Patricia
Betrouwbare leraar
FavouritesMarkeer als favoriet
FavouritesMarkeer als favoriet
van52.00EUR/ u

Pianolessen en Klavecimbel/Basso Continuo Lessen

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Wil je klavecimbel, basso continuo of piano spelen?

Ik ben een professionele klavecinist, concertuitvoerder en docent in Den Haag die tijdens de studies aan een conservatorium en vele muziekscholen werkte.
We kunnen een flexibel schema maken, afhankelijk van uw plannen.

Extra informatie

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Aarzel niet om contact met mij op te nemen.

Locatie

Op een locatie gekozen door de leraar : Witte de Withstraat, 2518 CZ Den Haag, Netherlands
Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Kerkehout, Nederland
Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Den Haag, Nederland
Les via webcam

|
Use ⊞+wheel to zoom!
+

Algemene info

Leeftijd:
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling:
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur:
30 minuten
45 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in:Engels, Spaans, Nederlands, Portugees

Over

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Wil je klavecimbel, basso continuo piano spelen?

Ik ben een klavecinist uit Den Haag, een concertartiest en een leraar.
Ik probeer de instrumentlessen te combineren met muziektheorie en harmonie, wat erg belangrijk is voor alle studenten.

Opleiding

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Beroepsopleiding in viool (Spanje)
Bachelor diploma in muziek (Spanje)
Bachelor diploma in klavecimbel (Den Haag)
Master diploma in klavecimbel (Den Haag)
Koorervaring en zanglessen (Spanje)

Leservaring

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Ik ben een ervaren leraar.
Ik werk al lange tijd op de Yamaha Music School (Spanje) en geef ook klavecimbel aan het conservatorium voor muziek op Gran Canaria.

Beoordelingen (2)

De eerste indruk is dat ze erg vriendelijk is. De kinderen willen heel graag verder bij haar volgen wat we gaan doen.
Our son had a great first lesson with Patricia. She was kind and encouraging and knew just the right piece to bring for him to work on!

Stel een vraag

Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Patricia snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

Beschikbaarheid typische week

(GMT -05:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0              
1              
2              
3              
4      Woensdag om 4:00  Donderdag om 4:00  Vrijdag om 4:00    
5  Maandag om 5:00  Dinsdag om 5:00  Woensdag om 5:00  Donderdag om 5:00  Vrijdag om 5:00    
6  Maandag om 6:00  Dinsdag om 6:00    Donderdag om 6:00  Vrijdag om 6:00    
7  Maandag om 7:00  Dinsdag om 7:00    Donderdag om 7:00  Vrijdag om 7:00    
8  Maandag om 8:00  Dinsdag om 8:00    Donderdag om 8:00  Vrijdag om 8:00    
9  Maandag om 9:00  Dinsdag om 9:00    Donderdag om 9:00  Vrijdag om 9:00    
10  Maandag om 10:00  Dinsdag om 10:00      Vrijdag om 10:00    
11  Maandag om 11:00        Vrijdag om 11:00    
12  Maandag om 12:00    Woensdag om 12:00    Vrijdag om 12:00    
13  Maandag om 13:00    Woensdag om 13:00        
14  Maandag om 14:00    Woensdag om 14:00        
15              
16              
17              
18              
19              
20              
21              
22              
23              
van 52€Bij de leraar thuis
van 52€Les via webcam
van 55€Bij de student thuis

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Online reputatie

  • Leraar sinds september 2018
  • Geverifieerd telefoonnummer
  • Verbonden met Google

Beschikbaarheid typische week

(GMT -05:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0              
1              
2              
3              
4      Woensdag om 4:00  Donderdag om 4:00  Vrijdag om 4:00    
5  Maandag om 5:00  Dinsdag om 5:00  Woensdag om 5:00  Donderdag om 5:00  Vrijdag om 5:00    
6  Maandag om 6:00  Dinsdag om 6:00    Donderdag om 6:00  Vrijdag om 6:00    
7  Maandag om 7:00  Dinsdag om 7:00    Donderdag om 7:00  Vrijdag om 7:00    
8  Maandag om 8:00  Dinsdag om 8:00    Donderdag om 8:00  Vrijdag om 8:00    
9  Maandag om 9:00  Dinsdag om 9:00    Donderdag om 9:00  Vrijdag om 9:00    
10  Maandag om 10:00  Dinsdag om 10:00      Vrijdag om 10:00    
11  Maandag om 11:00        Vrijdag om 11:00    
12  Maandag om 12:00    Woensdag om 12:00    Vrijdag om 12:00    
13  Maandag om 13:00    Woensdag om 13:00        
14  Maandag om 14:00    Woensdag om 14:00        
15              
16              
17              
18              
19              
20              
21              
22              
23              
van 52€Bij de leraar thuis
van 52€Les via webcam
van 55€Bij de student thuis

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Deel deze pagina


Camilo
Muzieklessen van een ervaren violist opgeleid in Duitsland!
Speel de muziek die je leuk vindt! Maak kennis met de schoonheid van klassieke muziek! Neem deel aan het prachtige proces van het ontdekken van kunst! - Lesgeven is een essentieel onderdeel van mijn muzikale leven geweest. Ik heb groot respect voor deze roeping en ben bereid mijn leerlingen met verantwoordelijkheid en enthousiasme te begeleiden! Ik heb les gegeven aan mensen tussen de 5 en 75 jaar, mensen met allerlei niveaus en achtergronden. Ik ben bereid om elke nieuwe situatie als een uitdaging aan te gaan.

Agata
Cello-, piano- en muziektheorielessen in het Engels, Nederlands & Pools // voor beginners en gevorderden // Zeeheldenkwartier
Ik bied productieve muzieklessen in een vriendelijke omgeving. Ik begeleid jouw ontwikkeling vanaf elk niveau. Ik behandel elke student als een individu en pas mijn aanpak daarop aan - of muziek maken nu je hobby is of je er serieuze plannen mee hebt. Afhankelijk van wat je beoogt, kies ik leuke stukken/liedjes en interessante oefeningen. Ik vind het altijd belangrijk om mijn studenten de nodige hulpmiddelen te geven om zelf te oefenen als ik er niet ben om ze te begeleiden. Je leert een stabiele intonatie, ontwikkelt je ritmisch gevoel, muzikale interpretatie, een goede houding en een apparaat dat voor jou individueel werkt. Samen kunnen we niet alleen voor de klassieke, maar ook voor pop-, rock- of filmmuziek gaan. Wat je misschien ook leuk vindt tijdens de les is samen spelen in een duo met mij - zo kun je ervaren hoe het is om samen met iemand anders muziek te maken, wat super leuk is! Er zijn veel fantastische voordelen aan het leren van muziek, zoals groei van je muzikale smaak en artistieke gevoeligheid, en zoals zelfs de wetenschap bewijst - verbetering van je hersencapaciteit. Maar het leren van de cello of piano - de instrumenten die iedereen wil spelen ♡ - zal je echt inspireren door zijn unieke geluid. // Naast mijn hoofddomein instrumentles, bied ik hulp bij Muziektheorie, Gehoortraining, Solfege, Muziekgeschiedenis// We kunnen lessen volgen in mijn appartement in Zeeheldenwkartier/Den Haag of op jouw locatie in het centrum van Den Haag.

Adriaan
Pianolessen voor beginners en daaropvolgend, inclusief theorie en solfege
Als pianist deel ik graag in de passie van leerlingen. Geduldig begeleid ik jonge en oudere leerlingen in hun eerste stapjes over het toetsenbord. En met dezelfde drive neem ik gevorderden mee in het verhaal dat ze zelf vertellen in hun stukken.

Bas
Zingen, piano spelen, ademwerk en muziektheorie
Ik help je graag met je ontwikkeling in muziek. Zowel praktischer als theoretisch. Of een combinatie. Ik ben een ervaren piano- en zangleraar. En ik trad op in de theaters. Wat is je wens? Om muziek te leren spelen? Genieten is meer? Om beter te begrijpen wat u doet? Om liedjes te schrijven? Om meer verbinding te maken met de ademhaling? Ik kan je erbij helpen!

Gabrielė
Pianolessen voor studenten van elke leeftijd en elk niveau
Pianolessen voor studenten van elke leeftijd en elk niveau met focus op zichtlezen, interpretatie, techniek en muziektheorie. Repertoire wordt afgestemd op de behoeften en voorkeuren van de studenten, van barok tot hedendaags, jazzy repertoire. Voorbereiding op ABRSM examens mogelijk. Ik heb een Master's degree in klassieke piano, diploma in het onderwijs en bijna 10 jaar leservaring. Ik werk met alle leeftijdsgroepen en alle niveaus, van beginners tot gevorderden. Ik kan je helpen bij het ontwikkelen van je muzikale vaardigheden, het verbeteren van je pianotechniek, sight-reading, een breed repertoire aan repertoire presenteren, muziektheorie uitleggen, je helpen bij de voorbereiding op toelatingsexamens of ABRSM/Trinity-examens.

Migel
Leer de basis om beats naar keuze te maken in FL studio
Ik leer je in FL Studio de basis van beats maken. Ik zal je eerst vragen wat voor een soort beat je wilt maken en dan gaan wij er samen stapje voor stapje voor zorgen dat het uiteindelijke resultaat eruit komt! Ik zal je ook vragen om een oude beat te sturen, zodat we ernaar kunnen kijken om te bespreken wat beter kan. Als je dit niet hebt ook geen probleem hoor!

Kardelen
Viool-, altviool- en pianolessen voor alle niveaus en leeftijden.
Ik heb veel verschillende methoden bestudeerd en voor de vioolstudenten gaat mijn voorkeur uit naar de combinatie van Cohen, M., Vioolmethode: Pupil's Book 1 Nelson, S., Essential String Method Violin Book 1 en Suzuki Book 1. Voor beginnende pianostudenten Gebruik ik Hal Leonard Student Piano Library en Suzuki Piano School. Ik kan vloeiend lesgeven in zowel Engels en Turks als in een beetje Nederlands (steeds beter). Ik heb mijn Bachelor Muziek Altvioolspel afgerond aan het Koninklijk Conservatorium in Den Haag met een minor Muziekeducatie. Tegelijkertijd heb ik een diploma in het lesgeven in kunstenaarschap van een certificaatprogramma genaamd 'The Global Leaders Programme, waar ik voor mijn veldwerkopdracht naar Chili en Jamaica reisde en daar intensief muziek leerde aan kinderen die onderbediend zijn. Ik geloof dat een goede leraar degene is die openstaat om te leren (want leren stopt nooit) en die ervaring heeft in verschillende situaties. Ik ben een zeer ervaren leraar met een open geest en ik ben hier om jou of je kind te helpen een instrument te leren op de meest effectieve en leuke manier.

Nuno
Pianolessen voor beginners en gevorderden in Den Haag
(English below) Voor beginners of gevorderden maak ik gebruik van de pianomethode: Microjazz (R&B/Pop) Microjazz heeft ook een online audio (meespelen), zodat je de stukken ook thuis kunt spelen met de begeleiding-online audio. We bespreken waar je muzikale voorkeur ligt en welke kant we op gaan. In elk geval staat spelplezier voorop en de lessen zijn voor alle niveaus en leeftijden! Online lessen is ook mogelijk via Skype, Zoom of Face Time! English: For beginners or advanced, I use the piano method: Microjazz (R&B/Pop) Microjazz also has an online audio (play along), so you can also play the pieces in your house, play along with the online audio. We discuss what your musical preferences are and which way we go; In any case, fun is paramount! The lessons are for all ages/levels and are taught in English, Spanish, Catalan or Portuguese. Online lessons are also possible via Skype, Zoom or Face Time!

Elena
Pianolessen voor volwassenen en kinderen in Den Haag en omgeving
PIANOLESSEN VOOR ELK NIVEAU EN LEEFTIJD Wat heb ik te bieden? een hooggekwalificeerde lerares die lesgeeft met behulp van verschillende stijlen en methoden een “state of art” studio met akoestische ruimte en een prachtige vleughel gunstig gelegen in het centrum van Den Haag wekelijkse privélessen van 30, 45 of 60 minuten voor elk niveau en leeftijd Leren piano spelen is nog nooit zo leuk geweest! PIANO LESSONS FOR ALL LEVELS AND AGES We offer weekly private lessons of 30,45 or 60 minutes given by a highly qualified teacher who can adapt to all levels using a variety of styles and methods. You will enjoy a state of art facility with a spacious acoustically sound room and a wonderful grand piano conveniently located in the centre of The Hague. Learning to play piano has never been so much fun!

Marieke
Muziekles die bij jou past! (Gitaar, piano en hobo)
Op zoek naar muziekles die bij jou past? Laten we die samen vorm geven! Ik vind het belangrijk aan te sluiten bij wat jij kan, leuk vindt en wil leren. We kunnen liedjes en muziekstijlen zoeken en aanpassen aan jouw niveau en wensen. Het spelen van muziek die je leuk vindt, maakt leren makkelijker en een stuk leuker. Ik geef akoestische gitaar- en pianolessen. Gitaarles kan ook op een twaalfsnarige gitaar. Daarnaast geef ik ook hoboles. Sinds 4 jaar geef ik met veel plezier les in een huiselijke sfeer, namelijk in mijn eigen woonkamer! Ik heb ook ervaring met het lesgeven aan mensen met een beperking. Stuur me gerust een berichtje zodat we de opties kunnen bespreken. Ik kijk uit naar onze eerste les!

Lydia
Pianolessen voor beginners tot gevorderden in klassieke en hedendaagse stijlen
Ik ben een professionele pianist die privé piano- en theorielessen geeft aan studenten van alle niveaus. Als pianist, 12 jaar leservaring en meer dan 21 jaar spelen, motiveer ik mijn studenten graag met muziek van hun eigen favoriete stijl en interesse, of dat nu klassiek of eigentijds is. Mijn belangrijkste doel is om tijdens het piano leren een positieve ervaring en liefde voor het maken van muziek te bevorderen. Als de student geïnteresseerd is in een serieuzere aanpak, kan ik ook de voorbereiding begeleiden voor de examens van de klassen 1-8 van de Associated Board of the Royal Schools of Music (ABRSM). Ik heb ook succesvolle ervaring met het voorbereiden van studenten op toelating tot het conservatorium en op verschillende concoursen. Onlangs hebben mijn studenten de hoogste cijfers behaald in de ABRSM-examens, evenals prijzen in competities. Ook hebben we twee keer per jaar een klasconcert voor geïnteresseerde leerlingen. Ik werk graag in zowel een ontspannen als serieuze benadering, we hoeven alleen maar de doelstellingen van de student te bespreken. Mijn eigen studies zijn als volgt: Ik heb twee postgraduaatsdiploma's behaald aan het Koninklijk Conservatorium Antwerpen: "Concertsolist" in Piano Performance en "Kamermuziek". Daarvoor behaalde ik mijn bachelor- en masterdiploma in pianospel/muziek aan de Universiteit van Minnesota en TCU-Fort Worth, TX, VS. Mijn ervaring omvat samenwerking met veel verschillende instrumentalisten en zangers, optreden als solist met orkest (ook als harpist), en het behalen van hoofdprijzen in verschillende concoursen. Terwijl ik momenteel mijn performance- en opnamecarrière in België voortzet, ben ik mijn privé-muziekstudio aan het ontwikkelen en kijk ik ernaar uit om nieuwe studenten te ontmoeten.

Natalia
Muzieklessen / Pianolessen / Muziektheorie in Erpe-Mere (Burst)
Ik geef al lange tijd privé muzieklessen en fortepiano. Naast mijn klassieke muziekopleiding in 2000, heb ik mijn bachelor in psychopedagogie in 2006 afgehaald. Dit jaar ben ik geïnteresseerd in het uitbreiden van mijn praktijk met meer leerlingen met speciale behoeften. Ik heb geleerd over de verschillende manieren waarop muziek leerlingen met speciale behoeften kan helpen. Het helpt hen hun emoties te uiten en hun herinneringen en zelfregulerende vaardigheden te ontwikkelen. Het kan hen sterke punten laten zien die ze anders misschien niet zouden vinden tijdens hun schooldag. Het kan ook hun ogen openen voor een hele wereld van expressie en schoonheid, waardoor hun leven wordt verrijkt. Ik zoek uit wat voor een bepaalde student werkt, wat hen afleidt, wat hen motiveert, wat hen helpt zich te concentreren en soms gewoon te leren hoe ze zich tot hen kunnen verhouden. Ik als muziekleerkracht werk graag met de leerlingen met speciale behoeften met autisme en met een verminderd gezichtsvermogen

Nathalie
Piano (klassiek - jazz/pop) en/of zang (jazz/pop) lessen
Hallo en welkom in mijn muziekstudio! Het is absoluut fantastisch dat je geïnteresseerd bent in muziek, en ik hoop dat je er heel veel plezier mee zult hebben! Echter, duiken in de wonderen van de piano/keyboard kan een beetje overweldigend zijn... en dat is waar ik van pas kom! Deze cursus is voor iedereen, van complete beginners tot gevorderden, van lessen die volledig gericht zijn op klassieke muziek tot lessen die de basis van jazz/pop omvatten of erop focussen. Als je van zingen houdt, kunnen we ook werken aan de basis van jazz/popzang, zodat je jezelf kunt leren begeleiden aan de piano. In onze lessen zal techniek een inherent onderdeel zijn van de training, evenals analyse, elementaire muziektheorie en efficiënte manieren om muziek te oefenen. Als je dat allemaal goed in de oren klinkt, neem dan contact met me op en we kunnen zo snel mogelijk beginnen! Lessen kunnen in het Engels of Nederlands zijn. Dus wie ben ik? In een notendop, ik ben een professionele pianist, zanger, tekstschrijver en blogger. Sinds 2014 heb ik lesgegeven in verschillende muziekscholen, piano, ensemble, jazzvocaal en solfège. Op een meer uitgebreide noot, ik behaalde mijn Master of Arts in klassieke piano, summa cum laude, aan het Koninklijk Conservatorium van Gent (KASK) in 2017, en studeerde als Fulbrighter aan de Indiana University Jacobs School of Music in Bloomington USA tijdens de 2019 -2020 studiejaar. Elke dag streef ik ernaar om een betere muzikant en persoon te worden, en ik wil die passie overbrengen op mijn studenten.

Dina
Klassieke pianolessen voor kinderen en volwassenen, voorbereiding van examens
Ik geef al meer dan 10 jaar pianolessen voor kinderen en volwassenen, inclusief voorbereiding op ABRSM- en LCM-examens. Een positieve houding en een sfeervolle atmosfeer tijdens mijn lessen helpen studenten snel verder te gaan en te genieten van pianospel, ongeacht het niveau.

Rik
Leer Blues/Boogie Woogie Piano spelen, veel lezen is niet nodig.
Piano leren spelen is heel plezierig. Ik breng u doorheen de basiselementen tot het spelen van uw eerste lied. Dit is niet te lang duren. En ook nog verder improviseren, voor meer geavanceerdn. Ik geef les in Blues en boogiewoogie. Individuele hulp gegarandeerd! En ook de fun niet te vergeten. Groetjes, Rik