Kardelen
    Betrouwbare leraar
    FavouritesMarkeer als favoriet
    FavouritesMarkeer als favoriet
    Betrouwbare leraar
    van56.00EUR/ u

    Viool-, altviool- en pianolessen voor alle niveaus en leeftijden.

    Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
    Ik heb veel verschillende methoden bestudeerd en voor de vioolstudenten gaat mijn voorkeur uit naar de combinatie van Cohen, M., Vioolmethode: Pupil's Book 1 Nelson, S., Essential String Method Violin Book 1 en Suzuki Book 1. Voor beginnende pianostudenten Gebruik ik Hal Leonard Student Piano Library en Suzuki Piano School. Ik kan vloeiend lesgeven in zowel Engels en Turks als in een beetje Nederlands (steeds beter). Ik heb mijn Bachelor Muziek Altvioolspel afgerond aan het Koninklijk Conservatorium in Den Haag met een minor Muziekeducatie. Tegelijkertijd heb ik een diploma in het lesgeven in kunstenaarschap van een certificaatprogramma genaamd 'The Global Leaders Programme, waar ik voor mijn veldwerkopdracht naar Chili en Jamaica reisde en daar intensief muziek leerde aan kinderen die onderbediend zijn. Ik geloof dat een goede leraar degene is die openstaat om te leren (want leren stopt nooit) en die ervaring heeft in verschillende situaties. Ik ben een zeer ervaren leraar met een open geest en ik ben hier om jou of je kind te helpen een instrument te leren op de meest effectieve en leuke manier.

    Locatie

    Op een locatie gekozen door de leraar : Jacob van der Doesstraat, The Hague, Netherlands
    Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Benthuizen, Nederland
    Les via webcam

    |
    Use ⊞+wheel to zoom!
    +

    Algemene info

    suitcase iconVaardigheden:
    Leeftijd:
    Kinderen (7-12 jaar oud)
    Tieners (13-17 jaar oud)
    Volwassenen (18-64 jaar oud)
    Senioren (65+ jaar oud)
    Niveau van de leerling:
    Beginner
    Gemiddeld
    Gevorderden
    Duur:
    30 minuten
    45 minuten
    60 minuten
    De les wordt gegeven in:Engels, Turks, Nederlands

    Over

    Mijn naam is Kardelen en ik ben een uitvoerend artiest en docent. Ik ben geboren en getogen in Turkije en begon op 8-jarige leeftijd met vioolspelen. Op het moment dat ik met klassieke muziek begon, werd ik er verliefd op. Voor mij kwam de passie van de muziek zelf en niet van het instrument. Ik leerde luisteren en mijn stem vinden door de viool. Op 12-jarige leeftijd ging ik naar het fulltime conservatorium in Istanbul waar ik overstapte naar altviool. De reden dat ik op de altviool ben overgestapt, is dat toen ik luisterde naar het diepe geluid dat het instrument creëerde, ik het gevoel had dat het iets deed ontwaken dat deel van mij uitmaakte. Dat was het moment waarop ik mijn instrument vond!

    Opleiding

    Ik heb mijn Master of Music in Performance and Pedogogy aan het Koninklijk Conservatorium in Den Haag afgerond met een minor Music Education. Tegelijkertijd heb ik een certificaat in het lesgeven in kunstenaarschap van een certificaatprogramma genaamd ‘The Global Leaders Programme, waar ik voor mijn veldwerkopdracht naar Chili en Jamaica reisde en daar intensief muziek leerde aan kinderen die te weinig worden bediend. Ik geloof dat een goede leraar degene is die openstaat om te leren (want leren stopt nooit) en die ervaring heeft in verschillende situaties. Ik ben een zeer ervaren leraar met een open geest en ik ben hier om jou of je kind te helpen een instrument te leren op de meest effectieve en leuke manier. Als je het gevoel hebt dat ik de juiste docent voor jou ben, kun je een proefles boeken met 50% korting!

    Leservaring

    Ik heb de afgelopen vijf jaar regelmatig lesgegeven. Lesgeven en onderwijs zijn mijn passie geweest sinds het prille begin van mijn eigen muziekopleiding. Ik zag uit de eerste hand dat instructie van hoge kwaliteit bij vrijwel iedereen buitengewoon potentieel kan opleveren. Ik heb veel verschillende methoden bestudeerd en voor de vioolstudenten gaat mijn voorkeur uit naar de combinatie van Cohen, M., Vioolmethode: Pupil's Book 1 Nelson, S., Essential String Method Violin Book 1 en Suzuki Book 1. Voor beginnende pianostudenten Gebruik ik Hal Leonard Student Piano Library en Suzuki Piano School. Ik kan vloeiend lesgeven in zowel Engels en Turks als in een beetje Nederlands (steeds beter).

    Stel een vraag

    Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Kardelen snel zal reageren:
    Hoe meer details, des te beter.
    Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

    Beschikbaarheid typische week

    (GMT -05:00) New York
    MaDiWoeDoVrijZatZo
    0              
    1  Maandag om 1:00  Dinsdag om 1:00  Woensdag om 1:00  Donderdag om 1:00  Vrijdag om 1:00    
    2  Maandag om 2:00  Dinsdag om 2:00  Woensdag om 2:00  Donderdag om 2:00  Vrijdag om 2:00    
    3              
    4              
    5              
    6  Maandag om 6:00  Dinsdag om 6:00  Woensdag om 6:00  Donderdag om 6:00  Vrijdag om 6:00    
    7  Maandag om 7:00  Dinsdag om 7:00  Woensdag om 7:00  Donderdag om 7:00  Vrijdag om 7:00    
    8  Maandag om 8:00  Dinsdag om 8:00  Woensdag om 8:00  Donderdag om 8:00  Vrijdag om 8:00    
    9  Maandag om 9:00  Dinsdag om 9:00  Woensdag om 9:00  Donderdag om 9:00  Vrijdag om 9:00    
    10  Maandag om 10:00  Dinsdag om 10:00  Woensdag om 10:00  Donderdag om 10:00  Vrijdag om 10:00    
    11              
    12              
    13              
    14              
    15              
    16              
    17              
    18              
    19              
    20              
    21              
    22              
    23              
    van 56€Bij de leraar thuis
    van 56€Les via webcam
    van 56€Bij de student thuis

    Good-fit Leraar Garantie


    Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

    Online reputatie

    • Leraar sinds augustus 2020
    • Geverifieerd telefoonnummer
    • Verbonden met Linkedin

    Beschikbaarheid typische week

    (GMT -05:00) New York
    MaDiWoeDoVrijZatZo
    0              
    1  Maandag om 1:00  Dinsdag om 1:00  Woensdag om 1:00  Donderdag om 1:00  Vrijdag om 1:00    
    2  Maandag om 2:00  Dinsdag om 2:00  Woensdag om 2:00  Donderdag om 2:00  Vrijdag om 2:00    
    3              
    4              
    5              
    6  Maandag om 6:00  Dinsdag om 6:00  Woensdag om 6:00  Donderdag om 6:00  Vrijdag om 6:00    
    7  Maandag om 7:00  Dinsdag om 7:00  Woensdag om 7:00  Donderdag om 7:00  Vrijdag om 7:00    
    8  Maandag om 8:00  Dinsdag om 8:00  Woensdag om 8:00  Donderdag om 8:00  Vrijdag om 8:00    
    9  Maandag om 9:00  Dinsdag om 9:00  Woensdag om 9:00  Donderdag om 9:00  Vrijdag om 9:00    
    10  Maandag om 10:00  Dinsdag om 10:00  Woensdag om 10:00  Donderdag om 10:00  Vrijdag om 10:00    
    11              
    12              
    13              
    14              
    15              
    16              
    17              
    18              
    19              
    20              
    21              
    22              
    23              
    van 56€Bij de leraar thuis
    van 56€Les via webcam
    van 56€Bij de student thuis

    Good-fit Leraar Garantie


    Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

    Deel deze pagina

    Je bent hier


    Patricia
    Pianolessen en Klavecimbel/Basso Continuo Lessen
    Wil je klavecimbel, basso continuo of piano spelen? Ik ben een professionele klavecinist, concertuitvoerder en docent in Den Haag die tijdens de studies aan een conservatorium en vele muziekscholen werkte. We kunnen een flexibel schema maken, afhankelijk van uw plannen.

    Agata
    Cello-, piano- en muziektheorielessen in het Engels, Nederlands & Pools // voor beginners en gevorderden // Zeeheldenkwartier
    Ik bied productieve muzieklessen in een vriendelijke omgeving. Ik begeleid jouw ontwikkeling vanaf elk niveau. Ik behandel elke student als een individu en pas mijn aanpak daarop aan - of muziek maken nu je hobby is of je er serieuze plannen mee hebt. Afhankelijk van wat je beoogt, kies ik leuke stukken/liedjes en interessante oefeningen. Ik vind het altijd belangrijk om mijn studenten de nodige hulpmiddelen te geven om zelf te oefenen als ik er niet ben om ze te begeleiden. Je leert een stabiele intonatie, ontwikkelt je ritmisch gevoel, muzikale interpretatie, een goede houding en een apparaat dat voor jou individueel werkt. Samen kunnen we niet alleen voor de klassieke, maar ook voor pop-, rock- of filmmuziek gaan. Wat je misschien ook leuk vindt tijdens de les is samen spelen in een duo met mij - zo kun je ervaren hoe het is om samen met iemand anders muziek te maken, wat super leuk is! Er zijn veel fantastische voordelen aan het leren van muziek, zoals groei van je muzikale smaak en artistieke gevoeligheid, en zoals zelfs de wetenschap bewijst - verbetering van je hersencapaciteit. Maar het leren van de cello of piano - de instrumenten die iedereen wil spelen ♡ - zal je echt inspireren door zijn unieke geluid. // Naast mijn hoofddomein instrumentles, bied ik hulp bij Muziektheorie, Gehoortraining, Solfege, Muziekgeschiedenis// We kunnen lessen volgen in mijn appartement in Zeeheldenwkartier/Den Haag of op jouw locatie in het centrum van Den Haag.

    Adriaan
    Pianolessen voor beginners en daaropvolgend, inclusief theorie en solfege
    Als pianist deel ik graag in de passie van leerlingen. Geduldig begeleid ik jonge en oudere leerlingen in hun eerste stapjes over het toetsenbord. En met dezelfde drive neem ik gevorderden mee in het verhaal dat ze zelf vertellen in hun stukken.

    Gabrielė
    Pianolessen voor studenten van elke leeftijd en elk niveau
    Pianolessen voor studenten van elke leeftijd en elk niveau met focus op zichtlezen, interpretatie, techniek en muziektheorie. Repertoire wordt afgestemd op de behoeften en voorkeuren van de studenten, van barok tot hedendaags, jazzy repertoire. Voorbereiding op ABRSM examens mogelijk. Ik heb een Master's degree in klassieke piano, diploma in het onderwijs en bijna 10 jaar leservaring. Ik werk met alle leeftijdsgroepen en alle niveaus, van beginners tot gevorderden. Ik kan je helpen bij het ontwikkelen van je muzikale vaardigheden, het verbeteren van je pianotechniek, sight-reading, een breed repertoire aan repertoire presenteren, muziektheorie uitleggen, je helpen bij de voorbereiding op toelatingsexamens of ABRSM/Trinity-examens.

    Nuno
    Pianolessen voor beginners en gevorderden in Den Haag
    (English below) Voor beginners of gevorderden maak ik gebruik van de pianomethode: Microjazz (R&B/Pop) Microjazz heeft ook een online audio (meespelen), zodat je de stukken ook thuis kunt spelen met de begeleiding-online audio. We bespreken waar je muzikale voorkeur ligt en welke kant we op gaan. In elk geval staat spelplezier voorop en de lessen zijn voor alle niveaus en leeftijden! Online lessen is ook mogelijk via Skype, Zoom of Face Time! English: For beginners or advanced, I use the piano method: Microjazz (R&B/Pop) Microjazz also has an online audio (play along), so you can also play the pieces in your house, play along with the online audio. We discuss what your musical preferences are and which way we go; In any case, fun is paramount! The lessons are for all ages/levels and are taught in English, Spanish, Catalan or Portuguese. Online lessons are also possible via Skype, Zoom or Face Time!

    Vita
    Viool les. Afhankelijk van je niveau zul je nieuwe technieken, posities en stukken leren.
    Hallo! Ik ben een studente viool en piano aan de kunsthumaniora van Brussel! Ik speel al heel mijn leven viool en zou graag lesgeven. Viool is zeker een van de moeilijkste instrumenten daarom is het belangrijk om vooral de eerste jaren privé les te nemen. Zo ga je het snelst vooruit!

    Marieke
    Muziekles die bij jou past! (Gitaar, piano en hobo)
    Op zoek naar muziekles die bij jou past? Laten we die samen vorm geven! Ik vind het belangrijk aan te sluiten bij wat jij kan, leuk vindt en wil leren. We kunnen liedjes en muziekstijlen zoeken en aanpassen aan jouw niveau en wensen. Het spelen van muziek die je leuk vindt, maakt leren makkelijker en een stuk leuker. Ik geef akoestische gitaar- en pianolessen. Gitaarles kan ook op een twaalfsnarige gitaar. Daarnaast geef ik ook hoboles. Sinds 4 jaar geef ik met veel plezier les in een huiselijke sfeer, namelijk in mijn eigen woonkamer! Ik heb ook ervaring met het lesgeven aan mensen met een beperking. Stuur me gerust een berichtje zodat we de opties kunnen bespreken. Ik kijk uit naar onze eerste les!

    Lydia
    Pianolessen voor beginners tot gevorderden in klassieke en hedendaagse stijlen
    Ik ben een professionele pianist die privé piano- en theorielessen geeft aan studenten van alle niveaus. Als pianist, 12 jaar leservaring en meer dan 21 jaar spelen, motiveer ik mijn studenten graag met muziek van hun eigen favoriete stijl en interesse, of dat nu klassiek of eigentijds is. Mijn belangrijkste doel is om tijdens het piano leren een positieve ervaring en liefde voor het maken van muziek te bevorderen. Als de student geïnteresseerd is in een serieuzere aanpak, kan ik ook de voorbereiding begeleiden voor de examens van de klassen 1-8 van de Associated Board of the Royal Schools of Music (ABRSM). Ik heb ook succesvolle ervaring met het voorbereiden van studenten op toelating tot het conservatorium en op verschillende concoursen. Onlangs hebben mijn studenten de hoogste cijfers behaald in de ABRSM-examens, evenals prijzen in competities. Ook hebben we twee keer per jaar een klasconcert voor geïnteresseerde leerlingen. Ik werk graag in zowel een ontspannen als serieuze benadering, we hoeven alleen maar de doelstellingen van de student te bespreken. Mijn eigen studies zijn als volgt: Ik heb twee postgraduaatsdiploma's behaald aan het Koninklijk Conservatorium Antwerpen: "Concertsolist" in Piano Performance en "Kamermuziek". Daarvoor behaalde ik mijn bachelor- en masterdiploma in pianospel/muziek aan de Universiteit van Minnesota en TCU-Fort Worth, TX, VS. Mijn ervaring omvat samenwerking met veel verschillende instrumentalisten en zangers, optreden als solist met orkest (ook als harpist), en het behalen van hoofdprijzen in verschillende concoursen. Terwijl ik momenteel mijn performance- en opnamecarrière in België voortzet, ben ik mijn privé-muziekstudio aan het ontwikkelen en kijk ik ernaar uit om nieuwe studenten te ontmoeten.

    Paula
    Wil je leren viool te spelen? Vioollessen voor iedereen!
    Ik ben een professionele violist. Ik ben cum laude afgestudeerd aan het Koninklijk Conservatorium Brussel (Master) en heb een Bachelor Diploma van Codarts (Rotterdam). Ik volgde ook een masteropleiding Muziekeducatie aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel. Ik geef les aan studenten van alle leeftijden en niveaus. Ik heb dertien jaar leservaring in Nederland en België (privé en op muziekscholen: Hart Muziekschool in Haarlem en Vioolstudio 020! in Amsterdam). In mijn lessen help ik de studenten om een goed contact met het instrument te vinden en een positieve relatie met muziek te cultiveren door de ontwikkeling van auditieve vaardigheden, gevoel voor ritme en een optimaal lichaamsgebruik te integreren, zodat ze zich kunnen verbinden met hun muzikale verbeelding. De lessen zijn aangepast aan de behoeften en wensen van elke student.

    Natalia
    Componeren/ Song writer/ Muziekschrijven / Optreden
    Ik ben Natalia, een piano muzikant en muziek schrijver. ik componeer mijn eigen muziekstukken op de piano, muzieknummers in verschillende genres, waaronder bijvoorbeeld, filmmuziek, popliedjes en klassieke muziek. Ik maak en speel muziek voor alles waarvoor muziek nodig is. Films, tv-shows, toneelstukken, commercials, liedjes. Hier zal u geïnformeerd worden over de aanbiedingen voor de OPTREDENS en COMPONEREN en ook over de PIANOLESSEN...

    Aida
    viool / altviool lessen met een professionele leraar voor alle leeftijden
    Hallo, ik heb uitgebreide ervaring met studenten van alle leeftijden als docent muziektheorie, viool en altviool. Aangepaste lessen, gericht op studentenbelangen. Ik studeerde viool aan het conservatorium Superior de Música de Vigo in Spanje en altviool in Spanje en aan het Utrechts Conservatorium. Het onderzoek van mijn eindexamen ging over welzijn en praktisch onderwijs om het leerproces te verbeteren en te versnellen. Ik wil dat mijn studenten zich bewust zijn van het belang van een goede houding en techniek om zonder problemen van het leerproces te kunnen genieten.

    Katia
    Vioollessen, muziektheorie en muziekgeschiedenis / Viool voor alle niveaus
    Violist geboren in Moskou, afgestudeerd aan Moskou Tsjaikovski Conservatorium, Konservatorium Wien en Conservatorium Royal de Bruxelles (met onderscheiding), geeft lessen vioolspel en notenleer in het Engels, Frans of Duits in het centrum van Brussel (Place Jourdan, Etterbeek). -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- ------------------------------ Zal ik graag viool spelen? Dan ben je aan het juiste adres! Professionele muzikant met veel ervaring als leraar met een diploma van het Conservatorium van Moskau "PI Tsjaikovski", Musik und Privatuniversität der Stadt Wien en Koninlijk Conservatorium Brussel; Ik bied mijn service aan mensen die op elk niveau geïnteresseerd zijn in viool spelen. Aarzel nit om contact met mij op te nemen. Ik spreek Engels, Duits, Frans, Russisch en envoudig Neederlands. Locatie: Jourdanplein, Etterbeek Brussel ​ Moskoviet violist, afgestudeerd aan het Tschaikovsky Conservatorium in Moskou, het Weense Conservatorium en het Koninklijk Conservatorium van Brussel (met onderscheiding), geeft vioollessen voor kinderen, volwassenen en adolescenten. Muzieklessen voor kinderen van 1-4 jaar in de vorm van een klein concert. Cursussen in het Engels, Frans, Duits of Russisch. Lessen in Etterbeek (Place Jourdan) of online via webcam. -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- --------------------------------

    Dina
    Klassieke pianolessen voor kinderen en volwassenen, voorbereiding van examens
    Ik geef al meer dan 10 jaar pianolessen voor kinderen en volwassenen, inclusief voorbereiding op ABRSM- en LCM-examens. Een positieve houding en een sfeervolle atmosfeer tijdens mijn lessen helpen studenten snel verder te gaan en te genieten van pianospel, ongeacht het niveau.

    Rik
    Leer Blues/Boogie Woogie Piano spelen, veel lezen is niet nodig.
    Piano leren spelen is heel plezierig. Ik breng u doorheen de basiselementen tot het spelen van uw eerste lied. Dit is niet te lang duren. En ook nog verder improviseren, voor meer geavanceerdn. Ik geef les in Blues en boogiewoogie. Individuele hulp gegarandeerd! En ook de fun niet te vergeten. Groetjes, Rik

    Freek
    Viool -& Pianolessen, coaching ensembles (aan huis of online)
    Individuele instrumentcoaching viool of piano. Heeft u in deze moeilijke tijden nood aan afleiding, zingeving en structuur voor uzelf of uw gezin? Bent u altijd al geïnteresseerd geweest in viool of piano? Wilt u dat uw kind een mooi instrument leert zonder de druk van examens? Dit kan nu bij Rubato, voor zowel jong als oud! - Aangepast aan je niveau en stijlvoorkeur, op eigen tempo. - Afgestemd op jouw ambitie en agenda: recreatief? Een springplank naar muzikale studies? Je eigen droomproject? - Lessen via skype, ook aan huis of op locatie. - Ook kleine ensembles die coaching wensen zijn welkom. Ideaal voor wie zoekt naar een aangename hobby in ontspannen sfeer, die ook uitdagend kan zijn op intellectueel, motorisch en emotioneel vlak.