facebook
Patricia
member icon
Betrouwbare leraar
favorite buttonMarkeer als favoriet
favorite buttonMarkeer als favoriet
van46.00EUR/ h

Ervaren en leuke taaldocent Spaans als vreemde taal (ELE - ESL)

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
¡Hola a todos!

Mijn naam is Patricia. Ik ben een gecertificeerde native Spaanse docent. Ik geef sinds 2004 les in Spaans en Engels als vreemde talen en ik word elk jaar een beetje meer verliefd op mijn baan :)

Ik heb Spaanse filologie en literatuur gestudeerd en aan de Nationale Universiteit van Salta, Argentinië, heb ik een opleiding tot docent gevolgd.

Ik ben een toegewijd, verantwoordelijk en professioneel persoon, die altijd graag nieuwe dingen leert en in permanente training is. Mijn geduld kent geen grenzen en ik kan duizend manieren vinden om iets uit te leggen als dat nodig is.

Ik kan een cursus op maat voor u maken, op basis van uw kennis, behoeften, interesses en verzoeken. In de 21 jaar dat ik dit doe, heb ik nog nooit twee keer dezelfde cursus gegeven. Ik kan op maat gemaakt studiemateriaal voor u samenstellen en produceren. Omdat ik gepassioneerd ben over Spaans, heb ik de verschillende varianten ervan over de hele wereld bestudeerd, dus ik kan garanderen dat u met mijn lessen in elk Spaanstalig land een goed gesprek kunt voeren.

In de loop der jaren heb ik met een grote verscheidenheid aan studenten gewerkt, van jongvolwassenen tot volwassenen, van complete beginners tot ervaren mensen die gewoon hun spreekvaardigheid wilden oefenen. Ik help studenten ook met de voorbereiding op de DELE-examens, ik heb dat in het verleden met uitstekende resultaten gedaan. Ik ben een gecertificeerde DELE-examinator, dus ik heb uitgebreide kennis van deze test.

Ik ben verliefd op talen en communicatie, en lesgeven is mijn roeping en mijn passie. Met mij zal grammatica nooit een probleem zijn, bovendien kan ik je beloven dat je ervan zult genieten en plezier zult hebben! :-D

Ik zou graag met u bespreken wat de beste manier voor u is om vanuit het niets te leren of uw Spaans in een mum van tijd te verbeteren.

Ik kijk er naar uit van je te horen!

Extra informatie

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
De lessen omvatten op maat gemaakt studiemateriaal, toegang tot de bibliotheek van de school en deelname aan culturele evenementen.

Locatie

Les via webcam
Op een locatie gekozen door de leraar : Franklinstraat, 1221 HA Hilversum, Netherlands

|
Use ctrl + wheel to zoom!
+

Algemene info

suitcase iconVaardigheden:
School, Spaans voor volwassenen
Leeftijd:
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Niveau van de leerling:
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur:
60 minuten
De les wordt gegeven in:Engels, Spaans, Nederlands

Over

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
¡Hola a todos!

Mijn naam is Patricia. Ik ben een native speaker Spaans en een leraar. Ik geef Spaans en Engels les als tweede taal sinds 2004 en elke dag geniet ik nog meer van mijn werk!

Ik deed mijn Spaanse studies over filologie en literatuur en leerde er leraar worden aan de Nationale Universiteit van Salta.

Ik ben een betrokken, verantwoordelijke en professionele persoon, die altijd graag nieuwe dingen wil leren en permanent wil trainen. Mijn geduld is oneindig en ik kan ongeveer duizend manieren vinden om iets uit te leggen als het nodig is :)

Ik kan een cursus speciaal voor u maken op basis van uw kennis, behoeften, interesses en verzoeken. In 14 jaar dat ik dit heb gedaan, heb ik nooit twee keer dezelfde cursus gegeven. Ik kan zelfs op maat gemaakt studiemateriaal voor u samenstellen en produceren. Omdat ik absoluut gepassioneerd ben over Spaans, heb ik de verschillende variëteiten over de hele wereld bestudeerd, dus ik kan garanderen dat je met mijn lessen in elk Spaans sprekend land kunt spreken.

In de loop der jaren heb ik gewerkt met een grote verscheidenheid aan studenten van tieners tot volwassenen, van complete beginners tot bekwame mensen die gewoon wilden oefenen met spreken. Ik help ook studenten zich voor te bereiden op de DELE-examens, dat heb ik de afgelopen jaren gedaan met uitstekende resultaten.

Ik ben verliefd op talen en communicatie en lesgeven is mijn roeping, mijn passie. Bij mij zal grammatica nooit een probleem zijn, bovendien kan ik je beloven dat je er soms zelfs van zult genieten en plezier zult hebben!

Ik zou graag met je bespreken wat de beste manier is om van nul af aan te leren of je Spaans / Engels in een mum van tijd te verbeteren.

Ik kijk er naar uit van je te horen!

Opleiding

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
• Onderwijs en bachelorstudies in filologie en universele literatuur aan de Universidad Nacional de Salta, Salta, Argentinië.
• Seminar La Didáctica del Español como Lengua Extranjera (onderwijsmethode voor Spaans als tweede taal) aan de Universidad Nacional de Salta, Argentinië.
• Seminar IV Encuentro de Lenguas Aborígenes y Extranjeras (ontmoeting met vreemde en inheemse talen) en seminar III Encuentro de Lenguas Aborígenes y Extranjeras (ontmoeting met vreemde en inheemse talen), Afdeling Moderne Talen, Universidad Nacional de Salta, Argentinië.
• Engelse filologiestudies aan het Instituto de Estudios de Inglés (IEI), Salta, Argentinië.

Leservaring

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
• Privé face-to-face en online docent ELE, ESL en DELE (Diploma de Español como Lengua Extranjera) in talen met Pato, Hilversum, NL.
• Privé face-to-face en online docent ELE, ESL en DELE (Diploma de Español como Lengua Extranjera) in Dossenheim, Duitsland.
• Freelance vertaler en proeflezer Engels / Spaans voor onder andere Duolingo, Hotelchamp, Beroemde verjaardagen.
• Studiescoördinator en docent ELE / ESL bij Spaanse lessen in Salta, Argentinië
• ESL-docent voor werknemers bij het mijnbedrijf ADY Limited Resources, Enirgi Group in Salta, Argentinië.
• ELE leraar voor Amerikaanse studenten begunstigden van het Fulbright Scholarship Program in Salta, Argentinië.
• Leraar Spaanse taal- en letterkunde voor 14, 15, 16-jarige studenten aan het Instituto San Bernardo in Salta, Argentinië.
• ELE leraar aan het Instituto de Idioma y Cultura Bien Argentino, Buenos Aires, Argentinië.
• Leraar Spaanse taal- en letterkunde en organisator van studieworkshops voor studenten van 12 en 13 jaar in Escuela de Comercio Nº 5.083 Dr. Victorino de la Plaza, Salta, Argentinië.
• Leraar Spaanse taal- en letterkunde voor studenten van 12 en 13 jaar en docent Cultuur en Communicatie voor studenten van 16 en 17 jaar in Colegio de Jesús, Salta, Argentinië.
• Organisator en docent van een Spaanse taal- en letterkundeworkshop voor 13- en 14-jarige studenten aan Colegio Secundario Nº 5029 Ejército del Norte, Salta, Argentinië.
• Docent aan verschillende workshops over Spaanse taal- en letterkunde in Colegio Secundario Nº 5035 Batalla de Salta, Argentinië.
• Plaatsvervangend docent Spaanse taal- en letterkunde voor 12- tot 18-jarige studenten aan Colegio Salesiano Ángel Zerda en Colegio de Jesús in Salta, Argentinië.
• Docent en organisator van een workshop Begrijpend lezen en schrijven voor studenten met communicatieproblemen in Colegio de Jesús, Salta, Argentinië.
• Docent aan de Orientation for High School Education Course voor 11- en 12-jarige studenten in Colegio de Jesús, Salta, Argentinië.
• Leraar en organisator van een oriëntatiecursus in de Spaanse taal over cognitieve en taalkundige strategieën voor begrijpend lezen en schrijven bij Profesorado Superior de Lenguas Vivas, Salta, Argentinië.
• ESL-docent voor universitaire studenten aan de Universidad Nacional de Salta, Argentinië.

Beoordelingen (19)

Ik heb tot nu toe twee lessen gehad en ik vind ze erg leuk. Mijn leraar legt alles duidelijk uit, is geduldig en creëert een ontspannen sfeer waardoor het makkelijk is om te leren. Zelfs na een paar lessen voel ik me al gemotiveerder en zelfverzekerder om Spaans te blijven leren. Ik kijk ernaar uit om door te gaan!
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Ik ben Engels en spreek vloeiend Nederlands. Spaans is altijd een taal geweest waar ik van hield en die ik graag wilde leren. Dus ik waagde de sprong en begon te leren bij Patricia. Patricia is zo'n toegewijde, zeer professionele docent, vol enthousiasme. Ze inspireert mij door gebruik te maken van allerlei verschillende lesmethoden. Lezen, films kijken, verschillende schrijfoefeningen die ze zelf maakt, ze moedigt studenten ook aan om maandelijkse bijeenkomsten bij te wonen waar we allemaal samen Spaans spreken rond een mooi gedekte tafel met eten en drinken met een Spaanstalig land als thema. Haar geduld met mijn trage praten en constante fouten met woorduitgangen en werkwoorden is gewoon geweldig!! Ik leer nu al meer dan een half jaar en ik hoop dat er nog vele jaren zullen volgen. Bedankt Patricia! Ik raad deze leraar ten zeerste aan.
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Patricia is een geweldige lerares. Ik heb veel plezier en leer veel in haar lessen. Ze is betrokken, praat en instrueert duidelijk, heeft goede adviezen en is uiterst geduldig met mijn haperende Spaans!
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Erg lieve en geduldige lerares
Hele goede en geduldige docente. Ze legt alles goed uit en de manier van lesgeven is erg prettig. Ik kan haar van harte aanbevelen!
...
Hallo allemaal! Mijn naam is Patricia. Ik ben tweetalig (Engels/Spaans) en gecertificeerd taaldocent. Sinds 2004 geef ik les in Spaans en Engels als vreemde talen. Ik heb mijn taalstudie afgerond aan de Nationale Universiteit van Salta en het Instituut voor Engelse Studies. Ik ben een betrokken, verantwoordelijke en professionele docent die voortdurend bijscholing volgt. Ik heb geen grenzen aan mijn geduld en kan, als het nodig is, duizend manieren bedenken om iets uit te leggen. Deze cursus Engels is speciaal bedoeld voor moedertaalsprekers van het Spaans. Binnen een paar weken leert u hoe u op een eenvoudige manier kunt communiceren met mensen op uw werk, in uw familie en in uw dagelijks leven. Ik ben gespecialiseerd in het ontwerpen van cursussen op maat voor elke student, waarbij ik rekening houd met zijn of haar kennis, behoeften, interesses en vereisten. In de 19 jaar dat ik docent ben, heb ik nog nooit twee keer dezelfde cursus gegeven. Ik kan studiemateriaal speciaal voor iedere student samenstellen en produceren. Ben je geïnteresseerd in het leren van de Amerikaanse variant van het Engels? Of vindt u Brits-Engels prettiger? Ik plan graag uw lessen in op basis van de taalvariant die het beste bij uw wensen en behoeften past. Heb je een sollicitatiegesprek? Woont u in Nederland en spreken uw familie, collega's en vrienden alleen Engels? Wilt u met de leraren van uw kinderen praten? Maak je geen zorgen, met mijn lessen kun je dit alles en nog veel meer doen in slechts een paar weken studie. Ik ben gepassioneerd door talen en communicatie, lesgeven is mijn roeping. Grammatica zal bij mij nooit een probleem zijn. Ik kan je zelfs beloven dat je ervan zult genieten en dat je er plezier in zult hebben! Ik kijk uit naar je bericht :)

Stel een vraag

Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Patricia snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  
  
  
  
  
  
  
4
  
  
  
  
  
  
  
5
  
  
  
  
  
  
  
6
  
  
  
  
  
  
  
7
  
  
  
  
  Vrijdag om 7:00
  
  
8
  
  
  
  
  Vrijdag om 8:00
  
  
9
  
  
  
  
  Vrijdag om 9:00
  
  
10
  
  
  
  
  Vrijdag om 10:00
  
  
11
  
  
  
  
  
  
  
12
  
  
  
  
  
  
  
13
  
  
  
  
  
  
  
14
  
  
  
  
  
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 46€Bij de leraar thuis
van 46€Les via webcam

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Online reputatie

  • Leraar sinds januari 2018
  • 1 herhaalleerling
  • Geverifieerd telefoonnummer
  • Verbonden met Linkedin
    90 verbindingen

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  
  
  
  
  
  
  
4
  
  
  
  
  
  
  
5
  
  
  
  
  
  
  
6
  
  
  
  
  
  
  
7
  
  
  
  
  Vrijdag om 7:00
  
  
8
  
  
  
  
  Vrijdag om 8:00
  
  
9
  
  
  
  
  Vrijdag om 9:00
  
  
10
  
  
  
  
  Vrijdag om 10:00
  
  
11
  
  
  
  
  
  
  
12
  
  
  
  
  
  
  
13
  
  
  
  
  
  
  
14
  
  
  
  
  
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 46€Bij de leraar thuis
van 46€Les via webcam

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Deel deze pagina


Jaume
SPAANSE BIJLESSEN VOOR BEGINNERS EN/OF GEVORDERDEN
Leer Spaans op een interactieve en persoonlijke manier! Wil je Spaans leren of je huidige niveau verbeteren? In mijn lessen pas ik me volledig aan jouw doelstellingen, niveau en leertempo aan. Als Spaans moedertaalspreker en ervaren docent in taalscholen zorg ik voor authentieke en effectieve lessen. In de lessen behandelen we: Grammatica en woordenschat: Op een gestructureerde en begrijpelijke manier. Praktische oefeningen: Gericht op spreken, luisteren, schrijven en lezen. Persoonlijke aandacht: Elke les wordt aangepast aan jouw behoeften. Of je nu een leerling bent die extra hulp nodig heeft of een volwassene die vloeiend Spaans wil leren, ik help je graag je doelen te bereiken. Stuur me een bericht voor meer informatie of om een proefles te plannen. ¡Hasta pronto!

Irma
Nederlandse lessen voor elk niveau / Dutch lessons at any level.
Het allerbelangrijkste voor mij is dat we plezier hebben tijdens het leren – dat maakt alles een stuk leuker! In de lessen help ik je graag met je vragen over Nederlandse grammatica en kunnen we samen werken aan je spreek-, schrijf- en/of luistervaardigheid. Heb je huiswerk waar je hulp bij nodig hebt? Dat kan natuurlijk ook! Laat me weten op welk niveau je nu zit en wat je graag wilt leren. Ik daag je graag uit, maar zorg ervoor dat het altijd leuk blijft en dat je niet te veel in één keer hebt. De vermelde prijzen gelden voor een les voor 1 persoon.

Erika
Spaanse en Engelse lessen met Erika in België :)
Lesgeven is mijn passie en als moedertaalspreker heb ik het genoegen gehad om in contact te komen met studenten over de hele wereld. Mijn ervaringen in Tsjechië zijn daar een voorbeeld van, want daar gaf ik les in het Engels aan kinderen. We kunnen ons verdiepen in de complexiteit van communicatie, waarbij we ons richten op wat voor u belangrijk is. Ik bereid studenten voor op tests als DELE en SIELE, waarbij ik mijn aanpak afstem op uw unieke doelen, of het nu gaat om het behalen van een examen, het verkennen van de wereld of gewoon het verdiepen in taal en cultuur. Mijn lessen hebben een informele wending: we kunnen rondlopen, een kopje koffie of thee pakken en leren een plezierige ervaring maken. Het beste deel voor mij is wanneer studenten hun dankbaarheid uiten voor onze tijd samen. Ik geloof dat taal meer is dan alleen woorden en ik kijk ernaar uit om mijn perspectief met u te delen. Ik kan niet wachten om je te ontmoeten en samen aan deze taalreis te beginnen!

Nouhaila
Til je Spaans naar een hoger niveau met grammatica, conversatielessen en praktijkoefeningen!🇪🇸
DELE | Reizen en zaken | Gesprek 🇪🇸 ✨ Vous aimez l'espagnol et vous souhaitez l'améliorer? Ne cherchez plus! ✨ Profesora nativa certificada en Examinadora DELE & SIELE met +3 ans d'expérience vous aidera à apprendre avec sécurité en fluïditeit. ✨ ¿Viajes of negocios? ¡Ja, er is geen reto! ✨ ¡100% vertrek! Vous pourriez être le prochain à l'enregistrer!!! Je m'appelle Nouhaila, je suis professor in de Spaanse taal in België, titulaire van een meester in de Spaanse taal en een diploma van examen DELE. Je suis prête à rendre l'apprentissage amusant en betrokken! Dans ce cours, nous nous concentrons à 100% sur la conversation. U kunt in een ontspannen en gezellige omgeving praten, en de natuurlijke taal van het manière gebruiken en effectief zijn 🌟 🌟 Je hebt persoonlijke commentaren 📝, je helpt bij het corrigeren van fouten in de tijd, het verbeteren van je uitspraak en het vergroten van je woordenschat. Quel que soit votre niveau actuel*, tout le monde est le bienvenu! 🎉 Als je een doctoraat in de taalkunde hebt behaald met een specialisatie in sociolinguïstische en pragmatische taal, begrijp je de défis van de taalopleiding. Je bent gepassioneerd door de taalontwikkeling en stelt een nieuwe cursus voor die je vaardigheden in conversatie verbetert, maar je grammatica/gesprek leidt tot een beter begrip van de espagnoles-structuren. Er zijn geen mogelijkheden om uw espagnole op een hoger niveau te brengen! 🚀 * Als de première is dat u de taal spreekt, kunt u beginnen met het volgen van regels of nieuwe regels voor de grammatica en het gesprek. Gardez simplement à l'esprit que ce ce cours particulier se concentre sur l'amélioration de uw maîtrise !! Aanvullende informatie Traditie door Google. Cliquez ici pour voir le tekst origineel. 【Cours de Voyages】✈️✈️✈️✈️✈️ 🌍 Apprenez l'espagnol don't vous avez besoin pour vos aventures. 🌍 Gebruikelijke en woordenschatzinnen voor reizigers zonder problemen. 🌍 Conocez la culture et les kostuums des pays de habla hispana. 🌍 ¡Préparez-vous à explorer le monde met vertrouwen! 【Cours de Conversatie】💬💬💬💬💬 💥 Cours 100% centrés sur la conversation—¡Habla, habla, habla! 💥 Thema's: Cultuur, reizen, beproevingen, debatten, actualiteit, ¡y más ! 💥 Améliorez votre uitspraak met de oefeningen divertissants. 💥 ¿Te falta confianza en conversaciones pequeñas? Je kunt meer en meer dingen doen om te praten met vloeistof! 【Business Classes】💼💼💼💼💼 📈 Améliorez votre espagnol pour l'entorno laboral. 📈 Specifieke woordenschat en uitdrukkingen voor beroepen. 📈 Persoonlijke personalisatie voor presentaties, vergaderingen en onderhandelingen. 📈 ¡Dale un impulso a tu carrera con el español! In mijn andere cursussen: 【Español Général】📝📝📝📝📝 ✨ Tous les niveaux, de A1 à C2, vergroot de progressie van de moeilijkheid. ✨ ¡Gramática en conversatie à chaque classe! ✨ Suivez le program de l'Instituto Cervantes pour vous aider à progresser. ✨ Nieuwe thema's in deze sessie zorgen voor een betere woordenschat, grammatica en mondelinge uitdrukking. ✨ ¿Te gusta hacer deberes? Pratique à la maison met de activiteiten van de ecote, de woordenschat op Quizlet/Wordwall en de zones van de criture! ✨ ¿Listo para llevar tu español al suivant nivel? ¡Empecemos ya! 【Voorbereiding op examens】🎓🎓🎓🎓🎓 🎯 Examinadora DELE-certificaat dat u kunt afleggen en pas het examen kunt afleggen. 🎯 Strategieën en oefeningen voor de examens DELE, SIELE en IB. 🎯 Vergroot uw vertrouwen met persoonlijke personalisatie tijdens uw examendag. 🎯 ¿Quieres triunfar en tu examen? ¡Estoy ici pour vous aider à chaque pas du chemin! Heeft u een materieel probleem? ✨Tout le matériel est inclus. En bovendien de persoonlijke boodschap van het materiaal, en omvat de presentaties die in de praktijk worden gebracht, de praktijkoefeningen, de lessen en de oefeningsoefeningen die u kunt doen als u een prevu heeft gedaan. ✨ Als u 20 dagen reserveert, kunt u toegang krijgen tot een klassezaal voor organisatoren die seances toutes. /////////////////// 📈 Gepersonaliseerde lessen voor presentaties, vergaderingen en onderhandelingen. 📈 Geef je carrière een boost met Spaans! In mijn andere cursussen: 【Algemeen Spaans】📝📝📝📝📝 ✨ Alle niveaus, van A1 tot C2, met geleidelijk toenemende moeilijkheidsgraad. ✨ Grammatica en conversatie in elke les! ✨ Volg het curriculum van het Instituto Cervantes om vooruitgang te boeken. ✨ Nieuwe onderwerpen in elke sessie om uw woordenschat, grammatica en spreekvaardigheid te verbeteren. ✨ Vind je huiswerk leuk? Oefen thuis met luisteroefeningen, woordenschat op Quizlet/Wordwall en schrijfzones! ✨ Klaar om je Spaans naar een hoger niveau te tillen? Laten we nu beginnen! 【Examenvoorbereiding】🎓🎓🎓🎓🎓 🎯 Gecertificeerde DELE-examinator die u bij elke stap van het examen begeleidt. 🎯 Strategieën en oefeningen voor DELE-, SIELE- en IB-examens. 🎯 Vergroot je zelfvertrouwen met persoonlijke lessen voor de examendag. 🎯 Wil je slagen voor je examen? Ik help je graag bij elke stap! Heb je materialen nodig? ✨ Alle materialen zijn inbegrepen. Naast het versturen van gepersonaliseerd materiaal, inclusief presentaties, oefentoetsen, taken en schrijfopdrachten voor alles wat gepland is. ✨ Wanneer u 20 lessen boekt, krijgt u toegang tot een klaslokaal waar u al uw sessies kunt organiseren.

Georgette
Duits , Engels, Frans en Spaans voor beginnelingen, gemiddeld en gevorderden
Ik help zowel voor privé doeleinden, zakelijk en voor school. Mijn lessen zijn vooral resultaatgericht. Het is mijn bedoeling om op een aangename manier een maximum resultaat te bereiken.. Ik heb reeds veel kinderen, jongeren en volwassenen geholpen. Ik pas me aan aan het niveau en het beoogde resultaat Ik hou mijn lessen afwisselend maar toch uitdagend. Ik geef ook heel graag les aan studenten. Ik kan bij hen de gemiste basiskennis bijbrengen, terwijl ik ook werk aan de nieuwe te verwerven kennis. Ik doe mijn werk met passie en 100% motivatie. Ik word gelukkig om te zien dat mijn leerlingen ook genieten van hun vooruitgang. Daarom heb ik ook een heel goede band met mijn leerlingen.

Erika
Inheemse Spaanse leraar - Kom Spaans met mij leren en oefenen!
¡Hola a todos/as! Wat is dit? Hoezo? Hallo allemaal en leuk jullie te ontmoeten! Ik ben een native Spaans en wil jullie graag lessen aanbieden om mijn moedertaal te leren. Heb je hulp of oefening nodig met Spaans of Catalaans? Neem contact met me op als je hulp nodig hebt, of als je Spaans of Catalaans wilt leren en oefenen! Ik help je graag. Studenten van alle leeftijden en niveaus zijn welkom: van basisschoolleerlingen tot gevorderden! Zowel online als fysiek. We gaan vanaf de eerste les Spaans oefenen. En we zullen serieus zijn, ja, maar ook plezier hebben. Het begin kan moeilijk zijn, maar uiteindelijk zul je indruk op jezelf maken. ¡Intentémoslo!

Stefan
Leer vloeiend Engels - op uw tempo en wanneer uw wilt
In de wereld van vandaag is Engels een bijna essentiële vaardigheid geworden. Of u nu uw vaardigheid in deze taal wilt verbeteren voor uw werk of privéleven, ik kan u helpen. Ik heb een Engels masterdiploma, succesvol een lerarenopleiding afgerond en werk al meer dan tien jaar in het Engels. Wat uw behoeften ook zijn, ik weet zeker dat ik u kan helpen. Mijn lesmethoden zijn altijd aangepast aan de behoeften van de cursist. Ik gebruik meerdere bronnen, zoals audio, video, tekst en veel conversatie, om u te helpen wennen aan alle aspecten van de taal. De onderwerpen waarop we ons richten, zijn de onderwerpen die u zelf kiest. Mocht u vragen hebben, dan hoor ik dat graag.

Emilia
Spaanse lessen voor volwassenen en kinderen in uw eigen tempo en gemak
Hallo! Mijn naam is Emilia en ik ben een ervaren taalbegeleider en vertaler van / naar het Bulgaars, Spaans, Engels en Nederlands. Mijn grootste passie is vreemde talen en ik heb deze passie doorgegeven aan veel van mijn studenten door de jaren heen. Met meer dan 15 jaar onderwijservaring, een hoog niveau van geduld en toewijding aan mijn werk, en een groot aantal gelukkige studenten, ben ik hier om u te helpen Spaans te leren in uw eigen tempo en gemak. Ik hoop snel van je te horen! Met vriendelijke groet, Emilia

Valérie
Welkom bij de Franse les voor kinderen! 🇫🇷✨ Leer & Speel!
Welkom bij de Franse les! 🇫🇷✨Voor kinderen 👧👦🫶 Ik ben Valerie, een ervaren docent Frans die samenwerkt met de Alliance Française in samenwerking met de Europese School. Ik geef al jaren online les aan kinderen, en dit is het ding — het werkt verbazingwekkend goed! Ouders zijn vaak sceptisch in het begin. Ik snap het. Online leren kan een beetje... vreemd klinken. Maar verrassing! Kinderen zijn er dol op. Waarom werkt het zo goed? ✅ Ze zijn thuis, comfortabel en ontspannen — geen stress, geen druk. ✅ Leren voelt natuurlijk en leuk aan, met spelletjes, liedjes, video's en zelfs rollenspellen om het interessant te houden. ✅ We creëren samen! Van knutselen en geheugenspelletjes tot het ontwerpen van leuke activiteiten die ze daarna zelfs met hun ouders kunnen delen en spelen. ✅ Het is superhandig voor ouders. Geen gereis, gewoon een simpele klik en voilà! Ik geef online les aan kinderen van 6 tot 12 jaar en ze floreren enorm. Sommigen bereiden zich zelfs voor op hun DELF A2, B1 of B2 examens met geweldige resultaten. En als je je afvraagt of het de moeite waard is om te proberen — waarom zou je het dan niet gewoon proberen? Je zult misschien verbaasd zijn hoe geweldig je kind het vindt. Klaar om op een leuke manier Frans te leren? Neem contact met mij op en laten we beginnen 🎲🎯💛

Stuart
Conversatie Engels voor alle niveaus. Verbeter uw woordenschat en oefen uw vloeiendheid met een native English speaker.
Klassenbeschrijving: Ontgrendel uw potentieel in het Engels met onze boeiende en interactieve lessen! Of u nu een beginner bent die een sterke basis wil opbouwen of een gevorderde leerling die zijn vaardigheden wil verfijnen, deze les is afgestemd op uw behoeften. Wat je leert: Van basis- tot gevorderde grammatica: begrijp en pas grammaticaregels toe in alledaagse gesprekken. Woordenschat uitbreiden: breid uw woordenschat uit met praktische en veelgebruikte woorden en zinnen. Uitspraakoefening: verbeter uw accent en uitspraak voor duidelijkere communicatie. Conversatievaardigheden: krijg vertrouwen in het spreken van Engels door middel van realistische scenario's en rollenspellen. Luisteren en begrijpen: verbeter uw vermogen om gesproken Engels in verschillende contexten te begrijpen. Doelgroep: Deze les is perfect voor iedereen die zijn Engels wil verbeteren, van beginners tot gevorderden. Er is geen voorkennis vereist voor beginners, en gevorderde studenten profiteren van persoonlijke feedback en geavanceerde onderwerpen. Klassenstructuur: Duur: Elke sessie duurt 60 minuten. Frequentie: De lessen zijn wekelijks beschikbaar, met flexibele planning die aansluit op uw behoeften. Formaat: individuele sessies of sessies in kleine groepen, online uitgevoerd voor uw gemak. Leerresultaten: Aan het einde van deze cursus zult u: Spreek vloeiender en met meer zelfvertrouwen Engels. Begrijp en gebruik een breed scala aan woordenschat en uitdrukkingen. Communiceer effectief in verschillende situaties, van informele gesprekken tot professionele situaties. Over uw docent: Met uitgebreide ervaring in het trainen van grote groepen managers, breng ik een uniek perspectief mee naar het lesgeven van Engels. Mijn achtergrond in training heeft mij uitgerust met de vaardigheden om effectief te communiceren en diverse groepen te managen, waarbij ik ervoor zorg dat elke student persoonlijke aandacht en ondersteuning krijgt.

Gigi
Spaanse bijles voor kinderen en volwassenen – oefen spreekvaardigheid en grammatica
Spaans is een leuke en interessante taal om te leren. Hiermee kun je niet alleen door Spanje reizen en met een van de grappigste en leukste bevolkingsgroepen van Europa spreken, nieuwe geweldige plekken bezoeken en genieten van echt Spaans eten, maar het is ook de op een na meest gesproken taal ter wereld! Als je een beginner bent, zal ik je helpen met de basisbeginselen van de Spaanse taal, zodat je de taal en de grammatica begint te begrijpen, terwijl je een paar zinnen en woorden kunt zeggen. Als je al een beetje Spaans spreekt, geen probleem! We kunnen de taal oefenen door elk gewenst gespreksonderwerp te kiezen om het gewenste doel te bereiken. Ga met mij mee op deze reis, ik kan niet wachten om je te ontmoeten!

Hugh
Verbeter je Engels en heb plezier terwijl je aan je communicatieve vaardigheden werkt om te groeien in zelfvertrouwen! Ik ben een Britse moedertaalspreker.
De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten! Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl je dit doet! Goed Engels spreken betekent meer overvloed in je leven door meer geld te verdienen voor jou en je gezin. Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld! U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)

Marcel
Voor gemotiveerde studenten die Frans willen leren met een glimlach ;-)
Ik vind het leuk verschillende methodes te gebruiken om leerlingen Frans te leren. Dit kan zijn via liedjes, theater, rollenspellen of video’s. Ook gebruik ik heel vaak situaties die dichtbij de belevingswereld van de leerling liggen zoals het beschrijven van plaatsen waar ze geweest zijn of praten over dingen die ze meegemaakt. Tegelijkertijd leer ik de grammaticaregels aan de leerling. Ik woon nu meer dan 30 jaar in gebieden waar Frans gesproken wordt. Omdat ikzelf Frans (en andere talen) geleerd heb (en nog leer) kan ik mezelf makkelijk in een student verplaatsen. Ik kan lesgeven in het Frans, Nederlands, Engels, Duits en Russisch.

Lara
Leer Turks met mij.Grammatica leren/lezen/spreken volwassenen/kinderen
Mijn lessen zullen vooral leuk zijn en ook leerzaam. Ik zal je helpen met je grammatica, je leesvaardigheid en we zullen gesprekken voeren. Huiswerk zal zeker een ding zijn. Ik zal te allen tijde beschikbaar zijn voor uw vragen. Als er een bepaald onderwerp is waar je over wilt praten/leren, laat het me dan weten. Ik kijk ernaar uit.

Adunola
Engels voor beginners, bijles wiskunde en resultaatgerichte ondersteuning.
Ik heb ervaring en passie in het lesgeven van Engels en het behalen van goede resultaten. Na de lessen ligt onze focus ook op het herhalen van de lesstof, periodieke opdrachten en het stapsgewijs evalueren van de resultaten. We bespreken ook probleemgebieden, creëren een goede basis en gebruiken verschillende methoden om vooruitgang te boeken en gestelde doelen te bereiken.