facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds oktober 2025
Leraar sinds oktober 2025
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Nederlandse lessen voor beginners en gevorderden
course price icon
Van 26 € /h
arrow icon
Wil je op een eenvoudige en leuke manier Nederlands leren?
Mijn lessen zijn bedoeld voor beginners en gevorderden die hun spreek-, schrijf- en begrip van het Nederlands willen verbeteren.

Ik focus op praktische communicatie: je leert nuttige woordenschat, een correcte uitspraak en alledaagse uitdrukkingen.
We werken ook stap voor stap aan grammatica en conversatievaardigheden, zodat je je zelfverzekerd voelt om in het echte leven Nederlands te spreken.

Elke les is gepersonaliseerd, afgestemd op jouw niveau en doelen. Of je nu studeert voor school, naar België of Nederland verhuist, of gewoon een nieuwe taal wilt leren, ik begeleid je met geduld en motivatie!
Locatie
location type icon
Online vanuit België
Over
Hallo! Mijn naam is Safa en mijn passie is om anderen te helpen Nederlands te leren op een eenvoudige, leuke en effectieve manier. Lesgeven draait voor mij niet alleen om het delen van kennis – het gaat om het inspireren van zelfvertrouwen, het stimuleren van nieuwsgierigheid en het creëren van een omgeving waarin leren natuurlijk en plezierig aanvoelt.

Ik ben een geduldige en vriendelijke tutor die graag een positieve en ondersteunende sfeer creëert, waarin studenten zich op hun gemak voelen om fouten te maken, vragen te stellen en in hun eigen tempo vooruitgang te boeken. Ik ben ervan overtuigd dat iedereen succesvol een taal kan leren wanneer de lessen zijn afgestemd op hun individuele behoeften en interesses.

Mijn lessen richten zich op echte communicatie en praktisch taalgebruik. We oefenen woordenschat, uitspraak, grammatica en zinsbouw door middel van boeiende oefeningen, gesprekken en interactieve activiteiten. Ik streef ernaar om elke les plezierig en relevant te maken voor je dagelijks leven, of het nu gaat om reizen, werk, studie of sociale interactie.

Of je nu een absolute beginner bent, een gemiddelde leerling, of je spreek-, luister-, lees- of schrijfvaardigheid wilt verbeteren, ik begeleid je met duidelijke uitleg, gestructureerde oefeningen en veel aanmoediging. Samen stellen we haalbare doelen, volgen we je voortgang en bouwen we de motivatie en het zelfvertrouwen op die je nodig hebt om te slagen.

Nederlands leren hoeft niet stressvol te zijn – met geduld, creativiteit en een positieve benadering kan het een leuke en lonende reis zijn. Ik help je graag je taaldoelen te bereiken en van het leren van Nederlands een plezierige en bevredigende ervaring te maken!
Opleiding
Ik studeer momenteel aan de middelbare school (ASO), waar ik een sterke academische achtergrond heb opgebouwd met een specifieke focus op talen zoals Nederlands, Engels en Arabisch. Ik ben gepassioneerd door het leren en onderwijzen van talen, omdat ik geloof dat ze deuren openen naar nieuwe culturen, perspectieven en kansen. Mijn doel is om leren leuk en toegankelijk te maken voor anderen door een positieve en ondersteunende omgeving te creëren. Ik vind het geweldig om mensen te helpen hun taalvaardigheid te verbeteren en meer zelfvertrouwen te krijgen in het spreken en begrijpen van nieuwe talen.
Leservaring
Ik heb twee keer deelgenomen aan Erasmusprogramma's, waardoor ik mijn culturele begrip heb kunnen verbreden en mijn communicatieve vaardigheden heb kunnen versterken. Ik heb ook ervaring met het helpen van klasgenoten en jongere leerlingen om hun Nederlands te verbeteren, door hen te begeleiden met praktische tips en duidelijke uitleg. Ik geniet ervan om gepersonaliseerde lessen te creëren die leren zowel gemakkelijk als plezierig maken. Mijn lesaanpak is gebaseerd op geduld, aanmoediging en gestage vooruitgang, waardoor elke leerling zich gesteund en gemotiveerd voelt om zijn of haar doelen te bereiken.
Leeftijd
Peuters (0-3 jaar oud)
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Frans
Nederlands
Vaardigheden
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Deze online Engelse les is bedoeld voor leerlingen tot en met groep 3 van de middelbare school die hun Engelse taalvaardigheid op een leuke en gestructureerde manier willen verbeteren. Tijdens de lessen behandelen we de belangrijkste aspecten van de Engelse taal: grammatica, woordenschat, uitspraak, leesvaardigheid, schrijven en spreken.

Leerlingen leren hoe ze correcte zinnen kunnen maken, hun woordenschat kunnen uitbreiden en hun uitspraak kunnen verbeteren door middel van interactieve oefeningen en praktijkvoorbeelden. Elk onderwerp wordt helder uitgelegd met praktische tips en activiteiten die het leren zowel gemakkelijk als leuk maken.

Naast grammatica en woordenschat krijgen leerlingen ook de kans om conversatievaardigheden te oefenen, luistervaardigheid te ontwikkelen en zelfvertrouwen te krijgen bij het uiten van zichzelf in het Engels. Het doel van deze cursus is om elke leerling te helpen zich op zijn gemak te voelen in het Engels – zowel op school als in het dagelijks leven – en tegelijkertijd een solide basis te leggen voor een hoger niveau van taalverwerving.
Lees meer
Wil je je Frans verbeteren of vanaf de basis beginnen? Deze cursus is perfect voor beginners en leerlingen tot en met groep 4 van de middelbare school.

In mijn lessen leer je het volgende:
• Bouw een sterke basis in de Franse grammatica en woordenschat
• Verbeter uw uitspraak en luistervaardigheid
• Spreek zelfverzekerd in alledaagse situaties
• Korte teksten en dialogen lezen en begrijpen
• Schrijf eenvoudige zinnen, beschrijvingen en korte brieven

Mijn lesstijl is interactief en afgestemd op jouw niveau. Ik gebruik mijn eigen lesmateriaal, inclusief oefeningen, spelletjes en conversatieoefeningen, om het leren plezierig en effectief te maken.

Of u nu hulp nodig hebt met schoolwerk, u wilt voorbereiden op examens of gewoon uw Frans wilt verbeteren voor persoonlijke doeleinden, ik begeleid u stap voor stap.

Het enige wat u nodig hebt is een goede internetverbinding en een computer of tablet!
Lees meer
Toon meer
arrow icon
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
NEDERLANDS VOOR BUITENLANDERS - ALLE NIVEAUS - A0 tot C1 / ONLINE LESSEN VIA SKYPE.
Ik geef les aan beginners en gevorderden. Speciale trainingen zijn mogelijk voor inburgeringsexamens of staatsexamens.
Alle frequenties mogelijk; een of meerdere keren per week. Lesduur: 60, 90 en 120 minuten. De meeste cursisten geven de voorkeur aan lessen van 90 of 120 minuten, omdat 60 minuten als te kort wordt beschouwd. Ik geef lessen OP MAAT in het tempo dat bij jou past. Wil je versnellen, dan versnellen wij; wil je vertragen, dan vertragen wij; wil je meer oefenen, dan oefenen wij meer; alles afhankelijk van je algemene opleidingsniveau en de tijd die je - buiten de lesuren - beschikbaar hebt om te studeren en huiswerk te maken.
Lessen zijn beschikbaar van 9.00 tot 17.00 uur; avondlessen zijn bespreekbaar. De beschikbare tijdsloten op de Apprentus-website zijn slechts een indicatie; aangezien ik zowel korte als lange projecten doe, kan ik je vaak op korte termijn inplannen, zodat je vrijwel direct met je cursus kunt beginnen.

NT2 - Nederlands voor anderstaligen: hulp bij inburgeringsexamen, Staatsexamen I en II

Nederlandse lessen voor anderstaligen op alle niveaus, van A0 tot C1. Alle frequenties mogelijk: eenmalig of meerdere keren per week. Lessen van 60, 90 of 120 minuten. Ik pas mijn lessen aan uw tempo aan. Ik geef les van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. Avondlessen na 17.00 uur zijn ook mogelijk (in overleg); + 30%.
De tijden waarop er ruimte is voor lessen zijn slechts een indicatie!! Meestal is er op korte termijn wel plek, aangezien ik zowel korte als lange projecten aanneem.
verified badge
Een gekwalificeerde taalcoach met 25 jaar ervaring biedt intensieve lessen Nederlands in een kleine klas of online.

Ik geef veel lessen Nederlands NT2 aan expats en ter voorbereiding voor een inburgeringsexamen.
Gespecialiseerd in het begeleiden voor het Staatsexamen I en II. Speciale examen coach.

In januari 2025 ga ik ook weer met groepen starten. We hebben een prima klaslokaal in het centrum van Rotterdam, vlakbij metrostation Beurs, lessen met kleine homogene groepen (weinig niveauverschil).

We gaan vooral voor kwaliteit en niet zomaar een les afdraaien. Ik ben echt betrokken bij de vooruitgang van de cursist. Naast lesgeven wil ik alles inzetten om cursisten echt te motiveren de volgende stap te zetten. Dat is mijn kracht !

Je kunt ook op een comfortabele manier kiezen voor het online lessenpakket met Whereby, Teams of Zoom. Online lessen zijn één op één of maximaal een op twee, voor betere resultaten.

Mijn Engels is vloeiend, evenals Portugees en Spaans. Ik begrijp de moeilijkheden om barrières te overwinnen voor Latijnse talen en voor expats in het algemeen, aangezien ik ook een expat ben geweest.

Online lessen duren 1 keer per week 75 minuten, gedurende 10 weken om een hoger niveau te bereiken.

Dit is de normale snelheid. Inclusief examentraining (A-2 of Staatsexamen) en examen aan het eind.

Intensieve training ? Dat kan ook in vijf tot tien volle dagen, ik ben gewend om deze zeer intensieve trainingen te geven aan CEO's of managers die het sneller willen en intensiever ... alle lessen binnen 3 of 4 weken. Gebaseerd op het Europese systeem A-1, A-2, B-1, B-2 en C-1

Zodra studenten hun kennis van het Nederlands verder willen verbeteren, adviseer en coach ik hen altijd om het Staatsexamen I of II te doen, het enige formele Certificaat in dit land, erkend door werkgevers en universiteiten.

Ik zal proberen na een paar lessen over te schakelen op conversatie,, om jouw kennis zo snel mogelijk in de praktijk te brengen. Niet te lang in de grammatica blijven hangen.

Lesgeven is mijn ultieme passie en zelfs na 25 jaar voelt het als de eerste keer en studenten voelen zich altijd geïnspireerd om de obstakels te overwinnen.

Ook leer ik je over de Nederlandse sociale cultuur, deze zit verweven in de cursus en is sterk gerelateerd aan de taal.
verified badge
Ik geef lessen voor het Nt2 Staatsexamen en het Inburgeringsexamen, en Zakelijk Nederlands voor expats en mensen die alledaags Nederlands willen leren. Tijdens de cursus voor het inburgeringsexamen leren studenten over geschiedenis, aardrijkskunde en basiswoordenschat, de onderwerpen van het examen. Ze leren hoe ze eenvoudige vragen moeten beantwoorden. Naast voorbereidende lessen voor het Inburgeringsexamen, geef ik ook Zakelijk Nederlands aan expats. Online lessen worden gegeven via Google Meet, MS Teams en andere online platforms. De lessen worden zowel online als op locatie in Den Haag gegeven. Er zijn zowel privélessen als groepslessen beschikbaar.

Ik ben er trots op dat al mijn leerlingen die ik heb voorbereid op hun Nederlandse examens, met hoge cijfers zijn geslaagd:)
verified badge
Volledig gecertificeerde TEFL / TESOL

* Alle lessen zijn één op één en afgestemd op de behoeften en vereisten van de individuele student. Het uiteindelijke doel is dat de student in de taal denkt en niet alleen vertaalt.
* Alle belangrijke aspecten van de taal komen aan bod, inclusief culturele aspecten / taalverschillen.
* Of een snelle leerling of niet; het zal leuk en begrijpelijk zijn. Er is een doel te bereiken en het zal worden gedaan.
* Of het nu gaat om het leren van een taal om je carrière te verbeteren, om reizen of zelfs om romantische redenen, er is hulp beschikbaar - neem gewoon contact op.

Enkele recensies:
Chevaan:
Catherina is zonder twijfel DE beste docent die we kennen. Ze is buitengewoon betrokken en is altijd op zoek om haar studenten te inspireren. Ze deed haar uiterste best om onze zoon te helpen met zijn Duits. Ze biedt uitstekend studiemateriaal, boeiend huiswerk en volgt op om ervoor te zorgen dat haar studenten de stof echt hebben begrepen.

Brian:
Catharina heeft onze 11-jarige dochter de afgelopen maanden les gegeven en we zijn erg onder de indruk van haar uitstekende vooruitgang in deze korte tijd.
Catharina heeft een zeer goede verstandhouding opgebouwd met onze dochter en is geduldig en deskundig. Onze dochter kijkt altijd uit naar haar volgende les en levert zelfs op tijd haar huiswerk in! We zouden Catharina ten zeerste aanbevelen aan iedereen die een nieuwe taal wil leren.

Afeisha:
Zeer professioneel, vriendelijk en informatief. Ik heb het gevoel dat Catharina me zal helpen om te bereiken waar ik moet. Ze geeft niet alleen les uit het boek, ze geeft ook les op een manier waarmee je je gemakkelijk kunt mengen. Ik ben opgewonden om meer van haar te leren.

Egle:
Geweldige tutor! Catharina past lessen aan naar eigen behoefte, geeft zeer duidelijke uitleg en werkt vooral aan de uitspraak van de taal. Bij elke les zorgt ze voor lesmateriaal.
verified badge
Ik gebruik verschillende methodes die speciaal ontwikkeld zijn voor mensen die Nederlands niet als moedertaal hebben. Ik gebruik graag niet alledaagse methodes zoals rollenspellen of methodes waarmee je spelenderwijs leert. Hierbij wordt altijd uitgegaan van de situatie van de leerling. Omdat ik zelf verschillende talen heb geleerd, kan ik eenvoudig zien waar de moeilijkheden voor leerlingen liggen. Ik pas mijn aanpak dan direct aan. Ik kan les geven in het Nederlands, Engels, Frans, Duits of Russisch.
verified badge
Nederlands is mijn moedertaal. Ik kan lesgeven in het Engels, Frans en Duits.
Ik ben gepensioneerd en zeer flexibel met mijn tijd.
De taal is moedertaal en heeft de moed om Engels te spreken. Ik heb Engelse en Nederlandse eigenaren.
Ik spreek ook Frans en Duits.
Ik ben gereserveerd en flexibel met mijn tijd.
verified badge
Op een efficiënte, intensieve manier voorbereiden op de ITNA (Interuniversitaire Taaltest Nederlands), aan de hand van op maat gemaakte oefeningen.
We oefenen samen op taal in gebruik, grammatica en woordenschat, gatenteksten, ordeningsoefeningen, dictee, presentaties en argumentatie.

Wil je graag Nederlands leren op een ander niveau (A1 - C1) of ben je moedertaalspreker met een specifieke vraag, bekijk dan zeker mijn andere les "Nederlands voor anderstaligen en moedertaalsprekers".
verified badge
In onze les zullen we ontspannen zijn, ik zal je helpen met de Nederlandse conversatie, de grammatica, lezen (zoals een artikel of een onderwerp wat ik je zal geven). Ik zal studenten helpen voor beginners-lager-intermediair niveau. Na elke les geef ik je huiswerk mee voor de volgende les. Tussen de twee lessen door kun je me altijd een vraag stellen over het onderwerp dat we hebben besproken. Als je een onderwerp hebt wat je graag zou willen leren over de Nederlandse taal, laat het me weten. Ik zie je graag in mijn klas.
verified badge
Om kinderen les te geven, moet je je kunnen verplaatsen in de gedachtegang van een kind. Hoe hou je ze tijdens de les "geprikkeld"?! Ik geef op een speelse manier les, waarbij ze leren zonder dat ze daar echt erg in hebben. Ik doe dat door middel van plaatjes, video's, divers materiaal die ik tijdens de les gebruik en ook liedjes die we samen oefenen en zingen. Nieuwsgierig geworden, kom een kijkje nemen en kijk of je kind het leuk vindt! Groetjes Carolina.
verified badge
De taalcursussen Nederlands voor Russischtalige worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student.
* Basiscursus
* Zakelijk cursus
* Nederlands voor Russischtalige
* Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur
* Taal op reis
De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Nederlandse taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Nederlandse cultuur
verified badge
Welkom bij mijn bijles wiskunde, natuurkunde en wetenschap, speciaal ontworpen voor jonge geesten die zich voorbereiden op IB MYP, IGCSE en GCSE-examens. Als gepassioneerde leerling en toegewijde tutor, zet ik me in om studenten te helpen deze boeiende onderwerpen niet alleen te begrijpen, maar ook een liefde voor ze te ontwikkelen. Dit is wat u kunt verwachten van mijn bijlessessies

Gepersonaliseerd leren: Elke leerling is uniek en ik geloof in het afstemmen van mijn lesmethoden op de individuele behoeften van elke leerling. Ik oordeel niet; in plaats daarvan concentreer ik me op het begrijpen van hun sterke punten en verbeterpunten om een ondersteunende en aanmoedigende leeromgeving te creëren.

Conceptanalyse: Ik verdeel complexe onderwerpen in eenvoudigere, beter beheersbare delen, waardoor het voor studenten gemakkelijker wordt om uitdagende concepten te begrijpen en een sterke basis in natuurkunde en wetenschap op te bouwen.

Student-Centred Approach: Ik vind het leuk om studenten les te geven en streef er voortdurend naar om hun nieuwsgierigheid en passie voor leren aan te wakkeren. Ik streef ernaar om elke les boeiend en plezierig te maken, en studenten te helpen de echte toepassingen van wat ze leren te herkennen.

Gedeelde strategieën: Als student die zich succesvol heeft gekwalificeerd voor het Engineering Entrance-examen en momenteel in het buitenland studeert met een volledig gefinancierde beurs, breng ik mijn eigen leerstrategieën en studietechnieken mee. Deze bewezen methoden zullen studenten helpen hun academische doelen te bereiken.

Continue verbetering: Ik leer en groei altijd, net als mijn studenten. Deze mindset van continue verbetering, die ik actief promoot, inspireert en motiveert studenten om het beste uit zichzelf te halen. Het stelt mij in staat om op de hoogte te blijven van de nieuwste educatieve trends en technieken, zodat mijn studenten de best mogelijke begeleiding krijgen.

Ondersteunende omgeving: Ik moedig studenten aan om vragen te stellen, hoe triviaal ze ook lijken. Door een vriendelijke en comfortabele sfeer te creëren, zorg ik ervoor dat studenten zich op hun gemak voelen en openstaan om hun twijfels en nieuwsgierigheid te uiten, wat leidt tot een dieper begrip van de onderwerpen.
verified badge
Wil jij je taalvaardigheden verbeteren of misschien een nieuwe taal leren? Ik bied enthousiaste, op maat gemaakte lessen in Nederlands en Engels. Met jarenlange ervaring in het onderwijzen van talen en een passie voor communicatie, help ik je vloeiender en zelfverzekerder te spreken, schrijven en gaan we samen aan de slag met de grammatica. Of je nu je Nederlands wil perfectioneren, Engels voor werk of studie nodig hebt, of de taal wil leren voor reizen; ik zorg ervoor dat je doelen binnen handbereik komen.

Mijn lessen zijn interactief, praktijkgericht en aangepast aan jouw leerstijl en niveau. Samen werken we met duidelijke stappen en haalbare doelen, zodat je snel vorderingen ziet. Met mij als docent ontdek je niet alleen de taal, maar ook de cultuur en de nuances die je helpen om écht te communiceren en indruk te maken.
verified badge
Ik ben leerkracht in het basisonderwijs en kan helpen bij alle taalvakken, voor zowel volwassenen als kinderen : Begrijpend lezen, Taal, Spelling, Lezen, Woordenschat, Engels.

Op basis van jouw wensen maak ik mijn lessen, zodat jij stap voor stap zelfvertrouwen krijgt in wat je (nog) lastig vindt. Met spelletjes, puzzels, uitleg, gesprekken en oefenen wordt jij elke dag een beetje beter.

Wil je Nederlands leren of verbeteren, daar kunnen we ook aan werken. Ik woon zelf in Frankrijk en weet hoe moeilijk en leuk het is om een andere taal te leren spreken


I am a primary school teacher and can help with: Reading comprehension, Dutch, Spelling, Vocabulary, English. For adults and children.

Based on what you need, I create my lessons, so that you get confidence in what you (at the moment) find difficult. With games, puzzles, explanations, conversations and practice, you get better every day.

If you want to learn or improve your Dutch, I can help you as well. I myself am Dutch and live in France, so I know speaking another language can be difficult and yet is fun!
verified badge
Ik bied cursussen op maat aan, zowel fysiek als op afstand, afhankelijk van de behoeften van elke student. Voor academische ondersteuning pas ik me aan het programma aan dat het kind of de jongere volgt, door de reeds behandelde concepten te verdiepen, moeilijke punten opnieuw uit te leggen of problematische thema's te ontleden.

Volwassenen geef ik voornamelijk basislessen Nederlands, maar ik kan mijn lessen aanpassen aan verschillende doelen. Bijvoorbeeld: het leren van de woordenschat voor een nieuwe functie, het voorbereiden op een examen (Selor, taalcertificering), het opfrissen van je kennis voor een sollicitatiegesprek of het verbeteren van je vermogen om effectief te communiceren in een professionele of persoonlijke context. Mijn aanpak is altijd flexibel, studentgericht en gericht op het versterken van zowel begrip als zelfvertrouwen.
verified badge
Heeft jouw kind moeite met een bepaald vak of wil hij/zij extra oefenen voor de doorstroomtoets, CITO of IEP? Misschien is leren lastig door ADHD, dyslexie of een ander leerprobleem. Ik help graag om jouw kind weer met meer zelfvertrouwen te laten leren!

Na jaren als groepsleerkracht (groep 1 t/m 8) te hebben gewerkt geef ik nu online begeleiding en bijles aan leerlingen die net dat beetje extra hulp nodig hebben. Met mijn ervaring en vakkennis bied ik persoonlijke ondersteuning bij verschillende vakken en help ik kinderen goed voorbereid naar de middelbare school.

Persoonlijk
Elke les is 100% afgestemd op het niveau, de (leer)behoefte en de leerstijl van de leerling: spelenderwijs, met meer herhaling of juist veel afwisseling. Jij als ouder blijft altijd betrokken: na elke les ontvang je een korte terugkoppeling en we bespreken regelmatig de voortgang.

Deskundig
Tijdens - en vooral ook na - mijn jaren als groepsleerkracht in het basisonderwijs heb ik veel (vak)didactische en pedagogische kennis opgedaan. Mijn aanpak is theoretisch onderbouwd. Ik werk met gestructureerde materialen, ben op de hoogte van de verschillende lesmethodes die op school gebruikt worden en blijf zelf ook leren.

Visueel
Veel kinderen begrijpen en onthouden beter als ze het kunnen zien. Vaak helpt een schema, een tekening of een afbeelding heel erg om iets te begrijpen. Door middel van 'visual thinking' worden dingen inzichtelijk en onthoud je het ook beter! In mijn online lessen delen we daarom samen een virtueel whiteboard, waar we allebei aantekeningen op kunnen maken.

Doelgericht
Volgens het principe Leren Zichtbaar Maken neem ik leerlingen mee in hun leerproces. Samen zoeken we uit welke leerdoelen al goed gaan en welke nog niet zijn behaald. Ik maak een plan van aanpak met daarin gerichte oefeningen, strategieën en ondersteuning, afgestemd op de behoeften van je kind. Aan het begin van elke les bespreken we aan welke doelen we gaan werken en gedurende de les kijken we daarop terug.
message icon
Contacteer Safa
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
NEDERLANDS VOOR BUITENLANDERS - ALLE NIVEAUS - A0 tot C1 / ONLINE LESSEN VIA SKYPE.
Ik geef les aan beginners en gevorderden. Speciale trainingen zijn mogelijk voor inburgeringsexamens of staatsexamens.
Alle frequenties mogelijk; een of meerdere keren per week. Lesduur: 60, 90 en 120 minuten. De meeste cursisten geven de voorkeur aan lessen van 90 of 120 minuten, omdat 60 minuten als te kort wordt beschouwd. Ik geef lessen OP MAAT in het tempo dat bij jou past. Wil je versnellen, dan versnellen wij; wil je vertragen, dan vertragen wij; wil je meer oefenen, dan oefenen wij meer; alles afhankelijk van je algemene opleidingsniveau en de tijd die je - buiten de lesuren - beschikbaar hebt om te studeren en huiswerk te maken.
Lessen zijn beschikbaar van 9.00 tot 17.00 uur; avondlessen zijn bespreekbaar. De beschikbare tijdsloten op de Apprentus-website zijn slechts een indicatie; aangezien ik zowel korte als lange projecten doe, kan ik je vaak op korte termijn inplannen, zodat je vrijwel direct met je cursus kunt beginnen.

NT2 - Nederlands voor anderstaligen: hulp bij inburgeringsexamen, Staatsexamen I en II

Nederlandse lessen voor anderstaligen op alle niveaus, van A0 tot C1. Alle frequenties mogelijk: eenmalig of meerdere keren per week. Lessen van 60, 90 of 120 minuten. Ik pas mijn lessen aan uw tempo aan. Ik geef les van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. Avondlessen na 17.00 uur zijn ook mogelijk (in overleg); + 30%.
De tijden waarop er ruimte is voor lessen zijn slechts een indicatie!! Meestal is er op korte termijn wel plek, aangezien ik zowel korte als lange projecten aanneem.
verified badge
Een gekwalificeerde taalcoach met 25 jaar ervaring biedt intensieve lessen Nederlands in een kleine klas of online.

Ik geef veel lessen Nederlands NT2 aan expats en ter voorbereiding voor een inburgeringsexamen.
Gespecialiseerd in het begeleiden voor het Staatsexamen I en II. Speciale examen coach.

In januari 2025 ga ik ook weer met groepen starten. We hebben een prima klaslokaal in het centrum van Rotterdam, vlakbij metrostation Beurs, lessen met kleine homogene groepen (weinig niveauverschil).

We gaan vooral voor kwaliteit en niet zomaar een les afdraaien. Ik ben echt betrokken bij de vooruitgang van de cursist. Naast lesgeven wil ik alles inzetten om cursisten echt te motiveren de volgende stap te zetten. Dat is mijn kracht !

Je kunt ook op een comfortabele manier kiezen voor het online lessenpakket met Whereby, Teams of Zoom. Online lessen zijn één op één of maximaal een op twee, voor betere resultaten.

Mijn Engels is vloeiend, evenals Portugees en Spaans. Ik begrijp de moeilijkheden om barrières te overwinnen voor Latijnse talen en voor expats in het algemeen, aangezien ik ook een expat ben geweest.

Online lessen duren 1 keer per week 75 minuten, gedurende 10 weken om een hoger niveau te bereiken.

Dit is de normale snelheid. Inclusief examentraining (A-2 of Staatsexamen) en examen aan het eind.

Intensieve training ? Dat kan ook in vijf tot tien volle dagen, ik ben gewend om deze zeer intensieve trainingen te geven aan CEO's of managers die het sneller willen en intensiever ... alle lessen binnen 3 of 4 weken. Gebaseerd op het Europese systeem A-1, A-2, B-1, B-2 en C-1

Zodra studenten hun kennis van het Nederlands verder willen verbeteren, adviseer en coach ik hen altijd om het Staatsexamen I of II te doen, het enige formele Certificaat in dit land, erkend door werkgevers en universiteiten.

Ik zal proberen na een paar lessen over te schakelen op conversatie,, om jouw kennis zo snel mogelijk in de praktijk te brengen. Niet te lang in de grammatica blijven hangen.

Lesgeven is mijn ultieme passie en zelfs na 25 jaar voelt het als de eerste keer en studenten voelen zich altijd geïnspireerd om de obstakels te overwinnen.

Ook leer ik je over de Nederlandse sociale cultuur, deze zit verweven in de cursus en is sterk gerelateerd aan de taal.
verified badge
Ik geef lessen voor het Nt2 Staatsexamen en het Inburgeringsexamen, en Zakelijk Nederlands voor expats en mensen die alledaags Nederlands willen leren. Tijdens de cursus voor het inburgeringsexamen leren studenten over geschiedenis, aardrijkskunde en basiswoordenschat, de onderwerpen van het examen. Ze leren hoe ze eenvoudige vragen moeten beantwoorden. Naast voorbereidende lessen voor het Inburgeringsexamen, geef ik ook Zakelijk Nederlands aan expats. Online lessen worden gegeven via Google Meet, MS Teams en andere online platforms. De lessen worden zowel online als op locatie in Den Haag gegeven. Er zijn zowel privélessen als groepslessen beschikbaar.

Ik ben er trots op dat al mijn leerlingen die ik heb voorbereid op hun Nederlandse examens, met hoge cijfers zijn geslaagd:)
verified badge
Volledig gecertificeerde TEFL / TESOL

* Alle lessen zijn één op één en afgestemd op de behoeften en vereisten van de individuele student. Het uiteindelijke doel is dat de student in de taal denkt en niet alleen vertaalt.
* Alle belangrijke aspecten van de taal komen aan bod, inclusief culturele aspecten / taalverschillen.
* Of een snelle leerling of niet; het zal leuk en begrijpelijk zijn. Er is een doel te bereiken en het zal worden gedaan.
* Of het nu gaat om het leren van een taal om je carrière te verbeteren, om reizen of zelfs om romantische redenen, er is hulp beschikbaar - neem gewoon contact op.

Enkele recensies:
Chevaan:
Catherina is zonder twijfel DE beste docent die we kennen. Ze is buitengewoon betrokken en is altijd op zoek om haar studenten te inspireren. Ze deed haar uiterste best om onze zoon te helpen met zijn Duits. Ze biedt uitstekend studiemateriaal, boeiend huiswerk en volgt op om ervoor te zorgen dat haar studenten de stof echt hebben begrepen.

Brian:
Catharina heeft onze 11-jarige dochter de afgelopen maanden les gegeven en we zijn erg onder de indruk van haar uitstekende vooruitgang in deze korte tijd.
Catharina heeft een zeer goede verstandhouding opgebouwd met onze dochter en is geduldig en deskundig. Onze dochter kijkt altijd uit naar haar volgende les en levert zelfs op tijd haar huiswerk in! We zouden Catharina ten zeerste aanbevelen aan iedereen die een nieuwe taal wil leren.

Afeisha:
Zeer professioneel, vriendelijk en informatief. Ik heb het gevoel dat Catharina me zal helpen om te bereiken waar ik moet. Ze geeft niet alleen les uit het boek, ze geeft ook les op een manier waarmee je je gemakkelijk kunt mengen. Ik ben opgewonden om meer van haar te leren.

Egle:
Geweldige tutor! Catharina past lessen aan naar eigen behoefte, geeft zeer duidelijke uitleg en werkt vooral aan de uitspraak van de taal. Bij elke les zorgt ze voor lesmateriaal.
verified badge
Ik gebruik verschillende methodes die speciaal ontwikkeld zijn voor mensen die Nederlands niet als moedertaal hebben. Ik gebruik graag niet alledaagse methodes zoals rollenspellen of methodes waarmee je spelenderwijs leert. Hierbij wordt altijd uitgegaan van de situatie van de leerling. Omdat ik zelf verschillende talen heb geleerd, kan ik eenvoudig zien waar de moeilijkheden voor leerlingen liggen. Ik pas mijn aanpak dan direct aan. Ik kan les geven in het Nederlands, Engels, Frans, Duits of Russisch.
verified badge
Nederlands is mijn moedertaal. Ik kan lesgeven in het Engels, Frans en Duits.
Ik ben gepensioneerd en zeer flexibel met mijn tijd.
De taal is moedertaal en heeft de moed om Engels te spreken. Ik heb Engelse en Nederlandse eigenaren.
Ik spreek ook Frans en Duits.
Ik ben gereserveerd en flexibel met mijn tijd.
verified badge
Op een efficiënte, intensieve manier voorbereiden op de ITNA (Interuniversitaire Taaltest Nederlands), aan de hand van op maat gemaakte oefeningen.
We oefenen samen op taal in gebruik, grammatica en woordenschat, gatenteksten, ordeningsoefeningen, dictee, presentaties en argumentatie.

Wil je graag Nederlands leren op een ander niveau (A1 - C1) of ben je moedertaalspreker met een specifieke vraag, bekijk dan zeker mijn andere les "Nederlands voor anderstaligen en moedertaalsprekers".
verified badge
In onze les zullen we ontspannen zijn, ik zal je helpen met de Nederlandse conversatie, de grammatica, lezen (zoals een artikel of een onderwerp wat ik je zal geven). Ik zal studenten helpen voor beginners-lager-intermediair niveau. Na elke les geef ik je huiswerk mee voor de volgende les. Tussen de twee lessen door kun je me altijd een vraag stellen over het onderwerp dat we hebben besproken. Als je een onderwerp hebt wat je graag zou willen leren over de Nederlandse taal, laat het me weten. Ik zie je graag in mijn klas.
verified badge
Om kinderen les te geven, moet je je kunnen verplaatsen in de gedachtegang van een kind. Hoe hou je ze tijdens de les "geprikkeld"?! Ik geef op een speelse manier les, waarbij ze leren zonder dat ze daar echt erg in hebben. Ik doe dat door middel van plaatjes, video's, divers materiaal die ik tijdens de les gebruik en ook liedjes die we samen oefenen en zingen. Nieuwsgierig geworden, kom een kijkje nemen en kijk of je kind het leuk vindt! Groetjes Carolina.
verified badge
De taalcursussen Nederlands voor Russischtalige worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student.
* Basiscursus
* Zakelijk cursus
* Nederlands voor Russischtalige
* Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur
* Taal op reis
De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Nederlandse taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Nederlandse cultuur
verified badge
Welkom bij mijn bijles wiskunde, natuurkunde en wetenschap, speciaal ontworpen voor jonge geesten die zich voorbereiden op IB MYP, IGCSE en GCSE-examens. Als gepassioneerde leerling en toegewijde tutor, zet ik me in om studenten te helpen deze boeiende onderwerpen niet alleen te begrijpen, maar ook een liefde voor ze te ontwikkelen. Dit is wat u kunt verwachten van mijn bijlessessies

Gepersonaliseerd leren: Elke leerling is uniek en ik geloof in het afstemmen van mijn lesmethoden op de individuele behoeften van elke leerling. Ik oordeel niet; in plaats daarvan concentreer ik me op het begrijpen van hun sterke punten en verbeterpunten om een ondersteunende en aanmoedigende leeromgeving te creëren.

Conceptanalyse: Ik verdeel complexe onderwerpen in eenvoudigere, beter beheersbare delen, waardoor het voor studenten gemakkelijker wordt om uitdagende concepten te begrijpen en een sterke basis in natuurkunde en wetenschap op te bouwen.

Student-Centred Approach: Ik vind het leuk om studenten les te geven en streef er voortdurend naar om hun nieuwsgierigheid en passie voor leren aan te wakkeren. Ik streef ernaar om elke les boeiend en plezierig te maken, en studenten te helpen de echte toepassingen van wat ze leren te herkennen.

Gedeelde strategieën: Als student die zich succesvol heeft gekwalificeerd voor het Engineering Entrance-examen en momenteel in het buitenland studeert met een volledig gefinancierde beurs, breng ik mijn eigen leerstrategieën en studietechnieken mee. Deze bewezen methoden zullen studenten helpen hun academische doelen te bereiken.

Continue verbetering: Ik leer en groei altijd, net als mijn studenten. Deze mindset van continue verbetering, die ik actief promoot, inspireert en motiveert studenten om het beste uit zichzelf te halen. Het stelt mij in staat om op de hoogte te blijven van de nieuwste educatieve trends en technieken, zodat mijn studenten de best mogelijke begeleiding krijgen.

Ondersteunende omgeving: Ik moedig studenten aan om vragen te stellen, hoe triviaal ze ook lijken. Door een vriendelijke en comfortabele sfeer te creëren, zorg ik ervoor dat studenten zich op hun gemak voelen en openstaan om hun twijfels en nieuwsgierigheid te uiten, wat leidt tot een dieper begrip van de onderwerpen.
verified badge
Wil jij je taalvaardigheden verbeteren of misschien een nieuwe taal leren? Ik bied enthousiaste, op maat gemaakte lessen in Nederlands en Engels. Met jarenlange ervaring in het onderwijzen van talen en een passie voor communicatie, help ik je vloeiender en zelfverzekerder te spreken, schrijven en gaan we samen aan de slag met de grammatica. Of je nu je Nederlands wil perfectioneren, Engels voor werk of studie nodig hebt, of de taal wil leren voor reizen; ik zorg ervoor dat je doelen binnen handbereik komen.

Mijn lessen zijn interactief, praktijkgericht en aangepast aan jouw leerstijl en niveau. Samen werken we met duidelijke stappen en haalbare doelen, zodat je snel vorderingen ziet. Met mij als docent ontdek je niet alleen de taal, maar ook de cultuur en de nuances die je helpen om écht te communiceren en indruk te maken.
verified badge
Ik ben leerkracht in het basisonderwijs en kan helpen bij alle taalvakken, voor zowel volwassenen als kinderen : Begrijpend lezen, Taal, Spelling, Lezen, Woordenschat, Engels.

Op basis van jouw wensen maak ik mijn lessen, zodat jij stap voor stap zelfvertrouwen krijgt in wat je (nog) lastig vindt. Met spelletjes, puzzels, uitleg, gesprekken en oefenen wordt jij elke dag een beetje beter.

Wil je Nederlands leren of verbeteren, daar kunnen we ook aan werken. Ik woon zelf in Frankrijk en weet hoe moeilijk en leuk het is om een andere taal te leren spreken


I am a primary school teacher and can help with: Reading comprehension, Dutch, Spelling, Vocabulary, English. For adults and children.

Based on what you need, I create my lessons, so that you get confidence in what you (at the moment) find difficult. With games, puzzles, explanations, conversations and practice, you get better every day.

If you want to learn or improve your Dutch, I can help you as well. I myself am Dutch and live in France, so I know speaking another language can be difficult and yet is fun!
verified badge
Ik bied cursussen op maat aan, zowel fysiek als op afstand, afhankelijk van de behoeften van elke student. Voor academische ondersteuning pas ik me aan het programma aan dat het kind of de jongere volgt, door de reeds behandelde concepten te verdiepen, moeilijke punten opnieuw uit te leggen of problematische thema's te ontleden.

Volwassenen geef ik voornamelijk basislessen Nederlands, maar ik kan mijn lessen aanpassen aan verschillende doelen. Bijvoorbeeld: het leren van de woordenschat voor een nieuwe functie, het voorbereiden op een examen (Selor, taalcertificering), het opfrissen van je kennis voor een sollicitatiegesprek of het verbeteren van je vermogen om effectief te communiceren in een professionele of persoonlijke context. Mijn aanpak is altijd flexibel, studentgericht en gericht op het versterken van zowel begrip als zelfvertrouwen.
verified badge
Heeft jouw kind moeite met een bepaald vak of wil hij/zij extra oefenen voor de doorstroomtoets, CITO of IEP? Misschien is leren lastig door ADHD, dyslexie of een ander leerprobleem. Ik help graag om jouw kind weer met meer zelfvertrouwen te laten leren!

Na jaren als groepsleerkracht (groep 1 t/m 8) te hebben gewerkt geef ik nu online begeleiding en bijles aan leerlingen die net dat beetje extra hulp nodig hebben. Met mijn ervaring en vakkennis bied ik persoonlijke ondersteuning bij verschillende vakken en help ik kinderen goed voorbereid naar de middelbare school.

Persoonlijk
Elke les is 100% afgestemd op het niveau, de (leer)behoefte en de leerstijl van de leerling: spelenderwijs, met meer herhaling of juist veel afwisseling. Jij als ouder blijft altijd betrokken: na elke les ontvang je een korte terugkoppeling en we bespreken regelmatig de voortgang.

Deskundig
Tijdens - en vooral ook na - mijn jaren als groepsleerkracht in het basisonderwijs heb ik veel (vak)didactische en pedagogische kennis opgedaan. Mijn aanpak is theoretisch onderbouwd. Ik werk met gestructureerde materialen, ben op de hoogte van de verschillende lesmethodes die op school gebruikt worden en blijf zelf ook leren.

Visueel
Veel kinderen begrijpen en onthouden beter als ze het kunnen zien. Vaak helpt een schema, een tekening of een afbeelding heel erg om iets te begrijpen. Door middel van 'visual thinking' worden dingen inzichtelijk en onthoud je het ook beter! In mijn online lessen delen we daarom samen een virtueel whiteboard, waar we allebei aantekeningen op kunnen maken.

Doelgericht
Volgens het principe Leren Zichtbaar Maken neem ik leerlingen mee in hun leerproces. Samen zoeken we uit welke leerdoelen al goed gaan en welke nog niet zijn behaald. Ik maak een plan van aanpak met daarin gerichte oefeningen, strategieën en ondersteuning, afgestemd op de behoeften van je kind. Aan het begin van elke les bespreken we aan welke doelen we gaan werken en gedurende de les kijken we daarop terug.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Safa