facebook
    Njola
    member icon
    Betrouwbare leraar
    favorite buttonMarkeer als favoriet
    favorite buttonMarkeer als favoriet
    member icon
    Betrouwbare leraar
    van58.00EUR/ h

    Dwarsfluit-, piccolo-, blokfluit- (sopraan), panfluit- en saxofoon (alt- en tenor)les.

    Ik ben gespecialiseerd in het geven van dwarsfluit-, piccolo-, blokfluit-, panfluit- en saxofoonles aan zowel kinderen als als volwassenen. Dit doe ik zowel privé als in de vorm van (korte) cursussen tijdens schooluren of als naschoolse activiteit op basisscholen.

    Extra informatie

    Eigen instrument vereist. Proefles mogelijk (daarvoor is een instrument aanwezig).

    Locatie

    Op een locatie gekozen door de leraar : De Groene Arend, Wormerveer, Nederland

    |
    Use ctrl + wheel to zoom!
    +

    Algemene info

    Leeftijd:
    Kinderen (7-12 jaar oud)
    Tieners (13-17 jaar oud)
    Volwassenen (18-64 jaar oud)
    Senioren (65+ jaar oud)
    Niveau van de leerling:
    Beginner
    Gemiddeld
    Gevorderden
    Duur:
    30 minuten
    De les wordt gegeven in:Nederlands, Engels

    Over

    Mijn naam is Njola. In 2005 ben ik afgestudeerd aan de opleiding Klassiek Dwarsfluit aan het Conservatorium van Alkmaar, waar ik les had van Eugénie van der Grinten. Naast de dwarsfluit heb ik me ook gespecialiseerd in het bespelen van de piccolo.

    Ik speel in het Djinja Fluitkwartet, in het Noord-Hollands Blazers Ensemble en geef optredens met diverse pianisten/organisten. Daarnaast speel ik in begeleidingsorkesten bij musicals (o.a. The Wizz, Beauty & The Beast, Aida en Wat zien ik?). In deze orkesten speel ik naast dwarsfluit en piccolo, ook alt- en tenorsaxofoon. Ook wordt ik regelmatig gevraagd voor gastoptredens.

    Opleiding

    2016 : Cursus panfluit
    2006 : Cursus Improvisatie in de lespraktijk
    2001-2005 : Conservatorium Alkmaar, opleiding dwarsfluit klassiek
    1998-1999 : applicatiecursus Dreumes en Peuter en Muziek
    1991-1992 : cursus directiesecretaresse (LOI)
    1989-1990 : diverse administratieve opleidingen
    1981-1987 : VWO

    Leservaring

    Ik geef dwarsfluit-, piccolo-, blokfluit- en saxofoonles aan kinderen en volwassenen. Dit doe ik zowel privé als in de vorm van (korte) cursussen tijdens schooluren of als naschoolse activiteit op basisscholen in de Zaanstreek. Sinds maart 2016 geef ik ook panfluitles. Ik heb gestudeerd bij Geert Hoes in Alkmaar.

    Stel een vraag

    Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Njola snel zal reageren:
    Hoe meer details, des te beter.
    Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

    Beschikbaarheid typische week

    (GMT -04:00) New York
    MaDiWoeDoVrijZatZo
    0
      
      
      
      
      
      
      
    1
      
      
      
      
      
      
      
    2
      
      
      
      
      
      
      
    3
      
      
      
      
      
      
      
    4
      
      
      
      
      
      
      
    5
      
      
      
      
      
      
      
    6
      
      
      
      
      
      
      
    7
      Maandag om 7:00
      
      Woensdag om 7:00
      
      Vrijdag om 7:00
      
      
    8
      Maandag om 8:00
      
      Woensdag om 8:00
      
      Vrijdag om 8:00
      
      
    9
      Maandag om 9:00
      
      Woensdag om 9:00
      
      Vrijdag om 9:00
      
      
    10
      Maandag om 10:00
      
      Woensdag om 10:00
      
      Vrijdag om 10:00
      
      
    11
      Maandag om 11:00
      
      Woensdag om 11:00
      
      Vrijdag om 11:00
      
      
    12
      
      
      
      
      
      
      
    13
      
      
      
      
      
      
      
    14
      
      
      
      
      
      
      
    15
      
      
      
      
      
      
      
    16
      
      
      
      
      
      
      
    17
      
      
      
      
      
      
      
    18
      
      
      
      
      
      
      
    19
      
      
      
      
      
      
      
    20
      
      
      
      
      
      
      
    21
      
      
      
      
      
      
      
    22
      
      
      
      
      
      
      
    23
      
      
      
      
      
      
      
    van 58€Bij de leraar thuis

    Good-fit Leraar Garantie


    Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

    Online reputatie

    • Leraar sinds mei 2018
    • Geverifieerd telefoonnummer
    • Verbonden met Google
    • Verbonden met Linkedin

    Beschikbaarheid typische week

    (GMT -04:00) New York
    MaDiWoeDoVrijZatZo
    0
      
      
      
      
      
      
      
    1
      
      
      
      
      
      
      
    2
      
      
      
      
      
      
      
    3
      
      
      
      
      
      
      
    4
      
      
      
      
      
      
      
    5
      
      
      
      
      
      
      
    6
      
      
      
      
      
      
      
    7
      Maandag om 7:00
      
      Woensdag om 7:00
      
      Vrijdag om 7:00
      
      
    8
      Maandag om 8:00
      
      Woensdag om 8:00
      
      Vrijdag om 8:00
      
      
    9
      Maandag om 9:00
      
      Woensdag om 9:00
      
      Vrijdag om 9:00
      
      
    10
      Maandag om 10:00
      
      Woensdag om 10:00
      
      Vrijdag om 10:00
      
      
    11
      Maandag om 11:00
      
      Woensdag om 11:00
      
      Vrijdag om 11:00
      
      
    12
      
      
      
      
      
      
      
    13
      
      
      
      
      
      
      
    14
      
      
      
      
      
      
      
    15
      
      
      
      
      
      
      
    16
      
      
      
      
      
      
      
    17
      
      
      
      
      
      
      
    18
      
      
      
      
      
      
      
    19
      
      
      
      
      
      
      
    20
      
      
      
      
      
      
      
    21
      
      
      
      
      
      
      
    22
      
      
      
      
      
      
      
    23
      
      
      
      
      
      
      
    van 58€Bij de leraar thuis

    Good-fit Leraar Garantie


    Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

    Deel deze pagina


    David
    (LIVE of ONLINE!) Piano, improvisatie, compositie en muziektheorielessen
    Ik ben een Spaanse pianist en componist (MMus afgestudeerd aan Codarts Rotterdam in beide richtingen) met al veel jaren leservaring, en ook zeer actief op het gebied van optredens in diverse contexten. Ik geef privé-pianolessen voor alle niveaus en stijlen (klassiek, jazz, latin, new age, pop...), en ook muziektheorie-, compositie- en improvisatielessen. Mijn lessen onderscheiden zich door hun dynamiek, praktische aanpak en aanpassing aan de behoeften en interesses van de student. De lessen (live of online) vinden plaats in mijn studio naast de Maastunnel, waar ik een premium stage piano en een top-kwaliteit webcam setup heb. Ik spreek Nederlands op gemiddeld niveau, dat met de dag beter wordt.

    Richard
    Prive gitaarles voor iedereen, op maat van de student
    Hey! Mijn naam is Richard en ik geef gitaarles/ muziektheorie aan iedereen die het nodig heeft! Voor gitaar is het belangrijk dat je in een aangename omgeving jezelf kan verbeteren op een leuke manier waar jouw interesses centraal staan. Wil je je verdiepen in een bepaalde stijl? Wil je een eigen sound creëren op je gitaar aan de hand van amps, pedalen, ...? Daar kan ik je allemaal mee verderhelpen! Een kennis van notenleer of muziektheorie is niet vereist, we kunnen dit wel altijd in de les behandelen indien je dit wilt, maar dat is zeker niet verplicht ;) Zelf ben ik student aan het conservatorium te Gent en speel ik al gitaar sinds mijn 9 jaar. Sinds enkele jaren speel ik in professionele bands waarmee ik onderandere bijvoorbeeld op suikerrock heb kunnen spelen. Naast mijn werk in bands ben ik beschikbaar als sessiemuzikant, bands kunnen me dus vragen om mee te spelen voor een of meerdere optredens. Meestal is dit last minute waardoor mijn kunsten als zichtlezer zeer goed zijn, bovendien zorgt dit ervoor dat ik thuis ben van alle stijlen. De lessen zouden doorgaan bij mij thuis te Mol of via webcam. Uitzonderlijk kunnen we een andere locatie afspreken. Laat me zeker iets weten als je nog vragen hebt, dan antwoord ik zo snel mogelijk. tot snel! Richard P.S.: mijn opgegeven uren zijn een richtlijn, als dit niet uitkomt kan je zeker sturen en dan proberen we iets te regelen:)

    Walid
    Piano-/theorielessen (BXL, Brabant FR/NL en online)
    LESSEN BIJ DE STUDENTENHUIS, BIJ DE LERAREN OF ONLINE Ik ben gediplomeerd pianist en musicoloog en geef al meer dan 20 jaar les in piano en muziektheorie in alle stijlen (klassiek, jazz, filmmuziek, populaire muziek, etc.) aan leerlingen van alle leeftijden en niveaus. Afhankelijk van de wensen komen alle aspecten van de muziek en het pianorepertoire aan bod: partituren lezen, analyseren, op gehoor spelen, improvisatie, ontwikkeling van muzikaliteit, meer technisch werk, samenspel, cultuur en geschiedenis van de pianomuziek, voorbereiding daarop spelen in publiek, weinig bekend repertoire... Ik geef ook muziektheorieles op een leuke en interactieve manier, om reflexen en snel begrip te bevorderen. Wat uw doelstellingen ook zijn (initiatie, voorbereiding op een examen, verbetering van zwakke punten), ik zal u datgene bieden wat het meeste openbare onderwijs u niet kan bieden, zodat u enorme vooruitgang kunt boeken. Het lesgeven is dynamisch, modern en aangepast aan elke student. Het combineert muziektheorie, oorwerk en instrument en is gericht op studenten van alle niveaus, van beginners (of valse beginners) tot meer gevorderde muzikanten. Het niveau en de behoeften worden vanaf de eerste les bepaald. Om vooruitgang, motivatie en vooral plezier te garanderen, maak ik regelmatig de balans op van de prestaties en verwachtingen van mijn studenten. De cursussen en het bijbehorende materiaal worden jaarlijks bijgewerkt op basis van de meest gerenommeerde, gedocumenteerde en moderne methoden (C.-L. Hanon, C. Czerny, J. Brahms, F. Chopin, A. Cortot, M. Jaëll, M. Long, E. Dohnányi, B. Bartók, C. Orff, P. Roskell, J. Siskind, M. Levine, J. Siron, L. Cugny, N. Loriers, Berklee College...). Ze zijn schaalbaar, gepersonaliseerd en passen zich aan de voortgang en behoeften van de student aan. Wat de gekozen oriëntatie ook is, de basisprincipes van het leren van het instrument blijven gemeenschappelijk (handpositie, pianotechniek, basisprincipes van theorie, oorwerk en muzikale gevoeligheid). Ten tweede evolueren de lessen afhankelijk van de voortgang en smaak van de student. Gebruiksvriendelijkheid gegarandeerd! Als het leren van piano een investering vergt (fysiek, mentaal, temporeel, enz.), zal ik altijd mijn best doen zodat je in de beste omstandigheden leert! Het is mogelijk om cursussen aan huis te volgen (Schaarbeek, vlakbij het premetrostation Diamant), bij de student thuis (Sint-Lambrechts-Woluwe, Sint-Pieters-Woluwe, Schaarbeek, Sint-Joost, Evere en andere aangrenzende gemeenten, soms in Waals-Brabant) maar ook op afstand (meerdere webcams laten je toe het parcours in optimale omstandigheden te volgen). De frequentie van de lessen is de keuze van de student: elke week (voor snelle vooruitgang), elke twee weken of op verschillende vooraf afgesproken data, afhankelijk van ieders beschikbaarheid. De bepalende factor blijft echter persoonlijk werk thuis, op basis van de instructies die tijdens de cursus worden gegeven. De lessen kunnen in het Frans, Engels en Spaans worden gegeven.

    Milan
    Meesterlijke pianolessen met Milaan: ontdek de kunst van het pianospelen
    🎹 Milaan: een meester van klassieke piano en een inspirerende docent 🌟 Gewaardeerde stamboom en artistieke odyssee: De muzikale reis van Milaan wordt gevierd vanwege zijn prestige en uitmuntendheid. Milan is een directe afstammeling van de legendarische Stefanska-familie en staat bekend om zijn diepe beheersing van de klassieke piano. Zijn optredens en lessen zijn doordrenkt van de artistieke grootsheid van de erfenis van Chopin. 🎵🌍 Getuigenissen van studenten: "De lessen van Milaan hebben mijn begrip van muziek veranderd. Zijn passie en expertise zijn werkelijk inspirerend." - Emma, gevorderde student "Onder leiding van Milan heb ik mijlpalen bereikt die ik nooit voor mogelijk had gehouden. Hij is meer dan een leraar; hij is een muzikale mentor." - Liam, halfgevorderde student Onderwijsfilosofie en methodologie: Milan's benadering van lesgeven is geworteld in een diep psychologisch begrip van zijn studenten. Hij stemt elke les af op de individuele behoeften en zorgt ervoor dat u, of u nu een beginner of een gevorderde leerling bent, de begeleiding en ondersteuning krijgt die nodig is om uw volledige potentieel te bereiken. De lessen van Milaan zijn een mix van rigoureuze technische training en expressief kunstenaarschap, gericht op het voeden van niet alleen bekwame muzikanten, maar ook op veelzijdige artiesten. Mondiale resonantie en collaboratieve genialiteit: De wereldwijde impact van Milaan wordt gekenmerkt door zijn samenwerkingen met legendarische artiesten en optredens over de hele wereld. Zijn onderwijs omvat deze uitgebreide ervaring en biedt studenten een rijk, cultureel divers perspectief op muziek. 🌐🎶 Educatieve uitmuntendheid: Milan staat bekend om zijn innovatieve lesmethoden aan de Bach Academie voor Muziek en via online cursussen. Hij koestert bij zijn studenten een diepe waardering voor het mondiale muzikale erfgoed, waardoor elke les een transformerende ervaring wordt. 📚🌟 Prijzen en erkenning: De prestaties van Milaan op het gebied van muziekonderwijs worden benadrukt door talrijke prestigieuze prijzen en kwalificaties, waaronder de International Solo Artist en Chamber Music Artist Performance Diplomas, en de Advanced Teacher Qualification van het Central Conservatory of Music. 🏅🏆 Sluit je aan bij de muzikale reis van Milaan: Ga op reis met Milaan en ervaar het toppunt van muzikale uitmuntendheid en onderwijsinnovatie. Milan's onderwijs, gecombineerd met zijn rijke artistieke erfgoed, maakt hem tot een waar symbool van muzikaal talent en pedagogische expertise. 🎉🎹 📍 Gevestigd in Antwerpen, België – het epicentrum van muziekeducatie

    Lydia
    Pianolessen in klassieke en hedendaagse stijlen voor beginners en gevorderden (vanaf 6 jaar)
    Welkom bij mijn pianolesstudio! Ik ben een professionele pianist die privé piano- en theorielessen aanbiedt voor studenten van alle niveaus. Als pianist met meer dan 14 jaar leservaring in Europa en de VS, en meer dan 23 jaar ervaring als speler/optredend pianist, vind ik het leuk om mijn studenten te motiveren met muziek van hun eigen voorkeursstijl en interesse, of dat nu klassiek of hedendaags is. Mijn belangrijkste doel is om een positieve ervaring en liefde voor muziek maken te bevorderen tijdens het leerproces. Als de student geïnteresseerd is in een meer gestructureerde aanpak, begeleid ik de voorbereiding op de klassen 1-8 van de Associated Board of the Royal Schools of Music (ABRSM) piano- en muziektheorie-examens, waar mijn studenten consequent de hoogste cijfers halen. Ik heb ook succesvolle ervaring met het voorbereiden van studenten op conservatoriumtoelatingsaudities, masterclasses en wedstrijden in Europa, de VS, India en Canada. We hebben twee keer per jaar klasconcerten bij Pianos Maene voor geïnteresseerde studenten. Ik bied graag een meer ontspannen of een serieuze benadering van het leren pianospelen, we hoeven alleen de persoonlijke doelen en voorkeuren van elke student te bespreken. Mijn eigen studies zijn als volgt: Ik heb twee postdoctorale uitvoeringsgraden behaald aan het Koninklijk Conservatorium van Antwerpen: "Concertsolist" in Piano Performance en "Kamermuziek" (onder begeleiding van de gewaardeerde professor Sergei Edelmann). Hiervoor behaalde ik mijn Bachelor- en Masterdiploma's in Piano Performance/Music aan de University of Minnesota - Minneapolis (met Prof. Lydia Artymiw) en Texas Christian University, Fort Worth (met Dr. Tamas Ungar). Mijn ervaring omvat samenwerking met veel verschillende instrumentalisten en zangers, optreden als solist en samenwerkend lid in verschillende orkesten en het ontvangen van hoofdprijzen in verschillende wedstrijden. Terwijl ik momenteel mijn uitvoerings- en opnamecarrière in België voortzet, ontwikkel ik mijn privémuziekstudio in het centrum van Antwerpen en kijk ik ernaar uit om nieuwe studenten te ontmoeten.

    Jun
    Reguliere pianolessen te moeilijk? Probeer dan pianoles bij mij!
    Bij pianoles gebruiken wij de boekmethode van Hal Leonard (Kinderen onder 8 het Les- en Speelboek). Alles wordt stap voor stap uitgelegd en gaandeweg leer je noten lezen en piano leren kennen. Kijk in het begin samen naar wat voor jou belangrijk is. Welke doelen wil je stellen en wat voelt haalbaar en comfortabel? We stellen lange termijn doelen van bijvoorbeeld een jaar. Helemaal afgestemd op waar jij nu staat. Tijdens de lessen ben ik geduldig, motiverend, aanmoedigend en complimenterend. Ik geef aan wat er beter kan, en let ook op hoe je makkelijker kunt spelen. En nog veel meer. Afgestemd op uw behoeften en wensen.

    Gwinny
    Gitaarbegeleiding voor beginners/zangcoaching voor beginners&gevorderden
    Ik ben afgestudeerd als leerkracht muzikale opvoeding en je kan bij mij terecht voor het leren van notenleer, muziektheorie, muziekgeschiedenis, blokfluit, zang, ritmische gitaarbegeleiding en nog zoveel meer. Laat maar gerust weten waar je mee zit, en we beginnen er meteen aan te werken! Muzikale groeten! Vooral focus op: - Zang - Gitaar (akkoordenleer)

    Alex
    Gitaarlessen en muziek theorie lessen in Rotterdam
    Alex heeft een bachelor behaald op het Rotterdamse conservatorium Codarts. Daarnaast heeft hij een diploma pedagogiek behaald aan het Amsterdamse conservatorium. Deze combinatie maakt het, dat Alex op een prettige wijze zijn kennis van muziek kan overbrengen op zijn leerlingen. Ervaring heeft Alex voldoende, zo heeft hij meer dan 10 jaar ervaring in het lesgeven van muziek in Rotterdam en omstreken. Deze ervaring heeft hij opgedaan door het geven van privélessen en op diverse muziekscholen. Alex blinkt uit in het verzorgen van akoestische gitaarlessen en muziektheorie lessen. Wanneer je de beste gitaarles in de omgeving van Rotterdam zoekt, dan ben je bij Alex aan het juiste adres. Lees verder op zijn eigen website om een impressie te krijgen van de lessen en van de leraar. Alex' prioriteiten tijdens de lessen zijn ontwikkeling, motivatie en interesse. Het is inderdaad belangrijk dat er een constructieve evolutie is in het spel van de leerling, een constante wil om vooruit te gaan, evenals stukken / liedjes die hem of haar inspireren. Het is belangrijk dat de leerlingen leren via een efficiënte en persoonlijke methode, maar ook vanuit hun eigen interesse en repertoire (verlanglijst). In een lesles wordt de focus gelegd op: • gitaarhouding, techniek en geluid • timing en gevoel voor ritme • tokkelen en grooven • muzikale interpretatie • muziektheorie • improvisatie • repertoire (op het verlanglijstje van de student) Werkmateriaal wordt altijd in drie dimensies gemaakt: partituren, videos en coaching. Met een master's degree in jazz compositie gehaald (Rotterdam) ontwerpt Alex de partituren zelf. Hij maakt toegankelijke arrangementen van stukken of liedjes. Ook de methode en de oefeningen voor gitaartechniek komen uit eigen hand. De partituren zijn geschreven met een hybride notatie (muzieknotatie en tabnotatie), waarbij alle benodigde informatie over de rechter- en linkerhand wordt verstrekt. Na overeenstemming te hebben bereikt over de te werken stukken of liedjes, krijgt de leerling de desbetreffende partituur. In de les speelt de leraar het live voor de leerling, zodat hij een nog beter beeld krijgt van het stuk. Vervolgens legt de leraar uit wat er moet worden verduidelijkt om huiswerk voor te bereiden. Ten slotte maakt Alex een videotutorial over het stuk of nummer dat voor de volgende les moet worden geleerd. Dit geeft extra ondersteuning bij het thuis oefenen, om twijfel te voorkomen en de motivatie hoog te houden. Vervolgens wordt er dan een rapport gemaakt om bij te houden wat er gedaan is en wat moet nog erop gewerkt worden, om technische vereisten te ontgrendelen en een specifiek repertoire op een constructieve en efficiënte manier te voltooien. Alex doceert in Rotterdam thuis of op de eigen locatie van de leerling. De lessen zijn in het Nederlands, Engels of Frans, voor alle leeftijden en niveaus. De docent geeft voornamelijk live lessen, waarbij hij met zijn leerlingen werkt aan specifiek materiaal (techniek en repertoire). Mocht er om wat voor reden dan ook geen live les kunnen plaatsvinden, dan is het natuurlijk mogelijk om een online les te volgen. De lessen duren 30 minuten of 45 minuten, wekelijks of tweewekelijks.

    Paula
    Wil je leren viool te spelen? Vioollessen voor iedereen!
    Ik ben een professionele violist. Ik ben cum laude afgestudeerd aan het Koninklijk Conservatorium Brussel (Master) en heb een Bachelor Diploma van Codarts (Rotterdam). Ik volgde ook een masteropleiding Muziekeducatie aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel. Ik geef les aan studenten van alle leeftijden en niveaus. Ik heb dertien jaar ervaring als docent in Nederland en België (privé en op muziekscholen/muziekacademies). In mijn lessen help ik de studenten om een goed contact met het instrument te vinden en een positieve relatie met muziek te cultiveren door de ontwikkeling van auditieve vaardigheden, gevoel voor ritme en een optimaal lichaamsgebruik te integreren, zodat ze zich kunnen verbinden met hun muzikale verbeelding. De lessen zijn aangepast aan de behoeften en wensen van elke student.

    Polina
    Zang lessen - Oekraïense zangeres met meer dan 15 jaar podium ervaring. Lessen in het Nederlands, Engels, Russisch en Oekraïens mogelijk.
    Ik ben een Oekraïense zangeres en ik zing en geef al optredens sinds ik 5 jaar oud ben. Ik zal je begeleiden bij de ontwikkeling van je stem en de nodige technieken aanleren. We zullen praktische oefeningen om je stem te leren beheersen maar ook werken aan hoe je emotie en expressie kan overbrengen. We zullen werken aan de liedjes die jij leuk vindt, het belangrijkste is dat je plezier hebt terwijl je jouw vaardigheden ontwikkelt

    Stelian
    Muzikale compositie (MAO) en geluidstechniek (Studio en extern)
    Hallo! Ik ben al ongeveer twintig jaar componist en muziekproducent en help je bij het leren van verschillende hulpmiddelen voor het maken van geluid, zoals het gebruik van compositieprogramma's (gespecialiseerd in FL Studio, WAVE Suite, Spitfire, EastWest, enz.) en de workflow tussen echte geluidsopnames en de integratie ervan in de digitale omgeving. In het ideale geval sluit ik aan bij jouw muzikale achtergrond. Ik ben ook beschikbaar om op een goede basis te starten en in jouw tempo de muzikale reis te volgen die nodig is voor de ontwikkeling van jouw project. Naast de artistieke projecten die ik op mijn naam heb staan (EleYpsis, The8thstep, Color8 etc.) en mijn activiteit op het gebied van het componeren van beelden (Scherzoworx), heb ik ook jarenlang ervaring in het lesgeven in muzikale ontdekking aan adolescenten zonder een solide muzikale achtergrond.

    Natalia
    Muzieklessen / Pianolessen / Muziektheorie in Erpe-Mere (Burst)
    Ik geef al lange tijd privé muzieklessen en fortepiano. Naast mijn klassieke muziekopleiding in 2000, heb ik mijn bachelor in psychopedagogie in 2006 afgehaald. Dit jaar ben ik geïnteresseerd in het uitbreiden van mijn praktijk met meer leerlingen met speciale behoeften. Ik heb geleerd over de verschillende manieren waarop muziek leerlingen met speciale behoeften kan helpen. Het helpt hen hun emoties te uiten en hun herinneringen en zelfregulerende vaardigheden te ontwikkelen. Het kan hen sterke punten laten zien die ze anders misschien niet zouden vinden tijdens hun schooldag. Het kan ook hun ogen openen voor een hele wereld van expressie en schoonheid, waardoor hun leven wordt verrijkt. Ik zoek uit wat voor een bepaalde student werkt, wat hen afleidt, wat hen motiveert, wat hen helpt zich te concentreren en soms gewoon te leren hoe ze zich tot hen kunnen verhouden. Ik als muziekleerkracht werk graag met de leerlingen met speciale behoeften met autisme en met een verminderd gezichtsvermogen

    Deborah
    Individual Music and singing lessons for children 4-12 years and music Theory.
    Houd je van zingen? Of loop je de hele dag met liedjes in je hoofd? Kom dan op zangles bij Deborah online of in Amstelveen Westwijk. We zingen liedjes uit verschillende landen en tijden. Ook gaan we aan de slag met verschillende ritmes, noten en toonoefeningen. Als je bezig bent met zingen kan je zelfs een heel ander gevoel hebben en je kunt ervoor zorgen dat je de rest van de dag extra energie hebt. Je lichaam is je instrument bij het zingen. We proberen dat instrument zo mooi mogelijk te laten klinken .. Tijdens de zanglessen zijn we ook bezig met articulatie, de uitspraak van vreemde talen en ook aan de betekenis van en je gevoel bij een bepaald stuk. Natuurlijk bepalen we samen wat voor soort muziek je gaat zingen. Ook maken we samen een ontdekkingsreis naar jouw favoriete muziek. WIE KAN ER LEREN ZINGEN? Iedereen kan leren zingen. Door de zanglessen zal dat zijn. Also is singing good for relaxation, zowel van lichaam als geest. Zingen is gewoon genieten!

    Rita
    Creatieve basgitaarlessen waar de liedjes centraal staan
    Basgitaarlessen met een holistieke, "all-round" character. We gaan op de lessen samen oefenen en we gaan hier jouw allerliefste liedjes voor gebruiken. Ik geloof dat als je met een stuk muziek diepe emotionele contact hebt, wordt de leerproces ook sneller, gezelliger en vloeiender! Onze belangrijkste thema's: - techniek en overzicht van de bas (waar?) - algemene muziekleer, gehoortraining (waarom?) - creatieve improvisatie en compositie (wat?) - ritme, tempo, frasering en gevoel (hoe?) Voor volwassenen en tieners duren de lessen 1 uur. Voor alle niveaus vanaf absoluut beginner tot conservatorium niveau.

    Santiago
    Gitaar- en muzieklessen van een CvA afgestudeerd docent in Amsterdam
    Gitaar leren spelen kan in elke fase van het proces een geweldige ervaring zijn! Mijn ultieme doel is om mijn studenten te helpen hun vaardigheden en muzikaal begrip te ontwikkelen door muziek te leren en te spelen die ze leuk vinden. Daarom pas ik mijn lesmethoden aan de smaak en behoeften van elke student aan. Tijdens elke les zullen we werken aan drie hoofdlijnen van ontwikkeling: technische aspecten, theoretische kennis en performatieve praktijk. Mijn lessen staan open voor iedereen die graag de muziekwereld wil verkennen: beginners en gevorderden, kinderen en volwassenen, jullie zijn allemaal welkom om de eerste les te boeken.