facebook
favorite button
1/11
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds augustus 2018
Leraar sinds augustus 2018
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Pianolessen voor kinderen en volwassenen. Iedereen is welkom in mijn vleugelpianostudio!
course price icon
Van 60 € /h
arrow icon
Hallo! Ik ben Imanol, een ervaren motiverende pianoleraar in Den Haag. Ik geef pianolessen in het Spaans, Nederlands en Engels.

Waar geef ik pianolessen?
Ik geef les in mijn charmante studio, in het Regentessekwartier. Daar kunt u genieten van een hoogwaardige vleugelpiano in een gezellige omgeving. De locatie ligt op 5 minuten van het stadscentrum met de tram of fiets. BELANGRIJK! Controleer de beschikbaarheid in mijn profiel.

Persoonlijk Plan
Tijdens de les maken we een plan, rekening houdend met uw smaak, uw oefentijd en uw doelen. Natuurlijk laat ik u mijn Grand Piano uitproberen!

Pianolessen voor alle leeftijden
Mijn pianolessen zijn voor tieners, volwassenen en kinderen (vanaf 7 jaar).

Pianolessen voor beginners
Als beginner leer je de basis van het pianospelen door middel van leuke en leerzame oefeningen, eenvoudig klassiek repertoire en je favoriete popliedjes. We leren hoe je op een praktische en eenvoudige manier muziekpartituren leest! Vanaf daar gaan we langzaam over op moeilijkere stukken, waarbij we een comfortabele en plezierige manier van spelen opbouwen.

Geavanceerd en Piano
Ben je een gevorderde speler die meer wil leren over klassieke muziek en op zoek is naar manieren om je pianospel naar een hoger niveau te tillen? Duik in verschillende stijlen of hoe je kamermuziek speelt?

Doelen voor leren
We richten ons op een ontspannen houding, behendigheid, articulatie, toucher, gepersonaliseerde oefeningen, toonladders, arpeggio's, etudes. Geniet van het spelen van je favoriete stukken van Bach, Scarlatti, Mozart, Rachmaninov en Einaudi om te knallen.

Muziek theorie
Muziektheorie is net zo belangrijk als het bespelen van een instrument en mijn lessen combineren oefening en theorie. Leer over ritmische structuren en de manier waarop melodieën worden opgebouwd en krijg een dieper begrip van harmonie en muziekgeschiedenis.

Wat te verwachten?
Piano spelen is een zeer veeleisende activiteit die tijd en geduld vereist, maar het kan ook ontzettend leuk zijn! De kracht voelen van het creëren van geluid door je eigen handen is een geweldige ervaring die we allemaal zouden moeten voelen. In de lessen leer je ook hoe je op een tijdbesparende manier kunt oefenen. Hiervoor geef ik je duidelijke en praktische instructies.

Online pianolessen
Dankzij nieuwe technologieën kunt u op een effectieve manier leren en communiceren en kunt u vanuit huis piano leren spelen.

Over mij
Meer dan 10 jaar geleden verhuisde ik van een klein stadje in het noorden van Spanje naar Barcelona en sindsdien heb ik een aantal van de belangrijkste conservatoria in Europa gevolgd: Liceo Conservatory in Barcelona, Conservatory Amsterdam en The Royal Conservatory of The Hague. De afgelopen jaren heb ik het geluk gehad om concerten te geven in Italië, Duitsland, Frankrijk en Spanje en heb ik eerste prijzen gewonnen bij internationale kamermuziekwedstrijden. Op dit moment combineer ik mijn kamermuziek- en solistenconcerten met pianoles.
Extra informatie
Wilt u meer informatie? Neem contact met mij op zodat we erover kunnen praten.
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Bij de leraar :
  • De Constant Rebecquestraat, The Hague, Netherlands
location type icon
Online vanuit Nederland
Over
Hallo! Mijn naam is Imanol en ik ben een professionele pianist. Ik combineer mijn concerten met lesgeven.

Ik heb gewerkt als pianoleraar in Bilbao, Barcelona, Amsterdam en Den Haag. Ik heb ervaring met individuele en groepslessen.
Mijn jongste leerling was 4 jaar oud en de oudste was 68.
Wil je piano spelen? Nooit is te vroeg of te laat, probeer het!
Opleiding
Na mijn studie aan het conservatorium van Bilbao bij prof. Agustín Vergara, verhuisde ik naar Barcelona om mijn carrière voort te zetten aan het conservatorium van Liceo bij prof. Josep Colom en Enrique Bagaría.
Momenteel studeer ik aan het Koninklijk Conservatorium Den Haag bij Prof. David Kuyken.
Ik volgde ook masterclasses van internationale docenten zoals Bruno Rigutto, Akiko Abi, Dina Yoffe, Paul Lewis en Christopher Elton.
Ik heb een ruime ervaring op het podium als solist en als kamermuzikant: Jardí del Tarongers in Barcelona, Arteaga Castle Classical Music Festival, Sabino Aarana Awards in Arriaga Theater...
Mijn studies zijn mede mogelijk gemaakt door de AIE Fundation en de Ferrer-Salat Foundation.
Leservaring
Ik heb een ruime ervaring op het podium als solist en als kamermuzikant: Jardí del Tarongers in Barcelona, Arteaga Castle Classical Music Festival, Sabino Arana Awards in Arriaga Theater...
Zijn studies werden welwillend ondersteund door de AIE Foundation en de Ferrer-Salat Foundation.
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
45 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Spaans
Nederlands
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar en via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
João
Ik begon piano te spelen toen ik 8 jaar oud was. Tegen die tijd kon ik al voelen dat ik een professionele muzikant en leraar zou worden. Ik kreeg mijn eerste bachelor in piano in 2007. Toen ik 13 jaar oud was, begon ik klavecimbellessen te krijgen en breidde ik mijn kennis van klassieke en oude muziek uit. In 2012 behaalde ik mijn bachelordiploma in klavecimbel en in 2014 mijn masteropleiding aan het Koninklijk Conservatorium van Den Haag. Momenteel werk ik met mijn ensemble, doceer ik piano en klavecimbel en ben nu bezig met mijn Ph.D. in Performative Arts aan de Universiteit van Leiden

Ik hou absoluut van lesgeven en mijn ervaring als muzikant doorgeven aan mijn studenten op beide instrumenten. Ik zie ze graag verbeteren en heb plezier tijdens het spelen.
Ik werk met verschillende manieren van lesgeven, afhankelijk van het niveau van de student en de achtergrond van de muziek.

Normaal gesproken werk ik met piano-methoden met kinderen van 9 tot 12 jaar oud. Ik kan muziektheorie leren als dat nodig is en als het de behoefte van de student om vooruitgang te boeken verbetert en zijn doelen bereikt, doe ik dat met plezier. Harmonie en een beetje toetsenbordimprovisatie zijn ook van harte welkom in de klas.

Mijn specialiteit is klassieke muziek, meer specifiek barokmuziek, hoewel ik begrippen als pop, jazz en improvisatie heb. Omdat ik een achtergrond in sport en personal training heb, ben ik ook gespecialiseerd in het corrigeren van houdingen en het voorkomen of oplossen van pijnproblemen bij het spelen.
verified badge
Carla
Mijn naam is Carla Peña en ik kom uit Barcelona. Van kinds af aan speelt muziek een belangrijke rol in mijn leven. Ik begon muziek te leren toen ik 4 jaar oud was en cello toen ik 6 jaar oud was. Ik ontdekte mijn liefde voor muziek en dat deel ik met mijn studenten.
Ik heb ongeveer 15 leerlingen van alle niveaus en leeftijden en geef les in mijn eigen studio (De Constant Rebecquestraat 3) of bij jou thuis!
Ben je in de regio Den Haag en wil je cello leren of je spel verbeteren, dan ben je van harte welkom om lessen bij mij te volgen!

EERSTE LES:
De eerste les bestaat uit het elkaar leren kennen. Dit is essentieel om de beste onderwijsaanpak te kiezen. Alle studenten zijn uniek, daarom kies ik altijd de methode die het beste aansluit bij jouw behoeften. Daarna werken we een persoonlijk plan uit, afhankelijk van je niveau, verwachtingen, oefentijd en smaak.

TECHNIEK:
Het leren van de juiste techniek van het instrument is erg belangrijk om blessures te voorkomen en om onszelf te kunnen uiten en onze muzikale ideeën op een succesvolle manier uit te voeren. Daarom leren we leuke liedjes in verschillende stijlen, afhankelijk van je smaak (van klassiek tot jazz, filmmuziek, pop, etc.) en combineren we het met cellomethodeboeken met progressieve oefeningen om de cellokennis te verbeteren.
In het geval van jonge beginners spelen we tijdens de les ook cellospellen om de leerervaring dynamisch en leuk te maken! Kinderen kunnen de aandacht verliezen en snel verveeld raken!

Samen spelen is een essentieel onderdeel van het genieten van muziek. Daarom bestaat het laatste deel van de les altijd uit het spelen van celloduetten en plezier maken!

OVER MIJ:

Ik studeerde mijn Bachelor in Conservatori Superior del Liceu in Barcelona, bij professor Amparo Lacruz. Toen besloot ik mijn studie voort te zetten aan het Koninklijk Conservatorium van Den Haag in de klas van Michel Strauss en Jan-Ype Nota.
Tijdens mijn studie in Den Haag heb ik als onderdeel van hun Minor Muziekeducatie een onderwijsstage gelopen aan het Koninklijk Conservatorium. Ik heb ook lesgegeven aan verschillende muziekscholen tijdens mijn studie in Spanje.
Momenteel geef ik les aan particuliere studenten in Den Haag en heb ik een cultureel centrum in Den Haag opgericht, Pandora Studio genaamd.
Ik speel regelmatig in twee kamermuziekensembles: Trio Jakob en Azalaïs Quartet.
verified badge
Marta
Welkom op mijn introductiesite!

Mijn naam is Marta en muziek is al mijn hele leven mijn grote liefde en passie.
Zangles is niet alleen een kans om te leren zingen en iets nieuws over muziek te leren, maar ook een kans om emoties te uiten, de dagelijkse beslommeringen te vergeten en plezier te hebben!
Via muziektheorielessen leert u over de structuur van muziek en ontwikkelt u daarnaast een aantal zeer nuttige muzikale vaardigheden, zoals het lezen van bladmuziek (van blad zingen of bladmuziek lezen).

Alle leerlingen die een specifiek doel voor ogen hebben, maar ook degenen die geen specifiek doel voor ogen hebben en gewoon voor de lol willen zingen of theorie willen leren, zijn van harte welkom!

Hieronder worden de verschillende lesopties beschreven die ik aanbied. Deze kunnen allemaal worden aangepast aan de wensen en behoeften van de student:

ZANGLESSEN VOOR KINDEREN (individuele of groepslessen - maximaal 10 leerlingen*)
Zangles voor kinderen is in principe een geïntegreerde methode die zingen combineert met solfège, het ontwikkelen van basisvaardigheden in muziektheorie. Het bestaat uit het spelen van muzikale spelletjes en het zingen van kinderliedjes en het ontwikkelen van intonatie, muzikaal gehoor, muzikaal geheugen, gevoel voor puls en ritme, allemaal met aandacht voor gezond zingen.

ZANGLESSEN VOOR TIENERS EN VOLWASSENEN (individuele of groepslessen - maximaal 10 leerlingen*)
Tijdens de zanglessen gaan we op zoek naar een diepere betekenis van het verhaal en verschillende manieren van interpretatie, met aandacht voor gezonde zangtechnieken, uitspraak en stijl. De lessen bestaan uit ademhalingsoefeningen en vocale warming-up oefeningen met een specifiek technisch doel en werken aan het gewenste repertoire - betekenis van de woorden en het verhaal, vocale techniek, uitspraak, interpretatie en stijl.
Ik ben gespecialiseerd in klassieke zang, maar ik vind het ook niet erg om in mijn lessen andere genres te behandelen.

ZANGLESSEN OP ZICHT (individuele of groepslessen)
Intensieve cursus waarin je leert hoe je bladmuziek op zicht kunt lezen. De lessen bestaan alleen uit bladmuziek zingen, beginnend op het makkelijkste niveau en geleidelijk aan leren hoe je steeds moeilijkere muziek kunt lezen. Je ontwikkelt vaardigheden die nodig zijn voor bladmuziek zingen en een bepaalde manier van denken die geschikt is voor bladmuziek zingen. (Er is geen techniek van zingen of interpretatie betrokken bij deze lessen.)

SOLFEGGIO LESSEN (individuele of groepslessen, voor kinderen vanaf 8 jaar, tieners en volwassenen)
In deze lessen leert u hoe u geschreven muziek tot leven brengt (song-singing), hoe u de muziek die u hoort ontdekt en op papier zet (muzikaal dictee) en hoe u toonladders, intervallen en akkoorden bouwt. Deze kennis is nodig en wordt op elk conservatorium en elke muziekacademie onderzocht. Voor sommige conservatoria en academies is dit een verplichte voorwaarde en eliminatiefactor bij toelatingsexamens. Het is een onvermijdelijk onderdeel van elke professionele muziekopleiding.

MUZIEKTHEORIELESSEN (individuele lessen)
Muziektheorielessen kunnen, indien gewenst, het volgende omvatten: solfège, harmonie, contrapunt, muziekvorm, analyse en/of andere muziektheorie-gerelateerde onderwerpen. Voor elk onderwerp kunnen we een speciaal programma maken, afhankelijk van de wensen en behoeften van de student.

GECOMBINEERDE SOLFEGGIO- EN ZANGLESSEN
Gecombineerde solfège- en zanglessen zijn ook mogelijk voor volwassenen, als aparte vakken of geïntegreerd met zanglessen. In beide gevallen is de lesduur 90 minuten en wordt het programma besproken en samengesteld op basis van de wensen en behoeften van de leerling. (Een combinatie van individuele zanglessen en een groepsles solfège is ook mogelijk.*)

AUDITIETRAINING EN EXAMENVOORBEREIDING (individuele lessen)
Ter voorbereiding op audities voor zang en/of muziektheorie kun je denken aan de voorbereiding op toelatingsexamens, reguliere examens op conservatoria of voorbereiding op ABRSM-examens.

*Neem contact met mij op voor meer informatie over groepslessen. Prijzen per persoon in groepslessen zijn veel lager dan prijzen voor individuele lessen.

Mocht u nog vragen hebben, neem dan gerust contact met mij op. Ik beantwoord graag al uw vragen!
verified badge
Elia
Ontgrendel de melodieuze wereld van klarinetmuziek met mijn gepersonaliseerde klarinetlessen! Of je nu een beginner bent die de basis wil leren of een gemiddelde speler die ernaar streeft om je vaardigheden te verbeteren, mijn op maat gemaakte lessen zijn geschikt voor alle niveaus van expertise.

Wat te verwachten:

Uitgebreid leren: duik in de grondbeginselen van het klarinetspel, inclusief de juiste vingertechnieken, adembeheersing en muziektheorie. Mijn lessen omvatten alles, van basisnoten tot complexe composities, waardoor een goed afgeronde leerervaring wordt gegarandeerd.

Individuele aandacht: ervaar één-op-één coaching op maat van uw unieke leerstijl en tempo. Mijn ervaren klarinetinstructeur geeft persoonlijke feedback, gaat in op uw specifieke uitdagingen en helpt u snel vooruitgang te boeken.

Muzikale diversiteit: Ontdek een breed scala aan muzikale genres, van klassieke meesterwerken tot hedendaagse melodieën. Of je nu de klassiekers van Mozart of de nieuwste hitparades wilt spelen, mijn lessen stellen je in staat verschillende stijlen onder de knie te krijgen.

Prestatiemogelijkheden: Verbeter uw vaardigheden door middel van regelmatige optredens, zowel binnen de klas als tijdens openbare recitals. Overwin plankenkoorts en bouw vertrouwen op terwijl u uw talent laat zien aan een dankbaar publiek.

Flexibele planning: ik begrijp de eisen van het leven. Daarom bied ik flexibele planningsopties, zodat je je passie voor muziek kunt balanceren met je andere verplichtingen.
verified badge
Nuno
(For English scroll down)

Praktische en creatieve pianolessen. Of je nu begint of al gevorderd bent: in mijn lessen staat het speelplezier en jouw muzikale voorkeur altijd voorop! Samen bepalen we welke richting we opgaan.

Voor de basis maken we onder andere gebruik van de bekende methode Microjazz, die focust op R&B, pop en harmonie. Deze methode bevat handige online play-along audio, zodat je thuis flexibel kunt oefenen met professionele begeleiding.

Harmonie aan de piano & Keyboard Voicings. Wil je dieper de muziek in duiken? Dan is er de mogelijkheid om te leren over functionele harmonie en keyboard voicings (akkoorden en akkoord-melodie). Dit brengen we direct in de praktijk met harmonische progressies, die je ook kunt toepassen op je eigen favoriete liedjes of composities. Zo ontdek je écht hoe muziek logisch in elkaar zit.

Leeftijd & Niveau: Voor alle leeftijden en niveaus.

Talen: De lessen kunnen worden gegeven in het Engels, Nederlands, Spaans, Catalaans of Portugees.

Locatie: In mijn lesruimte, bij jou thuis (+ reiskosten), of online via Google Meet/Zoom.

English:

Practical & Creative Piano Music Lessons. Whether you are an absolute beginner or an advanced player, your musical preferences and the joy of playing always come first. Together, we will map out a path tailored entirely to your goals. For our core foundation, we use dynamic methods like Microjazz (focusing on R&B, Pop, and Harmony). This method includes high-quality online play-along audio, making practicing at home highly engaging and interactive.

Harmony at the Piano & Keyboard Voicings. For students wanting to go deeper, we explore Keyboard Voicings (chords, harmony, and chord-melody). We put these concepts straight into practice using harmonic progressions, which you can apply directly to your own favorite tunes, songs, or original compositions. You will discover exactly how music works through the lens of Functional Harmony and beyond.

Ages & Levels: Welcoming all ages and skill levels.

Languages: Lessons can be taught in English, Dutch, Spanish, Catalan, or Portuguese.

Location: At my home, at your home (+ travel costs), or online via Google Meet/Zoom.
message icon
Contacteer Imanol
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
João
Ik begon piano te spelen toen ik 8 jaar oud was. Tegen die tijd kon ik al voelen dat ik een professionele muzikant en leraar zou worden. Ik kreeg mijn eerste bachelor in piano in 2007. Toen ik 13 jaar oud was, begon ik klavecimbellessen te krijgen en breidde ik mijn kennis van klassieke en oude muziek uit. In 2012 behaalde ik mijn bachelordiploma in klavecimbel en in 2014 mijn masteropleiding aan het Koninklijk Conservatorium van Den Haag. Momenteel werk ik met mijn ensemble, doceer ik piano en klavecimbel en ben nu bezig met mijn Ph.D. in Performative Arts aan de Universiteit van Leiden

Ik hou absoluut van lesgeven en mijn ervaring als muzikant doorgeven aan mijn studenten op beide instrumenten. Ik zie ze graag verbeteren en heb plezier tijdens het spelen.
Ik werk met verschillende manieren van lesgeven, afhankelijk van het niveau van de student en de achtergrond van de muziek.

Normaal gesproken werk ik met piano-methoden met kinderen van 9 tot 12 jaar oud. Ik kan muziektheorie leren als dat nodig is en als het de behoefte van de student om vooruitgang te boeken verbetert en zijn doelen bereikt, doe ik dat met plezier. Harmonie en een beetje toetsenbordimprovisatie zijn ook van harte welkom in de klas.

Mijn specialiteit is klassieke muziek, meer specifiek barokmuziek, hoewel ik begrippen als pop, jazz en improvisatie heb. Omdat ik een achtergrond in sport en personal training heb, ben ik ook gespecialiseerd in het corrigeren van houdingen en het voorkomen of oplossen van pijnproblemen bij het spelen.
verified badge
Carla
Mijn naam is Carla Peña en ik kom uit Barcelona. Van kinds af aan speelt muziek een belangrijke rol in mijn leven. Ik begon muziek te leren toen ik 4 jaar oud was en cello toen ik 6 jaar oud was. Ik ontdekte mijn liefde voor muziek en dat deel ik met mijn studenten.
Ik heb ongeveer 15 leerlingen van alle niveaus en leeftijden en geef les in mijn eigen studio (De Constant Rebecquestraat 3) of bij jou thuis!
Ben je in de regio Den Haag en wil je cello leren of je spel verbeteren, dan ben je van harte welkom om lessen bij mij te volgen!

EERSTE LES:
De eerste les bestaat uit het elkaar leren kennen. Dit is essentieel om de beste onderwijsaanpak te kiezen. Alle studenten zijn uniek, daarom kies ik altijd de methode die het beste aansluit bij jouw behoeften. Daarna werken we een persoonlijk plan uit, afhankelijk van je niveau, verwachtingen, oefentijd en smaak.

TECHNIEK:
Het leren van de juiste techniek van het instrument is erg belangrijk om blessures te voorkomen en om onszelf te kunnen uiten en onze muzikale ideeën op een succesvolle manier uit te voeren. Daarom leren we leuke liedjes in verschillende stijlen, afhankelijk van je smaak (van klassiek tot jazz, filmmuziek, pop, etc.) en combineren we het met cellomethodeboeken met progressieve oefeningen om de cellokennis te verbeteren.
In het geval van jonge beginners spelen we tijdens de les ook cellospellen om de leerervaring dynamisch en leuk te maken! Kinderen kunnen de aandacht verliezen en snel verveeld raken!

Samen spelen is een essentieel onderdeel van het genieten van muziek. Daarom bestaat het laatste deel van de les altijd uit het spelen van celloduetten en plezier maken!

OVER MIJ:

Ik studeerde mijn Bachelor in Conservatori Superior del Liceu in Barcelona, bij professor Amparo Lacruz. Toen besloot ik mijn studie voort te zetten aan het Koninklijk Conservatorium van Den Haag in de klas van Michel Strauss en Jan-Ype Nota.
Tijdens mijn studie in Den Haag heb ik als onderdeel van hun Minor Muziekeducatie een onderwijsstage gelopen aan het Koninklijk Conservatorium. Ik heb ook lesgegeven aan verschillende muziekscholen tijdens mijn studie in Spanje.
Momenteel geef ik les aan particuliere studenten in Den Haag en heb ik een cultureel centrum in Den Haag opgericht, Pandora Studio genaamd.
Ik speel regelmatig in twee kamermuziekensembles: Trio Jakob en Azalaïs Quartet.
verified badge
Marta
Welkom op mijn introductiesite!

Mijn naam is Marta en muziek is al mijn hele leven mijn grote liefde en passie.
Zangles is niet alleen een kans om te leren zingen en iets nieuws over muziek te leren, maar ook een kans om emoties te uiten, de dagelijkse beslommeringen te vergeten en plezier te hebben!
Via muziektheorielessen leert u over de structuur van muziek en ontwikkelt u daarnaast een aantal zeer nuttige muzikale vaardigheden, zoals het lezen van bladmuziek (van blad zingen of bladmuziek lezen).

Alle leerlingen die een specifiek doel voor ogen hebben, maar ook degenen die geen specifiek doel voor ogen hebben en gewoon voor de lol willen zingen of theorie willen leren, zijn van harte welkom!

Hieronder worden de verschillende lesopties beschreven die ik aanbied. Deze kunnen allemaal worden aangepast aan de wensen en behoeften van de student:

ZANGLESSEN VOOR KINDEREN (individuele of groepslessen - maximaal 10 leerlingen*)
Zangles voor kinderen is in principe een geïntegreerde methode die zingen combineert met solfège, het ontwikkelen van basisvaardigheden in muziektheorie. Het bestaat uit het spelen van muzikale spelletjes en het zingen van kinderliedjes en het ontwikkelen van intonatie, muzikaal gehoor, muzikaal geheugen, gevoel voor puls en ritme, allemaal met aandacht voor gezond zingen.

ZANGLESSEN VOOR TIENERS EN VOLWASSENEN (individuele of groepslessen - maximaal 10 leerlingen*)
Tijdens de zanglessen gaan we op zoek naar een diepere betekenis van het verhaal en verschillende manieren van interpretatie, met aandacht voor gezonde zangtechnieken, uitspraak en stijl. De lessen bestaan uit ademhalingsoefeningen en vocale warming-up oefeningen met een specifiek technisch doel en werken aan het gewenste repertoire - betekenis van de woorden en het verhaal, vocale techniek, uitspraak, interpretatie en stijl.
Ik ben gespecialiseerd in klassieke zang, maar ik vind het ook niet erg om in mijn lessen andere genres te behandelen.

ZANGLESSEN OP ZICHT (individuele of groepslessen)
Intensieve cursus waarin je leert hoe je bladmuziek op zicht kunt lezen. De lessen bestaan alleen uit bladmuziek zingen, beginnend op het makkelijkste niveau en geleidelijk aan leren hoe je steeds moeilijkere muziek kunt lezen. Je ontwikkelt vaardigheden die nodig zijn voor bladmuziek zingen en een bepaalde manier van denken die geschikt is voor bladmuziek zingen. (Er is geen techniek van zingen of interpretatie betrokken bij deze lessen.)

SOLFEGGIO LESSEN (individuele of groepslessen, voor kinderen vanaf 8 jaar, tieners en volwassenen)
In deze lessen leert u hoe u geschreven muziek tot leven brengt (song-singing), hoe u de muziek die u hoort ontdekt en op papier zet (muzikaal dictee) en hoe u toonladders, intervallen en akkoorden bouwt. Deze kennis is nodig en wordt op elk conservatorium en elke muziekacademie onderzocht. Voor sommige conservatoria en academies is dit een verplichte voorwaarde en eliminatiefactor bij toelatingsexamens. Het is een onvermijdelijk onderdeel van elke professionele muziekopleiding.

MUZIEKTHEORIELESSEN (individuele lessen)
Muziektheorielessen kunnen, indien gewenst, het volgende omvatten: solfège, harmonie, contrapunt, muziekvorm, analyse en/of andere muziektheorie-gerelateerde onderwerpen. Voor elk onderwerp kunnen we een speciaal programma maken, afhankelijk van de wensen en behoeften van de student.

GECOMBINEERDE SOLFEGGIO- EN ZANGLESSEN
Gecombineerde solfège- en zanglessen zijn ook mogelijk voor volwassenen, als aparte vakken of geïntegreerd met zanglessen. In beide gevallen is de lesduur 90 minuten en wordt het programma besproken en samengesteld op basis van de wensen en behoeften van de leerling. (Een combinatie van individuele zanglessen en een groepsles solfège is ook mogelijk.*)

AUDITIETRAINING EN EXAMENVOORBEREIDING (individuele lessen)
Ter voorbereiding op audities voor zang en/of muziektheorie kun je denken aan de voorbereiding op toelatingsexamens, reguliere examens op conservatoria of voorbereiding op ABRSM-examens.

*Neem contact met mij op voor meer informatie over groepslessen. Prijzen per persoon in groepslessen zijn veel lager dan prijzen voor individuele lessen.

Mocht u nog vragen hebben, neem dan gerust contact met mij op. Ik beantwoord graag al uw vragen!
verified badge
Elia
Ontgrendel de melodieuze wereld van klarinetmuziek met mijn gepersonaliseerde klarinetlessen! Of je nu een beginner bent die de basis wil leren of een gemiddelde speler die ernaar streeft om je vaardigheden te verbeteren, mijn op maat gemaakte lessen zijn geschikt voor alle niveaus van expertise.

Wat te verwachten:

Uitgebreid leren: duik in de grondbeginselen van het klarinetspel, inclusief de juiste vingertechnieken, adembeheersing en muziektheorie. Mijn lessen omvatten alles, van basisnoten tot complexe composities, waardoor een goed afgeronde leerervaring wordt gegarandeerd.

Individuele aandacht: ervaar één-op-één coaching op maat van uw unieke leerstijl en tempo. Mijn ervaren klarinetinstructeur geeft persoonlijke feedback, gaat in op uw specifieke uitdagingen en helpt u snel vooruitgang te boeken.

Muzikale diversiteit: Ontdek een breed scala aan muzikale genres, van klassieke meesterwerken tot hedendaagse melodieën. Of je nu de klassiekers van Mozart of de nieuwste hitparades wilt spelen, mijn lessen stellen je in staat verschillende stijlen onder de knie te krijgen.

Prestatiemogelijkheden: Verbeter uw vaardigheden door middel van regelmatige optredens, zowel binnen de klas als tijdens openbare recitals. Overwin plankenkoorts en bouw vertrouwen op terwijl u uw talent laat zien aan een dankbaar publiek.

Flexibele planning: ik begrijp de eisen van het leven. Daarom bied ik flexibele planningsopties, zodat je je passie voor muziek kunt balanceren met je andere verplichtingen.
verified badge
Nuno
(For English scroll down)

Praktische en creatieve pianolessen. Of je nu begint of al gevorderd bent: in mijn lessen staat het speelplezier en jouw muzikale voorkeur altijd voorop! Samen bepalen we welke richting we opgaan.

Voor de basis maken we onder andere gebruik van de bekende methode Microjazz, die focust op R&B, pop en harmonie. Deze methode bevat handige online play-along audio, zodat je thuis flexibel kunt oefenen met professionele begeleiding.

Harmonie aan de piano & Keyboard Voicings. Wil je dieper de muziek in duiken? Dan is er de mogelijkheid om te leren over functionele harmonie en keyboard voicings (akkoorden en akkoord-melodie). Dit brengen we direct in de praktijk met harmonische progressies, die je ook kunt toepassen op je eigen favoriete liedjes of composities. Zo ontdek je écht hoe muziek logisch in elkaar zit.

Leeftijd & Niveau: Voor alle leeftijden en niveaus.

Talen: De lessen kunnen worden gegeven in het Engels, Nederlands, Spaans, Catalaans of Portugees.

Locatie: In mijn lesruimte, bij jou thuis (+ reiskosten), of online via Google Meet/Zoom.

English:

Practical & Creative Piano Music Lessons. Whether you are an absolute beginner or an advanced player, your musical preferences and the joy of playing always come first. Together, we will map out a path tailored entirely to your goals. For our core foundation, we use dynamic methods like Microjazz (focusing on R&B, Pop, and Harmony). This method includes high-quality online play-along audio, making practicing at home highly engaging and interactive.

Harmony at the Piano & Keyboard Voicings. For students wanting to go deeper, we explore Keyboard Voicings (chords, harmony, and chord-melody). We put these concepts straight into practice using harmonic progressions, which you can apply directly to your own favorite tunes, songs, or original compositions. You will discover exactly how music works through the lens of Functional Harmony and beyond.

Ages & Levels: Welcoming all ages and skill levels.

Languages: Lessons can be taught in English, Dutch, Spanish, Catalan, or Portuguese.

Location: At my home, at your home (+ travel costs), or online via Google Meet/Zoom.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Imanol