van20.00EUR/ h
Nederlands voor beginners - woordenschat, spelling, uitspraak, conversatie
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Hallo hallo!Mijn naam is Fara en ik ben Belg.
Ik ben een native speaker Nederlands en spreek vloeiend Engels. Ik kijk er naar uit om met je te praten en je te helpen op een leuke manier Nederlands te leren! Ik help je met woordenschat, uitspraak, spelling, grammatica, ... Maar ik vind het ook belangrijk om plezier te hebben met de Nederlandse taal door middel van ontspannen gesprekken!
Extra informatie
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
WebcamLocatie
Les via webcam
Algemene info
Leeftijd: | Kinderen (7-12 jaar oud) Tieners (13-17 jaar oud) Volwassenen (18-64 jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Beginner Gemiddeld |
Duur: | 60 minuten |
De les wordt gegeven in: | Engels, Nederlands |
Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Farashteh snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | Zaterdag om 4:00 | Zondag om 4:00 | |||||
5 | Zaterdag om 5:00 | Zondag om 5:00 | |||||
6 | |||||||
7 | Zaterdag om 7:00 | Zondag om 7:00 | |||||
8 | Zaterdag om 8:00 | Zondag om 8:00 | |||||
9 | Zaterdag om 9:00 | Zondag om 9:00 | |||||
10 | Zaterdag om 10:00 | Zondag om 10:00 | |||||
11 | Zaterdag om 11:00 | Zondag om 11:00 | |||||
12 | Zaterdag om 12:00 | Zondag om 12:00 | |||||
13 | Zaterdag om 13:00 | Zondag om 13:00 | |||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 20€Les via webcam
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds januari 2021
- Geverifieerd telefoonnummer
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | Zaterdag om 4:00 | Zondag om 4:00 | |||||
5 | Zaterdag om 5:00 | Zondag om 5:00 | |||||
6 | |||||||
7 | Zaterdag om 7:00 | Zondag om 7:00 | |||||
8 | Zaterdag om 8:00 | Zondag om 8:00 | |||||
9 | Zaterdag om 9:00 | Zondag om 9:00 | |||||
10 | Zaterdag om 10:00 | Zondag om 10:00 | |||||
11 | Zaterdag om 11:00 | Zondag om 11:00 | |||||
12 | Zaterdag om 12:00 | Zondag om 12:00 | |||||
13 | Zaterdag om 13:00 | Zondag om 13:00 | |||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 20€Les via webcam
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Vergelijkbare lessen
Soukaina
Engels en Nederlands docent voor kinderen onder de 17 jaarEngels is een wereld taal en daarom erg belangrijk om te leren voor de toekomst van uw kind. Door het op jonge leeftijd te leren zal veel in zijn of haar voordeel komen op bijvoorbeeld werk en school gebied, maar ook op het gebied van reizen en internationale vrienden maken.
Heeft uw kind nog moeite met Nederlands spreken, dan kan ik daar ook bij helpen.
Liesbet
Perzische les / Nederlandse les voor anderstaligen en (anderstalige) kinderenAls anderstalige ouders is het zeker niet gemakkelijk om jullie kinderen Nederlands bij te brengen of te helpen met het vloeiender worden van de nieuwe taal. Wie wil wat extra oefening voor z ́n kinderen? Graag kan ik jullie daarbij helpen. Als hun woordenschat steeds uitgebreider wordt en hun zinnen steeds vloeiender worden, zullen uw kinderen steeds meer zelfvertrouwen krijgen. Het goed beheersen van de Nederlandse taal is zowel nu als ook later zeker in hun voordeel.
Hebben uw kinderen nood aan wat hulp bij hun huistaken, met name met hun Nederlands, dan kan ik daar graag bij helpen.
Ook als anderstalige volwassenen is het soms moeilijk om genoeg oefening te hebben. Daarom zijn ook volwassenen die willen vorderingen maken in het spreken van de Nederlandse taal hier welkom! We kunnen samen de alledaagse taal met elkaar oefenen. Converseren is de beste manier om een nieuwe taal te leren.
Wil iemand Perzisch leren? Dan ben ik erbij om u te helpen daarbij. Ik werk ook hier vooral op communicatie.
Karin
Nederlands en Engels - taalles, bijles en extra ondersteuningWil jij je taalvaardigheden verbeteren of misschien en nieuwe taal leren? Ik bied enthousiaste, op maat gemaakte lessen in Nederlands en Engels. Met jarenlange ervaring in het onderwijzen van talen en een passie voor communicatie, help ik je vloeiender en zelfverzekerder te spreken, schrijven en gaan we samen aan de slag met de grammatica. Of je nu je Nederlands wil perfectioneren, Engels voor werk of studie nodig hebt, of de taal wil leren voor reizen; ik zorg ervoor dat je doelen binnen handbereik komen.
Mijn lessen zijn interactief, praktijkgericht en aangepast aan jouw leerstijl en niveau. Samen werken we met duidelijke stappen en haalbare doelen, zodat je snel vorderingen ziet. Met mij als docent ontdekt je niet alleen de taal, maar ook de cultuur en de nuances die je helpen om écht te communiceren en indruk te maken.
Catharina
Bijles in het Nederlands, Engels, Frans en Duits, volledig gecertificeerd TESOL/TEFLVolledig gecertificeerde TEFL / TESOL
* Alle lessen zijn één op één en afgestemd op de behoeften en vereisten van de individuele student. Het uiteindelijke doel is dat de student in de taal denkt en niet alleen vertaalt.
* Alle belangrijke aspecten van de taal komen aan bod, inclusief culturele aspecten / taalverschillen.
* Of een snelle leerling of niet; het zal leuk en begrijpelijk zijn. Er is een doel te bereiken en het zal worden gedaan.
* Of het nu gaat om het leren van een taal om je carrière te verbeteren, om reizen of zelfs om romantische redenen, er is hulp beschikbaar - neem gewoon contact op.
Enkele recensies:
Chevaan:
Catherina is zonder twijfel DE beste docent die we kennen. Ze is buitengewoon betrokken en is altijd op zoek om haar studenten te inspireren. Ze deed haar uiterste best om onze zoon te helpen met zijn Duits. Ze biedt uitstekend studiemateriaal, boeiend huiswerk en volgt op om ervoor te zorgen dat haar studenten de stof echt hebben begrepen.
Brian:
Catharina heeft onze 11-jarige dochter de afgelopen maanden les gegeven en we zijn erg onder de indruk van haar uitstekende vooruitgang in deze korte tijd.
Catharina heeft een zeer goede verstandhouding opgebouwd met onze dochter en is geduldig en deskundig. Onze dochter kijkt altijd uit naar haar volgende les en levert zelfs op tijd haar huiswerk in! We zouden Catharina ten zeerste aanbevelen aan iedereen die een nieuwe taal wil leren.
Afeisha:
Zeer professioneel, vriendelijk en informatief. Ik heb het gevoel dat Catharina me zal helpen om te bereiken waar ik moet. Ze geeft niet alleen les uit het boek, ze geeft ook les op een manier waarmee je je gemakkelijk kunt mengen. Ik ben opgewonden om meer van haar te leren.
Egle:
Geweldige tutor! Catharina past lessen aan naar eigen behoefte, geeft zeer duidelijke uitleg en werkt vooral aan de uitspraak van de taal. Bij elke les zorgt ze voor lesmateriaal.
Rina
Изучение голландскогo языка для русскоязычных - Nederlands voor RussischtaligeDe taalcursussen Nederlands voor Russischtalige worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student.
* Basiscursus
* Zakelijk cursus
* Nederlands voor Russischtalige
* Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur
* Taal op reis
De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Nederlandse taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Nederlandse cultuur
Stefan
Nederlands voor professionals en expats, afgestemd op uw doelen!Ik ben een native speaker Nederlands met een achtergrond in lesgeven en jarenlange ervaring in het helpen van mensen van over de hele wereld om hun taalvaardigheden te verbeteren. Als expat begrijp ik de uitdagingen van het leren van een nieuwe taal terwijl je werkt en het dagelijkse leven in een ander land leidt.
Of u nu zelfverzekerder wilt zijn op het werk, contact wilt maken met de lokale bevolking of gewoon wilt genieten van het leven in een Nederlandstalige omgeving, ik pas onze lessen aan op uw behoeften, voorkeuren en schema. Ik richt me op praktisch taalgebruik en duidelijke voortgang, zodat u direct uw Nederlands kunt gebruiken.
Ik heb een onderwijsbevoegdheid en kan grammatica en taalconcepten uitleggen in het Nederlands, Engels, Frans of Duits, als dat nuttig voor u is.
Valérie
Gepersonaliseerde en interactieve online Franse lessen/Adaptief lerenHallo en welkom! 😊
Ik geef les in het Frans aan volwassenen (niveau A1 tot B2) en kinderen. Ik help u graag op weg naar het beheersen van de Franse taal!
Frans is mijn moedertaal en ik geef les met passie, vriendelijkheid en veel geduld. Mijn lessen gaan helemaal over jou: jouw doelen, jouw niveau en jouw behoeften. Samen werken we aan praktisch Frans dat je daadwerkelijk in je dagelijkse leven kunt gebruiken. En het allerbelangrijkste? Ik geloof dat leren leuk moet zijn! Als je geniet van het proces, leer je sneller.
Wat kun je van mijn lessen verwachten?
Elke les wordt zorgvuldig op u afgestemd. Dit is hoe we te werk gaan:
Voor volwassenen: We richten ons op het verbeteren van je spreekvaardigheid, met precies de juiste hoeveelheid grammatica en oefeningen om alles in balans te houden. Ik gebruik echte materialen die makkelijk te onthouden en superpraktisch zijn. Je krijgt ook toegang tot mijn PowerPoint-presentaties en samengestelde links om zelfstandig en in je eigen tempo te blijven leren.
Voor kinderen: Frans leren is leuk met mij! Ik gebruik speelse, boeiende methoden zoals Cap Sur en Les Petits Loustics. Door middel van spelletjes, plaatjes, liedjes, video's, rollenspellen en meer leren kinderen op een natuurlijke manier in een ontspannen, vrolijke omgeving.
Ik bied ook lessen aan in kleine groepen (maximaal 4 leerlingen van hetzelfde niveau) als je het leuk vindt om samen met anderen te leren!
Of je nu Frans leert voor werk, school, reizen of gewoon voor de lol, ik ben er om je bij elke stap te begeleiden. Boek een sessie met mij, en laten we je doelen bespreken en een persoonlijk plan voor jou maken.
Ik kan niet wachten om je te ontmoeten en je te helpen op deze spannende reis! 😊
Hala
Lessen voor iedereen die snel Nederlands wil lerenTijdens mijn Nederlandse taallessen verzorg ik boeiende en interactieve sessies die zijn afgestemd op de behoeften van alle leerlingen, inclusief kinderen. Ik gebruik verschillende lesmethoden, zoals spelletjes, liedjes en verhalen, om het leerproces leuk en effectief te maken. Of je nu een beginner bent of je taalvaardigheid wilt verbeteren, mijn lessen zijn flexibel en aangepast aan jouw tempo en leerstijl. Samen gaan we op reis om de Nederlandse taal op een leuke en dynamische manier onder de knie te krijgen!
Emir
Lessons for understanding & speaking the Turkish / English / Dutch languagesWhether you're interested in developing your reading or writing skills, boosting your grammar, improving your pronunciation or just casual conversations in a foreign language, i've got you. First up we'll be discussing your expectations from these classes and I'll plan something from there on depending on your needs and aims. If you have any questions during class or have a specific subject you want to learn, you're of course free to let me know. See you at our class :)
Okuma/yazma becerilerinizi ilerletmek, dil bilginizi geliştirmek, telaffuzunuzu bir üst seviyeye taşımak veya yabancı bir dilde diyalog kurmak olsun, hiç sıkıntınız olmasın. Derslerle alakalı beklentilerinizi konuştuktan sonra ihtiyaç ve hedeflerinize göre bir plan oluşturup buradan yürüyeceğiz. Ders esnasında sorunuz olur, özellikle öğrenmek istediğiniz bir konu olur söyleyin yeter. Görüşmek dileğiyle :D
Of je nou wilt vooruitkomen met je lezen en schrijven, je grammar of uitspraak verbeteren, of gewoon converseren in een vreemde taal, je bevindt je op de juiste plek. Aanvankelijk zullen we over je verwachtingen gaan en daarna zal ik een plan voorbereiden, dat het beste zal uitkomen afhankelijk van je behoeften en doelen. Als je vragen hebt tijdens de les of graag een bepaalde onderwerp wilt leren, is dat volkomen prima. Zie ik je tijdens les ;)
Patricia
Ervaren en leuke taaldocent Spaans als vreemde taal (ELE - ESL)¡Hola a todos!
Mijn naam is Patricia. Ik ben een gecertificeerde native Spaanse docent. Ik geef sinds 2004 les in Spaans en Engels als vreemde talen en ik word elk jaar een beetje meer verliefd op mijn baan :)
Ik heb Spaanse filologie en literatuur gestudeerd en aan de Nationale Universiteit van Salta, Argentinië, heb ik een opleiding tot docent gevolgd.
Ik ben een toegewijd, verantwoordelijk en professioneel persoon, die altijd graag nieuwe dingen leert en in permanente training is. Mijn geduld kent geen grenzen en ik kan duizend manieren vinden om iets uit te leggen als dat nodig is.
Ik kan een cursus op maat voor u maken, op basis van uw kennis, behoeften, interesses en verzoeken. In de 21 jaar dat ik dit doe, heb ik nog nooit twee keer dezelfde cursus gegeven. Ik kan op maat gemaakt studiemateriaal voor u samenstellen en produceren. Omdat ik gepassioneerd ben over Spaans, heb ik de verschillende varianten ervan over de hele wereld bestudeerd, dus ik kan garanderen dat u met mijn lessen in elk Spaanstalig land een goed gesprek kunt voeren.
In de loop der jaren heb ik met een grote verscheidenheid aan studenten gewerkt, van jongvolwassenen tot volwassenen, van complete beginners tot ervaren mensen die gewoon hun spreekvaardigheid wilden oefenen. Ik help studenten ook met de voorbereiding op de DELE-examens, ik heb dat in het verleden met uitstekende resultaten gedaan. Ik ben een gecertificeerde DELE-examinator, dus ik heb uitgebreide kennis van deze test.
Ik ben verliefd op talen en communicatie, en lesgeven is mijn roeping en mijn passie. Met mij zal grammatica nooit een probleem zijn, bovendien kan ik je beloven dat je ervan zult genieten en plezier zult hebben! :-D
Ik zou graag met u bespreken wat de beste manier voor u is om vanuit het niets te leren of uw Spaans in een mum van tijd te verbeteren.
Ik kijk er naar uit van je te horen!
Chaimae
Online bijles voor taalvakken(Duits, Engels en Nederlands) in het Nederlands voor middelbare scholieren meiden van elk niveau.Ik ben een studente aan de uni en ik zou meiden online bijles willen geven om hen te ondersteunen op middelbaar niveau. Je kunt bij mij terecht als je moeite hebt met leren of bijvoorbeeld projecten en huiswerk. Ik wil aan het begin graag kort bespreken wat jouw wens(en) is/zijn. Mijn beschikbaarheid is niet altijd hetzelfde, dus wat hieronder staat kan veranderen. Ik kan helpen met verschillende vakken. Ik heb Duits, Engels en Nederlands op VWO niveau afgerond.
Yoshka
Les in Nederlands, Nederlands als tweede taal en EngelsIk ben gespecialiseerd in het lesgeven in Nederlands, NT2 en Engels. Ik kan jou helpen jouw Nederlands of/en of Engels naar een hoger niveau te tillen.
In de lessen zal ik gaan kijken naar jouw behoeftes en wensen. Aan de hand daarvan gaan we samen doelen stellen en gaan we er samen voor zorgen dat jij deze doelen gaat halen!
Carola
Nederlandse conversatie voor kinderen en volwassenen, om te lezen, te schrijven en de taal te begrijpen.In onze les zullen we ontspannen zijn, ik zal je helpen met de Nederlandse conversatie, de grammatica, lezen (zoals een artikel of een onderwerp wat ik je zal geven). Ik zal studenten helpen voor beginners-lager-intermediair niveau. Na elke les geef ik je huiswerk mee voor de volgende les. Tussen de twee lessen door kun je me altijd een vraag stellen over het onderwerp dat we hebben besproken. Als je een onderwerp hebt wat je graag zou willen leren over de Nederlandse taal, laat het me weten. Ik zie je graag in mijn klas.
Marcel
Dynamische Nederlandse les met een glimlachende moedertaalspreker! ;-)Ik gebruik verschillende methodes die speciaal ontwikkeld zijn voor mensen die Nederlands niet als moedertaal hebben. Ik gebruik graag niet alledaagse methodes zoals rollenspellen of methodes waarmee je spelenderwijs leert. Hierbij wordt altijd uitgegaan van de situatie van de leerling. Omdat ik zelf verschillende talen heb geleerd, kan ik eenvoudig zien waar de moeilijkheden voor leerlingen liggen. Ik pas mijn aanpak dan direct aan. Ik kan les geven in het Nederlands, Engels, Frans, Duits of Russisch.
Rosemarie
Nederlandse lessen voor volwassenen / Basis Nederlands voor anderstaligen (beginners)Nederlands is mijn moedertaal. Ik kan lesgeven in het Engels, Frans en Duits.
Ik ben gepensioneerd en zeer flexibel met mijn tijd.
De taal is moedertaal en heeft de moed om Engels te spreken. Ik heb Engelse en Nederlandse eigenaren.
Ik spreek ook Frans en Duits.
Ik ben gereserveerd en flexibel met mijn tijd.