facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds september 2019
Leraar sinds september 2019
Piano lessons in Dutch or English / Piano les in het Nederlands of in het Engels
course price icon
Van 46 € /h
arrow icon
Zou jij het ook leuk vinden om piano te spelen? Dit is je kans om het te leren! Of je nou jong of oud bent, ervaren of niet, iedereen is welkom! Het is nooit te laat om te beginnen.

Would you like to learn how to play the piano? This is your chance! Whether you’re young or old, experienced or not, everyone is welcome. It is never too late to start.
Locatie
green drop pin icongreen drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Maastricht, Nederland
location type icon
Bij de leraar :
  • Wyck, Maastricht, Netherlands
location type icon
Online vanuit Nederland
Over
Hallo!

Mijn naam is Monika en ik ben een gepassioneerde en toegewijde pianoleraar met meer dan 7 jaar onderwijservaring. Ik begon mijn muzikale reis op 9-jarige leeftijd, en mijn liefde voor de piano is in de loop der jaren alleen maar gegroeid. Na het afronden van de middelbare school besloot ik mijn opleiding te volgen aan het conservatorium van Maastricht, waar ik zowel mijn Bachelor- als Masterdiploma in Klassieke Piano behaalde.

Sinds 2018 geef ik pianoles aan studenten van alle leeftijden, van kinderen tot volwassenen. Tijdens mijn studie heb ik ook een minor onderwijskunde afgerond, waarin ik onderzoek heb gedaan naar verschillende onderwijsmethoden. Dit heeft me geholpen om een flexibele en leerlinggerichte benadering te ontwikkelen.

Mijn passie is om mijn studenten niet alleen te helpen hun technische vaardigheden te verbeteren, maar ook om hun liefde voor muziek te verdiepen en te begrijpen. Mijn doel is om een positieve en ondersteunende leeromgeving te creëren waarin iedere student kan groeien en zijn of haar volledige potentieel kan bereiken.

Als je op zoek bent naar een toegewijde en ervaren pianoleraar, zou ik graag met je werken. Aarzel niet om contact met mij op te nemen!


Hello! My name is Monika, and I am a passionate and dedicated piano teacher with over 7 years of teaching experience. I began my musical journey at the age of 9, and my love for the piano has only deepened over the years. After completing middle school, I pursued formal training at the Conservatory of Maastricht, where I earned both my Bachelor’s and Master’s degrees in Classical Piano.

Since 2018, I have been teaching piano to students of all ages, from children to adults. Throughout my teaching career, I have had the privilege of working with a diverse range of learners, adapting my approach to meet individual needs and learning styles. During my studies, I also completed a teaching minor, where I focused on researching and exploring various teaching styles, which has helped me develop a flexible and student-centered approach.

I am passionate about helping my students not only improve their technical skills but also develop a deep love and understanding of music. My goal is to create a positive and supportive learning environment where every student can thrive and reach their full potential.

If you are looking for a dedicated and experienced piano teacher, I would love to work with you. Please don’t hesitate to get in touch!
Opleiding
- Havo diploma
- Jong Talentklas Maastricht
- Jong Talentklas Heerlen
- Bachelor in Klassieke Piano, Conservatorium Maastricht
- Certificaat Teaching Minor
- Masters in Klassieke Piano 1, Conservatorium Maastricht
Leservaring
- 7+ jaar ervaring met les geven aan kinderen en ouderen.
- Bachelor in Klassieke piano
- Masters in Klassieke piano
- Begeleider
Leeftijd
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
90 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Bosnisch
Kroatisch
Servisch
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar en via webcam
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Gediplomeerd piano-en keyboardleraar geeft les bij U aan huis.Voor alle leeftijden. Zowel klassiek als modern,pop,jazz en improvisatie. Muziekkeuze en niveau worden aangepast aan de smaak en interesse van de leerling.
GOEDKOPER DAN DE MUZIEKSCHOOL.
verified badge
In de lessen zullen we ons concentreren op het aanleren of ontwikkelen van alle benodigde vaardigheden zodat de leerlingen zelfstandig kunnen optreden, de muzikale taal kunnen begrijpen en hun eigen geluid kunnen verkennen. Gericht op houding, handcoördinatie, ritme, gehoortraining, partituren lezen en improvisatie. Tot nu toe stelt mijn muzikale blootstelling aan veel verschillende genres mij in staat een les te creëren die is aangepast aan de specifieke behoeften van mijn studenten. Ik heb het geduld en het geloof verzameld in het idee dat iedereen met de juiste hoeveelheid aandacht en begeleiding een deel van de muziekwereld kan worden.
verified badge
Hallo,

Mijn naam is Irina en ik werk al meer dan tien jaar als professioneel operazangeres en zangdocent. Ik ben onlangs verhuisd van Londen naar Maastricht, waar ik nu woon met mijn man en onze 5-jarige zoon.

Ik studeerde aan het Royal Northern College of Music in Manchester en de Royal Academy of Music in Londen. Ik heb een Advanced Diploma in Opera, het hoogste kwalificatieniveau (niveau 8) in het UK Qualifications Framework. Ik trad op in veel prestigieuze locaties in het VK, waaronder Royal Albert Hall, Glyndebourne Festival Opera, Barbican en St.Martin-in-the-Fields. Ik werkte met Nelly Miricioiu, Jane Glover, Vladimir Jurowski, Robin Ticciati, Stéphane Denève en vele andere gerenommeerde coaches en dirigenten.

Momenteel maak ik deel uit van het Limburg Education Tour-project 'Weltatem', een samenwerking tussen Het Geluid Maastricht (Romy Roelofsen en Gable Roelofsen) en Kirsten Schötteldreier.

Naast mijn uitvoerende carrière heb ik ook zangles gegeven. Ik ben erg gepassioneerd door lesgeven en ik geloof dat muziek, of het nu gaat om luisteren naar een concert, gitaar spelen of zingen onder de douche, goed is voor zowel ons mentale als fysieke welzijn. Het helpt ons om meer zelfvertrouwen te krijgen, meer te weten te komen over hoe we ons hele lichaam als instrument kunnen gebruiken, om onze gevoelens te uiten en te kanaliseren, en ook om te ontspannen. Het is nooit te vroeg of te laat om te beginnen. Wat je bekwaamheid, ambitie en leeftijd ook is, ik verken graag met je zowel klassieke muziek als muziektheater. Als je kunt leren hoe je je stem goed kunt gebruiken, kun je zingen wat en hoe je maar wilt!

Voor kinderen geef ik niet alleen zangles, maar ook beginners piano en basis muziektheorie. Het is heel belangrijk om de kleintjes al op zeer jonge leeftijd kennis te laten maken met muziek. En er zijn zoveel leuke manieren om te leren. We ontdekken en worden kleine muzikanten door middel van spelletjes, liedjes, dans, beweging en acteren.

Tot slot kan ik Russische taalcoaching aanbieden voor zowel amateur- als professionele zangers. Voordat ik mijn droom om operazangeres te worden najaagde, studeerde ik af met een masterdiploma in taalkunde en vertalen aan de Voronezh State University in mijn thuisstad. Als gevolg hiervan ben ik tijdens mijn zang- en onderwijscarrière ook vaak gevraagd om als taalcoach Russisch en repertoirecoach te werken.

Normaal gesproken geef ik les bij mij thuis, maar ook online.

Aarzel niet om contact op te nemen als u vragen heeft.
verified badge
Mis muzieklessen voor kinderen:

In een les met miss-muziek betreed je samen met haar beste vriend Mr. Cello Bello de wereld van de muziek. Samen ga je op muzikale avonturen zingen, bewegen en spelen. Enkele van de avonturen zijn:
Music mind games
Er zijn verschillende onderzoeken gedaan naar hoe mensen het beste leren en als ik terugkijk op mijn eigen leerontwikkeling en ervaring met studenten gedurende het jaar, is er een manier die zichzelf keer op keer heeft bewezen, met plezier!
Ja, goede cijfers zijn vaak een goede indicatie van hoe geïnteresseerd je bent in een vak, omdat we meer leren als we plezier hebben. Geheugen werkt ook na sterke gevoelens, wat betekent dat wanneer je sterke gelukkige gevoelens ervaart, het herinneringen worden die je je hele leven bijblijven.
Ik probeer altijd in informatie te spelen en proactief met mijn studenten te werken, ik wil dat het gemakkelijk is en hen graag voorbereid om te slagen met wat ze doen, ongeacht hun leeftijd. Door stap voor stap te leren, opent muziek een wereld voor iedereen die graag speelt.
Music mind games zijn een creatieve manier van leren die Michiko Yurko, de grondlegger van het spel, heeft gemaakt om kinderen muziek te leren op een creatieve manier met behulp van de theoretische kennis met kleuren, geheugenspellen, dansen en elke andere fantasierijke manier om leren leuk te maken.
Ik heb een gecertificeerde opleiding in muziek-mindgames en gebruik deze graag in mijn lessen samen met nieuwe games die ik heb ontwikkeld.

Voorbeelden van spellen die we graag spelen:
Verberg en zoek de noten (een spel waarin je verschillende dingen kunt verbergen die klinken, alles kan een muziekinstrument zijn, maar ook het verbergen van een echt instrument is leuk)
Dansen en bevriezen: het spel waarbij je danst en moet bevriezen als de muziek stopt
Bubbels, ballen en andere benodigdheden: Zeepbellen zijn fascinerend en een perfecte manier om met muziek te spelen en te spelen met de dingen waarover we zingen.
Door de menselijke geschiedenis hebben we geleerd door liedjes te zingen en het is een geweldige manier om dingen te leren door erover te zingen en verschillende bewegingen te maken.

Muziek luisteren en horen
Het is belangrijk om muziek te leren kennen en ernaar te luisteren, niet alleen om het te horen. Ik vind het leuk om in elke les een moment te hebben waarin we naar muziek luisteren. Studies hebben aangetoond dat het luisteren naar complexe muziek als peuter echt helpt bij het ontwikkelen van vaardigheden zoals cognitieve vaardigheden, taalvaardigheden, perfecte toonhoogte en nog veel meer.

Door de menselijke geschiedenis hebben we geleerd door liedjes te zingen en het is een geweldige manier om dingen te leren door erover te zingen.

Ik werk er graag proactief aan toe dat de kinderen leren:
Hoe te luisteren en noten, ritme, melodieën te imiteren
Leer het lezen van notities
Leer zelf muziek maken, druk jezelf uit door middel van muziek
Beweeg en luister naar muziek
Herken noten en akkoorden
Leren leren, in een muziekles leer je meer dan alleen het onderwerp muziek, je krijgt ook vaardigheden zoals leren leren, imiteren, luisteren, concentreren, nieuwsgierigheid, creativiteit en nog veel meer.
Muziek leren zal je vaardigheden geven die nuttig zijn in je hele leven.
verified badge
Professionele pianist gevestigd in Maastricht, Nederland.
Meer dan 10 jaar onderwijservaring.

Sommige vakken die ik doceer,
1. Uitvoering: Jazz, Pop, Klassiek, Improvisatie
2. Muziektheorie toegepast piano
3. Schrijf je eigen muziek.

Of u nu een zeer goed opgeleide muzikant wilt worden of gewoon plezier wilt hebben in muziek, ik vind een passend lesplan voor u.
Alle leeftijden en niveaus zijn welkom!
verified badge
De leukste en meest complete pianolessen (online virtueel/ in the studio) voor alle leeftijden! Ook peuterkleuter (2-6 jaar)pianogroepslessen in mijn studio!
De most fun en complete pianolessons for all ages (virtual or in my studio)! Also toddler grouplessons with the most fun method in my studio!
verified badge
Hallo! Mijn naam is Aga en ik ben net afgestudeerd aan het Conservatorium Maastricht in Jazz Vocals. Ik geef zang-, piano- en/of muziektheorielessen voor beginners of gevorderde studenten. Het belangrijkste voor mij is een individuele aanpak en het vaststellen van de doelen van de student. We leren je favoriete liedjes, verschillende zang-/pianotechnieken, songtekstinterpretatie, de juiste houding en we kunnen ook in improvisatie en compositie duiken - als je dat wilt!:)
verified badge
Hallo lieve mensen,

Mijn naam is Paris, ik ben een professionele pianist en pianoleraar. Ik geef al meer dan 15 jaar les in veel landen: Mexico, Duitsland en Nederland.
Ik heb studenten van 5 tot 72 jaar. En ik geniet er enorm van om mensen te helpen hun muzikale doelen te bereiken.
verified badge
Hallo,
Ik ben Stephanie en ben een muziekleerkracht op zoek naar nieuwe leerlingen.
Ik ben afgestudeerd aan het Lemmensinstituut in Leuven voor piano, orgel en zang en geef les in de Kunstacademie (notenleer, musical, muziekinitiatie, muziekprojecten in kleuter- en basisonderwijs)).

Wil je graag zingen, piano spelen, muziek ontdekken of noten leren lezen? Of heb je wat extra hulp nodig bij zang, piano en/of notenleer? Dan help ik je graag verder!
Alle genres zijn mogelijk; van klassiek tot pop tot rock tot musical tot ...
De lessen zijn voor alle leeftijden en alle niveaus, kennis van notenleer is niet vereist!

De lessen gaan door in Lanaken.
Wil je graag nog meer informatie of wil je graag langskomen; aarzel dan niet mij een berichtje te sturen.

Heel graag tot snel!
Warme groetjes, Stephanie.
message icon
Contacteer Monika
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Gediplomeerd piano-en keyboardleraar geeft les bij U aan huis.Voor alle leeftijden. Zowel klassiek als modern,pop,jazz en improvisatie. Muziekkeuze en niveau worden aangepast aan de smaak en interesse van de leerling.
GOEDKOPER DAN DE MUZIEKSCHOOL.
verified badge
In de lessen zullen we ons concentreren op het aanleren of ontwikkelen van alle benodigde vaardigheden zodat de leerlingen zelfstandig kunnen optreden, de muzikale taal kunnen begrijpen en hun eigen geluid kunnen verkennen. Gericht op houding, handcoördinatie, ritme, gehoortraining, partituren lezen en improvisatie. Tot nu toe stelt mijn muzikale blootstelling aan veel verschillende genres mij in staat een les te creëren die is aangepast aan de specifieke behoeften van mijn studenten. Ik heb het geduld en het geloof verzameld in het idee dat iedereen met de juiste hoeveelheid aandacht en begeleiding een deel van de muziekwereld kan worden.
verified badge
Hallo,

Mijn naam is Irina en ik werk al meer dan tien jaar als professioneel operazangeres en zangdocent. Ik ben onlangs verhuisd van Londen naar Maastricht, waar ik nu woon met mijn man en onze 5-jarige zoon.

Ik studeerde aan het Royal Northern College of Music in Manchester en de Royal Academy of Music in Londen. Ik heb een Advanced Diploma in Opera, het hoogste kwalificatieniveau (niveau 8) in het UK Qualifications Framework. Ik trad op in veel prestigieuze locaties in het VK, waaronder Royal Albert Hall, Glyndebourne Festival Opera, Barbican en St.Martin-in-the-Fields. Ik werkte met Nelly Miricioiu, Jane Glover, Vladimir Jurowski, Robin Ticciati, Stéphane Denève en vele andere gerenommeerde coaches en dirigenten.

Momenteel maak ik deel uit van het Limburg Education Tour-project 'Weltatem', een samenwerking tussen Het Geluid Maastricht (Romy Roelofsen en Gable Roelofsen) en Kirsten Schötteldreier.

Naast mijn uitvoerende carrière heb ik ook zangles gegeven. Ik ben erg gepassioneerd door lesgeven en ik geloof dat muziek, of het nu gaat om luisteren naar een concert, gitaar spelen of zingen onder de douche, goed is voor zowel ons mentale als fysieke welzijn. Het helpt ons om meer zelfvertrouwen te krijgen, meer te weten te komen over hoe we ons hele lichaam als instrument kunnen gebruiken, om onze gevoelens te uiten en te kanaliseren, en ook om te ontspannen. Het is nooit te vroeg of te laat om te beginnen. Wat je bekwaamheid, ambitie en leeftijd ook is, ik verken graag met je zowel klassieke muziek als muziektheater. Als je kunt leren hoe je je stem goed kunt gebruiken, kun je zingen wat en hoe je maar wilt!

Voor kinderen geef ik niet alleen zangles, maar ook beginners piano en basis muziektheorie. Het is heel belangrijk om de kleintjes al op zeer jonge leeftijd kennis te laten maken met muziek. En er zijn zoveel leuke manieren om te leren. We ontdekken en worden kleine muzikanten door middel van spelletjes, liedjes, dans, beweging en acteren.

Tot slot kan ik Russische taalcoaching aanbieden voor zowel amateur- als professionele zangers. Voordat ik mijn droom om operazangeres te worden najaagde, studeerde ik af met een masterdiploma in taalkunde en vertalen aan de Voronezh State University in mijn thuisstad. Als gevolg hiervan ben ik tijdens mijn zang- en onderwijscarrière ook vaak gevraagd om als taalcoach Russisch en repertoirecoach te werken.

Normaal gesproken geef ik les bij mij thuis, maar ook online.

Aarzel niet om contact op te nemen als u vragen heeft.
verified badge
Mis muzieklessen voor kinderen:

In een les met miss-muziek betreed je samen met haar beste vriend Mr. Cello Bello de wereld van de muziek. Samen ga je op muzikale avonturen zingen, bewegen en spelen. Enkele van de avonturen zijn:
Music mind games
Er zijn verschillende onderzoeken gedaan naar hoe mensen het beste leren en als ik terugkijk op mijn eigen leerontwikkeling en ervaring met studenten gedurende het jaar, is er een manier die zichzelf keer op keer heeft bewezen, met plezier!
Ja, goede cijfers zijn vaak een goede indicatie van hoe geïnteresseerd je bent in een vak, omdat we meer leren als we plezier hebben. Geheugen werkt ook na sterke gevoelens, wat betekent dat wanneer je sterke gelukkige gevoelens ervaart, het herinneringen worden die je je hele leven bijblijven.
Ik probeer altijd in informatie te spelen en proactief met mijn studenten te werken, ik wil dat het gemakkelijk is en hen graag voorbereid om te slagen met wat ze doen, ongeacht hun leeftijd. Door stap voor stap te leren, opent muziek een wereld voor iedereen die graag speelt.
Music mind games zijn een creatieve manier van leren die Michiko Yurko, de grondlegger van het spel, heeft gemaakt om kinderen muziek te leren op een creatieve manier met behulp van de theoretische kennis met kleuren, geheugenspellen, dansen en elke andere fantasierijke manier om leren leuk te maken.
Ik heb een gecertificeerde opleiding in muziek-mindgames en gebruik deze graag in mijn lessen samen met nieuwe games die ik heb ontwikkeld.

Voorbeelden van spellen die we graag spelen:
Verberg en zoek de noten (een spel waarin je verschillende dingen kunt verbergen die klinken, alles kan een muziekinstrument zijn, maar ook het verbergen van een echt instrument is leuk)
Dansen en bevriezen: het spel waarbij je danst en moet bevriezen als de muziek stopt
Bubbels, ballen en andere benodigdheden: Zeepbellen zijn fascinerend en een perfecte manier om met muziek te spelen en te spelen met de dingen waarover we zingen.
Door de menselijke geschiedenis hebben we geleerd door liedjes te zingen en het is een geweldige manier om dingen te leren door erover te zingen en verschillende bewegingen te maken.

Muziek luisteren en horen
Het is belangrijk om muziek te leren kennen en ernaar te luisteren, niet alleen om het te horen. Ik vind het leuk om in elke les een moment te hebben waarin we naar muziek luisteren. Studies hebben aangetoond dat het luisteren naar complexe muziek als peuter echt helpt bij het ontwikkelen van vaardigheden zoals cognitieve vaardigheden, taalvaardigheden, perfecte toonhoogte en nog veel meer.

Door de menselijke geschiedenis hebben we geleerd door liedjes te zingen en het is een geweldige manier om dingen te leren door erover te zingen.

Ik werk er graag proactief aan toe dat de kinderen leren:
Hoe te luisteren en noten, ritme, melodieën te imiteren
Leer het lezen van notities
Leer zelf muziek maken, druk jezelf uit door middel van muziek
Beweeg en luister naar muziek
Herken noten en akkoorden
Leren leren, in een muziekles leer je meer dan alleen het onderwerp muziek, je krijgt ook vaardigheden zoals leren leren, imiteren, luisteren, concentreren, nieuwsgierigheid, creativiteit en nog veel meer.
Muziek leren zal je vaardigheden geven die nuttig zijn in je hele leven.
verified badge
Professionele pianist gevestigd in Maastricht, Nederland.
Meer dan 10 jaar onderwijservaring.

Sommige vakken die ik doceer,
1. Uitvoering: Jazz, Pop, Klassiek, Improvisatie
2. Muziektheorie toegepast piano
3. Schrijf je eigen muziek.

Of u nu een zeer goed opgeleide muzikant wilt worden of gewoon plezier wilt hebben in muziek, ik vind een passend lesplan voor u.
Alle leeftijden en niveaus zijn welkom!
verified badge
De leukste en meest complete pianolessen (online virtueel/ in the studio) voor alle leeftijden! Ook peuterkleuter (2-6 jaar)pianogroepslessen in mijn studio!
De most fun en complete pianolessons for all ages (virtual or in my studio)! Also toddler grouplessons with the most fun method in my studio!
verified badge
Hallo! Mijn naam is Aga en ik ben net afgestudeerd aan het Conservatorium Maastricht in Jazz Vocals. Ik geef zang-, piano- en/of muziektheorielessen voor beginners of gevorderde studenten. Het belangrijkste voor mij is een individuele aanpak en het vaststellen van de doelen van de student. We leren je favoriete liedjes, verschillende zang-/pianotechnieken, songtekstinterpretatie, de juiste houding en we kunnen ook in improvisatie en compositie duiken - als je dat wilt!:)
verified badge
Hallo lieve mensen,

Mijn naam is Paris, ik ben een professionele pianist en pianoleraar. Ik geef al meer dan 15 jaar les in veel landen: Mexico, Duitsland en Nederland.
Ik heb studenten van 5 tot 72 jaar. En ik geniet er enorm van om mensen te helpen hun muzikale doelen te bereiken.
verified badge
Hallo,
Ik ben Stephanie en ben een muziekleerkracht op zoek naar nieuwe leerlingen.
Ik ben afgestudeerd aan het Lemmensinstituut in Leuven voor piano, orgel en zang en geef les in de Kunstacademie (notenleer, musical, muziekinitiatie, muziekprojecten in kleuter- en basisonderwijs)).

Wil je graag zingen, piano spelen, muziek ontdekken of noten leren lezen? Of heb je wat extra hulp nodig bij zang, piano en/of notenleer? Dan help ik je graag verder!
Alle genres zijn mogelijk; van klassiek tot pop tot rock tot musical tot ...
De lessen zijn voor alle leeftijden en alle niveaus, kennis van notenleer is niet vereist!

De lessen gaan door in Lanaken.
Wil je graag nog meer informatie of wil je graag langskomen; aarzel dan niet mij een berichtje te sturen.

Heel graag tot snel!
Warme groetjes, Stephanie.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Monika