facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds oktober 2019
Leraar sinds oktober 2019
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Engelse examenvoorbereiding, algemene taalbegeleiding
course price icon
Van 24 € /h
arrow icon
Ik bied Engelse lessen aan aan studenten van alle leeftijden en niveaus als onderdeel van school, examenvoorbereiding of gewoon uit interesse in woordenschat, grammatica en/of uitspraak. Mijn ervaring is voornamelijk met kinderen die individueel of in groepslessen Engels als tweede taal leren in de leeftijd van 7 tot 17 jaar. Mijn doel is om studenten te helpen een doel te stellen en hen te helpen op het pad om dat doel te bereiken, met duidelijke voortgangsmijlpalen. Ik spreek Engels op moedertaalniveau, maar ik kan ook in het Nederlands lesgeven, afhankelijk van uw behoeften. Ik heb een Engelstalige bachelor in politiek en recht, met een A voor mijn scriptie over internationale mensenrechten, een 1560/1600 voor mijn SAT en 5/5 voor AP Engelse taal. Ik geef ook graag examenspecifieke bijles.
Extra informatie
Aangeboden middelen, wees gewoon voorbereid om tijd te steken in het leren van een taal!
Locatie
location type icon
Online vanuit Sri Lanka
Over
Ik ben een 22-jarige recent afgestudeerde van University College Utrecht, waar ik me specialiseerde in internationaal mensenrechtenrecht en voorzitter was van mijn studievereniging. Ik woon momenteel in het buitenland en volg een online juridische stage bij een ngo in Kaapstad.
Daarvoor heb ik vijf jaar op een Amerikaanse school in Hong Kong gestudeerd, maar daarvoor heb ik in Canada, de VS en Nederland gewoond. In mijn verleden heb ik onder meer sportles gegeven aan kinderen, Engelse, Spaanse en Nederlandse bijles gegeven, gewerkt als barista en serveerster, en meest recentelijk als juridisch stagiaire. Ik werk graag met kinderen van alle leeftijden, maar ik zou ook geïnteresseerd zijn om bijles te geven aan oudere studenten en volwassenen.
Opleiding
University College Utrecht Cum Laude Bachelor Politiek en Recht
Amerikaans middelbare schooldiploma
1560 SAT
5's in AP Engelse taal en compositie, chemie, statistiek, psychologie, micro- en macro-economie, VS en vergelijkende overheid en politiek
Leservaring
Bijles geven aan leerlingen van 7-19 jaar oud in het Engels, Nederlands en Spaans
Voetbal- en rotsklimcoaching van 5 tot 13 jaar
Kleine groepslessen Engels voor basisschoolleerlingen
Leeftijd
Peuters (0-3 jaar oud)
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
90 minuten
120 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Nederlands
Spaans
Vaardigheden
Engels als tweede taal (esl)
Engels voor volwassenen
School
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Zoals je weet is Engels spreken essentieel, vooral als je in het buitenland bent en de lokale taal niet spreekt. Of je nu met de basis begint of je spreekvaardigheid wilt verbeteren, ik help je graag bij elke stap!

Ik ben een ervaren docent Frans en geef ook les in Engels, Armeens en Russisch. In mijn lessen concentreer ik me op grammatica, maar besteed ik ook veel aandacht aan spreken en het opbouwen van zelfvertrouwen in echte communicatie.

Ik sta bekend om mijn geduld, vriendelijkheid en behulpzaamheid. Ik zorg er altijd voor dat mijn studenten zich op hun gemak voelen en gemotiveerd zijn om te leren.

De lessen zijn online.
Laten we samen aan je taalreis beginnen. Ik kijk ernaar uit jullie te ontmoeten, mijn lieve studenten! 🌟
verified badge
De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten!
Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl je dit doet!

Goed Engels spreken betekent meer overvloed in je leven door meer geld te verdienen voor jou en je gezin.

Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken

Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld!

U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)
verified badge
Ik ben gespecialiseerd in het lesgeven in Engels op school. Ik wil graag de leerlingen alle moeilijkere delen uit de leerstof op een eenvoudige manier aanleren, zodat ze gemotiveerd aan de slag gaan met deze prachtige taal.

- Vocabulary
- Grammar
- Speaking
- Writing
- Listening
- Reading

So if you have any questions or you need help, just let me know, and I hope to see you soon!

Kind regards, Gwinny
verified badge
Volledig gecertificeerde TEFL / TESOL

* Alle lessen zijn één op één en afgestemd op de behoeften en vereisten van de individuele student. Het uiteindelijke doel is dat de student in de taal denkt en niet alleen vertaalt.
* Alle belangrijke aspecten van de taal komen aan bod, inclusief culturele aspecten / taalverschillen.
* Of een snelle leerling of niet; het zal leuk en begrijpelijk zijn. Er is een doel te bereiken en het zal worden gedaan.
* Of het nu gaat om het leren van een taal om je carrière te verbeteren, om reizen of zelfs om romantische redenen, er is hulp beschikbaar - neem gewoon contact op.

Enkele recensies:
Chevaan:
Catherina is zonder twijfel DE beste docent die we kennen. Ze is buitengewoon betrokken en is altijd op zoek om haar studenten te inspireren. Ze deed haar uiterste best om onze zoon te helpen met zijn Duits. Ze biedt uitstekend studiemateriaal, boeiend huiswerk en volgt op om ervoor te zorgen dat haar studenten de stof echt hebben begrepen.

Brian:
Catharina heeft onze 11-jarige dochter de afgelopen maanden les gegeven en we zijn erg onder de indruk van haar uitstekende vooruitgang in deze korte tijd.
Catharina heeft een zeer goede verstandhouding opgebouwd met onze dochter en is geduldig en deskundig. Onze dochter kijkt altijd uit naar haar volgende les en levert zelfs op tijd haar huiswerk in! We zouden Catharina ten zeerste aanbevelen aan iedereen die een nieuwe taal wil leren.

Afeisha:
Zeer professioneel, vriendelijk en informatief. Ik heb het gevoel dat Catharina me zal helpen om te bereiken waar ik moet. Ze geeft niet alleen les uit het boek, ze geeft ook les op een manier waarmee je je gemakkelijk kunt mengen. Ik ben opgewonden om meer van haar te leren.

Egle:
Geweldige tutor! Catharina past lessen aan naar eigen behoefte, geeft zeer duidelijke uitleg en werkt vooral aan de uitspraak van de taal. Bij elke les zorgt ze voor lesmateriaal.
verified badge
Ik ben een native speaker Engels uit Florida, docent, redacteur, journalist en expert op het gebied van recht en beleid. Ik ben gespecialiseerd in lesgeven, voorbereiding op sollicitatiegesprekken en examens, consultancy en tekstcorrectie voor een breed scala aan professionals en studenten in België, onder andere in de juridische, academische, beleids- en andere sectoren. Ik ben beschikbaar voor een afspraak in Brussel.

Tot mijn huidige en voormalige klanten behoren professionals en politici van alle vier de grote EU-instellingen, de Belgische overheid, de UNHCR en diverse ngo's, naast diplomaten, artsen, journalisten en ingenieurs, en een breed scala aan andere beroepsgroepen, evenals traditionele studenten. Ik heb meer dan 35 terugkerende studenten gehad via Apprentus (dat onlangs zijn algoritme heeft aangepast om alleen de laatste zes maanden weer te geven).

Vanuit het perspectief van een echte moedertaalspreker geef ik les in zowel educatief als zakelijk Engels op een veelzijdige manier. Dit omvat een breed scala aan onderwerpen, waaronder begrijpend lezen, conversatie, grammatica en situationele vaardigheden, naast het werken aan algemene taalvaardigheden en accenttraining. Ook kan ik uitgebreide hulp en training bieden voor de EPSO-, IELTS- en TOEFL-examens.

Ik heb ook diverse academische papers, scripties, sollicitaties, cv's en andere documenten geschreven, bewerkt of gecorrigeerd voor een groot aantal tevreden academische en professionele klanten.

Ik heb mijn hele jeugd en volwassen leven in de Verenigde Staten doorgebracht, voordat ik mijn master in politieke wetenschappen en Europese politiek aan de KU Leuven behaalde. Daarnaast heb ik ook bachelordiploma's in politieke wetenschappen en geschiedenis. Ik beschik over uitgebreide kennis van en ervaring met de Engelse grammatica en literatuur, en heb zowel in het verleden als nu werkervaring in de journalistiek (mededingingsrecht en Europees beleid bij het Policy and Regulatory Report) en in de Europese en Amerikaanse politiek.

Ik heb er geen probleem mee om overal in Brussel of daarbuiten in de regio af te spreken. Ik verzorg ook tekstcorrectie, redactie, proeflezen en ghostwriting, met wekelijkse en maandelijkse tarieven mogelijk. Mijn reiskosten zijn inbegrepen.
verified badge
Hoi! Ik ben Tanya.
Ik ben geboren in Italië, maar de laatste twee jaar van mijn leven heb ik de wereld rondgereisd, vooral in Midden- en Zuid-Amerika en het Midden-Oosten, op afstand gereisd en gewerkt.
Ik heb in Argentinië en Guatemala gewoond.
Ik ben een professionele docente met 7 jaar ervaring. Ik werkte aan de vertaling van medische en juridische artikelen, panelen in het glasmuseum in Venetië en werkte als tolk aan het hof van Venetië.
Ik heb een diploma in talen, ik ben gecertificeerd in internationaal recht en ik ben een language coach. Language coach houdt in dat ik je niet alleen een taal leer, maar ook hoe nieuwe talen te leren!
Ik zal je hele leertraject nauwlettend volgen, om het meeste uit je vaardigheden te halen!
Dat komt omdat ik graag nieuwe talen leer! Daarom ben ik na jaren studeren polyglot geworden (8 talen - Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Japans, Arabisch, Hebreeuws, Nederlands) en heb ik zelf een methode bedacht om jou de taal te leren die jij wilt leren!
Door de jaren heen heb ik geleerd mijn werk te modelleren volgens de persoonlijke behoeften van elke student en heb ik een methode ontwikkeld waarmee mijn studenten de taal op een snelle en leuke manier kunnen leren.
Mijn hobby is mijn grootste passie is het leren van andere talen, daarom kan ik uit mijn ervaring veel van de problemen begrijpen die verband houden met het leren van een vreemde taal.
Mijn lessen gebaseerd zijn op een specifieke methode die ik heb ontworpen om het leren te vergemakkelijken en te versnellen.
Mijn lessen zijn beschikbaar in het Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Hebreeuws, Nederlands en Arabisch.
GROEPLESSEN mogelijk!
Tot snel! :-)
verified badge
Een 34-jarige afgestudeerde bedrijfskundig ingenieur met 12 jaar professionele ervaring biedt haar onderwijsdiensten aan.

Cursus (1 uur alleen online) - 1 uur 30 minuten of 2 uur afhankelijk van onderwerp/niveau/locatie
Educatieve en georganiseerde leraar met goede revisie- en organisatietechnieken
Alle primaire en secundaire niveaus

Docent en patiënt met een goede methodologie aangepast aan elke student

97% succespercentage bij regelmatige monitoring

Groepslessen ook mogelijk, tegen gereduceerd tarief vanaf 3!

Neem gerust contact met mij op voor meer informatie!
Tot binnenkort
verified badge
Ik heb 17 jaar ervaring als docent Engels en heb in 5 verschillende landen gewerkt. Ik heb mensen voorbereid op de IELTS- of TOEFL-examens. Ik heb hier ervaring mee en ben tevens gecertificeerd TEFL-docent via itoi. Neem gerust contact met me op om je schrijf-, lees- en spreekvaardigheid voor deze examens te verbeteren.
verified badge
Met een diploma vertaling geef ik al meer dan 20 jaar taalcursussen (in het bedrijfsleven en in de schoolwereld). Deze cursussen worden geheel aangepast aan jouw wensen en jouw niveau. Talen zijn een echte passie en gegarandeerd resultaat, in een goed humeur!
verified badge
🇫🇷 Spreek zelfverzekerd Engels — Reizen | Zakelijk | Examens | Conversatie 🇬🇧
✨ Wil je vloeiender Engels spreken, of het nu gaat om reizen, werk of het behalen van een examen? Deze cursus is iets voor jou!
✨ Ik ben een gekwalificeerde en gepassioneerde docent met jarenlange ervaring in het lesgeven van talen. Hier leer je Engels op een praktische, motiverende en effectieve manier.

👋🏼 Mijn naam is Nouhaila en ik geef persoonlijke, zorgzame en dynamische lessen.
💬 Tijdens mijn lessen praten we vanaf het begin: geen angst meer, geen stilte meer — alleen nuttig en levendig Engels!

🌍 Kies je route:
✈️ Engels voor reizen
→ Communiceer op de luchthaven, in een hotel, restaurant, in het openbaar vervoer...
→ Leer de uitdrukkingen die moedertaalsprekers daadwerkelijk gebruiken.
→ Ga op avontuur zonder taalangst!

💼 Professioneel Engels
→ Woordenschat en structuren voor vergaderingen, presentaties, e-mails, onderhandelingen...
→ Inhoud afgestemd op uw branche.
→ Krijg zelfvertrouwen en geef je carrière een boost.

🎓 Examenvoorbereiding (IELTS, TOEFL, Cambridge...)
→ Gepersonaliseerde training voor de tests.
→ Strategieën, oefentoetsen, gerichte correcties.
→ Doel: met sereniteit slagen!

💬 Conversatielessen
→ Verschillende thema's: cultuur, maatschappij, reizen, actualiteit, dagelijks leven...
→ Verbeter uw taalvaardigheid in een ondersteunende omgeving.
→ Correcties, woordenschat, uitspraak, zelfvertrouwen: het staat er allemaal!

🎁 Kleine bonus:
Vanaf uw eerste reservering krijgt u direct toegang tot een privé virtueel klaslokaal met alle cursusmaterialen:
interactieve bronnen, grammatica- en woordenschatbladen, leesbegripsoefeningen, schriftelijke en mondelinge expressieactiviteiten, enz.

✨ Klaar om je Engels te transformeren? Begin nu!
verified badge
Of je nu leert voor reizen, werk of persoonlijke groei, ik begeleid je stap voor stap.
✅ Van beginner tot gevorderd niveau
✅ Duidelijke materialen die u kunt printen of kopiëren
✅ Geschikt voor op afstand met flexibele planning
Laten we ervoor zorgen dat je van het leren van een taal iets maakt waar je naar uitkijkt!
verified badge
Hallo, ik ben Elizaveta!

Ik help je om vol zelfvertrouwen en zonder stress Engels te leren spreken – stap voor stap, in een warme en ondersteunende omgeving.

Ik geef al meer dan 5 jaar les in vreemde talen en mijn grootste voldoening haal ik uit het zien van de vooruitgang van mijn studenten en hun groeiende zelfvertrouwen in de communicatie.

Vele jaren geleden heb ik zelf het leerproces van het Engels doorlopen, dus ik begrijp de uitdagingen waar leerlingen mee te maken kunnen krijgen. Ik weet hoe ik die kan overwinnen en het leerproces natuurlijker en plezieriger kan maken.

Mijn lessen zijn zeer persoonlijk, maar vooral interactief en gebaseerd op gesprekken. Door middel van boeiende discussies breiden we de woordenschat uit, verbeteren we de uitspraak en leren we grammatica door middel van praktijkvoorbeelden. Ik help studenten ook met de voorbereiding op examens en met het ontwikkelen van creatief schrijfvermogen.

Ik ben kunstenaar, schrijver en een gepassioneerde ontdekkingsreiziger van verschillende culturen, gewoonten en perspectieven. Daarom zijn mijn lessen gevuld met openheid, empathie en inspirerende gesprekken. Ik creëer een ruimte waar je je op je gemak voelt, kunt leren door zonder angst fouten te maken en je in je eigen tempo kunt ontwikkelen.
verified badge
Beste leerlingen,

Tijdens mijn bijlessen zet ik me in om zowel studenten als volwassenen te helpen hun leerdoelen te bereiken. Dit betekent dat ik met je samenwerk totdat je de stof echt begrijpt, zonder extra kosten in rekening te brengen voor de ondersteuning die je nodig hebt.

Hieronder vindt u enkele van mijn specialiteiten:

- Cambridge- en IELTS-voorbereiding: Ik ben gespecialiseerd in het helpen van cursisten bij de voorbereiding op de Cambridge- en IELTS-examens. Van luisteren, spreken, lezen tot schrijven, ik deel de tips en technieken die ik heb gebruikt om in 2024 een IELTS-score van 7,5 te behalen.

- Vietnamese taal: Ik bied cursussen Vietnamees aan, van basislessen voor reizigers tot gespecialiseerde, gepersonaliseerde lessen die zijn ontworpen om u te helpen zelfverzekerd Vietnamees te spreken.

Wiskunde en natuurwetenschappen: Ik geef bijles aan leerlingen van de middelbare school in wiskunde, natuurwetenschappen, scheikunde en biologie. Mijn hoofdvak is Internationale Lerarenopleiding voor het Voortgezet Onderwijs, met een specialisatie in natuurwetenschappelijk onderwijs.

-Academisch schrijven: Ik bied ook ondersteuning bij academisch schrijven op B2-C1-niveau, van rapporten en essays tot onderzoeksverslagen.
verified badge
Ik zorg ervoor dat elke les specifiek is afgestemd op de persoon die ik lesgeef. Leren moet altijd plaatsvinden in een veilige en ondersteunende omgeving, en dat is precies waar ik naar streef. Mijn lessen zijn een plek waar mijn studenten zich veilig voelen, zo veilig zelfs dat ze fouten kunnen maken zonder zich zorgen te hoeven maken.
Mijn les zal bestaan uit een breed scala aan oefeningen om van te leren.
verified badge
In the first lesson, I will ask you about yourself, your reason for taking English/Spanish lessons, and what you want to improve in. I will then introduce myself and explain my typical class structure. We will next spend 10 minutes on what I call a "warm-up", which involves presenting an image with an interesting story behind it and asking you to describe it and guess what's going on in the photo. I find this exercise especially useful for the first lesson because I consider it a more accurate way of assessing a student's strengths and weaknesses than standard small talk. After this, I choose a pre-prepared lesson suited to your level, goals, and interests, which is usually built around a short article excerpt and discussion questions. Throughout the class, I correct mistakes as much as possible without over-correcting, and suggest more advanced vocabulary and grammatical structures where possible. In the last 5 minutes, we will talk about your preferences and plan for future classes, and if you're open to it, I send homework. This is usually an article or video to reflect on and discuss in the next class, or a grammar topic to review with a few exercises, preparing you for a deeper reflection in the next class.
message icon
Contacteer Karlijn
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Zoals je weet is Engels spreken essentieel, vooral als je in het buitenland bent en de lokale taal niet spreekt. Of je nu met de basis begint of je spreekvaardigheid wilt verbeteren, ik help je graag bij elke stap!

Ik ben een ervaren docent Frans en geef ook les in Engels, Armeens en Russisch. In mijn lessen concentreer ik me op grammatica, maar besteed ik ook veel aandacht aan spreken en het opbouwen van zelfvertrouwen in echte communicatie.

Ik sta bekend om mijn geduld, vriendelijkheid en behulpzaamheid. Ik zorg er altijd voor dat mijn studenten zich op hun gemak voelen en gemotiveerd zijn om te leren.

De lessen zijn online.
Laten we samen aan je taalreis beginnen. Ik kijk ernaar uit jullie te ontmoeten, mijn lieve studenten! 🌟
verified badge
De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten!
Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl je dit doet!

Goed Engels spreken betekent meer overvloed in je leven door meer geld te verdienen voor jou en je gezin.

Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken

Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld!

U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)
verified badge
Ik ben gespecialiseerd in het lesgeven in Engels op school. Ik wil graag de leerlingen alle moeilijkere delen uit de leerstof op een eenvoudige manier aanleren, zodat ze gemotiveerd aan de slag gaan met deze prachtige taal.

- Vocabulary
- Grammar
- Speaking
- Writing
- Listening
- Reading

So if you have any questions or you need help, just let me know, and I hope to see you soon!

Kind regards, Gwinny
verified badge
Volledig gecertificeerde TEFL / TESOL

* Alle lessen zijn één op één en afgestemd op de behoeften en vereisten van de individuele student. Het uiteindelijke doel is dat de student in de taal denkt en niet alleen vertaalt.
* Alle belangrijke aspecten van de taal komen aan bod, inclusief culturele aspecten / taalverschillen.
* Of een snelle leerling of niet; het zal leuk en begrijpelijk zijn. Er is een doel te bereiken en het zal worden gedaan.
* Of het nu gaat om het leren van een taal om je carrière te verbeteren, om reizen of zelfs om romantische redenen, er is hulp beschikbaar - neem gewoon contact op.

Enkele recensies:
Chevaan:
Catherina is zonder twijfel DE beste docent die we kennen. Ze is buitengewoon betrokken en is altijd op zoek om haar studenten te inspireren. Ze deed haar uiterste best om onze zoon te helpen met zijn Duits. Ze biedt uitstekend studiemateriaal, boeiend huiswerk en volgt op om ervoor te zorgen dat haar studenten de stof echt hebben begrepen.

Brian:
Catharina heeft onze 11-jarige dochter de afgelopen maanden les gegeven en we zijn erg onder de indruk van haar uitstekende vooruitgang in deze korte tijd.
Catharina heeft een zeer goede verstandhouding opgebouwd met onze dochter en is geduldig en deskundig. Onze dochter kijkt altijd uit naar haar volgende les en levert zelfs op tijd haar huiswerk in! We zouden Catharina ten zeerste aanbevelen aan iedereen die een nieuwe taal wil leren.

Afeisha:
Zeer professioneel, vriendelijk en informatief. Ik heb het gevoel dat Catharina me zal helpen om te bereiken waar ik moet. Ze geeft niet alleen les uit het boek, ze geeft ook les op een manier waarmee je je gemakkelijk kunt mengen. Ik ben opgewonden om meer van haar te leren.

Egle:
Geweldige tutor! Catharina past lessen aan naar eigen behoefte, geeft zeer duidelijke uitleg en werkt vooral aan de uitspraak van de taal. Bij elke les zorgt ze voor lesmateriaal.
verified badge
Ik ben een native speaker Engels uit Florida, docent, redacteur, journalist en expert op het gebied van recht en beleid. Ik ben gespecialiseerd in lesgeven, voorbereiding op sollicitatiegesprekken en examens, consultancy en tekstcorrectie voor een breed scala aan professionals en studenten in België, onder andere in de juridische, academische, beleids- en andere sectoren. Ik ben beschikbaar voor een afspraak in Brussel.

Tot mijn huidige en voormalige klanten behoren professionals en politici van alle vier de grote EU-instellingen, de Belgische overheid, de UNHCR en diverse ngo's, naast diplomaten, artsen, journalisten en ingenieurs, en een breed scala aan andere beroepsgroepen, evenals traditionele studenten. Ik heb meer dan 35 terugkerende studenten gehad via Apprentus (dat onlangs zijn algoritme heeft aangepast om alleen de laatste zes maanden weer te geven).

Vanuit het perspectief van een echte moedertaalspreker geef ik les in zowel educatief als zakelijk Engels op een veelzijdige manier. Dit omvat een breed scala aan onderwerpen, waaronder begrijpend lezen, conversatie, grammatica en situationele vaardigheden, naast het werken aan algemene taalvaardigheden en accenttraining. Ook kan ik uitgebreide hulp en training bieden voor de EPSO-, IELTS- en TOEFL-examens.

Ik heb ook diverse academische papers, scripties, sollicitaties, cv's en andere documenten geschreven, bewerkt of gecorrigeerd voor een groot aantal tevreden academische en professionele klanten.

Ik heb mijn hele jeugd en volwassen leven in de Verenigde Staten doorgebracht, voordat ik mijn master in politieke wetenschappen en Europese politiek aan de KU Leuven behaalde. Daarnaast heb ik ook bachelordiploma's in politieke wetenschappen en geschiedenis. Ik beschik over uitgebreide kennis van en ervaring met de Engelse grammatica en literatuur, en heb zowel in het verleden als nu werkervaring in de journalistiek (mededingingsrecht en Europees beleid bij het Policy and Regulatory Report) en in de Europese en Amerikaanse politiek.

Ik heb er geen probleem mee om overal in Brussel of daarbuiten in de regio af te spreken. Ik verzorg ook tekstcorrectie, redactie, proeflezen en ghostwriting, met wekelijkse en maandelijkse tarieven mogelijk. Mijn reiskosten zijn inbegrepen.
verified badge
Hoi! Ik ben Tanya.
Ik ben geboren in Italië, maar de laatste twee jaar van mijn leven heb ik de wereld rondgereisd, vooral in Midden- en Zuid-Amerika en het Midden-Oosten, op afstand gereisd en gewerkt.
Ik heb in Argentinië en Guatemala gewoond.
Ik ben een professionele docente met 7 jaar ervaring. Ik werkte aan de vertaling van medische en juridische artikelen, panelen in het glasmuseum in Venetië en werkte als tolk aan het hof van Venetië.
Ik heb een diploma in talen, ik ben gecertificeerd in internationaal recht en ik ben een language coach. Language coach houdt in dat ik je niet alleen een taal leer, maar ook hoe nieuwe talen te leren!
Ik zal je hele leertraject nauwlettend volgen, om het meeste uit je vaardigheden te halen!
Dat komt omdat ik graag nieuwe talen leer! Daarom ben ik na jaren studeren polyglot geworden (8 talen - Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Japans, Arabisch, Hebreeuws, Nederlands) en heb ik zelf een methode bedacht om jou de taal te leren die jij wilt leren!
Door de jaren heen heb ik geleerd mijn werk te modelleren volgens de persoonlijke behoeften van elke student en heb ik een methode ontwikkeld waarmee mijn studenten de taal op een snelle en leuke manier kunnen leren.
Mijn hobby is mijn grootste passie is het leren van andere talen, daarom kan ik uit mijn ervaring veel van de problemen begrijpen die verband houden met het leren van een vreemde taal.
Mijn lessen gebaseerd zijn op een specifieke methode die ik heb ontworpen om het leren te vergemakkelijken en te versnellen.
Mijn lessen zijn beschikbaar in het Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Hebreeuws, Nederlands en Arabisch.
GROEPLESSEN mogelijk!
Tot snel! :-)
verified badge
Een 34-jarige afgestudeerde bedrijfskundig ingenieur met 12 jaar professionele ervaring biedt haar onderwijsdiensten aan.

Cursus (1 uur alleen online) - 1 uur 30 minuten of 2 uur afhankelijk van onderwerp/niveau/locatie
Educatieve en georganiseerde leraar met goede revisie- en organisatietechnieken
Alle primaire en secundaire niveaus

Docent en patiënt met een goede methodologie aangepast aan elke student

97% succespercentage bij regelmatige monitoring

Groepslessen ook mogelijk, tegen gereduceerd tarief vanaf 3!

Neem gerust contact met mij op voor meer informatie!
Tot binnenkort
verified badge
Ik heb 17 jaar ervaring als docent Engels en heb in 5 verschillende landen gewerkt. Ik heb mensen voorbereid op de IELTS- of TOEFL-examens. Ik heb hier ervaring mee en ben tevens gecertificeerd TEFL-docent via itoi. Neem gerust contact met me op om je schrijf-, lees- en spreekvaardigheid voor deze examens te verbeteren.
verified badge
Met een diploma vertaling geef ik al meer dan 20 jaar taalcursussen (in het bedrijfsleven en in de schoolwereld). Deze cursussen worden geheel aangepast aan jouw wensen en jouw niveau. Talen zijn een echte passie en gegarandeerd resultaat, in een goed humeur!
verified badge
🇫🇷 Spreek zelfverzekerd Engels — Reizen | Zakelijk | Examens | Conversatie 🇬🇧
✨ Wil je vloeiender Engels spreken, of het nu gaat om reizen, werk of het behalen van een examen? Deze cursus is iets voor jou!
✨ Ik ben een gekwalificeerde en gepassioneerde docent met jarenlange ervaring in het lesgeven van talen. Hier leer je Engels op een praktische, motiverende en effectieve manier.

👋🏼 Mijn naam is Nouhaila en ik geef persoonlijke, zorgzame en dynamische lessen.
💬 Tijdens mijn lessen praten we vanaf het begin: geen angst meer, geen stilte meer — alleen nuttig en levendig Engels!

🌍 Kies je route:
✈️ Engels voor reizen
→ Communiceer op de luchthaven, in een hotel, restaurant, in het openbaar vervoer...
→ Leer de uitdrukkingen die moedertaalsprekers daadwerkelijk gebruiken.
→ Ga op avontuur zonder taalangst!

💼 Professioneel Engels
→ Woordenschat en structuren voor vergaderingen, presentaties, e-mails, onderhandelingen...
→ Inhoud afgestemd op uw branche.
→ Krijg zelfvertrouwen en geef je carrière een boost.

🎓 Examenvoorbereiding (IELTS, TOEFL, Cambridge...)
→ Gepersonaliseerde training voor de tests.
→ Strategieën, oefentoetsen, gerichte correcties.
→ Doel: met sereniteit slagen!

💬 Conversatielessen
→ Verschillende thema's: cultuur, maatschappij, reizen, actualiteit, dagelijks leven...
→ Verbeter uw taalvaardigheid in een ondersteunende omgeving.
→ Correcties, woordenschat, uitspraak, zelfvertrouwen: het staat er allemaal!

🎁 Kleine bonus:
Vanaf uw eerste reservering krijgt u direct toegang tot een privé virtueel klaslokaal met alle cursusmaterialen:
interactieve bronnen, grammatica- en woordenschatbladen, leesbegripsoefeningen, schriftelijke en mondelinge expressieactiviteiten, enz.

✨ Klaar om je Engels te transformeren? Begin nu!
verified badge
Of je nu leert voor reizen, werk of persoonlijke groei, ik begeleid je stap voor stap.
✅ Van beginner tot gevorderd niveau
✅ Duidelijke materialen die u kunt printen of kopiëren
✅ Geschikt voor op afstand met flexibele planning
Laten we ervoor zorgen dat je van het leren van een taal iets maakt waar je naar uitkijkt!
verified badge
Hallo, ik ben Elizaveta!

Ik help je om vol zelfvertrouwen en zonder stress Engels te leren spreken – stap voor stap, in een warme en ondersteunende omgeving.

Ik geef al meer dan 5 jaar les in vreemde talen en mijn grootste voldoening haal ik uit het zien van de vooruitgang van mijn studenten en hun groeiende zelfvertrouwen in de communicatie.

Vele jaren geleden heb ik zelf het leerproces van het Engels doorlopen, dus ik begrijp de uitdagingen waar leerlingen mee te maken kunnen krijgen. Ik weet hoe ik die kan overwinnen en het leerproces natuurlijker en plezieriger kan maken.

Mijn lessen zijn zeer persoonlijk, maar vooral interactief en gebaseerd op gesprekken. Door middel van boeiende discussies breiden we de woordenschat uit, verbeteren we de uitspraak en leren we grammatica door middel van praktijkvoorbeelden. Ik help studenten ook met de voorbereiding op examens en met het ontwikkelen van creatief schrijfvermogen.

Ik ben kunstenaar, schrijver en een gepassioneerde ontdekkingsreiziger van verschillende culturen, gewoonten en perspectieven. Daarom zijn mijn lessen gevuld met openheid, empathie en inspirerende gesprekken. Ik creëer een ruimte waar je je op je gemak voelt, kunt leren door zonder angst fouten te maken en je in je eigen tempo kunt ontwikkelen.
verified badge
Beste leerlingen,

Tijdens mijn bijlessen zet ik me in om zowel studenten als volwassenen te helpen hun leerdoelen te bereiken. Dit betekent dat ik met je samenwerk totdat je de stof echt begrijpt, zonder extra kosten in rekening te brengen voor de ondersteuning die je nodig hebt.

Hieronder vindt u enkele van mijn specialiteiten:

- Cambridge- en IELTS-voorbereiding: Ik ben gespecialiseerd in het helpen van cursisten bij de voorbereiding op de Cambridge- en IELTS-examens. Van luisteren, spreken, lezen tot schrijven, ik deel de tips en technieken die ik heb gebruikt om in 2024 een IELTS-score van 7,5 te behalen.

- Vietnamese taal: Ik bied cursussen Vietnamees aan, van basislessen voor reizigers tot gespecialiseerde, gepersonaliseerde lessen die zijn ontworpen om u te helpen zelfverzekerd Vietnamees te spreken.

Wiskunde en natuurwetenschappen: Ik geef bijles aan leerlingen van de middelbare school in wiskunde, natuurwetenschappen, scheikunde en biologie. Mijn hoofdvak is Internationale Lerarenopleiding voor het Voortgezet Onderwijs, met een specialisatie in natuurwetenschappelijk onderwijs.

-Academisch schrijven: Ik bied ook ondersteuning bij academisch schrijven op B2-C1-niveau, van rapporten en essays tot onderzoeksverslagen.
verified badge
Ik zorg ervoor dat elke les specifiek is afgestemd op de persoon die ik lesgeef. Leren moet altijd plaatsvinden in een veilige en ondersteunende omgeving, en dat is precies waar ik naar streef. Mijn lessen zijn een plek waar mijn studenten zich veilig voelen, zo veilig zelfs dat ze fouten kunnen maken zonder zich zorgen te hoeven maken.
Mijn les zal bestaan uit een breed scala aan oefeningen om van te leren.
verified badge
In the first lesson, I will ask you about yourself, your reason for taking English/Spanish lessons, and what you want to improve in. I will then introduce myself and explain my typical class structure. We will next spend 10 minutes on what I call a "warm-up", which involves presenting an image with an interesting story behind it and asking you to describe it and guess what's going on in the photo. I find this exercise especially useful for the first lesson because I consider it a more accurate way of assessing a student's strengths and weaknesses than standard small talk. After this, I choose a pre-prepared lesson suited to your level, goals, and interests, which is usually built around a short article excerpt and discussion questions. Throughout the class, I correct mistakes as much as possible without over-correcting, and suggest more advanced vocabulary and grammatical structures where possible. In the last 5 minutes, we will talk about your preferences and plan for future classes, and if you're open to it, I send homework. This is usually an article or video to reflect on and discuss in the next class, or a grammar topic to review with a few exercises, preparing you for a deeper reflection in the next class.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Karlijn