aan afleiding, zingeving en structuur voor uzelf of uw gezin? Bent u altijd al geïnteresseerd geweest in viool of piano? Wilt u dat uw kind een mooi instrument leert zonder de druk van examens? Dit kan nu bij Rubato, voor zowel jong als oud!
- Aangepast aan je niveau en stijlvoorkeur, op eigen tempo.
- Afgestemd op jouw ambitie en agenda: recreatief? Een springplank naar muzikale studies? Je eigen droomproject?
- Lessen momenteel via skype, later ook aan huis of op locatie.
- Ook kleine ensembles die coaching wensen zijn welkom.
Ideaal voor wie zoekt naar een aangename hobby in ontspannen sfeer, die ook uitdagend kan zijn op intellectueel, motorisch en emotioneel vlak.
Pablo
Piano- en zanglessen: Jazz / Pop / Funk / Latin / theorie / improvisatie / compositie / gehoortraining en meerEen van de grootste uitdagingen bij het leren zingen of bespelen van een instrument is dat we onszelf en onze muzikale paden te serieus nemen. Vaak slagen we er niet in om een kinderlijke energie in onze studies op te nemen. Meestal worden we verdrietig en overdreven zelfkritisch als de dingen niet lopen zoals we willen. Soms vermijden we gewoon het oefenen. Zelden bereiken we "flow" - een totale, heldere onderdompeling in het moment. We vergeten gewoon te accepteren. Zodra we onszelf toestaan om van de ervaring te genieten, ongeacht de uitkomst, dan, en alleen dan, kunnen we al onze verzamelde theoretische kennis authentiek in praktijk brengen.
Zicht lezen en muziektheorie zijn nuttige vaardigheden, maar nog belangrijker is de vaardigheid om je over te geven en je instrument op een holistische manier te leren. Op deze manier zullen die zeldzame momenten van flow steeds vaker komen.
Ik bied zang- en pianolessen aan voor alle niveaus en alle leeftijden. Ik hou van wat ik doe en wil mijn passie voor muziek graag delen met mijn studenten. Ik zal mijn manier van lesgeven aanpassen aan een meer praktische, theoretische, speelse of technische manier, afhankelijk van uw doelen en behoeften. Ik bied veel kennis van theorie / compositie / improvisatie / gehoortraining om je te helpen bij je muzikale reis. Ik kan ook zangers helpen die willen leren zichzelf te begeleiden in verschillende muziekstijlen of zangers die willen leren improviseren en de vaardigheden van een instrumentalist willen introduceren om hun leerproces te versnellen.
Ik zit momenteel in mijn laatste semester van studies voor Jazz Vocal Performance aan de Musik und Kunst Privatuniversität der Stadt Wien. Sinds mijn vijfde zing en speel ik piano. In het afgelopen decennium heb ik in verschillende bands van diverse muzikale genres gespeeld (traditionele jazz, salsa, bossa nova / samba en meer). Het belangrijkste dat ik van mijn muzikale reis heb geleerd, is dat het een continu leerproces is met zijn toppen en dalen. Leer al je gevoelens te omarmen en vooral: houd het speels!
Sara
Pianoles, muziekteorie, vioolles, muziek samen maken. Voor iedereenLieve student,
Ik ben een piano leraar al 2 jaar. Drie jaar geleden heb ik mijn Bachelor degree in het Koninklijk Conservatorium in Den Haag gedaan. In mijn praktijk heb ik met verschillende leeftijden gewerkt, van 6 tot 73. Twee keer per jaar organiseer ik een concert voor mijn studenten.
Ik hou en geniet enorm van lesgeven en ontwikkelen samen met mijn leerlingen!
Voor kinderen werk ik met de volgende boeken:
1. Piano Adventures door Nancy en Randall Faber
2. Hal Leonard piano boeken door Barbara Kreader, Fred Kern
Voor volwassenen werk ik met de volgende boeken:
1. Alfred's Basic Adult All-in-one course.
2. Adult Piano Adventure All-in-one course.
Ik ben opgewonden om samen te werken!
Elmar
(Bas) Gitaarles omgeving Breda voor beginners en gevorderden.Beschrijving
Hou jij ontzettend van (bas)gitaar spelen en zou je hier graag nog meer mee willen doen. Dan ben je hier aan het juiste adres!
Lessen
In de lessen gaan we aan de slag met nummers die je zelf uitkiest. De lessen kunnen variëren van 30 minuten tot 1 uur, dit kan door jou zelf aangegeven worden.
Sinds de coronacrisis hebbben we ons goed laten adviseren over digitaal lessen en bieden we deze optie ook aan indien de leerling dit graag wilt. Dit valt ook te combineren met fysieke lessen.
Ik ben voornamelijk gespecialiseerd in popmuziek, covers, technieken, soleren, toonladders, akkoorden, dynamiek en performance.
Zitten er hier kernwoorden tussen waar jij graag aan zou willen werken, mag je me altijd een mail sturen via de site.
Ook gespecialiseerd in Singer-songwriting
Nadav
Pianoles: klassiekemuziek, popmuziek, en muziektheorie voor alle leeftijden en niveau's!Hoi!
Ik ben Nadav en ik ben een Israëlische pianist en enthousiaste pianoleerkracht.
Ik geef pianolessen met veel plezier en geduld. De lessen zijn geschikt voor alle leeftijden en niveaus.
Voor elke student ben ik een lesplan dat aan de behoeften, het allerbelangrijkste) muzikale verlangen aangepast is.
Jij kan met mij zowel klassieke als pop muziek leren.
Lessen kan in het Nederlands, Engels of Hebreeuws.
Hallo toekomstige student!
Mijn naam is Nadav en ik ben een Israëlische pianist en pianoleraar.
Ik geef altijd met veel plezier en geduld les. Alle leeftijden en niveaus zijn welkom.
Samen met de student wordt een lesplan opgesteld dat aansluit bij zijn / haar behoeften, niveau en (vooral!) Muzikale wensen.
Studenten kunnen zowel klassieke als popmuziek leren.