facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds oktober 2025
Leraar sinds oktober 2025
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Engelse basisvaardigheden: grammatica, woordenschat en spreekvaardigheid versterken
course price icon
Van 20 € /h
arrow icon
Deze online Engelse les is bedoeld voor leerlingen tot en met groep 3 van de middelbare school die hun Engelse taalvaardigheid op een leuke en gestructureerde manier willen verbeteren. Tijdens de lessen behandelen we de belangrijkste aspecten van de Engelse taal: grammatica, woordenschat, uitspraak, leesvaardigheid, schrijven en spreken.

Leerlingen leren hoe ze correcte zinnen kunnen maken, hun woordenschat kunnen uitbreiden en hun uitspraak kunnen verbeteren door middel van interactieve oefeningen en praktijkvoorbeelden. Elk onderwerp wordt helder uitgelegd met praktische tips en activiteiten die het leren zowel gemakkelijk als leuk maken.

Naast grammatica en woordenschat krijgen leerlingen ook de kans om conversatievaardigheden te oefenen, luistervaardigheid te ontwikkelen en zelfvertrouwen te krijgen bij het uiten van zichzelf in het Engels. Het doel van deze cursus is om elke leerling te helpen zich op zijn gemak te voelen in het Engels – zowel op school als in het dagelijks leven – en tegelijkertijd een solide basis te leggen voor een hoger niveau van taalverwerving.
Extra informatie
Alle lessen worden online gegeven. Zorg ervoor dat je een stabiele internetverbinding, een microfoon en toegang tot een computer of tablet hebt. Je ontvangt ook digitaal materiaal en oefeningen om tussen de lessen door te oefenen.
Locatie
location type icon
Online vanuit België
Over
Hallo! Mijn naam is Safa en mijn passie is om anderen te helpen Nederlands te leren op een eenvoudige, leuke en effectieve manier. Lesgeven draait voor mij niet alleen om het delen van kennis – het gaat om het inspireren van zelfvertrouwen, het stimuleren van nieuwsgierigheid en het creëren van een omgeving waarin leren natuurlijk en plezierig aanvoelt.

Ik ben een geduldige en vriendelijke tutor die graag een positieve en ondersteunende sfeer creëert, waarin studenten zich op hun gemak voelen om fouten te maken, vragen te stellen en in hun eigen tempo vooruitgang te boeken. Ik ben ervan overtuigd dat iedereen succesvol een taal kan leren wanneer de lessen zijn afgestemd op hun individuele behoeften en interesses.

Mijn lessen richten zich op echte communicatie en praktisch taalgebruik. We oefenen woordenschat, uitspraak, grammatica en zinsbouw door middel van boeiende oefeningen, gesprekken en interactieve activiteiten. Ik streef ernaar om elke les plezierig en relevant te maken voor je dagelijks leven, of het nu gaat om reizen, werk, studie of sociale interactie.

Of je nu een absolute beginner bent, een gemiddelde leerling, of je spreek-, luister-, lees- of schrijfvaardigheid wilt verbeteren, ik begeleid je met duidelijke uitleg, gestructureerde oefeningen en veel aanmoediging. Samen stellen we haalbare doelen, volgen we je voortgang en bouwen we de motivatie en het zelfvertrouwen op die je nodig hebt om te slagen.

Nederlands leren hoeft niet stressvol te zijn – met geduld, creativiteit en een positieve benadering kan het een leuke en lonende reis zijn. Ik help je graag je taaldoelen te bereiken en van het leren van Nederlands een plezierige en bevredigende ervaring te maken!
Opleiding
Ik studeer momenteel aan de middelbare school (ASO), waar ik een sterke academische achtergrond heb opgebouwd met een specifieke focus op talen zoals Nederlands, Engels en Arabisch. Ik ben gepassioneerd door het leren en onderwijzen van talen, omdat ik geloof dat ze deuren openen naar nieuwe culturen, perspectieven en kansen. Mijn doel is om leren leuk en toegankelijk te maken voor anderen door een positieve en ondersteunende omgeving te creëren. Ik vind het geweldig om mensen te helpen hun taalvaardigheid te verbeteren en meer zelfvertrouwen te krijgen in het spreken en begrijpen van nieuwe talen.
Leservaring
Ik heb twee keer deelgenomen aan Erasmusprogramma's, waardoor ik mijn culturele begrip heb kunnen verbreden en mijn communicatieve vaardigheden heb kunnen versterken. Ik heb ook ervaring met het helpen van klasgenoten en jongere leerlingen om hun Nederlands te verbeteren, door hen te begeleiden met praktische tips en duidelijke uitleg. Ik geniet ervan om gepersonaliseerde lessen te creëren die leren zowel gemakkelijk als plezierig maken. Mijn lesaanpak is gebaseerd op geduld, aanmoediging en gestage vooruitgang, waardoor elke leerling zich gesteund en gemotiveerd voelt om zijn of haar doelen te bereiken.
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Duur
60 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Frans
Nederlands
Vaardigheden
Engels als tweede taal (esl)
School
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Wil je op een eenvoudige en leuke manier Nederlands leren?
Mijn lessen zijn bedoeld voor beginners en gevorderden die hun spreek-, schrijf- en begrip van het Nederlands willen verbeteren.

Ik focus op praktische communicatie: je leert nuttige woordenschat, een correcte uitspraak en alledaagse uitdrukkingen.
We werken ook stap voor stap aan grammatica en conversatievaardigheden, zodat je je zelfverzekerd voelt om in het echte leven Nederlands te spreken.

Elke les is gepersonaliseerd, afgestemd op jouw niveau en doelen. Of je nu studeert voor school, naar België of Nederland verhuist, of gewoon een nieuwe taal wilt leren, ik begeleid je met geduld en motivatie!
Lees meer
Wil je je Frans verbeteren of vanaf de basis beginnen? Deze cursus is perfect voor beginners en leerlingen tot en met groep 4 van de middelbare school.

In mijn lessen leer je het volgende:
• Bouw een sterke basis in de Franse grammatica en woordenschat
• Verbeter uw uitspraak en luistervaardigheid
• Spreek zelfverzekerd in alledaagse situaties
• Korte teksten en dialogen lezen en begrijpen
• Schrijf eenvoudige zinnen, beschrijvingen en korte brieven

Mijn lesstijl is interactief en afgestemd op jouw niveau. Ik gebruik mijn eigen lesmateriaal, inclusief oefeningen, spelletjes en conversatieoefeningen, om het leren plezierig en effectief te maken.

Of u nu hulp nodig hebt met schoolwerk, u wilt voorbereiden op examens of gewoon uw Frans wilt verbeteren voor persoonlijke doeleinden, ik begeleid u stap voor stap.

Het enige wat u nodig hebt is een goede internetverbinding en een computer of tablet!
Lees meer
Toon meer
arrow icon
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Klaar om Frans te spreken als een pro? Doe mee met mijn online lessen!

Wil je je Frans snel en met zelfvertrouwen verbeteren? Of je nu moeiteloos wilt chatten, wilt slagen op je werk of je wilt voorbereiden op examens, ik begeleid je bij elke stap.

Als professioneel docent Frans creëer ik leuke en effectieve lessen, speciaal voor jou. We richten ons op gesprekken uit het echte leven, vereenvoudigde grammatica en een uitspraak die je helpt om natuurlijk te klinken.

Leer vanuit het comfort van uw eigen huis met live, interactieve online lessen — geen stress, geen druk, alleen gestage vooruitgang.

Laten we samen Frans makkelijk en leuk maken. Boek nu je eerste les en spreek als een moedertaalspreker!
verified badge
¡Hola a todos!

Mijn naam is Patricia. Ik ben een gecertificeerde native Spaanse docent. Ik geef sinds 2004 les in Spaans en Engels als vreemde talen en ik word elk jaar een beetje meer verliefd op mijn baan :)

Ik heb Spaanse filologie en literatuur gestudeerd en heb lesgegeven aan de Universidad Nacional de Salta in Argentinië. Ik heb ook een specifieke ELE-trainingscertificering behaald aan de Universidad Europea Madrid en ben gecertificeerd als DELE-examinator door het Instituto Cervantes.

Ik ben een toegewijd, verantwoordelijk en professioneel persoon die altijd graag nieuwe dingen leert en zich continu blijft bijscholen. Mijn geduld kent geen grenzen en ik kan duizend manieren vinden om iets uit te leggen als dat nodig is.

Ik kan een cursus op maat voor u samenstellen, afgestemd op uw kennis, behoeften, interesses en wensen. In meer dan 20 jaar lesgeven heb ik nog nooit twee keer dezelfde cursus gegeven. Ik kan studiemateriaal op maat voor u samenstellen en produceren. Omdat ik gepassioneerd ben door Spaans, heb ik de verschillende varianten ervan over de hele wereld bestudeerd. Ik kan u dus garanderen dat u met mijn lessen in elk Spaanstalig land een goed gesprek kunt voeren.

In de loop der jaren heb ik met een breed scala aan studenten gewerkt, van jongvolwassenen tot volwassenen, van absolute beginners tot gevorderden die gewoon hun spreekvaardigheid wilden oefenen. Ik help studenten ook bij de voorbereiding op de DELE-examens, wat ik in het verleden met uitstekende resultaten heb gedaan.

Ik ben dol op talen en communicatie, en lesgeven is mijn roeping en mijn passie. Grammatica zal bij mij nooit een probleem zijn; bovendien kan ik je beloven dat je ervan zult genieten en er plezier in zult hebben! :-D

Ik bespreek graag met u hoe u het beste vanaf nul kunt leren of uw Spaans in korte tijd kunt verbeteren.

Stuur mij gerust een berichtje :)

¡Hasta pronto!
verified badge
De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten!
Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl je dit doet!

Goed Engels spreken betekent meer overvloed in je leven door meer geld te verdienen voor jou en je gezin.

Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken

Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld!

U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)
verified badge
Een gekwalificeerde taalcoach met 25 jaar ervaring biedt intensieve lessen Nederlands in een kleine klas of online.

Ik geef veel lessen Nederlands NT2 aan expats en ter voorbereiding voor een inburgeringsexamen.
Gespecialiseerd in het begeleiden voor het Staatsexamen I en II. Speciale examen coach.

In januari 2025 ga ik ook weer met groepen starten. We hebben een prima klaslokaal in het centrum van Rotterdam, vlakbij metrostation Beurs, lessen met kleine homogene groepen (weinig niveauverschil).

We gaan vooral voor kwaliteit en niet zomaar een les afdraaien. Ik ben echt betrokken bij de vooruitgang van de cursist. Naast lesgeven wil ik alles inzetten om cursisten echt te motiveren de volgende stap te zetten. Dat is mijn kracht !

Je kunt ook op een comfortabele manier kiezen voor het online lessenpakket met Whereby, Teams of Zoom. Online lessen zijn één op één of maximaal een op twee, voor betere resultaten.

Mijn Engels is vloeiend, evenals Portugees en Spaans. Ik begrijp de moeilijkheden om barrières te overwinnen voor Latijnse talen en voor expats in het algemeen, aangezien ik ook een expat ben geweest.

Online lessen duren 1 keer per week 75 minuten, gedurende 10 weken om een hoger niveau te bereiken.

Dit is de normale snelheid. Inclusief examentraining (A-2 of Staatsexamen) en examen aan het eind.

Intensieve training ? Dat kan ook in vijf tot tien volle dagen, ik ben gewend om deze zeer intensieve trainingen te geven aan CEO's of managers die het sneller willen en intensiever ... alle lessen binnen 3 of 4 weken. Gebaseerd op het Europese systeem A-1, A-2, B-1, B-2 en C-1

Zodra studenten hun kennis van het Nederlands verder willen verbeteren, adviseer en coach ik hen altijd om het Staatsexamen I of II te doen, het enige formele Certificaat in dit land, erkend door werkgevers en universiteiten.

Ik zal proberen na een paar lessen over te schakelen op conversatie,, om jouw kennis zo snel mogelijk in de praktijk te brengen. Niet te lang in de grammatica blijven hangen.

Lesgeven is mijn ultieme passie en zelfs na 25 jaar voelt het als de eerste keer en studenten voelen zich altijd geïnspireerd om de obstakels te overwinnen.

Ook leer ik je over de Nederlandse sociale cultuur, deze zit verweven in de cursus en is sterk gerelateerd aan de taal.
verified badge
Hallo! Mijn naam is Emilia en ik ben een ervaren taalbegeleider en vertaler van / naar het Bulgaars, Spaans, Engels en Nederlands. Mijn grootste passie is vreemde talen en ik heb deze passie doorgegeven aan veel van mijn studenten door de jaren heen. Met meer dan 15 jaar onderwijservaring, een hoog niveau van geduld en toewijding aan mijn werk, en een groot aantal gelukkige studenten, ben ik hier om u te helpen Spaans te leren in uw eigen tempo en gemak. Ik hoop snel van je te horen! Met vriendelijke groet, Emilia
verified badge
Ik heb ervaring en passie in het lesgeven van Engels en het behalen van goede resultaten. Na de lessen ligt onze focus ook op het herhalen van de lesstof, periodieke opdrachten en het stapsgewijs evalueren van de resultaten. We bespreken ook probleemgebieden, creëren een goede basis en gebruiken verschillende methoden om vooruitgang te boeken en gestelde doelen te bereiken.
verified badge
Ik vind het leuk verschillende methodes te gebruiken om leerlingen Frans te leren. Dit kan zijn via liedjes, theater, rollenspellen of video’s. Ook gebruik ik heel vaak situaties die dichtbij de belevingswereld van de leerling liggen zoals het beschrijven van plaatsen waar ze geweest zijn of praten over dingen die ze meegemaakt. Tegelijkertijd leer ik de grammaticaregels aan de leerling. Ik woon nu meer dan 30 jaar in gebieden waar Frans gesproken wordt. Omdat ikzelf Frans (en andere talen) geleerd heb (en nog leer) kan ik mezelf makkelijk in een student verplaatsen. Ik kan lesgeven in het Frans, Nederlands, Engels, Duits en Russisch.
verified badge
Hallo, mijn naam is Lucie en ik help je graag met het leren van Engels, hetzij vanaf het begin of om je kennis te verbeteren. Ik vind het geweldig om mijn studenten aan het spreken te krijgen, omdat ik denk dat oefenen het geheim is van het leren van een taal en het verbeteren van je kennis. Ik structureer mijn lessen altijd rond thema's uit het echte leven (hoe stel je jezelf voor, hoe maak je een afspraak, hoe ga je winkelen, hoe ga je naar de dokter, praat je op het werk, enz.). We zullen grammatica, woordenschat en uitspraak samen bekijken. Als je halfgevorderd bent, doen we ook cursussen over teksten. We zullen zowel grammatica als woordenschat in de praktijk brengen. Houd er rekening mee dat al mijn lessen online zijn (Skype of Google Meet).
verified badge
Een 34-jarige afgestudeerde bedrijfskundig ingenieur met 12 jaar professionele ervaring biedt haar onderwijsdiensten aan.

Cursus (1 uur alleen online) - 1 uur 30 minuten of 2 uur afhankelijk van onderwerp/niveau/locatie
Educatieve en georganiseerde leraar met goede revisie- en organisatietechnieken
Alle primaire en secundaire niveaus

Docent en patiënt met een goede methodologie aangepast aan elke student

97% succespercentage bij regelmatige monitoring

Groepslessen ook mogelijk, tegen gereduceerd tarief vanaf 3!

Neem gerust contact met mij op voor meer informatie!
Tot binnenkort
verified badge
Spaans is een leuke en interessante taal om te leren. Hiermee kun je niet alleen door Spanje reizen en met een van de grappigste en leukste bevolkingsgroepen van Europa spreken, nieuwe geweldige plekken bezoeken en genieten van echt Spaans eten, maar het is ook de op een na meest gesproken taal ter wereld!

Als je een beginner bent, zal ik je helpen met de basisbeginselen van de Spaanse taal, zodat je de taal en de grammatica begint te begrijpen, terwijl je een paar zinnen en woorden kunt zeggen.

Als je al een beetje Spaans spreekt, geen probleem! We kunnen de taal oefenen door elk gewenst gespreksonderwerp te kiezen om het gewenste doel te bereiken.

Ga met mij mee op deze reis, ik kan niet wachten om je te ontmoeten!
verified badge
Wil jij je taalvaardigheden verbeteren of misschien een nieuwe taal leren? Ik bied enthousiaste, op maat gemaakte lessen in Nederlands en Engels. Met jarenlange ervaring in het onderwijzen van talen en een passie voor communicatie, help ik je vloeiender en zelfverzekerder te spreken, schrijven en gaan we samen aan de slag met de grammatica. Of je nu je Nederlands wil perfectioneren, Engels voor werk of studie nodig hebt, of de taal wil leren voor reizen; ik zorg ervoor dat je doelen binnen handbereik komen.

Mijn lessen zijn interactief, praktijkgericht en aangepast aan jouw leerstijl en niveau. Samen werken we met duidelijke stappen en haalbare doelen, zodat je snel vorderingen ziet. Met mij als docent ontdek je niet alleen de taal, maar ook de cultuur en de nuances die je helpen om écht te communiceren en indruk te maken.
verified badge
Ik ben Vertaler-Tolk en heb 25 jaar in de marketing van Amerikaans Petroleum Bedrijf gewerkt.
Mijn talenkennis was heel cruciaal. Na vroegtijdig overlijden van mijn man nog vervangingen gedaan maar na een tijdje private taallessen beginnen geven. Ik heb tot mijn zes jaar Frans gesproken.
verified badge
Gecertificeerd (TEFL) moedertaalspreker Engels die (online) lessen geeft om uw Engelse taalbehoeften te ondersteunen.
Met een focus op UW persoonlijke communicatieve taaltraining, zullen we samen uw eigen behoeften en doelstellingen voor succes vaststellen!
Ik zal de inhoud van uw Engelse lessen op maat maken om ervoor te zorgen dat we uw volledige potentieel kunnen bereiken en al uw doelen kunnen bereiken.
Van absolute beginners tot gevorderd zakelijk Engels, laat mij je ondersteunen op jouw persoonlijke reis.
verified badge
Leer Arabisch en open de deur naar een geheel nieuwe cultuur!
Gepersonaliseerde, dynamische lessen, 100% op maat voor jou

Heb je altijd al Arabisch willen spreken, maar wist je niet waar je moest beginnen?
Je bent hier aan het juiste adres! Of je nu helemaal opnieuw begint of je huidige niveau wilt verbeteren, ik help je stap voor stap je doelen te bereiken.

Wat houden mijn lessen in?
📚 Praktische focus: leer wat je daadwerkelijk in het echte leven zult gebruiken
🗣️ Gesprek vanaf dag één
🌍 Nuttige woordenschat voor reizen, werk of het contact met mensen over de hele wereld
🧠 Duidelijke uitleg van grammatica en uitspraak
⏱️ Flexibele planning (kies de tijd die jou het beste uitkomt)
💻 Online (waar dan ook) of persoonlijk (indien in de buurt)
🎯 Extra materiaal, persoonlijke feedback en oefeningen afgestemd op jouw interesses

Voor alle niveaus en leeftijden:
✅ Kinderen en tieners
✅ Universitaire studenten
✅ Professionals en reizigers
✅ Taal- en cultuurliefhebbers

Waarom zou u Arabisch bij mij leren?

Ik spreek uw taal en begrijp uw uitdagingen
Ik maak gebruik van moderne, motiverende lesmethoden
Je leert niet alleen de taal, maar ook de cultuur en Arabische tradities
En het allerbelangrijkste: wij zorgen ervoor dat leren leuk en natuurlijk wordt!

Het beste moment om te beginnen is nu—
En Arabisch... dat ga je geweldig vinden!
✨ مرحباً (Welkom!)
verified badge
Ik bied cursussen op maat aan, zowel fysiek als op afstand, afhankelijk van de behoeften van elke student. Voor academische ondersteuning pas ik me aan het programma aan dat het kind of de jongere volgt, door de reeds behandelde concepten te verdiepen, moeilijke punten opnieuw uit te leggen of problematische thema's te ontleden.

Volwassenen geef ik voornamelijk basislessen Nederlands, maar ik kan mijn lessen aanpassen aan verschillende doelen. Bijvoorbeeld: het leren van de woordenschat voor een nieuwe functie, het voorbereiden op een examen (Selor, taalcertificering), het opfrissen van je kennis voor een sollicitatiegesprek of het verbeteren van je vermogen om effectief te communiceren in een professionele of persoonlijke context. Mijn aanpak is altijd flexibel, studentgericht en gericht op het versterken van zowel begrip als zelfvertrouwen.
message icon
Contacteer Safa
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Klaar om Frans te spreken als een pro? Doe mee met mijn online lessen!

Wil je je Frans snel en met zelfvertrouwen verbeteren? Of je nu moeiteloos wilt chatten, wilt slagen op je werk of je wilt voorbereiden op examens, ik begeleid je bij elke stap.

Als professioneel docent Frans creëer ik leuke en effectieve lessen, speciaal voor jou. We richten ons op gesprekken uit het echte leven, vereenvoudigde grammatica en een uitspraak die je helpt om natuurlijk te klinken.

Leer vanuit het comfort van uw eigen huis met live, interactieve online lessen — geen stress, geen druk, alleen gestage vooruitgang.

Laten we samen Frans makkelijk en leuk maken. Boek nu je eerste les en spreek als een moedertaalspreker!
verified badge
¡Hola a todos!

Mijn naam is Patricia. Ik ben een gecertificeerde native Spaanse docent. Ik geef sinds 2004 les in Spaans en Engels als vreemde talen en ik word elk jaar een beetje meer verliefd op mijn baan :)

Ik heb Spaanse filologie en literatuur gestudeerd en heb lesgegeven aan de Universidad Nacional de Salta in Argentinië. Ik heb ook een specifieke ELE-trainingscertificering behaald aan de Universidad Europea Madrid en ben gecertificeerd als DELE-examinator door het Instituto Cervantes.

Ik ben een toegewijd, verantwoordelijk en professioneel persoon die altijd graag nieuwe dingen leert en zich continu blijft bijscholen. Mijn geduld kent geen grenzen en ik kan duizend manieren vinden om iets uit te leggen als dat nodig is.

Ik kan een cursus op maat voor u samenstellen, afgestemd op uw kennis, behoeften, interesses en wensen. In meer dan 20 jaar lesgeven heb ik nog nooit twee keer dezelfde cursus gegeven. Ik kan studiemateriaal op maat voor u samenstellen en produceren. Omdat ik gepassioneerd ben door Spaans, heb ik de verschillende varianten ervan over de hele wereld bestudeerd. Ik kan u dus garanderen dat u met mijn lessen in elk Spaanstalig land een goed gesprek kunt voeren.

In de loop der jaren heb ik met een breed scala aan studenten gewerkt, van jongvolwassenen tot volwassenen, van absolute beginners tot gevorderden die gewoon hun spreekvaardigheid wilden oefenen. Ik help studenten ook bij de voorbereiding op de DELE-examens, wat ik in het verleden met uitstekende resultaten heb gedaan.

Ik ben dol op talen en communicatie, en lesgeven is mijn roeping en mijn passie. Grammatica zal bij mij nooit een probleem zijn; bovendien kan ik je beloven dat je ervan zult genieten en er plezier in zult hebben! :-D

Ik bespreek graag met u hoe u het beste vanaf nul kunt leren of uw Spaans in korte tijd kunt verbeteren.

Stuur mij gerust een berichtje :)

¡Hasta pronto!
verified badge
De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten!
Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl je dit doet!

Goed Engels spreken betekent meer overvloed in je leven door meer geld te verdienen voor jou en je gezin.

Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken

Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld!

U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)
verified badge
Een gekwalificeerde taalcoach met 25 jaar ervaring biedt intensieve lessen Nederlands in een kleine klas of online.

Ik geef veel lessen Nederlands NT2 aan expats en ter voorbereiding voor een inburgeringsexamen.
Gespecialiseerd in het begeleiden voor het Staatsexamen I en II. Speciale examen coach.

In januari 2025 ga ik ook weer met groepen starten. We hebben een prima klaslokaal in het centrum van Rotterdam, vlakbij metrostation Beurs, lessen met kleine homogene groepen (weinig niveauverschil).

We gaan vooral voor kwaliteit en niet zomaar een les afdraaien. Ik ben echt betrokken bij de vooruitgang van de cursist. Naast lesgeven wil ik alles inzetten om cursisten echt te motiveren de volgende stap te zetten. Dat is mijn kracht !

Je kunt ook op een comfortabele manier kiezen voor het online lessenpakket met Whereby, Teams of Zoom. Online lessen zijn één op één of maximaal een op twee, voor betere resultaten.

Mijn Engels is vloeiend, evenals Portugees en Spaans. Ik begrijp de moeilijkheden om barrières te overwinnen voor Latijnse talen en voor expats in het algemeen, aangezien ik ook een expat ben geweest.

Online lessen duren 1 keer per week 75 minuten, gedurende 10 weken om een hoger niveau te bereiken.

Dit is de normale snelheid. Inclusief examentraining (A-2 of Staatsexamen) en examen aan het eind.

Intensieve training ? Dat kan ook in vijf tot tien volle dagen, ik ben gewend om deze zeer intensieve trainingen te geven aan CEO's of managers die het sneller willen en intensiever ... alle lessen binnen 3 of 4 weken. Gebaseerd op het Europese systeem A-1, A-2, B-1, B-2 en C-1

Zodra studenten hun kennis van het Nederlands verder willen verbeteren, adviseer en coach ik hen altijd om het Staatsexamen I of II te doen, het enige formele Certificaat in dit land, erkend door werkgevers en universiteiten.

Ik zal proberen na een paar lessen over te schakelen op conversatie,, om jouw kennis zo snel mogelijk in de praktijk te brengen. Niet te lang in de grammatica blijven hangen.

Lesgeven is mijn ultieme passie en zelfs na 25 jaar voelt het als de eerste keer en studenten voelen zich altijd geïnspireerd om de obstakels te overwinnen.

Ook leer ik je over de Nederlandse sociale cultuur, deze zit verweven in de cursus en is sterk gerelateerd aan de taal.
verified badge
Hallo! Mijn naam is Emilia en ik ben een ervaren taalbegeleider en vertaler van / naar het Bulgaars, Spaans, Engels en Nederlands. Mijn grootste passie is vreemde talen en ik heb deze passie doorgegeven aan veel van mijn studenten door de jaren heen. Met meer dan 15 jaar onderwijservaring, een hoog niveau van geduld en toewijding aan mijn werk, en een groot aantal gelukkige studenten, ben ik hier om u te helpen Spaans te leren in uw eigen tempo en gemak. Ik hoop snel van je te horen! Met vriendelijke groet, Emilia
verified badge
Ik heb ervaring en passie in het lesgeven van Engels en het behalen van goede resultaten. Na de lessen ligt onze focus ook op het herhalen van de lesstof, periodieke opdrachten en het stapsgewijs evalueren van de resultaten. We bespreken ook probleemgebieden, creëren een goede basis en gebruiken verschillende methoden om vooruitgang te boeken en gestelde doelen te bereiken.
verified badge
Ik vind het leuk verschillende methodes te gebruiken om leerlingen Frans te leren. Dit kan zijn via liedjes, theater, rollenspellen of video’s. Ook gebruik ik heel vaak situaties die dichtbij de belevingswereld van de leerling liggen zoals het beschrijven van plaatsen waar ze geweest zijn of praten over dingen die ze meegemaakt. Tegelijkertijd leer ik de grammaticaregels aan de leerling. Ik woon nu meer dan 30 jaar in gebieden waar Frans gesproken wordt. Omdat ikzelf Frans (en andere talen) geleerd heb (en nog leer) kan ik mezelf makkelijk in een student verplaatsen. Ik kan lesgeven in het Frans, Nederlands, Engels, Duits en Russisch.
verified badge
Hallo, mijn naam is Lucie en ik help je graag met het leren van Engels, hetzij vanaf het begin of om je kennis te verbeteren. Ik vind het geweldig om mijn studenten aan het spreken te krijgen, omdat ik denk dat oefenen het geheim is van het leren van een taal en het verbeteren van je kennis. Ik structureer mijn lessen altijd rond thema's uit het echte leven (hoe stel je jezelf voor, hoe maak je een afspraak, hoe ga je winkelen, hoe ga je naar de dokter, praat je op het werk, enz.). We zullen grammatica, woordenschat en uitspraak samen bekijken. Als je halfgevorderd bent, doen we ook cursussen over teksten. We zullen zowel grammatica als woordenschat in de praktijk brengen. Houd er rekening mee dat al mijn lessen online zijn (Skype of Google Meet).
verified badge
Een 34-jarige afgestudeerde bedrijfskundig ingenieur met 12 jaar professionele ervaring biedt haar onderwijsdiensten aan.

Cursus (1 uur alleen online) - 1 uur 30 minuten of 2 uur afhankelijk van onderwerp/niveau/locatie
Educatieve en georganiseerde leraar met goede revisie- en organisatietechnieken
Alle primaire en secundaire niveaus

Docent en patiënt met een goede methodologie aangepast aan elke student

97% succespercentage bij regelmatige monitoring

Groepslessen ook mogelijk, tegen gereduceerd tarief vanaf 3!

Neem gerust contact met mij op voor meer informatie!
Tot binnenkort
verified badge
Spaans is een leuke en interessante taal om te leren. Hiermee kun je niet alleen door Spanje reizen en met een van de grappigste en leukste bevolkingsgroepen van Europa spreken, nieuwe geweldige plekken bezoeken en genieten van echt Spaans eten, maar het is ook de op een na meest gesproken taal ter wereld!

Als je een beginner bent, zal ik je helpen met de basisbeginselen van de Spaanse taal, zodat je de taal en de grammatica begint te begrijpen, terwijl je een paar zinnen en woorden kunt zeggen.

Als je al een beetje Spaans spreekt, geen probleem! We kunnen de taal oefenen door elk gewenst gespreksonderwerp te kiezen om het gewenste doel te bereiken.

Ga met mij mee op deze reis, ik kan niet wachten om je te ontmoeten!
verified badge
Wil jij je taalvaardigheden verbeteren of misschien een nieuwe taal leren? Ik bied enthousiaste, op maat gemaakte lessen in Nederlands en Engels. Met jarenlange ervaring in het onderwijzen van talen en een passie voor communicatie, help ik je vloeiender en zelfverzekerder te spreken, schrijven en gaan we samen aan de slag met de grammatica. Of je nu je Nederlands wil perfectioneren, Engels voor werk of studie nodig hebt, of de taal wil leren voor reizen; ik zorg ervoor dat je doelen binnen handbereik komen.

Mijn lessen zijn interactief, praktijkgericht en aangepast aan jouw leerstijl en niveau. Samen werken we met duidelijke stappen en haalbare doelen, zodat je snel vorderingen ziet. Met mij als docent ontdek je niet alleen de taal, maar ook de cultuur en de nuances die je helpen om écht te communiceren en indruk te maken.
verified badge
Ik ben Vertaler-Tolk en heb 25 jaar in de marketing van Amerikaans Petroleum Bedrijf gewerkt.
Mijn talenkennis was heel cruciaal. Na vroegtijdig overlijden van mijn man nog vervangingen gedaan maar na een tijdje private taallessen beginnen geven. Ik heb tot mijn zes jaar Frans gesproken.
verified badge
Gecertificeerd (TEFL) moedertaalspreker Engels die (online) lessen geeft om uw Engelse taalbehoeften te ondersteunen.
Met een focus op UW persoonlijke communicatieve taaltraining, zullen we samen uw eigen behoeften en doelstellingen voor succes vaststellen!
Ik zal de inhoud van uw Engelse lessen op maat maken om ervoor te zorgen dat we uw volledige potentieel kunnen bereiken en al uw doelen kunnen bereiken.
Van absolute beginners tot gevorderd zakelijk Engels, laat mij je ondersteunen op jouw persoonlijke reis.
verified badge
Leer Arabisch en open de deur naar een geheel nieuwe cultuur!
Gepersonaliseerde, dynamische lessen, 100% op maat voor jou

Heb je altijd al Arabisch willen spreken, maar wist je niet waar je moest beginnen?
Je bent hier aan het juiste adres! Of je nu helemaal opnieuw begint of je huidige niveau wilt verbeteren, ik help je stap voor stap je doelen te bereiken.

Wat houden mijn lessen in?
📚 Praktische focus: leer wat je daadwerkelijk in het echte leven zult gebruiken
🗣️ Gesprek vanaf dag één
🌍 Nuttige woordenschat voor reizen, werk of het contact met mensen over de hele wereld
🧠 Duidelijke uitleg van grammatica en uitspraak
⏱️ Flexibele planning (kies de tijd die jou het beste uitkomt)
💻 Online (waar dan ook) of persoonlijk (indien in de buurt)
🎯 Extra materiaal, persoonlijke feedback en oefeningen afgestemd op jouw interesses

Voor alle niveaus en leeftijden:
✅ Kinderen en tieners
✅ Universitaire studenten
✅ Professionals en reizigers
✅ Taal- en cultuurliefhebbers

Waarom zou u Arabisch bij mij leren?

Ik spreek uw taal en begrijp uw uitdagingen
Ik maak gebruik van moderne, motiverende lesmethoden
Je leert niet alleen de taal, maar ook de cultuur en Arabische tradities
En het allerbelangrijkste: wij zorgen ervoor dat leren leuk en natuurlijk wordt!

Het beste moment om te beginnen is nu—
En Arabisch... dat ga je geweldig vinden!
✨ مرحباً (Welkom!)
verified badge
Ik bied cursussen op maat aan, zowel fysiek als op afstand, afhankelijk van de behoeften van elke student. Voor academische ondersteuning pas ik me aan het programma aan dat het kind of de jongere volgt, door de reeds behandelde concepten te verdiepen, moeilijke punten opnieuw uit te leggen of problematische thema's te ontleden.

Volwassenen geef ik voornamelijk basislessen Nederlands, maar ik kan mijn lessen aanpassen aan verschillende doelen. Bijvoorbeeld: het leren van de woordenschat voor een nieuwe functie, het voorbereiden op een examen (Selor, taalcertificering), het opfrissen van je kennis voor een sollicitatiegesprek of het verbeteren van je vermogen om effectief te communiceren in een professionele of persoonlijke context. Mijn aanpak is altijd flexibel, studentgericht en gericht op het versterken van zowel begrip als zelfvertrouwen.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Safa