facebook
favorite buttonMarkeer als favoriet
favorite buttonMarkeer als favoriet
van36.44EUR/ h

Bijles in het Nederlands, Engels, Frans en Duits, volledig gecertificeerd TESOL/TEFL

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Volledig gecertificeerde TEFL / TESOL

* Alle lessen zijn één op één en afgestemd op de behoeften en vereisten van de individuele student. Het uiteindelijke doel is dat de student in de taal denkt en niet alleen vertaalt.
* Alle belangrijke aspecten van de taal komen aan bod, inclusief culturele aspecten / taalverschillen.
* Of een snelle leerling of niet; het zal leuk en begrijpelijk zijn. Er is een doel te bereiken en het zal worden gedaan.
* Of het nu gaat om het leren van een taal om je carrière te verbeteren, om reizen of zelfs om romantische redenen, er is hulp beschikbaar - neem gewoon contact op.

Enkele recensies:
Chevaan:
Catherina is zonder twijfel DE beste docent die we kennen. Ze is buitengewoon betrokken en is altijd op zoek om haar studenten te inspireren. Ze deed haar uiterste best om onze zoon te helpen met zijn Duits. Ze biedt uitstekend studiemateriaal, boeiend huiswerk en volgt op om ervoor te zorgen dat haar studenten de stof echt hebben begrepen.

Brian:
Catharina heeft onze 11-jarige dochter de afgelopen maanden les gegeven en we zijn erg onder de indruk van haar uitstekende vooruitgang in deze korte tijd.
Catharina heeft een zeer goede verstandhouding opgebouwd met onze dochter en is geduldig en deskundig. Onze dochter kijkt altijd uit naar haar volgende les en levert zelfs op tijd haar huiswerk in! We zouden Catharina ten zeerste aanbevelen aan iedereen die een nieuwe taal wil leren.

Afeisha:
Zeer professioneel, vriendelijk en informatief. Ik heb het gevoel dat Catharina me zal helpen om te bereiken waar ik moet. Ze geeft niet alleen les uit het boek, ze geeft ook les op een manier waarmee je je gemakkelijk kunt mengen. Ik ben opgewonden om meer van haar te leren.

Egle:
Geweldige tutor! Catharina past lessen aan naar eigen behoefte, geeft zeer duidelijke uitleg en werkt vooral aan de uitspraak van de taal. Bij elke les zorgt ze voor lesmateriaal.

Extra informatie

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Wees dapper en duik erin. Apps zijn geweldig, maar kunnen het gesproken woord niet corrigeren en je ook geen "lokaal inzicht" geven.

Locatie

Les via webcam

Algemene info

suitcase iconVaardigheden:
Duits voor volwassenen, School
Engels als tweede taal (esl), Engels voor volwassenen, School
Nederlands voor volwassenen, School
Leeftijd:
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling:
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur:
60 minuten
De les wordt gegeven in:Engels, Duits, Nederlands, Frans, Italiaans, Portugees

Over

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
TESOL/TEFL-gecertificeerd. Vind het echt leuk om anderen te helpen hun taalvaardigheid te verbeteren, of het nu gaat om hun carrière of om persoonlijke redenen. Comfortabel en gewend om met mensen op alle niveaus/culturen en leeftijden om te gaan. Volwassen, opgewekte en veerkrachtige persoonlijkheid. Internationale zakelijke ervaring en 4+ jaar ervaring met bijles. Hoewel ik er maar een paar bijles geef, spreek ik het volgende: Nederlands, Frans, Engels, Duits, Italiaans en een beetje Portugees.

Opleiding

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
BA Latijnse en moderne talen
Open universiteit - online studie
International Academy - online studie - gebaseerd in de VS.
Bernardinus College - NL
Humaniora Immaculata - BE

Leservaring

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
TESOL / TEFL gecertificeerd

8+ jaar ervaring met het geven van les in Nederlands, Engels en Duits aan internationale studenten in de leeftijd van 5 tot 65 jaar. 8+ jaar ervaring met het geven van les in Engels, Nederlands, Frans, Duits en Italiaans aan buitenlandse studenten/niet-moedertaalsprekers.

BEOORDELINGEN:
Amina: We missen haar stem in huis. Onze dochter had maandag haar eerste schooldag en heeft het geweldig gehad. Ze vindt het geweldig om naar school te gaan en heeft al wat vriendjes gemaakt. De feedback die ik van de meeste leraren (en Noor) heb gekregen, is dat ze het meeste begrijpt van wat er wordt gezegd. Bedankt dat je haar hebt gesteund en haar voldoende hebt bijgespijkerd om de taal te begrijpen. Jouw inzet (en natuurlijk die van haar) is duidelijk te zien aan het zelfvertrouwen dat ze deze week op school heeft getoond en ik ben erg dankbaar voor de positieve invloed die je hebt gehad tijdens het leerproces.

Chevaan: Catherina is zonder twijfel DE beste tutor die we kennen. Ze is buitengewoon toegewijd en wil haar studenten altijd inspireren. Ze heeft altijd meer dan haar plicht gedaan om onze zoon te helpen met zijn Duits. Ze biedt uitstekend studiemateriaal en boeiend huiswerk en volgt op om ervoor te zorgen dat haar studenten de leerstof echt hebben begrepen.

Brian: Catharina geeft al een paar maanden les aan onze 11-jarige dochter en we zijn erg onder de indruk van haar geweldige vooruitgang in zo'n korte tijd.
Catharina heeft een zeer goede verstandhouding opgebouwd met onze dochter en is geduldig en deskundig. Onze dochter kijkt altijd uit naar haar volgende les en levert zelfs op tijd haar huiswerk in! We zouden Catharina ten zeerste aanbevelen aan iedereen die een nieuwe taal wil leren.

Afeisha: Zeer professioneel, vriendelijk en informatief. Ik heb het gevoel dat Catharina mij zal helpen om te bereiken waar ik moet zijn. Ze leert niet alleen uit het boek, ze leert op een manier waardoor je je gemakkelijk kunt mengen. Ik kijk ernaar uit om meer van haar te leren.

Egle: Geweldige tutor! Catharina past lessen aan op iemands behoeften, geeft zeer duidelijke uitleg en werkt vooral aan het uitspreken van de taal. Ze levert lesmateriaal voor elke les.

Beoordelingen (7)

Gewoon een geweldige sessie. Catharina is een zeer ervaren docente, die in staat is de les aan te passen op basis van het te bereiken doel en/of de behoeften van de leerling. Vriendelijk en duidelijk in de uitleg. Ik raad het echt aan.
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Catharina is een uitstekende en vriendelijke docente met veel ervaring. Ze biedt gestructureerde lessen aan die mij simpelweg dichter bij de Nederlandse taal brengen. Ik kijk uit naar nog meer uren met haar.
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Uitstekende sessie. Ik ben volledig tevreden met de aanpak die Catharina heeft gevolgd, waarbij ze eerst probeerde het niveau en de behoeften van de leerling te begrijpen en de les op maat maakte voor de leerling.
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Catharina is een uiterst bekwame en professionele lerares en ik kan haar lessen alleen maar van harte aanbevelen.
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
De lessen waren perfect. Ze kon me op elk gebied ondersteunen, of het nu ging om woordenschat, grammatica of andere zaken waarbij ik hulp nodig had. Ze is vóór elke les altijd voorbereid en neemt de tijd om het werk tussen de lessen door te beoordelen. Geweldige leraar!
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
...
Bereid u grondig voor op het International English Language Testing System om de Engelse taalvaardigheid te verkrijgen die vereist is voor hoger onderwijs en wereldwijde migratie. Er zijn 2 niveaus; Academisch en algemeen. Elk niveau heeft 4 secties: Lezen, Schrijven, Spreken en Luisteren. Je leert en oefent ze allemaal.
Volledig gecertificeerde TEFL / TESOL * Alle lessen zijn één op één en afgestemd op de behoeften en vereisten van de individuele student. Het uiteindelijke doel is dat de student in de taal denkt en niet alleen vertaalt. * Alle belangrijke aspecten van de taal komen aan bod, inclusief culturele aspecten / taalverschillen. * Of je nu een snelle leerling bent of niet; het zal leuk en begrijpelijk zijn. Er is een doel te bereiken, en het zal gebeuren. * Of het nu gaat om het leren van een taal om je carrière te verbeteren, om reizen of zelfs om romantische redenen, er is hulp beschikbaar - neem gewoon contact op. ENKELE BEOORDELINGEN: Chevaan: Catherina is zonder twijfel DE beste docent die we kennen. Ze is buitengewoon betrokken en is altijd op zoek om haar studenten te inspireren. Ze deed haar uiterste best om onze zoon te helpen met zijn Duits. Ze biedt uitstekend studiemateriaal, boeiend huiswerk en volgt op om ervoor te zorgen dat haar studenten de stof echt hebben begrepen. Brian: Catharina heeft onze 11-jarige dochter de afgelopen maanden lesgegeven en we zijn erg onder de indruk van haar uitstekende vooruitgang in deze korte tijd. Catharina heeft een zeer goede verstandhouding opgebouwd met onze dochter en is geduldig en deskundig. Onze dochter kijkt altijd uit naar haar volgende les en levert zelfs op tijd haar huiswerk in! We zouden Catharina ten zeerste aanbevelen aan iedereen die een nieuwe taal wil leren. Afeisha: Zeer professioneel, vriendelijk en informatief. Ik heb het gevoel dat Catharina me zal helpen om te bereiken waar ik moet. Ze geeft niet alleen les uit het boek, ze geeft ook les op een manier waarmee je je gemakkelijk kunt mengen. Ik ben opgewonden om meer van haar te leren. Egle: Geweldige tutor! Catharina past de lessen aan de behoeften aan, geeft zeer duidelijke uitleg en werkt vooral aan de uitspraak van de taal. Bij elke les zorgt ze voor lesmateriaal.
Leer vandaag nog Duits en verbeter je carrière! Kan lessen afstemmen op uw favoriete veld / onderwerp / beroep. We zullen alle aspecten behandelen die nodig zijn voor een succesvolle voltooiing. Dit omvat lezen, schrijven, begrip, grammatica, interviewvragen / situaties (mondeling en schriftelijk).
Elke klasse is afgestemd op de eisen en / of behoeften van het individu. Wil je carrièremogelijkheden verbeteren; zakelijk Nederlands leren of verbeteren, waar elke klas aandacht aan zal besteden. Want die kennen het Nederlands al; uitbreiding van bestaande kennis samen met een dieper cultureel begrip en inzicht. Alle studenten krijgen vooraf lesrooster ter beoordeling (afhankelijk van de tijd). De nadruk ligt op totale onderdompeling op een leuke en begrijpelijke manier, zonder belangrijke aspecten zoals grammatica, etc. weg te laten. ENKELE BEOORDELINGEN: Chevaan: Catherina is zonder twijfel DE beste docent die we kennen. Ze is buitengewoon betrokken en is altijd op zoek om haar studenten te inspireren. Ze deed haar uiterste best om onze zoon te helpen met zijn Duits. Ze biedt uitstekend studiemateriaal, boeiend huiswerk en volgt op om ervoor te zorgen dat haar studenten de stof echt hebben begrepen. Brian: Catharina heeft onze 11-jarige dochter de afgelopen maanden les gegeven en we zijn erg onder de indruk van haar uitstekende vooruitgang in deze korte tijd. Catharina heeft een zeer goede verstandhouding opgebouwd met onze dochter en is geduldig en deskundig. Onze dochter kijkt altijd uit naar haar volgende les en levert zelfs op tijd haar huiswerk in! We zouden Catharina ten zeerste aanbevelen aan iedereen die een nieuwe taal wil leren. Afeisha: Zeer professioneel, vriendelijk en informatief. Ik heb het gevoel dat Catharina me zal helpen om te bereiken waar ik moet. Ze geeft niet alleen les uit het boek, ze geeft ook les op een manier waarmee je je gemakkelijk kunt mengen. Ik ben opgewonden om meer van haar te leren. Egle: Geweldige tutor! Catharina past lessen aan naar eigen behoefte, geeft zeer duidelijke uitleg en werkt vooral aan de uitspraak van de taal. Bij elke les zorgt ze voor lesmateriaal.

Stel een vraag

Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Catharina snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

Beschikbaarheid typische week

(GMT -05:00) Chicago
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  Maandag om 1:00
  Dinsdag om 1:00
  
  Donderdag om 1:00
  Vrijdag om 1:00
  
  Zondag om 1:00
2
  Maandag om 2:00
  Dinsdag om 2:00
  
  
  
  
  
3
  Maandag om 3:00
  
  
  Donderdag om 3:00
  Vrijdag om 3:00
  
  
4
  Maandag om 4:00
  
  
  Donderdag om 4:00
  Vrijdag om 4:00
  Zaterdag om 4:00
  
5
  Maandag om 5:00
  Dinsdag om 5:00
  
  Donderdag om 5:00
  Vrijdag om 5:00
  Zaterdag om 5:00
  Zondag om 5:00
6
  Maandag om 6:00
  Dinsdag om 6:00
  
  Donderdag om 6:00
  Vrijdag om 6:00
  
  
7
  
  
  
  
  
  
  
8
  
  
  
  
  
  
  
9
  Maandag om 9:00
  
  
  
  
  
  
10
  Maandag om 10:00
  
  
  
  Vrijdag om 10:00
  Zaterdag om 10:00
  
11
  
  Dinsdag om 11:00
  
  
  Vrijdag om 11:00
  
  
12
  Maandag om 12:00
  Dinsdag om 12:00
  
  
  Vrijdag om 12:00
  
  
13
  
  
  
  
  
  
  
14
  
  
  
  
  
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 36.44€Les via webcam

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Online reputatie

  • Leraar sinds januari 2020
  • 5 herhaalleerlingen
  • Geverifieerd telefoonnummer
  • Verbonden met Google

Beschikbaarheid typische week

(GMT -05:00) Chicago
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  Maandag om 1:00
  Dinsdag om 1:00
  
  Donderdag om 1:00
  Vrijdag om 1:00
  
  Zondag om 1:00
2
  Maandag om 2:00
  Dinsdag om 2:00
  
  
  
  
  
3
  Maandag om 3:00
  
  
  Donderdag om 3:00
  Vrijdag om 3:00
  
  
4
  Maandag om 4:00
  
  
  Donderdag om 4:00
  Vrijdag om 4:00
  Zaterdag om 4:00
  
5
  Maandag om 5:00
  Dinsdag om 5:00
  
  Donderdag om 5:00
  Vrijdag om 5:00
  Zaterdag om 5:00
  Zondag om 5:00
6
  Maandag om 6:00
  Dinsdag om 6:00
  
  Donderdag om 6:00
  Vrijdag om 6:00
  
  
7
  
  
  
  
  
  
  
8
  
  
  
  
  
  
  
9
  Maandag om 9:00
  
  
  
  
  
  
10
  Maandag om 10:00
  
  
  
  Vrijdag om 10:00
  Zaterdag om 10:00
  
11
  
  Dinsdag om 11:00
  
  
  Vrijdag om 11:00
  
  
12
  Maandag om 12:00
  Dinsdag om 12:00
  
  
  Vrijdag om 12:00
  
  
13
  
  
  
  
  
  
  
14
  
  
  
  
  
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 36.44€Les via webcam

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Deel deze pagina

Je bent hier


Irma
Nederlandse lessen voor elk niveau / Dutch lessons at any level.
Het allerbelangrijkste voor mij is dat we plezier hebben tijdens het leren – dat maakt alles een stuk leuker! In de lessen help ik je graag met je vragen over Nederlandse grammatica en kunnen we samen werken aan je spreek-, schrijf- en/of luistervaardigheid. Heb je huiswerk waar je hulp bij nodig hebt? Dat kan natuurlijk ook! Laat me weten op welk niveau je nu zit en wat je graag wilt leren. Ik daag je graag uit, maar zorg ervoor dat het altijd leuk blijft en dat je niet te veel in één keer hebt. De vermelde prijzen gelden voor een les voor 1 persoon.

Erika
Spaanse en Engelse lessen met Erika in België :)
Lesgeven is mijn passie en als moedertaalspreker heb ik het genoegen gehad om in contact te komen met studenten over de hele wereld. Mijn ervaringen in Tsjechië zijn daar een voorbeeld van, want daar gaf ik les in het Engels aan kinderen. We kunnen ons verdiepen in de complexiteit van communicatie, waarbij we ons richten op wat voor u belangrijk is. Ik bereid studenten voor op tests als DELE en SIELE, waarbij ik mijn aanpak afstem op uw unieke doelen, of het nu gaat om het behalen van een examen, het verkennen van de wereld of gewoon het verdiepen in taal en cultuur. Mijn lessen hebben een informele wending: we kunnen rondlopen, een kopje koffie of thee pakken en leren een plezierige ervaring maken. Het beste deel voor mij is wanneer studenten hun dankbaarheid uiten voor onze tijd samen. Ik geloof dat taal meer is dan alleen woorden en ik kijk ernaar uit om mijn perspectief met u te delen. Ik kan niet wachten om je te ontmoeten en samen aan deze taalreis te beginnen!

Karin
Nederlands en Engels - taalles, bijles en extra ondersteuning
Wil jij je taalvaardigheden verbeteren of misschien en nieuwe taal leren? Ik bied enthousiaste, op maat gemaakte lessen in Nederlands en Engels. Met jarenlange ervaring in het onderwijzen van talen en een passie voor communicatie, help ik je vloeiender en zelfverzekerder te spreken, schrijven en gaan we samen aan de slag met de grammatica. Of je nu je Nederlands wil perfectioneren, Engels voor werk of studie nodig hebt, of de taal wil leren voor reizen; ik zorg ervoor dat je doelen binnen handbereik komen. Mijn lessen zijn interactief, praktijkgericht en aangepast aan jouw leerstijl en niveau. Samen werken we met duidelijke stappen en haalbare doelen, zodat je snel vorderingen ziet. Met mij als docent ontdekt je niet alleen de taal, maar ook de cultuur en de nuances die je helpen om écht te communiceren en indruk te maken.

Rina
Tijd om Nederlands te leren ( Nederlands voor Russischtalige)
De taalcursussen Nederlands voor Russischtalige worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student. * Basiscursus * Zakelijk cursus * Nederlands voor Russischtalige * Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur * Taal op reis De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Nederlandse taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Nederlandse cultuur

Mahmood
Leer Hindi via Engels voor beginners tot tussentijdse lessen
**** Online Hindi beginners tot tussentijdse lessen **** Ben je klaar om Hindi te leren? Ik zal je leren om basis Hindi-gesprekken te starten door online lessen - zoals jezelf voorstellen, aanwijzingen vragen en een praatje maken met anderen. Je zult ook weten hoe te lezen en te schrijven in het Hindi. Enige kennis van Hindi is niet nodig !!! Wat kan ik je leren? - Elke dag situaties gepresenteerd in het Hindi - Luistervaardigheid en spreekvaardigheid. - Een eenvoudige manier om de Hindi-grammatica te begrijpen. - Testen en verbeteren van uw kennis na elke les. - Leer spreken in dagelijkse gesprekken. - Lezen en schrijven in het Hindi - Geluid als native speaker

Hala
Bijles voor middelbare en basisschool, alle vakken en groepen! Verzend een berichtje voor meer informatie
Vakgebieden: - Wiskunde, Nederlands, biologie, natuurkunde, scheikunde. - Cito training - Huiswerkbegeleiding Doelstellingen: 1. Verbeteren van academische vaardigheden en kennis. 2. Vergroten van zelfvertrouwen en zelfstandigheid. 3. Ontwikkelen van effectieve studie- en leerstrategieën. 4. Voorbereiden op toetsen en examens. Inhoud van de bijles: 1. Behoeftenanalyse: - Intakegesprek om sterke en zwakke punten te identificeren. - Persoonlijk leerplan opstellen. 2. Basiskennis en Verdieping: - Herhalen en verdiepen van belangrijke concepten. - Oefenen met relevante opdrachten. 3. Huiswerk en Toetsvoorbereiding: - Hulp bij huiswerk. - Voorbereiden op toetsen met oefentoetsen. 4. Studievaardigheden: - Aanleren van technieken zoals samenvatten en plannen. - Effectieve leertips en tijdsbeheer. 5. Feedback en Evaluatie: - Regelmatige evaluatie en aanpassing van het leerplan.

Nouhaila
Breng je ENGELS naar een hoger niveau met grammaticalessen, conversatielessen en praktische oefeningen voor het echte leven!
Breng je Engels naar een hoger niveau met grammaticalessen, conversatielessen en praktische oefeningen voor het echte leven!🇬🇧 ✨ Houd je van Engels en wil je het verbeteren? U bent op de juiste plek! ✨ Native en gecertificeerde leraar met meer dan 3 jaar ervaring, klaar om u te helpen met vertrouwen en vloeiend te leren. ✨ Of het nu voor reizen of zaken is, het zal geen uitdaging meer zijn! ✨ 100% succes! Jij zou de volgende kunnen zijn die je Engels verbetert! Mijn naam is Nouhaila, een leraar Engels gevestigd in België, met een masterdiploma in het lesgeven van Engels en een Cambridge examinatorcertificering. Ik ben er klaar voor om leren leuk en boeiend te maken! Deze cursus is 100% conversatiegericht. Je kunt oefenen in een ontspannen en vriendelijke omgeving en op een natuurlijke en efficiënte manier leren 🌟🌟 Ik zal je gepersonaliseerde feedback geven 📝 om je fouten in realtime te corrigeren, je uitspraak te verbeteren en je woordenschat te verrijken. Wat je niveau ook is, iedereen is welkom! 🎉 Momenteel ben ik bezig met een doctoraat in de toegepaste taalkunde met een specialisatie in sociolinguïstiek en pragmatiek. Ik begrijp de uitdagingen van het leren van talen. Gepassioneerd door het lesgeven van Engels, bied ik een nieuwe cursus aan voor degenen die hun conversatievaardigheden willen verbeteren, evenals grammatica-/conversatielessen om de Engelse taalstructuren onder de knie te krijgen. Mis deze kans niet om je Engels te verbeteren! 🚀 *Voor beginners omvatten mijn reguliere lessen grammatica en conversatie voor algemene vooruitgang. Deze cursus is gericht op spreekvaardigheid! --- 【Cursussen voor reizigers】✈️✈️✈️✈️✈️ 🌍 Leer de basisprincipes voor zorgeloos reizen. 🌍 Handige woordenschat en zinnen voor al je avonturen. 🌍 Ontdek de cultuur van Engelssprekende landen. 🌍 Maak je klaar om de wereld met vertrouwen te verkennen! 【Conversatiecursus】💬💬💬💬💬 💥 100% conversatiecursussen: praten, praten, praten! 💥 Thema's: Cultuur, reizen, werk, nieuws en meer! 💥 Verbeter je uitspraak met leuke oefeningen. 💥Heb je geen vertrouwen in small talk? Bij mij leer je vloeiend spreken! 【Zakelijk Engels】💼💼💼💼💼 📈Versterk uw Engels voor de professionele omgeving. 📈 Specifieke woordenschat en uitdrukkingen voor professionals. 📈 Cursussen geschikt voor presentaties, vergaderingen en onderhandelingen. 📈 Geef je carrière een boost met Engels! --- 【Algemeen Engels】📝📝📝📝📝 ✨ Alle niveaus, van A1 tot C2, hebben de voortgang aangepast. ✨ Grammatica en conversatie in elke les! ✨ Programma gebaseerd op Cambridge-standaarden voor optimaal leren. ✨Elke sessie nieuwe thema's om je woordenschat, grammatica en spreekvaardigheid uit te breiden. ✨Hou jij van huiswerk? Oefen thuis met luisteractiviteiten, woordenschatspelletjes en schrijfoefeningen! ✨ Klaar om je Engels naar een hoger niveau te tillen? Laten we nu beginnen! 【Examenvoorbereiding】🎓🎓🎓🎓🎓 🎯 Gecertificeerde Cambridge-examinator om u bij elke stap te begeleiden. 🎯 Strategieën en oefeningen voor de Cambridge- en TOEFL-examens. 🎯 Bouw je zelfvertrouwen op met gepersonaliseerde lessen voor de examendag. 🎯Wil jij slagen voor je examen? Ik zal bij je zijn bij elke stap! --- Apparatuur nodig? ✨ Alle hardware is inbegrepen. Ook stuur ik je gepersonaliseerd materiaal, met presentaties, oefentoetsen, huiswerk en schrijfoefeningen. ✨ Door 20 lessen te boeken, krijg je toegang tot een online klaslokaal waar je al je sessies kunt organiseren. ..... Leer je Engels op hetzelfde niveau met grammaticalessen, conversatie en oefenen in echte situaties! 🇬🇧 ✨ Houd je van Engels en wil je verbeteren? Het staat op de juiste plaats! ✨ Gecertificeerde moedertaalleraar met meer dan 3 jaar ervaring, lijst om u te helpen met vertrouwen en vloeiend te leren. ✨ ¿Viajes of negocios? ¡Er zal geen terugkeer zijn! ✨ 100% tevredenheid! Je kunt bijna beter Engels zijn! Ik ben Nouhaila, een professor Engels in België, met een masterdiploma in Engels lesgeven en examencertificering van Cambridge. Dit is wat u moet doen om het leren te vermaken en te motiveren. Deze cursus is 100% gericht op het gesprek. Oefen in een ontspannen en vriendelijke omgeving, leer een natuurlijke en effectieve vorm 🌟🌟 Je krijgt gepersonaliseerde feedback 📝, je kunt fouten in realtime corrigeren, je uitspraak verbeteren en je woordenschat vergroten. ¡Als u uw huidige niveau importeert, is iedereen welkom! 🎉 Momenteel ben ik bezig met een doctoraat in de toegepaste taalkunde, met specialisatie in sociolinguïstisch en pragmatisch, omdat ik de moeilijkheden van het leren van talen begrijp. Naast het lesgeven in Engels, bieden we deze nieuwe cursus aan om je te helpen je conversatie te verbeteren, naast grammatica-/conversatielessen om de Engelse structuren te beheersen. ¡Geen enkele steen is geschikt om in het Engels te lezen op het volgende niveau! 🚀 *Als u een hoofddocent bent, geeft u wellicht de voorkeur aan reguliere cursussen met grammaticale vaardigheden en evenwichtige conversatie. Deze cursus is gericht op het verbeteren van de vloeibaarheid! 【Engels voor Viajeros】✈️✈️✈️✈️✈️ 🌍 Leer zonder problemen de benodigde route. 🌍 Woordenschat en nuttige zinnen voor je avonturen. 🌍 Ontdek de cultuur van Engelssprekende landen. 🌍 Bereid je voor om de wereld met vertrouwen te verkennen! 【Conversatieklas】💬💬💬💬💬 💥 100% conversatiegerichte cursus - Habla, habla, habla! 💥 Onderwerpen: cultuur, routes, werk, actualiteit en meer. 💥 Betere uitspraak met leuke activiteiten. 💥Heb jij vals vertrouwen in kleine gesprekken? Leer alsjeblieft hoe je kunt leren met oplossingen. 【Engels voor onderhandelingen】💼💼💼💼💼 📈 Verbeter uw Engels voor de werkomgeving. 📈 Woordenschat en specifieke professionele uitdrukkingen. 📈 Gepersonaliseerde lessen voor presentaties, vergaderingen en onderhandelingen. 📈 ¡Impulsa tu carrera con el inglés! 【Engels Algemeen】📝📝📝📝📝 ✨ Alle niveaus, van A1 tot C2, gaan geleidelijk vooruit. ✨ Grammatica en conversatie in elke les. ✨ Programma gebaseerd op Cambridge-standaarden voor optimaal leren. ✨ Nieuwe onderwerpen in elke sessie om uw woordenschat, grammatica en mondelinge uitdrukkingsvaardigheden te verbeteren. ✨ ¿Te gustan las tareas? Oefen thuis met leeractiviteiten, woordenschat in Quizlet/Wordwall en schrijfoefeningen. ✨ Lijst om je Engels op hetzelfde niveau te lezen? ¡Empecemos ya! 【Voorbereiding op examens】🎓🎓🎓🎓🎓 🎯 Examinadora certificada de Cambridge, dat u in uw vrije tijd kunt doen. 🎯 Strategieën en oefeningen voor Cambridge- en TOEFL-examens. 🎯 Je kunt ons de gepersonaliseerde lessen voor de examendag toevertrouwen. 🎯 Wie zoek jij op je examen? ¡Stoy aquí para ayudarte en cada paso! Welke materialen zijn nodig? ✨Al het materiaal is inbegrepen. Je wilt ook gepersonaliseerde recursos, waaronder presentaties, praktijktoetsen, taken en schrijfoefeningen. ✨ Wanneer je 20 lessen reserveert, krijg je toegang tot een virtuele ruimte om al je sessies te organiseren.

Carola
Nederlandse conversatie voor kinderen en volwassenen, om te lezen, te schrijven en de taal te begrijpen.
In onze les zullen we ontspannen zijn, ik zal je helpen met de Nederlandse conversatie, de grammatica, lezen (zoals een artikel of een onderwerp wat ik je zal geven). Ik zal studenten helpen voor beginners-lager-intermediair niveau. Na elke les geef ik je huiswerk mee voor de volgende les. Tussen de twee lessen door kun je me altijd een vraag stellen over het onderwerp dat we hebben besproken. Als je een onderwerp hebt wat je graag zou willen leren over de Nederlandse taal, laat het me weten. Ik zie je graag in mijn klas.

Lucie
Cursussen Engels (online)
Hallo, mijn naam is Lucie en ik help je graag met het leren van Engels, hetzij vanaf het begin of om je kennis te verbeteren. Ik vind het geweldig om mijn studenten aan het spreken te krijgen, omdat ik denk dat oefenen het geheim is van het leren van een taal en het verbeteren van je kennis. Ik structureer mijn lessen altijd rond thema's uit het echte leven (hoe stel je jezelf voor, hoe maak je een afspraak, hoe ga je winkelen, hoe ga je naar de dokter, praat je op het werk, enz.). We zullen grammatica, woordenschat en uitspraak samen bekijken. Als je halfgevorderd bent, doen we ook cursussen over teksten. We zullen zowel grammatica als woordenschat in de praktijk brengen. Houd er rekening mee dat al mijn lessen online zijn (Skype of Google Meet).

Hugh
Verbeter je Engels en heb plezier terwijl je aan je communicatieve vaardigheden werkt om te groeien in zelfvertrouwen! Ik ben een Britse moedertaalspreker.
De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten! Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl je dit doet! Goed Engels spreken betekent meer overvloed in je leven door meer geld te verdienen voor jou en je gezin. Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld! U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)

Marcel
Dynamische Nederlandse les met een glimlachende moedertaalspreker! ;-)
Ik gebruik verschillende methodes die speciaal ontwikkeld zijn voor mensen die Nederlands niet als moedertaal hebben. Ik gebruik graag niet alledaagse methodes zoals rollenspellen of methodes waarmee je spelenderwijs leert. Hierbij wordt altijd uitgegaan van de situatie van de leerling. Omdat ik zelf verschillende talen heb geleerd, kan ik eenvoudig zien waar de moeilijkheden voor leerlingen liggen. Ik pas mijn aanpak dan direct aan. Ik kan les geven in het Nederlands, Engels, Frans, Duits of Russisch.

Rosemarie
Nederlandse lessen voor volwassenen / Basis Nederlands voor anderstaligen (beginners)
Nederlands is mijn moedertaal. Ik kan lesgeven in het Engels, Frans en Duits. Ik ben gepensioneerd en zeer flexibel met mijn tijd. De taal is moedertaal en heeft de moed om Engels te spreken. Ik heb Engelse en Nederlandse eigenaren. Ik spreek ook Frans en Duits. Ik ben gereserveerd en flexibel met mijn tijd.

Gwinny
English lessons! Ik help u graag de Engelse taal te leren, iedereen welkom.
Ik ben gespecialiseerd in het lesgeven in Engels op school. Ik wil graag de leerlingen alle moeilijkere delen uit de leerstof op een eenvoudige manier aanleren, zodat ze gemotiveerd aan de slag gaan met deze prachtige taal. - Vocabulary - Grammar - Speaking - Writing - Listening - Reading So if you have any questions or you need help, just let me know, and I hope to see you soon! Kind regards, Gwinny

Carolina
Nederlandse les voor tieners & volwassenen aangepast aan de behoefte van een student!
In deze les zullen we elkaar eerst een beetje leren kennen, je kunt mij vertellen wat je verwacht/wilt in een les, of wat je specifiek nodig hebt. Stap voor stap zorg ik dat jij als student/studente de Nederlandse taal gaat beheersen. Jullie zullen om verschillende redenen Nederlands willen leren, bijvoorbeeld voor een inburgeringsexamen, of omdat je tijdelijk als expat in Nederland woont en de taal wilt leren, andere vinden het leuk om als hobby te doen en weer anderen komen voor de liefde naar Nederland... Er zijn zo veel redenen! Van tiener tot volwassen studenten, van beginner tot gevorderd en ertussen, ik geef met plezier mijn lessen aan studenten over heel de wereld! Nieuwsgierig geworden, ik hoop je in mijn les te zien! Groetjes Carolina.

Marcelo
Nederlands leren in korte tijd - ervaren coach (24 jaar ervaring) Staatsexamen NT2 trainer - geïnspireerd om Nederlands te leren aan expats
Een gekwalificeerde taalcoach met 24 jaar ervaring biedt intensieve lessen Nederlands in een kleine klas of online. Ik geef veel lessen Nederlands NT2 aan expats en ter voorbereiding voor een inburgeringsexamen. Gespecialiseerd in het begeleiden voor het Staatsexamen I en II. Speciale examen coach. In januari 2025 ga ik ook weer met groepen starten. We hebben een prima klaslokaal in het centrum van Rotterdam, vlakbij metrostation Beurs, lessen met kleine homogene groepen (weinig niveauverschil). We gaan vooral voor kwaliteit en niet zomaar een les afdraaien. Ik ben echt betrokken bij de vooruitgang van de cursist. Naast lesgeven wil ik alles inzetten om cursisten echt te motiveren de volgende stap te zetten. Dat is mijn kracht ! Je kunt ook op een comfortabele manier kiezen voor het online lessenpakket met Whereby, Teams of Zoom. Online lessen zijn één op één of maximaal een op twee, voor betere resultaten. Mijn Engels is vloeiend, evenals Portugees en Spaans. Ik begrijp de moeilijkheden om barrières te overwinnen voor Latijnse talen en voor expats in het algemeen, aangezien ik ook een expat ben geweest. Online lessen duren 1 keer per week 75 minuten, gedurende 10 weken om een hoger niveau te bereiken. Dit is de normale snelheid. Inclusief examentraining (A-2 of Staatsexamen) en examen aan het eind. Intensieve training ? Dat kan ook in vijf tot tien volle dagen, ik ben gewend om deze zeer intensieve trainingen te geven aan CEO's of managers die het sneller willen en intensiever ... alle lessen binnen 3 of 4 weken. Gebaseerd op het Europese systeem A-1, A-2, B-1, B-2 en C-1 Zodra studenten hun kennis van het Nederlands verder willen verbeteren, adviseer en coach ik hen altijd om het Staatsexamen I of II te doen, het enige formele Certificaat in dit land, erkend door werkgevers en universiteiten. Ik zal proberen na een paar lessen over te schakelen op conversatie,, om jouw kennis zo snel mogelijk in de praktijk te brengen. Niet te lang in de grammatica blijven hangen. Lesgeven is mijn ultieme passie en zelfs na 24 jaar voelt het als de eerste keer en studenten voelen zich altijd geïnspireerd om de obstakels te overwinnen. Ook leer ik je over de Nederlandse sociale cultuur, deze zit verweven in de cursus en is sterk gerelateerd aan de taal.