facebook
Patricia
member icon
Betrouwbare leraar
favorite buttonMarkeer als favoriet
favorite buttonMarkeer als favoriet
van42.00EUR/ h

Ervaren en leuke taaldocent Spaans als vreemde taal (ELE - ESL)

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
¡Hola a todos!

Mijn naam is Patricia. Ik ben een gecertificeerde native Spaanse docent. Ik geef sinds 2004 les in Spaans en Engels als vreemde talen en ik word elk jaar een beetje meer verliefd op mijn baan :)

Ik heb Spaanse filologie en literatuur gestudeerd en aan de Nationale Universiteit van Salta, Argentinië, heb ik een opleiding tot docent gevolgd.

Ik ben een toegewijd, verantwoordelijk en professioneel persoon, die altijd graag nieuwe dingen leert en in permanente training is. Mijn geduld kent geen grenzen en ik kan duizend manieren vinden om iets uit te leggen als dat nodig is.

Ik kan een cursus op maat voor u maken, op basis van uw kennis, behoeften, interesses en verzoeken. In de 21 jaar dat ik dit doe, heb ik nog nooit twee keer dezelfde cursus gegeven. Ik kan op maat gemaakt studiemateriaal voor u samenstellen en produceren. Omdat ik gepassioneerd ben over Spaans, heb ik de verschillende varianten ervan over de hele wereld bestudeerd, dus ik kan garanderen dat u met mijn lessen in elk Spaanstalig land een goed gesprek kunt voeren.

In de loop der jaren heb ik met een grote verscheidenheid aan studenten gewerkt, van jongvolwassenen tot volwassenen, van complete beginners tot ervaren mensen die gewoon hun spreekvaardigheid wilden oefenen. Ik help studenten ook met de voorbereiding op de DELE-examens, ik heb dat in het verleden met uitstekende resultaten gedaan. Ik ben een gecertificeerde DELE-examinator, dus ik heb uitgebreide kennis van deze test.

Ik ben verliefd op talen en communicatie, en lesgeven is mijn roeping en mijn passie. Met mij zal grammatica nooit een probleem zijn, bovendien kan ik je beloven dat je ervan zult genieten en plezier zult hebben! :-D

Ik zou graag met u bespreken wat de beste manier voor u is om vanuit het niets te leren of uw Spaans in een mum van tijd te verbeteren.

Ik kijk er naar uit van je te horen!

Extra informatie

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
De lessen omvatten op maat gemaakt studiemateriaal, toegang tot de bibliotheek van de school en deelname aan culturele evenementen.

Locatie

Les via webcam
Op een locatie gekozen door de leraar : Franklinstraat, 1221 HA Hilversum, Netherlands

|
Use ctrl + wheel to zoom!
+

Algemene info

suitcase iconVaardigheden:
School, Spaans voor volwassenen
Leeftijd:
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Niveau van de leerling:
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur:
60 minuten
De les wordt gegeven in:Engels, Spaans, Nederlands

Over

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
¡Hola a todos!

Mijn naam is Patricia. Ik ben een native speaker Spaans en een leraar. Ik geef Spaans en Engels les als tweede taal sinds 2004 en elke dag geniet ik nog meer van mijn werk!

Ik deed mijn Spaanse studies over filologie en literatuur en leerde er leraar worden aan de Nationale Universiteit van Salta.

Ik ben een betrokken, verantwoordelijke en professionele persoon, die altijd graag nieuwe dingen wil leren en permanent wil trainen. Mijn geduld is oneindig en ik kan ongeveer duizend manieren vinden om iets uit te leggen als het nodig is :)

Ik kan een cursus speciaal voor u maken op basis van uw kennis, behoeften, interesses en verzoeken. In 14 jaar dat ik dit heb gedaan, heb ik nooit twee keer dezelfde cursus gegeven. Ik kan zelfs op maat gemaakt studiemateriaal voor u samenstellen en produceren. Omdat ik absoluut gepassioneerd ben over Spaans, heb ik de verschillende variëteiten over de hele wereld bestudeerd, dus ik kan garanderen dat je met mijn lessen in elk Spaans sprekend land kunt spreken.

In de loop der jaren heb ik gewerkt met een grote verscheidenheid aan studenten van tieners tot volwassenen, van complete beginners tot bekwame mensen die gewoon wilden oefenen met spreken. Ik help ook studenten zich voor te bereiden op de DELE-examens, dat heb ik de afgelopen jaren gedaan met uitstekende resultaten.

Ik ben verliefd op talen en communicatie en lesgeven is mijn roeping, mijn passie. Bij mij zal grammatica nooit een probleem zijn, bovendien kan ik je beloven dat je er soms zelfs van zult genieten en plezier zult hebben!

Ik zou graag met je bespreken wat de beste manier is om van nul af aan te leren of je Spaans / Engels in een mum van tijd te verbeteren.

Ik kijk er naar uit van je te horen!

Opleiding

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
• Onderwijs en bachelorstudies in filologie en universele literatuur aan de Universidad Nacional de Salta, Salta, Argentinië.
• Seminar La Didáctica del Español como Lengua Extranjera (onderwijsmethode voor Spaans als tweede taal) aan de Universidad Nacional de Salta, Argentinië.
• Seminar IV Encuentro de Lenguas Aborígenes y Extranjeras (ontmoeting met vreemde en inheemse talen) en seminar III Encuentro de Lenguas Aborígenes y Extranjeras (ontmoeting met vreemde en inheemse talen), Afdeling Moderne Talen, Universidad Nacional de Salta, Argentinië.
• Engelse filologiestudies aan het Instituto de Estudios de Inglés (IEI), Salta, Argentinië.

Leservaring

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
• Privé face-to-face en online docent ELE, ESL en DELE (Diploma de Español como Lengua Extranjera) in talen met Pato, Hilversum, NL.
• Privé face-to-face en online docent ELE, ESL en DELE (Diploma de Español como Lengua Extranjera) in Dossenheim, Duitsland.
• Freelance vertaler en proeflezer Engels / Spaans voor onder andere Duolingo, Hotelchamp, Beroemde verjaardagen.
• Studiescoördinator en docent ELE / ESL bij Spaanse lessen in Salta, Argentinië
• ESL-docent voor werknemers bij het mijnbedrijf ADY Limited Resources, Enirgi Group in Salta, Argentinië.
• ELE leraar voor Amerikaanse studenten begunstigden van het Fulbright Scholarship Program in Salta, Argentinië.
• Leraar Spaanse taal- en letterkunde voor 14, 15, 16-jarige studenten aan het Instituto San Bernardo in Salta, Argentinië.
• ELE leraar aan het Instituto de Idioma y Cultura Bien Argentino, Buenos Aires, Argentinië.
• Leraar Spaanse taal- en letterkunde en organisator van studieworkshops voor studenten van 12 en 13 jaar in Escuela de Comercio Nº 5.083 Dr. Victorino de la Plaza, Salta, Argentinië.
• Leraar Spaanse taal- en letterkunde voor studenten van 12 en 13 jaar en docent Cultuur en Communicatie voor studenten van 16 en 17 jaar in Colegio de Jesús, Salta, Argentinië.
• Organisator en docent van een Spaanse taal- en letterkundeworkshop voor 13- en 14-jarige studenten aan Colegio Secundario Nº 5029 Ejército del Norte, Salta, Argentinië.
• Docent aan verschillende workshops over Spaanse taal- en letterkunde in Colegio Secundario Nº 5035 Batalla de Salta, Argentinië.
• Plaatsvervangend docent Spaanse taal- en letterkunde voor 12- tot 18-jarige studenten aan Colegio Salesiano Ángel Zerda en Colegio de Jesús in Salta, Argentinië.
• Docent en organisator van een workshop Begrijpend lezen en schrijven voor studenten met communicatieproblemen in Colegio de Jesús, Salta, Argentinië.
• Docent aan de Orientation for High School Education Course voor 11- en 12-jarige studenten in Colegio de Jesús, Salta, Argentinië.
• Leraar en organisator van een oriëntatiecursus in de Spaanse taal over cognitieve en taalkundige strategieën voor begrijpend lezen en schrijven bij Profesorado Superior de Lenguas Vivas, Salta, Argentinië.
• ESL-docent voor universitaire studenten aan de Universidad Nacional de Salta, Argentinië.

Beoordelingen (18)

Ik heb deze les kado gegeven Onderling contact was goed Reageerde snel op mijn vragen Snel geregeld
Ik ben Engels en spreek vloeiend Nederlands. Spaans is altijd een taal geweest waar ik van hield en die ik graag wilde leren. Dus ik waagde de sprong en begon te leren bij Patricia. Patricia is zo'n toegewijde, zeer professionele docent, vol enthousiasme. Ze inspireert mij door gebruik te maken van allerlei verschillende lesmethoden. Lezen, films kijken, verschillende schrijfoefeningen die ze zelf maakt, ze moedigt studenten ook aan om maandelijkse bijeenkomsten bij te wonen waar we allemaal samen Spaans spreken rond een mooi gedekte tafel met eten en drinken met een Spaanstalig land als thema. Haar geduld met mijn trage praten en constante fouten met woorduitgangen en werkwoorden is gewoon geweldig!! Ik leer nu al meer dan een half jaar en ik hoop dat er nog vele jaren zullen volgen. Bedankt Patricia! Ik raad deze leraar ten zeerste aan.
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Patricia is een geweldige lerares. Ik heb veel plezier en leer veel in haar lessen. Ze is betrokken, praat en instrueert duidelijk, heeft goede adviezen en is uiterst geduldig met mijn haperende Spaans!
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Erg lieve en geduldige lerares
Hele goede en geduldige docente. Ze legt alles goed uit en de manier van lesgeven is erg prettig. Ik kan haar van harte aanbevelen!
...
Hallo allemaal! Mijn naam is Patricia. Ik ben tweetalig (Engels/Spaans) en gecertificeerd taaldocent. Sinds 2004 geef ik les in Spaans en Engels als vreemde talen. Ik heb mijn taalstudie afgerond aan de Nationale Universiteit van Salta en het Instituut voor Engelse Studies. Ik ben een betrokken, verantwoordelijke en professionele docent die voortdurend bijscholing volgt. Ik heb geen grenzen aan mijn geduld en kan, als het nodig is, duizend manieren bedenken om iets uit te leggen. Deze cursus Engels is speciaal bedoeld voor moedertaalsprekers van het Spaans. Binnen een paar weken leert u hoe u op een eenvoudige manier kunt communiceren met mensen op uw werk, in uw familie en in uw dagelijks leven. Ik ben gespecialiseerd in het ontwerpen van cursussen op maat voor elke student, waarbij ik rekening houd met zijn of haar kennis, behoeften, interesses en vereisten. In de 19 jaar dat ik docent ben, heb ik nog nooit twee keer dezelfde cursus gegeven. Ik kan studiemateriaal speciaal voor iedere student samenstellen en produceren. Ben je geïnteresseerd in het leren van de Amerikaanse variant van het Engels? Of vindt u Brits-Engels prettiger? Ik plan graag uw lessen in op basis van de taalvariant die het beste bij uw wensen en behoeften past. Heb je een sollicitatiegesprek? Woont u in Nederland en spreken uw familie, collega's en vrienden alleen Engels? Wilt u met de leraren van uw kinderen praten? Maak je geen zorgen, met mijn lessen kun je dit alles en nog veel meer doen in slechts een paar weken studie. Ik ben gepassioneerd door talen en communicatie, lesgeven is mijn roeping. Grammatica zal bij mij nooit een probleem zijn. Ik kan je zelfs beloven dat je ervan zult genieten en dat je er plezier in zult hebben! Ik kijk uit naar je bericht :)

Stel een vraag

Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Patricia snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  
  
  
  
  
  
  
4
  
  
  
  
  
  
  
5
  
  
  Woensdag om 5:00
  Donderdag om 5:00
  
  
  
6
  
  
  Woensdag om 6:00
  Donderdag om 6:00
  
  
  
7
  
  
  Woensdag om 7:00
  Donderdag om 7:00
  
  
  
8
  
  
  Woensdag om 8:00
  Donderdag om 8:00
  
  
  
9
  
  
  
  Donderdag om 9:00
  
  
  
10
  
  
  
  Donderdag om 10:00
  
  
  
11
  
  
  
  Donderdag om 11:00
  
  
  
12
  
  
  
  Donderdag om 12:00
  
  
  
13
  
  
  
  Donderdag om 13:00
  
  
  
14
  
  
  
  Donderdag om 14:00
  
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 42€Bij de leraar thuis
van 42€Les via webcam

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Online reputatie

  • Leraar sinds januari 2018
  • 1 herhaalleerling
  • Geverifieerd telefoonnummer
  • Verbonden met Linkedin
    90 verbindingen

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  
  
  
  
  
  
  
4
  
  
  
  
  
  
  
5
  
  
  Woensdag om 5:00
  Donderdag om 5:00
  
  
  
6
  
  
  Woensdag om 6:00
  Donderdag om 6:00
  
  
  
7
  
  
  Woensdag om 7:00
  Donderdag om 7:00
  
  
  
8
  
  
  Woensdag om 8:00
  Donderdag om 8:00
  
  
  
9
  
  
  
  Donderdag om 9:00
  
  
  
10
  
  
  
  Donderdag om 10:00
  
  
  
11
  
  
  
  Donderdag om 11:00
  
  
  
12
  
  
  
  Donderdag om 12:00
  
  
  
13
  
  
  
  Donderdag om 13:00
  
  
  
14
  
  
  
  Donderdag om 14:00
  
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 42€Bij de leraar thuis
van 42€Les via webcam

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Deel deze pagina


Soukaina
Engels en Nederlands docent voor kinderen onder de 17 jaar
Engels is een wereld taal en daarom erg belangrijk om te leren voor de toekomst van uw kind. Door het op jonge leeftijd te leren zal veel in zijn of haar voordeel komen op bijvoorbeeld werk en school gebied, maar ook op het gebied van reizen en internationale vrienden maken. Heeft uw kind nog moeite met Nederlands spreken, dan kan ik daar ook bij helpen.

Valérie
Gepersonaliseerde en interactieve online Franse lessen/Adaptief leren
Hallo en welkom! 😊 Ik geef les in het Frans aan volwassenen (niveau A1 tot B2) en kinderen. Ik help u graag op weg naar het beheersen van de Franse taal! Frans is mijn moedertaal en ik geef les met passie, vriendelijkheid en veel geduld. Mijn lessen gaan helemaal over jou: jouw doelen, jouw niveau en jouw behoeften. Samen werken we aan praktisch Frans dat je daadwerkelijk in je dagelijkse leven kunt gebruiken. En het allerbelangrijkste? Ik geloof dat leren leuk moet zijn! Als je geniet van het proces, leer je sneller. Wat kun je van mijn lessen verwachten? Elke les wordt zorgvuldig op u afgestemd. Dit is hoe we te werk gaan: Voor volwassenen: We richten ons op het verbeteren van je spreekvaardigheid, met precies de juiste hoeveelheid grammatica en oefeningen om alles in balans te houden. Ik gebruik echte materialen die makkelijk te onthouden en superpraktisch zijn. Je krijgt ook toegang tot mijn PowerPoint-presentaties en samengestelde links om zelfstandig en in je eigen tempo te blijven leren. Voor kinderen: Frans leren is leuk met mij! Ik gebruik speelse, boeiende methoden zoals Cap Sur en Les Petits Loustics. Door middel van spelletjes, plaatjes, liedjes, video's, rollenspellen en meer leren kinderen op een natuurlijke manier in een ontspannen, vrolijke omgeving. Ik bied ook lessen aan in kleine groepen (maximaal 4 leerlingen van hetzelfde niveau) als je het leuk vindt om samen met anderen te leren! Of je nu Frans leert voor werk, school, reizen of gewoon voor de lol, ik ben er om je bij elke stap te begeleiden. Boek een sessie met mij, en laten we je doelen bespreken en een persoonlijk plan voor jou maken. Ik kan niet wachten om je te ontmoeten en je te helpen op deze spannende reis! 😊

Laurie
De technologie om je Frans te verbeteren. Lessen met een gecertificeerde native docent.
TECHNOLOGIEËN VOOR HET LEREN. Hallo, Mijn naam is Laurie en ik ben een onafhankelijke FLE-leraar, afgestudeerd in het Frans en Romaanse talen en literatuur sinds 2012. Ik heb vijf jaar ervaring onder mijn riem (in het buitenland en in België). Ik heb een leermethode gemaakt voor online cursussen. De cursus omvat: -Het materiaal (artikelen, video's, oefeningen van afbeeldingen en teksten, grammaticale theorie, links naar de oefeningen ...). Ik gebruik Google Doc, dus het beste is om een ​​Gmail-adres te hebben om er toegang toe te hebben. -De correctie van oefeningen buiten de les (de schriftelijke uitdrukkingen worden gecorrigeerd buiten de les, of met de student, volgens zijn behoeften). -Toegang tot een applicatie (gratis) om woordenschat op uw smartphone te bestuderen. -Een woordenschatblad - uitspraak - grammatica / vervoeging, verzonden na elke cursus. -Indien nodig, een vocabulaireopname (voor beginners). -De realisatie van online oefeningen en tests uit de verzonden vocabulairebladen. -Motivatie, gelach, goed humeur :-) Mijn methode: - Het is gebaseerd op spreken. -Voor grammatica gebruik ik een vraag / antwoord-methode (geleerd tijdens de training in het CERAN-centrum). -We werken aan de uitspraak met de verbotonale methode (oefeningen om je stem te zetten, voor ritme, enz.). Ik zou je misschien zelfs laten zingen! :-) -Alles gaat door het gesproken woord voordat het geschreven woord wordt doorlopen, maar ik pas me duidelijk aan aan de behoeften van de studenten. -De cursus is een beetje anders voor kinderen en adolescenten: ik gebruik interactieve games en kaarten via de webcam. Tot binnenkort! Laurie NB: Mogelijkheid om een ​​factuur te maken voor particulieren of bedrijven.

Linda
Online Italiaanse en Engelse lessen van een TEFL-gecertificeerde docent, native speaker
Ik als leraar Ik heb vele jaren ervaring. Ik ben altijd taalleraar geweest. Ik hou van lesgeven en nieuwe studenten ontmoeten. Tijdens mijn carrière heb ik studenten van verschillende nationaliteiten uit verschillende culturen ontmoet. Ik vind dat geweldig! :) Ik heb in veel landen in Europa gewoond, dus ik weet hoe belangrijk het is om vreemde talen te spreken. Mijn lessen & stijl van lesgeven Ik geef al 25 jaar les in talen en de laatste 10 jaar ben ik online tutor geweest. Ik denk dat het een fantastische manier is om studenten te helpen en het is ook heel handig voor studenten, omdat ze niet hoeven te pendelen van en naar de docent. Ik let er altijd goed op dat alle materialen, video's, podcasts, werkbladen, artikelen en teksten zo actueel mogelijk zijn. In de eerste les verduidelijken we altijd de behoeften en doelen van de studenten met de taal en beoordelen we de individuele niveaus. Mijn lesmateriaal PDF bestand Geluidsbestanden Testsjablonen en voorbeelden Tekst documenten Afbeeldingsbestanden Artikelen en nieuws Extra informatie - Plaats Online via webcam

Katerina
Griekse taalles (moderne Griekse lessen van een moedertaalspreker en ervaren leraar)
Taalcursussen Grieks voor mensen die vanaf het begin modern Grieks willen leren, maar ook voor mensen die graag hun Griekse taalvaardigheid willen verbeteren en dit willen combineren met hun school- of werkschema. Het gebruik van communicatieve benadering in combinatie met grammatica is in de lessen verwerkt om een sterke basis op te bouwen, de taal diepgaand te leren en een beter begrip te krijgen.

Dagmar
Duits leren met plezier én succes! Mag ik mijn passie voor deze taal met je delen?
Duits leren met mij? Praktisch, leuk en resultaatgericht! Ik ben geboren en getogen in Duitsland, dus ik breng niet alleen de taal bij, maar ook de cultuur en het échte Duitse gevoel. Met 17 jaar ervaring als gediplomeerd docent help ik kinderen, jongeren, volwassenen en senioren op hun eigen tempo vooruit. Ik heb ruime ervaring in het voorbereiden van cursisten op de examens van het Goethe-Institut en Telc, zodat ze vol vertrouwen hun certificaat behalen. Of je nu de basis wilt leren, je uitspraak wilt verbeteren of vloeiender wilt spreken – samen maken we van Duits leren een plezier!

Léa
Privéles Frans! Frans spreken is niet moeilijk!
Ontdek de schoonheid van de Franse taal met persoonlijke lessen die passen bij uw doelen en leerstijl! Met jarenlange ervaring in internationale omgevingen bied ik een aanpak die gestructureerd leren combineert met echte taaltoepassingen. Of u nu uw conversatievaardigheden wilt verbeteren, Frans wilt beheersen voor professioneel gebruik of u wilt voorbereiden op examens, mijn lessen zijn aanpasbaar, boeiend en gericht op het helpen van u om vloeiend te worden. Ik kan middelbare scholieren helpen de taal beter te begrijpen en de lesstof beter af te stemmen op de situatie in een groot klaslokaal. Zo krijg je het zelfvertrouwen dat je nodig hebt om de lesstof goed te kunnen volgen! Wat u krijgt: *Interactieve lessen die het vertrouwen in spreken, luisteren, lezen en schrijven vergroten *Culturele inzichten en taaltips die het begrip en de retentie verbeteren *Een flexibel en ondersteunend leertempo dat geschikt is voor zowel beginners als gevorderde studenten Ga met mij mee op reis naar vloeiend en zelfverzekerd Frans. Laten we leren leuk en lonend maken!

Stefan
Nederlandse lessen: in het Frans en geheel aangepast aan jouw wensen!
Op zoek naar een gemakkelijke manier om Nederlands te leren? Moet u uw Nederlands verbeteren voor uw werk? Zin om een gesprek aan te knopen in een Vlaamse kroeg? Heb jij Nederlandstalige vrienden die liever in deze taal spreken? Zoek niet verder. Als gediplomeerd docent met ervaring in het lesgeven aan kinderen en volwassenen, zorg ik ervoor dat jij binnenkort iedereen verrast met jouw vaardigheden Nederlands, wat je ook nodig hebt. Extra informatie: Ik heb een onderwijsdiploma en jarenlange leservaring, dus mijn didactiek zal op punt zijn. Indien nodig kan ik de grammatica in het Nederlands, Engels, Frans en/of Duits uitleggen.

Diep
Essentiële Vietnamese taalcursus voor alle niveaus
Xin chào! Mijn klas zal natuurlijk niet alleen het type zijn dat leerboeken leest en cassettes luistert. Vietnamees leren met mij zal spannend en actief zijn, met veel activiteiten en quizzen om je te helpen het geleerde in de klas te onthouden en toe te passen in een gewone dagelijkse situatie. Je leert niet alleen een nieuwe taal om indruk te maken op je Vietnamese vrienden of partners, maar je kunt ook inzicht krijgen in de mensen, geschiedenis, gebruiken, tradities, mentaliteit en markt... Of je nu een absolute beginner bent of al vloeiend vloeiend spreekt, ik heb cursussen op verschillende niveaus die bij je passen, van inleidend, beginner,... tot gemiddeld, gevorderd. Neem contact met mij op om een examen in te plannen, of gewoon een praatje, zodat ik weet wat je verwacht, en spreek binnen de kortste keren Vietnamees! De les wordt gegeven in het Engels, Frans en ook Nederlands!

Maria
IMPARIAMO L'ITALIANO voor volwassenen, kinderen en tieners.
De cursus in het Italiaans, verdeeld in verschillende secties tussen fonetiek, grammatica en vocabulaire, is bedoeld om studenten de basis van elke dag Italiaans te bieden, zodat ze een goede beheersing van de essentiële woordenschat hebben, nuttig om zowel het gesprek te ondersteunen, geschreven Italiaans en weten hoe je teksten in deze taal moet schrijven.

Petra
Engelse- Conversatie & Educatie lessen voor Basis, Intermediate en Gevorderden
Jouw kennis van de Engelse taal uitbreiden, verbeteren en meer zelfvertrouwen krijgen? Dat kan! Met mijn afwisselende lessen conversatie, afgewisseld met lezen, luisteren en korte testen bouwen we spelenderwijs aan een betere uitspraak en begrip. De lessen worden aangepast aan jouw behoeften en we kunnen zeker ook aan specifieke doelen werken. Ik heb meer dan 40 jaar ervaring met de Engelse taal, heb > 16 jaar gewoond in Zuid West Engeland en vele jaren gewerkt in het bedrijfsleven zowel in de UK als in Nederland. Met veel -hands on- ervaring met de taal en het intern verbeteren van het taalgebruik van de internationale collega's (Thailand, Filippijnen, Nederlanders etc).heb ik nu ook een TEFL/TESOL Teaching Certificate en heb mij inmiddels toegelegd op lesgeven. Ook geef ik graag les en bijles in de Nederlandse taal voor anderstaligen en help u graag bij het verbreden van kennis van niet alleen de taal maar ook Nederlandse gewoonten en tradities.

Katheline
Nederlandse / NT2 lessen met een gediplomeerde en ervaren docent
Hallo, Zoekt u hulp met de Nederlandse taal en cultuur? Moet u Nederlands leren als tweede taal voor uw werk of om het leven in BE/NL makkelijker te maken? Moet u Nederlands spreken met uw partner of familie? Zoek niet verder, ik kan je hiermee helpen, en met meer! Ik ben gespecialiseerd in het lesgeven van Nederlands op niveau A1-A2-B1. Ik ben een professionele docent Nederlands, gepassioneerd door communicatie en een specialist in onderwijs. In mijn privélessen gebruik ik materialen als 'Nederlands in Gang' en 'Nederlands in Actie', maar ik pas ook lessen aan voor mijn studenten. Vertel me gewoon wat je doel is en ik zorg dat het gebeurt! Mijn studenten zeggen dat ik erg gestructureerd, positief en behulpzaam ben! Aarzel niet om contact met mij op te nemen om te praten over uw behoeften en hoe ik u kan helpen. Ik hoop snel van je te horen! Hoi! Heb jij of je partner hulp nodig met Nederlandse lessen voor: - school, - werk, - integratie in BE of NL, - een geplande terugkeer naar NL of BE, - of gewoon om met vrienden / familie thuis te praten? Dan kan ik je helpen! Ik ben docent Nederlands, met een passie voor communicatie en specialist in onderwijs. Ik gebruik materialen als Nederlands in Gang/in Actie, maar ik maak ook minder op maat voor mijn studenten. Vertel me wat je wilt bereiken, en ik zorg ervoor! Aarzel niet om contact met mij op te nemen om uw vraag te bespreken en hoe ik jou kan helpen. Ik hoop snel van je te horen!

Arina
Gesproken Amerikaans Engels: Woordenschat + Spreken + Accentwerk
Neem deel aan mijn cursussen om uw woordenschat, spreekvaardigheid en accent te verbeteren door middel van boeiende en relevante onderwerpen. Ik gebruik authentieke materialen om het leren zowel effectief als plezierig te maken. Of je nu natuurlijker wilt klinken of je woordenschat wilt uitbreiden, de lessen zijn ontworpen om je te helpen je doelen te bereiken. Duik in onderwerpen en gesprekken uit het echte leven die er toe doen. Waarom kiezen voor mijn cursus? ✨Focus op Amerikaans accent en uitspraak ✨Breid je woordenschat uit met actuele en interessante onderwerpen ✨Oefen het spreken met authentieke materialen Schrijf u nu in en begin te spreken als een native!

Elfriede
Leer de prachtige Franse taal en cultuur kennen in al zijn facetten!
Frans is natuurlijk een prachtige, zangerige taal. Wie wil die niet leren? Ik help je daar graag mee. We gaan in ons hoofd alvast op reis naar Frankrijk en oefenen de situaties die je daar tegen zult komen. Afhankelijk van jouw doelen en jouw niveau, kunnen we alle kanten op. Wil je nu eindelijk in de vakantie een gesprek met de lokale bevolking kunnen voeren? Dan werken we daaraan. Heb je een huis in Frankrijk en wil je met alle klusjesmannen kunnen praten, dan gaan we daarmee aan de slag. En doe je veel zaken met Franstalige landen, dan kiezen we een methode zakelijk Frans en gaan we oefenen met de situaties waarin je de taal nodig hebt. Kortom, we kunnen alle kanten op! Omdat het Frans zo'n zangerige taal is en de uitspraak soms moeilijk is, werk ik graag met chansons. Door mee te zingen leer je de uitspraak vanzelf en de tekst van de liederen kunnen de basis zijn voor een grammaticaal onderwerp of een sociaal onderwerp om over te spreken. Ook werk ik aan een cursus met het chanson als basis. Ik vertel je hier graag meer over.

Vlada
Engels - Focus op spreken en woordenschat - alle niveaus
Zelfverzekerd Engels spreken is de sleutel in de wereld van vandaag. Deze cursus is ontworpen om te focussen op jouw specifieke behoeften en niveau, en helpt je om vloeiend en zelfverzekerd te worden in echte gesprekken. Laten we samenwerken om jouw spreekdoelen te bereiken!