facebook
favorite button
member since icon
Sinds oktober 2023
Leraar sinds oktober 2023
Bijles voor kinderen van de lagere school of eerste graad
course price icon
Van 19 € /h
arrow icon
Ik wil op een leuke, en speelse manier kinderen helpen met hun lessen als ze iets niet snappen. Ik ben zeer geduldig en behulpzaam. Ik ben een student van het vijfde middelbaar aso, dus de ervaring voor lagere school en de eerste graad van het middelbaar heb ik wel. Hopelijk tot snel!
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Genk, België
Leeftijd
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
90 minuten
120 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik ben afkomstig uit Vlaanderen, Hasselt, en woonde enkele jaren in Luik, nu woon ik in Tongeren op 20 minuten rijden van Luik.

Ik bied je individuele hulp in het Nederlands.

Omdat elke student anders is, zijn deze cursussen erop gericht om je te helpen Nederlands te leren op een manier die jij leuk vindt. Om op de beste manier vooruitgang te boeken en om effectief te werken. Dit om een individuele werkwijze te verwerven en aan te passen.
verified badge
Ik ben een Master in de informatica en ik ben gepassioneerd door wetenschap en vooral wiskunde (en statistiek) omdat dit uiteraard de basis vormt voor alle exacte wetenschappen en de meeste humane wetenschappen.

Ik kan 1e, 2e, 3e graad middelbaar onderwijs (ASO/TSO/BSO/KSO) student en hogeschool studenten les geven, oefeningen laten maken en samen overlopen en begeleiden in het gehele leerproces.

Een student aan de universiteit kan op aanvraag.

verified badge
Ik ben perfect tweetalig en geef privélessen Nederlands, persoonlijk of online.
Sinds 1993 oefen ik elke dag Nederlands, zowel professioneel als privé.
Schoolopvolging en hulp bij revisie en examens voor studenten.
Correctie van samenvattingen en TFE op verzoek ...
Wil je van je jaar een succes maken of moet je Nederlands leren voor je job, neem dan contact met mij op!
Ik ben de ideale persoon om jou te helpen de Nederlandse taal te leren!
verified badge
Met veel passie wil ik je de mooie Italiaanse taal aanleren volgens jouw behoeften. Wil je een snelcursus ter voorbereiding op je vakantie of wil je de taal stap voor stap goed onder de knie krijgen, wil jij je voorbereiden op een examen, ... het kan allemaal.

Ben jij nieuwkomer in België en wil je het Nederlands aanleren/bijschaven of heeft je kind van de lagere school en / of 1ste graad middelbaar huiswerkbegeleiding nodig?
Als gediplomeerde leerkracht met een opleiding Gezinswetenschappen kan dit in een gemoedelijke sfeer op een professionele manier.

Zit jou kind in de lagere school en heeft het hulp nodig bij het maken van het huiswerk of heeft je kind extra uitleg nodig, dat kan allemaal aangeboden worden in een gemoedelijke sfeer bij mij of bij jou thuis, maar het kan ook online.
Ik bied ook hulp voor het vak Frans in het 1ste en 2de middelbaar.
verified badge
Ik heb een diploma academische bachelor Wiskunde met onderscheiding en een master in Data Science & Biostatistiek met grote onderscheiding behaald aan de UHasselt. Ik heb een toneeldiploma en ben oud-leiding bij de scouts (dus ik heb enige ervaring met kinderen). Verder heb ik al enige tijd als full time wiskunde leerkracht in de 3de graad voor de klas gestaan. Momenteel ben ik doctoraatstudent in de statistiek aan de UHasselt en geef ik lessen statistiek in verschillende bacheloropleidingen.

We kijken op een aangename, rustige manier waar de problemen zitten en ik probeer vooral meer bij te sturen op het begrijpen van de leerstof, eerder dan het zo snel mogelijk blindelings kunnen toepassen. Door mijn jarenlange ervaring heb ik ook veel oefeningen en voorbeeldtoetsen klaarliggen.
verified badge
Algemene ondersteuning bij wiskunde, economie, statistiek en/of boekhouden.
Ik ben zeer flexibel wat planning betreft. Ik ben handelsingenieur en Master in Financial Management (beide met onderscheiding) en heb jarenlange bedrijfservaring als bedrijfsleider. Brede algemene kennis en achtergrond komt goed van pas om zaken te duiden, te kaderen, voorbeelden te geven, edm. Ondertussen heb ik meer dan 5000 uur aan bijleservaring.
Aan motivatie geen gebrek om samen jouw doelen te bereiken!
verified badge
Als leerkracht chemie is het natuurlijk altijd fijn om buiten school ook nog mensen met moeilijkheden verder te helpen.
Zelf geef ik les aan leerlingen met leerproblemen waardoor het vaak gemakkelijk is om de problemen op te sporen en hieraan te werken.
Ik ben iemand die enorm vlot is in omgang, waardoor het ook gemakkelijker is om geïnteresseerd te blijven en de leerstof te verwerken.

Mijn kennis van chemie is vrij ruim. Zowel de organische als de anorganische chemie.
Ik geef voornamelijk les in de 1ste en 2de graad (1ste, 2de, 3de en 4de middelbaar).
Ik beschik over een heleboel lesmateriaal en methodes om je de leerstof eigen te maken.
Ook wanneer je een enorme achterstand hebt (bv door overschakeling van een studierichting) is het (mits voldoende inzet) geen probleem om je helemaal op weg te helpen.

Heb je interesse om eens een bijles te proberen aarzel dan niet en neem contact op!
verified badge
40 jaar gaf ik les o.a. in Nederlands.
Ik bereid de les uiteraard goed voor aan de hand van door jou aangeleverd materiaal.
Normaal gesproken duurt een les een uur maar als je wilt kan het langer of korter.
Ik gaf les aan gymnasiasten voor grammatica en die haalden na de bijlessen een 9.
Dat wil jij toch ook!!
verified badge
Ik geef bijles en huiswerkbegeleiding voor het vak Nederlands. Hierbij gaat het niet alleen om de Nederlandse grammatica, spelling en woordenschat, maar ook om begrijpend lezen, literatuur en vertaaltheorieën.

In mijn lessen richt ik me volledig op waar je hulp bij nodig hebt. Als je bijvoorbeeld graag extra uitleg wilt over dingen waar je tegenaan loopt, of begeleiding zou willen bij het huiswerk of bij het maken van een werkstuk, een boeksamenvatting of een spreekopdracht, dan help ik je daar graag bij!

De lessen houd ik flexibel. Deze kunnen bijvoorbeeld altijd afgezegd worden en ze hoeven niet met veel tijd van tevoren te worden ingepland. Ik wil mijn relatie met de leerling en ouders persoonlijk houden, aangezien ik zelf ook maar een student ben.

Stuur me een bericht als je vragen hebt of een afspraak in wilt plannen en hopelijk tot snel!
verified badge
Nederlandse les op maat voor kinderen en volwassenen. Ik heb twee jaar Nederlandse les gegeven in bedrijven via een professioneel taalinstituut te Luik.
Leerlingen van lager onderwijs tot universiteit of volwassenen voor privé of professionele doeleinden.
Focus op spreken maar indien gewenst kan extra aandacht voor grammatica ook.
Algemene cursus of specifiek op maat, voor beginners tot gevorderde sprekers.

Contacteer me volledig vrijblijvend voor meer info en we spreken samen af welk soort les je zou willen.
verified badge
Ik heb zelf in de middelbare school Latijn-Moderne Talen gestudeerd en heb vervolgens aan de universiteit de studies Frans-Spaans (Vertaler) aangevat. Ik geef bijles in talen, help de student met studeren, stel schema's op, ik ondervraag de student, stel oefeningen en testen op en probeer de student zo goed als ik kan te sturen en te helpen.
verified badge
Als ervaren leerkracht met 8 jaar ervaring bied ik persoonlijke en doelgerichte bijlessen aan voor leerlingen van de lagere school in Nederlands en wiskunde. Mijn aanpak is steeds op maat van het kind, waarbij ik rekening houd met de specifieke noden en behoeften van elke leerling.

Mijn werkwijze:
Individuele aanpak: Elk kind is uniek. Daarom start ik met een korte kennismaking om te achterhalen waar de leerling extra ondersteuning nodig heeft.

Ondersteuning bij de huidige lessen: Ik help bij het begrijpen en inoefenen van de leerstof die in de klas wordt aangeboden, zodat het kind meer zelfvertrouwen krijgt en beter kan volgen op school.

Extra oefeningen en oefenblaadjes: Ik voorzie aanvullend materiaal op maat, zoals spelenderwijs leren, werkblaadjes,... om de leerstof beter te begrijpen.

Automatiseren van kennis: Sommige vaardigheden, zoals tafels leren, splitsingen en letterherkenning, vragen extra inoefening. Door herhaling en speelse methodes zorg ik ervoor dat deze kennis beter blijft hangen.

Werken op het tempo van het kind: We nemen de tijd die nodig is om de leerstof goed te begrijpen, zonder druk of stress.

Eventueel contact met de klasleerkracht: Indien gewenst, kan ik in overleg met de leerkracht bekijken waar de grootste noden liggen en hoe we de bijlessen optimaal kunnen afstemmen op wat in de klas wordt aangebracht.

Mijn doel is om kinderen op een positieve en motiverende manier te ondersteunen, zodat ze groeien in zelfvertrouwen en leerplezier!
verified badge
Hallo! Ik ben Bo, een enthousiaste laatstejaarsstudent Latijn-Moderne Talen. Volgend jaar begin ik de lerarenopleiding.
Ik geef bijles in:
🇳🇱 Nederlands (grammatica, spelling, literatuur, spreekvaardigheid, ...)
🇫🇷 Frans (grammatica, leesvaardigheid en vertalen)
🇬🇧 Engels (grammatica, conversatie, en tekstbegrip)

Ik heb ervaring met lesgeven in de basisschool (5de leerjaar) en heb dus ook veel geduld met leerlingen.
verified badge
Deze klas is bedoeld voor het leren en oefenen van de Nederlandse taal. We zullen zowel focussen op grammatica als op uitspraak. Ik ben in studente die al haar hele leven in België woont. Mijn passie voor taal inspireerde me om anderen hiermee te helpen. Ik geef mijn lessen op een leuke en interactieve manier, met de nodige uitdagingen.
verified badge
Ontdek Nederlandse cursussen speciaal ontworpen voor Franstaligen die vol vertrouwen, nauwkeurig en met plezier vooruitgang willen boeken. Als moedertaalspreker, geboren in Hasselt en opgegroeid in Vlaanderen, heb ik dictie, welsprekendheid en drama gestudeerd. Mijn Nederlands is daarom niet alleen mijn moedertaal: het is een taal die ik beheers, gebruik en met professionele precisie uitspreek.

Ik ben beëdigd vertaler en tolk Nederlands en geef sinds 2005 les. Ik heb lesgegeven aan gerenommeerde instellingen zoals de Language Academy, het CLL, My Sherpa, en ook in het verplichte onderwijs, waaronder taalonderdompelingsprogramma's. Deze diverse ervaring stelt me in staat mijn methoden aan te passen aan alle niveaus: beginners, gevorderden, kinderen, volwassenen en professionals.

Mijn cursussen behandelen alle vaardigheden: luistervaardigheid, conversatie, lezen, schrijven en uitspraak. Elke student profiteert van persoonlijke, gestructureerde en motiverende begeleiding in een zorgzame omgeving waar de vooruitgang meetbaar is.

Als zelfstandige met een nevenfunctie zijn mijn activiteiten aangegeven en ben ik volledig bij met mijn bijdragen aan de UCM.
message icon
Contacteer Amber
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik ben afkomstig uit Vlaanderen, Hasselt, en woonde enkele jaren in Luik, nu woon ik in Tongeren op 20 minuten rijden van Luik.

Ik bied je individuele hulp in het Nederlands.

Omdat elke student anders is, zijn deze cursussen erop gericht om je te helpen Nederlands te leren op een manier die jij leuk vindt. Om op de beste manier vooruitgang te boeken en om effectief te werken. Dit om een individuele werkwijze te verwerven en aan te passen.
verified badge
Ik ben een Master in de informatica en ik ben gepassioneerd door wetenschap en vooral wiskunde (en statistiek) omdat dit uiteraard de basis vormt voor alle exacte wetenschappen en de meeste humane wetenschappen.

Ik kan 1e, 2e, 3e graad middelbaar onderwijs (ASO/TSO/BSO/KSO) student en hogeschool studenten les geven, oefeningen laten maken en samen overlopen en begeleiden in het gehele leerproces.

Een student aan de universiteit kan op aanvraag.

verified badge
Ik ben perfect tweetalig en geef privélessen Nederlands, persoonlijk of online.
Sinds 1993 oefen ik elke dag Nederlands, zowel professioneel als privé.
Schoolopvolging en hulp bij revisie en examens voor studenten.
Correctie van samenvattingen en TFE op verzoek ...
Wil je van je jaar een succes maken of moet je Nederlands leren voor je job, neem dan contact met mij op!
Ik ben de ideale persoon om jou te helpen de Nederlandse taal te leren!
verified badge
Met veel passie wil ik je de mooie Italiaanse taal aanleren volgens jouw behoeften. Wil je een snelcursus ter voorbereiding op je vakantie of wil je de taal stap voor stap goed onder de knie krijgen, wil jij je voorbereiden op een examen, ... het kan allemaal.

Ben jij nieuwkomer in België en wil je het Nederlands aanleren/bijschaven of heeft je kind van de lagere school en / of 1ste graad middelbaar huiswerkbegeleiding nodig?
Als gediplomeerde leerkracht met een opleiding Gezinswetenschappen kan dit in een gemoedelijke sfeer op een professionele manier.

Zit jou kind in de lagere school en heeft het hulp nodig bij het maken van het huiswerk of heeft je kind extra uitleg nodig, dat kan allemaal aangeboden worden in een gemoedelijke sfeer bij mij of bij jou thuis, maar het kan ook online.
Ik bied ook hulp voor het vak Frans in het 1ste en 2de middelbaar.
verified badge
Ik heb een diploma academische bachelor Wiskunde met onderscheiding en een master in Data Science & Biostatistiek met grote onderscheiding behaald aan de UHasselt. Ik heb een toneeldiploma en ben oud-leiding bij de scouts (dus ik heb enige ervaring met kinderen). Verder heb ik al enige tijd als full time wiskunde leerkracht in de 3de graad voor de klas gestaan. Momenteel ben ik doctoraatstudent in de statistiek aan de UHasselt en geef ik lessen statistiek in verschillende bacheloropleidingen.

We kijken op een aangename, rustige manier waar de problemen zitten en ik probeer vooral meer bij te sturen op het begrijpen van de leerstof, eerder dan het zo snel mogelijk blindelings kunnen toepassen. Door mijn jarenlange ervaring heb ik ook veel oefeningen en voorbeeldtoetsen klaarliggen.
verified badge
Algemene ondersteuning bij wiskunde, economie, statistiek en/of boekhouden.
Ik ben zeer flexibel wat planning betreft. Ik ben handelsingenieur en Master in Financial Management (beide met onderscheiding) en heb jarenlange bedrijfservaring als bedrijfsleider. Brede algemene kennis en achtergrond komt goed van pas om zaken te duiden, te kaderen, voorbeelden te geven, edm. Ondertussen heb ik meer dan 5000 uur aan bijleservaring.
Aan motivatie geen gebrek om samen jouw doelen te bereiken!
verified badge
Als leerkracht chemie is het natuurlijk altijd fijn om buiten school ook nog mensen met moeilijkheden verder te helpen.
Zelf geef ik les aan leerlingen met leerproblemen waardoor het vaak gemakkelijk is om de problemen op te sporen en hieraan te werken.
Ik ben iemand die enorm vlot is in omgang, waardoor het ook gemakkelijker is om geïnteresseerd te blijven en de leerstof te verwerken.

Mijn kennis van chemie is vrij ruim. Zowel de organische als de anorganische chemie.
Ik geef voornamelijk les in de 1ste en 2de graad (1ste, 2de, 3de en 4de middelbaar).
Ik beschik over een heleboel lesmateriaal en methodes om je de leerstof eigen te maken.
Ook wanneer je een enorme achterstand hebt (bv door overschakeling van een studierichting) is het (mits voldoende inzet) geen probleem om je helemaal op weg te helpen.

Heb je interesse om eens een bijles te proberen aarzel dan niet en neem contact op!
verified badge
40 jaar gaf ik les o.a. in Nederlands.
Ik bereid de les uiteraard goed voor aan de hand van door jou aangeleverd materiaal.
Normaal gesproken duurt een les een uur maar als je wilt kan het langer of korter.
Ik gaf les aan gymnasiasten voor grammatica en die haalden na de bijlessen een 9.
Dat wil jij toch ook!!
verified badge
Ik geef bijles en huiswerkbegeleiding voor het vak Nederlands. Hierbij gaat het niet alleen om de Nederlandse grammatica, spelling en woordenschat, maar ook om begrijpend lezen, literatuur en vertaaltheorieën.

In mijn lessen richt ik me volledig op waar je hulp bij nodig hebt. Als je bijvoorbeeld graag extra uitleg wilt over dingen waar je tegenaan loopt, of begeleiding zou willen bij het huiswerk of bij het maken van een werkstuk, een boeksamenvatting of een spreekopdracht, dan help ik je daar graag bij!

De lessen houd ik flexibel. Deze kunnen bijvoorbeeld altijd afgezegd worden en ze hoeven niet met veel tijd van tevoren te worden ingepland. Ik wil mijn relatie met de leerling en ouders persoonlijk houden, aangezien ik zelf ook maar een student ben.

Stuur me een bericht als je vragen hebt of een afspraak in wilt plannen en hopelijk tot snel!
verified badge
Nederlandse les op maat voor kinderen en volwassenen. Ik heb twee jaar Nederlandse les gegeven in bedrijven via een professioneel taalinstituut te Luik.
Leerlingen van lager onderwijs tot universiteit of volwassenen voor privé of professionele doeleinden.
Focus op spreken maar indien gewenst kan extra aandacht voor grammatica ook.
Algemene cursus of specifiek op maat, voor beginners tot gevorderde sprekers.

Contacteer me volledig vrijblijvend voor meer info en we spreken samen af welk soort les je zou willen.
verified badge
Ik heb zelf in de middelbare school Latijn-Moderne Talen gestudeerd en heb vervolgens aan de universiteit de studies Frans-Spaans (Vertaler) aangevat. Ik geef bijles in talen, help de student met studeren, stel schema's op, ik ondervraag de student, stel oefeningen en testen op en probeer de student zo goed als ik kan te sturen en te helpen.
verified badge
Als ervaren leerkracht met 8 jaar ervaring bied ik persoonlijke en doelgerichte bijlessen aan voor leerlingen van de lagere school in Nederlands en wiskunde. Mijn aanpak is steeds op maat van het kind, waarbij ik rekening houd met de specifieke noden en behoeften van elke leerling.

Mijn werkwijze:
Individuele aanpak: Elk kind is uniek. Daarom start ik met een korte kennismaking om te achterhalen waar de leerling extra ondersteuning nodig heeft.

Ondersteuning bij de huidige lessen: Ik help bij het begrijpen en inoefenen van de leerstof die in de klas wordt aangeboden, zodat het kind meer zelfvertrouwen krijgt en beter kan volgen op school.

Extra oefeningen en oefenblaadjes: Ik voorzie aanvullend materiaal op maat, zoals spelenderwijs leren, werkblaadjes,... om de leerstof beter te begrijpen.

Automatiseren van kennis: Sommige vaardigheden, zoals tafels leren, splitsingen en letterherkenning, vragen extra inoefening. Door herhaling en speelse methodes zorg ik ervoor dat deze kennis beter blijft hangen.

Werken op het tempo van het kind: We nemen de tijd die nodig is om de leerstof goed te begrijpen, zonder druk of stress.

Eventueel contact met de klasleerkracht: Indien gewenst, kan ik in overleg met de leerkracht bekijken waar de grootste noden liggen en hoe we de bijlessen optimaal kunnen afstemmen op wat in de klas wordt aangebracht.

Mijn doel is om kinderen op een positieve en motiverende manier te ondersteunen, zodat ze groeien in zelfvertrouwen en leerplezier!
verified badge
Hallo! Ik ben Bo, een enthousiaste laatstejaarsstudent Latijn-Moderne Talen. Volgend jaar begin ik de lerarenopleiding.
Ik geef bijles in:
🇳🇱 Nederlands (grammatica, spelling, literatuur, spreekvaardigheid, ...)
🇫🇷 Frans (grammatica, leesvaardigheid en vertalen)
🇬🇧 Engels (grammatica, conversatie, en tekstbegrip)

Ik heb ervaring met lesgeven in de basisschool (5de leerjaar) en heb dus ook veel geduld met leerlingen.
verified badge
Deze klas is bedoeld voor het leren en oefenen van de Nederlandse taal. We zullen zowel focussen op grammatica als op uitspraak. Ik ben in studente die al haar hele leven in België woont. Mijn passie voor taal inspireerde me om anderen hiermee te helpen. Ik geef mijn lessen op een leuke en interactieve manier, met de nodige uitdagingen.
verified badge
Ontdek Nederlandse cursussen speciaal ontworpen voor Franstaligen die vol vertrouwen, nauwkeurig en met plezier vooruitgang willen boeken. Als moedertaalspreker, geboren in Hasselt en opgegroeid in Vlaanderen, heb ik dictie, welsprekendheid en drama gestudeerd. Mijn Nederlands is daarom niet alleen mijn moedertaal: het is een taal die ik beheers, gebruik en met professionele precisie uitspreek.

Ik ben beëdigd vertaler en tolk Nederlands en geef sinds 2005 les. Ik heb lesgegeven aan gerenommeerde instellingen zoals de Language Academy, het CLL, My Sherpa, en ook in het verplichte onderwijs, waaronder taalonderdompelingsprogramma's. Deze diverse ervaring stelt me in staat mijn methoden aan te passen aan alle niveaus: beginners, gevorderden, kinderen, volwassenen en professionals.

Mijn cursussen behandelen alle vaardigheden: luistervaardigheid, conversatie, lezen, schrijven en uitspraak. Elke student profiteert van persoonlijke, gestructureerde en motiverende begeleiding in een zorgzame omgeving waar de vooruitgang meetbaar is.

Als zelfstandige met een nevenfunctie zijn mijn activiteiten aangegeven en ben ik volledig bij met mijn bijdragen aan de UCM.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Amber