Anna
Betrouwbare leraar
FavouritesMarkeer als favoriet
FavouritesMarkeer als favoriet
van25.00EUR/ u

Leer en verbeter uw Engels! Ervaren Cambridge CELTA Docent & Trainer Zakelijk Engels | IELTS-instructeur | Verbeter de spreekvaardigheid

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Als je op zoek bent naar een enthousiaste docent om je te helpen bij het verbeteren van je Engels, zoek dan niet verder! Ik heb meer dan 10 jaar ervaring met bijles geven aan studenten van alle leeftijdsgroepen. Ik heb Engelse les gegeven aan beginnende, halfgevorderde en gevorderde studenten met verschillende culturele en taalachtergronden.

Gecertificeerde Cambridge CELTA-docent met een achtergrond in onderwijs en pedagogiek. Omdat ik graag talen leer, begrijp ik de uitdagingen waarmee mijn studenten worden geconfronteerd; altijd gericht op de student en zijn behoeften.

Mijn lessen zijn studentgericht, ontworpen om jou te helpen verbeteren, inclusief zeer interactief en professioneel leermateriaal.

Coachen van professionals op de Nederlandse markt en het verbeteren van hun interculturele communicatieve vaardigheden zakelijk Engels; onderwerpen omvatten, maar zijn niet beperkt tot de taal van onderhandelingen, vergaderingen en presentaties.

Gebruik PowerPoint, digitale media en videoconferenties in virtuele klassen.

Mijn methodologie zorgt ervoor dat de studenten in het Engels blijven denken en zich concentreren op communicatie en conversatie; oefenen staat centraal!

Extra informatie

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Bovendien bied ik individuele of groepslessen aan en zal ik je voorzien van leermateriaal, gewoon worden uitgerust met dorst naar kennis!

Locatie

Op een locatie gekozen door de leraar : Prins Hendrikkade, 1011 AH Amsterdam, Netherlands
Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Amsterdam, Nederland
Les via webcam

|
Use ⊞+wheel to zoom!
+

Algemene info

suitcase iconVaardigheden:
Engels als tweede taal (esl), Engels voor volwassenen, School
Leeftijd:
Peuters (0-3 jaar oud)
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling:
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur:
60 minuten
De les wordt gegeven in:Engels, Grieks, Nederlands, Duits

Over

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Ik ben een energiek, vriendelijk persoon met een passie voor het bevorderen van vooruitgang en het helpen van studenten bij het ontwikkelen van kritisch denkvermogen!

Geboren en getogen in Griekenland, nu woonachtig in Amsterdam. Door te werken als docent en Zakelijk Engels Taaltrainer heb ik sterke communicatieve vaardigheden ontwikkeld en het vermogen om informatie op een duidelijke en geduldige manier over te brengen. Ik kan me gemakkelijk aanpassen aan verschillende mensen met verschillende behoeften en vereisten in nieuwe omgevingen.

Ik hou van talen leren! Ik studeerde in Londen, volgde onlangs een cursus Duits in München en ben momenteel mijn Nederlands aan het verbeteren aan de UvA. Ik geloof in het ondersteunen en versterken van de ontwikkeling van de sterke punten, talenten en interesses van studenten.

Opleiding

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
- CELTA-certificaat in het onderwijzen van Engels aan sprekers van andere talen Cambridge Assessment Teaching Qualification

- C2-certificaat van bekwaamheid in het Engels
University of Cambridge, Language Assessment

- C2-certificaat van bekwaamheid in het Engels
Universiteit van Michigan, taalbeoordeling

- Algemene vertaling (Engels - Grieks) | Terminologiebeheer en inleiding tot vertaaltheorie.

- KPG-certificaat, staatscertificaat in Engelse taalvaardigheid
(Hierna KPG, een acroniem voor de Griekse titel Kratiko Pistopiitiko Glossomathias door het Ministerie van Nationaal Onderwijs en Levenslang Leren)

- Universiteit van Amsterdam, Nederlands Instituut (INTT)
Dutch Studies, Nederlands tweede taal cursus

Leservaring

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Docent Engels sinds 2003

- Coachen van professionals op de Nederlandse markt en het verbeteren van hun interculturele communicatieve vaardigheden zakelijk Engels; onderwerpen omvatten, maar zijn niet beperkt tot de taal van onderhandelingen, vergaderingen en presentaties

- Engelse lessen voor kinderen en volwassenen. Ervaring met het voorbereiden van studenten op officiële tests (B2 Cambridge English First FCE, C2 Cambridge English Proficiency CPE, Michigan Language Assessment ECCE / ECPE, IELTS).

- Individuele lessen en groepslessen voor studenten van absolute beginner tot gevorderde
• Zelf lesmateriaal samengesteld en geproduceerd
• Voorzie studenten van maandelijkse voortgangsnotities, het stellen van leerdoelen en het volgen van hun verbeteringen
• Creëerde een leuke en interessante leeromgeving die discussies stimuleerde

- Leraar Engels, vreemde taalschool Oikonomou
• Lesplannen opgesteld die de studenten motiveerden om op een positieve manier te denken
• Gaf de leerlingen opdrachten waarmee ze zich op een creatieve manier konden uiten, zoals korte verhalen en gedichten
• Gebruikte positieve bekrachtigingstechnieken om aan te moedigen, te motiveren en vertrouwen op te bouwen
• Beoordeelde prestaties, gedrag en sociale ontwikkeling van leerlingen

Beoordelingen (3)

The most impressive thing about Anna is that she always strives to deliver an individual lesson that is highly related to my personal and professional life. Anna is not only well-prepared but also excellent in time-management. Besides the fact that I am feeling more comfortable speaking English, I enjoy the lessons with Anna a lot!
First of all Anna is kind, patient and energetic teacher. She is always genial and positive. Certainly she cares regarding your improvement. Undebatable she is competent about languages. Also she already has a ability related the linguistics. I am so pleased for our lessons. Thanks for your all efforts, Anna.
I think Anna is a very professional teacher! She is very patient and helpful. The content of the lessons is always fun and very challenging! I can definitely recommend her!

Stel een vraag

Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Anna snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

Beschikbaarheid typische week

(GMT -05:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0              
1              
2              
3              
4              
5    Dinsdag om 5:00          
6    Dinsdag om 6:00          
7  Maandag om 7:00  Dinsdag om 7:00          
8  Maandag om 8:00  Dinsdag om 8:00          
9  Maandag om 9:00  Dinsdag om 9:00          
10  Maandag om 10:00  Dinsdag om 10:00          
11  Maandag om 11:00  Dinsdag om 11:00      Vrijdag om 11:00    
12          Vrijdag om 12:00    
13          Vrijdag om 13:00    
14              
15              
16              
17              
18              
19              
20              
21              
22              
23              
van 25€Bij de leraar thuis
van 25€Les via webcam
van 28€Bij de student thuis

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Online reputatie

  • Leraar sinds maart 2019
  • Geverifieerd telefoonnummer

Beschikbaarheid typische week

(GMT -05:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0              
1              
2              
3              
4              
5    Dinsdag om 5:00          
6    Dinsdag om 6:00          
7  Maandag om 7:00  Dinsdag om 7:00          
8  Maandag om 8:00  Dinsdag om 8:00          
9  Maandag om 9:00  Dinsdag om 9:00          
10  Maandag om 10:00  Dinsdag om 10:00          
11  Maandag om 11:00  Dinsdag om 11:00      Vrijdag om 11:00    
12          Vrijdag om 12:00    
13          Vrijdag om 13:00    
14              
15              
16              
17              
18              
19              
20              
21              
22              
23              
van 25€Bij de leraar thuis
van 25€Les via webcam
van 28€Bij de student thuis

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Deel deze pagina


Tom
Engelse lessen met een CELTA-gekwalificeerde native English sprekende docent / Engelse lessen met een ervaren CELTA-gecertificeerde docent
Bent u op zoek naar een gekwalificeerde native docent Engels (Brits) met uitgebreide onderwijs- en zakelijke ervaring? Dan help ik je graag! Ik heb een heel eenvoudige onderwijsfilosofie. Elke les moet uitdagend, lonend en leuk zijn, want de beste manier om te leren is met een glimlach op je gezicht. Ik pas onze lessen samen aan uw unieke behoeften en doelen aan, waaronder: • uw accent en uitspraak verbeteren; • u te helpen steenkool Engels en typische 'Dunglish' woorden te vermijden; • het verbreden van uw vocabulaire; en • het perfectioneren van uw gebruik van tijden. Het allerbelangrijkste is dat ik u kan helpen uw zelfvertrouwen te vergroten, wat de sleutel is tot het leren van een taal. Een specialiteit van mij is zakelijk Engels, dus ik kan ook met alles helpen, van het voorbereiden van een interview of het spreken in vergaderingen tot het geven van een presentatie. Hoewel mijn lessen 100% in het Engels zijn, spreek ik ook Nederlands en Spaans. Dit geeft me echt inzicht in waarom studenten bepaalde fouten maken en hoe ze deze het beste kunnen vermijden.

Palina
English lessons levels A2 to C1 Online and Offline
Latin was popular a thousand years ago, French - a couple centuries ago, English is the language of the 21st century! We'll work on Speaking and Writing skills, and, of course, Grammar. For advanced learners I fancy such books as Destination and Grammar in Use (we won't be restrained by just these, though). With beginners we'll be maintaining a decent active vocabulary. After the lesson I'd appreciate feedback a lot :-)

Klaudia
Engels voor volwassenen met low-bandwidth contact, zeer flexibel.
Ahoi! Fijn dat je je Engels wilt oefenen, leren, lezen of voor tentamens voorbereiden. Mijn naam is Klaudia en ik ben een Engles freak/taalwetenschapper. Ik geef al 5 jaar les aan kinderen, tieners en volwassenen. 2016-2017 had ik in Londen gebleven waar heb ik mijn neutrale accent aangeleerd. In 2019, ik heb TEFL 120h behaald en vanaf een jaar geef ik professioneel les. Lessen zijn altijd op maat tot wat je nodig hebt gemaakt. Ik geloof in de individuele aandacht. Wat interesseert je, daar praten we over in het Engels. Ik voorbereid voor elke les en verwacht ik hetzelfde van jou, daarom stuur ik je altijd e-mails of berichten zodat je Engels actief in je hoofd blijft ook buiten het les. Terwijl de les gebruiken we een aantal bijstand middelen: hand-outs, interactief media web-sites, spelen, muziek, comics, boeken, news en zo. Het grootste voordeel van mijn nadering is flexibiliteit. Ik maak slots om in jouw agenda toe te passen. Hoe vaker je een les neemt, hoe sneller zie je de voortgang. Een les per week vind ik prima, maar een les per 2 weken is een absoluut minimum. Leer snel, wanneer je wilt en geniet van het Engels gebruiken. Ik heb vanwege corona een voorkeur tot online lesgeven, maar tot 20km van Amsterdam kom ik naar jou toe.

Davide
Italiaans privélessen online en offline - Privélessen Italiaans
NL Hoi! Ik ben een privéleraar Italiaans (moedertaalspreker) en bied les aan van beginner (geen voorkennis) tot gevorderd. Ik heb taalkundige aan de universiteit gestudeerd en ik ben geïnspireerd door talen! Het lesprogramma wordt gestructureerd op basis van de behoeften van de student en volgens een leer-door-doen-methode, automatisch gebaseerd op conversatie en real-life taalgebruik. Ik zal er altijd voor zorgen dat je leerervaring leuk en zo gevarieerd mogelijk is! Neem contact met mij op om alle mogelijkheden over de organisatie van de kennis te verminderen, flexibiliteit is mijn pluspunt! OPMERKING: mijn haan staat niet "up-to-date" hier, dus neem contact op met mij voor mijn beschikbaarheid! NL Hoi! Ik ben een privéleraar Italiaans (moedertaal) die lessen aanbiedt van basis (geen voorkennis) tot gevorderd. Ik heb taalkundige principes gestudeerd aan de universiteit en ben gepassioneerd door talen! Het lesprogramma wordt gestructureerd volgens de behoeften van de student en volgt een leer-door-do-aanpak, meestal gebaseerd op conversatie en real-life taalgebruik. Ik zal er altijd voor zorgen dat uw leerervaring plezierig is en deze zo gevarieerd mogelijk maken! Neem contact met mij op om alle mogelijkheden over de organisatie van de lessen te kennen, flexibiliteit is mijn pluspunt! OPMERKING: mijn schema op Apprentus is niet bijgewerkt, neem contact met mij op voor mijn beschikbaarheid!

Alessio
Italiaans voor elk niveau. Facciamo due chiacchiere ad Amsterdam e online
Ik geef al meer dan 5 jaar Italiaans les, gewapend met een dubbele graad in talen, plus niet één, maar twee Masters! 🎓 🇮🇹 En hier is de ciliegina sulla torta: ik ben net begonnen met een nieuwe masteropleiding Italiaans lesgeven aan buitenlanders aan de Ca Foscari Universiteit. Nu heb ik een geweldige groep van 10 terugkerende studenten die samen met mij leren, elk met specifieke doelen, behoeften en motivatie. En ik kijk ernaar uit je te ontmoeten! Ben je klaar voor een ongelooflijk avontuur door de betoverende wereld van Italië, Italianen en gebaren? :-) We beginnen met het beoordelen van uw niveau, doelen en behoeften. Samen stellen we een persoonlijk plan op, zodat uw leerervaring op maat, efficiënt en effectief is. De lessen worden afgestemd op uw individuele niveau, behoeften en doelstellingen. Afhankelijk van jou gebruiken we onder andere leerboeken, online tools of artikelen. Mijn aanpak omvat verschillende aspecten zoals conversatie, woordenschat, grammatica, Italiaanse cultuur of toetsvoorbereiding. Wees gerust, mijn steun eindigt niet met de voltooiing van onze lessen. Je krijgt materialen om zelf te leren. Bovendien ben ik altijd beschikbaar om eventuele vragen te beantwoorden of begeleiding te bieden, zelfs nadat onze sessies zijn afgelopen. Ga met me mee op deze ongelooflijke reis en laten we je Italiaanse dromen waarmaken, één "ciao" tegelijk! De beschikbaarheid kan veranderen, schrijf me een korte tekst om te controleren of je favoriete tijdstippen beschikbaar zijn :-) Boek nu onze les!

Derek
Engelse taal en literatuur en IB-examenvoorbereiding voor alle leeftijden
Ik ben gespecialiseerd in Engels (Brits en Amerikaans) onderwijs voor moedertaalsprekers en niet-moedertaalsprekers van alle leeftijden, en heb ervaring met het werken met: • jonge kinderen die voor het eerst Engels leren • leerlingen in het basis- en voortgezet onderwijs die de Engelse taal en de bijbehorende literatuur bestuderen • volwassen professionals en senioren die hun taalvaardigheden willen verbeteren of uitspraak- of presentatievaardigheden willen ontwikkelen Ik heb twee diploma's in Engelse taal- en letterkunde (BA en Mst) van de Universiteit van Oxford en ben ook afgestudeerd aan het International Baccalaureate (IB) Diploma-programma. Ik heb een creatieve benadering ontwikkeld in mijn sessies met studenten waarbij de specifieke talenten en interesses van een student (ongeacht het onderwerp) worden toegepast in het proces van taalverwerving, samen met de gelijktijdige ontwikkeling van kritische vaardigheden zoals nauw en zorgvuldig lezen, argumentatie, geschreven stijl en effectieve communicatie. Ik ben vertrouwd met de vereisten en ingewikkeldheden van een reeks nationale en internationale diplomaprogramma's. Bij het werken met studenten die een academische syllabus aanvullen, is mijn doel altijd om hen te positioneren om te slagen in de opdrachten en beoordelingen die zijn opgesteld door een primaire instructeur.

Abdo
Multi-graduate professor biedt lessen in het Arabisch en Engels
Onze lessen zullen zich richten op het grammatica-aspect en het conversatie-aspect. In het bijzonder hoe je grammaticaregels toepast op alledaagse gespreksonderwerpen. De lessen worden gestructureerd volgens de toekomstige en toekomstige behoeften van de student. De focus van onze lessen zal zijn het creëren van een persoonlijk programma, dat de student vermaakt en hem tegelijkertijd in staat stelt om zoveel mogelijk te leren in de kortst mogelijke tijd.

Anne Charlie
Begrijpend lezen , Nederlands en Engels aangeboden door NT2 docent met veel ervaring in het onderwijs omgeving Amsterdam !
sneller leren van de Nederlandse taal op alle vier gebieden : Lezen , luisteren, spreken en schrijven. Voor kinderenen en volwassenen. Bij kinderen pas ik de les aan aan de leeftijd van het kind en het niveau. Omgeving Amsterdam. Tijd en locatie in overleg.

Ambika
Zakelijke en IB Engelse testvoorbereiding en communicatie
Dag Allemaal, Ik ben een Engelse majoor van NYU en heb een sterke achtergrond in het onderwijzen van IB Level Engels aan st udent. Wat u kunt verwachten - Sterke verbale en literaire basis Nederlands naar Engels vertalingen Grammaticale basis IB syllabus-dekking - we zullen de romans in detail doornemen en analyseren Ik help je met je essays en opdrachten, bewerkingen, brainstorming en schrijfoefeningen. Als je een expert-schrijver en -analysator wilt worden, kom dan naar mij. Ik zal je de kunst van effectieve communicatie leren, zowel verbaal als literair.

Stephan
Verbeter je schrijfvaardigheid in tien tot twintig trainingen
Heb jij moeite met je gedachten helder onder woorden te brengen? Lukt het je maar niet om je boodschap foutloos op papier te krijgen? Zit je met je handen in het haar als je een formele tekst moet schrijven? In dat geval kan ik je van dienst zijn. Ik ben neerlandicus en werk al negen jaar als taaldocent op verschillende hogescholen. Verder heb ik meer dan zeventien jaar schrijfervaring. Ik weet het wel, hoe moet ik je helpen om je taal te coördineren op niveau te krijgen. Op basis van mijn eigen didactische kennis en onderwijservaring heb ik een course to the basic, we hebben een simpele cursus. Het is een intensieve cursus, die zeker, maar na afloop heb je dan ook het gevoel dat je opnieuw hebt leren schrijven.

Paul-Mattias
Privéles Engels van een vakkundige en ervaren docent.
Mijn naam is Paul-Mattias, aangenaam! Ik heb over 7 jaar privé les ervaring, 5 diploma's en heb gestudeerd in Amsterdam, Leuven en Oxford. Engels kan een pittig vak zijn, en om er beter in te worden heb je soms een goed overzicht nodig van waar het om draait, waar het bij jou mis gaat, en wat je nodig hebt om beter te worden. Daar help ik je graag mee! Met mijn ervaringen als ex-expat, near-native speaker en gediplomeerd master student, geef ik jou de boost die jou naar het volgende Engelse niveau tilt. Mijn studenten beschrijven mij als geduldig, flexibel, enthousiast, betrouwbaar en vakkundig. Je weet wat je aan me hebt, en we bereiken snel betere resultaten. Naast de groei in inhoudelijke kennis, hoor ik vaak terug dat mijn studenten door de lessen een boost in zelfvertrouwen krijgen, en veerkrachtiger het leslokaal weer betreden. Ben je geïnterneerd of wil je meer weten? Voel je vrij een bericht te sturen!

Emine
Turkse lessen (met een ervaren native speaker Turkse leraar)
Ik ben een expat woon al 5 jaar in Nederland. Ik heb mijn bachelor in Istanbul gestudeerd en ik heb als leraar gewerkt op een openbare middelbare school in Istanbul. Momenteel werk ik als docent Turkse taal in Nederland. Ik heb veel jonge en kinderen studenten die samen met mij Turks leren. Soms maak ik peuterspeelzalen door enkele kinderen aan elkaar te koppelen. Op deze manier gebruiken deze kinderen de Turkse taal in de sociale omgeving door spelletjes te spelen met andere kinderen met hetzelfde taalniveau. Ik ben een ervaren, enthousiaste en gefocuste leraar die zich te allen tijde volledig inzet voor het waarborgen en bevorderen van het onderwijs en het welzijn van kinderen en jongeren. Ik ben gepassioneerd om jonge studenten de best mogelijke opleiding in het leven te geven en werk graag met privélessen. Met behulp van verschillende onderwijstechnieken kan ik je helpen om actief met je taal om te gaan. Ik ben een moedertaalspreker van het Turks, we kunnen studeren door Turks en Engels te spreken. We kunnen in jouw eigen huis en bij mij studeren. Mijn colleges bevatten wat huiswerk dat helpt om je taalniveau te verbeteren. Laten we een les nemen en elkaar leren kennen!

Hannah
Engelse gesprekken en lacht met een native speaker
Engels leren moet net zo vanzelfsprekend zijn als je je moedertaal hebt geleerd: je kon niet lezen of schrijven en je had geen idee van grammaticaregels, maar je werd constant blootgesteld aan de taal door mensen en bewegingen te observeren, te spelen en te ontdekken. In mijn klas neem je een uur uit je dag om samen met mij je gespreksvaardigheden te oefenen. Je wordt tijdens het chatten over onderwerpen die je interesseren, blootgesteld aan de taal, ook tijdens leuke activiteiten. Op deze manier associeer je afbeeldingen, geluiden en woorden en leer je natuurlijk Engels. Elke klas met elke student is anders, afhankelijk van het onderwerp en het niveau van het Engels waar de student zich bevindt. Als dit klinkt als iets dat je zou interesseren, dring ik er bij je op aan om contact met me op te nemen. Ik ben een gecertificeerde Engelse leraar en heb jarenlange ervaring achter de rug. Ik kijk er naar uit van u te horen!

Karam
Arabische taallessen voor volwassenen, studenten en kinderen
Ik bied Arabische lessen aan in Amsterdam voor volwassenen en kinderen. Ik ben geboren in Syrië en Arabisch is mijn moedertaal. Ik kan je leren spreken, lezen en schrijven, en als je ook meer wilt weten over de dialecten van de Levantijnse regio, neem dan contact met me op als je geïnteresseerd bent! Ik kan lessen geven in Amsterdam, ook online lessen.

Latha
Engels, Wiskunde, Bijles tutoratie, Leuk leren
Ik ben gespecialiseerd in het bijles geven van Engels en wiskunde. Mijn doel is om studenten betrokken en tegelijkertijd uitgedaagd te houden. Ik wil de les zo leuk mogelijk houden om leren interessant te maken. Deze les is voor studenten variërend van voorschools tot volwassenen die willen leren.