facebook
Iris
member icon
Betrouwbare leraar
favorite buttonMarkeer als favoriet
favorite buttonMarkeer als favoriet
van27.00EUR/ h

Bijlessen Frans voor kinderen, studenten en volwassenen regio Tongeren Limburg

Privé of online lessen voor alle niveaus en voor iedereen.
Opvolging van studenten op voor hun huistaken, lessen en examens
Studenten of werknemers of werkgevers zijn welkom om Frans te leren
Correctie van teksten of eindwerk mogelijk op aanvraag...
Vertaling van documenten, website of e-magazine in het Frans ook mogelijk.

Extra informatie

Cursus meenemen als je student bent.

Locatie

Op een locatie gekozen door de leraar : Tongres, Belgique
Les via webcam

|
Use ctrl + wheel to zoom!
+

Algemene info

suitcase iconVaardigheden:
Frans als tweede taal, Frans voor volwassenen, School
Nederlands voor volwassenen, School
Leeftijd:
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling:
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur:
60 minuten
De les wordt gegeven in:Frans, Italiaans, Nederlands

Over

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Van Franstalige afkomst en perfect tweetalig, geef ik privé- of online lessen Nederlands op alle niveaus en voor iedereen (jonge kinderen, studenten of volwassenen).
Ik doe ook op verzoek tekstcorrectie of TFE.
Snel en correct Nederlands leren? Ik ben dus de ideale persoon om jou te helpen!

Opleiding

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Hoger Secundaire school aan de Notre Dame en Saint Lambert College in Herstal (Luik)
Secretariaat en talen (Nederlands 4 uur per week gedurende 6 jaar) + dagelijkse taaloefening

Leservaring

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Administratie en dossierbeheer / Bestandsbeheerbeheer
Privélessen en opvolging voor studenten en volwassenen en correctie van teksten

Beoordelingen (11)

De kinderen vonden het geweldig
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
De tijd ging heel snel voorbij! leuke cursus
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Bedankt voor het luisteren. En je aanpassingsvermogen en je geduld, Uitstekend! Het werk, dankzij jullie een super professioneel resultaat. de reactie van inzet en echt goed Nogmaals bedankt voor de uiterst interessante en winstgevende discussie. Ik raad het 100% aan.
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
het is een leuk samenwerking met Iris, het gaat altijd vlot en efficient. ik ben altijd blij met haar ideeën.
Iris is een goede leraar.
...
Ik ben perfect tweetalig en geef privélessen Nederlands, persoonlijk of online. Sinds 1993 oefen ik elke dag Nederlands, zowel professioneel als privé. Schoolopvolging en hulp bij revisie en examens voor studenten. Correctie van samenvattingen en TFE op verzoek ... Wil je van je jaar een succes maken of moet je Nederlands leren voor je job, neem dan contact met mij op! Ik ben de ideale persoon om jou te helpen de Nederlandse taal te leren!

Stel een vraag

Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Iris snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

Beschikbaarheid typische week

(GMT -05:00) Chicago
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  
  
  
  
  
  
  
4
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 4:00
  Zondag om 4:00
5
  
  
  
  
  
  
  
6
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 6:00
  Zondag om 6:00
7
  
  
  
  
  
  
  
8
  
  
  
  
  
  
  
9
  
  
  
  
  
  
  
10
  
  
  
  
  
  
  
11
  
  
  
  
  
  
  
12
  Maandag om 12:00
  Dinsdag om 12:00
  Woensdag om 12:00
  Donderdag om 12:00
  Vrijdag om 12:00
  
  
13
  Maandag om 13:00
  Dinsdag om 13:00
  Woensdag om 13:00
  Donderdag om 13:00
  Vrijdag om 13:00
  
  
14
  
  
  
  
  
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 27€Bij de leraar thuis
van 27€Les via webcam

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Online reputatie

  • Leraar sinds augustus 2017
  • Geverifieerd telefoonnummer
  • Verbonden met Google
  • Verbonden met Linkedin
    153 verbindingen

Beschikbaarheid typische week

(GMT -05:00) Chicago
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  
  
  
  
  
  
  
4
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 4:00
  Zondag om 4:00
5
  
  
  
  
  
  
  
6
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 6:00
  Zondag om 6:00
7
  
  
  
  
  
  
  
8
  
  
  
  
  
  
  
9
  
  
  
  
  
  
  
10
  
  
  
  
  
  
  
11
  
  
  
  
  
  
  
12
  Maandag om 12:00
  Dinsdag om 12:00
  Woensdag om 12:00
  Donderdag om 12:00
  Vrijdag om 12:00
  
  
13
  Maandag om 13:00
  Dinsdag om 13:00
  Woensdag om 13:00
  Donderdag om 13:00
  Vrijdag om 13:00
  
  
14
  
  
  
  
  
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 27€Bij de leraar thuis
van 27€Les via webcam

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Deel deze pagina

Je bent hier


Robert
Frans leren met een franstalige docent, 7 dagen op 7
Hallo aan jullie allemaal ! Ik heet u welkom op mijn profiel. Jij wilt graag Frans leren en ik wil jou ook graag Frans leren. Gelukkig is Frans mijn moedertaal. Ik woon in Brussel waar ik veel cursussen Frans heb gegeven aan Franstaligen en ook aan niet-Franstaligen in het kader van FLE (Frans als vreemde taal), meestal face-to-face en ook een beetje afstandsonderwijs. Ik wil het gebruik van afstandsonderwijs uitbreiden. Vandaar mijn aanwezigheid op deze site. Mijn grootste wens is om u te helpen zoveel mogelijk vooruitgang te boeken in het Frans. Daartoe maak ik gebruik van een oordeelkundige combinatie van mondelinge en schriftelijke uitwisselingen. Ik maak gebruik van deze gesprekken om grammaticale begrippen te introduceren en je woordenschat uit te breiden. Dit alles in een leuke en vriendelijke sfeer! Je zult je veel in het Frans moeten uitdrukken, want mijn niveau van het Nederlands is gemiddeld. In feite spreek ik het in een "normaal" tempo, maar met een beperktere woordenschat en uitdrukkingen dan de uwe. Dit kan in het begin een beetje frustrerend lijken, maar het is een echt voordeel voor u, omdat het u dwingt om u zo veel mogelijk in het Frans uit te drukken! Het is allemaal in uw voordeel! Neem zo snel mogelijk contact met me op, zodat we een vruchtbare samenwerking kunnen beginnen.

Soukaina
Engels en Nederlands docent voor kinderen onder de 17 jaar
Engels is een wereld taal en daarom erg belangrijk om te leren voor de toekomst van uw kind. Door het op jonge leeftijd te leren zal veel in zijn of haar voordeel komen op bijvoorbeeld werk en school gebied, maar ook op het gebied van reizen en internationale vrienden maken. Heeft uw kind nog moeite met Nederlands spreken, dan kan ik daar ook bij helpen.

Liesbet
Perzische les / Nederlandse les voor anderstaligen en (anderstalige) kinderen
Als anderstalige ouders is het zeker niet gemakkelijk om jullie kinderen Nederlands bij te brengen of te helpen met het vloeiender worden van de nieuwe taal. Wie wil wat extra oefening voor z ́n kinderen? Graag kan ik jullie daarbij helpen. Als hun woordenschat steeds uitgebreider wordt en hun zinnen steeds vloeiender worden, zullen uw kinderen steeds meer zelfvertrouwen krijgen. Het goed beheersen van de Nederlandse taal is zowel nu als ook later zeker in hun voordeel. Hebben uw kinderen nood aan wat hulp bij hun huistaken, met name met hun Nederlands, dan kan ik daar graag bij helpen. Ook als anderstalige volwassenen is het soms moeilijk om genoeg oefening te hebben. Daarom zijn ook volwassenen die willen vorderingen maken in het spreken van de Nederlandse taal hier welkom! We kunnen samen de alledaagse taal met elkaar oefenen. Converseren is de beste manier om een nieuwe taal te leren. Wil iemand Perzisch leren? Dan ben ik erbij om u te helpen daarbij. Ik werk ook hier vooral op communicatie.

Karin
Nederlands en Engels - taalles, bijles en extra ondersteuning
Wil jij je taalvaardigheden verbeteren of misschien en nieuwe taal leren? Ik bied enthousiaste, op maat gemaakte lessen in Nederlands en Engels. Met jarenlange ervaring in het onderwijzen van talen en een passie voor communicatie, help ik je vloeiender en zelfverzekerder te spreken, schrijven en gaan we samen aan de slag met de grammatica. Of je nu je Nederlands wil perfectioneren, Engels voor werk of studie nodig hebt, of de taal wil leren voor reizen; ik zorg ervoor dat je doelen binnen handbereik komen. Mijn lessen zijn interactief, praktijkgericht en aangepast aan jouw leerstijl en niveau. Samen werken we met duidelijke stappen en haalbare doelen, zodat je snel vorderingen ziet. Met mij als docent ontdekt je niet alleen de taal, maar ook de cultuur en de nuances die je helpen om écht te communiceren en indruk te maken.

Catharina
Nederlands voor alle niveaus, situaties. Volledige onderdompeling.
Elke klasse is afgestemd op de eisen en / of behoeften van het individu. Wil je carrièremogelijkheden verbeteren; zakelijk Nederlands leren of verbeteren, waar elke klas aandacht aan zal besteden. Want die kennen het Nederlands al; uitbreiding van bestaande kennis samen met een dieper cultureel begrip en inzicht. Alle studenten krijgen vooraf lesrooster ter beoordeling (afhankelijk van de tijd). De nadruk ligt op totale onderdompeling op een leuke en begrijpelijke manier, zonder belangrijke aspecten zoals grammatica, etc. weg te laten. ENKELE BEOORDELINGEN: Chevaan: Catherina is zonder twijfel DE beste docent die we kennen. Ze is buitengewoon betrokken en is altijd op zoek om haar studenten te inspireren. Ze deed haar uiterste best om onze zoon te helpen met zijn Duits. Ze biedt uitstekend studiemateriaal, boeiend huiswerk en volgt op om ervoor te zorgen dat haar studenten de stof echt hebben begrepen. Brian: Catharina heeft onze 11-jarige dochter de afgelopen maanden les gegeven en we zijn erg onder de indruk van haar uitstekende vooruitgang in deze korte tijd. Catharina heeft een zeer goede verstandhouding opgebouwd met onze dochter en is geduldig en deskundig. Onze dochter kijkt altijd uit naar haar volgende les en levert zelfs op tijd haar huiswerk in! We zouden Catharina ten zeerste aanbevelen aan iedereen die een nieuwe taal wil leren. Afeisha: Zeer professioneel, vriendelijk en informatief. Ik heb het gevoel dat Catharina me zal helpen om te bereiken waar ik moet. Ze geeft niet alleen les uit het boek, ze geeft ook les op een manier waarmee je je gemakkelijk kunt mengen. Ik ben opgewonden om meer van haar te leren. Egle: Geweldige tutor! Catharina past lessen aan naar eigen behoefte, geeft zeer duidelijke uitleg en werkt vooral aan de uitspraak van de taal. Bij elke les zorgt ze voor lesmateriaal.

Rina
Tijd om Nederlands te leren ( Nederlands voor Russischtalige)
De taalcursussen Nederlands voor Russischtalige worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student. * Basiscursus * Zakelijk cursus * Nederlands voor Russischtalige * Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur * Taal op reis De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Nederlandse taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Nederlandse cultuur

Valérie
Gepersonaliseerde en interactieve online Franse lessen/Adaptief leren
Hallo en welkom! 😊 Ik geef les in het Frans aan volwassenen (niveau A1 tot B2) en kinderen. Ik help u graag op weg naar het beheersen van de Franse taal! Frans is mijn moedertaal en ik geef les met passie, vriendelijkheid en veel geduld. Mijn lessen gaan helemaal over jou: jouw doelen, jouw niveau en jouw behoeften. Samen werken we aan praktisch Frans dat je daadwerkelijk in je dagelijkse leven kunt gebruiken. En het allerbelangrijkste? Ik geloof dat leren leuk moet zijn! Als je geniet van het proces, leer je sneller. Wat kun je van mijn lessen verwachten? Elke les wordt zorgvuldig op u afgestemd. Dit is hoe we te werk gaan: Voor volwassenen: We richten ons op het verbeteren van je spreekvaardigheid, met precies de juiste hoeveelheid grammatica en oefeningen om alles in balans te houden. Ik gebruik echte materialen die makkelijk te onthouden en superpraktisch zijn. Je krijgt ook toegang tot mijn PowerPoint-presentaties en samengestelde links om zelfstandig en in je eigen tempo te blijven leren. Voor kinderen: Frans leren is leuk met mij! Ik gebruik speelse, boeiende methoden zoals Cap Sur en Les Petits Loustics. Door middel van spelletjes, plaatjes, liedjes, video's, rollenspellen en meer leren kinderen op een natuurlijke manier in een ontspannen, vrolijke omgeving. Ik bied ook lessen aan in kleine groepen (maximaal 4 leerlingen van hetzelfde niveau) als je het leuk vindt om samen met anderen te leren! Of je nu Frans leert voor werk, school, reizen of gewoon voor de lol, ik ben er om je bij elke stap te begeleiden. Boek een sessie met mij, en laten we je doelen bespreken en een persoonlijk plan voor jou maken. Ik kan niet wachten om je te ontmoeten en je te helpen op deze spannende reis! 😊

Hala
Lessen voor iedereen die snel Nederlands wil leren
Tijdens mijn Nederlandse taallessen verzorg ik boeiende en interactieve sessies die zijn afgestemd op de behoeften van alle leerlingen, inclusief kinderen. Ik gebruik verschillende lesmethoden, zoals spelletjes, liedjes en verhalen, om het leerproces leuk en effectief te maken. Of je nu een beginner bent of je taalvaardigheid wilt verbeteren, mijn lessen zijn flexibel en aangepast aan jouw tempo en leerstijl. Samen gaan we op reis om de Nederlandse taal op een leuke en dynamische manier onder de knie te krijgen!

Emir
Lessons for understanding & speaking the Turkish / English / Dutch languages
Whether you're interested in developing your reading or writing skills, boosting your grammar, improving your pronunciation or just casual conversations in a foreign language, i've got you. First up we'll be discussing your expectations from these classes and I'll plan something from there on depending on your needs and aims. If you have any questions during class or have a specific subject you want to learn, you're of course free to let me know. See you at our class :) Okuma/yazma becerilerinizi ilerletmek, dil bilginizi geliştirmek, telaffuzunuzu bir üst seviyeye taşımak veya yabancı bir dilde diyalog kurmak olsun, hiç sıkıntınız olmasın. Derslerle alakalı beklentilerinizi konuştuktan sonra ihtiyaç ve hedeflerinize göre bir plan oluşturup buradan yürüyeceğiz. Ders esnasında sorunuz olur, özellikle öğrenmek istediğiniz bir konu olur söyleyin yeter. Görüşmek dileğiyle :D Of je nou wilt vooruitkomen met je lezen en schrijven, je grammar of uitspraak verbeteren, of gewoon converseren in een vreemde taal, je bevindt je op de juiste plek. Aanvankelijk zullen we over je verwachtingen gaan en daarna zal ik een plan voorbereiden, dat het beste zal uitkomen afhankelijk van je behoeften en doelen. Als je vragen hebt tijdens de les of graag een bepaalde onderwerp wilt leren, is dat volkomen prima. Zie ik je tijdens les ;)

Chaimae
Online bijles voor taalvakken(Duits, Engels en Nederlands) in het Nederlands voor middelbare scholieren meiden van elk niveau.
Ik ben een studente aan de uni en ik zou meiden online bijles willen geven om hen te ondersteunen op middelbaar niveau. Je kunt bij mij terecht als je moeite hebt met leren of bijvoorbeeld projecten en huiswerk. Ik wil aan het begin graag kort bespreken wat jouw wens(en) is/zijn. Mijn beschikbaarheid is niet altijd hetzelfde, dus wat hieronder staat kan veranderen. Ik kan helpen met verschillende vakken. Ik heb Duits, Engels en Nederlands op VWO niveau afgerond.

Yoshka
Persoonlijke studie- en huiswerkbegeleiding voor kinderen en jongeren
In deze persoonlijke sessies bied ik kinderen en jongeren ondersteuning bij studievaardigheden, huiswerkbegeleiding en vakinhoudelijke bijles. We werken samen aan beter leren leren, plannen en organiseren en het verbeteren van resultaten voor specifieke vakken wanneer nodig. Ook besteden we aandacht aan persoonlijke ontwikkeling: omgaan met motivatieproblemen, faalangst en het vergroten van zelfvertrouwen. De begeleiding wordt volledig afgestemd op de individuele behoeften, zodat elke leerling zich zelfverzekerd en succesvol kan ontwikkelen – zowel op school als daarbuiten. Ik werk vanuit een warme en positieve aanpak, waarin groei, zelfstandigheid en plezier in leren centraal staan.

Carola
Nederlandse conversatie voor kinderen en volwassenen, om te lezen, te schrijven en de taal te begrijpen.
In onze les zullen we ontspannen zijn, ik zal je helpen met de Nederlandse conversatie, de grammatica, lezen (zoals een artikel of een onderwerp wat ik je zal geven). Ik zal studenten helpen voor beginners-lager-intermediair niveau. Na elke les geef ik je huiswerk mee voor de volgende les. Tussen de twee lessen door kun je me altijd een vraag stellen over het onderwerp dat we hebben besproken. Als je een onderwerp hebt wat je graag zou willen leren over de Nederlandse taal, laat het me weten. Ik zie je graag in mijn klas.

Sandhya
Online Franse lessen (A1-C1); Persoonlijke lessen mogelijk in Utrecht
Ik creëer een leerervaring (inhoud en tempo) die is afgestemd op jouw behoeften: vloeiend spreken, voorbereiding op de DELF/DALF-test, gesprekken voeren ter ondersteuning van reizen of verhuizen, of gewoon het plezier om te praten over onderwerpen die je interesseren. We kunnen onze lessen volgen in een ontspannen sfeer, waarbij we genieten van verschillende aspecten van het leren van een taal. Het gaat niet alleen om het onthouden van complexe vervoegingen! Ik werk met diverse online bronnen, die ik na de les met je deel. Om structuur te bieden en je voortgang te evalueren, werk ik ook met bepaalde boeken, afhankelijk van het niveau en de vereisten. Tenzij je je op specifieke vaardigheden wilt richten, probeer ik spreek-, luister- en leesvaardigheid tijdens de les te integreren, terwijl schrijfoefeningen als huiswerk worden gegeven. Grammaticapunten worden behandeld zodra ze aan bod komen.

Marcel
Dynamische Nederlandse les met een glimlachende moedertaalspreker! ;-)
Ik gebruik verschillende methodes die speciaal ontwikkeld zijn voor mensen die Nederlands niet als moedertaal hebben. Ik gebruik graag niet alledaagse methodes zoals rollenspellen of methodes waarmee je spelenderwijs leert. Hierbij wordt altijd uitgegaan van de situatie van de leerling. Omdat ik zelf verschillende talen heb geleerd, kan ik eenvoudig zien waar de moeilijkheden voor leerlingen liggen. Ik pas mijn aanpak dan direct aan. Ik kan les geven in het Nederlands, Engels, Frans, Duits of Russisch.

Lucie
Franse lessen (online)
Hallo, ik ben Lucie en ik wil je graag helpen Frans te leren, of je nu helemaal opnieuw begint of je kennis wilt verbeteren. Ik vind het leuk om mijn studenten aan het woord te krijgen, omdat ik geloof dat oefenen het geheim is van het leren van een taal en het verbeteren van je kennis. Tijdens de eerste les bespreken we zowel uw doelstellingen als uw niveau, zodat ik een les voor u kan samenstellen. Ik structureer mijn lessen altijd volgens thema's die gebaseerd zijn op het echte leven (hoe stel je jezelf voor, hoe maak je een afspraak, winkelen, naar de dokter gaan, Frans op het werk, enz.). We zullen grammatica, woordenschat en uitspraak samen bekijken. Als je gemiddeld bent, geven we ook lessen over teksten. We zullen zowel grammatica als woordenschat in de praktijk brengen. De lessen vinden plaats via Zoom of Google Meet. Voordat u een les boekt, verzoeken wij u mij een bericht te sturen om de beschikbaarheid te bevestigen.