facebook
favorite button
1/4
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds maart 2024
Leraar sinds maart 2024
repeat students icon
2 herhaalleerlingen
Vertrouwde keuze voor 2 terugkerende leerling
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Piano voor alle niveaus (jazz, klassiek, pop-rock) - Ontdek je eigen stijl op het instrument met een creatieve lesmethode.
course price icon
Van 54 € /h
arrow icon
Hallo! Wil je een nieuwe hobby beginnen? Speel je al piano en wil je je vaardigheden verbeteren met een creatieve benadering van het instrument? Dan denk ik dat ik je kan helpen!
Ik kan je zowel de basis- als de gevorderde concepten van elke pianostijl leren (klassiek, jazz, pop-rock...), en als je van improvisatie en jazz houdt, dan kunnen we het nog beter met elkaar vinden!
Ik bied zeer persoonlijke lessen aan, afgestemd op uw niveau en interesses. Mijn lesmethode houdt sterk rekening met de creativiteit van de student, maar zonder daarbij te vergeten dat een goede kennis van muziektheorie en pianotechniek essentieel is.

Over mijn filosofie met betrekking tot het lesgeven in muziek:
In een creatief vakgebied als muziek is onderwijs een delicate kwestie. Ik ben er stellig van overtuigd dat een docent er alles aan moet doen om de persoonlijke stem van de leerling niet te onderdrukken. Ieder van ons – ongeacht leeftijd of vaardigheidsniveau – heeft een unieke benadering van muziek, zelfs nog voordat we een instrument aanraken!
Mijn doel is om studenten te helpen hun eigen muzikale identiteit aan de piano te ontdekken, door mijn ervaring te gebruiken en een solide theoretische basis te bieden die is afgestemd op hun interesses en niveau.
Dat gezegd hebbende, zoals in elke discipline, zijn er geen shortcuts in de muziek. Passie en toewijding zijn essentieel voor het behalen van betekenisvolle resultaten. Bovendien is een solide technische en theoretische basis onmisbaar, ongeacht je muzikale interesses.
Ik kijk ernaar uit om mijn grote passie voor muziek met jullie te delen. Neem gerust contact op voor meer informatie!
Extra informatie
Indien de lessen op locatie bij de student plaatsvinden, dient u te beschikken over een piano of een goed keyboard.
Locatie
green drop pin icongreen drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Amsterdam, Nederland
location type icon
Bij de leraar :
  • Surfemotions, T.T. Neveritaweg, 1033 WB Amsterdam, Nederland
location type icon
Online vanuit Nederland
Over
Ik ben een jazzpianist uit Italië en woon sinds 2022 in Nederland.
Ik speel piano sinds mijn vierde, te beginnen met klassieke muziek. Later ben ik overgestapt op jazz, zonder mijn passie voor de klassieke pianowereld te verliezen.
Tijdens mijn studie had ik het geluk om met fantastische docenten samen te werken, die me ook inspireerden in HOE ik les moest geven.
Ik kijk ernaar uit om mijn grote passie voor muziek met je te delen, of je nu nog nooit een instrument hebt aangeraakt, of dat je al enige muzikale kennis en pianovaardigheden hebt en deze wilt verbeteren!
Opleiding
Diploma klassieke piano aan het Conservatorium van Milaan
Bachelordiploma in jazzpiano aan het Conservatorium van Milaan
Masterdiploma Jazzpiano aan het Conservatorium van Amsterdam
Uitwisselingssemester aan Temple University of Philadelphia
Privélessen bij Fred Hersch
Leservaring
Ik werk als uitvoerend kunstenaar, docent en componist in Amsterdam en in heel Europa.
Ik ben gespecialiseerd in:
- Jazzpiano (van "stride" tot hedendaagse jazz)
- Braziliaanse muziek (bossa nova, samba, choro, forrò...)
- Muziek theorie
- Vrije improvisatie
- Pianotechniek
- Essentieel repertoire van klassieke muziek
- Gehoor training
Ik spreek Engels, Italiaans en Portugees (Braziliaans).
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
45 minuten
60 minuten
90 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Italiaans
Portugees
Nederlands
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar en via webcam
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Hallo! Ik heb meer dan 7 jaar ervaring met lesgeven, van jonge kinderen tot volwassenen van alle niveaus, en ik vind het geweldig! Mijn doel is dat mijn leerlingen plezier beleven aan het bespelen van een instrument en plezier hebben tijdens de lessen. Ik streef er ook naar dat elke leerling gemotiveerd uit de les komt om verder te leren, en ik stem de lessen af op wat ze willen leren en hoe ze hun doel kunnen bereiken.
Ik kan studenten ook helpen met het voorbereiden op hun piano-examens en theorie-examens.
verified badge
Heb je altijd al een instrument willen spelen dat extreem divers is en in veel verschillende muziekstijlen wordt gebruikt? Heb je een droom om trompet te leren spelen, maar heb je nooit geweten waar te gaan en waar te beginnen? Heb je in het verleden gespeeld en nu wil je het weer oppakken of doorgaan met leren met een leraar?

Uw situatie kan hierboven worden beschreven of iets anders zijn, het maakt niet uit. Ik bied hoogwaardige, studentgerichte trompetlessen met jarenlange onderwijservaring. Mijn doel is om je te helpen je doelen te bereiken met alles wat je met het instrument wilt leren, en je ook uitrusten met goede instrumenttechniek en algemene kennis van muziektheorie. Ik heb zowel klassieke als jazzmuziek gestudeerd en speelde ook pop, funk en andere muziekstijlen. Ik ben onlangs afgestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam. Naast trompet spelen ben ik ook een zanger en componist. Ik wil je graag leren wat ik weet van deze werkterreinen. Ik hoop je te zien tijdens mijn lessen!

Kirsi
verified badge
Hallo, ik ben Philip!
Ik ben een professionele basgitarist en docent, woonachtig in Amsterdam.
Ik heb les gehad van enkele van de beste docenten in Europa, evenals van bekende bassisten uit de New Yorkse jazzscene. Naast mijn studie ben ik sinds mijn zestiende actief als performer, opnameartiest en docent, wat me de kans heeft gegeven om op verschillende festivals en podia te spelen, zoals North Sea Jazz, JazzOpen Stuttgart, Bimhuis en DeDoelen Rotterdam.
Ik ben rustig en makkelijk in de omgang en ik wil de kennis die ik van mijn docenten heb opgedaan, evenals mijn eigen ervaring, graag met je delen. Ik focus me er altijd op om je voor te bereiden op het spelen in een band, of om je vaardigheden daarin te verbeteren, want dat is wat we als bassisten doen! Ik heb ervaring met en sta open voor een breed scala aan stijlen, mijn specialisatie is jazz.
.....................................................................................................................
Elektrische basgitaar/basgitaar - Contrabas - Muziektheorie - Ritme - Groove - Gehoortraining - Noten lezen - Auditievoorbereiding - Thuisopnames - Apparatuur

---> Jazz, pop, rock, soul, funk, hiphop....

Ik pas mijn lesmethoden aan uw niveau aan (van absolute beginner tot gevorderd), evenals aan uw doelen en uw persoonlijke voorkeuren qua stijl.

Speel je in een band en wil je graag feedback? Dan kunnen we ook bandcoaching voor je regelen.
verified badge
Ha! In mijn lessen is wat jij wilt het belangrijkste. Daarom creëren we samen een studieplan met ideeën, doelen en onderwerpen om onze droom om muziek te maken te bereiken (dat is ook mijn droom)

Ik kan u alvast een overzicht geven van de inhoud van mijn lessen:

Ik verdeel de muziektheorie in twee delen: Technisch en muzikaal.
Technische Theorie over alle concepten en informatie met betrekking tot muziek (objectief), en Muzikale Theorie over de ideeën en concepten om ons te helpen bij het uitvoeren van muziek, en dit te begrijpen en te verbeteren (subjectief). Daarnaast kijken we op een functionele, ritmische en organische manier naar harmonie.
We leren en benaderen muziek vanaf de eerste les vanuit verschillende invalshoeken (begrip van ritme en de essentie van een lied bijvoorbeeld). Dit alles plus een mooi dieet van opdrachten en oefeningen :D

Bovendien besteden we extra aandacht aan het genieten van muziek. Dat betekent dus dat we veel spelen, maar ook dat we naar muziek gaan luisteren! (volgens mij is dat een van de beste manieren om te leren :)

En natuurlijk leren we ook door fouten te maken, dus uiteindelijk draait het allemaal om plezier en het uitproberen van nieuwe dingen ;)

Onthoud: "Echt succes is niet alleen krijgen wat je wilt hebben in het leven, het is leuk vinden wat je krijgt" ;)

César
(Alle prijzen zijn belastingvrij)
verified badge
Ik ben een professioneel musicus, afgestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam (master, afdeling jazz). Ik heb een ruime ervaring in lesgeven en optreden, die ik graag met u deel.

Ik kan verschillende onderwerpen binnen de muziektheorie onderwijzen, van het eerste tot het gevorderde niveau:
- Jazz en klassieke harmonie
- Improvisatie
- Regelen
- Samenstelling
- Pianobegeleiding
- Gehoortraining

Ik ben flexibel in het lesproces. Ik kan een systematische en persoonlijke aanpak bieden. Afhankelijk van uw niveau, behoeften en interesses kunnen we:
- Maak een lesplan en leer de onderwerpen stap voor stap.
- Werk met specifieke vragen en materiaal dat u zelf kiest.
- Bereid je voor op examens. Bijvoorbeeld het toelatingsexamen van het Conservatorium.

Als u vragen heeft, kunt u ze gerust aan mij stellen!
verified badge
Hallo! Mijn naam is Eduardo, professioneel muzikant en al jarenlang muziekdocent. Ik geef fysieke en online lessen in muziektheorie, improvisatie en instrument.
#Harmonie #Compositie #Solfège #Saxofoon #Klarinet #Piano

De lessen zijn afgestemd op het profiel van elke leerling, ongeacht leeftijd, verwachtingsniveau (het maakt niet uit of het gezien wordt als hobby of dat de leerling zich voorbereidt op officiële audities voor het conservatorium, etc.).

We zullen spelen en/of ons richten op waar de student zich in wil verdiepen (welke muziekstijl ze ook interesseren, meer theoretische aspecten of juist praktische aspecten). We proberen zo veel mogelijk te profiteren van de gewerkte tijd en geven prioriteit aan het daadwerkelijke leerproces van de persoon als belangrijkste factor voor hun motivatie.

In juni 2022 heb ik mijn masteropleiding Jazzmuziek aan het Prins Claus Conservatorium in Groningen afgerond.
Eerder, in 2018, behaalde ik mijn bachelordiploma muziek aan het Conservatorio Superior de Música del Liceu in Barcelona (Spanje).
verified badge
Basgitaarles in Amsterdam of Online! Tijdens de lessen is er speciaal aandacht voor timing, samenspel en techniek. Er komen veel verschillende muziekstijlen aan bod en ook gehoorstraining en muziektheorie worden behandeld, en uiteraard is er ruimte voor je eigen vragen. Lessen voor alle leeftijden vanaf 5 jaar, voor beginners maar ook voor gevorderden of volwassenen die op latere leeftijd willen beginnen met die fantastische instrument.
verified badge
Hallo! Mijn naam is Aurel en ik ben een Franse drummer uit Amsterdam.

Hoewel ik me momenteel specialiseer in jazzmuziek, heb ik me verdiept in diverse esthetiek, en met name pop- en rockmuziek maken deel uit van mijn achtergrond (ik heb in verschillende pop-rockbands gespeeld). Daardoor kan ik een breed scala aan muziekstijlen onderwijzen. Ik beschik ook over veel drumtechnieken en -schema's en heb ervaring met het lesgeven aan kinderen vanaf 6 jaar, maar ook aan tieners en volwassenen.

Lessen en lesmethode:
Ik pas me altijd aan de smaak en het leerprofiel van de leerling aan. Daarom neem ik tijdens de eerste les, en regelmatig daarna, altijd de tijd om met mijn leerlingen (of hun ouders als ze nog heel jong zijn) te overleggen over het pad dat ze willen of moeten volgen. Ik gebruik schema's en methoden voor degenen die visuele ondersteuning nodig hebben om de vaardigheden te assimileren, of geef les op gehoor en door te demonstreren aan degenen die zich daar meer op hun gemak bij voelen. Ik speel ook elektrische gitaar en kan jammen met mijn leerlingen, wat een geweldige tool is om de vaardigheden van een band te ontwikkelen of gewoon om een leuke tijd te hebben.

Voor degenen die graag significante vooruitgang willen boeken, bied ik consistente en serieuze begeleiding, met praktische aanbevelingen. Ik kan een student bijvoorbeeld voorbereiden op een auditie of een toelatingsexamen aan een conservatorium. Als je je algemene begrip van ritme wilt verbeteren, kun je ook profiteren van mijn kennis van Indiase Karnatische ritmeconcepten, een van de meest complete traditionele benaderingen van ritme.
Studenten die gewoon op hun eigen tempo willen leren, plezier willen hebben en willen ontspannen, zijn ook zeker welkom!

Over mij:
Naast mijn bachelor- en masterdiploma jazzdrums aan het Conservatorium van Amsterdam (CvA), waartoe een gedegen pedagogische opleiding en een specialisatie in Indiaanse Karnatische technieken behoorden, heb ik vier jaar ervaring als drumdocent in loondienst bij twee Franse muziekverenigingen (Ecole de musique de Nangis en Conservatoire des Deux Rives, Moret-sur-Loing).

Ik ben ook een actief muzikant, zowel in de Nederlandse als de Franse scene. Mijn trio toert voornamelijk in Frankrijk en heeft gespeeld op podia zoals de Sunside (Parijs) en deelgenomen aan wedstrijden zoals de Keep An Eye International Jazz Award. Ik ben tevens co-leider van het sextet Chai Masters, finalist van verschillende Europese wedstrijden (Leiden Jazz Award, Golden Jazz Trophy in Lille, Frankrijk, 7 Virtual Jazz Contest). Onlangs was de band een van de finalisten van Keep An Eye The Records (maart 2022). Hun debuutalbum "Magic Realism" werd lovend ontvangen in Frankrijk, België, Duitsland en Nederland.

Ik kijk ernaar uit u te ontmoeten en mijn kennis met u door te geven!
verified badge
Welkom! Ik ben Ischico, pianodocent en concertpianiste. Al meer dan tien jaar geef ik met veel liefde les aan kinderen, tieners en volwassenen. Of je nu pas net begint, meer plezier uit de piano wilt halen, je muzikaliteit wilt verdiepen, je techniek wilt verfijnen, of wilt leren improviseren: wat je niveau ook is: ik help je graag verder.

Mijn lessen zijn volledig op maat. Iedere leerling is uniek, en samen ontdekken we hoe jij jouw doelen kunt bereiken. Of het nu gaat om de basis leren, stukken of nummers instuderen, improvisatie, muziektheorie, gehoortraining, compositie, of het opbouwen van een gezonde studeerroutine: we werken aan wat jij nodig hebt. Wil je ook je eigen muziek schrijven? Dat verken ik graag samen met je.

Of je nu beginner bent of al jaren speelt, of je nu voor je plezier speelt of serieus wilt groeien: als je gemotiveerd bent, kom je bij mij op je plek. Het allerbelangrijkste is enthousiasme!

Jaarlijks organiseer ik verschillende voorspeelmomenten voor mijn leerlingen: gezellige groepslessen en een voorspeelavond. Daarnaast werk ik elk jaar met mijn leerlingen toe naar een eigen, laagdrempelig examenmoment — met doelen die we samen bepalen. Wil je ook een officieel diploma? Dan kun je onder mijn begeleiding toewerken naar een EPTA-examen.

Wil je toewerken naar een auditie voor een jong talentklas, vooropleiding of het conservatorium? Dat doe ik ook met veel plezier.

De lessen geef ik in mijn pianostudio op de NDSM-Werf in Amsterdam-Noord, op een prachtige Yamaha vleugel. Ik heb twee masteropleidingen afgerond aan het Royal Conservatoire of Scotland en het Conservatori del Liceu in Barcelona.

Hopelijk tot snel in mijn pianostudio!
verified badge
Ben jij op zoek naar inspirerende pianolessen? Dan ben je bij mij aan het juiste adres.

Mijn naam is Dywel, Klassiek geschoold concertpianist. Bij mij klassiek piano lessen volgen betekent inspiratie opdoen. Mijn passie is om fushion muziek te maken; een mix van stijlen: Klassiek, Hiphop, Jazz, R&B en Pop. Zo inspireer ik leerlingen om buiten hun eigen kaders te denken en te musiceren. Ik kan je ook een goede basis meegeven in Jazz en Pop. Kortom, de mogelijkheden zijn oneindig en ik kan niet wachten om jou les te geven.

Verdere pluspunten:
- Ruime leservaring met kinderen, tieners en volwassenen;
- Stijl van lesgeven: gepassioneerd, praktisch en speels.

Of je dus pas begint, of al in een gevorderd stadium bent, ik kan je helpen!

ENGLISH

Are you looking for inspiring piano lessons? Then you have come to the right place. My name is Dywel , classically schooled concert pianist. Taking my classical piano lessons means gaining inspiration. My passion is to make fusion music; a mix of styles: Classical, Hiphop, Jazz, R&B and Pop. In this way I inspire students to think and make music outside their own frameworks. I can also give you a good foundation in Jazz and Pop. In short, the possibilities are endless and I can't wait to teach you.

Further advantages:
- Extensive teaching experience with children, teenagers and adults;
- Teaching style: passionate, practical and playful.

So whether you are just starting out or are already at an advanced stage, I can help you!
verified badge
Of je nu graag zingt onder de douche, tijdens karaoke-avonden of op het podium, ik help je graag om je stem te ontwikkelen en jezelf met zelfvertrouwen uit te drukken. Ben je gepassioneerd door zingen en wil je je stem ontwikkelen in pop, jazz, soul of R&B? Of wil je misschien je songwriting, achtergrondzang, vocale arrangementen, gehoortraining of pianovaardigheden verbeteren? Ongeacht je ervaringsniveau, ik begeleid je graag!

💡 Wat ik aanbied:
✔️ Zanglessen: Zangtechniek, podiumuitstraling, emotionele expressie
✔️ Songinterpretatie: leer om echt verbinding te maken met de liedjes die je zingt
✔️ Songwriting & Vocal Arranging: Druk jezelf uit door middel van originele muziek
✔️ Achtergrondzang en harmoniewerk: leer leadzang te mengen en te ondersteunen
✔️ Oortraining: Verbeter de toonhoogtenauwkeurigheid en muzikaliteit
✔️ Piano voor beginners: een solide basis om jezelf te begeleiden of muziek te componeren

🌟 Mijn lesaanpak:
Ik geloof dat elke student uniek is, dus ik stem elke les af op jouw persoonlijke doelen en muziekstijl. Zingen is meer dan alleen de juiste noten raken: het gaat om het vinden van je stem, het vertellen van je verhaal en het verkrijgen van het vertrouwen om het te delen. Naarmate je je vocale vaardigheden versterkt, merk je misschien ook nieuwe moed op in andere gebieden van het leven: of het nu gaat om het spreken in een kamer, het stappen buiten je comfortzone of gewoon het omarmen van wie je bent.

🎤 Laten we samenwerken om jouw volledige potentieel te ontdekken en muziek te maken die bij JOU past!
verified badge
Pianolessen voor beginners, halfgevorderden en gevorderden.

De lessen zijn ontworpen om aan uw persoonlijke muzikale interesses en doelen te voldoen. Of u nu aangetrokken wordt door de structuur en schoonheid van klassieke muziek of de improviserende vrijheid van jazz, ik kan u door beide werelden leiden.

In klassieke lessen richten we ons op het ontwikkelen van sterke technieken, het begrijpen van muziektheorie en het verkennen van werken van beroemde componisten. Als je meer geïnteresseerd bent in jazz, zal ik je introduceren in improvisatie, akkoordprogressies en het leren uiten van je eigen muzikale stem.
Mijn aanpak is flexibel en gebaseerd op waar jij als muzikant staat. Ik geloof in het creëren van een ondersteunende, ontspannen omgeving waar jij je op je gemak voelt om je creativiteit te verkennen en te groeien in je eigen tempo.

De lessen zijn niet alleen gericht op het pianospelen, maar ook op het begrijpen en genieten van de muziek die je speelt. Of je nu een beginner bent of je vaardigheden wilt verdiepen, ik help je om zowel je techniek, frasering, expressiviteit als je muzikale gehoor te ontwikkelen.
verified badge
Hallo! Ik ben Didac Barber, een professionele concertpianist en ervaren docent uit Spanje, nu woonachtig in Nederland.

Ik behaalde een master in pianospel aan The Hartt School (VS) en volgde mijn opleiding aan ESMUC Barcelona, waar ik les kreeg van internationale toppianisten zoals Adolf Pla en Luiz de Moura Castro. Ik heb opgetreden in heel Europa, de VS en Azië en geef al meer dan 15 jaar pianoles – op conservatoria, in privéstudio's en internationaal online.

Mijn passie ligt niet alleen in presteren, maar ook in het helpen van leerlingen om te ontdekken waartoe ze in staat zijn. Ik ben toegewijd, empathisch en geduldig – en ik wil dat jij net zoveel van je leertraject geniet als ik ervan geniet door het te delen.

Elke student is anders, en dat geldt ook voor mijn lessen.
Of je nu net begint of je al aan het voorbereiden bent op audities of optredens: ik pas de lessen aan op jouw doelen, uitdagingen en muzieksmaak.

Wij kunnen op een persoonlijke en motiverende manier werken aan:
* Techniek en geluidsproductie
* Repertoire (klassiek, hedendaags, filmmuziek, etc.)
* Muzikale expressie en interpretatie
* Voorbereiding op optredens (concerten, examens, audities)
* Oefen strategieën en bouw zelfvertrouwen op


Ik help je graag om de beste pianist te worden die je kunt zijn. Of dat nu betekent dat je Bach onder de knie wilt krijgen of eindelijk je favoriete stuk vol zelfvertrouwen wilt spelen.

De lessen vinden plaats bij de studenten thuis of online en worden gegeven in het Engels, Spaans of Catalaans. Helaas is er op dit moment nog geen Nederlandstalige cursus beschikbaar.

Stuur me gerust een berichtje als je vragen hebt. Ik hoor graag over je muzikale doelen en help je ze te bereiken.
Laten we samen muziek maken!
— Didac 🎶
verified badge
Ik ben een professioneel cellist en toegewijd docent. Ik geef cellolessen aan kinderen, tieners en volwassenen in Amsterdam.

In mijn lessen staat de leerling centraal. Ik luister aandachtig naar wat jij (of je kind) nodig hebt en pas de les aan op jouw niveau, persoonlijkheid en doelen. Ik kan rustig en gestructureerd zijn, of speels en onderzoekend – het belangrijkste is dat jij je veilig, gemotiveerd en serieus genomen voelt.

Voor wie?
- Volledige beginners
- Gevorderde studenten
- Volwassenen die na een pauze terugkeren naar de cello
- Studenten die zich voorbereiden op audities voor een muziekschool of conservatorium

Ik heb ook ervaring met het lesgeven aan leerlingen met dyslexie en ADHD. Ik ben gewend om uitleg, tempo en oefeningen aan te passen, zodat ze duidelijk zijn en niet overweldigend.

Wat ik bied
- Cello en basismuziektheorie
- Techniek, geluid en muzikale expressie
- Ondersteuning bij school- of examenrepertoire
- Flexibele planning waar mogelijk

Lessen bij mij in Amsterdam of bij jou thuis (afhankelijk van de locatie)

Mijn muzikale achtergrond
- Afgestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam
- Optredens met ensembles als Rotterdams Philharmonisch Orkest (stage) en Asko|Schönberg
- Ervaring met concoursen en festivals (o.a. Cello Biënnale, Triomphe de l'Art, Wonderfeel Festival)

Als u geïnteresseerd bent, kunt u gerust contact met mij opnemen als u vragen heeft.
verified badge
Wat kun je verwachten?
- Voor beginners: Noten lezen, ritmegevoel en een speelse kennismaking met de piano.
-Voor gevorderden: Interpretatie, expressie, uitbreiding van repertoire en podiumvoorbereiding.
- Voor kinderen: Spelenderwijs leren, met veel ruimte voor eigen inbreng en verbeelding.

Muziek is meer dan alleen de juiste noten; het is een taal, een emotie en een manier om jezelf te uiten. Of je nu een hyperactief kind bent dat rust vindt achter de toetsen, een volwassene die eindelijk dat ene Chopin-stuk wil leren, of een tiener die de nieuwste pophit wil spelen: mijn lessen zijn voor jou.

Ik ben Catherine, een klassiek geschoolde pianiste met een breed repertoire van meer dan 50 stukken, variërend van Chopin en Rachmaninoff tot filmmuziek en hedendaagse pop. Mijn kracht ligt in het overbrengen van de EMOTIE van muziek, niet alleen de techniek.

In een wereld met steeds meer neurodivergente kinderen - kinderen die anders denken en voelen - geloof ik dat het cruciaal is om ze op hun eigen manier te bereiken. Muziek kan hun creativiteit prikkelen en ze laten voelen dat ze zelf keuzes kunnen maken. Of je nu komt voor de rust, de uitdaging of de passie: ik stem de les af op jouw behoefte.
message icon
Contacteer Pietro
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Hallo! Ik heb meer dan 7 jaar ervaring met lesgeven, van jonge kinderen tot volwassenen van alle niveaus, en ik vind het geweldig! Mijn doel is dat mijn leerlingen plezier beleven aan het bespelen van een instrument en plezier hebben tijdens de lessen. Ik streef er ook naar dat elke leerling gemotiveerd uit de les komt om verder te leren, en ik stem de lessen af op wat ze willen leren en hoe ze hun doel kunnen bereiken.
Ik kan studenten ook helpen met het voorbereiden op hun piano-examens en theorie-examens.
verified badge
Heb je altijd al een instrument willen spelen dat extreem divers is en in veel verschillende muziekstijlen wordt gebruikt? Heb je een droom om trompet te leren spelen, maar heb je nooit geweten waar te gaan en waar te beginnen? Heb je in het verleden gespeeld en nu wil je het weer oppakken of doorgaan met leren met een leraar?

Uw situatie kan hierboven worden beschreven of iets anders zijn, het maakt niet uit. Ik bied hoogwaardige, studentgerichte trompetlessen met jarenlange onderwijservaring. Mijn doel is om je te helpen je doelen te bereiken met alles wat je met het instrument wilt leren, en je ook uitrusten met goede instrumenttechniek en algemene kennis van muziektheorie. Ik heb zowel klassieke als jazzmuziek gestudeerd en speelde ook pop, funk en andere muziekstijlen. Ik ben onlangs afgestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam. Naast trompet spelen ben ik ook een zanger en componist. Ik wil je graag leren wat ik weet van deze werkterreinen. Ik hoop je te zien tijdens mijn lessen!

Kirsi
verified badge
Hallo, ik ben Philip!
Ik ben een professionele basgitarist en docent, woonachtig in Amsterdam.
Ik heb les gehad van enkele van de beste docenten in Europa, evenals van bekende bassisten uit de New Yorkse jazzscene. Naast mijn studie ben ik sinds mijn zestiende actief als performer, opnameartiest en docent, wat me de kans heeft gegeven om op verschillende festivals en podia te spelen, zoals North Sea Jazz, JazzOpen Stuttgart, Bimhuis en DeDoelen Rotterdam.
Ik ben rustig en makkelijk in de omgang en ik wil de kennis die ik van mijn docenten heb opgedaan, evenals mijn eigen ervaring, graag met je delen. Ik focus me er altijd op om je voor te bereiden op het spelen in een band, of om je vaardigheden daarin te verbeteren, want dat is wat we als bassisten doen! Ik heb ervaring met en sta open voor een breed scala aan stijlen, mijn specialisatie is jazz.
.....................................................................................................................
Elektrische basgitaar/basgitaar - Contrabas - Muziektheorie - Ritme - Groove - Gehoortraining - Noten lezen - Auditievoorbereiding - Thuisopnames - Apparatuur

---> Jazz, pop, rock, soul, funk, hiphop....

Ik pas mijn lesmethoden aan uw niveau aan (van absolute beginner tot gevorderd), evenals aan uw doelen en uw persoonlijke voorkeuren qua stijl.

Speel je in een band en wil je graag feedback? Dan kunnen we ook bandcoaching voor je regelen.
verified badge
Ha! In mijn lessen is wat jij wilt het belangrijkste. Daarom creëren we samen een studieplan met ideeën, doelen en onderwerpen om onze droom om muziek te maken te bereiken (dat is ook mijn droom)

Ik kan u alvast een overzicht geven van de inhoud van mijn lessen:

Ik verdeel de muziektheorie in twee delen: Technisch en muzikaal.
Technische Theorie over alle concepten en informatie met betrekking tot muziek (objectief), en Muzikale Theorie over de ideeën en concepten om ons te helpen bij het uitvoeren van muziek, en dit te begrijpen en te verbeteren (subjectief). Daarnaast kijken we op een functionele, ritmische en organische manier naar harmonie.
We leren en benaderen muziek vanaf de eerste les vanuit verschillende invalshoeken (begrip van ritme en de essentie van een lied bijvoorbeeld). Dit alles plus een mooi dieet van opdrachten en oefeningen :D

Bovendien besteden we extra aandacht aan het genieten van muziek. Dat betekent dus dat we veel spelen, maar ook dat we naar muziek gaan luisteren! (volgens mij is dat een van de beste manieren om te leren :)

En natuurlijk leren we ook door fouten te maken, dus uiteindelijk draait het allemaal om plezier en het uitproberen van nieuwe dingen ;)

Onthoud: "Echt succes is niet alleen krijgen wat je wilt hebben in het leven, het is leuk vinden wat je krijgt" ;)

César
(Alle prijzen zijn belastingvrij)
verified badge
Ik ben een professioneel musicus, afgestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam (master, afdeling jazz). Ik heb een ruime ervaring in lesgeven en optreden, die ik graag met u deel.

Ik kan verschillende onderwerpen binnen de muziektheorie onderwijzen, van het eerste tot het gevorderde niveau:
- Jazz en klassieke harmonie
- Improvisatie
- Regelen
- Samenstelling
- Pianobegeleiding
- Gehoortraining

Ik ben flexibel in het lesproces. Ik kan een systematische en persoonlijke aanpak bieden. Afhankelijk van uw niveau, behoeften en interesses kunnen we:
- Maak een lesplan en leer de onderwerpen stap voor stap.
- Werk met specifieke vragen en materiaal dat u zelf kiest.
- Bereid je voor op examens. Bijvoorbeeld het toelatingsexamen van het Conservatorium.

Als u vragen heeft, kunt u ze gerust aan mij stellen!
verified badge
Hallo! Mijn naam is Eduardo, professioneel muzikant en al jarenlang muziekdocent. Ik geef fysieke en online lessen in muziektheorie, improvisatie en instrument.
#Harmonie #Compositie #Solfège #Saxofoon #Klarinet #Piano

De lessen zijn afgestemd op het profiel van elke leerling, ongeacht leeftijd, verwachtingsniveau (het maakt niet uit of het gezien wordt als hobby of dat de leerling zich voorbereidt op officiële audities voor het conservatorium, etc.).

We zullen spelen en/of ons richten op waar de student zich in wil verdiepen (welke muziekstijl ze ook interesseren, meer theoretische aspecten of juist praktische aspecten). We proberen zo veel mogelijk te profiteren van de gewerkte tijd en geven prioriteit aan het daadwerkelijke leerproces van de persoon als belangrijkste factor voor hun motivatie.

In juni 2022 heb ik mijn masteropleiding Jazzmuziek aan het Prins Claus Conservatorium in Groningen afgerond.
Eerder, in 2018, behaalde ik mijn bachelordiploma muziek aan het Conservatorio Superior de Música del Liceu in Barcelona (Spanje).
verified badge
Basgitaarles in Amsterdam of Online! Tijdens de lessen is er speciaal aandacht voor timing, samenspel en techniek. Er komen veel verschillende muziekstijlen aan bod en ook gehoorstraining en muziektheorie worden behandeld, en uiteraard is er ruimte voor je eigen vragen. Lessen voor alle leeftijden vanaf 5 jaar, voor beginners maar ook voor gevorderden of volwassenen die op latere leeftijd willen beginnen met die fantastische instrument.
verified badge
Hallo! Mijn naam is Aurel en ik ben een Franse drummer uit Amsterdam.

Hoewel ik me momenteel specialiseer in jazzmuziek, heb ik me verdiept in diverse esthetiek, en met name pop- en rockmuziek maken deel uit van mijn achtergrond (ik heb in verschillende pop-rockbands gespeeld). Daardoor kan ik een breed scala aan muziekstijlen onderwijzen. Ik beschik ook over veel drumtechnieken en -schema's en heb ervaring met het lesgeven aan kinderen vanaf 6 jaar, maar ook aan tieners en volwassenen.

Lessen en lesmethode:
Ik pas me altijd aan de smaak en het leerprofiel van de leerling aan. Daarom neem ik tijdens de eerste les, en regelmatig daarna, altijd de tijd om met mijn leerlingen (of hun ouders als ze nog heel jong zijn) te overleggen over het pad dat ze willen of moeten volgen. Ik gebruik schema's en methoden voor degenen die visuele ondersteuning nodig hebben om de vaardigheden te assimileren, of geef les op gehoor en door te demonstreren aan degenen die zich daar meer op hun gemak bij voelen. Ik speel ook elektrische gitaar en kan jammen met mijn leerlingen, wat een geweldige tool is om de vaardigheden van een band te ontwikkelen of gewoon om een leuke tijd te hebben.

Voor degenen die graag significante vooruitgang willen boeken, bied ik consistente en serieuze begeleiding, met praktische aanbevelingen. Ik kan een student bijvoorbeeld voorbereiden op een auditie of een toelatingsexamen aan een conservatorium. Als je je algemene begrip van ritme wilt verbeteren, kun je ook profiteren van mijn kennis van Indiase Karnatische ritmeconcepten, een van de meest complete traditionele benaderingen van ritme.
Studenten die gewoon op hun eigen tempo willen leren, plezier willen hebben en willen ontspannen, zijn ook zeker welkom!

Over mij:
Naast mijn bachelor- en masterdiploma jazzdrums aan het Conservatorium van Amsterdam (CvA), waartoe een gedegen pedagogische opleiding en een specialisatie in Indiaanse Karnatische technieken behoorden, heb ik vier jaar ervaring als drumdocent in loondienst bij twee Franse muziekverenigingen (Ecole de musique de Nangis en Conservatoire des Deux Rives, Moret-sur-Loing).

Ik ben ook een actief muzikant, zowel in de Nederlandse als de Franse scene. Mijn trio toert voornamelijk in Frankrijk en heeft gespeeld op podia zoals de Sunside (Parijs) en deelgenomen aan wedstrijden zoals de Keep An Eye International Jazz Award. Ik ben tevens co-leider van het sextet Chai Masters, finalist van verschillende Europese wedstrijden (Leiden Jazz Award, Golden Jazz Trophy in Lille, Frankrijk, 7 Virtual Jazz Contest). Onlangs was de band een van de finalisten van Keep An Eye The Records (maart 2022). Hun debuutalbum "Magic Realism" werd lovend ontvangen in Frankrijk, België, Duitsland en Nederland.

Ik kijk ernaar uit u te ontmoeten en mijn kennis met u door te geven!
verified badge
Welkom! Ik ben Ischico, pianodocent en concertpianiste. Al meer dan tien jaar geef ik met veel liefde les aan kinderen, tieners en volwassenen. Of je nu pas net begint, meer plezier uit de piano wilt halen, je muzikaliteit wilt verdiepen, je techniek wilt verfijnen, of wilt leren improviseren: wat je niveau ook is: ik help je graag verder.

Mijn lessen zijn volledig op maat. Iedere leerling is uniek, en samen ontdekken we hoe jij jouw doelen kunt bereiken. Of het nu gaat om de basis leren, stukken of nummers instuderen, improvisatie, muziektheorie, gehoortraining, compositie, of het opbouwen van een gezonde studeerroutine: we werken aan wat jij nodig hebt. Wil je ook je eigen muziek schrijven? Dat verken ik graag samen met je.

Of je nu beginner bent of al jaren speelt, of je nu voor je plezier speelt of serieus wilt groeien: als je gemotiveerd bent, kom je bij mij op je plek. Het allerbelangrijkste is enthousiasme!

Jaarlijks organiseer ik verschillende voorspeelmomenten voor mijn leerlingen: gezellige groepslessen en een voorspeelavond. Daarnaast werk ik elk jaar met mijn leerlingen toe naar een eigen, laagdrempelig examenmoment — met doelen die we samen bepalen. Wil je ook een officieel diploma? Dan kun je onder mijn begeleiding toewerken naar een EPTA-examen.

Wil je toewerken naar een auditie voor een jong talentklas, vooropleiding of het conservatorium? Dat doe ik ook met veel plezier.

De lessen geef ik in mijn pianostudio op de NDSM-Werf in Amsterdam-Noord, op een prachtige Yamaha vleugel. Ik heb twee masteropleidingen afgerond aan het Royal Conservatoire of Scotland en het Conservatori del Liceu in Barcelona.

Hopelijk tot snel in mijn pianostudio!
verified badge
Ben jij op zoek naar inspirerende pianolessen? Dan ben je bij mij aan het juiste adres.

Mijn naam is Dywel, Klassiek geschoold concertpianist. Bij mij klassiek piano lessen volgen betekent inspiratie opdoen. Mijn passie is om fushion muziek te maken; een mix van stijlen: Klassiek, Hiphop, Jazz, R&B en Pop. Zo inspireer ik leerlingen om buiten hun eigen kaders te denken en te musiceren. Ik kan je ook een goede basis meegeven in Jazz en Pop. Kortom, de mogelijkheden zijn oneindig en ik kan niet wachten om jou les te geven.

Verdere pluspunten:
- Ruime leservaring met kinderen, tieners en volwassenen;
- Stijl van lesgeven: gepassioneerd, praktisch en speels.

Of je dus pas begint, of al in een gevorderd stadium bent, ik kan je helpen!

ENGLISH

Are you looking for inspiring piano lessons? Then you have come to the right place. My name is Dywel , classically schooled concert pianist. Taking my classical piano lessons means gaining inspiration. My passion is to make fusion music; a mix of styles: Classical, Hiphop, Jazz, R&B and Pop. In this way I inspire students to think and make music outside their own frameworks. I can also give you a good foundation in Jazz and Pop. In short, the possibilities are endless and I can't wait to teach you.

Further advantages:
- Extensive teaching experience with children, teenagers and adults;
- Teaching style: passionate, practical and playful.

So whether you are just starting out or are already at an advanced stage, I can help you!
verified badge
Of je nu graag zingt onder de douche, tijdens karaoke-avonden of op het podium, ik help je graag om je stem te ontwikkelen en jezelf met zelfvertrouwen uit te drukken. Ben je gepassioneerd door zingen en wil je je stem ontwikkelen in pop, jazz, soul of R&B? Of wil je misschien je songwriting, achtergrondzang, vocale arrangementen, gehoortraining of pianovaardigheden verbeteren? Ongeacht je ervaringsniveau, ik begeleid je graag!

💡 Wat ik aanbied:
✔️ Zanglessen: Zangtechniek, podiumuitstraling, emotionele expressie
✔️ Songinterpretatie: leer om echt verbinding te maken met de liedjes die je zingt
✔️ Songwriting & Vocal Arranging: Druk jezelf uit door middel van originele muziek
✔️ Achtergrondzang en harmoniewerk: leer leadzang te mengen en te ondersteunen
✔️ Oortraining: Verbeter de toonhoogtenauwkeurigheid en muzikaliteit
✔️ Piano voor beginners: een solide basis om jezelf te begeleiden of muziek te componeren

🌟 Mijn lesaanpak:
Ik geloof dat elke student uniek is, dus ik stem elke les af op jouw persoonlijke doelen en muziekstijl. Zingen is meer dan alleen de juiste noten raken: het gaat om het vinden van je stem, het vertellen van je verhaal en het verkrijgen van het vertrouwen om het te delen. Naarmate je je vocale vaardigheden versterkt, merk je misschien ook nieuwe moed op in andere gebieden van het leven: of het nu gaat om het spreken in een kamer, het stappen buiten je comfortzone of gewoon het omarmen van wie je bent.

🎤 Laten we samenwerken om jouw volledige potentieel te ontdekken en muziek te maken die bij JOU past!
verified badge
Pianolessen voor beginners, halfgevorderden en gevorderden.

De lessen zijn ontworpen om aan uw persoonlijke muzikale interesses en doelen te voldoen. Of u nu aangetrokken wordt door de structuur en schoonheid van klassieke muziek of de improviserende vrijheid van jazz, ik kan u door beide werelden leiden.

In klassieke lessen richten we ons op het ontwikkelen van sterke technieken, het begrijpen van muziektheorie en het verkennen van werken van beroemde componisten. Als je meer geïnteresseerd bent in jazz, zal ik je introduceren in improvisatie, akkoordprogressies en het leren uiten van je eigen muzikale stem.
Mijn aanpak is flexibel en gebaseerd op waar jij als muzikant staat. Ik geloof in het creëren van een ondersteunende, ontspannen omgeving waar jij je op je gemak voelt om je creativiteit te verkennen en te groeien in je eigen tempo.

De lessen zijn niet alleen gericht op het pianospelen, maar ook op het begrijpen en genieten van de muziek die je speelt. Of je nu een beginner bent of je vaardigheden wilt verdiepen, ik help je om zowel je techniek, frasering, expressiviteit als je muzikale gehoor te ontwikkelen.
verified badge
Hallo! Ik ben Didac Barber, een professionele concertpianist en ervaren docent uit Spanje, nu woonachtig in Nederland.

Ik behaalde een master in pianospel aan The Hartt School (VS) en volgde mijn opleiding aan ESMUC Barcelona, waar ik les kreeg van internationale toppianisten zoals Adolf Pla en Luiz de Moura Castro. Ik heb opgetreden in heel Europa, de VS en Azië en geef al meer dan 15 jaar pianoles – op conservatoria, in privéstudio's en internationaal online.

Mijn passie ligt niet alleen in presteren, maar ook in het helpen van leerlingen om te ontdekken waartoe ze in staat zijn. Ik ben toegewijd, empathisch en geduldig – en ik wil dat jij net zoveel van je leertraject geniet als ik ervan geniet door het te delen.

Elke student is anders, en dat geldt ook voor mijn lessen.
Of je nu net begint of je al aan het voorbereiden bent op audities of optredens: ik pas de lessen aan op jouw doelen, uitdagingen en muzieksmaak.

Wij kunnen op een persoonlijke en motiverende manier werken aan:
* Techniek en geluidsproductie
* Repertoire (klassiek, hedendaags, filmmuziek, etc.)
* Muzikale expressie en interpretatie
* Voorbereiding op optredens (concerten, examens, audities)
* Oefen strategieën en bouw zelfvertrouwen op


Ik help je graag om de beste pianist te worden die je kunt zijn. Of dat nu betekent dat je Bach onder de knie wilt krijgen of eindelijk je favoriete stuk vol zelfvertrouwen wilt spelen.

De lessen vinden plaats bij de studenten thuis of online en worden gegeven in het Engels, Spaans of Catalaans. Helaas is er op dit moment nog geen Nederlandstalige cursus beschikbaar.

Stuur me gerust een berichtje als je vragen hebt. Ik hoor graag over je muzikale doelen en help je ze te bereiken.
Laten we samen muziek maken!
— Didac 🎶
verified badge
Ik ben een professioneel cellist en toegewijd docent. Ik geef cellolessen aan kinderen, tieners en volwassenen in Amsterdam.

In mijn lessen staat de leerling centraal. Ik luister aandachtig naar wat jij (of je kind) nodig hebt en pas de les aan op jouw niveau, persoonlijkheid en doelen. Ik kan rustig en gestructureerd zijn, of speels en onderzoekend – het belangrijkste is dat jij je veilig, gemotiveerd en serieus genomen voelt.

Voor wie?
- Volledige beginners
- Gevorderde studenten
- Volwassenen die na een pauze terugkeren naar de cello
- Studenten die zich voorbereiden op audities voor een muziekschool of conservatorium

Ik heb ook ervaring met het lesgeven aan leerlingen met dyslexie en ADHD. Ik ben gewend om uitleg, tempo en oefeningen aan te passen, zodat ze duidelijk zijn en niet overweldigend.

Wat ik bied
- Cello en basismuziektheorie
- Techniek, geluid en muzikale expressie
- Ondersteuning bij school- of examenrepertoire
- Flexibele planning waar mogelijk

Lessen bij mij in Amsterdam of bij jou thuis (afhankelijk van de locatie)

Mijn muzikale achtergrond
- Afgestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam
- Optredens met ensembles als Rotterdams Philharmonisch Orkest (stage) en Asko|Schönberg
- Ervaring met concoursen en festivals (o.a. Cello Biënnale, Triomphe de l'Art, Wonderfeel Festival)

Als u geïnteresseerd bent, kunt u gerust contact met mij opnemen als u vragen heeft.
verified badge
Wat kun je verwachten?
- Voor beginners: Noten lezen, ritmegevoel en een speelse kennismaking met de piano.
-Voor gevorderden: Interpretatie, expressie, uitbreiding van repertoire en podiumvoorbereiding.
- Voor kinderen: Spelenderwijs leren, met veel ruimte voor eigen inbreng en verbeelding.

Muziek is meer dan alleen de juiste noten; het is een taal, een emotie en een manier om jezelf te uiten. Of je nu een hyperactief kind bent dat rust vindt achter de toetsen, een volwassene die eindelijk dat ene Chopin-stuk wil leren, of een tiener die de nieuwste pophit wil spelen: mijn lessen zijn voor jou.

Ik ben Catherine, een klassiek geschoolde pianiste met een breed repertoire van meer dan 50 stukken, variërend van Chopin en Rachmaninoff tot filmmuziek en hedendaagse pop. Mijn kracht ligt in het overbrengen van de EMOTIE van muziek, niet alleen de techniek.

In een wereld met steeds meer neurodivergente kinderen - kinderen die anders denken en voelen - geloof ik dat het cruciaal is om ze op hun eigen manier te bereiken. Muziek kan hun creativiteit prikkelen en ze laten voelen dat ze zelf keuzes kunnen maken. Of je nu komt voor de rust, de uitdaging of de passie: ik stem de les af op jouw behoefte.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Pietro