facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds maart 2026
Leraar sinds maart 2026
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Arabisch voor beginners – Leer gemakkelijk Arabisch spreken
course price icon
Van 12 € /h
arrow icon
Ik denk dat het goed is
اللغه العربيه
والقران الكريم
بثلاث لغات
العربيه والهولانديه والانجليزيه
Je kunt het volgende leren:
Arabisch
De Heilige Koran
Meerdere talen: Arabisch, Nederlands en Engels
..........
Gespreksoefening
Situaties uit het echte leven
Gepersonaliseerde lessen
............................
Je kunt mee leren:
Arabisch
De Heilige Koran
Met meerdere talen:
Arabisch, Nederlands en Engels
Extra informatie
“Neem een notitieboekje mee en wees klaar om te oefenen met spreken.”
Locatie
location type icon
Online vanuit Egypte
Leeftijd
Peuters (0-3 jaar oud)
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Duur
60 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Nederlands
Arabisch
Vaardigheden
School
Arabisch voor volwassenen
School
Nederlands voor volwassenen
School
Engels voor volwassenen
Engels als tweede taal (esl)
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Zoals je weet is Engels spreken essentieel, vooral als je in het buitenland bent en de lokale taal niet spreekt. Of je nu met de basis begint of je spreekvaardigheid wilt verbeteren, ik help je graag bij elke stap!

Ik ben een ervaren docent Frans en geef ook les in Engels, Armeens en Russisch. In mijn lessen concentreer ik me op grammatica, maar besteed ik ook veel aandacht aan spreken en het opbouwen van zelfvertrouwen in echte communicatie.

Ik sta bekend om mijn geduld, vriendelijkheid en behulpzaamheid. Ik zorg er altijd voor dat mijn studenten zich op hun gemak voelen en gemotiveerd zijn om te leren.

De lessen zijn online.
Laten we samen aan je taalreis beginnen. Ik kijk ernaar uit jullie te ontmoeten, mijn lieve studenten! 🌟
verified badge
Ik ben een native speaker Engels uit Florida, docent, redacteur, journalist en expert op het gebied van recht en beleid. Ik ben gespecialiseerd in lesgeven, voorbereiding op sollicitatiegesprekken en examens, consultancy en tekstcorrectie voor een breed scala aan professionals en studenten in België, onder andere in de juridische, academische, beleids- en andere sectoren.

Tot mijn huidige en voormalige klantenkring behoren professionals en politici van alle vier de grote EU-instellingen, de Belgische overheid, de UNHCR en diverse ngo's, naast diplomaten, artsen, journalisten en ingenieurs, en een breed scala aan andere beroepsgroepen, evenals traditionele studenten. Ik heb meer dan 50 terugkerende studenten gehad via Apprentus (dat onlangs zijn algoritme heeft aangepast om alleen de laatste zes maanden weer te geven).

Vanuit het perspectief van een echte moedertaalspreker geef ik les in zowel educatief als zakelijk Engels op een veelzijdige manier. Dit omvat een breed scala aan onderwerpen, waaronder begrijpend lezen, conversatie, grammatica en situationele vaardigheden, naast het werken aan algemene taalvaardigheden en accenttraining. Ook kan ik uitgebreide hulp en training bieden voor de EPSO-, IELTS- en TOEFL-examens.

Ik heb ook diverse academische papers, scripties, sollicitaties, cv's en andere documenten geschreven, bewerkt of gecorrigeerd voor een groot aantal tevreden academische en professionele klanten.

Ik heb mijn hele jeugd en volwassen leven in de Verenigde Staten doorgebracht, voordat ik mijn master in politieke wetenschappen en Europese politiek aan de KU Leuven behaalde. Daarnaast heb ik ook bachelordiploma's in politieke wetenschappen en geschiedenis. Ik beschik over uitgebreide kennis van en ervaring met de Engelse grammatica en literatuur, en heb zowel in het verleden als nu werkervaring in de journalistiek (mededingingsrecht en Europees beleid bij het Policy and Regulatory Report) en in de Europese en Amerikaanse politiek.

Ik verzorg ook tekstcorrectie, redactie, proeflezen en ghostwriting, met wekelijkse en maandelijkse tarieven. Reiskosten zijn inbegrepen.
verified badge
Laten we samen het leren van een nieuwe taal leuk maken!

Ik ben een enthousiaste docente met universitaire graad en 25 jaar werkervaring in Nederland. Ik bied Nederlandse en Turkse les voor beginners en gevorderden. Ik ben geboren en getogen in Turkije. Ik heb bij verschillende taalscholen en bedrijven uitgebreide ervaring opgebouwd als:
- Docente NT2 (Nederlands als tweede taal) voor buitenlanders 🇳🇱
- Docente Turks voor volwassenen en kinderen 🇹🇷
- Docente inburgeringscursus en trainingen voor het inburgeringsexamen

Lessons are also offered in English. 🇬🇧

Het lesmateriaal wordt digitaal verzonden en is inclusief bij het lestarief.

Hopelijk tot snel! Yakında görüşürüz! Hope to see you soon!
verified badge
Nederlands voor anderstaligen: alle niveaus
Grammatica - spelling - uitspraak - conversatie -voorbereiding ITNA...
Ik maak mijn eigen materiaal op maat van de cursist.

Nederlands voor moedertaalsprekers: spelling - lezersgericht schrijven
Indien gewenst is het volgende mogelijk: correctie en revisie, nalezen van papers en thesissen, vertalingen uit het Engels / Spaans (prijzen worden bepaald op basis van het aantal woorden)

De prijs voor een les geldt voor 1 persoon. Wil je met meerdere personen de les volgen? Contacteer me dan om de prijs te vragen.

De beschikbare momenten in de week veranderen vaak. Contacteer me daarom gerust om te vragen of jouw voorkeurmoment nog vrij is.
verified badge
Ik geef lessen voor het Nt2 Staatsexamen en het Inburgeringsexamen, en Zakelijk Nederlands voor expats en mensen die alledaags Nederlands willen leren. Tijdens de cursus voor het inburgeringsexamen leren studenten over geschiedenis, aardrijkskunde en basiswoordenschat, de onderwerpen van het examen. Ze leren hoe ze eenvoudige vragen moeten beantwoorden. Naast voorbereidende lessen voor het Inburgeringsexamen, geef ik ook Zakelijk Nederlands aan expats. Online lessen worden gegeven via Google Meet, MS Teams en andere online platforms. De lessen worden zowel online als op locatie in Den Haag gegeven. Er zijn zowel privélessen als groepslessen beschikbaar.

Ik ben er trots op dat al mijn leerlingen die ik heb voorbereid op hun Nederlandse examens, met hoge cijfers zijn geslaagd:)
verified badge
Ik gebruik verschillende methodes die speciaal ontwikkeld zijn voor mensen die Nederlands niet als moedertaal hebben. Ik gebruik graag niet alledaagse methodes zoals rollenspellen of methodes waarmee je spelenderwijs leert. Hierbij wordt altijd uitgegaan van de situatie van de leerling. Omdat ik zelf verschillende talen heb geleerd, kan ik eenvoudig zien waar de moeilijkheden voor leerlingen liggen. Ik pas mijn aanpak dan direct aan. Ik kan les geven in het Nederlands, Engels, Frans, Duits of Russisch.
verified badge
Nederlands is mijn moedertaal. Ik kan lesgeven in het Engels, Frans en Duits.
Ik ben gepensioneerd en zeer flexibel met mijn tijd.
De taal is moedertaal en heeft de moed om Engels te spreken. Ik heb Engelse en Nederlandse eigenaren.
Ik spreek ook Frans en Duits.
Ik ben gereserveerd en flexibel met mijn tijd.
verified badge
De methodologie die voor mijn privélessen is gekozen, past zich aan de specifieke behoeften van de student aan, van de jongste (leert lezen) tot de meest ervaren: voorbereiding op een examen, een reis naar het buitenland, een heroriëntatie professioneel, ... de cursussen kunnen variëren van een conversatietafel tot een meer academische structuur met de nadruk op grammatica, vervoeging en woordenschat, of toch gebaseerd zijn op het thema van een bepaalde professionele sector.
verified badge
In onze les zullen we ontspannen zijn, ik zal je helpen met de Nederlandse conversatie, de grammatica, lezen (zoals een artikel of een onderwerp wat ik je zal geven). Ik zal studenten helpen voor beginners-lager-intermediair niveau. Na elke les geef ik je huiswerk mee voor de volgende les. Tussen de twee lessen door kun je me altijd een vraag stellen over het onderwerp dat we hebben besproken. Als je een onderwerp hebt wat je graag zou willen leren over de Nederlandse taal, laat het me weten. Ik zie je graag in mijn klas.
verified badge
In deze les zullen we elkaar eerst een beetje leren kennen, je kunt mij vertellen wat je verwacht/wilt in een les, of wat je specifiek nodig hebt. Stap voor stap zorg ik dat jij als student/studente de Nederlandse taal gaat beheersen. Jullie zullen om verschillende redenen Nederlands willen leren, bijvoorbeeld voor een inburgeringsexamen, of omdat je tijdelijk als expat in Nederland woont en de taal wilt leren, andere vinden het leuk om als hobby te doen en weer anderen komen voor de liefde naar Nederland... Er zijn zo veel redenen! Van tiener tot volwassen studenten, van beginner tot gevorderd en ertussen, ik geef met plezier mijn lessen aan studenten over heel de wereld! Nieuwsgierig geworden, ik hoop je in mijn les te zien! Groetjes Carolina.
verified badge
Hallo!

Ik ben een leraar in Tokio. Mijn lessen zijn met name geschikt voor degenen die hun uitspraak en/of hun woordenschat moeten oefenen.

In mijn lessen kunnen ook culturele aspecten van de taal en de Nederlandse samenleving aan bod komen. Ze zouden ideaal zijn om te helpen met oriëntatie voordat u op reis gaat of naar Nederland verhuist. Als u geïnteresseerd bent in het land en zijn gebruiken, aarzel dan niet om contact met mij op te nemen.

日本語少し出来ます。宜しくお願いいたします。
verified badge
Ik heb 17 jaar ervaring als docent Engels en heb in 5 verschillende landen gewerkt. Ik heb mensen voorbereid op de IELTS- of TOEFL-examens. Ik heb hier ervaring mee en ben tevens gecertificeerd TEFL-docent via itoi. Neem gerust contact met me op om je schrijf-, lees- en spreekvaardigheid voor deze examens te verbeteren.
verified badge
Leer Arabisch en open de deur naar een geheel nieuwe cultuur!
Gepersonaliseerde, dynamische lessen, 100% op maat voor jou

Heb je altijd al Arabisch willen spreken, maar wist je niet waar je moest beginnen?
Je bent hier aan het juiste adres! Of je nu helemaal opnieuw begint of je huidige niveau wilt verbeteren, ik help je stap voor stap je doelen te bereiken.

Wat houden mijn lessen in?
📚 Praktische focus: leer wat je daadwerkelijk in het echte leven zult gebruiken
🗣️ Gesprek vanaf dag één
🌍 Nuttige woordenschat voor reizen, werk of het contact met mensen over de hele wereld
🧠 Duidelijke uitleg van grammatica en uitspraak
⏱️ Flexibele planning (kies de tijd die jou het beste uitkomt)
💻 Online (waar dan ook) of persoonlijk (indien in de buurt)
🎯 Extra materiaal, persoonlijke feedback en oefeningen afgestemd op jouw interesses

Voor alle niveaus en leeftijden:
✅ Kinderen en tieners
✅ Universitaire studenten
✅ Professionals en reizigers
✅ Taal- en cultuurliefhebbers

Waarom zou u Arabisch bij mij leren?

Ik spreek uw taal en begrijp uw uitdagingen
Ik maak gebruik van moderne, motiverende lesmethoden
Je leert niet alleen de taal, maar ook de cultuur en Arabische tradities
En het allerbelangrijkste: wij zorgen ervoor dat leren leuk en natuurlijk wordt!

Het beste moment om te beginnen is nu—
En Arabisch... dat ga je geweldig vinden!
✨ مرحباً (Welkom!)
verified badge
Of je nu leert voor reizen, werk of persoonlijke groei, ik begeleid je stap voor stap.
✅ Van beginner tot gevorderd niveau
✅ Duidelijke materialen die u kunt printen of kopiëren
✅ Geschikt voor op afstand met flexibele planning
Laten we ervoor zorgen dat je van het leren van een taal iets maakt waar je naar uitkijkt!
verified badge
# 📌 Dagelijkse gesprekken

🗣️ Je leert hoe je jezelf met vertrouwen kunt voorstellen.
🗣️ Je leert de meest gebruikte uitdrukkingen in Egypte.
🗣️ Je oefent echte situaties zoals winkelen, restaurants, vervoer en reizen.
🗣️ Je verbetert je uitspraak zodat je natuurlijker klinkt.

# 📌 Grammatica op een eenvoudige manier

📖 Je leert de belangrijkste regels van het Egyptisch Arabisch zonder ingewikkelde uitleg.
📖 Je begrijpt hoe zinnen worden opgebouwd en hoe je ze gebruikt in gesprekken.
📖 Je past de grammatica direct toe tijdens het spreken en oefenen.
# 📌 Luisteren en spreken

🎧 Je verbetert je vaardigheid om Egyptenaren te begrijpen wanneer ze snel spreken.
🎧 Je oefent met echte gesprekken uit het dagelijks leven.
🎧 Je krijgt meer vertrouwen om te communiceren met mensen die Egyptisch Arabisch spreken.

# 💪 Wat krijg je?

😊 Georganiseerde lessen die passen bij jouw niveau en behoeften.
😊 Echte spreekpraktijk in elke les.
😊 Continue correctie van uitspraak en fouten op een positieve manier.
😊 Meer zelfvertrouwen wanneer je Egyptisch Arabisch spreekt.

# 🎯 Mijn doel

Mijn doel is om je te helpen het Egyptisch Arabisch vloeiend en natuurlijk te spreken, of je het nu leert voor reizen, werk, studie of om met vrienden te communiceren.

Boek een proefles en we maken samen een leerplan dat past bij jouw doelen en je helpt om stap voor stap echte vooruitgang te boeken.
message icon
Contacteer Dr Ahmed
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Zoals je weet is Engels spreken essentieel, vooral als je in het buitenland bent en de lokale taal niet spreekt. Of je nu met de basis begint of je spreekvaardigheid wilt verbeteren, ik help je graag bij elke stap!

Ik ben een ervaren docent Frans en geef ook les in Engels, Armeens en Russisch. In mijn lessen concentreer ik me op grammatica, maar besteed ik ook veel aandacht aan spreken en het opbouwen van zelfvertrouwen in echte communicatie.

Ik sta bekend om mijn geduld, vriendelijkheid en behulpzaamheid. Ik zorg er altijd voor dat mijn studenten zich op hun gemak voelen en gemotiveerd zijn om te leren.

De lessen zijn online.
Laten we samen aan je taalreis beginnen. Ik kijk ernaar uit jullie te ontmoeten, mijn lieve studenten! 🌟
verified badge
Ik ben een native speaker Engels uit Florida, docent, redacteur, journalist en expert op het gebied van recht en beleid. Ik ben gespecialiseerd in lesgeven, voorbereiding op sollicitatiegesprekken en examens, consultancy en tekstcorrectie voor een breed scala aan professionals en studenten in België, onder andere in de juridische, academische, beleids- en andere sectoren.

Tot mijn huidige en voormalige klantenkring behoren professionals en politici van alle vier de grote EU-instellingen, de Belgische overheid, de UNHCR en diverse ngo's, naast diplomaten, artsen, journalisten en ingenieurs, en een breed scala aan andere beroepsgroepen, evenals traditionele studenten. Ik heb meer dan 50 terugkerende studenten gehad via Apprentus (dat onlangs zijn algoritme heeft aangepast om alleen de laatste zes maanden weer te geven).

Vanuit het perspectief van een echte moedertaalspreker geef ik les in zowel educatief als zakelijk Engels op een veelzijdige manier. Dit omvat een breed scala aan onderwerpen, waaronder begrijpend lezen, conversatie, grammatica en situationele vaardigheden, naast het werken aan algemene taalvaardigheden en accenttraining. Ook kan ik uitgebreide hulp en training bieden voor de EPSO-, IELTS- en TOEFL-examens.

Ik heb ook diverse academische papers, scripties, sollicitaties, cv's en andere documenten geschreven, bewerkt of gecorrigeerd voor een groot aantal tevreden academische en professionele klanten.

Ik heb mijn hele jeugd en volwassen leven in de Verenigde Staten doorgebracht, voordat ik mijn master in politieke wetenschappen en Europese politiek aan de KU Leuven behaalde. Daarnaast heb ik ook bachelordiploma's in politieke wetenschappen en geschiedenis. Ik beschik over uitgebreide kennis van en ervaring met de Engelse grammatica en literatuur, en heb zowel in het verleden als nu werkervaring in de journalistiek (mededingingsrecht en Europees beleid bij het Policy and Regulatory Report) en in de Europese en Amerikaanse politiek.

Ik verzorg ook tekstcorrectie, redactie, proeflezen en ghostwriting, met wekelijkse en maandelijkse tarieven. Reiskosten zijn inbegrepen.
verified badge
Laten we samen het leren van een nieuwe taal leuk maken!

Ik ben een enthousiaste docente met universitaire graad en 25 jaar werkervaring in Nederland. Ik bied Nederlandse en Turkse les voor beginners en gevorderden. Ik ben geboren en getogen in Turkije. Ik heb bij verschillende taalscholen en bedrijven uitgebreide ervaring opgebouwd als:
- Docente NT2 (Nederlands als tweede taal) voor buitenlanders 🇳🇱
- Docente Turks voor volwassenen en kinderen 🇹🇷
- Docente inburgeringscursus en trainingen voor het inburgeringsexamen

Lessons are also offered in English. 🇬🇧

Het lesmateriaal wordt digitaal verzonden en is inclusief bij het lestarief.

Hopelijk tot snel! Yakında görüşürüz! Hope to see you soon!
verified badge
Nederlands voor anderstaligen: alle niveaus
Grammatica - spelling - uitspraak - conversatie -voorbereiding ITNA...
Ik maak mijn eigen materiaal op maat van de cursist.

Nederlands voor moedertaalsprekers: spelling - lezersgericht schrijven
Indien gewenst is het volgende mogelijk: correctie en revisie, nalezen van papers en thesissen, vertalingen uit het Engels / Spaans (prijzen worden bepaald op basis van het aantal woorden)

De prijs voor een les geldt voor 1 persoon. Wil je met meerdere personen de les volgen? Contacteer me dan om de prijs te vragen.

De beschikbare momenten in de week veranderen vaak. Contacteer me daarom gerust om te vragen of jouw voorkeurmoment nog vrij is.
verified badge
Ik geef lessen voor het Nt2 Staatsexamen en het Inburgeringsexamen, en Zakelijk Nederlands voor expats en mensen die alledaags Nederlands willen leren. Tijdens de cursus voor het inburgeringsexamen leren studenten over geschiedenis, aardrijkskunde en basiswoordenschat, de onderwerpen van het examen. Ze leren hoe ze eenvoudige vragen moeten beantwoorden. Naast voorbereidende lessen voor het Inburgeringsexamen, geef ik ook Zakelijk Nederlands aan expats. Online lessen worden gegeven via Google Meet, MS Teams en andere online platforms. De lessen worden zowel online als op locatie in Den Haag gegeven. Er zijn zowel privélessen als groepslessen beschikbaar.

Ik ben er trots op dat al mijn leerlingen die ik heb voorbereid op hun Nederlandse examens, met hoge cijfers zijn geslaagd:)
verified badge
Ik gebruik verschillende methodes die speciaal ontwikkeld zijn voor mensen die Nederlands niet als moedertaal hebben. Ik gebruik graag niet alledaagse methodes zoals rollenspellen of methodes waarmee je spelenderwijs leert. Hierbij wordt altijd uitgegaan van de situatie van de leerling. Omdat ik zelf verschillende talen heb geleerd, kan ik eenvoudig zien waar de moeilijkheden voor leerlingen liggen. Ik pas mijn aanpak dan direct aan. Ik kan les geven in het Nederlands, Engels, Frans, Duits of Russisch.
verified badge
Nederlands is mijn moedertaal. Ik kan lesgeven in het Engels, Frans en Duits.
Ik ben gepensioneerd en zeer flexibel met mijn tijd.
De taal is moedertaal en heeft de moed om Engels te spreken. Ik heb Engelse en Nederlandse eigenaren.
Ik spreek ook Frans en Duits.
Ik ben gereserveerd en flexibel met mijn tijd.
verified badge
De methodologie die voor mijn privélessen is gekozen, past zich aan de specifieke behoeften van de student aan, van de jongste (leert lezen) tot de meest ervaren: voorbereiding op een examen, een reis naar het buitenland, een heroriëntatie professioneel, ... de cursussen kunnen variëren van een conversatietafel tot een meer academische structuur met de nadruk op grammatica, vervoeging en woordenschat, of toch gebaseerd zijn op het thema van een bepaalde professionele sector.
verified badge
In onze les zullen we ontspannen zijn, ik zal je helpen met de Nederlandse conversatie, de grammatica, lezen (zoals een artikel of een onderwerp wat ik je zal geven). Ik zal studenten helpen voor beginners-lager-intermediair niveau. Na elke les geef ik je huiswerk mee voor de volgende les. Tussen de twee lessen door kun je me altijd een vraag stellen over het onderwerp dat we hebben besproken. Als je een onderwerp hebt wat je graag zou willen leren over de Nederlandse taal, laat het me weten. Ik zie je graag in mijn klas.
verified badge
In deze les zullen we elkaar eerst een beetje leren kennen, je kunt mij vertellen wat je verwacht/wilt in een les, of wat je specifiek nodig hebt. Stap voor stap zorg ik dat jij als student/studente de Nederlandse taal gaat beheersen. Jullie zullen om verschillende redenen Nederlands willen leren, bijvoorbeeld voor een inburgeringsexamen, of omdat je tijdelijk als expat in Nederland woont en de taal wilt leren, andere vinden het leuk om als hobby te doen en weer anderen komen voor de liefde naar Nederland... Er zijn zo veel redenen! Van tiener tot volwassen studenten, van beginner tot gevorderd en ertussen, ik geef met plezier mijn lessen aan studenten over heel de wereld! Nieuwsgierig geworden, ik hoop je in mijn les te zien! Groetjes Carolina.
verified badge
Hallo!

Ik ben een leraar in Tokio. Mijn lessen zijn met name geschikt voor degenen die hun uitspraak en/of hun woordenschat moeten oefenen.

In mijn lessen kunnen ook culturele aspecten van de taal en de Nederlandse samenleving aan bod komen. Ze zouden ideaal zijn om te helpen met oriëntatie voordat u op reis gaat of naar Nederland verhuist. Als u geïnteresseerd bent in het land en zijn gebruiken, aarzel dan niet om contact met mij op te nemen.

日本語少し出来ます。宜しくお願いいたします。
verified badge
Ik heb 17 jaar ervaring als docent Engels en heb in 5 verschillende landen gewerkt. Ik heb mensen voorbereid op de IELTS- of TOEFL-examens. Ik heb hier ervaring mee en ben tevens gecertificeerd TEFL-docent via itoi. Neem gerust contact met me op om je schrijf-, lees- en spreekvaardigheid voor deze examens te verbeteren.
verified badge
Leer Arabisch en open de deur naar een geheel nieuwe cultuur!
Gepersonaliseerde, dynamische lessen, 100% op maat voor jou

Heb je altijd al Arabisch willen spreken, maar wist je niet waar je moest beginnen?
Je bent hier aan het juiste adres! Of je nu helemaal opnieuw begint of je huidige niveau wilt verbeteren, ik help je stap voor stap je doelen te bereiken.

Wat houden mijn lessen in?
📚 Praktische focus: leer wat je daadwerkelijk in het echte leven zult gebruiken
🗣️ Gesprek vanaf dag één
🌍 Nuttige woordenschat voor reizen, werk of het contact met mensen over de hele wereld
🧠 Duidelijke uitleg van grammatica en uitspraak
⏱️ Flexibele planning (kies de tijd die jou het beste uitkomt)
💻 Online (waar dan ook) of persoonlijk (indien in de buurt)
🎯 Extra materiaal, persoonlijke feedback en oefeningen afgestemd op jouw interesses

Voor alle niveaus en leeftijden:
✅ Kinderen en tieners
✅ Universitaire studenten
✅ Professionals en reizigers
✅ Taal- en cultuurliefhebbers

Waarom zou u Arabisch bij mij leren?

Ik spreek uw taal en begrijp uw uitdagingen
Ik maak gebruik van moderne, motiverende lesmethoden
Je leert niet alleen de taal, maar ook de cultuur en Arabische tradities
En het allerbelangrijkste: wij zorgen ervoor dat leren leuk en natuurlijk wordt!

Het beste moment om te beginnen is nu—
En Arabisch... dat ga je geweldig vinden!
✨ مرحباً (Welkom!)
verified badge
Of je nu leert voor reizen, werk of persoonlijke groei, ik begeleid je stap voor stap.
✅ Van beginner tot gevorderd niveau
✅ Duidelijke materialen die u kunt printen of kopiëren
✅ Geschikt voor op afstand met flexibele planning
Laten we ervoor zorgen dat je van het leren van een taal iets maakt waar je naar uitkijkt!
verified badge
# 📌 Dagelijkse gesprekken

🗣️ Je leert hoe je jezelf met vertrouwen kunt voorstellen.
🗣️ Je leert de meest gebruikte uitdrukkingen in Egypte.
🗣️ Je oefent echte situaties zoals winkelen, restaurants, vervoer en reizen.
🗣️ Je verbetert je uitspraak zodat je natuurlijker klinkt.

# 📌 Grammatica op een eenvoudige manier

📖 Je leert de belangrijkste regels van het Egyptisch Arabisch zonder ingewikkelde uitleg.
📖 Je begrijpt hoe zinnen worden opgebouwd en hoe je ze gebruikt in gesprekken.
📖 Je past de grammatica direct toe tijdens het spreken en oefenen.
# 📌 Luisteren en spreken

🎧 Je verbetert je vaardigheid om Egyptenaren te begrijpen wanneer ze snel spreken.
🎧 Je oefent met echte gesprekken uit het dagelijks leven.
🎧 Je krijgt meer vertrouwen om te communiceren met mensen die Egyptisch Arabisch spreken.

# 💪 Wat krijg je?

😊 Georganiseerde lessen die passen bij jouw niveau en behoeften.
😊 Echte spreekpraktijk in elke les.
😊 Continue correctie van uitspraak en fouten op een positieve manier.
😊 Meer zelfvertrouwen wanneer je Egyptisch Arabisch spreekt.

# 🎯 Mijn doel

Mijn doel is om je te helpen het Egyptisch Arabisch vloeiend en natuurlijk te spreken, of je het nu leert voor reizen, werk, studie of om met vrienden te communiceren.

Boek een proefles en we maken samen een leerplan dat past bij jouw doelen en je helpt om stap voor stap echte vooruitgang te boeken.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Dr Ahmed