facebook
favorite button
member since icon
Sinds april 2023
Leraar sinds april 2023
Spelling les op niveau van de lagere school via een online platform
course price icon
Van 19 € /h
arrow icon
Ik zou deze les starten aan de hand van een spellingstest. Voor deze les heb ik ook een kruiswoordraadsel gemaakt, waarbij de betekenis van de woorden duidelijker wordt. Hierna herhalen we de spellingstest en de woordjes die dan nog fout zijn, herhalen we opnieuw. Op het einde van de les doen we nog een klein testje over de betekenissen van de woorden en dan is uw zoon of dochter helemaal verbereid voor de test.
Locatie
location type icon
Online vanuit België
Over
Hallo, ik ben Aurélie en zit in het vijfde middelbaar Latijn-wiskunde en zou graag lagere school kindjes verder helpen met al hun vakken en met leren leren. Ik zou dit het liefst online doen, aangezien ik nog niet beschik over een auto.
Opleiding
Ik zit in het 5de middelbaar Latijn-wiskunde-wetenschappen. Mijn hoofdvakken zijn: Latijn, wiskunde, chemie, fysica en biologie. Ik het in het tweede middelbaar ook Grieks gevolgd, dus heb hier ook een kleine basis van.
Leservaring
Ik geef momenteel Frans en Nederlands aan studente uit het derde middelbaar en zij is hier zeer tevreden over, aangezien ik mijn online lessen goed voorbereid en haar punten erg verbeterd zijn, geef ik haar momenteel nog wekelijks bijles. Ik geef ook nog een lagere school leerlinge uit het 6de leerjaar les en zij is ook erg enthousiast. Ik geef de les Frans aan haar en wij kunnen samen de les erg leuk maken, door online op interactieve manier met elkaar contact maken.
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
90 minuten
120 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Frans
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Hallo!

Ik ben Aurélie en zou graag uw zoon of dochter begleiden in zijn of haar studieplan, moest dit nodig zijn natuurlijk. Ik zou graag kinderen en tieners uit de lagere school en de eerste graag van het middelbaar begeleiden. Dit zou ik het liefst doen via een online platform als Zoom of Teams. Hierbij kan ik steeds mijn scherm delen en kan ik een online digibord openen, waarop we beide kunnen schrijven.

Ik zou de les altijd starten met de vraag om de agende te tonen. Aan de hand hiervan kunnen we samen al ene planning maken van de komende week. Hierna hoor ik graag van hem of haar, waar hij of zij het meeste stress voor heeft en voor dat vak gaan we samen beginnen studeren. Dit kan gaan van samenenvatten, oefentesten maken of zelfs interactieve games spelen.

Ik hoop dat ik uw zoon of dochter hier verder mee kan helpen en hopelijk tot snel!

Met vriendelijke groetjes
Aurélie
Lees meer
Hallo, Ik ben Aurélie en zit in het 5de middelbaar Latijn-Wiskunde. Ik zou graag lagere school kindjes verder helpen met wiskunde. Ik zou dit het liefst doen via een online platform als Zoom of Teams om zo uw kind verder te begleiden. Ik zou dit doen aan de hand van een zelfgemaakte powerpoint waarin ik de theorie uitleg. Hierna maken we samen stap voor stap samen oefeningen via het online digibord. Vanaf alles goed gesnapt is, gaan we verder naar het volgende onderwerp. Ik bied ook een gratis intakegesprek aan, waar we elkaar een beetje beter leren kennen en waar we kunnen zien of het wel klikt tussen de leerling en mij, wat heel erg belangrijk is.
Lees meer
Toon meer
arrow icon
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Jenevieve
Als gepassioneerde en veelzijdige basisschoolleraar met een impactvolle 13-jarige reis in het onderwijs, geloof ik van harte in de potentie en aangeboren talenten van ieder kind. Mijn avontuur begon in Sri Lanka en leidde me in 2018 naar Nederland, waar ik mijn missie heb voortgezet: het vinden van innovatieve manieren om met kinderen te werken. Momenteel geef ik les als Montessori-opvoeder, gespecialiseerd in de zorg en opvoeding van kinderen van drie tot zes jaar.

Ik heb ervaring met het onderwijzen van kinderen in verschillende rollen als Montessori-gids, leerkracht in het basisonderwijs, privéleraar die inspeelt op de behoeften van individuele kinderen en een gekwalificeerde leerkracht voor speciaal onderwijs. Deze verschillende rollen hebben mijn vaardigheden aangescherpt en mijn vermogen verbeterd om tegemoet te komen aan de individuele behoeften van elk kind.

Naast mijn ervaring als docent heb ik ook privémuzieklessen piano en orgel gegeven aan kinderen tussen de 3 en 10 jaar. Met een zachte en geduldige benadering, afgestemd op de unieke behoeften en leeftijd van elk kind, laat ik ze kennismaken met de betoverende muziekwereld. Deze privélessen bieden jonge leerlingen de mogelijkheid om hun creativiteit en het plezier van het bespelen en luisteren naar muziekinstrumenten te ontdekken.

In mijn Engelse taallessen concentreer ik me op het verbeteren van de woordenschat, het lezen, de schrijfvaardigheid en de grammatica. Maar hier wordt het spannend: ik breng ook de flair van een gekwalificeerde docent spraak en drama in mijn lesstrategieën. Deze dynamische aanpak voegt creativiteit, expressie en interactiviteit toe aan het taalleerproces.

Als je op zoek bent naar een leraar, dan heb je een leuke, actieve en ongelooflijk geduldige leraar gevonden. Ik pas mijn Engelse lessen aan met behulp van programma's die passen bij de niveaus en behoeften van elk kind. Mijn doel is om van leren een vreugdevol avontuur te maken, en ervoor te zorgen dat ze niet alleen uitblinken in het Engels, maar ook essentiële spreekvaardigheid en zelfvertrouwen ontwikkelen. Samen beginnen we aan een reis van groei en leren die tegemoet komt aan het unieke potentieel van uw kind.
verified badge
Prashil
Welkom bij mijn bijles wiskunde, natuurkunde en wetenschap, speciaal ontworpen voor jonge geesten die zich voorbereiden op IB MYP, IGCSE en GCSE-examens. Als gepassioneerde leerling en toegewijde tutor, zet ik me in om studenten te helpen deze boeiende onderwerpen niet alleen te begrijpen, maar ook een liefde voor ze te ontwikkelen. Dit is wat u kunt verwachten van mijn bijlessessies

Gepersonaliseerd leren: Elke leerling is uniek en ik geloof in het afstemmen van mijn lesmethoden op de individuele behoeften van elke leerling. Ik oordeel niet; in plaats daarvan concentreer ik me op het begrijpen van hun sterke punten en verbeterpunten om een ondersteunende en aanmoedigende leeromgeving te creëren.

Conceptanalyse: Ik verdeel complexe onderwerpen in eenvoudigere, beter beheersbare delen, waardoor het voor studenten gemakkelijker wordt om uitdagende concepten te begrijpen en een sterke basis in natuurkunde en wetenschap op te bouwen.

Student-Centred Approach: Ik vind het leuk om studenten les te geven en streef er voortdurend naar om hun nieuwsgierigheid en passie voor leren aan te wakkeren. Ik streef ernaar om elke les boeiend en plezierig te maken, en studenten te helpen de echte toepassingen van wat ze leren te herkennen.

Gedeelde strategieën: Als student die zich succesvol heeft gekwalificeerd voor het Engineering Entrance-examen en momenteel in het buitenland studeert met een volledig gefinancierde beurs, breng ik mijn eigen leerstrategieën en studietechnieken mee. Deze bewezen methoden zullen studenten helpen hun academische doelen te bereiken.

Continue verbetering: Ik leer en groei altijd, net als mijn studenten. Deze mindset van continue verbetering, die ik actief promoot, inspireert en motiveert studenten om het beste uit zichzelf te halen. Het stelt mij in staat om op de hoogte te blijven van de nieuwste educatieve trends en technieken, zodat mijn studenten de best mogelijke begeleiding krijgen.

Ondersteunende omgeving: Ik moedig studenten aan om vragen te stellen, hoe triviaal ze ook lijken. Door een vriendelijke en comfortabele sfeer te creëren, zorg ik ervoor dat studenten zich op hun gemak voelen en openstaan om hun twijfels en nieuwsgierigheid te uiten, wat leidt tot een dieper begrip van de onderwerpen.
Video thumbnail
Play icon
Aurélie's video
message icon
Contacteer Aurélie
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Jenevieve
Als gepassioneerde en veelzijdige basisschoolleraar met een impactvolle 13-jarige reis in het onderwijs, geloof ik van harte in de potentie en aangeboren talenten van ieder kind. Mijn avontuur begon in Sri Lanka en leidde me in 2018 naar Nederland, waar ik mijn missie heb voortgezet: het vinden van innovatieve manieren om met kinderen te werken. Momenteel geef ik les als Montessori-opvoeder, gespecialiseerd in de zorg en opvoeding van kinderen van drie tot zes jaar.

Ik heb ervaring met het onderwijzen van kinderen in verschillende rollen als Montessori-gids, leerkracht in het basisonderwijs, privéleraar die inspeelt op de behoeften van individuele kinderen en een gekwalificeerde leerkracht voor speciaal onderwijs. Deze verschillende rollen hebben mijn vaardigheden aangescherpt en mijn vermogen verbeterd om tegemoet te komen aan de individuele behoeften van elk kind.

Naast mijn ervaring als docent heb ik ook privémuzieklessen piano en orgel gegeven aan kinderen tussen de 3 en 10 jaar. Met een zachte en geduldige benadering, afgestemd op de unieke behoeften en leeftijd van elk kind, laat ik ze kennismaken met de betoverende muziekwereld. Deze privélessen bieden jonge leerlingen de mogelijkheid om hun creativiteit en het plezier van het bespelen en luisteren naar muziekinstrumenten te ontdekken.

In mijn Engelse taallessen concentreer ik me op het verbeteren van de woordenschat, het lezen, de schrijfvaardigheid en de grammatica. Maar hier wordt het spannend: ik breng ook de flair van een gekwalificeerde docent spraak en drama in mijn lesstrategieën. Deze dynamische aanpak voegt creativiteit, expressie en interactiviteit toe aan het taalleerproces.

Als je op zoek bent naar een leraar, dan heb je een leuke, actieve en ongelooflijk geduldige leraar gevonden. Ik pas mijn Engelse lessen aan met behulp van programma's die passen bij de niveaus en behoeften van elk kind. Mijn doel is om van leren een vreugdevol avontuur te maken, en ervoor te zorgen dat ze niet alleen uitblinken in het Engels, maar ook essentiële spreekvaardigheid en zelfvertrouwen ontwikkelen. Samen beginnen we aan een reis van groei en leren die tegemoet komt aan het unieke potentieel van uw kind.
verified badge
Prashil
Welkom bij mijn bijles wiskunde, natuurkunde en wetenschap, speciaal ontworpen voor jonge geesten die zich voorbereiden op IB MYP, IGCSE en GCSE-examens. Als gepassioneerde leerling en toegewijde tutor, zet ik me in om studenten te helpen deze boeiende onderwerpen niet alleen te begrijpen, maar ook een liefde voor ze te ontwikkelen. Dit is wat u kunt verwachten van mijn bijlessessies

Gepersonaliseerd leren: Elke leerling is uniek en ik geloof in het afstemmen van mijn lesmethoden op de individuele behoeften van elke leerling. Ik oordeel niet; in plaats daarvan concentreer ik me op het begrijpen van hun sterke punten en verbeterpunten om een ondersteunende en aanmoedigende leeromgeving te creëren.

Conceptanalyse: Ik verdeel complexe onderwerpen in eenvoudigere, beter beheersbare delen, waardoor het voor studenten gemakkelijker wordt om uitdagende concepten te begrijpen en een sterke basis in natuurkunde en wetenschap op te bouwen.

Student-Centred Approach: Ik vind het leuk om studenten les te geven en streef er voortdurend naar om hun nieuwsgierigheid en passie voor leren aan te wakkeren. Ik streef ernaar om elke les boeiend en plezierig te maken, en studenten te helpen de echte toepassingen van wat ze leren te herkennen.

Gedeelde strategieën: Als student die zich succesvol heeft gekwalificeerd voor het Engineering Entrance-examen en momenteel in het buitenland studeert met een volledig gefinancierde beurs, breng ik mijn eigen leerstrategieën en studietechnieken mee. Deze bewezen methoden zullen studenten helpen hun academische doelen te bereiken.

Continue verbetering: Ik leer en groei altijd, net als mijn studenten. Deze mindset van continue verbetering, die ik actief promoot, inspireert en motiveert studenten om het beste uit zichzelf te halen. Het stelt mij in staat om op de hoogte te blijven van de nieuwste educatieve trends en technieken, zodat mijn studenten de best mogelijke begeleiding krijgen.

Ondersteunende omgeving: Ik moedig studenten aan om vragen te stellen, hoe triviaal ze ook lijken. Door een vriendelijke en comfortabele sfeer te creëren, zorg ik ervoor dat studenten zich op hun gemak voelen en openstaan om hun twijfels en nieuwsgierigheid te uiten, wat leidt tot een dieper begrip van de onderwerpen.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Aurélie