facebook

Ontdek de Beste Privé Fitness Lessen in's‑Hertogenbosch

Al meer dan tien jaar helpen onze privé Fitness leraren leerlingen bij het verbeteren en realiseren van hun ambities. Met één-op-één lessen bij jou thuis of in's‑Hertogenbosch, profiteer je van hoogwaardig, persoonlijk onderwijs dat is afgestemd op jouw doelen, beschikbaarheid en leerstijl.

Vind jouw perfecte leraar

Ontdek ons aanbod van Fitness leraren in's‑Hertogenbosch en gebruik de filters om de cursus te vinden die het beste bij jouw behoeften past.

Neem gratis contact op met leraren

Deel jou doelen en voorkeuren met leraren en kies de Fitness les die het beste bij jou past.

Boek je eerste les

Regel samen de datum en de locatie voor je eerste les. Zodra je leraar de les bevestigt, ben je klaar om vol vertrouwen te beginnen!

0 docenten in je verlanglijst
|
zoom in iconzoom out icon

1 fitness leraar in's‑Hertogenbosch

Keuze van leerlingen

Larissa

verified teacher icon
4.8

12 reviews

(12)

90€

60-min

/h

trusted teacher iconBetrouwbare leraar
student icon
4Leerlingen

200 uur Multistyle Yogaleraar en 50 uur FlyHigh Yogaleraar / Barre- en Pilates-instructeur

200 uur Multistyle Yogaleraar en 50 uur FlyHigh Yogaleraar / Barre- en Pilates-instructeur

Yoga is een geweldig hulpmiddel dat ik meer dan 10 jaar geleden heb ontdekt. Met behulp van yoga kun je spanningen en emoties loslaten die je al jaren met je meedraagt. Vervolgens maak je ruimte voor nieuwe dingen die zich in je lichaam en leven kunnen ontvouwen! Kijk niet hoe het proces bij andere mensen gebeurt, maar begin vandaag nog. Ik zal je met lichaam, geest en ziel in deze oefening begeleiden met veel asana's. Sommige vrouwen zullen ontdekken dat ze de medische pillendoos opzij kunnen laten om bijvoorbeeld menstruatiekrampen te verlichten. Velen beweren een oplossing te hebben gevonden voor hun angst, slapeloosheid of depressie. Een mindful practice komt voort uit jouw eigen inbreng. Als yogaleraar van 200 uur en FlyHighYoga-leraar van 50 uur zal ik je gids en coach zijn om je reis te beginnen met verschillende doeleinden - of het nu gaat om gewichtsverlies, toning, het verlichten van stress, het beheersen van emoties, het doormaken van een moeilijke fase in het leven, pijn en symptomen genezen, in vorm blijven, de flexibiliteit verbeteren of oefenen om een professional te worden. We zullen verschillende asana's doen in samenhang met de fasen van de maan. Daarnaast werk ik met ademhalen – de kracht van ademhalen is een aanvulling op je yogabeoefening. Met de controle over je ademhaling kun je de geest uitschakelen wanneer deze ronddraait - dit geeft je helderheid. Niettemin is het een zeer krachtige manier om je luchtwegen en longen te reinigen. De longen bestrijden ziekteverwekkers dagelijks, maar heeft u zich ooit afgevraagd wanneer u ze daadwerkelijk reinigt? Ik ben een ervaren en gecertificeerde leraar met meer dan 150 uur lesgeven in studio's en universitaire faciliteiten. Ik kan één op één lessen geven, maar ook groepen tot 50 personen. Mijn praktijk is toegewijd en aangepast aan mijn studenten. Ik concentreer me erop om het beste uit iedereen te halen, waarbij ik vooral plezier heb en me goed voel tijdens en na de les. Ben jij klaar voor deze reis? (Beginner, halfgevorderd of gevorderd welkom) Pilates, Barre en andere lessen op aanvraag bij mij verkrijgbaar. Ik ben onlangs afgestudeerd met een Barre foundations diploma, verzorgd door de MethodBarre. Barre, een zeer populaire sport, stelt je in staat kracht op te bouwen en je spieren te verlengen. Als eeuwenoude danser (jazz en ballet) aan het Conservatoire de la Musique du Luxembourg heb ik een sterke balletbasis. Mijn barrepraktijk combineert echter fitness en ballet. Yogi's en iedereen kunnen profiteren van Barre-lessen. U kunt mij op aanvraag boeken voor retraites, privé (luxe) reizen als coach/instructeur. Tenslotte heb ik een voedingsdiploma van de Rijksuniversiteit Groningen, waar ik momenteel ook word opgeleid tot MD. Mijn voedingsdiploma is een voordeel voor jou als coach. Ik kan je begeleiden bij blessureherstel, detoxen en assisteren bij bepaalde medische aandoeningen zoals PDS of andere darmziekten in het auto-immuunspectrum.

paperclip

Ontmoet zelfs nog betere leraren.

Probeer online lessen met de volgende real-time online leraren:

Storm

verified teacher icon
28€

60-min

/h

Krachttraining & spieropbouw – Persoonlijke begeleiding en effectieve trainingsschema’s, online of in Den Bosch

Krachttraining & spieropbouw – Persoonlijke begeleiding en effectieve trainingsschema’s, online of in Den Bosch

Wil jij meer spiermassa opbouwen, sterker worden of leren hoe je écht effectief kunt trainen? Dan help ik je graag! Mijn naam is Storm, ik ben 17 jaar en train inmiddels ruim vier jaar fanatiek in de sportschool. Gedurende deze jaren heb ik mij uitgebreid verdiept in de wetenschappelijke principes achter krachttraining en hypertrofie (spiergroei). Ik besteed veel aandacht aan onderwerpen zoals mechanische spanning, progressive overload, trainingsvolume, trainingsintensiteit en fatigue management. Hierdoor heb ik geleerd hoe je trainingen doelgericht kunt opbouwen en rekening kunt houden met herstel. Wat kun je tijdens mijn lessen verwachten? * Uitleg over effectieve krachttraining en spieropbouw. * Hulp bij het opstellen van een trainingsschema dat aansluit bij jouw doelen en ervaring. * Inzicht in trainingsvolume, intensiteit en frequentie. * Uitleg over oefeningen en de manier waarop je spieren belast. * Persoonlijke aandacht en de mogelijkheid om vragen te stellen. * Online begeleiding of fysieke uitleg in Den Bosch, indien een geschikte trainingslocatie beschikbaar is. Mijn aanpak Ik vind het belangrijk dat je niet alleen weet welke oefeningen je moet uitvoeren, maar vooral begrijpt waarom je ze uitvoert. Mijn lessen richten zich voornamelijk op gezonde beginners en recreatieve sporters die hun kennis over krachttraining willen vergroten. Ik heb mijn kennis opgebouwd vanuit eigen trainingservaring en zelfstudie. Ik beschik nog niet over een officieel personal-trainerdiploma en bied daarom geen medische begeleiding of blessurebehandeling aan. Mijn doel is om mijn passie voor fitness en trainingswetenschap met anderen te delen en hen te helpen meer inzicht te krijgen in effectieve krachttraining.

Yona

verified teacher icon
81€

60-min

/h

trusted teacher iconBetrouwbare leraar
student icon
1Leerlingen

YOGALATES - Een leuke mix van yoga en pilates voor core strength

YOGALATES - Een leuke mix van yoga en pilates voor core strength

🌿YOGALATEN: Kracht en zachtheid in harmonie Privé- en kleine groepssessies in Noordwijkerhout Ontdek een kalmerende combinatie van yoga en pilates, ontworpen om je core zachtjes te versterken, je ruggengraat te ondersteunen en je evenwicht te herstellen – zowel fysiek als emotioneel. Of je nu net begint met bewegen of na een pauze weer aan de slag gaat, deze oefening past bij jou. Wat te verwachten: 🌸 Zachte flows die een diepe kernstabiliteit opbouwen 🌬️ Ademhalingsgeleide beweging om het zenuwstelsel te kalmeren 🤸‍♀️ Pilates-geïnspireerde oefeningen voor houding en kracht 🧘‍♀️ Bewuste rek- en strekoefeningen om spanning in de onderrug en heupen los te laten 💬 Ruimte om met zorg, nieuwsgierigheid en medeleven te bewegen Ideaal voor: Beginners of iedereen die op zoek is naar een zachte maar versterkende oefening Mensen die herstellen van stress, vermoeidheid of fysieke spanning Volwassenen en senioren die hun houding en mobiliteit willen verbeteren Details: Duur: 60 minuten Locatie: Privéstudio in Noordwijkerhout of online Taal: Engels of Nederlands Beschikbaar: individuele sessies, sessies in kleine groepen of bedrijfssessies Laat je lichaam zich ondersteund voelen. Laat je ademhaling je leiden. Laat beweging medicijn worden. Neem gerust contact op om te boeken of informatie aan te vragen – ik heet je graag welkom.

VorigeResultaten aan het tonen 1 - 1 van 11 - 1 van 1Volgende

Onze leerlingen from's‑Hertogenbosch beoordelen hun Fitness leraar.

Om de kwaliteit van onze Fitness leraren te kunnen garanderen, vragen we onze leerlingen from's‑Hertogenbosch om ze te beoordelen.

Uitsluitend de beoordelingen van leerlingen worden weergegeven en zij zijn gegarandeerd door Apprentus. Gewaardeerd 4.8 van 5 op basis van 16 beoordelingen.

“ Een hele prettige en ontspannen yoga sessie voor een groep die vooral beginners in de yoga zijn. Carla heeft een hele prettige sfeer weten te creëren en vast te houden. We hebben ervan genoten. ”

Om de kwaliteit van onze Fitness leraren te kunnen garanderen, vragen we onze leerlingen from's‑Hertogenbosch om ze te beoordelen.

Uitsluitend de beoordelingen van leerlingen worden weergegeven en zij zijn gegarandeerd door Apprentus. Gewaardeerd 4.8 van 5 op basis van 16 beoordelingen.

Kaart
Kaart