Privélessen
in Maastricht



Betrouwbare leraar
van34.00EUR/ u
Pianoles voor kinderen en volwassen op alle niveau's
Hallo beste muziekliefhebbers !
Ik ben een ervaren piano docente met een master diploma klassiek piano van het conservatorium in maastricht en een certificaat van de minor in teaching. Of je nou jong of oud bent, piano spelen blijft leerzaam en leuk! Het is nooit te laat om je muzikale talent te ontdekken en te genieten van piano spelen.
Ik ben een ervaren piano docente met een master diploma klassiek piano van het conservatorium in maastricht en een certificaat van de minor in teaching. Of je nou jong of oud bent, piano spelen blijft leerzaam en leuk! Het is nooit te laat om je muzikale talent te ontdekken en te genieten van piano spelen.
Locatie
Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Maastricht, Nederland
Les via webcam
Op een locatie gekozen door de leraar : Wyck, Maastricht, Netherlands








|
Use ⊞+wheel to zoom!
Algemene info
Leeftijd: | Kleuters (4-6 jaar oud) Kinderen (7-12 jaar oud) Tieners (13-17 jaar oud) Volwassenen (18-64 jaar oud) Senioren (65+ jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Beginner Gemiddeld Gevorderden |
Duur: | 30 minuten 45 minuten 60 minuten 90 minuten 120 minuten |
De les wordt gegeven in: | Nederlands, Engels, Bosnisch, Kroatisch, Servisch |
Over
Mijn naam is Monika en ben afgestudeerd aan het conservatorium te Maastricht met als hoofdvak klassiek piano. Momenteel ben ik bezig met mijn master op het conservatorium en ben ik pianist bij koor Coda in Heerlen. Les geven vind ik hartstikke leuk en heb daar ook veel ervaring mee!Opleiding
-Havo diploma- jong talentenklas maastricht
- jong talentenklas Heerlen
-Bachelor Conservatorium Maastricht klassiek piano
- certificaat teaching minor
-Master 1 conservatorium Maastricht, hoofdvak piano
Leservaring
5 jaar ervaring met les geven aan kinderen en ouderen. Ik heb de teaching minor gevolg aan het conservatorium en hier een certificaat voor ontvangen.Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Monika snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 34€Bij de leraar thuis
van 34€Les via webcam
van 40€Bij de student thuis
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds september 2019
- Geverifieerd telefoonnummer
- Verbonden met Linkedin
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 34€Bij de leraar thuis
van 34€Les via webcam
van 40€Bij de student thuis
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Privélessen
in Maastricht
Vergelijkbare lessen
Blazhen
Leer piano, muziektheorie, liedjes schrijven en solfège
In de lessen zullen we ons richten op het instellen of ontwikkelen van alle vereiste vaardigheden voor de studenten om onafhankelijk te kunnen presteren, de muzikale taal te begrijpen en hun eigen geluid te verkennen, zoals houding, handcoördinatie, ritme, oortraining, scores lezen en improvisatie. Tot nu toe laat mijn muzikale blootstelling in veel verschillende genres mijn toe om lessen te creëren die zijn aangepast aan de specifieke behoeften van mijn studenten. Ik heb het geduld en het geloof gekregen in het idee dat iedereen een deel van de muziekwereld kan worden met de juiste hoeveelheid aandacht en begeleiding.
Rene
gedipolomeerd piano-en keyboardleraar geeft les bij U aan huis.
Gediplomeerd piano-en keyboardleraar geeft les bij U aan huis.Voor alle leeftijden. Zowel klassiek als modern,pop,jazz en improvisatie. Muziekkeuze en niveau worden aangepast aan de smaak en interesse van de leerling.
GOEDKOPER DAN DE MUZIEKSCHOOL.
Migel
Leer de basis om beats naar keuze te maken in FL studio
Ik leer je in FL Studio de basis van beats maken. Ik zal je eerst vragen wat voor een soort beat je wilt maken en dan gaan wij er samen stapje voor stapje voor zorgen dat het uiteindelijke resultaat eruit komt! Ik zal je ook vragen om een oude beat te sturen, zodat we ernaar kunnen kijken om te bespreken wat beter kan. Als je dit niet hebt ook geen probleem hoor!
Anna
Piano leren spelen -- Individuele pianolessen met een persoonlijke benadering.
Hallo! Heb je gedroomd om piano te leren spelen, maar wist je nooit hoe je moest beginnen? Ik kan je helpen!
Wat ik aanbied: Individuele pianolessen voor kinderen en volwassenen (alle niveaus). Inleiding tot muzieknotatie, componisten, stijlen, muziekgeschiedenis. Je verwerft: goede technische vaardigheden en het vermogen om de partituren te lezen.
Neem dan contact met mij op voor meer info! :)
Paris
Piano Lessons for children and adults from beginners to advanced level
Hello dear people,
My name is Paris, I am professional pianist and piano docent. I have been teaching for more than 15 years in many countries: México, Germany and The Netherlands.
I have students from 5 to 72 years old. And I am very happy to help people to achieve their musical goals.
Eric
Pianoles - beginners, gevorderden, pop, jazz, improviseren, maatwerk!
We gaan altijd uit van wat jij wilt spelen. Dat begint in de basis met een nummer. Er is vast een nummer of een bepaalde band of artiest die jij te gek vindt en wat je graag zou willen spelen. Dus daar BEGINNEN we mee!
Het kan ook zijn dat je een bepaalde stijl wilt leren spelen, bijvoorbeeld jazz of blues (improviseren). Of je wilt graag wat 'vrijer' spelen: je hebt vragen over het gebruik van je linker- en rechterhand, je wilt ritmischer spelen, je wilt latin of funk onder de knie krijgen.
Voor al deze dingen geldt: ik kijk en luister naar jouw verhaal en ik ben altijd in staat om te zien waar jouw 'drempel' zit en hoe jij daar het beste bij geholpen kan worden. Soms is dat puur een piano technische aangelegenheid, oefeningen met de handen of vingers, of ritmische oefeningen. Maar net zo vaak heeft het veel meer te maken met een 'mindset'.
Voor jouw leerdoelen maak ik de lesmaterialen: geschreven en/of mondelinge instructies (video tutorials), bladmuziek of akkoorden schema's etc.
Deze zet ik klaar op het platform. Vervolgens kun je er in je eigen tijdsindeling en in je eigen tempo mee aan de slag.
Verder staat er natuurlijk al van alles klaar op het platform, waaronder:
• 34 basislessen;
• 90 extra lessen;
• 321 video tutorials over nummers, inclusief bladmuziek.
Bij elkaar meer dan 400 video lessen!
Dus als je het zelf even niet weet dan kun je toch gewoon altijd aan de slag met iets leuks.
Wekelijks komen daar nog nieuwe nummers en lessen bij.
Serol
Hobo-Muziektheorie-Pianolessen van gediplomeerd docent en hoboïst in Limburg / Nederland
Hallo! Ik ben Serol, uit Maastricht / Nederland. Ik begon mijn muzikale opleiding op zeer jonge leeftijd. Ik begon met pianospelen op mijn vijfde en op mijn elfde begon ik met mijn hobo-opleiding aan het conservatorium in Istanbul. Ik ben afgestudeerd aan het Istanbul University State Conservatory met de ere-onderscheiding 'uitstekend succes'. Ik ben naar Nederland verhuisd om mijn bachelor hobo te studeren aan het Conservatorium Maastricht en ben daar met onderscheiding afgestudeerd. Daarnaast ben ik afgestudeerd aan hobo met de hoogste eredoctoraat aan London College of Music, met muziektheorie en piano als bijvak.
Ik heb het onderwijscertificaat behaald aan het Conservatorium Maastricht. Ik volgde als docent Orlando Samenspel Cursus en gaf lezingen en masterclasses. Verder heb ik mijn stage gelopen bij Muziekschool Kumulus en daar les gegeven. Daarnaast heb ik in hetzelfde jaar een workshop gegeven op Bruis Festival als vertegenwoordiger van Muziekschool Kumulus.
Ik heb deelgenomen aan de Suzuki Method Teaching Workshop van Müge Eraydın Suzuki Education ABRSM Music School in Istanbul, Turkije. Momenteel ben ik docent hobo in UWC Maastricht en Dé Muziekschool Deurne.
Ik trad op met verschillende orkesten als hobosolist, meest recentelijk trad ik op als hobosolist tijdens een concerttournee in meerdere steden in Nederland. Naast klassieke muziek speel ik ook in een breed spectrum aan genres, bv. Jazz, tango, filmmuziek etc.
Studenten van elke leeftijd zijn welkom in mijn hoboklas. Ik kan elk muziekgenre lesgeven zoals het spelen van filmmuziek met hobo, het spelen van hobosonates en concerto's enz. Als alumni van Conservatorium Maastricht ben ik ook bereid om studenten te helpen die graag naar conservatoria willen gaan en audities willen doen.
(Als extra info: ik heb veel masterclasses voor hobo gevolgd die gegeven werden door: Prof Stefan Schilli, Prof Emanuel Abbühl, Prof David Walter, Prof Jean Louis Capezzali, Prof Lajos Lencses, Prof Kai Frömbgen, Prof Nick Deutsch , Prof. Jozsef Kiss, Prof. Ricardo Lopes, Prof. Marc Schaeferdiek, Prof. Ralph van Daal; en masterclasses barokhobo en barokmuziek gegeven door: George Fritz, Robert de Bree / The Scroll Ensemble (improvisatie in barokmuziek), Sandra Sinsch, Leyla Pinar.)
Yu-Ya
Docent trombone en piano. (Goede niveau-ervaring)
Piano:
"Hannon" is een van mijn basistrainingsboeken, oefen snel je vinger, train je toetsenbordsensatie, laat je toonladders spelen.
Ik speel meestal een paar maten om studenten mijn spel te laten imiteren, het zal studenten helpen de juiste muziektheorielijnen te spelen en studenten voldoening te geven, zich gemotiveerd te voelen om piano te leren.
Trombone:
30 min: Opwarmen
30 min: Etudes (Technic+ Melodie)
30 minuten: solo stuk
- Opwarmen: bouw je basis, sterke muziekvaardigheid op om te spelen.
- Etudes: versterk je muziekkennis, train je technische en melodieuze prestatievermogen.
- Solo-stuk: geniet van het muziekstuk, ontwikkel je muziekexpressie, leid je in staat om in een concert te spelen.
Sophie
Online piano leren spelen via Zoom voor beginners!
Hallo allemaal,
Mijn naam is Sophie en ik ben pianist, componist en muziekproducer. Ik ben afgestudeerd aan het Conservatorium en heb meer dan 10 jaar ervaring in het geven van pianoles.
De lessen geef ik online via Zoom voor beginners vanaf 8 jaar, in het Nederlands, Engels of Russisch.
Als pianospelen nog helemaal nieuw voor je is, maken we kennis met de piano door:
- De juiste positie achter de piano
- Noten leren lezen
- Akkoorden, toonladders en intervallen
- Je eerste nummers van blad leren spelen
Als je al meer ervaring hebt, gaan we aan de slag met:
- Nummers naspelen op gehoor
- Jazz toevoegingen in akkoorden
- Nummers spelen met zowel akkoorden als bladmuziek
Ook is er in mijn lessen altijd ruimte voor improvisatie, compositie en muziekproductie.
Tijdens de kennismaking bepalen we jouw einddoel en werken we hier in de lessen in stapjes naar toe. Op basis van jouw wensen maak ik een persoonlijk lesplan voor jou, dit gebruik ik als leidraad voor de lessen. Tussendoor kan je jouw vragen altijd aan mij stellen via app/mail.
De lessen geef ik via Zoom, meer dan een (elektrische) piano/keyboard en laptop/computer heb je niet nodig. Mijn leerlingen zeggen dat door mijn uitgebreide set-up het lijkt alsof ik tijdens de les naast je zit!
Het lijkt mij heel leuk om jou te leren piano spelen, je kan mij altijd een berichtje sturen voor vragen.
Ik hoop tot snel!
Lydia
Pianolessen voor beginners tot gevorderden in klassieke en hedendaagse stijlen
Ik ben een professionele pianist die privé piano- en theorielessen geeft aan studenten van alle niveaus. Als pianist, 12 jaar leservaring en meer dan 21 jaar spelen, motiveer ik mijn studenten graag met muziek van hun eigen favoriete stijl en interesse, of dat nu klassiek of eigentijds is. Mijn belangrijkste doel is om tijdens het piano leren een positieve ervaring en liefde voor het maken van muziek te bevorderen. Als de student geïnteresseerd is in een serieuzere aanpak, kan ik ook de voorbereiding begeleiden voor de examens van de klassen 1-8 van de Associated Board of the Royal Schools of Music (ABRSM). Ik heb ook succesvolle ervaring met het voorbereiden van studenten op toelating tot het conservatorium en op verschillende concoursen. Onlangs hebben mijn studenten de hoogste cijfers behaald in de ABRSM-examens, evenals prijzen in competities. Ook hebben we twee keer per jaar een klasconcert voor geïnteresseerde leerlingen. Ik werk graag in zowel een ontspannen als serieuze benadering, we hoeven alleen maar de doelstellingen van de student te bespreken.
Mijn eigen studies zijn als volgt: Ik heb twee postgraduaatsdiploma's behaald aan het Koninklijk Conservatorium Antwerpen: "Concertsolist" in Piano Performance en "Kamermuziek". Daarvoor behaalde ik mijn bachelor- en masterdiploma in pianospel/muziek aan de Universiteit van Minnesota en TCU-Fort Worth, TX, VS. Mijn ervaring omvat samenwerking met veel verschillende instrumentalisten en zangers, optreden als solist met orkest (ook als harpist), en het behalen van hoofdprijzen in verschillende concoursen. Terwijl ik momenteel mijn performance- en opnamecarrière in België voortzet, ben ik mijn privé-muziekstudio aan het ontwikkelen en kijk ik ernaar uit om nieuwe studenten te ontmoeten.
André
Pianolessen - van kinderen tot volwassenen, elk niveau. Klassieke muziek, pop/rock, etc.
Hallo!
Ik ben klassiek pianist met een masterdiploma aan het Koninklijk Conservatorium Den Haag.
Ik geef sinds 2016 piano (en ook muziekeducatie) aan zowel kinderen als volwassenen.
Door les te geven kan ik mijn passie en enthousiasme voor muziek overbrengen op de studenten, en ik vind het ook ontzettend leuk om hun muzikale en technische ontwikkeling te begeleiden en te volgen!
Ik kan me gemakkelijk aanpassen aan de muzikale smaak en verwachtingen/doelen van de studenten bij het leren van muziek, en ik ben ook erg bewust van hoe ik communiceer, afhankelijk van de leeftijden en persoonlijkheden van de studenten.
Ik kan lesgeven in klassieke muziek, pop, rock of een andere stijl.
Mijn aanpak bestaat uit: jou de nodige theoretische kennis geven voor wat je wilt spelen; u actief te betrekken bij de keuze van de stukken/liederen die u gaat spelen; het opstellen van een meerjarenplan voor je repertoire, zodat je stap voor stap op een uitdagende - maar haalbare - manier wordt ontwikkeld (en zo voel je je meer gemotiveerd!); het geven van leuke en creatieve oefenstrategieën; het creëren van een rijke beeldspraak rond het stuk - door een verhaal te verzinnen, de muziek te relateren aan emoties, enz.; en ook positieve feedback!
Zo zullen mijn lessen je in staat stellen om:
- Leer hoe u scores kunt lezen.
-Ontwikkel je muzikaal begrip (van noten, ritme, harmonie, tot muzikale smaak, emotioneel begrip van de muziek, of duik in esthetische principes met betrekking tot de periode en stijl van het stuk,...).
-Verbeter, stap voor stap, totdat je in staat bent om dat stuk/nummer te spelen waar je van houdt.
- Bereid je voor op examens.
-Enz.
Het beste is dat je dit allemaal kunt leren en tegelijkertijd plezier kunt hebben!
Heeft u een vraag, aarzel dan niet om contact met mij op te nemen.
Marieke
Muziekles die bij jou past! (Gitaar, piano en hobo)
Op zoek naar muziekles die bij jou past? Laten we die samen vorm geven! Ik vind het belangrijk aan te sluiten bij wat jij kan, leuk vindt en wil leren. We kunnen liedjes en muziekstijlen zoeken en aanpassen aan jouw niveau en wensen. Het spelen van muziek die je leuk vindt, maakt leren makkelijker en een stuk leuker.
Ik geef akoestische gitaar- en pianolessen. Gitaarles kan ook op een twaalfsnarige gitaar. Daarnaast geef ik ook hoboles. Sinds 4 jaar geef ik met veel plezier les in een huiselijke sfeer, namelijk in mijn eigen woonkamer! Ik heb ook ervaring met het lesgeven aan mensen met een beperking.
Stuur me gerust een berichtje zodat we de opties kunnen bespreken. Ik kijk uit naar onze eerste les!
Natalia
Componeren/ Song writer/ Muziekschrijven / Optreden
Ik ben Natalia, een piano muzikant en muziek schrijver.
ik componeer mijn eigen muziekstukken op de piano, muzieknummers in verschillende genres, waaronder bijvoorbeeld, filmmuziek, popliedjes en klassieke muziek.
Ik maak en speel muziek voor alles waarvoor muziek nodig is. Films, tv-shows, toneelstukken, commercials, liedjes.
Hier zal u geïnformeerd worden over de aanbiedingen voor de OPTREDENS en COMPONEREN en ook over de PIANOLESSEN...
Nathalie
Piano (klassiek - jazz/pop) en/of zang (jazz/pop) lessen
Hallo en welkom in mijn muziekstudio! Het is absoluut fantastisch dat je geïnteresseerd bent in muziek, en ik hoop dat je er heel veel plezier mee zult hebben! Echter, duiken in de wonderen van de piano/keyboard kan een beetje overweldigend zijn... en dat is waar ik van pas kom!
Deze cursus is voor iedereen, van complete beginners tot gevorderden, van lessen die volledig gericht zijn op klassieke muziek tot lessen die de basis van jazz/pop omvatten of erop focussen. Als je van zingen houdt, kunnen we ook werken aan de basis van jazz/popzang, zodat je jezelf kunt leren begeleiden aan de piano.
In onze lessen zal techniek een inherent onderdeel zijn van de training, evenals analyse, elementaire muziektheorie en efficiënte manieren om muziek te oefenen. Als je dat allemaal goed in de oren klinkt, neem dan contact met me op en we kunnen zo snel mogelijk beginnen!
Lessen kunnen in het Engels of Nederlands zijn.
Dus wie ben ik?
In een notendop, ik ben een professionele pianist, zanger, tekstschrijver en blogger. Sinds 2014 heb ik lesgegeven in verschillende muziekscholen, piano, ensemble, jazzvocaal en solfège.
Op een meer uitgebreide noot, ik behaalde mijn Master of Arts in klassieke piano, summa cum laude, aan het Koninklijk Conservatorium van Gent (KASK) in 2017, en studeerde als Fulbrighter aan de Indiana University Jacobs School of Music in Bloomington USA tijdens de 2019 -2020 studiejaar.
Elke dag streef ik ernaar om een betere muzikant en persoon te worden, en ik wil die passie overbrengen op mijn studenten.
Dina
Klassieke pianolessen voor kinderen en volwassenen, voorbereiding van examens
Ik geef al meer dan 10 jaar pianolessen voor kinderen en volwassenen, inclusief voorbereiding op ABRSM- en LCM-examens. Een positieve houding en een sfeervolle atmosfeer tijdens mijn lessen helpen studenten snel verder te gaan en te genieten van pianospel, ongeacht het niveau.