Alessio
Betrouwbare leraar
FavouritesMarkeer als favoriet
FavouritesMarkeer als favoriet
van25.00EUR/ u

Italiaans voor elk niveau. Facciamo due chiacchiere ad Amsterdam e online

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Ik geef al meer dan 5 jaar Italiaans les, gewapend met een dubbele graad in talen, plus niet één, maar twee Masters! 🎓 🇮🇹 En hier is de ciliegina sulla torta: ik ben net begonnen met een nieuwe masteropleiding Italiaans lesgeven aan buitenlanders aan de Ca Foscari Universiteit. Nu heb ik een geweldige groep van 10 terugkerende studenten die samen met mij leren, elk met specifieke doelen, behoeften en motivatie. En ik kijk ernaar uit je te ontmoeten!

Ben je klaar voor een ongelooflijk avontuur door de betoverende wereld van Italië, Italianen en gebaren? :-)

We beginnen met het beoordelen van uw niveau, doelen en behoeften. Samen stellen we een persoonlijk plan op, zodat uw leerervaring op maat, efficiënt en effectief is. De lessen worden afgestemd op uw individuele niveau, behoeften en doelstellingen. Afhankelijk van jou gebruiken we onder andere leerboeken, online tools of artikelen.

Mijn aanpak omvat verschillende aspecten zoals conversatie, woordenschat, grammatica, Italiaanse cultuur of toetsvoorbereiding.

Wees gerust, mijn steun eindigt niet met de voltooiing van onze lessen. Je krijgt materialen om zelf te leren. Bovendien ben ik altijd beschikbaar om eventuele vragen te beantwoorden of begeleiding te bieden, zelfs nadat onze sessies zijn afgelopen.

Ga met me mee op deze ongelooflijke reis en laten we je Italiaanse dromen waarmaken, één "ciao" tegelijk!

De beschikbaarheid kan veranderen, schrijf me een korte tekst om te controleren of je favoriete tijdstippen beschikbaar zijn :-)

Boek nu onze les!

Locatie

Les via webcam
Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Amsterdam, Nederland

|
Use ⊞+wheel to zoom!
+

Algemene info

suitcase iconVaardigheden:
Italiaans voor volwassenen, School
Leeftijd:
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling:
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur:
60 minuten
90 minuten
120 minuten
De les wordt gegeven in:Engels, Spaans, Frans, Italiaans, Nederlands

Over

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Weet je wat een heerlijke combinatie is? Ontbijtpizza! Er is iets speciaals aan het genieten van een heerlijk stuk terwijl je naar grappige YouTube-video's in het Nederlands kijkt. Ja, ik ben zelf een student, altijd leergierig en ontdekkend.

Als ik geen pizza verslind of mijn kennis uitbreid, vind je me ondergedompeld in een boek, actief bezig met sporten of gewoon genietend van tijd met vrienden.

Maar er is iets ernstigs aan mij: ik heb eigenlijk vijf talen geleerd en ben aan een nieuwe begonnen: Chinees! En ik ben hier niet alleen om je een van hen vloeiend te leren, maar ook om alle trucs en technieken te delen die je taalreis moeiteloos en plezierig zullen maken.

Dus waar wacht je op? Boek een les!

Opleiding

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Doorlopende master in het onderwijzen van Italiaanse cultuur en taal - ITALS (Ca Foscari Venezia, Italië)
Master in het lesgeven van Italiaans aan buitenlanders als tweede taal (IPSEF, Italië)
Master in projectmanagement (Rome Business School, Italië)
Talen en communicatie voor toerisme en bedrijfsleven (Universiteit van Valle d'Aosta, Italië)
Toegepaste talen (Universiteit van Chambéry, Frankrijk)
Talen en culturen voor toerisme (Universiteit van Turijn, Italië)

Leservaring

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Geeft privéles Italiaans sinds 2018
10+ terugkerende studenten offline en online op verschillende platforms (Q4 2023)
-
Operationeel en Projectmanagement (Amsterdam)
Commercieel Manager (Amsterdam)
Customer Success Agent en Logistiek Coördinator (Amsterdam)
Receptioniste (Lissabon)
Verkoop (Disneyland Parijs)
Sales (Italië)
-
Buurtvrijwilliger (Amsterdam)
International Volunteer (meerdere landen in Europa)

Beoordelingen (5)

Enthousiaste en goede leraar - luistert goed naar wensen en geeft zeer goede oefeningen
Alessio is such a great teacher! Really flexible with timing, super nice and helpful. Could not have wished for a better tutor!
Heel prettige en eigen manier van lesgeven en zijn Engels is erg goed.
I really enjoyed my first class with Alessio! He has a good approach and already in the first class we discussed a lot of different subjects. He uses a smart and fun way to remember words etc.
Fast communication, pleasant and skillful teacher, open to flexible agenda schemes, friendly, excellent with kids. The two hour lesson seemed only 30 minutes to our son (11) and Alessio quickly managed quickly to have him start speaking in Italian.

Stel een vraag

Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Alessio snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

Beschikbaarheid typische week

(GMT -05:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0              
1              
2              
3              
4              
5              
6              
7              
8              
9              
10              
11              
12              
13      Woensdag om 13:00        
14      Woensdag om 14:00        
15    Dinsdag om 15:00  Woensdag om 15:00    Vrijdag om 15:00    
16    Dinsdag om 16:00  Woensdag om 16:00    Vrijdag om 16:00    
17              
18              
19              
20              
21              
22              
23              
van 25€Les via webcam
van 35€Bij de student thuis

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Online reputatie

  • Leraar sinds juli 2018
  • 2 herhaalleerlingen
  • Geverifieerd telefoonnummer
  • Verbonden met Google
  • Verbonden met Linkedin

Beschikbaarheid typische week

(GMT -05:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0              
1              
2              
3              
4              
5              
6              
7              
8              
9              
10              
11              
12              
13      Woensdag om 13:00        
14      Woensdag om 14:00        
15    Dinsdag om 15:00  Woensdag om 15:00    Vrijdag om 15:00    
16    Dinsdag om 16:00  Woensdag om 16:00    Vrijdag om 16:00    
17              
18              
19              
20              
21              
22              
23              
van 25€Les via webcam
van 35€Bij de student thuis

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Deel deze pagina


Zhou
Guzheng-Oud Chinees Instrument-Chinese muziekuitvoering
Hoi, Dit is Zhou, een enthousiaste liefhebber van de oude Chinese cultuur en parttime Guzheng-artiest. Ik heb deelgenomen aan verschillende kunstprojecten in Nederland, ondersteund door prestigieuze financieringsinstanties zoals onder meer het Mondriaan Fonds, Amsterdam Fond voor de Kunst en Fonds Podiumkunsten. Guzheng is een instrument waarmee je gemakkelijk kunt beginnen, maar dat op een hoger niveau moeilijker wordt. Ik hoop de vreugde van het bespelen van dit meditatieve instrument internationaal naar meer mensen te brengen.

Davide
Italiaans privélessen online en offline - Privélessen Italiaans
NL Hoi! Ik ben een privéleraar Italiaans (moedertaalspreker) en bied les aan van beginner (geen voorkennis) tot gevorderd. Ik heb taalkundige aan de universiteit gestudeerd en ik ben geïnspireerd door talen! Het lesprogramma wordt gestructureerd op basis van de behoeften van de student en volgens een leer-door-doen-methode, automatisch gebaseerd op conversatie en real-life taalgebruik. Ik zal er altijd voor zorgen dat je leerervaring leuk en zo gevarieerd mogelijk is! Neem contact met mij op om alle mogelijkheden over de organisatie van de kennis te verminderen, flexibiliteit is mijn pluspunt! OPMERKING: mijn haan staat niet "up-to-date" hier, dus neem contact op met mij voor mijn beschikbaarheid! NL Hoi! Ik ben een privéleraar Italiaans (moedertaal) die lessen aanbiedt van basis (geen voorkennis) tot gevorderd. Ik heb taalkundige principes gestudeerd aan de universiteit en ben gepassioneerd door talen! Het lesprogramma wordt gestructureerd volgens de behoeften van de student en volgt een leer-door-do-aanpak, meestal gebaseerd op conversatie en real-life taalgebruik. Ik zal er altijd voor zorgen dat uw leerervaring plezierig is en deze zo gevarieerd mogelijk maken! Neem contact met mij op om alle mogelijkheden over de organisatie van de lessen te kennen, flexibiliteit is mijn pluspunt! OPMERKING: mijn schema op Apprentus is niet bijgewerkt, neem contact met mij op voor mijn beschikbaarheid!

Valentina
Leer Italiaans van een Romeinse kunstenaar in Rotterdam - bestel uw koffie als een professional
Doei! Ik geef al twaalf jaar Italiaans. Ik heb privé les gegeven en aan taalscholen zoals La Scuola Italiana del Greenwich Village in New York en ItalCultura, de school van het Italian Cultural Institute of Chicago. Tijdens de eerste paar lessen zal ik ervoor zorgen dat je de tools hebt om alle klanken van de Italiaanse taal uit te spreken en te herkennen. Deze stap is essentieel! En het zal alles achteraf gemakkelijker maken. Als ik Italiaans geef, probeer ik alle dingen te vermijden die ik als taalstudent haatte. We zullen echte liedjes, echte literatuur gebruiken, echte gesprekken voeren en verhalen vertellen. Als je al je zintuigen aanspreekt, is het gemakkelijker om je geest ontspannen te houden en nieuwe woorden te onthouden. Ik zal mijn materialen aanpassen aan uw interesses, behoeften en gewenst tempo. En omdat u van een native Italian leert, leert u ook over de Italiaanse cultuur en geschiedenis. Je zult een manier van denken absorberen, niet alleen grammaticale regels. Ik spreek een heleboel talen, dus ik weet een ding of twee over hoe saai taalklassen kunnen zijn. Mijn angstaanjagende Franse leraar op de middelbare school deed ons dezelfde nepdialoog herhalen van een echt slecht boek, en dat steeds weer opnieuw. Sommige van die dialogen zijn in mijn hoofd gesneden: "Bonjour, je m'appelle Richard Drapeau, je viens du Canada, je suis Canadien ..." Als ik Italiaans les geef, probeer ik alle dingen te vermijden die ik haatte als taalstudent. We gebruiken echte liedjes, echte literatuur, doen een echt gesprek en vertellen verhalen en we gaan door op 'praatwandelingen', omdat wanneer je je zintuigen inspireert, het gemakkelijker is om je geest ontspannen te houden en nieuwe woorden te onthouden. Ik studeer Lingue e Letterature Straniere (vreemde talen en literatuur) van Università Roma Tre (gelijk aan een Amerikaanse MA) en een master of Fine Arts in interdisciplinaire kunst en media van Columbia College Chicago. Ik schreef een scriptie over het vertalen van een lang episch gedicht van WH Auden en ik probeerde op een paard door Amerika te rijden.

Valentina
Leuke en leerzame Italiaanse lessen en taaltrainingen door een gequalificeerd docent moedertaal volgens een volledig persoonlijk programma.
Wil je Italiaans leren met plezier? hier ben je op de juiste plek! Niet alleen leuke maar ook leerzame Italiaanse lessen en taaltrainingen op verschillende niveaus: conversatielessen incl. grammatica, voorbereiding voor het examen CELI/CILS, spoedcursus, weekend cursus op verzoek. Ik geef Italiaans op communicatieve wijze: samen kijken we welke methode voor de student het beste is. Niet alleen met gebruik van een tekstboek maar ik zoek ook authentieke materialen voor mijn studenten om snel en gemakkelijk Italiaans te leren en spreken.

Cristian
"Spaanse lessen waar we kunnen leren en genieten, met lesmateriaal."
Mijn lessen zijn interactief en dynamisch, gericht op conversatie, grammatica en luistervaardigheid. samen zullen we de rijkdom van de Spaanse cultuur ontdekken terwijl we je vloeiend Spaans verbeteren. bovendien zal ik u voorzien van nuttige bronnen en aangepaste opdrachten om uw leerproces te versnellen

Antonio
Universitair docent Italiaans, moedertaal en CELTA, A-Levels, GCSE alle niveaus
Hallo iedereen! Ik heb een doctoraat in de Italiaanse taal, ik geef al 5 jaar Italiaanse les en ik heb ook een CELTA lesbevoegdheid. Ik heb studenten voorbereid voor A-Levels en GCSEs (taal + literatuur). Ik kan u voorbereiden op specifieke examens, algemene taalcursussen of Italiaans leren voor het bedrijfsleven. De cursussen staan open voor iedereen, ongeacht leeftijd of niveau (van kinderen tot volwassenen). Ik zal u kennis laten maken met de Italiaanse cultuur door middel van lessen, uw uitspraak corrigeren en natuurlijk zullen we samen de grammatica leren. Ik sta open voor uw behoeften en ik kan enkele talen spreken om er zeker van te zijn dat u de lessen begrijpt (natuurlijk zullen we proberen om voornamelijk Italiaans te gebruiken in al onze lessen, afhankelijk van uw niveau). Ik kijk er naar uit om mijn nieuwe studenten te ontmoeten! 😊

Anna
Leer en verbeter uw Engels! Ervaren Cambridge CELTA Docent & Trainer Zakelijk Engels | IELTS-instructeur | Verbeter de spreekvaardigheid
Als je op zoek bent naar een enthousiaste docent om je te helpen bij het verbeteren van je Engels, zoek dan niet verder! Ik heb meer dan 10 jaar ervaring met bijles geven aan studenten van alle leeftijdsgroepen. Ik heb Engelse les gegeven aan beginnende, halfgevorderde en gevorderde studenten met verschillende culturele en taalachtergronden. Gecertificeerde Cambridge CELTA-docent met een achtergrond in onderwijs en pedagogiek. Omdat ik graag talen leer, begrijp ik de uitdagingen waarmee mijn studenten worden geconfronteerd; altijd gericht op de student en zijn behoeften. Mijn lessen zijn studentgericht, ontworpen om jou te helpen verbeteren, inclusief zeer interactief en professioneel leermateriaal. Coachen van professionals op de Nederlandse markt en het verbeteren van hun interculturele communicatieve vaardigheden zakelijk Engels; onderwerpen omvatten, maar zijn niet beperkt tot de taal van onderhandelingen, vergaderingen en presentaties. Gebruik PowerPoint, digitale media en videoconferenties in virtuele klassen. Mijn methodologie zorgt ervoor dat de studenten in het Engels blijven denken en zich concentreren op communicatie en conversatie; oefenen staat centraal!

Celeste
Ciao een tutti ragazzi! Parliamo italiano con Celeste! Laten we Italiaans spreken!
Ciao a tutti e benvenuti! Ik ben Celeste, privéleraar Italiaans woonachtig in Amsterdam. Bij mij word je proactief betrokken tijdens het leerproces, dus we zullen leuke gesprekken hebben over een onderwerp dat we samen zullen kiezen: het kan kunst, muziek, film, sport, natuur, eten of wat je het leukst vindt zijn! Ik zal ook een aantal activiteiten organiseren zowel binnen als buiten om samen te doen, waarbij je je Italiaans gaat testen. (niet nu met de corona maar zo snel mogelijk) Natuurlijk zal ik je tijdens onze gesprekken grammaticatips en woordenschatfocus geven. Ik zal je het benodigde materiaal bezorgen. Lessen zijn zowel online als persoonlijk. Ci vediamo presto!

Tanya
Italiaanse lessen met een Polyglot (8 talen) en een professionele leraar
Hooi! Ik ben Tanja. Ik ben geboren in Venetië, Italië. In de afgelopen twee jaar van mijn leven heb ik de wereld rondgereisd, voornamelijk in Midden- en Zuid-Amerika en het Midden-Oosten, op afstand gereisd en gewerkt. Ik ben een professionele leraar met 6 jaar ervaring. Italiaans is mijn moedertaal. Ik werkte aan de vertaling van medische en juridische artikelen, panelen in het glasmuseum in Venetië en werkte als tolk aan het hof van Venetië. Ik heb een diploma in talen, ik ben gecertificeerd in internationaal recht en ik ben taalcoach. Taalcoach houdt in dat ik jou niet alleen een taal leer, maar ook hoe je nieuwe talen leert! :-D Ik volg je hele leertraject nauwlettend, om het maximale uit je vaardigheden te halen! Ik hou van het leren en onderwijzen van nieuwe talen! Daarom werd ik na jaren studeren een polyglot (8 talen - Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Japans, Arabisch, Hebreeuws, Nederlands) en bedacht ik een methode om jou de taal te leren die je wilt leren! Door de jaren heen heb ik geleerd mijn werk af te stemmen op de persoonlijke behoeften van elke student en heb ik een methode ontwikkeld waarmee mijn studenten de taal op een snelle en leuke manier kunnen leren. Mijn lessen zijn beschikbaar in het Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Hebreeuws, Nederlands GROEPSLESSEN mogelijk! Tot ziens! Een presto

Anamaria
Je laptop bij de hand en je bent klaar om 'Español' comfortabel bij thuis te leren of oefenen... ¿Qué tal?
Te druk met het tempo van het moderne leven? Verlang je ernaar om werk, huishoudelijke taken en hobby's te combineren? Nu is het mogelijk! Afstandsonderwijs, dat al geperfectioneerd is sinds de tijd van de lock down, stelt ons nu in staat om dit praktische, handige en meer kosteneffectieve hulpmiddel aan te bieden: Online lessen. Specialized topics: Academic -DELE, Advanced, Beginners, Communication, Culture, Vocabulaire & Dialects, Exam preparation, Grammar, Literature, Pronunciation. Ik heb het altijd leuk gevonden om met talen, cultuur, onderwijs en mensen te werken. Als Freelancer vindt u mijn naam, werkervaring en portfolio overal...spaans_je_kan Met het Spaans kunt u meer dan 20 Spaanstalige landen bezoeken en ook de rijkdom van hun cinematografie, literatuur, muziek, architectuur ontdekken! Spaans is de meest benodigde taal op alle gebieden, volgens het rapport van de British Council: 'Talen voor de toekomst'.

Paola
Italiaanse prive' lessen van beginner tot gevorderde met een Italiaanse moedertaal
Hallo, ik ben Paola en ik ben afgestuudeerd in Italiaanse Literature en ik heb ook een master in Italiaans leren aan buitenlanders. Tijdens de universitaire periode gaf ik privelessen aan erasmus studenten in Italie en nu ik geef individuele Italiaanse les in Amsterdam en online. Ik gebruik een boek dat ik met verschillende materialen integreer. Converseren is heel belangrijk, maar ook luisteren en een tekst begrijpen. De prijs voor 2 mensen is hoger natuurlijk, dus sturen mj een bericht voor meer informatie. A presto!

Hugh
Verbeter je Engels en heb plezier terwijl je aan je communicatieve vaardigheden werkt om te groeien in zelfvertrouwen! Ik ben een Britse moedertaalspreker.
De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten! Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl je dit doet! Goed Engels spreken betekent meer overvloed in je leven door meer geld te verdienen voor jou en je gezin. Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld! U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)

Sanghee
Koreaanse cursus/Online Koreaans/Makkelijke Koreaans/Laten we plezier hebben met Koreaans leren!/TOPIK
Hallo allemaal, Ik heet Sanghee en mijn moedertaal is Koreaans. Ik heb een certificaat voor Koreaans lerares onderwijs programma en bijna 4 jaar voor Koreaans onderwijs. Ik heb heel veel leerlingen van andere landen les gegeven. Voor wat betreft lesgeven, zou ik graag jouw Koreans niveau vragen. Als je niet Koreaans kan, kunnen we het Koreaanse alfabet "Hangul" leren. Daarna is je klas gericht op jouw niveau en tempo. Ik gebruik Koreaanse schoolboeken voor de klas dus je kunt het stap voor stap leren. Ik geef je veel kansen om elke les Koreaans te spreken dus we kunnen spraak in het Koreaans oefenen. Elke les bestaat uit spreken, lezen, schrijven en luisteren (Taal vaardigheiden) Grammatica en woorden ook. Je kunt jouw Koreaanse vaardigheid verbeteren. Bovendien, kunnen we ook over Koreaanse cultuur praten. Voor wat betreft de klas, kunnen we een geschikte tijdslot vinden. Je kunt om een groepsklas met jouw vrienden of familie vragen (hetzelfde niveau) Dankje voor het lezen en Ik hoop dat ik je snel zie.

Caroline
Nederlands voor anderstaligen (ook ITNA ) en moedertaalsprekers
Nederlands voor anderstaligen: alle niveaus Grammatica - spelling - uitspraak - conversatie -voorbereiding ITNA... Ik maak mijn eigen materiaal op maat van de cursist. Nederlands voor moedertaalsprekers: spelling - lezersgericht schrijven Indien gewenst is het volgende mogelijk: correctie en revisie, nalezen van papers en thesissen, vertalingen uit het Engels / Spaans (prijzen worden bepaald op basis van het aantal woorden) De prijs voor een les geldt voor 1 persoon. Wil je met meerdere personen de les volgen? Contacteer me dan om de prijs te vragen. De beschikbare momenten in de week veranderen vaak. Contacteer me daarom gerust om te vragen of jouw voorkeurmoment nog vrij is.

Melissa
Spaanse les: bereik het niveau waarnaar je op zoek bent!
Spaans is mijn moedertal! Leer: Spaans voor beginners. (A1 / A2) Beter worden: Spaans voor B1 of B2 Praktijk: conversatie en perfectie. Expert: Heeft u de woordenschat nodig voor een specifiek onderwerp? De modaliteiten voor lesgeven variëren afhankelijk van de specifieke doeleinden. Aanpassingsvermogen op verzoek van de studenten. Privé-, groeps-, online-, telefoon-, thuis- en zakelijke lessen. Are you willing to learn or improve a foreign language? After 10 years of travelling, working and studying around the world I am now based in the Netherlands eager to share all these experiences through teaching languages! I can offer lessons in Spanish, Italian, Portuguese and English! We can do it online or personally and, I can adapt our study plan to your objectives and necessities! I provide personalized methods that will take you step by step to meet your goal! I am dynamic, easy-going and full of energy! I have experience preparing students for IELTS, TOEFL, different Cambridge Exams, DELE, CELU, OPI, TELC, CELI, CILS, CIPLE, DEPLE, DIPLE, DAPLE, DUPLE... Let's do it!