facebook
favorite buttonMarkeer als favoriet
favorite buttonMarkeer als favoriet
van19.00EUR/ h

Bijles voor kinderen van de lagere school of eerste graad

Ik wil op een leuke, en speelse manier kinderen helpen met hun lessen als ze iets niet snappen. Ik ben zeer geduldig en behulpzaam. Ik ben een student van het vijfde middelbaar aso, dus de ervaring voor lagere school en de eerste graad van het middelbaar heb ik wel. Hopelijk tot snel!

Locatie

Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Genk, België

|
Use ctrl + wheel to zoom!
+

Algemene info

Leeftijd:
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Niveau van de leerling:
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur:
30 minuten
45 minuten
60 minuten
90 minuten
120 minuten
De les wordt gegeven in:Nederlands

Stel een vraag

Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Amber snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  
  
  
  
  
  
  
4
  
  
  
  
  
  
  
5
  
  
  
  
  
  
  
6
  
  
  
  
  
  
  
7
  
  
  
  
  
  
  
8
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 8:00
  Zondag om 8:00
9
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 9:00
  Zondag om 9:00
10
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 10:00
  Zondag om 10:00
11
  
  
  Woensdag om 11:00
  
  
  Zaterdag om 11:00
  Zondag om 11:00
12
  Maandag om 12:00
  Dinsdag om 12:00
  Woensdag om 12:00
  Donderdag om 12:00
  Vrijdag om 12:00
  Zaterdag om 12:00
  Zondag om 12:00
13
  Maandag om 13:00
  Dinsdag om 13:00
  Woensdag om 13:00
  Donderdag om 13:00
  
  Zaterdag om 13:00
  Zondag om 13:00
14
  Maandag om 14:00
  Dinsdag om 14:00
  Woensdag om 14:00
  Donderdag om 14:00
  
  Zaterdag om 14:00
  Zondag om 14:00
15
  
  
  Woensdag om 15:00
  
  
  Zaterdag om 15:00
  Zondag om 15:00
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Online reputatie

  • Leraar sinds oktober 2023
  • Verbonden met Google

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  
  
  
  
  
  
  
4
  
  
  
  
  
  
  
5
  
  
  
  
  
  
  
6
  
  
  
  
  
  
  
7
  
  
  
  
  
  
  
8
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 8:00
  Zondag om 8:00
9
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 9:00
  Zondag om 9:00
10
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 10:00
  Zondag om 10:00
11
  
  
  Woensdag om 11:00
  
  
  Zaterdag om 11:00
  Zondag om 11:00
12
  Maandag om 12:00
  Dinsdag om 12:00
  Woensdag om 12:00
  Donderdag om 12:00
  Vrijdag om 12:00
  Zaterdag om 12:00
  Zondag om 12:00
13
  Maandag om 13:00
  Dinsdag om 13:00
  Woensdag om 13:00
  Donderdag om 13:00
  
  Zaterdag om 13:00
  Zondag om 13:00
14
  Maandag om 14:00
  Dinsdag om 14:00
  Woensdag om 14:00
  Donderdag om 14:00
  
  Zaterdag om 14:00
  Zondag om 14:00
15
  
  
  Woensdag om 15:00
  
  
  Zaterdag om 15:00
  Zondag om 15:00
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Deel deze pagina


Wiskunde / Statistiek / Informatica
Ik ben een Master in de informatica en ik ben gepassioneerd door wetenschap en vooral wiskunde (en statistiek) omdat dit uiteraard de basis vormt voor alle exacte wetenschappen en de meeste humane wetenschappen. Ik kan 1e, 2e, 3e graad middelbaar onderwijs (ASO/TSO/BSO/KSO) student en hogeschool studenten les geven, oefeningen laten maken en samen overlopen en begeleiden in het gehele leerproces. Een student aan de universiteit kan op aanvraag.

Nederlandse lessen voor elk niveau / Dutch lessons at any level.
Het allerbelangrijkste voor mij is dat we plezier hebben tijdens het leren – dat maakt alles een stuk leuker! In de lessen help ik je graag met je vragen over Nederlandse grammatica en kunnen we samen werken aan je spreek-, schrijf- en/of luistervaardigheid. Heb je huiswerk waar je hulp bij nodig hebt? Dat kan natuurlijk ook! Laat me weten op welk niveau je nu zit en wat je graag wilt leren. Ik daag je graag uit, maar zorg ervoor dat het altijd leuk blijft en dat je niet te veel in één keer hebt. De vermelde prijzen gelden voor een les voor 1 persoon.

Wiskunde / stat / proba, natuurkunde / scheikunde en bio, bij jou thuis, bij mij of op afstand
Frans-Belgische docent geeft (ook in het nederlands!), voor secundair en hoger, privélessen wiskunde (inclusief financiën), kansrekening en statistiek, natuurkunde/scheikunde/bio (voor natuurkunde/scheikunde/bio: alleen secundair niveau, tot 'in 5de Belg), Gaat, indien nodig, naar uw huis (Brussel + Waals en Vlaams-Brabant), voor dan minimum 2 uur. Geweldige ervaring en veel oefeningen! Mogelijkheid tot leren op afstand (Skype, Facebook, enz.). Voor Frankrijk: alleen cursussen voor afstandsonderwijs. Voor wiskunde in het bijzonder: ik geef veel lessen (voor alle middelbare scholen tot wiskunde 6 en hoger) over factorisatie, 1e en 2e graads vergelijkingen (met studie van parabolen), limieten, afgeleiden, integralen, exponentiëlen en logaritmen, en trigonometrie . Ook word ik af en toe ingeschakeld voor analytische meetkunde in de ruimte (vergelijkingen van lijnen en vlakken). In statistiek en waarschijnlijkheden: beschrijvende en inferentiële statistiek (univariate en bivariate) (met betrouwbaarheidsintervallen en hypothesetoetsen), voor secundair en hoger onderwijs.

Bijles Rekenen voor MBO + HBO (waaronder Wiscat-, Landelijke Kennistoets LKT- en andere Pabo-rekentoetsen)
Als bevoegd wiskundedocent geef ik online 1-op-1 bijles Rekenen voor het Beroepsonderwijs: - op MBO-niveau, ter voorbereiding van MBO-rekentoetsen; - op HBO-niveau, waaronder de Wiscat-rekentoets, de Landelijke Kennis-rekentoets (LKT) en andere Pabo-rekentoetsen. Stap voor stap nemen we de leerstof samen door, zodat je het goed onder de knie krijgt. Rekenen leer je door te doen! Het geeft mij veel voldoening als de student mooie cijfers haalt. Ook bijles in de avonden, weekenden en schoolvakanties.

Nederlands - ITNA voorbereiding voor anderstaligen: doelgericht en intensief
Op een efficiënte, intensieve manier voorbereiden op de ITNA (Interuniversitaire Taaltest Nederlands), aan de hand van op maat gemaakte oefeningen. We oefenen samen op taal in gebruik, grammatica en woordenschat, gatenteksten, ordeningsoefeningen, dictee, presentaties en argumentatie. Wil je graag Nederlands leren op een ander niveau (A1 - C1) of ben je moedertaalspreker met een specifieke vraag, bekijk dan zeker mijn andere les "Nederlands voor anderstaligen en moedertaalsprekers".

Toelatingsexamen arts-tandarts , vakbegeleiding en voorbereiding
Ik bereid de student voor op het toelatingsexamen voor geneeskunde en/of tandheelkunde. Omdat hier veel werk in kruipt, raad ik aan zowel een vroege als welvoorziene voorbereiding te genieten zodat de slaagkansen voor dit examen optimaal zijn. De vakken die aan bod komen zijn wiskunde, biologie, chemie en fysica. Ook wordt er gedrillt op de stilleestekst van het namiddagdeel. Er worden ook tips gegeven mbt het afleggen van het examen zelf, de structuur van de vragen en hoe je best begint.

Tijd om Nederlands te leren ( Nederlands voor Russischtalige)
De taalcursussen Nederlands voor Russischtalige worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student. * Basiscursus * Zakelijk cursus * Nederlands voor Russischtalige * Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur * Taal op reis De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Nederlandse taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Nederlandse cultuur

Nederlands voor alle niveaus, situaties. Volledige onderdompeling.
Elke klasse is afgestemd op de eisen en / of behoeften van het individu. Wil je carrièremogelijkheden verbeteren; zakelijk Nederlands leren of verbeteren, waar elke klas aandacht aan zal besteden. Want die kennen het Nederlands al; uitbreiding van bestaande kennis samen met een dieper cultureel begrip en inzicht. Alle studenten krijgen vooraf lesrooster ter beoordeling (afhankelijk van de tijd). De nadruk ligt op totale onderdompeling op een leuke en begrijpelijke manier, zonder belangrijke aspecten zoals grammatica, etc. weg te laten. ENKELE BEOORDELINGEN: Chevaan: Catherina is zonder twijfel DE beste docent die we kennen. Ze is buitengewoon betrokken en is altijd op zoek om haar studenten te inspireren. Ze deed haar uiterste best om onze zoon te helpen met zijn Duits. Ze biedt uitstekend studiemateriaal, boeiend huiswerk en volgt op om ervoor te zorgen dat haar studenten de stof echt hebben begrepen. Brian: Catharina heeft onze 11-jarige dochter de afgelopen maanden les gegeven en we zijn erg onder de indruk van haar uitstekende vooruitgang in deze korte tijd. Catharina heeft een zeer goede verstandhouding opgebouwd met onze dochter en is geduldig en deskundig. Onze dochter kijkt altijd uit naar haar volgende les en levert zelfs op tijd haar huiswerk in! We zouden Catharina ten zeerste aanbevelen aan iedereen die een nieuwe taal wil leren. Afeisha: Zeer professioneel, vriendelijk en informatief. Ik heb het gevoel dat Catharina me zal helpen om te bereiken waar ik moet. Ze geeft niet alleen les uit het boek, ze geeft ook les op een manier waarmee je je gemakkelijk kunt mengen. Ik ben opgewonden om meer van haar te leren. Egle: Geweldige tutor! Catharina past lessen aan naar eigen behoefte, geeft zeer duidelijke uitleg en werkt vooral aan de uitspraak van de taal. Bij elke les zorgt ze voor lesmateriaal.

Wiskunde, Wetenschappen, Algebra, Calculus, Statistiek: Hoger Onderwijs - privéles.
Hulp nodig bij wiskunde en wetenschappen (fysica, chemie,...)? Als burgerlijk ingenieur, 33, help ik je graag verder! Bijleren op jouw tempo en met veel voorbeelden om de leerstof te verduidelijken. Ik heb reeds jaren ervaring in het aanleren van eenvoudige en complexe leerstof. De lessen verlopen als volgt. Allereerst gaan we samen op zoek naar de grootste struikelblokken van de student. Deze kunnen zowel gerelateerd zijn aan de leerstof als aan de studiemethode. Vanaf daar werk ik verder op het tempo van de student en moedig ik hen aan om zoveel mogelijk vragen te stellen. Ik geef hen ook tips en tricks, en verbeter hun werkwijze waar nodig. Tijdens de les geef ik veel voorbeelden om de leerstof interessanter te maken en lossen we samen oefeningen op. Eens de student de oefeningen uit de les beheerst, geef ik nog enkele uitdagende oefeningen om ook te testen op het diepere begrip van de leerstof. Op die manier probeer ik de student optimaal voor te bereiden op zijn/haar toets of examen. Leren moet echter ook aangenaam zijn. Daarom streef ik altijd naar een goede band met de student door een spontane en positieve aanpak. Verder ben ik ook heel geduldig. Dit alles verlaagt de drempel om vragen te stellen en verbetert het leerproces van de student. Ben je geïnteresseerd? Aarzel niet om mij te contacteren! Graag tot binnenkort! Tim

Gepersonaliseerde Nederlandse les van een native speaker!
Mijn naam is Doranzyò en ik verwelkom u graag bij een van mijn lessen Nederlands. Deze cursus is geschikt voor iedereen, ongeacht het CEFR-niveau: A0, A1, A2, B1, B2, C1 en C2. Graag vertel ik u iets over mij, zodat u een beter beeld krijgt van wie ik ben en wat mijn werkwijze is: Taal en haar wortels interesseren mij al mijn hele leven en er gaat geen dag voorbij zonder dat ik een taal leer of erover nadenk. Het klinkt misschien flauw, maar je hebt er enorm veel baat bij. Ik leer je de taal met passie en je zult niets vergeten. Psychologie is ook een van mijn passies en met mijn kennis daarover weet ik precies hoe ik je op de best mogelijke manier kan leren, met bewezen psychologische methoden, om informatie veel sneller en op een leuke manier te onthouden. Laten we eens praten en kijken of ik iets voor u kan betekenen!

Lessen voor iedereen die snel Nederlands wil leren
Tijdens mijn Nederlandse taallessen verzorg ik boeiende en interactieve sessies die zijn afgestemd op de behoeften van alle leerlingen, inclusief kinderen. Ik gebruik verschillende lesmethoden, zoals spelletjes, liedjes en verhalen, om het leerproces leuk en effectief te maken. Of je nu een beginner bent of je taalvaardigheid wilt verbeteren, mijn lessen zijn flexibel en aangepast aan jouw tempo en leerstijl. Samen gaan we op reis om de Nederlandse taal op een leuke en dynamische manier onder de knie te krijgen!

Nederlands Inburgeringsexamen, Zakelijk Nederlands voor expats en Nederlands voor beginners, specifieke examens, Nt2 Staatsexamen
Ik geef lessen voor het Nt2 Staatsexamen en het Inburgeringsexamen, en Zakelijk Nederlands voor expats en mensen die alledaags Nederlands willen leren. Tijdens de cursus voor het inburgeringsexamen leren studenten over geschiedenis, aardrijkskunde en basiswoordenschat, de onderwerpen van het examen. Ze leren hoe ze eenvoudige vragen moeten beantwoorden. Naast voorbereidende lessen voor het Inburgeringsexamen, geef ik ook Zakelijk Nederlands aan expats. Online lessen worden gegeven via Google Meet, MS Teams en andere online platforms. De lessen worden zowel online als op locatie in Den Haag gegeven. Er zijn zowel privélessen als groepslessen beschikbaar. Ik ben er trots op dat al mijn leerlingen die ik heb voorbereid op hun Nederlandse examens, met hoge cijfers zijn geslaagd:)

Gemakkelijk te begrijpen wiskunde met gemakkelijk te onthouden tips!
Bent u op zoek naar een competente wiskundeleraar om uw kind te begeleiden bij de uitdagingen van rekenen, algebra en meetkunde? Zoek niet meer! Ik bied privé wiskundelessen aan, aangepast aan basisschoolleerlingen, middelbare scholieren en middelbare scholieren tegen een betaalbare prijs. Met mijn ervaring en passie voor wiskunde ben ik ervan overtuigd dat ik uw kind kan helpen zijn vaardigheden te ontwikkelen en zijn academische doelen te bereiken. Of je nu regelmatig ondersteuning nodig hebt gedurende het schooljaar of een intensieve voorbereiding op specifieke examens nodig hebt, ik pas me aan de individuele behoeften van elke leerling aan. Ik ben geduldig, een leraar en ik gebruik interactieve en leuke lesmethoden om wiskunde toegankelijker en interessanter te maken. Hier vindt u een overzicht van de diensten die ik aanbied: 🔹 Academische ondersteuning en gepersonaliseerde monitoring 🔹Wiskundige concepten uitgelegd 🔹 Problemen oplossen 🔹Voorbereiding op examens en beoordelingen 🔹Versterking van wiskundige grondslagen Aarzel niet om nu contact met mij op te nemen om een sessie te boeken of voor meer informatie. Samen kunnen we van wiskunde een spannend en waardevol vak voor uw kind maken! Boek nu en geef uw kind de kans om te schitteren in wiskunde! Ik kijk ernaar uit om met u samen te werken en uw kind te helpen vooruitgang te boeken in de wereld van getallen en vergelijkingen! Met vriendelijke groeten,

Nederlandse conversatie voor kinderen en volwassenen, om te lezen, te schrijven en de taal te begrijpen.
In onze les zullen we ontspannen zijn, ik zal je helpen met de Nederlandse conversatie, de grammatica, lezen (zoals een artikel of een onderwerp wat ik je zal geven). Ik zal studenten helpen voor beginners-lager-intermediair niveau. Na elke les geef ik je huiswerk mee voor de volgende les. Tussen de twee lessen door kun je me altijd een vraag stellen over het onderwerp dat we hebben besproken. Als je een onderwerp hebt wat je graag zou willen leren over de Nederlandse taal, laat het me weten. Ik zie je graag in mijn klas.

Bijles in wiskunde en wetenschappen (natuurkunde, scheikunde) tot en met MYP (IB)/IGCSE (Cambridge/Edexcel etc.)/S5 (Europees) niveau
Wiskundecursus gegeven door een afgestudeerde ingenieur met meer dan 14 jaar ervaring in het lesgeven in wiskunde tot en met bachelorniveau. Ik heb ook meer dan 9 jaar ervaring in het lesgeven en begeleiden van gestandaardiseerde tests zoals de GRE en SAT. Ik kan u helpen deze gestandaardiseerde cursussen (GRE, SAT en zelfs TOEFL) effectiever te leren. Ik bied wiskundelessen voor studenten van verschillende niveaus, waaronder bachelorstudenten, IB-studenten (Math SL en Math HL), A-niveau studenten, Europese S6- en S7-studenten, GCSE-studenten en IGCSE-studenten. Ik geef ook wetenschappelijke cursussen in natuurkunde en scheikunde voor studenten tot het Europese hoger secundair niveau, evenals voor IB- en A-niveau studenten. Daarnaast bied ik biologielessen aan voor studenten tot het Europees secundair niveau, GCSE-niveau en IGCSE-niveau. Momenteel geef ik les aan een divers scala aan studenten, waaronder: - GCSE-studenten - IGCSE-studenten - IB-studenten - Europese scholieren - Studenten op AS/A-niveau - Lycée Vauban-studenten - Studenten Atheneum van Luxemburg Mijn huidige leerlingen komen van de volgende scholen: Nationaal: 1. St Georges International School, Luxemburg, Edexcel (Pearson) Curriculum (10 studenten) 2. Internationale School van Luxemburg, Luxemburg, IB-curriculum (6 studenten) 3. Lycée Athénée de Luxembourg, Luxemburg, IB Curriculum (4 studenten) 4. Lycée - Internationale school Michel Lucius, Luxemburg, Cambridge Curriculum (6 studenten) 5. Europese School Kirchberg, Luxemburg, Europees curriculum (4 studenten) 6. Lycée Aline Mayrisch, Luxemburg, Luxemburgs curriculum (1 student) 7. Lënster Lycée International School, Luxemburg, Europees curriculum (2 studenten) Internationale: 8. Internationale School van Den Haag, Nederland, IB-curriculum (1 student) 9. Internationale School van Nice, Frankrijk, IB-curriculum (2 studenten) 10. Merchiston Castle School, Edinburgh, Schotland, Edexcel (Pearson)/Cambridge (1 leerling) 11. Silverline Private School, Limassol, Cyprus, nationaal curriculum van het Verenigd Koninkrijk (1 student) 12. North Broward Preparatory School, Florida, VS, IB-curriculum (1 student) 13. King Solomon School, Israël, IB-curriculum (1 student) 14. De Europese School van Bergen, Nederland, Europees curriculum (1 student) Ik geef ook huiswerkhulp aan scholieren, en de voortgang van studenten kan worden beoordeeld door middel van periodieke tests volgens de eisen van ouders of de studenten zelf. Opmerking: Houd er rekening mee dat hoewel sommige van mijn studenten cursussen in het Frans, Duits of Zweeds hebben gegeven, mijn primaire onderwijstaal Engels is. Aangezien het onderwerp wiskunde is, is het over het algemeen gemakkelijk om de taak te begrijpen en ik leg de antwoorden in het Engels uit.