


Betrouwbare leraar
van60.00EUR/ h
Nederlands, Maatschappijleer, plannen, time-management, schematisch samenvatting.
Hedendaags vindt men het lastig om een tekst te kunnen analyseren en te begrijpen. Ook om de kern, hoofdzaken en bijzaken uit een tekst te halen. Zelf ervaar ik het leren van de Nederlandse taal als saai en stoffig, daarom maak ik er een feest van om de conventies op een leuke manier over te brengen.
Je kunt de conventies onder de knie krijgen door de opdrachten op een creatief manier toe te passen. Zo creëer je voor jezelf verschillende mogelijkheden om de Nederlandse taal te beheersen. En wordt het analyseren van teksten een stuk makkelijker.
Je kunt de conventies onder de knie krijgen door de opdrachten op een creatief manier toe te passen. Zo creëer je voor jezelf verschillende mogelijkheden om de Nederlandse taal te beheersen. En wordt het analyseren van teksten een stuk makkelijker.
Extra informatie
Breng je eigen laptop mee, de lessen zullen online gegeven worden.Locatie
Les via webcam
Op een locatie gekozen door de leraar : Ikosaeder BV, Oslo, Barendrecht, Nederland






|
Use ctrl + wheel to zoom!
Algemene info
Leeftijd: | Tieners (13-17 jaar oud) Volwassenen (18-64 jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Beginner Gemiddeld Gevorderden |
Duur: | 60 minuten |
De les wordt gegeven in: | Nederlands |
Over
Ik heb altijd met plezier voor de klas gestaan, maar mijn nieuwsgierigheid en ambities hebben van mij gewonnen. Ik wilde meer voor de studenten en jongeren betekenen door hen te laten zien dat je met de Nederlandse taal ook heel creatief kunt zijn, dan alleen de regels te leren. En taal omvat zoveel meer dan dat wij denken. Denk aan: communicatie, muziek, poëzie en nog veel meer.Taal is jezelf uiten, jezelf waarderen en jezelf kunnen positioneren in de maatschappij.
Als docent Nederlands heb ik geleerd om taal te omarmen en te waarderen.
Opleiding
HBO docent Nederlands,HBO master Edicational Needs (gedragsspecialist),
Motiverende gesprekstechnieken,
Leescoördinator,
Mijn Leven, oplossingsgericht praten met kinderen
Leservaring
LesgevenTraining geven
Begeleiding met scriptie
Redigeren van teksten
Literatuur analyse
Planning maken
Time-management
LOB (Loopbaanoriëntatie en begeleiding)
Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Filijona snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | Maandag om 4:00 | ||||||
5 | Maandag om 5:00 | ||||||
6 | Maandag om 6:00 | ||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | Dinsdag om 10:00 | Woensdag om 10:00 | Donderdag om 10:00 | Vrijdag om 10:00 | |||
11 | Dinsdag om 11:00 | Woensdag om 11:00 | Donderdag om 11:00 | Vrijdag om 11:00 | |||
12 | Dinsdag om 12:00 | Woensdag om 12:00 | Donderdag om 12:00 | Vrijdag om 12:00 | |||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 60€Bij de leraar thuis
van 60€Les via webcam
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds april 2022
- Geverifieerd telefoonnummer
- Verbonden met Linkedin
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | Maandag om 4:00 | ||||||
5 | Maandag om 5:00 | ||||||
6 | Maandag om 6:00 | ||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | Dinsdag om 10:00 | Woensdag om 10:00 | Donderdag om 10:00 | Vrijdag om 10:00 | |||
11 | Dinsdag om 11:00 | Woensdag om 11:00 | Donderdag om 11:00 | Vrijdag om 11:00 | |||
12 | Dinsdag om 12:00 | Woensdag om 12:00 | Donderdag om 12:00 | Vrijdag om 12:00 | |||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 60€Bij de leraar thuis
van 60€Les via webcam
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Vergelijkbare lessen
Irma
Voorbereiding (Inburgerings)examen/ Voorbereiding (inburgerings)examen / ExamentrainingBereidt u zich voor op het inburgeringsexamen/het inburgeringsexamen? Ik help je graag met het slagen voor het examen. We zullen oefenexamens gebruiken om je vertrouwd te maken met de vragen en ik geef je tips. Ook gaan we in op de grammaticale punten die nodig zijn voor het examen. We werken aan alle 4 aspecten: spreekvaardigheid, schrijfvaardigheid. leesvaardigheid en luistervaardigheid.
Graag hoor ik wat uw huidige niveau Nederlands is, zodat we een goede planning voor u kunnen maken.
Ben je je aan het voorbereiden op het inburgeringsexamen? Ik help je graag om het examen succesvol te behalen! Samen maken we oefenexamens, zodat je vertrouwd reageert met de vragen, en ik geef je handige tips. We bespreken ook de grammaticale onderwerpen die nodig zijn voor het examen. Daarnaast werken we aan alle vier de onderdelen: spreekvaardigheid, schrijfvaardigheid, leesvaardigheid en luistervaardigheid.
Ik hoor graag wat je huidige niveau van het Nederlands is, zodat we een goede planning kunnen maken bij jou verleden.
Karin
Nederlands en Engels - taalles, bijles en extra ondersteuningWil jij je taalvaardigheden verbeteren of misschien en nieuwe taal leren? Ik bied enthousiaste, op maat gemaakte lessen in Nederlands en Engels. Met jarenlange ervaring in het onderwijzen van talen en een passie voor communicatie, help ik je vloeiender en zelfverzekerder te spreken, schrijven en gaan we samen aan de slag met de grammatica. Of je nu je Nederlands wil perfectioneren, Engels voor werk of studie nodig hebt, of de taal wil leren voor reizen; ik zorg ervoor dat je doelen binnen handbereik komen.
Mijn lessen zijn interactief, praktijkgericht en aangepast aan jouw leerstijl en niveau. Samen werken we met duidelijke stappen en haalbare doelen, zodat je snel vorderingen ziet. Met mij als docent ontdekt je niet alleen de taal, maar ook de cultuur en de nuances die je helpen om écht te communiceren en indruk te maken.
Melissa
Nederlands leren 🇳🇱 als tweede taal voor beginners tot gevorderdenIn mijn taallessen richt ik mij vooral op conversatievaardigheden en het oefenen van de essentiële woordenschat voor het niveau dat jij wenst te bereiken.
Ik bied de volgende diensten aan:
- Nederlandse lessen van niveau A1 tot C1
- Uitspraak
- Accentwijziging
Catharina
Nederlands voor alle niveaus, situaties. Volledige onderdompeling.Elke klasse is afgestemd op de eisen en / of behoeften van het individu. Wil je carrièremogelijkheden verbeteren; zakelijk Nederlands leren of verbeteren, waar elke klas aandacht aan zal besteden.
Want die kennen het Nederlands al; uitbreiding van bestaande kennis samen met een dieper cultureel begrip en inzicht.
Alle studenten krijgen vooraf lesrooster ter beoordeling (afhankelijk van de tijd).
De nadruk ligt op totale onderdompeling op een leuke en begrijpelijke manier, zonder belangrijke aspecten zoals grammatica, etc. weg te laten.
ENKELE BEOORDELINGEN:
Chevaan:
Catherina is zonder twijfel DE beste docent die we kennen. Ze is buitengewoon betrokken en is altijd op zoek om haar studenten te inspireren. Ze deed haar uiterste best om onze zoon te helpen met zijn Duits. Ze biedt uitstekend studiemateriaal, boeiend huiswerk en volgt op om ervoor te zorgen dat haar studenten de stof echt hebben begrepen.
Brian:
Catharina heeft onze 11-jarige dochter de afgelopen maanden les gegeven en we zijn erg onder de indruk van haar uitstekende vooruitgang in deze korte tijd.
Catharina heeft een zeer goede verstandhouding opgebouwd met onze dochter en is geduldig en deskundig. Onze dochter kijkt altijd uit naar haar volgende les en levert zelfs op tijd haar huiswerk in! We zouden Catharina ten zeerste aanbevelen aan iedereen die een nieuwe taal wil leren.
Afeisha:
Zeer professioneel, vriendelijk en informatief. Ik heb het gevoel dat Catharina me zal helpen om te bereiken waar ik moet. Ze geeft niet alleen les uit het boek, ze geeft ook les op een manier waarmee je je gemakkelijk kunt mengen. Ik ben opgewonden om meer van haar te leren.
Egle:
Geweldige tutor! Catharina past lessen aan naar eigen behoefte, geeft zeer duidelijke uitleg en werkt vooral aan de uitspraak van de taal. Bij elke les zorgt ze voor lesmateriaal.
Rina
Tijd om Nederlands te leren ( Nederlands voor Russischtalige)De taalcursussen Nederlands voor Russischtalige worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student.
* Basiscursus
* Zakelijk cursus
* Nederlands voor Russischtalige
* Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur
* Taal op reis
De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Nederlandse taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Nederlandse cultuur
Mahmood
Nederlandse lessen voor expats / basisexamen inburgeringHallo! Ik ben Mahmood en ik woon momenteel in Gouda (Zuid-Holland). Ik ben enige tijd geleden naar Nederland gekomen. Als Expat weet ik hoe moeilijk het is om een nieuwe taal te leren, vooral de Nederlandse taal met zijn moeilijke uitspraken en zinsstructuren. Als Expat begrijp ik veel beter wat de uitdagingen zijn die andere Expats moeten doorstaan om Nederlands te leren
Ik ben gespecialiseerd in het voorbereiden van expats en andere immigranten op het basisexamen inburgering (Basisexamen Inburgering). Ik kan ook lesgeven in de Nederlandse sociale cultuur en geschiedenis van Nederland.
Ook geef ik Nederlands tot A2 niveau of aan de mensen die graag Nederlands leren als hobby.
Ik geef zowel één op één als groepen les (ik geef korting voor groepen).
Wat kan ik je leren? :
- Lees en schrijf in het Nederlands
- Klinkt als een native speaker
- Neem deel aan basisgesprekken en gebruik dagelijkse zinnen
- Begrijp en neem kennis van basisgesprekken
Mijn lesmethode:
i) Discussie starten
In het begin zullen we uw niveau en doelstellingen bespreken. Op deze manier kan ik u efficiënt de hulp bieden die u nodig hebt.
ii) Open communicatie
Ik heb een open manier van lesgeven waarin ik studenten aanmoedig me te blijven vertellen wat hun problemen zijn of waar ze willen verbeteren. Mijn ervaring is dat dit veel tijd bespaart en de lessen ook leuker maakt.
iii) Vereenvoudigen in plaats van compliceren
Ik kan goed luisteren en begrijpen waarom studenten problemen hebben met bepaalde problemen. Wat ik het beste vind, is ingewikkelde dingen op een eenvoudige manier uitleggen.
Natasha
IELTS/TOEFL, English Speaking Practice en Professioneel Engels..... niet zomaar een cursus. Een wereldtaal.Kennis van de Engelse taal is essentieel voor academisch, professioneel en persoonlijk succes in de geglobaliseerde wereld van vandaag. Omdat ik deze behoefte erken, bied ik een uitgebreid scala aan cursussen aan om taalvaardigheden te verbeteren en waardevolle certificering in Engelse taalvaardigheid te bieden. Ik kan mijn studenten helpen uit te blinken in internationaal erkende taaltesten zoals het International English Language Testing System (IELTS) en de Test of English as a Foreign Language (TOEFL) en interactieve Engelse spreekvaardigheidsoefeningen en professionele Engelse lessen verzorgen.
IELTS/TOEFL-voorbereidingscursus: Mijn IELTS/TOEFL-voorbereidingstechniek is afgestemd op de behoeften van cursisten die van plan zijn het IELTS/TOEFL-examen af te leggen. De cursus richt zich op alle vier de taalvaardigheden: luisteren, lezen, schrijven en spreken. Door middel van interactieve lessen, oefentoetsen en persoonlijke feedback begrijpen studenten het testformaat grondig, ontwikkelen ze effectieve strategieën en verbeteren ze hun algemene taalvaardigheid. Ik kan u door elk examenonderdeel leiden en waardevolle inzichten en tips bieden om hogere scores te behalen.
Engels spreken oefenen: Ik streef ernaar om de vloeiendheid en het vertrouwen van studenten in gesproken Engels te ontwikkelen voor de Engels spreken oefenen klas. Ik betrek mijn studenten bij authentieke gesprekken, debatten en presentaties, en help ze hun uitspraak, intonatie en grammatica te verfijnen terwijl ze hun woordenschat en culturele begrip uitbreiden. De klas biedt een ondersteunende omgeving voor studenten om hun gedachten te uiten, vragen te stellen en deel te nemen aan discussies.
Professional English Class: Professional English Class is bedoeld voor cursisten die hun Engelse taalvaardigheden willen verbeteren voor op de werkplek of in professionele settings. De cursus richt zich op gespecialiseerde woordenschat, communicatietechnieken en culturele nuances die relevant zijn voor verschillende branches en professionele contexten. Studenten ontwikkelen essentiële vaardigheden voor het schrijven van professionele e-mails, rapporten en presentaties en voor deelname aan vergaderingen, onderhandelingen en netwerkevenementen.
Doe mee met mijn les en ontgrendel je potentieel in de Engelse taal. Of je je nu voorbereidt op taalvaardigheidsexamens, je gesproken Engels wilt verbeteren of op zoek bent naar professionele taalvaardigheden, ik zet me in om je te voorzien van de kennis en het vertrouwen die je nodig hebt om te slagen in de geglobaliseerde wereld van vandaag.
Stefan
Nederlands voor professionals en expats, afgestemd op uw doelen!Ik ben een native speaker Nederlands met een achtergrond in lesgeven en jarenlange ervaring in het helpen van mensen van over de hele wereld om hun taalvaardigheden te verbeteren. Als expat begrijp ik de uitdagingen van het leren van een nieuwe taal terwijl je werkt en het dagelijkse leven in een ander land leidt.
Of u nu zelfverzekerder wilt zijn op het werk, contact wilt maken met de lokale bevolking of gewoon wilt genieten van het leven in een Nederlandstalige omgeving, ik pas onze lessen aan op uw behoeften, voorkeuren en schema. Ik richt me op praktisch taalgebruik en duidelijke voortgang, zodat u direct uw Nederlands kunt gebruiken.
Ik heb een onderwijsbevoegdheid en kan grammatica en taalconcepten uitleggen in het Nederlands, Engels, Frans of Duits, als dat nuttig voor u is.
Hala
Bijles voor middelbare en basisschool, alle vakken en groepen! Verzend een berichtje voor meer informatieVakgebieden:
- Wiskunde, Nederlands, biologie, natuurkunde, scheikunde.
- Cito training
- Huiswerkbegeleiding
Doelstellingen:
1. Verbeteren van academische vaardigheden en kennis.
2. Vergroten van zelfvertrouwen en zelfstandigheid.
3. Ontwikkelen van effectieve studie- en leerstrategieën.
4. Voorbereiden op toetsen en examens.
Inhoud van de bijles:
1. Behoeftenanalyse:
- Intakegesprek om sterke en zwakke punten te identificeren.
- Persoonlijk leerplan opstellen.
2. Basiskennis en Verdieping:
- Herhalen en verdiepen van belangrijke concepten.
- Oefenen met relevante opdrachten.
3. Huiswerk en Toetsvoorbereiding:
- Hulp bij huiswerk.
- Voorbereiden op toetsen met oefentoetsen.
4. Studievaardigheden:
- Aanleren van technieken zoals samenvatten en plannen.
- Effectieve leertips en tijdsbeheer.
5. Feedback en Evaluatie:
- Regelmatige evaluatie en aanpassing van het leerplan.
Carola
Nederlandse conversatie voor kinderen en volwassenen, om te lezen, te schrijven en de taal te begrijpen.In onze les zullen we ontspannen zijn, ik zal je helpen met de Nederlandse conversatie, de grammatica, lezen (zoals een artikel of een onderwerp wat ik je zal geven). Ik zal studenten helpen voor beginners-lager-intermediair niveau. Na elke les geef ik je huiswerk mee voor de volgende les. Tussen de twee lessen door kun je me altijd een vraag stellen over het onderwerp dat we hebben besproken. Als je een onderwerp hebt wat je graag zou willen leren over de Nederlandse taal, laat het me weten. Ik zie je graag in mijn klas.
Marcel
Dynamische Nederlandse les met een glimlachende moedertaalspreker! ;-)Ik gebruik verschillende methodes die speciaal ontwikkeld zijn voor mensen die Nederlands niet als moedertaal hebben. Ik gebruik graag niet alledaagse methodes zoals rollenspellen of methodes waarmee je spelenderwijs leert. Hierbij wordt altijd uitgegaan van de situatie van de leerling. Omdat ik zelf verschillende talen heb geleerd, kan ik eenvoudig zien waar de moeilijkheden voor leerlingen liggen. Ik pas mijn aanpak dan direct aan. Ik kan les geven in het Nederlands, Engels, Frans, Duits of Russisch.
Rosemarie
Nederlandse lessen voor volwassenen / Basis Nederlands voor anderstaligen (beginners)Nederlands is mijn moedertaal. Ik kan lesgeven in het Engels, Frans en Duits.
Ik ben gepensioneerd en zeer flexibel met mijn tijd.
De taal is moedertaal en heeft de moed om Engels te spreken. Ik heb Engelse en Nederlandse eigenaren.
Ik spreek ook Frans en Duits.
Ik ben gereserveerd en flexibel met mijn tijd.
Marcelo
Nederlands leren in korte tijd - ervaren coach (24 jaar ervaring) Staatsexamen NT2 trainer - geïnspireerd om Nederlands te leren aan expatsEen gekwalificeerde taalcoach met 24 jaar ervaring biedt intensieve lessen Nederlands in een kleine klas of online.
Ik geef veel lessen Nederlands NT2 aan expats en ter voorbereiding voor een inburgeringsexamen.
Gespecialiseerd in het begeleiden voor het Staatsexamen I en II. Speciale examen coach.
In januari 2025 ga ik ook weer met groepen starten. We hebben een prima klaslokaal in het centrum van Rotterdam, vlakbij metrostation Beurs, lessen met kleine homogene groepen (weinig niveauverschil).
We gaan vooral voor kwaliteit en niet zomaar een les afdraaien. Ik ben echt betrokken bij de vooruitgang van de cursist. Naast lesgeven wil ik alles inzetten om cursisten echt te motiveren de volgende stap te zetten. Dat is mijn kracht !
Je kunt ook op een comfortabele manier kiezen voor het online lessenpakket met Whereby, Teams of Zoom. Online lessen zijn één op één of maximaal een op twee, voor betere resultaten.
Mijn Engels is vloeiend, evenals Portugees en Spaans. Ik begrijp de moeilijkheden om barrières te overwinnen voor Latijnse talen en voor expats in het algemeen, aangezien ik ook een expat ben geweest.
Online lessen duren 1 keer per week 75 minuten, gedurende 10 weken om een hoger niveau te bereiken.
Dit is de normale snelheid. Inclusief examentraining (A-2 of Staatsexamen) en examen aan het eind.
Intensieve training ? Dat kan ook in vijf tot tien volle dagen, ik ben gewend om deze zeer intensieve trainingen te geven aan CEO's of managers die het sneller willen en intensiever ... alle lessen binnen 3 of 4 weken. Gebaseerd op het Europese systeem A-1, A-2, B-1, B-2 en C-1
Zodra studenten hun kennis van het Nederlands verder willen verbeteren, adviseer en coach ik hen altijd om het Staatsexamen I of II te doen, het enige formele Certificaat in dit land, erkend door werkgevers en universiteiten.
Ik zal proberen na een paar lessen over te schakelen op conversatie,, om jouw kennis zo snel mogelijk in de praktijk te brengen. Niet te lang in de grammatica blijven hangen.
Lesgeven is mijn ultieme passie en zelfs na 24 jaar voelt het als de eerste keer en studenten voelen zich altijd geïnspireerd om de obstakels te overwinnen.
Ook leer ik je over de Nederlandse sociale cultuur, deze zit verweven in de cursus en is sterk gerelateerd aan de taal.
Gwinny
English lessons! Ik help u graag de Engelse taal te leren, iedereen welkom.Ik ben gespecialiseerd in het lesgeven in Engels op school. Ik wil graag de leerlingen alle moeilijkere delen uit de leerstof op een eenvoudige manier aanleren, zodat ze gemotiveerd aan de slag gaan met deze prachtige taal.
- Vocabulary
- Grammar
- Speaking
- Writing
- Listening
- Reading
So if you have any questions or you need help, just let me know, and I hope to see you soon!
Kind regards, Gwinny
Astrid
Nederlandse lessen voor jonge professionals en academische/universitaire ondersteuningNederlands is mijn moedertaal, ik ben Nederlands en ik stel voor dat je je niveau van het Nederlands verbetert door te focussen op conversatie - uitspraak - jezelf goed leren uitdrukken - overtuigende verlegenheid om te spreken. Uiteraard ook academische ondersteuning - grammatica uitleg - teksten lezen en begrijpen - schrijven en redigeren. Voorbereiden op sollicitatiegesprekken, het niveau Nederlands voor professioneel gebruik naar een hoger niveau tillen, samenwerken met universiteitsstudenten ter voorbereiding op hun examens Nederlands etc etc. Ik pas mijn lessen aan de behoeften van elke leerling aan. Met gevorderden bespreken we het nieuws aan de hand van krantenartikelen.
Ik spreek vloeiend Frans, Engels en Italiaans. Ik ben advocaat van opleiding met 30 jaar ervaring in internationaal zakendoen. Het uiteindelijke doel van mijn lessen: van het Nederlands houden en je voorbereiden op je toekomst!