
van19.00EUR/ h
Tweetalige leraar | Gespecialiseerd in conversatie in het Engels en Spaans
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Als tweetalige docent met vijf jaar ervaring ben ik gespecialiseerd in het helpen van mijn leerlingen om meer zelfvertrouwen te krijgen in het spreken van zowel Spaans als Engels. Tijdens mijn sessies ligt de nadruk op het uitbreiden van de woordenschat, het begrijpen van culturele nuances en het beheersen van de essentiële grammatica voor vloeiende, natuurlijke gesprekken.Ik heb een diploma in taalonderwijs en een Cambridge-certificering, wat garandeert dat mijn lessen effectief en professioneel van structuur zijn. Elke sessie is gepersonaliseerd, interactief en ontworpen met een directe, praktische benadering waardoor studenten meteen kunnen toepassen wat ze hebben geleerd. Mijn doel is om een comfortabele leeromgeving te creëren waarin studenten zich zelfverzekerd voelen om de nieuwe taal te spreken en zichzelf daarin uit te drukken.
Ik verwerk alledaagse situaties die je uitdagen om nieuwe woordenschat te gebruiken, terwijl ik tegelijkertijd je begrip van de cultuur vergroot. Mijn heldere en directe benadering van zinsbouw en grammatica zorgt voor interactief en efficiënt leren.
Bent u bezig met de voorbereidingen voor een reis, wilt u indruk maken op collega's of nieuwe mensen ontmoeten? Ik pas mijn lesplannen aan op uw behoeften en doelen.
Ik ben benieuwd naar jouw verhaal! Laten we het erover hebben wat jij wilt verbeteren of leren.
Aanvullende informatie voor de student
✅️ Voor deelname is een basisniveau van Engels en/of Spaans vereist.
✅️ Ik zorg voor alle benodigde materialen en bereid deze voor.
✅️ Het enige wat je nodig hebt is motivatie en misschien een notitieboekje om aantekeningen te maken. 😉
Ik kan ook communiceren in het Nederlands (niveau B1), dus stel gerust vragen of verduidelijking in het Nederlands als u dat nodig heeft! 🇳🇱
Als u vragen heeft over het lesrooster of de lesduur, neem dan gerust contact met ons op!
Locatie
Les via webcam
Algemene info
Leeftijd: | Tieners (13-17 jaar oud) Volwassenen (18-64 jaar oud) Senioren (65+ jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Beginner Gemiddeld Gevorderden |
Duur: | 60 minuten |
De les wordt gegeven in: | Engels, Spaans, Nederlands, Frans |
Over
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Ik ben een gecertificeerde tweetalige taaldocent met meer dan 5 jaar ervaring in het lesgeven van Spaans en Engels, en ik ben gepassioneerd om anderen te helpen vertrouwen te krijgen in hun conversatievaardigheden. Mijn lessen zijn gepersonaliseerd en interactief, met de nadruk op woordenschat, cultuur en grammatica, terwijl ik een plezierige leeromgeving creëer.Ik ben gelukkig getrouwd met mijn man en we hebben een prachtige dochter, die we tweetalig opvoeden in het Spaans en Nederlands. We leren haar het beste van beide culturen. Momenteel studeer ik Nederlands om mijn niveau te verbeteren naar B2. Als taalleerder begrijp ik de opwinding en angst van het leren van een nieuwe taal. Het kan intimiderend zijn, maar het doel is altijd hetzelfde: met vertrouwen communiceren.
Ik ben een sociaal persoon die graag contact maakt met studenten, leren leuk maakt en een goede lach deelt. Buiten het lesgeven om, geniet ik van fotografie en luister ik naar muziek. Ik geloof in tweede kansen en ben er trots op anderen te ondersteunen om hun doelen op hun eigen tempo te bereiken.
Ik kan niet wachten om jouw verhaal te horen!
Opleiding
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Universidad Autónoma de Baja California - TaalleraarTKT BAND 3 In modules I - III
Diploma in taalonderwijs | Cambridge Certified
Nederlands Inburgering A2+
Leservaring
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
5 jaar werkervaring als docentGecertificeerd taaldocent | 5+ jaar ervaring | Cambridge gecertificeerd | Tweetalig
Beoordelingen (6)
Fijne docent, legt goed uit !
Ik heb net mijn eerste les gehad van Andrea. Wij concentreren ons vooral op praten omdat ik al voldoende Spaanse woordenschat via Duolingo heb opgedaan. Dat praten gaat goed, Andrea heeft een leuke persoonlijkheid en is vlot. Ze praat duidelijk en gebruikt de "berichtfunctie" in de Teams (online) vergadering om soms wat tips of verbeteringen aan te brengen. Ik boek mijn volgende les alvast!
Ik ben een zeer tevreden student. Ze is een zeer goede lerares.
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Andrea heeft mij heel goed voorbereid voor engels examen en dank haar hulp, had ik ze met een goede cijfer afgerond.
Goede lerares leert je het op een rustige manier zodat het blijft hangen💯
...
Als tweetalige docent met 5 jaar ervaring, ben ik gespecialiseerd in het helpen van studenten om zelfvertrouwen op te bouwen in het spreken van Spaans en Engels. Mijn sessies richten zich op het uitbreiden van de woordenschat, het begrijpen van culturele nuances en het beheersen van essentiële grammatica om vloeiende en natuurlijke gesprekken mogelijk te maken.
Ik heb een diploma in taalonderwijs en een Cambridge-certificering, wat ervoor zorgt dat mijn lessen zowel effectief als professioneel gestructureerd zijn. Elke sessie is gepersonaliseerd, interactief en ontworpen met een directe, praktische benadering die studenten helpt om wat ze leren direct toe te passen. Mijn doel is om een comfortabele leeromgeving te creëren waarin studenten zich zelfverzekerd voelen om te spreken en zichzelf uit te drukken in hun nieuwe taal.
Ik integreer alledaagse scenario's die je uitdagen om nieuwe woordenschat te gebruiken en tegelijkertijd je culturele bewustzijn te vergroten. Mijn directe, heldere aanpak van zinsstructuur en grammatica zorgt ervoor dat je interactief en efficiënt leert.
Bent u bezig met het voorbereiden van een reis, het imponeren van collega's of het ontmoeten van nieuwe mensen? Ik stem mijn lesplannen af op uw behoeften en doelen.
Ik ben benieuwd naar je doelen! Laten we bespreken wat je wilt verbeteren of leren. Stel gerust vragen.
Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Andrea snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00) Chicago
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | Dinsdag om 12:00 | Donderdag om 12:00 | |||||
13 | Dinsdag om 13:00 | Donderdag om 13:00 | |||||
14 | Dinsdag om 14:00 | Donderdag om 14:00 | |||||
15 | Maandag om 15:00 | Dinsdag om 15:00 | Woensdag om 15:00 | Donderdag om 15:00 | Vrijdag om 15:00 | ||
16 | Maandag om 16:00 | Dinsdag om 16:00 | Woensdag om 16:00 | Donderdag om 16:00 | Vrijdag om 16:00 | ||
17 | Maandag om 17:00 | Dinsdag om 17:00 | Woensdag om 17:00 | Donderdag om 17:00 | Vrijdag om 17:00 | ||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | Maandag om 22:00 | Dinsdag om 22:00 | Woensdag om 22:00 | Donderdag om 22:00 | Vrijdag om 22:00 | ||
23 | Maandag om 23:00 | Dinsdag om 23:00 | Woensdag om 23:00 | Donderdag om 23:00 | Vrijdag om 23:00 |
van 19€Les via webcam
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds juli 2024
- 10 herhaalleerlingen
- Geverifieerd telefoonnummer
- Verbonden met Google
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00) Chicago
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | Dinsdag om 12:00 | Donderdag om 12:00 | |||||
13 | Dinsdag om 13:00 | Donderdag om 13:00 | |||||
14 | Dinsdag om 14:00 | Donderdag om 14:00 | |||||
15 | Maandag om 15:00 | Dinsdag om 15:00 | Woensdag om 15:00 | Donderdag om 15:00 | Vrijdag om 15:00 | ||
16 | Maandag om 16:00 | Dinsdag om 16:00 | Woensdag om 16:00 | Donderdag om 16:00 | Vrijdag om 16:00 | ||
17 | Maandag om 17:00 | Dinsdag om 17:00 | Woensdag om 17:00 | Donderdag om 17:00 | Vrijdag om 17:00 | ||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | Maandag om 22:00 | Dinsdag om 22:00 | Woensdag om 22:00 | Donderdag om 22:00 | Vrijdag om 22:00 | ||
23 | Maandag om 23:00 | Dinsdag om 23:00 | Woensdag om 23:00 | Donderdag om 23:00 | Vrijdag om 23:00 |
van 19€Les via webcam
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Vergelijkbare lessen
Erika
Spaanse en Engelse lessen met Erika in België :)Lesgeven is mijn passie en als moedertaalspreker heb ik het genoegen gehad om in contact te komen met studenten over de hele wereld. Mijn ervaringen in Tsjechië zijn daar een voorbeeld van, want daar gaf ik les in het Engels aan kinderen.
We kunnen ons verdiepen in de complexiteit van communicatie, waarbij we ons richten op wat voor u belangrijk is. Ik bereid studenten voor op tests als DELE en SIELE, waarbij ik mijn aanpak afstem op uw unieke doelen, of het nu gaat om het behalen van een examen, het verkennen van de wereld of gewoon het verdiepen in taal en cultuur.
Mijn lessen hebben een informele wending: we kunnen rondlopen, een kopje koffie of thee pakken en leren een plezierige ervaring maken. Het beste deel voor mij is wanneer studenten hun dankbaarheid uiten voor onze tijd samen. Ik geloof dat taal meer is dan alleen woorden en ik kijk ernaar uit om mijn perspectief met u te delen.
Ik kan niet wachten om je te ontmoeten en samen aan deze taalreis te beginnen!
Karin
Nederlands en Engels - taalles, bijles en extra ondersteuningWil jij je taalvaardigheden verbeteren of misschien en nieuwe taal leren? Ik bied enthousiaste, op maat gemaakte lessen in Nederlands en Engels. Met jarenlange ervaring in het onderwijzen van talen en een passie voor communicatie, help ik je vloeiender en zelfverzekerder te spreken, schrijven en gaan we samen aan de slag met de grammatica. Of je nu je Nederlands wil perfectioneren, Engels voor werk of studie nodig hebt, of de taal wil leren voor reizen; ik zorg ervoor dat je doelen binnen handbereik komen.
Mijn lessen zijn interactief, praktijkgericht en aangepast aan jouw leerstijl en niveau. Samen werken we met duidelijke stappen en haalbare doelen, zodat je snel vorderingen ziet. Met mij als docent ontdekt je niet alleen de taal, maar ook de cultuur en de nuances die je helpen om écht te communiceren en indruk te maken.
Mahmood
Engelse lessen voor beginners tot gemiddeld niveau**** Engels Online Beginner tot Intermediaire lessen ****
Heb je problemen met de Engelse taal? Ik help je graag bijles!
of
Wil je gewoon Engels leren vanuit Hindi? U bent op de juiste plaats! Ik kan je de basis leren zoals jezelf voorstellen, deelnemen aan gesprekken en meer via online lessen!
Als je iets specifieks wilt leren, neem dan contact met me op en we zullen de mogelijkheden bespreken.
Wat kan ik je leren:
- Elke dag situaties gepresenteerd in het Engels.
- Luistervaardigheid en spreekvaardigheid.
- Een eenvoudige manier om de Engelse grammatica te begrijpen.
- Testen en verbeteren van uw kennis na elke les.
- Leren spreken en deelnemen aan dagelijkse gesprekken.
Emilia
Spaanse lessen voor volwassenen en kinderen in uw eigen tempo en gemakHallo! Mijn naam is Emilia en ik ben een ervaren taalbegeleider en vertaler van / naar het Bulgaars, Spaans, Engels en Nederlands. Mijn grootste passie is vreemde talen en ik heb deze passie doorgegeven aan veel van mijn studenten door de jaren heen. Met meer dan 15 jaar onderwijservaring, een hoog niveau van geduld en toewijding aan mijn werk, en een groot aantal gelukkige studenten, ben ik hier om u te helpen Spaans te leren in uw eigen tempo en gemak. Ik hoop snel van je te horen! Met vriendelijke groet, Emilia
Patricia
Ervaren en leuke taaldocent Spaans als vreemde taal (ELE - ESL)¡Hola a todos!
Mijn naam is Patricia. Ik ben een gecertificeerde native Spaanse docent. Ik geef sinds 2004 les in Spaans en Engels als vreemde talen en ik word elk jaar een beetje meer verliefd op mijn baan :)
Ik heb Spaanse filologie en literatuur gestudeerd en aan de Nationale Universiteit van Salta, Argentinië, heb ik een opleiding tot docent gevolgd.
Ik ben een toegewijd, verantwoordelijk en professioneel persoon, die altijd graag nieuwe dingen leert en in permanente training is. Mijn geduld kent geen grenzen en ik kan duizend manieren vinden om iets uit te leggen als dat nodig is.
Ik kan een cursus op maat voor u maken, op basis van uw kennis, behoeften, interesses en verzoeken. In de 21 jaar dat ik dit doe, heb ik nog nooit twee keer dezelfde cursus gegeven. Ik kan op maat gemaakt studiemateriaal voor u samenstellen en produceren. Omdat ik gepassioneerd ben over Spaans, heb ik de verschillende varianten ervan over de hele wereld bestudeerd, dus ik kan garanderen dat u met mijn lessen in elk Spaanstalig land een goed gesprek kunt voeren.
In de loop der jaren heb ik met een grote verscheidenheid aan studenten gewerkt, van jongvolwassenen tot volwassenen, van complete beginners tot ervaren mensen die gewoon hun spreekvaardigheid wilden oefenen. Ik help studenten ook met de voorbereiding op de DELE-examens, ik heb dat in het verleden met uitstekende resultaten gedaan. Ik ben een gecertificeerde DELE-examinator, dus ik heb uitgebreide kennis van deze test.
Ik ben verliefd op talen en communicatie, en lesgeven is mijn roeping en mijn passie. Met mij zal grammatica nooit een probleem zijn, bovendien kan ik je beloven dat je ervan zult genieten en plezier zult hebben! :-D
Ik zou graag met u bespreken wat de beste manier voor u is om vanuit het niets te leren of uw Spaans in een mum van tijd te verbeteren.
Ik kijk er naar uit van je te horen!
Nouhaila
Breng je ENGELS naar een hoger niveau met grammaticalessen, conversatielessen en praktische oefeningen voor het echte leven!Breng je Engels naar een hoger niveau met grammaticalessen, conversatielessen en praktische oefeningen voor het echte leven!🇬🇧
✨ Houd je van Engels en wil je het verbeteren? U bent op de juiste plek!
✨ Native en gecertificeerde leraar met meer dan 3 jaar ervaring, klaar om u te helpen met vertrouwen en vloeiend te leren.
✨ Of het nu voor reizen of zaken is, het zal geen uitdaging meer zijn!
✨ 100% succes! Jij zou de volgende kunnen zijn die je Engels verbetert!
Mijn naam is Nouhaila, een leraar Engels gevestigd in België, met een masterdiploma in het lesgeven van Engels en een Cambridge examinatorcertificering. Ik ben er klaar voor om leren leuk en boeiend te maken! Deze cursus is 100% conversatiegericht. Je kunt oefenen in een ontspannen en vriendelijke omgeving en op een natuurlijke en efficiënte manier leren 🌟🌟 Ik zal je gepersonaliseerde feedback geven 📝 om je fouten in realtime te corrigeren, je uitspraak te verbeteren en je woordenschat te verrijken. Wat je niveau ook is, iedereen is welkom! 🎉
Momenteel ben ik bezig met een doctoraat in de toegepaste taalkunde met een specialisatie in sociolinguïstiek en pragmatiek. Ik begrijp de uitdagingen van het leren van talen. Gepassioneerd door het lesgeven van Engels, bied ik een nieuwe cursus aan voor degenen die hun conversatievaardigheden willen verbeteren, evenals grammatica-/conversatielessen om de Engelse taalstructuren onder de knie te krijgen.
Mis deze kans niet om je Engels te verbeteren! 🚀
*Voor beginners omvatten mijn reguliere lessen grammatica en conversatie voor algemene vooruitgang. Deze cursus is gericht op spreekvaardigheid!
---
【Cursussen voor reizigers】✈️✈️✈️✈️✈️
🌍 Leer de basisprincipes voor zorgeloos reizen.
🌍 Handige woordenschat en zinnen voor al je avonturen.
🌍 Ontdek de cultuur van Engelssprekende landen.
🌍 Maak je klaar om de wereld met vertrouwen te verkennen!
【Conversatiecursus】💬💬💬💬💬
💥 100% conversatiecursussen: praten, praten, praten!
💥 Thema's: Cultuur, reizen, werk, nieuws en meer!
💥 Verbeter je uitspraak met leuke oefeningen.
💥Heb je geen vertrouwen in small talk? Bij mij leer je vloeiend spreken!
【Zakelijk Engels】💼💼💼💼💼
📈Versterk uw Engels voor de professionele omgeving.
📈 Specifieke woordenschat en uitdrukkingen voor professionals.
📈 Cursussen geschikt voor presentaties, vergaderingen en onderhandelingen.
📈 Geef je carrière een boost met Engels!
---
【Algemeen Engels】📝📝📝📝📝
✨ Alle niveaus, van A1 tot C2, hebben de voortgang aangepast.
✨ Grammatica en conversatie in elke les!
✨ Programma gebaseerd op Cambridge-standaarden voor optimaal leren.
✨Elke sessie nieuwe thema's om je woordenschat, grammatica en spreekvaardigheid uit te breiden.
✨Hou jij van huiswerk? Oefen thuis met luisteractiviteiten, woordenschatspelletjes en schrijfoefeningen!
✨ Klaar om je Engels naar een hoger niveau te tillen? Laten we nu beginnen!
【Examenvoorbereiding】🎓🎓🎓🎓🎓
🎯 Gecertificeerde Cambridge-examinator om u bij elke stap te begeleiden.
🎯 Strategieën en oefeningen voor de Cambridge- en TOEFL-examens.
🎯 Bouw je zelfvertrouwen op met gepersonaliseerde lessen voor de examendag.
🎯Wil jij slagen voor je examen? Ik zal bij je zijn bij elke stap!
---
Apparatuur nodig?
✨ Alle hardware is inbegrepen. Ook stuur ik je gepersonaliseerd materiaal, met presentaties, oefentoetsen, huiswerk en schrijfoefeningen.
✨ Door 20 lessen te boeken, krijg je toegang tot een online klaslokaal waar je al je sessies kunt organiseren.
.....
Leer je Engels op hetzelfde niveau met grammaticalessen, conversatie en oefenen in echte situaties! 🇬🇧
✨ Houd je van Engels en wil je verbeteren? Het staat op de juiste plaats! ✨ Gecertificeerde moedertaalleraar met meer dan 3 jaar ervaring, lijst om u te helpen met vertrouwen en vloeiend te leren.
✨ ¿Viajes of negocios? ¡Er zal geen terugkeer zijn! ✨ 100% tevredenheid! Je kunt bijna beter Engels zijn!
Ik ben Nouhaila, een professor Engels in België, met een masterdiploma in Engels lesgeven en examencertificering van Cambridge. Dit is wat u moet doen om het leren te vermaken en te motiveren. Deze cursus is 100% gericht op het gesprek. Oefen in een ontspannen en vriendelijke omgeving, leer een natuurlijke en effectieve vorm 🌟🌟 Je krijgt gepersonaliseerde feedback 📝, je kunt fouten in realtime corrigeren, je uitspraak verbeteren en je woordenschat vergroten. ¡Als u uw huidige niveau importeert, is iedereen welkom! 🎉
Momenteel ben ik bezig met een doctoraat in de toegepaste taalkunde, met specialisatie in sociolinguïstisch en pragmatisch, omdat ik de moeilijkheden van het leren van talen begrijp. Naast het lesgeven in Engels, bieden we deze nieuwe cursus aan om je te helpen je conversatie te verbeteren, naast grammatica-/conversatielessen om de Engelse structuren te beheersen.
¡Geen enkele steen is geschikt om in het Engels te lezen op het volgende niveau! 🚀
*Als u een hoofddocent bent, geeft u wellicht de voorkeur aan reguliere cursussen met grammaticale vaardigheden en evenwichtige conversatie. Deze cursus is gericht op het verbeteren van de vloeibaarheid!
【Engels voor Viajeros】✈️✈️✈️✈️✈️ 🌍 Leer zonder problemen de benodigde route. 🌍 Woordenschat en nuttige zinnen voor je avonturen. 🌍 Ontdek de cultuur van Engelssprekende landen. 🌍 Bereid je voor om de wereld met vertrouwen te verkennen!
【Conversatieklas】💬💬💬💬💬 💥 100% conversatiegerichte cursus - Habla, habla, habla! 💥 Onderwerpen: cultuur, routes, werk, actualiteit en meer. 💥 Betere uitspraak met leuke activiteiten. 💥Heb jij vals vertrouwen in kleine gesprekken? Leer alsjeblieft hoe je kunt leren met oplossingen.
【Engels voor onderhandelingen】💼💼💼💼💼 📈 Verbeter uw Engels voor de werkomgeving. 📈 Woordenschat en specifieke professionele uitdrukkingen. 📈 Gepersonaliseerde lessen voor presentaties, vergaderingen en onderhandelingen. 📈 ¡Impulsa tu carrera con el inglés!
【Engels Algemeen】📝📝📝📝📝 ✨ Alle niveaus, van A1 tot C2, gaan geleidelijk vooruit. ✨ Grammatica en conversatie in elke les. ✨ Programma gebaseerd op Cambridge-standaarden voor optimaal leren. ✨ Nieuwe onderwerpen in elke sessie om uw woordenschat, grammatica en mondelinge uitdrukkingsvaardigheden te verbeteren. ✨ ¿Te gustan las tareas? Oefen thuis met leeractiviteiten, woordenschat in Quizlet/Wordwall en schrijfoefeningen. ✨ Lijst om je Engels op hetzelfde niveau te lezen? ¡Empecemos ya!
【Voorbereiding op examens】🎓🎓🎓🎓🎓 🎯 Examinadora certificada de Cambridge, dat u in uw vrije tijd kunt doen. 🎯 Strategieën en oefeningen voor Cambridge- en TOEFL-examens. 🎯 Je kunt ons de gepersonaliseerde lessen voor de examendag toevertrouwen. 🎯 Wie zoek jij op je examen? ¡Stoy aquí para ayudarte en cada paso!
Welke materialen zijn nodig?
✨Al het materiaal is inbegrepen. Je wilt ook gepersonaliseerde recursos, waaronder presentaties, praktijktoetsen, taken en schrijfoefeningen. ✨ Wanneer je 20 lessen reserveert, krijg je toegang tot een virtuele ruimte om al je sessies te organiseren.
Gigi
Spaanse lessen voor beginners - Grammatica en conversatieSpaans is een leuke en interessante taal om te leren. Hiermee kun je niet alleen door Spanje reizen en met een van de grappigste en leukste bevolkingsgroepen van Europa spreken, nieuwe geweldige plekken bezoeken en genieten van echt Spaans eten, maar het is ook de op een na meest gesproken taal ter wereld!
Als je een beginner bent, zal ik je helpen met de basisbeginselen van de Spaanse taal, zodat je de taal en de grammatica begint te begrijpen, terwijl je een paar zinnen en woorden kunt zeggen.
Als je al een beetje Spaans spreekt, geen probleem! We kunnen de taal oefenen door elk gewenst gespreksonderwerp te kiezen om het gewenste doel te bereiken.
Ga met mij mee op deze reis, ik kan niet wachten om je te ontmoeten!
Lucie
Cursussen Engels (online)Hallo, mijn naam is Lucie en ik help je graag met het leren van Engels, hetzij vanaf het begin of om je kennis te verbeteren. Ik vind het geweldig om mijn studenten aan het spreken te krijgen, omdat ik denk dat oefenen het geheim is van het leren van een taal en het verbeteren van je kennis. Ik structureer mijn lessen altijd rond thema's uit het echte leven (hoe stel je jezelf voor, hoe maak je een afspraak, hoe ga je winkelen, hoe ga je naar de dokter, praat je op het werk, enz.). We zullen grammatica, woordenschat en uitspraak samen bekijken. Als je halfgevorderd bent, doen we ook cursussen over teksten. We zullen zowel grammatica als woordenschat in de praktijk brengen. Houd er rekening mee dat al mijn lessen online zijn (Skype of Google Meet).
Hugh
Verbeter je Engels en heb plezier terwijl je aan je communicatieve vaardigheden werkt om te groeien in zelfvertrouwen! Ik ben een Britse moedertaalspreker.De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten!
Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl je dit doet!
Goed Engels spreken betekent meer overvloed in je leven door meer geld te verdienen voor jou en je gezin.
Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken
Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld!
U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)
Jaume
SPAANSE BIJLESSEN VOOR BEGINNERS EN/OF GEVORDERDENLeer Spaans op een interactieve en persoonlijke manier!
Wil je Spaans leren of je huidige niveau verbeteren? In mijn lessen pas ik me volledig aan jouw doelstellingen, niveau en leertempo aan. Als Spaans moedertaalspreker en ervaren docent in taalscholen zorg ik voor authentieke en effectieve lessen.
In de lessen behandelen we:
Grammatica en woordenschat: Op een gestructureerde en begrijpelijke manier.
Praktische oefeningen: Gericht op spreken, luisteren, schrijven en lezen.
Persoonlijke aandacht: Elke les wordt aangepast aan jouw behoeften.
Of je nu een leerling bent die extra hulp nodig heeft of een volwassene die vloeiend Spaans wil leren, ik help je graag je doelen te bereiken.
Stuur me een bericht voor meer informatie of om een proefles te plannen. ¡Hasta pronto!
Gwinny
English lessons! Ik help u graag de Engelse taal te leren, iedereen welkom.Ik ben gespecialiseerd in het lesgeven in Engels op school. Ik wil graag de leerlingen alle moeilijkere delen uit de leerstof op een eenvoudige manier aanleren, zodat ze gemotiveerd aan de slag gaan met deze prachtige taal.
- Vocabulary
- Grammar
- Speaking
- Writing
- Listening
- Reading
So if you have any questions or you need help, just let me know, and I hope to see you soon!
Kind regards, Gwinny
Marcelo
Nederlands leren in korte tijd - ervaren coach (24 jaar ervaring) Staatsexamen NT2 trainer - geïnspireerd om Nederlands te leren aan expatsEen gekwalificeerde taalcoach met 24 jaar ervaring biedt intensieve lessen Nederlands in een kleine klas of online.
Ik geef veel lessen Nederlands NT2 aan expats en ter voorbereiding voor een inburgeringsexamen.
Gespecialiseerd in het begeleiden voor het Staatsexamen I en II. Speciale examen coach.
In januari 2025 ga ik ook weer met groepen starten. We hebben een prima klaslokaal in het centrum van Rotterdam, vlakbij metrostation Beurs, lessen met kleine homogene groepen (weinig niveauverschil).
We gaan vooral voor kwaliteit en niet zomaar een les afdraaien. Ik ben echt betrokken bij de vooruitgang van de cursist. Naast lesgeven wil ik alles inzetten om cursisten echt te motiveren de volgende stap te zetten. Dat is mijn kracht !
Je kunt ook op een comfortabele manier kiezen voor het online lessenpakket met Whereby, Teams of Zoom. Online lessen zijn één op één of maximaal een op twee, voor betere resultaten.
Mijn Engels is vloeiend, evenals Portugees en Spaans. Ik begrijp de moeilijkheden om barrières te overwinnen voor Latijnse talen en voor expats in het algemeen, aangezien ik ook een expat ben geweest.
Online lessen duren 1 keer per week 75 minuten, gedurende 10 weken om een hoger niveau te bereiken.
Dit is de normale snelheid. Inclusief examentraining (A-2 of Staatsexamen) en examen aan het eind.
Intensieve training ? Dat kan ook in vijf tot tien volle dagen, ik ben gewend om deze zeer intensieve trainingen te geven aan CEO's of managers die het sneller willen en intensiever ... alle lessen binnen 3 of 4 weken. Gebaseerd op het Europese systeem A-1, A-2, B-1, B-2 en C-1
Zodra studenten hun kennis van het Nederlands verder willen verbeteren, adviseer en coach ik hen altijd om het Staatsexamen I of II te doen, het enige formele Certificaat in dit land, erkend door werkgevers en universiteiten.
Ik zal proberen na een paar lessen over te schakelen op conversatie,, om jouw kennis zo snel mogelijk in de praktijk te brengen. Niet te lang in de grammatica blijven hangen.
Lesgeven is mijn ultieme passie en zelfs na 24 jaar voelt het als de eerste keer en studenten voelen zich altijd geïnspireerd om de obstakels te overwinnen.
Ook leer ik je over de Nederlandse sociale cultuur, deze zit verweven in de cursus en is sterk gerelateerd aan de taal.
Karlijn
Engelse examenvoorbereiding, algemene taalbegeleidingIk bied Engelse lessen aan aan studenten van alle leeftijden en niveaus als onderdeel van school, examenvoorbereiding of gewoon uit interesse in woordenschat, grammatica en/of uitspraak. Mijn ervaring is voornamelijk met kinderen die individueel of in groepslessen Engels als tweede taal leren in de leeftijd van 7 tot 17 jaar. Mijn doel is om studenten te helpen een doel te stellen en hen te helpen op het pad om dat doel te bereiken, met duidelijke voortgangsmijlpalen. Ik spreek Engels op moedertaalniveau, maar ik kan ook in het Nederlands lesgeven, afhankelijk van uw behoeften. Ik heb een Engelstalige bachelor in politiek en recht, met een A voor mijn scriptie over internationale mensenrechten, een 1560/1600 voor mijn SAT en 5/5 voor AP Engelse taal. Ik geef ook graag examenspecifieke bijles.
Adunola
Engels voor beginners, bijles wiskunde en resultaatgerichte ondersteuning.Ik heb een passie voor het onderwijzen van Engels en het behalen van goede resultaten. Onze focus na de lessen zal ook liggen op het gebied van beoordelingen, periodieke opdrachten en het progressief onderzoeken van resultaten. We zullen ook probleemgebieden bespreken, een goede basis creëren en verschillende methoden gebruiken om vooruit te komen en gestelde doelen te bereiken.
Pauline
Algemene en alledaagse Engelse coaching voor volwassenen en seniorenDeze lessen zijn bedoeld voor volwassenen die hun Engelse taalvaardigheid willen leren of verbeteren. Ik gebruik verschillende materialen zoals foto's, video's, audiobestanden en krantenartikelen om de taal op een leuke en natuurlijke manier te leren.
Ik coach je om je doelen te bereiken binnen de door jou gestelde tijd.