facebook
favorite button
member since icon
Sinds januari 2023
Leraar sinds januari 2023
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Perzisch voor beginners, halfgevorderden en gevorderden met een moedertaalspreker فارسی
course price icon
Van 29 € /h
arrow icon
Het is een goed idee om dit te doen
Heeft u er ooit aan gedacht om uw Perzisch te oefenen met een moedertaalspreker die in Nederland woont?
Ik ben Omid, een kunstenaar en architect woonachtig in Rotterdam, uit Teheran, Iran. Ik ben opgegroeid als een Farsi-sprekende persoon, ik heb architectuur gestudeerd aan een universiteit in Teheran, en toen ben ik op 24-jarige leeftijd naar Nederland verhuisd. Ik kan dus zeggen dat ik me nog veel van mijn Perzische vaardigheden herinner! Naast alle andere dingen die ik nu doe, vind ik het heerlijk om les te geven en betrokken te zijn bij het lesgeven van de Perzische taal! Voor mij is Perzisch niet alleen mooi omdat het mijn moedertaal is, maar ook vanwege de poëtische toon en expressieve aard ervan. Ben je klaar om romantischer te zijn? :)
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Rotterdam, Nederland
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
90 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Perzisch
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik ben een lerares Turks.Ik ben afgestudeerd in Turkije met een B.A in Talen.Die lessen ik bied zijn van basis tot academisch niveau,dus voor kinderen,leerlingen,expats en volwassenen.Die focus ligt op het leren van grammatica,spreken,,lezen en schrijven.Als je Turks wilt leren voor vakantie,werk,familie of gewoon als hobby,dan zeker kan ik je helpen.Ik gebruik Turkse grammatica boeken,podcast,websites voor Turks leren en andere studie materiaal. en het tarief is lager vanaf 5 lessen.

Normaal gesproken een leerling met een motivatie om de taal te leren leert basis Turks in 10 of 15 lessen.Zowel prive als group lessen(Den Haag) zijn beschikbaar.
verified badge
We hebben allemaal een soort creativiteit die we willen uitdrukken, maar soms is het moeilijk om het alleen te doen. Deze les is voor mensen die hun vaardigheid in het schrijven in het Engels willen verbeteren. Dit omvat zowel degenen die creatief willen schrijven als mensen die hun academische of zakelijke schrijfvaardigheid moeten verbeteren.
verified badge
Ben je op zoek naar een docent in de Perzische taal?

Contact opnemen met een ervaren docent
Vaardig in de Perzische taal
Bekroond met een romanschrijver, toneelschrijver en essayist
Kan Intermediate / Advanced niveaus van Perzisch met bewezen methoden leren
Kan helpen met Essays.
Kan helpen bij het verbeteren van lezen, schrijven, luisteren, grammatica, etc.
Kan klassieke en hedendaagse Perzische literatuur (poëzie en proza) leren
Lessen online leren via Skype.
Contact opnemen met een ervaren docent
Vaardig in de Perzische taal, gevestigd in Rotterdam
verified badge
Als een TESOL gecertificeerde leraar Engels ben ik klaar om elk vakgebied gemakkelijk te onderwijzen. Inclusief academisch lezen, schrijven, spreken en luisteren.
Trouwens, elke student van K12 wordt ook verwelkomd, evenals een volwassen leerling. Als een ervaren Tefl / Tesol-leraar zou ik het graag horen van iedereen in Leiden.
Als je een student bent, wil ik graag van tevoren helpen.
verified badge
Als toegewijde leraar bied ik mijn diensten aan aan iedereen (op elk niveau) die de Nederlandse taal wil leren. Ik heb ervaring in het lesgeven aan alle leeftijdsgroepen en ben gemotiveerd om de studenten betrokken en enthousiast te houden. Naast Nederlands spreek ik Engels, Frans, Duits en een beetje Spaans. Ik weet hoe het is om een nieuwe taal te leren en kan me gemakkelijk aanpassen aan verschillende leermethoden.
verified badge
Nederland is een land van veel communiceren en schrijven. Als een niet-Nederlander heb ik zelf ook de taal geleerd en daardoor weet ik als de beste hoe je deze taal goed kunt leren en welke uitdagingen je tegen kunt komen. Ik ben een juf in opleiding en studeer nu af aan een academische opleiding. Bent u er klaar voor?
verified badge
Basis Nederlandse les A1 niveau - U kunt hier Nederlands leren lezen, schrijven en spreken. Met de mogelijkheid door te leren tot academisch niveau Nederlands.

Dutch classes A1 level - you can learn how to read, write and speak Dutch language in this class. It is possible to continue classes up to C1 level.
verified badge
IS NEDERLANDS UW NIEUWE TAAL?

Wilt u, nu u in Nederland woont, werkt en/of studeert of dit gaat doen, ook de Nederlandse taal leren of uw spreek-, lees- en schrijfvaardigheid verbeteren?
Met mijn taalcursus Nederlands legt u een stevige basis voor uw Nederlands.

Met mijn lessen leer je Nederlands vanuit verschillende perspectieven:
* Nederlands in je dagelijks leven
*Nederlands op de baan
*Nederlands en samenleving
* Nederlands en studie
* Nederlands en jouw persoonlijke vaardigheden/vaardigheden om te ontwikkelen

Kenmerken van de cursus:
* Grammatica, woordenschat, zinsstructuur en conversatie komen aan bod
oefenen met gerichte en gevarieerde oefeningen.
* Het cursusmateriaal sluit aan bij uw huidige kennis van het Nederlands
taal en uw doel.
*Het leren van de taal wordt gecombineerd met het verkrijgen van informatie over het Nederlands
gewoonten en de Nederlandse samenleving.
*Als je de cursus volgt in volgorde van je baan of studie, je werk of studie
materiaal kan gebruikt worden in combinatie met het cursusmateriaal.
*De frequentie is gebaseerd op de mogelijkheden en jouw ambitie.
* De lessen kunnen bij u thuis, op uw werk of op een openbare/
locatie van de bus.
(afhankelijk van de afstand en locatie kunnen reiskosten en/of huurkosten in rekening worden gebracht).
verified badge
Wie is je docent?
Lesgeven is een kunst en een kennis! Iedereen kan een taal kennen, maar iedereen kan hem niet onderwijzen!

Ik ben de aangesloten onderzoeker aan de universiteit met 16 jaar ervaring als docent, supervisor, redacteur en geef les in academisch en algemeen Engels, waarbij ik het personeel begeleid en opleid, bij 3 publieke en private universiteiten, 2 scholen en 6 instituten.

Ik heb mijn master in ELT - English Language Teaching behaald en ik heb het certificaat van "Teaching Methods".
Ik ken 5 talen en leer momenteel mijn 6e taal.

Wat wil je leren?

A. Engels voor de scholieren

Kunt u de tijd en tijden in het Engels nog steeds niet correct gebruiken?
Heeft u problemen met het gebruik van de bijwoorden manier, tijd, frequentie?
Kunt u uw woordenschatkennis niet gemakkelijk vergroten?
...
Maak je geen zorgen ! Ik ben hier om het samen te doen!

B. Academisch Engels

Bent u een aankoopmakelaar en werkt u voor een internationaal bedrijf?
Heeft u een goede beheersing van Zakelijk Engels nodig om te kunnen onderhandelen, bestellingen doen, vertalen of contracten maken en weet u niet hoe u dit moet aanpakken? Wat zijn de essentiële termen die u moet kennen om succesvol te zijn in zakelijk Engels? (A tot Z zakelijk Engels)

Moet u uw artikel in het Engels publiceren? Moet je je doctoraat of masterscriptie in het Engels schrijven? (Schrijven: Paragraaf schrijven - Essay schrijven)

Ben jij een rechtenstudent? Moet u juridische teksten leren en kunnen vertalen? (Engels voor rechtenstudenten)

Heeft u onlangs gesolliciteerd naar een baan als stewardess en bent u zich aan het voorbereiden op het examen? (Luchtvaarttechnisch Engels)

Moet u het internationale TOEFL- en IELTS-examen afleggen?

Welkom dan!!! Wij gaan dit samen doen!
verified badge
Ik geef lessen Nederlands aan kinderen, aangepast aan het niveau van het kind, de leeftijd en de doelen die bereikt wensen te worden. De lessen kunnen volledig in het Nederlands gegeven worden, of met uitleg en vertalingen in het Engels waar nodig (als het kind Engels spreekt). Bij jonge kinderen maak ik veel gebruik van onder andere vrolijke afbeeldingen, spelletjes en liedjes om de taal spelenderwijs te leren. Dit werkt uit ervaring ook prima online, via videogesprekken.
Als u me een bericht stuurt kunnen we samen de mogelijkheden doornemen.

Tambien puedo dar las clases con traducciones en español.
verified badge
Ben je op zoek naar een snelle hulp voor het schrijven van je scriptie, in het Nederlands of in het Engels? Je bent op het juiste adres voor:

- goede structuur / indeling van je verslag
- heldere inleidingen en conclusies
- verbetering van taal (Nederlands of Engels)
- inspiratie voor hoe je moet beginnen
- extra inhoudelijke feedback als het gaat om technische sector (TU / hbo / engineering / formules / plots / LaTeX)

Of je op zoek bent naar een begeleiding voor het hele traject, of als het gaat om een of meerdere checks, we bespreken tijdens een vrijblijvende kennismaking je situatie en maken samen een plan.

Mijn achtergrond: TU Delft natuurkunde en werktuigbouwkunde (master, 9 afgestudeerd) en ook 4+ jaar ervaring in de high tech industrie en hierdoor veel ervaring opgedaan met scripties en rapportage. Ook heb ik verschillende studenten mogen helpen met het succesvol schrijven van hun scriptie. Doordat ik tweetalig ben opgegroeid en ook het grootste gedeelte van mijn studie en werk in het Engels is geweest, kan ik naast Nederlands ook hulp bieden bij het beter schrijven in het Engels.
verified badge
Hedendaags vindt men het lastig om een tekst te kunnen analyseren en te begrijpen. Ook om de kern, hoofdzaken en bijzaken uit een tekst te halen. Zelf ervaar ik het leren van de Nederlandse taal als saai en stoffig, daarom maak ik er een feest van om de conventies op een leuke manier over te brengen.

Je kunt de conventies onder de knie krijgen door de opdrachten op een creatief manier toe te passen. Zo creëer je voor jezelf verschillende mogelijkheden om de Nederlandse taal te beheersen. En wordt het analyseren van teksten een stuk makkelijker.
verified badge
Dit is individueel Japans/Japans taalonderwijs voor leerlingen uit het basis- en middelbaar onderwijs die Japans als moedertaal hebben of die opgroeien in een tweetalige omgeving.
Door een verscheidenheid aan teksten voor te lezen en composities te schrijven, zullen studenten geleidelijk hun Japanse vaardigheden verbeteren.

・Leerprogramma's aangepast aan elk niveau, doel en omgeving
・Degenen die hun Japanse vaardigheden willen verbeteren in een tweetalige omgeving
・Degenen die toelatingsexamens willen doen of hoger onderwijs willen volgen na terugkeer in Japan

Als je buiten Japan woont, de wereld van andere talen dan het Japans kent, en de taal van Japan kent, die ver van Europa ligt, hebben ze allemaal het potentieel om je horizon en de wereld te verbreden. Het is een onvervangbare ervaring. Ik zou graag mijn ervaring in Europa als kind en mijn universitaire studie als teruggekeerde in Japan willen gebruiken, en hen willen helpen samen Japans te leren, zodat ze Japans als een belangrijke taal voor hen kunnen ontwikkelen.
message icon
Contacteer Omid
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik ben een lerares Turks.Ik ben afgestudeerd in Turkije met een B.A in Talen.Die lessen ik bied zijn van basis tot academisch niveau,dus voor kinderen,leerlingen,expats en volwassenen.Die focus ligt op het leren van grammatica,spreken,,lezen en schrijven.Als je Turks wilt leren voor vakantie,werk,familie of gewoon als hobby,dan zeker kan ik je helpen.Ik gebruik Turkse grammatica boeken,podcast,websites voor Turks leren en andere studie materiaal. en het tarief is lager vanaf 5 lessen.

Normaal gesproken een leerling met een motivatie om de taal te leren leert basis Turks in 10 of 15 lessen.Zowel prive als group lessen(Den Haag) zijn beschikbaar.
verified badge
We hebben allemaal een soort creativiteit die we willen uitdrukken, maar soms is het moeilijk om het alleen te doen. Deze les is voor mensen die hun vaardigheid in het schrijven in het Engels willen verbeteren. Dit omvat zowel degenen die creatief willen schrijven als mensen die hun academische of zakelijke schrijfvaardigheid moeten verbeteren.
verified badge
Ben je op zoek naar een docent in de Perzische taal?

Contact opnemen met een ervaren docent
Vaardig in de Perzische taal
Bekroond met een romanschrijver, toneelschrijver en essayist
Kan Intermediate / Advanced niveaus van Perzisch met bewezen methoden leren
Kan helpen met Essays.
Kan helpen bij het verbeteren van lezen, schrijven, luisteren, grammatica, etc.
Kan klassieke en hedendaagse Perzische literatuur (poëzie en proza) leren
Lessen online leren via Skype.
Contact opnemen met een ervaren docent
Vaardig in de Perzische taal, gevestigd in Rotterdam
verified badge
Als een TESOL gecertificeerde leraar Engels ben ik klaar om elk vakgebied gemakkelijk te onderwijzen. Inclusief academisch lezen, schrijven, spreken en luisteren.
Trouwens, elke student van K12 wordt ook verwelkomd, evenals een volwassen leerling. Als een ervaren Tefl / Tesol-leraar zou ik het graag horen van iedereen in Leiden.
Als je een student bent, wil ik graag van tevoren helpen.
verified badge
Als toegewijde leraar bied ik mijn diensten aan aan iedereen (op elk niveau) die de Nederlandse taal wil leren. Ik heb ervaring in het lesgeven aan alle leeftijdsgroepen en ben gemotiveerd om de studenten betrokken en enthousiast te houden. Naast Nederlands spreek ik Engels, Frans, Duits en een beetje Spaans. Ik weet hoe het is om een nieuwe taal te leren en kan me gemakkelijk aanpassen aan verschillende leermethoden.
verified badge
Nederland is een land van veel communiceren en schrijven. Als een niet-Nederlander heb ik zelf ook de taal geleerd en daardoor weet ik als de beste hoe je deze taal goed kunt leren en welke uitdagingen je tegen kunt komen. Ik ben een juf in opleiding en studeer nu af aan een academische opleiding. Bent u er klaar voor?
verified badge
Basis Nederlandse les A1 niveau - U kunt hier Nederlands leren lezen, schrijven en spreken. Met de mogelijkheid door te leren tot academisch niveau Nederlands.

Dutch classes A1 level - you can learn how to read, write and speak Dutch language in this class. It is possible to continue classes up to C1 level.
verified badge
IS NEDERLANDS UW NIEUWE TAAL?

Wilt u, nu u in Nederland woont, werkt en/of studeert of dit gaat doen, ook de Nederlandse taal leren of uw spreek-, lees- en schrijfvaardigheid verbeteren?
Met mijn taalcursus Nederlands legt u een stevige basis voor uw Nederlands.

Met mijn lessen leer je Nederlands vanuit verschillende perspectieven:
* Nederlands in je dagelijks leven
*Nederlands op de baan
*Nederlands en samenleving
* Nederlands en studie
* Nederlands en jouw persoonlijke vaardigheden/vaardigheden om te ontwikkelen

Kenmerken van de cursus:
* Grammatica, woordenschat, zinsstructuur en conversatie komen aan bod
oefenen met gerichte en gevarieerde oefeningen.
* Het cursusmateriaal sluit aan bij uw huidige kennis van het Nederlands
taal en uw doel.
*Het leren van de taal wordt gecombineerd met het verkrijgen van informatie over het Nederlands
gewoonten en de Nederlandse samenleving.
*Als je de cursus volgt in volgorde van je baan of studie, je werk of studie
materiaal kan gebruikt worden in combinatie met het cursusmateriaal.
*De frequentie is gebaseerd op de mogelijkheden en jouw ambitie.
* De lessen kunnen bij u thuis, op uw werk of op een openbare/
locatie van de bus.
(afhankelijk van de afstand en locatie kunnen reiskosten en/of huurkosten in rekening worden gebracht).
verified badge
Wie is je docent?
Lesgeven is een kunst en een kennis! Iedereen kan een taal kennen, maar iedereen kan hem niet onderwijzen!

Ik ben de aangesloten onderzoeker aan de universiteit met 16 jaar ervaring als docent, supervisor, redacteur en geef les in academisch en algemeen Engels, waarbij ik het personeel begeleid en opleid, bij 3 publieke en private universiteiten, 2 scholen en 6 instituten.

Ik heb mijn master in ELT - English Language Teaching behaald en ik heb het certificaat van "Teaching Methods".
Ik ken 5 talen en leer momenteel mijn 6e taal.

Wat wil je leren?

A. Engels voor de scholieren

Kunt u de tijd en tijden in het Engels nog steeds niet correct gebruiken?
Heeft u problemen met het gebruik van de bijwoorden manier, tijd, frequentie?
Kunt u uw woordenschatkennis niet gemakkelijk vergroten?
...
Maak je geen zorgen ! Ik ben hier om het samen te doen!

B. Academisch Engels

Bent u een aankoopmakelaar en werkt u voor een internationaal bedrijf?
Heeft u een goede beheersing van Zakelijk Engels nodig om te kunnen onderhandelen, bestellingen doen, vertalen of contracten maken en weet u niet hoe u dit moet aanpakken? Wat zijn de essentiële termen die u moet kennen om succesvol te zijn in zakelijk Engels? (A tot Z zakelijk Engels)

Moet u uw artikel in het Engels publiceren? Moet je je doctoraat of masterscriptie in het Engels schrijven? (Schrijven: Paragraaf schrijven - Essay schrijven)

Ben jij een rechtenstudent? Moet u juridische teksten leren en kunnen vertalen? (Engels voor rechtenstudenten)

Heeft u onlangs gesolliciteerd naar een baan als stewardess en bent u zich aan het voorbereiden op het examen? (Luchtvaarttechnisch Engels)

Moet u het internationale TOEFL- en IELTS-examen afleggen?

Welkom dan!!! Wij gaan dit samen doen!
verified badge
Ik geef lessen Nederlands aan kinderen, aangepast aan het niveau van het kind, de leeftijd en de doelen die bereikt wensen te worden. De lessen kunnen volledig in het Nederlands gegeven worden, of met uitleg en vertalingen in het Engels waar nodig (als het kind Engels spreekt). Bij jonge kinderen maak ik veel gebruik van onder andere vrolijke afbeeldingen, spelletjes en liedjes om de taal spelenderwijs te leren. Dit werkt uit ervaring ook prima online, via videogesprekken.
Als u me een bericht stuurt kunnen we samen de mogelijkheden doornemen.

Tambien puedo dar las clases con traducciones en español.
verified badge
Ben je op zoek naar een snelle hulp voor het schrijven van je scriptie, in het Nederlands of in het Engels? Je bent op het juiste adres voor:

- goede structuur / indeling van je verslag
- heldere inleidingen en conclusies
- verbetering van taal (Nederlands of Engels)
- inspiratie voor hoe je moet beginnen
- extra inhoudelijke feedback als het gaat om technische sector (TU / hbo / engineering / formules / plots / LaTeX)

Of je op zoek bent naar een begeleiding voor het hele traject, of als het gaat om een of meerdere checks, we bespreken tijdens een vrijblijvende kennismaking je situatie en maken samen een plan.

Mijn achtergrond: TU Delft natuurkunde en werktuigbouwkunde (master, 9 afgestudeerd) en ook 4+ jaar ervaring in de high tech industrie en hierdoor veel ervaring opgedaan met scripties en rapportage. Ook heb ik verschillende studenten mogen helpen met het succesvol schrijven van hun scriptie. Doordat ik tweetalig ben opgegroeid en ook het grootste gedeelte van mijn studie en werk in het Engels is geweest, kan ik naast Nederlands ook hulp bieden bij het beter schrijven in het Engels.
verified badge
Hedendaags vindt men het lastig om een tekst te kunnen analyseren en te begrijpen. Ook om de kern, hoofdzaken en bijzaken uit een tekst te halen. Zelf ervaar ik het leren van de Nederlandse taal als saai en stoffig, daarom maak ik er een feest van om de conventies op een leuke manier over te brengen.

Je kunt de conventies onder de knie krijgen door de opdrachten op een creatief manier toe te passen. Zo creëer je voor jezelf verschillende mogelijkheden om de Nederlandse taal te beheersen. En wordt het analyseren van teksten een stuk makkelijker.
verified badge
Dit is individueel Japans/Japans taalonderwijs voor leerlingen uit het basis- en middelbaar onderwijs die Japans als moedertaal hebben of die opgroeien in een tweetalige omgeving.
Door een verscheidenheid aan teksten voor te lezen en composities te schrijven, zullen studenten geleidelijk hun Japanse vaardigheden verbeteren.

・Leerprogramma's aangepast aan elk niveau, doel en omgeving
・Degenen die hun Japanse vaardigheden willen verbeteren in een tweetalige omgeving
・Degenen die toelatingsexamens willen doen of hoger onderwijs willen volgen na terugkeer in Japan

Als je buiten Japan woont, de wereld van andere talen dan het Japans kent, en de taal van Japan kent, die ver van Europa ligt, hebben ze allemaal het potentieel om je horizon en de wereld te verbreden. Het is een onvervangbare ervaring. Ik zou graag mijn ervaring in Europa als kind en mijn universitaire studie als teruggekeerde in Japan willen gebruiken, en hen willen helpen samen Japans te leren, zodat ze Japans als een belangrijke taal voor hen kunnen ontwikkelen.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Omid