facebook
favorite button
1/41
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds januari 2023
Leraar sinds januari 2023
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Ik zal een gesprek met u voeren in het Nederlands en uw fouten corrigeren
course price icon
Van 13.27 € /h
arrow icon
Nederlands is een mooie taal. Als u meer talen kent, begrijpt u meer dingen en kunt u reizen en meer dingen genieten. Door de taal te kennen, kunt u gemakkelijk in het land wonen en reizen. Kom en leer meer over het land waar veel beroemdste schilders vandaan kwamen. Zoals Vermeer, van Gogh, Mondriaan, Rembrandt en waar Anne Frank is geboren.
Extra informatie
laptop meenemen
Locatie
location type icon
Online vanuit Curaçao
Over
Mijn biografie: Hallo, ik ben xiomara. Ik ben 48 jaar jong. Ik heb een korte bachelor in de Spaanse taal gedaan. Ik kom van een klein eiland in het Caribisch gebied, ik spreek vier talen (Engels, Nederlands, Spaans en Papiamento) en hou ervan om bezig te zijn met dingen die ik graag doe. Ik hou ervan mensen dingen te leren die ze niet weten, ik hou van dansen, zingen, haken, veel zoeken naar succesverhalen over gezondheid en gezondheidsonderzoek. Ik kijk graag naar asmr-video's online terwijl ik in slaap val of terwijl ik eet en naar mijn gedachtenfilm kijk. Ik kijk of lees graag hoe anderen hun geld verdienen in de hoop dat ik een beetje meer inzicht zou krijgen in wat ik zal doen om mijn weg naar rijkdom te verbeteren. Dankzij dat heb ik mijn boek Abound with Riches geschreven dat ik verkoop op de grootste online marktplaats. Ik maak ook veel mock-upsjablonen die ik verkoop in mijn lovebubbleart-winkel op Zazzle en ik doe affiliate werk door de inhoud van andere mensen op mijn sociale media-pagina's te plaatsen.

Opleiding
l.o. Certificaat Spaans en Certificaat Pedagogisch Medewerker Het L.o-certificaat is een korte bachelor en het diploma pedagogisch begeleider is niveau 3 van de middelbare school in Nederland.
Leservaring
Ik gaf les aan kinderen van de middelbare scholen. Ik heb minimaal twee jaar in de eerste en tweede klas van deze scholen les gegeven (VMBO's) en sinds 2005 ben ik lange tijd kleuterleidster geweest. Ik heb met kinderen van alle leeftijden gewerkt.
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Spaans
Nederlands
Vaardigheden
Nederlands voor volwassenen
School
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Canva is een makkelijk te gebruiken 1,2,3 manier om een video te maken voor je websites, een muziekvideo voor je kinderen, een commerciële video voor je bedrijf of gewoon een video voor je producten. En het is gratis
We gebruiken alleen gratis materialen op internet
Lees meer
We zullen een geweldig gesprek hebben in het Engels en als je wilt, corrigeer ik je fouten of leer ik je wat je niet weet. We kunnen praten over iets dat je leuk vindt. Zoals je hobby's, natuurlijke manieren om jezelf ergens van te genezen, hoe je financieel vrij kunt zijn, geloof, geluk enzovoort. Of ik kan je laten lezen, en dan gaan we werken aan een manier om sommige woorden beter uit te spreken.
Lees meer
Toon meer
arrow icon
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik geef al meer dan 5 jaar Italiaans les en ben gewapend met een dubbele graad in Talen, plus niet één, maar twee Masters! 🎓 🇮🇹 En hier is de kers op de taart: ik ben net begonnen aan een nieuwe Master in het Onderwijzen van Italiaans aan Buitenlanders aan de Ca' Foscari Universiteit.

Op dit moment heb ik een geweldige groep van 10 terugkerende studenten die samen met mij leren (sommigen individueel, anderen in kleine groepen of koppels), elk met specifieke doelen, behoeften en motivatie. En ik kijk ernaar uit om jou te ontmoeten!

Ben je klaar om op een ongelooflijk avontuur te gaan door de betoverende wereld van Italië, Italianen en gebaren? :-)

We beginnen met het beoordelen van je niveau, doelen en behoeften. Samen stellen we een persoonlijk plan op, zodat je leerervaring op maat, efficiënt en effectief is. De lessen worden aangepast aan jouw individuele niveau, behoeften en doelen. Afhankelijk van jouw voorkeuren gebruiken we tekstboeken, online tools of artikelen, onder andere.

Mijn aanpak omvat verschillende aspecten zoals conversatie, vocabulaire, grammatica, Italiaanse cultuur of examenvoorbereiding.

Boek nu onze les!
verified badge
Een gekwalificeerde taalcoach met 25 jaar ervaring biedt intensieve lessen Nederlands in een kleine klas of online.

Ik geef veel lessen Nederlands NT2 aan expats en ter voorbereiding voor een inburgeringsexamen.
Gespecialiseerd in het begeleiden voor het Staatsexamen I en II. Speciale examen coach.

In januari 2025 ga ik ook weer met groepen starten. We hebben een prima klaslokaal in het centrum van Rotterdam, vlakbij metrostation Beurs, lessen met kleine homogene groepen (weinig niveauverschil).

We gaan vooral voor kwaliteit en niet zomaar een les afdraaien. Ik ben echt betrokken bij de vooruitgang van de cursist. Naast lesgeven wil ik alles inzetten om cursisten echt te motiveren de volgende stap te zetten. Dat is mijn kracht !

Je kunt ook op een comfortabele manier kiezen voor het online lessenpakket met Whereby, Teams of Zoom. Online lessen zijn één op één of maximaal een op twee, voor betere resultaten.

Mijn Engels is vloeiend, evenals Portugees en Spaans. Ik begrijp de moeilijkheden om barrières te overwinnen voor Latijnse talen en voor expats in het algemeen, aangezien ik ook een expat ben geweest.

Online lessen duren 1 keer per week 75 minuten, gedurende 10 weken om een hoger niveau te bereiken.

Dit is de normale snelheid. Inclusief examentraining (A-2 of Staatsexamen) en examen aan het eind.

Intensieve training ? Dat kan ook in vijf tot tien volle dagen, ik ben gewend om deze zeer intensieve trainingen te geven aan CEO's of managers die het sneller willen en intensiever ... alle lessen binnen 3 of 4 weken. Gebaseerd op het Europese systeem A-1, A-2, B-1, B-2 en C-1

Zodra studenten hun kennis van het Nederlands verder willen verbeteren, adviseer en coach ik hen altijd om het Staatsexamen I of II te doen, het enige formele Certificaat in dit land, erkend door werkgevers en universiteiten.

Ik zal proberen na een paar lessen over te schakelen op conversatie,, om jouw kennis zo snel mogelijk in de praktijk te brengen. Niet te lang in de grammatica blijven hangen.

Lesgeven is mijn ultieme passie en zelfs na 25 jaar voelt het als de eerste keer en studenten voelen zich altijd geïnspireerd om de obstakels te overwinnen.

Ook leer ik je over de Nederlandse sociale cultuur, deze zit verweven in de cursus en is sterk gerelateerd aan de taal.
verified badge
Ik ben een lerares Turks.Ik ben afgestudeerd in Turkije met een B.A in Talen.Die lessen ik bied zijn van basis tot academisch niveau,dus voor kinderen,leerlingen,expats en volwassenen.Die focus ligt op het leren van grammatica,spreken,,lezen en schrijven.Als je Turks wilt leren voor vakantie,werk,familie of gewoon als hobby,dan zeker kan ik je helpen.Ik gebruik Turkse grammatica boeken,podcast,websites voor Turks leren en andere studie materiaal. en het tarief is lager vanaf 5 lessen.

Normaal gesproken een leerling met een motivatie om de taal te leren leert basis Turks in 10 of 15 lessen.Zowel prive als group lessen(Den Haag) zijn beschikbaar.
verified badge
Volledig gecertificeerde TEFL / TESOL

* Alle lessen zijn één op één en afgestemd op de behoeften en vereisten van de individuele student. Het uiteindelijke doel is dat de student in de taal denkt en niet alleen vertaalt.
* Alle belangrijke aspecten van de taal komen aan bod, inclusief culturele aspecten / taalverschillen.
* Of een snelle leerling of niet; het zal leuk en begrijpelijk zijn. Er is een doel te bereiken en het zal worden gedaan.
* Of het nu gaat om het leren van een taal om je carrière te verbeteren, om reizen of zelfs om romantische redenen, er is hulp beschikbaar - neem gewoon contact op.

Enkele recensies:
Chevaan:
Catherina is zonder twijfel DE beste docent die we kennen. Ze is buitengewoon betrokken en is altijd op zoek om haar studenten te inspireren. Ze deed haar uiterste best om onze zoon te helpen met zijn Duits. Ze biedt uitstekend studiemateriaal, boeiend huiswerk en volgt op om ervoor te zorgen dat haar studenten de stof echt hebben begrepen.

Brian:
Catharina heeft onze 11-jarige dochter de afgelopen maanden les gegeven en we zijn erg onder de indruk van haar uitstekende vooruitgang in deze korte tijd.
Catharina heeft een zeer goede verstandhouding opgebouwd met onze dochter en is geduldig en deskundig. Onze dochter kijkt altijd uit naar haar volgende les en levert zelfs op tijd haar huiswerk in! We zouden Catharina ten zeerste aanbevelen aan iedereen die een nieuwe taal wil leren.

Afeisha:
Zeer professioneel, vriendelijk en informatief. Ik heb het gevoel dat Catharina me zal helpen om te bereiken waar ik moet. Ze geeft niet alleen les uit het boek, ze geeft ook les op een manier waarmee je je gemakkelijk kunt mengen. Ik ben opgewonden om meer van haar te leren.

Egle:
Geweldige tutor! Catharina past lessen aan naar eigen behoefte, geeft zeer duidelijke uitleg en werkt vooral aan de uitspraak van de taal. Bij elke les zorgt ze voor lesmateriaal.
verified badge
Ik gebruik verschillende methodes die speciaal ontwikkeld zijn voor mensen die Nederlands niet als moedertaal hebben. Ik gebruik graag niet alledaagse methodes zoals rollenspellen of methodes waarmee je spelenderwijs leert. Hierbij wordt altijd uitgegaan van de situatie van de leerling. Omdat ik zelf verschillende talen heb geleerd, kan ik eenvoudig zien waar de moeilijkheden voor leerlingen liggen. Ik pas mijn aanpak dan direct aan. Ik kan les geven in het Nederlands, Engels, Frans, Duits of Russisch.
verified badge
Op een efficiënte, intensieve manier voorbereiden op de ITNA (Interuniversitaire Taaltest Nederlands), aan de hand van op maat gemaakte oefeningen.
We oefenen samen op taal in gebruik, grammatica en woordenschat, gatenteksten, ordeningsoefeningen, dictee, presentaties en argumentatie.

Wil je graag Nederlands leren op een ander niveau (A1 - C1) of ben je moedertaalspreker met een specifieke vraag, bekijk dan zeker mijn andere les "Nederlands voor anderstaligen en moedertaalsprekers".
verified badge
In onze les zullen we ontspannen zijn, ik zal je helpen met de Nederlandse conversatie, de grammatica, lezen (zoals een artikel of een onderwerp wat ik je zal geven). Ik zal studenten helpen voor beginners-lager-intermediair niveau. Na elke les geef ik je huiswerk mee voor de volgende les. Tussen de twee lessen door kun je me altijd een vraag stellen over het onderwerp dat we hebben besproken. Als je een onderwerp hebt wat je graag zou willen leren over de Nederlandse taal, laat het me weten. Ik zie je graag in mijn klas.
verified badge
In deze les zullen we elkaar eerst een beetje leren kennen, je kunt mij vertellen wat je verwacht/wilt in een les, of wat je specifiek nodig hebt. Stap voor stap zorg ik dat jij als student/studente de Nederlandse taal gaat beheersen. Jullie zullen om verschillende redenen Nederlands willen leren, bijvoorbeeld voor een inburgeringsexamen, of omdat je tijdelijk als expat in Nederland woont en de taal wilt leren, andere vinden het leuk om als hobby te doen en weer anderen komen voor de liefde naar Nederland... Er zijn zo veel redenen! Van tiener tot volwassen studenten, van beginner tot gevorderd en ertussen, ik geef met plezier mijn lessen aan studenten over heel de wereld! Nieuwsgierig geworden, ik hoop je in mijn les te zien! Groetjes Carolina.
verified badge
De taalcursussen Nederlands voor Russischtalige worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student.
* Basiscursus
* Zakelijk cursus
* Nederlands voor Russischtalige
* Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur
* Taal op reis
De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Nederlandse taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Nederlandse cultuur
verified badge
Omdat Frans mijn moedertaal is, kan ik helpen bij het voorbereiden van hoorcolleges en het zelfvertrouwen van studenten op welke manier dan ook vergroten
Ik heb veel ervaring met het spreken van Frans voor werk- en onderwijsdoeleinden
Ik bereik een hoge mate van tevredenheid over mijn studenten. Ik pas mijn lessen aan aan de behoeften van de leerling
Ik ben er zeker van dat ik u op elk niveau kan helpen en ik heb er alle vertrouwen in dat ik u kan helpen uw Franse spreekvaardigheid te verbeteren. Communiceer gerust uw doelstellingen
verified badge
Spaans is een leuke en interessante taal om te leren. Hiermee kun je niet alleen door Spanje reizen en met een van de grappigste en leukste bevolkingsgroepen van Europa spreken, nieuwe geweldige plekken bezoeken en genieten van echt Spaans eten, maar het is ook de op een na meest gesproken taal ter wereld!

Als je een beginner bent, zal ik je helpen met de basisbeginselen van de Spaanse taal, zodat je de taal en de grammatica begint te begrijpen, terwijl je een paar zinnen en woorden kunt zeggen.

Als je al een beetje Spaans spreekt, geen probleem! We kunnen de taal oefenen door elk gewenst gespreksonderwerp te kiezen om het gewenste doel te bereiken.

Ga met mij mee op deze reis, ik kan niet wachten om je te ontmoeten!
verified badge
Ik ben leerkracht in het basisonderwijs en kan helpen bij alle taalvakken, voor zowel volwassenen als kinderen : Begrijpend lezen, Taal, Spelling, Lezen, Woordenschat, Engels.

Op basis van jouw wensen maak ik mijn lessen, zodat jij stap voor stap zelfvertrouwen krijgt in wat je (nog) lastig vindt. Met spelletjes, puzzels, uitleg, gesprekken en oefenen wordt jij elke dag een beetje beter.

Wil je Nederlands leren of verbeteren, daar kunnen we ook aan werken. Ik woon zelf in Frankrijk en weet hoe moeilijk en leuk het is om een andere taal te leren spreken


I am a primary school teacher and can help with: Reading comprehension, Dutch, Spelling, Vocabulary, English. For adults and children.

Based on what you need, I create my lessons, so that you get confidence in what you (at the moment) find difficult. With games, puzzles, explanations, conversations and practice, you get better every day.

If you want to learn or improve your Dutch, I can help you as well. I myself am Dutch and live in France, so I know speaking another language can be difficult and yet is fun!
verified badge
Leer Arabisch en open de deur naar een geheel nieuwe cultuur!
Gepersonaliseerde, dynamische lessen, 100% op maat voor jou

Heb je altijd al Arabisch willen spreken, maar wist je niet waar je moest beginnen?
Je bent hier aan het juiste adres! Of je nu helemaal opnieuw begint of je huidige niveau wilt verbeteren, ik help je stap voor stap je doelen te bereiken.

Wat houden mijn lessen in?
📚 Praktische focus: leer wat je daadwerkelijk in het echte leven zult gebruiken
🗣️ Gesprek vanaf dag één
🌍 Nuttige woordenschat voor reizen, werk of het contact met mensen over de hele wereld
🧠 Duidelijke uitleg van grammatica en uitspraak
⏱️ Flexibele planning (kies de tijd die jou het beste uitkomt)
💻 Online (waar dan ook) of persoonlijk (indien in de buurt)
🎯 Extra materiaal, persoonlijke feedback en oefeningen afgestemd op jouw interesses

Voor alle niveaus en leeftijden:
✅ Kinderen en tieners
✅ Universitaire studenten
✅ Professionals en reizigers
✅ Taal- en cultuurliefhebbers

Waarom zou u Arabisch bij mij leren?

Ik spreek uw taal en begrijp uw uitdagingen
Ik maak gebruik van moderne, motiverende lesmethoden
Je leert niet alleen de taal, maar ook de cultuur en Arabische tradities
En het allerbelangrijkste: wij zorgen ervoor dat leren leuk en natuurlijk wordt!

Het beste moment om te beginnen is nu—
En Arabisch... dat ga je geweldig vinden!
✨ مرحباً (Welkom!)
verified badge
Ik bied cursussen op maat aan, zowel fysiek als op afstand, afhankelijk van de behoeften van elke student. Voor academische ondersteuning pas ik me aan het programma aan dat het kind of de jongere volgt, door de reeds behandelde concepten te verdiepen, moeilijke punten opnieuw uit te leggen of problematische thema's te ontleden.

Volwassenen geef ik voornamelijk basislessen Nederlands, maar ik kan mijn lessen aanpassen aan verschillende doelen. Bijvoorbeeld: het leren van de woordenschat voor een nieuwe functie, het voorbereiden op een examen (Selor, taalcertificering), het opfrissen van je kennis voor een sollicitatiegesprek of het verbeteren van je vermogen om effectief te communiceren in een professionele of persoonlijke context. Mijn aanpak is altijd flexibel, studentgericht en gericht op het versterken van zowel begrip als zelfvertrouwen.
verified badge
Heeft jouw kind moeite met een bepaald vak of wil hij/zij extra oefenen voor de doorstroomtoets, CITO of IEP? Misschien is leren lastig door ADHD, dyslexie of een ander leerprobleem. Ik help graag om jouw kind weer met meer zelfvertrouwen te laten leren!

Na jaren als groepsleerkracht (groep 1 t/m 8) te hebben gewerkt geef ik nu online begeleiding en bijles aan leerlingen die net dat beetje extra hulp nodig hebben. Met mijn ervaring en vakkennis bied ik persoonlijke ondersteuning bij verschillende vakken en help ik kinderen goed voorbereid naar de middelbare school.

Persoonlijk
Elke les is 100% afgestemd op het niveau, de (leer)behoefte en de leerstijl van de leerling: spelenderwijs, met meer herhaling of juist veel afwisseling. Jij als ouder blijft altijd betrokken: na elke les ontvang je een korte terugkoppeling en we bespreken regelmatig de voortgang.

Deskundig
Tijdens - en vooral ook na - mijn jaren als groepsleerkracht in het basisonderwijs heb ik veel (vak)didactische en pedagogische kennis opgedaan. Mijn aanpak is theoretisch onderbouwd. Ik werk met gestructureerde materialen, ben op de hoogte van de verschillende lesmethodes die op school gebruikt worden en blijf zelf ook leren.

Visueel
Veel kinderen begrijpen en onthouden beter als ze het kunnen zien. Vaak helpt een schema, een tekening of een afbeelding heel erg om iets te begrijpen. Door middel van 'visual thinking' worden dingen inzichtelijk en onthoud je het ook beter! In mijn online lessen delen we daarom samen een virtueel whiteboard, waar we allebei aantekeningen op kunnen maken.

Doelgericht
Volgens het principe Leren Zichtbaar Maken neem ik leerlingen mee in hun leerproces. Samen zoeken we uit welke leerdoelen al goed gaan en welke nog niet zijn behaald. Ik maak een plan van aanpak met daarin gerichte oefeningen, strategieën en ondersteuning, afgestemd op de behoeften van je kind. Aan het begin van elke les bespreken we aan welke doelen we gaan werken en gedurende de les kijken we daarop terug.
message icon
Contacteer Xiomara
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik geef al meer dan 5 jaar Italiaans les en ben gewapend met een dubbele graad in Talen, plus niet één, maar twee Masters! 🎓 🇮🇹 En hier is de kers op de taart: ik ben net begonnen aan een nieuwe Master in het Onderwijzen van Italiaans aan Buitenlanders aan de Ca' Foscari Universiteit.

Op dit moment heb ik een geweldige groep van 10 terugkerende studenten die samen met mij leren (sommigen individueel, anderen in kleine groepen of koppels), elk met specifieke doelen, behoeften en motivatie. En ik kijk ernaar uit om jou te ontmoeten!

Ben je klaar om op een ongelooflijk avontuur te gaan door de betoverende wereld van Italië, Italianen en gebaren? :-)

We beginnen met het beoordelen van je niveau, doelen en behoeften. Samen stellen we een persoonlijk plan op, zodat je leerervaring op maat, efficiënt en effectief is. De lessen worden aangepast aan jouw individuele niveau, behoeften en doelen. Afhankelijk van jouw voorkeuren gebruiken we tekstboeken, online tools of artikelen, onder andere.

Mijn aanpak omvat verschillende aspecten zoals conversatie, vocabulaire, grammatica, Italiaanse cultuur of examenvoorbereiding.

Boek nu onze les!
verified badge
Een gekwalificeerde taalcoach met 25 jaar ervaring biedt intensieve lessen Nederlands in een kleine klas of online.

Ik geef veel lessen Nederlands NT2 aan expats en ter voorbereiding voor een inburgeringsexamen.
Gespecialiseerd in het begeleiden voor het Staatsexamen I en II. Speciale examen coach.

In januari 2025 ga ik ook weer met groepen starten. We hebben een prima klaslokaal in het centrum van Rotterdam, vlakbij metrostation Beurs, lessen met kleine homogene groepen (weinig niveauverschil).

We gaan vooral voor kwaliteit en niet zomaar een les afdraaien. Ik ben echt betrokken bij de vooruitgang van de cursist. Naast lesgeven wil ik alles inzetten om cursisten echt te motiveren de volgende stap te zetten. Dat is mijn kracht !

Je kunt ook op een comfortabele manier kiezen voor het online lessenpakket met Whereby, Teams of Zoom. Online lessen zijn één op één of maximaal een op twee, voor betere resultaten.

Mijn Engels is vloeiend, evenals Portugees en Spaans. Ik begrijp de moeilijkheden om barrières te overwinnen voor Latijnse talen en voor expats in het algemeen, aangezien ik ook een expat ben geweest.

Online lessen duren 1 keer per week 75 minuten, gedurende 10 weken om een hoger niveau te bereiken.

Dit is de normale snelheid. Inclusief examentraining (A-2 of Staatsexamen) en examen aan het eind.

Intensieve training ? Dat kan ook in vijf tot tien volle dagen, ik ben gewend om deze zeer intensieve trainingen te geven aan CEO's of managers die het sneller willen en intensiever ... alle lessen binnen 3 of 4 weken. Gebaseerd op het Europese systeem A-1, A-2, B-1, B-2 en C-1

Zodra studenten hun kennis van het Nederlands verder willen verbeteren, adviseer en coach ik hen altijd om het Staatsexamen I of II te doen, het enige formele Certificaat in dit land, erkend door werkgevers en universiteiten.

Ik zal proberen na een paar lessen over te schakelen op conversatie,, om jouw kennis zo snel mogelijk in de praktijk te brengen. Niet te lang in de grammatica blijven hangen.

Lesgeven is mijn ultieme passie en zelfs na 25 jaar voelt het als de eerste keer en studenten voelen zich altijd geïnspireerd om de obstakels te overwinnen.

Ook leer ik je over de Nederlandse sociale cultuur, deze zit verweven in de cursus en is sterk gerelateerd aan de taal.
verified badge
Ik ben een lerares Turks.Ik ben afgestudeerd in Turkije met een B.A in Talen.Die lessen ik bied zijn van basis tot academisch niveau,dus voor kinderen,leerlingen,expats en volwassenen.Die focus ligt op het leren van grammatica,spreken,,lezen en schrijven.Als je Turks wilt leren voor vakantie,werk,familie of gewoon als hobby,dan zeker kan ik je helpen.Ik gebruik Turkse grammatica boeken,podcast,websites voor Turks leren en andere studie materiaal. en het tarief is lager vanaf 5 lessen.

Normaal gesproken een leerling met een motivatie om de taal te leren leert basis Turks in 10 of 15 lessen.Zowel prive als group lessen(Den Haag) zijn beschikbaar.
verified badge
Volledig gecertificeerde TEFL / TESOL

* Alle lessen zijn één op één en afgestemd op de behoeften en vereisten van de individuele student. Het uiteindelijke doel is dat de student in de taal denkt en niet alleen vertaalt.
* Alle belangrijke aspecten van de taal komen aan bod, inclusief culturele aspecten / taalverschillen.
* Of een snelle leerling of niet; het zal leuk en begrijpelijk zijn. Er is een doel te bereiken en het zal worden gedaan.
* Of het nu gaat om het leren van een taal om je carrière te verbeteren, om reizen of zelfs om romantische redenen, er is hulp beschikbaar - neem gewoon contact op.

Enkele recensies:
Chevaan:
Catherina is zonder twijfel DE beste docent die we kennen. Ze is buitengewoon betrokken en is altijd op zoek om haar studenten te inspireren. Ze deed haar uiterste best om onze zoon te helpen met zijn Duits. Ze biedt uitstekend studiemateriaal, boeiend huiswerk en volgt op om ervoor te zorgen dat haar studenten de stof echt hebben begrepen.

Brian:
Catharina heeft onze 11-jarige dochter de afgelopen maanden les gegeven en we zijn erg onder de indruk van haar uitstekende vooruitgang in deze korte tijd.
Catharina heeft een zeer goede verstandhouding opgebouwd met onze dochter en is geduldig en deskundig. Onze dochter kijkt altijd uit naar haar volgende les en levert zelfs op tijd haar huiswerk in! We zouden Catharina ten zeerste aanbevelen aan iedereen die een nieuwe taal wil leren.

Afeisha:
Zeer professioneel, vriendelijk en informatief. Ik heb het gevoel dat Catharina me zal helpen om te bereiken waar ik moet. Ze geeft niet alleen les uit het boek, ze geeft ook les op een manier waarmee je je gemakkelijk kunt mengen. Ik ben opgewonden om meer van haar te leren.

Egle:
Geweldige tutor! Catharina past lessen aan naar eigen behoefte, geeft zeer duidelijke uitleg en werkt vooral aan de uitspraak van de taal. Bij elke les zorgt ze voor lesmateriaal.
verified badge
Ik gebruik verschillende methodes die speciaal ontwikkeld zijn voor mensen die Nederlands niet als moedertaal hebben. Ik gebruik graag niet alledaagse methodes zoals rollenspellen of methodes waarmee je spelenderwijs leert. Hierbij wordt altijd uitgegaan van de situatie van de leerling. Omdat ik zelf verschillende talen heb geleerd, kan ik eenvoudig zien waar de moeilijkheden voor leerlingen liggen. Ik pas mijn aanpak dan direct aan. Ik kan les geven in het Nederlands, Engels, Frans, Duits of Russisch.
verified badge
Op een efficiënte, intensieve manier voorbereiden op de ITNA (Interuniversitaire Taaltest Nederlands), aan de hand van op maat gemaakte oefeningen.
We oefenen samen op taal in gebruik, grammatica en woordenschat, gatenteksten, ordeningsoefeningen, dictee, presentaties en argumentatie.

Wil je graag Nederlands leren op een ander niveau (A1 - C1) of ben je moedertaalspreker met een specifieke vraag, bekijk dan zeker mijn andere les "Nederlands voor anderstaligen en moedertaalsprekers".
verified badge
In onze les zullen we ontspannen zijn, ik zal je helpen met de Nederlandse conversatie, de grammatica, lezen (zoals een artikel of een onderwerp wat ik je zal geven). Ik zal studenten helpen voor beginners-lager-intermediair niveau. Na elke les geef ik je huiswerk mee voor de volgende les. Tussen de twee lessen door kun je me altijd een vraag stellen over het onderwerp dat we hebben besproken. Als je een onderwerp hebt wat je graag zou willen leren over de Nederlandse taal, laat het me weten. Ik zie je graag in mijn klas.
verified badge
In deze les zullen we elkaar eerst een beetje leren kennen, je kunt mij vertellen wat je verwacht/wilt in een les, of wat je specifiek nodig hebt. Stap voor stap zorg ik dat jij als student/studente de Nederlandse taal gaat beheersen. Jullie zullen om verschillende redenen Nederlands willen leren, bijvoorbeeld voor een inburgeringsexamen, of omdat je tijdelijk als expat in Nederland woont en de taal wilt leren, andere vinden het leuk om als hobby te doen en weer anderen komen voor de liefde naar Nederland... Er zijn zo veel redenen! Van tiener tot volwassen studenten, van beginner tot gevorderd en ertussen, ik geef met plezier mijn lessen aan studenten over heel de wereld! Nieuwsgierig geworden, ik hoop je in mijn les te zien! Groetjes Carolina.
verified badge
De taalcursussen Nederlands voor Russischtalige worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student.
* Basiscursus
* Zakelijk cursus
* Nederlands voor Russischtalige
* Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur
* Taal op reis
De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Nederlandse taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Nederlandse cultuur
verified badge
Omdat Frans mijn moedertaal is, kan ik helpen bij het voorbereiden van hoorcolleges en het zelfvertrouwen van studenten op welke manier dan ook vergroten
Ik heb veel ervaring met het spreken van Frans voor werk- en onderwijsdoeleinden
Ik bereik een hoge mate van tevredenheid over mijn studenten. Ik pas mijn lessen aan aan de behoeften van de leerling
Ik ben er zeker van dat ik u op elk niveau kan helpen en ik heb er alle vertrouwen in dat ik u kan helpen uw Franse spreekvaardigheid te verbeteren. Communiceer gerust uw doelstellingen
verified badge
Spaans is een leuke en interessante taal om te leren. Hiermee kun je niet alleen door Spanje reizen en met een van de grappigste en leukste bevolkingsgroepen van Europa spreken, nieuwe geweldige plekken bezoeken en genieten van echt Spaans eten, maar het is ook de op een na meest gesproken taal ter wereld!

Als je een beginner bent, zal ik je helpen met de basisbeginselen van de Spaanse taal, zodat je de taal en de grammatica begint te begrijpen, terwijl je een paar zinnen en woorden kunt zeggen.

Als je al een beetje Spaans spreekt, geen probleem! We kunnen de taal oefenen door elk gewenst gespreksonderwerp te kiezen om het gewenste doel te bereiken.

Ga met mij mee op deze reis, ik kan niet wachten om je te ontmoeten!
verified badge
Ik ben leerkracht in het basisonderwijs en kan helpen bij alle taalvakken, voor zowel volwassenen als kinderen : Begrijpend lezen, Taal, Spelling, Lezen, Woordenschat, Engels.

Op basis van jouw wensen maak ik mijn lessen, zodat jij stap voor stap zelfvertrouwen krijgt in wat je (nog) lastig vindt. Met spelletjes, puzzels, uitleg, gesprekken en oefenen wordt jij elke dag een beetje beter.

Wil je Nederlands leren of verbeteren, daar kunnen we ook aan werken. Ik woon zelf in Frankrijk en weet hoe moeilijk en leuk het is om een andere taal te leren spreken


I am a primary school teacher and can help with: Reading comprehension, Dutch, Spelling, Vocabulary, English. For adults and children.

Based on what you need, I create my lessons, so that you get confidence in what you (at the moment) find difficult. With games, puzzles, explanations, conversations and practice, you get better every day.

If you want to learn or improve your Dutch, I can help you as well. I myself am Dutch and live in France, so I know speaking another language can be difficult and yet is fun!
verified badge
Leer Arabisch en open de deur naar een geheel nieuwe cultuur!
Gepersonaliseerde, dynamische lessen, 100% op maat voor jou

Heb je altijd al Arabisch willen spreken, maar wist je niet waar je moest beginnen?
Je bent hier aan het juiste adres! Of je nu helemaal opnieuw begint of je huidige niveau wilt verbeteren, ik help je stap voor stap je doelen te bereiken.

Wat houden mijn lessen in?
📚 Praktische focus: leer wat je daadwerkelijk in het echte leven zult gebruiken
🗣️ Gesprek vanaf dag één
🌍 Nuttige woordenschat voor reizen, werk of het contact met mensen over de hele wereld
🧠 Duidelijke uitleg van grammatica en uitspraak
⏱️ Flexibele planning (kies de tijd die jou het beste uitkomt)
💻 Online (waar dan ook) of persoonlijk (indien in de buurt)
🎯 Extra materiaal, persoonlijke feedback en oefeningen afgestemd op jouw interesses

Voor alle niveaus en leeftijden:
✅ Kinderen en tieners
✅ Universitaire studenten
✅ Professionals en reizigers
✅ Taal- en cultuurliefhebbers

Waarom zou u Arabisch bij mij leren?

Ik spreek uw taal en begrijp uw uitdagingen
Ik maak gebruik van moderne, motiverende lesmethoden
Je leert niet alleen de taal, maar ook de cultuur en Arabische tradities
En het allerbelangrijkste: wij zorgen ervoor dat leren leuk en natuurlijk wordt!

Het beste moment om te beginnen is nu—
En Arabisch... dat ga je geweldig vinden!
✨ مرحباً (Welkom!)
verified badge
Ik bied cursussen op maat aan, zowel fysiek als op afstand, afhankelijk van de behoeften van elke student. Voor academische ondersteuning pas ik me aan het programma aan dat het kind of de jongere volgt, door de reeds behandelde concepten te verdiepen, moeilijke punten opnieuw uit te leggen of problematische thema's te ontleden.

Volwassenen geef ik voornamelijk basislessen Nederlands, maar ik kan mijn lessen aanpassen aan verschillende doelen. Bijvoorbeeld: het leren van de woordenschat voor een nieuwe functie, het voorbereiden op een examen (Selor, taalcertificering), het opfrissen van je kennis voor een sollicitatiegesprek of het verbeteren van je vermogen om effectief te communiceren in een professionele of persoonlijke context. Mijn aanpak is altijd flexibel, studentgericht en gericht op het versterken van zowel begrip als zelfvertrouwen.
verified badge
Heeft jouw kind moeite met een bepaald vak of wil hij/zij extra oefenen voor de doorstroomtoets, CITO of IEP? Misschien is leren lastig door ADHD, dyslexie of een ander leerprobleem. Ik help graag om jouw kind weer met meer zelfvertrouwen te laten leren!

Na jaren als groepsleerkracht (groep 1 t/m 8) te hebben gewerkt geef ik nu online begeleiding en bijles aan leerlingen die net dat beetje extra hulp nodig hebben. Met mijn ervaring en vakkennis bied ik persoonlijke ondersteuning bij verschillende vakken en help ik kinderen goed voorbereid naar de middelbare school.

Persoonlijk
Elke les is 100% afgestemd op het niveau, de (leer)behoefte en de leerstijl van de leerling: spelenderwijs, met meer herhaling of juist veel afwisseling. Jij als ouder blijft altijd betrokken: na elke les ontvang je een korte terugkoppeling en we bespreken regelmatig de voortgang.

Deskundig
Tijdens - en vooral ook na - mijn jaren als groepsleerkracht in het basisonderwijs heb ik veel (vak)didactische en pedagogische kennis opgedaan. Mijn aanpak is theoretisch onderbouwd. Ik werk met gestructureerde materialen, ben op de hoogte van de verschillende lesmethodes die op school gebruikt worden en blijf zelf ook leren.

Visueel
Veel kinderen begrijpen en onthouden beter als ze het kunnen zien. Vaak helpt een schema, een tekening of een afbeelding heel erg om iets te begrijpen. Door middel van 'visual thinking' worden dingen inzichtelijk en onthoud je het ook beter! In mijn online lessen delen we daarom samen een virtueel whiteboard, waar we allebei aantekeningen op kunnen maken.

Doelgericht
Volgens het principe Leren Zichtbaar Maken neem ik leerlingen mee in hun leerproces. Samen zoeken we uit welke leerdoelen al goed gaan en welke nog niet zijn behaald. Ik maak een plan van aanpak met daarin gerichte oefeningen, strategieën en ondersteuning, afgestemd op de behoeften van je kind. Aan het begin van elke les bespreken we aan welke doelen we gaan werken en gedurende de les kijken we daarop terug.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Xiomara