facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds juli 2024
Leraar sinds juli 2024
Leer Nederlands met Robert – praktische Nederlandse lessen voor expats en professionals (A1–C1)
course price icon
Van 48 € /h
arrow icon
Persoonlijke en praktische Nederlandse lessen voor expats die sneller willen leren spreken.

Hallo! Mijn naam is Robert en ik geef Nederlandse les aan expats die zich zekerder willen voelen wanneer zij Nederlands spreken in het dagelijks leven en op het werk.

Mijn lessen zijn praktisch, gestructureerd en ontspannen. We richten ons op echte communicatie, zodat je leert hoe Nederlanders daadwerkelijk spreken. Veel van mijn studenten wonen en werken in Nederland en willen hun Nederlands sneller verbeteren.

Ik vind het leuk om studenten te helpen zich meer op hun gemak te voelen wanneer zij Nederlands gebruiken in echte situaties.

In mijn lessen werken we aan:
• spreken en uitspraak
• woordenschat en zinsopbouw
• grammatica op een duidelijke en eenvoudige manier uitgelegd
• inzicht in Nederlandse cultuur en communicatie

Ik gebruik gesprekken, korte teksten en praktische oefeningen, zodat studenten snel meer vertrouwen krijgen in het spreken.

Mijn lessen zijn geschikt voor:
• expats die in Nederland wonen
• professionals die Nederlands willen gebruiken op het werk
• studenten die zich voorbereiden op het inburgeringsexamen
• cursisten die hun spreekvaardigheid willen verbeteren

Niveaus:
A1 – A2 – B1 – B2 – C1

Een typische les (60 minuten) bestaat uit:
• een kort gesprek
• uitleg van nieuwe woorden of grammatica
• spreekvaardigheid oefenen
• huiswerk, oefeningen en feedback

Studenten spreken meestal veel tijdens de les, omdat spreken de snelste manier is om een taal te verbeteren.

Naast lesboeken gebruik ik ook eigen lesmateriaal en artikelen. Daardoor zijn de lessen vaak interessanter en beter verbonden met het dagelijks leven in Nederland.

Wil je je Nederlands verbeteren en met meer vertrouwen spreken? Stuur gerust een bericht. Ik bespreek graag je doelen en help je om snel vooruitgang te boeken.
Extra informatie
Online lessen of lessen op locatie in Barendrecht, Rhoon of Rotterdam.
Locatie
green drop pin icongreen drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Bij de leraar :
  • Middeldijk, Barendrecht, Nederland
  • Rotterdam, Nederland
location type icon
Online vanuit Nederland
Over
Hallo! Mijn naam is Robert en ik geef Nederlandse les aan expats die zich zekerder willen voelen wanneer zij Nederlands spreken in het dagelijks leven en op het werk.

Mijn lessen zijn praktisch, gestructureerd en ontspannen. We richten ons op echte communicatie, zodat je leert hoe Nederlanders echt praten.

Veel van mijn studenten wonen en werken in Nederland en willen hun Nederlands sneller verbeteren.

Ik help je om Nederlands te spreken met meer vertrouwen en plezier.
Opleiding
HBO Communicatie (marketing, PR en corporate communicatie). Sterke basis in taal, communicatie en doelgroepgericht schrijven. Trainingen voor Nederlands voor internationals.
Leservaring
Docent Nederlands voor expats (A1–C1) en communicatie­specialist. Praktische lessen met focus op spreken en dagelijks gebruik.
Leeftijd
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Spaans
Vaardigheden
Nederlands voor volwassenen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar en via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Een gekwalificeerde taalcoach met 25 jaar ervaring biedt intensieve lessen Nederlands in een kleine klas of online.

Ik geef veel lessen Nederlands NT2 aan expats en ter voorbereiding voor een inburgeringsexamen.
Gespecialiseerd in het begeleiden voor het Staatsexamen I en II. Speciale examen coach.

In januari 2025 ga ik ook weer met groepen starten. We hebben een prima klaslokaal in het centrum van Rotterdam, vlakbij metrostation Beurs, lessen met kleine homogene groepen (weinig niveauverschil).

We gaan vooral voor kwaliteit en niet zomaar een les afdraaien. Ik ben echt betrokken bij de vooruitgang van de cursist. Naast lesgeven wil ik alles inzetten om cursisten echt te motiveren de volgende stap te zetten. Dat is mijn kracht !

Je kunt ook op een comfortabele manier kiezen voor het online lessenpakket met Whereby, Teams of Zoom. Online lessen zijn één op één of maximaal een op twee, voor betere resultaten.

Mijn Engels is vloeiend, evenals Portugees en Spaans. Ik begrijp de moeilijkheden om barrières te overwinnen voor Latijnse talen en voor expats in het algemeen, aangezien ik ook een expat ben geweest.

Online lessen duren 1 keer per week 75 minuten, gedurende 10 weken om een hoger niveau te bereiken.

Dit is de normale snelheid. Inclusief examentraining (A-2 of Staatsexamen) en examen aan het eind.

Intensieve training ? Dat kan ook in vijf tot tien volle dagen, ik ben gewend om deze zeer intensieve trainingen te geven aan CEO's of managers die het sneller willen en intensiever ... alle lessen binnen 3 of 4 weken. Gebaseerd op het Europese systeem A-1, A-2, B-1, B-2 en C-1

Zodra studenten hun kennis van het Nederlands verder willen verbeteren, adviseer en coach ik hen altijd om het Staatsexamen I of II te doen, het enige formele Certificaat in dit land, erkend door werkgevers en universiteiten.

Ik zal proberen na een paar lessen over te schakelen op conversatie,, om jouw kennis zo snel mogelijk in de praktijk te brengen. Niet te lang in de grammatica blijven hangen.

Lesgeven is mijn ultieme passie en zelfs na 25 jaar voelt het als de eerste keer en studenten voelen zich altijd geïnspireerd om de obstakels te overwinnen.

Ook leer ik je over de Nederlandse sociale cultuur, deze zit verweven in de cursus en is sterk gerelateerd aan de taal.
verified badge
Na 20 jaar in het basisonderwijs te hebben gewerkt, werk ik sinds een jaar voor mezelf. Afgelopen jaar heb ik o.a gewerkt voor Hogeschool Rotterdam en heb ik mijn diploma behaald voor docent Nederlands als tweede taal (NT2). Twee avonden per week geef ik Nederlandse les aan volwassenen.
Ik heb ook ruime ervaring in het begeleiden van leerlingen met hun huiswerk, waarbij vaak de nadruk ligt op het geven van zelfvertrouwen aan de leerling.
verified badge
Wil jij Nederlands leren spreken en schrijven? En wil je dat 1 op 1 doen? Mijn doel is dat de deelnemer uitgedaagd wordt met focus op spreken.
Ook als je wat verder gevorderd bent, is dat geen probleem.

Ik spreek zelf ook Arabisch, Engels en Frans, dus als jij een van die talen beheerst kan ik je daarin verdr ondersteunen. ik geloof in lezen, dus ik zal je ook aan het lezen zetten.
verified badge
Wil jij je meer verdiepen in de Turkse taal en zoek jij een cursus hiervoor dan ben je bij ons op het juiste adres, onze lessen zijn zeer efficiënt en effectief. Wij bieden lessen aan voor beginners en gevorderden.

Les pakketen:
- Basis Turkse taal.
- Gevorderd Turks.
- Turkse taal versnelt.

De lessen zijn normaal gesproken klassikaal maar zijn ook privé beschikbaar op een aangeven locatie beschikbaar bij de klant.
verified badge
Im Sep, 20 jaar oud geboren en getogen in Nederland. Ik studeer momenteel Interieurarchitectuur in Den Haag terwijl ik in Rotterdam woon. Ik bied Engelse en Nederlandse lessen aan aan mensen op elk niveau die de taal willen leren, ondersteuning nodig hebben voor school en hun taalvaardigheid willen oefenen. Ik ben een extravert en ambitieus om mijn talenkennis door te geven en zou dit graag met u willen delen!
verified badge
WIL JE ALS NIEUWKOMER IN NEDERLAND SNEL JE GOED VERSTAANBAAR KUNNEN MAKEN VOLG DAN EEN TAALTRAINING BIJ MIJ. DE LESSEN BESTAAN UIT 4 VAARDIGHEDEN : SPREEKVAARDIGHEID, SCHRIJFVAARDIGHEID, LUISTERVAARDIGHEID EN LEESVAARDIGHEID MET DE BETREFFENDE GRAMMATICA.
MIJN LESSEN ZIJN AFWISSELEND DOORDAT IK VEEL SPELTECHNIEKEN GEBRUIK EN ROLLENSPELLEN WAT HET EXTRA LEUK MAAKT. OOK MAAK IK VEEL GEBRUIK VAN DE COMPUTER IVM LIEDJES EN KORTE FILMPJES.
IK BEN EEN NATIVVE SPEAKER DOCENT EN HEB RUIM 23 JAAR LESERVARING IN BINNEN- EN BUITENLAND .
IK BEN GEWEND OM PRIVÉLESSEN TE GEVEN MAAR OOK AAN GROEPJES VAN MAX 4 PERSONEN BIJ BEDRIJVEN OF IN HET LESLOKAAL BIJ MIJ THUIS.
iK GEBRUIK DE ALLERNIEUWSTE LESMETHODES EN BEN GEWEND OP ELKE NIVEAU LES TE GEVEN.
verified badge
Hedendaags vindt men het lastig om een tekst te kunnen analyseren en te begrijpen. Ook om de kern, hoofdzaken en bijzaken uit een tekst te halen. Zelf ervaar ik het leren van de Nederlandse taal als saai en stoffig, daarom maak ik er een feest van om de conventies op een leuke manier over te brengen.

Je kunt de conventies onder de knie krijgen door de opdrachten op een creatief manier toe te passen. Zo creëer je voor jezelf verschillende mogelijkheden om de Nederlandse taal te beheersen. En wordt het analyseren van teksten een stuk makkelijker.
verified badge
Ik heb Engels, Nederlands, Duits, Geschiedenis en Aardrijkskunde gegeven aan kinderen van alle leeftijden, maar vooral aan middelbare scholieren. Maar via dit platform hoop ik dat ik ook de kans krijg om met verschillende leeftijdsgroepen te werken! Naast privébijles ben ik tijdens mijn bachelorjaren ook werkzaam geweest als huiswerkbegeleider en begeleider. Ik heb momenteel veel vrije tijd, dus ik sta te popelen om samen met jou aan de slag te gaan en je te helpen daar te komen waar je wilt zijn!
verified badge
De kracht van de zon

De zon is een enorme ster in het midden van ons zonnestelsel. Zonder de zon zou er geen leven mogelijk zijn op aarde. De zon geeft niet alleen licht, maar ook warmte, en dat is essentieel voor alles wat leeft.

Elke dag voelt het misschien vanzelfsprekend dat de zon opkomt en ondergaat, maar de kracht van de zon is eigenlijk heel bijzonder. Het licht dat de zon naar de aarde stuurt, reist met een snelheid van ongeveer 300.000 kilometer per seconde. Dit betekent dat het zonlicht slechts 8 minuten en 20 seconden nodig heeft om ons te bereiken, ondanks dat de zon meer dan 150 miljoen kilometer van de aarde verwijderd is.

De energie van de zon kan op verschillende manieren worden gebruikt. Zo wordt zonne-energie steeds populairder. Met behulp van zonnepanelen kunnen we de energie van de zon omzetten in elektriciteit. Dit is een duurzame manier van energie opwekken, omdat de zon elke dag opnieuw schijnt en nooit 'opraakt'.

De zon heeft ook invloed op het weer. Als de zon op het land en de zee schijnt, verwarmt ze de lucht. Warme lucht stijgt op, waardoor er wind ontstaat. De zon zorgt er dus voor dat we wind hebben, wat weer invloed heeft op hoe het weer zich ontwikkelt. Zonder de zon zouden we geen regen, wind of wolken hebben.

Kortom, de zon is van levensbelang voor alles wat op aarde leeft. Niet alleen zorgt ze voor licht en warmte, maar ze geeft ons ook de mogelijkheid om energie op te wekken en speelt een belangrijke rol in het weer.


---
verified badge
Hallo! Ik ben een recent afgestudeerde vwo-leerling die bijles geeft in natuurwetenschappen, wiskunde en taal aan de middelbare school. Dankzij mijn ervaring als huiswerkbegeleider voor basisschoolleerlingen en een stage van een week als onderwijsassistent bij ISK (Internationale Schakel Klas), heb ik een sterk begrip ontwikkeld van het ondersteunen van leerlingen op verschillende leerniveaus.

Ik help u graag met:

Wiskunde: Algebra, Pre-algebra, Meetkunde, integraalrekening, calculus
Wetenschap: Natuurkunde, biologie en scheikunde (organische chemie) worden stap voor stap uitgelegd.
Talen: Engels en Nederlands, met de nadruk op grammatica, woordenschat, schrijven en conversatie.
Of je nu hulp nodig hebt bij het onder de knie krijgen van moeilijke concepten, het voorbereiden op examens of het bijhouden van je huiswerk, ik pas mijn lessen aan op jouw behoeften en maak het leren zo boeiend mogelijk.

Lessen zijn zowel online als in persoon beschikbaar (afhankelijk van de locatie).

Hier worden alle niveaus behandeld: internationaal curriculum, VWO, MAVO, HAVO, basisschool, etc.
message icon
Contacteer Robert
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Een gekwalificeerde taalcoach met 25 jaar ervaring biedt intensieve lessen Nederlands in een kleine klas of online.

Ik geef veel lessen Nederlands NT2 aan expats en ter voorbereiding voor een inburgeringsexamen.
Gespecialiseerd in het begeleiden voor het Staatsexamen I en II. Speciale examen coach.

In januari 2025 ga ik ook weer met groepen starten. We hebben een prima klaslokaal in het centrum van Rotterdam, vlakbij metrostation Beurs, lessen met kleine homogene groepen (weinig niveauverschil).

We gaan vooral voor kwaliteit en niet zomaar een les afdraaien. Ik ben echt betrokken bij de vooruitgang van de cursist. Naast lesgeven wil ik alles inzetten om cursisten echt te motiveren de volgende stap te zetten. Dat is mijn kracht !

Je kunt ook op een comfortabele manier kiezen voor het online lessenpakket met Whereby, Teams of Zoom. Online lessen zijn één op één of maximaal een op twee, voor betere resultaten.

Mijn Engels is vloeiend, evenals Portugees en Spaans. Ik begrijp de moeilijkheden om barrières te overwinnen voor Latijnse talen en voor expats in het algemeen, aangezien ik ook een expat ben geweest.

Online lessen duren 1 keer per week 75 minuten, gedurende 10 weken om een hoger niveau te bereiken.

Dit is de normale snelheid. Inclusief examentraining (A-2 of Staatsexamen) en examen aan het eind.

Intensieve training ? Dat kan ook in vijf tot tien volle dagen, ik ben gewend om deze zeer intensieve trainingen te geven aan CEO's of managers die het sneller willen en intensiever ... alle lessen binnen 3 of 4 weken. Gebaseerd op het Europese systeem A-1, A-2, B-1, B-2 en C-1

Zodra studenten hun kennis van het Nederlands verder willen verbeteren, adviseer en coach ik hen altijd om het Staatsexamen I of II te doen, het enige formele Certificaat in dit land, erkend door werkgevers en universiteiten.

Ik zal proberen na een paar lessen over te schakelen op conversatie,, om jouw kennis zo snel mogelijk in de praktijk te brengen. Niet te lang in de grammatica blijven hangen.

Lesgeven is mijn ultieme passie en zelfs na 25 jaar voelt het als de eerste keer en studenten voelen zich altijd geïnspireerd om de obstakels te overwinnen.

Ook leer ik je over de Nederlandse sociale cultuur, deze zit verweven in de cursus en is sterk gerelateerd aan de taal.
verified badge
Na 20 jaar in het basisonderwijs te hebben gewerkt, werk ik sinds een jaar voor mezelf. Afgelopen jaar heb ik o.a gewerkt voor Hogeschool Rotterdam en heb ik mijn diploma behaald voor docent Nederlands als tweede taal (NT2). Twee avonden per week geef ik Nederlandse les aan volwassenen.
Ik heb ook ruime ervaring in het begeleiden van leerlingen met hun huiswerk, waarbij vaak de nadruk ligt op het geven van zelfvertrouwen aan de leerling.
verified badge
Wil jij Nederlands leren spreken en schrijven? En wil je dat 1 op 1 doen? Mijn doel is dat de deelnemer uitgedaagd wordt met focus op spreken.
Ook als je wat verder gevorderd bent, is dat geen probleem.

Ik spreek zelf ook Arabisch, Engels en Frans, dus als jij een van die talen beheerst kan ik je daarin verdr ondersteunen. ik geloof in lezen, dus ik zal je ook aan het lezen zetten.
verified badge
Wil jij je meer verdiepen in de Turkse taal en zoek jij een cursus hiervoor dan ben je bij ons op het juiste adres, onze lessen zijn zeer efficiënt en effectief. Wij bieden lessen aan voor beginners en gevorderden.

Les pakketen:
- Basis Turkse taal.
- Gevorderd Turks.
- Turkse taal versnelt.

De lessen zijn normaal gesproken klassikaal maar zijn ook privé beschikbaar op een aangeven locatie beschikbaar bij de klant.
verified badge
Im Sep, 20 jaar oud geboren en getogen in Nederland. Ik studeer momenteel Interieurarchitectuur in Den Haag terwijl ik in Rotterdam woon. Ik bied Engelse en Nederlandse lessen aan aan mensen op elk niveau die de taal willen leren, ondersteuning nodig hebben voor school en hun taalvaardigheid willen oefenen. Ik ben een extravert en ambitieus om mijn talenkennis door te geven en zou dit graag met u willen delen!
verified badge
WIL JE ALS NIEUWKOMER IN NEDERLAND SNEL JE GOED VERSTAANBAAR KUNNEN MAKEN VOLG DAN EEN TAALTRAINING BIJ MIJ. DE LESSEN BESTAAN UIT 4 VAARDIGHEDEN : SPREEKVAARDIGHEID, SCHRIJFVAARDIGHEID, LUISTERVAARDIGHEID EN LEESVAARDIGHEID MET DE BETREFFENDE GRAMMATICA.
MIJN LESSEN ZIJN AFWISSELEND DOORDAT IK VEEL SPELTECHNIEKEN GEBRUIK EN ROLLENSPELLEN WAT HET EXTRA LEUK MAAKT. OOK MAAK IK VEEL GEBRUIK VAN DE COMPUTER IVM LIEDJES EN KORTE FILMPJES.
IK BEN EEN NATIVVE SPEAKER DOCENT EN HEB RUIM 23 JAAR LESERVARING IN BINNEN- EN BUITENLAND .
IK BEN GEWEND OM PRIVÉLESSEN TE GEVEN MAAR OOK AAN GROEPJES VAN MAX 4 PERSONEN BIJ BEDRIJVEN OF IN HET LESLOKAAL BIJ MIJ THUIS.
iK GEBRUIK DE ALLERNIEUWSTE LESMETHODES EN BEN GEWEND OP ELKE NIVEAU LES TE GEVEN.
verified badge
Hedendaags vindt men het lastig om een tekst te kunnen analyseren en te begrijpen. Ook om de kern, hoofdzaken en bijzaken uit een tekst te halen. Zelf ervaar ik het leren van de Nederlandse taal als saai en stoffig, daarom maak ik er een feest van om de conventies op een leuke manier over te brengen.

Je kunt de conventies onder de knie krijgen door de opdrachten op een creatief manier toe te passen. Zo creëer je voor jezelf verschillende mogelijkheden om de Nederlandse taal te beheersen. En wordt het analyseren van teksten een stuk makkelijker.
verified badge
Ik heb Engels, Nederlands, Duits, Geschiedenis en Aardrijkskunde gegeven aan kinderen van alle leeftijden, maar vooral aan middelbare scholieren. Maar via dit platform hoop ik dat ik ook de kans krijg om met verschillende leeftijdsgroepen te werken! Naast privébijles ben ik tijdens mijn bachelorjaren ook werkzaam geweest als huiswerkbegeleider en begeleider. Ik heb momenteel veel vrije tijd, dus ik sta te popelen om samen met jou aan de slag te gaan en je te helpen daar te komen waar je wilt zijn!
verified badge
De kracht van de zon

De zon is een enorme ster in het midden van ons zonnestelsel. Zonder de zon zou er geen leven mogelijk zijn op aarde. De zon geeft niet alleen licht, maar ook warmte, en dat is essentieel voor alles wat leeft.

Elke dag voelt het misschien vanzelfsprekend dat de zon opkomt en ondergaat, maar de kracht van de zon is eigenlijk heel bijzonder. Het licht dat de zon naar de aarde stuurt, reist met een snelheid van ongeveer 300.000 kilometer per seconde. Dit betekent dat het zonlicht slechts 8 minuten en 20 seconden nodig heeft om ons te bereiken, ondanks dat de zon meer dan 150 miljoen kilometer van de aarde verwijderd is.

De energie van de zon kan op verschillende manieren worden gebruikt. Zo wordt zonne-energie steeds populairder. Met behulp van zonnepanelen kunnen we de energie van de zon omzetten in elektriciteit. Dit is een duurzame manier van energie opwekken, omdat de zon elke dag opnieuw schijnt en nooit 'opraakt'.

De zon heeft ook invloed op het weer. Als de zon op het land en de zee schijnt, verwarmt ze de lucht. Warme lucht stijgt op, waardoor er wind ontstaat. De zon zorgt er dus voor dat we wind hebben, wat weer invloed heeft op hoe het weer zich ontwikkelt. Zonder de zon zouden we geen regen, wind of wolken hebben.

Kortom, de zon is van levensbelang voor alles wat op aarde leeft. Niet alleen zorgt ze voor licht en warmte, maar ze geeft ons ook de mogelijkheid om energie op te wekken en speelt een belangrijke rol in het weer.


---
verified badge
Hallo! Ik ben een recent afgestudeerde vwo-leerling die bijles geeft in natuurwetenschappen, wiskunde en taal aan de middelbare school. Dankzij mijn ervaring als huiswerkbegeleider voor basisschoolleerlingen en een stage van een week als onderwijsassistent bij ISK (Internationale Schakel Klas), heb ik een sterk begrip ontwikkeld van het ondersteunen van leerlingen op verschillende leerniveaus.

Ik help u graag met:

Wiskunde: Algebra, Pre-algebra, Meetkunde, integraalrekening, calculus
Wetenschap: Natuurkunde, biologie en scheikunde (organische chemie) worden stap voor stap uitgelegd.
Talen: Engels en Nederlands, met de nadruk op grammatica, woordenschat, schrijven en conversatie.
Of je nu hulp nodig hebt bij het onder de knie krijgen van moeilijke concepten, het voorbereiden op examens of het bijhouden van je huiswerk, ik pas mijn lessen aan op jouw behoeften en maak het leren zo boeiend mogelijk.

Lessen zijn zowel online als in persoon beschikbaar (afhankelijk van de locatie).

Hier worden alle niveaus behandeld: internationaal curriculum, VWO, MAVO, HAVO, basisschool, etc.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Robert