facebook
favorite button
member since icon
Sinds november 2023
Leraar sinds november 2023
Verbeter je Italiaanse uitspraakvaardigheid voor (klassieke) zangers!
course price icon
Van 54 € /h
arrow icon
Ik zal je vaardigheden leren om je Italiaanse uitspraak tijdens het zingen te verbeteren!
Dit is hoe ik werk:
Ik besteed graag tijd aan de uitspraak van specifieke woorden, klinkers en medeklinkers afzonderlijk. We beginnen met het hardop lezen van de tekst van de aria/lied/recitatief en werken aan alle verschillende klanken, waarbij we de IPA-symbolen gebruiken.
Daarna gaan we ons richten op de frasering en de richting van het taalgebruik. Ten slotte vraag ik je het stuk te zingen, waarbij je aandacht besteedt aan waar we aan hebben gewerkt. Wij gaan het dan finetunen en alles wat we geleerd hebben op een rij zetten!
Locatie
location type icon
Online vanuit Nederland
Over
Hi there!
I’m Luisa.
I grew up in an Italian household in the Netherlands, where I obtained my classical singing bachelor. As a young student I started to help my fellow students with their Italian pronunciation, since many noticed they were struggling with certain aspects of the language.

Italian is a beautiful language, but the pronunciation is not as easy for everyone. Luckily, I am convinced that anyone can master this skill with the right tools, guidance and with perseverance.
I want to help you to get as close to the native Italian pronunciation as you could ever get!
Opleiding
- Dutch High school degree
- HBO conservatoire Tilburg, the Netherlands. Bachelor classical singing.
- 7+ years of classical singing lessons with several teachers
Leservaring
After my bachelor’s, I started investing more time into my knowledge on the topic. I studied IPA, improved my private coaching skills and gained more experience as a private teacher in several areas. I am now an experienced one-on-one Italian pronunciation coach for singing students and professionals.
Leeftijd
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Italiaans
Vaardigheden
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik ben gespecialiseerd in het lesgeven in Engels op school. Ik wil graag de leerlingen alle moeilijkere delen uit de leerstof op een eenvoudige manier aanleren, zodat ze gemotiveerd aan de slag gaan met deze prachtige taal.

- Vocabulary
- Grammar
- Speaking
- Writing
- Listening
- Reading

So if you have any questions or you need help, just let me know, and I hope to see you soon!

Kind regards, Gwinny
verified badge
Ik geef al meer dan 5 jaar Italiaans les en ben gewapend met een dubbele graad in Talen, plus niet één, maar twee Masters! 🎓 🇮🇹 En hier is de kers op de taart: ik ben net begonnen aan een nieuwe Master in het Onderwijzen van Italiaans aan Buitenlanders aan de Ca' Foscari Universiteit.

Op dit moment heb ik een geweldige groep van 10 terugkerende studenten die samen met mij leren (sommigen individueel, anderen in kleine groepen of koppels), elk met specifieke doelen, behoeften en motivatie. En ik kijk ernaar uit om jou te ontmoeten!

Ben je klaar om op een ongelooflijk avontuur te gaan door de betoverende wereld van Italië, Italianen en gebaren? :-)

We beginnen met het beoordelen van je niveau, doelen en behoeften. Samen stellen we een persoonlijk plan op, zodat je leerervaring op maat, efficiënt en effectief is. De lessen worden aangepast aan jouw individuele niveau, behoeften en doelen. Afhankelijk van jouw voorkeuren gebruiken we tekstboeken, online tools of artikelen, onder andere.

Mijn aanpak omvat verschillende aspecten zoals conversatie, vocabulaire, grammatica, Italiaanse cultuur of examenvoorbereiding.

Boek nu onze les!
verified badge
De cursus in het Italiaans, verdeeld in verschillende secties tussen fonetiek, grammatica en vocabulaire, is bedoeld om studenten de basis van elke dag Italiaans te bieden, zodat ze een goede beheersing van de essentiële woordenschat hebben, nuttig om zowel het gesprek te ondersteunen, geschreven Italiaans en weten hoe je teksten in deze taal moet schrijven.
verified badge
Wil je Italiaans leren met plezier?
hier ben je op de juiste plek!
Niet alleen leuke maar ook leerzame Italiaanse lessen en taaltrainingen op verschillende niveaus: conversatielessen incl. grammatica, voorbereiding voor het examen CELI/CILS, spoedcursus, weekend cursus op verzoek.
Ik geef Italiaans op communicatieve wijze: samen kijken we welke methode voor de student het beste is. Niet alleen met gebruik van een tekstboek maar ik zoek ook authentieke materialen voor mijn studenten om snel en gemakkelijk Italiaans te leren en spreken.
verified badge
Ciao! Mijn naam is Francesco en ik woon sinds 2018 in België. Ik kom uit een klein stadje in Ligurië, in het noorden van Italië, en ik ben momenteel mijn doctoraat in de filosofie aan het afronden. Al enkele jaren geef ik privélessen Italiaans aan mensen die de taal willen leren voor professionele doeleinden of gewoon voor hun plezier. Daarnaast heb ik twee cursussen gegeven aan een school in Vlaanderen: een klassieke cursus met focus op grammatica en woordenschat, en een conversatiecursus voor meer gevorderde studenten. Afhankelijk van je niveau kunnen we de lessen organiseren als een conversatiecursus, om je spreek- en luistervaardigheden te ontwikkelen. Wanneer nodig kunnen we ons meer richten op grammatica en zinsbouw. Of we kunnen eerst meer aandacht besteden aan grammatica en ons daarna op conversatie richten, zodra er voldoende basis is. Het hangt af van jouw behoeften en manier van werken! We gaan samen bekijken wat voor jou de beste aanpak is. Aarzel zeker niet om mij te contacteren als je geïnteresseerd bent! A presto!
verified badge
Spaans is mijn moedertal!

Leer: Spaans voor beginners. (A1 / A2)
Beter worden: Spaans voor B1 of B2
Praktijk: conversatie en perfectie.
Expert: Heeft u de woordenschat nodig voor een specifiek onderwerp?

De modaliteiten voor lesgeven variëren afhankelijk van de specifieke doeleinden. Aanpassingsvermogen op verzoek van de studenten.
Privé-, groeps-, online-, telefoon-, thuis- en zakelijke lessen.

Are you willing to learn or improve a foreign language?

After 10 years of travelling, working and studying around the world I am now based in the Netherlands eager to share all these experiences through teaching languages!

I can offer lessons in Spanish, Italian, Portuguese and English! We can do it online or personally and, I can adapt our study plan to your objectives and necessities!
I provide personalized methods that will take you step by step to meet your goal! I am dynamic, easy-going and full of energy!

I have experience preparing students for IELTS, TOEFL, different Cambridge Exams, DELE, CELU, OPI, TELC, CELI, CILS, CIPLE, DEPLE, DIPLE, DAPLE, DUPLE...

Let's do it!
verified badge
Engels is altijd een belangrijk deel van mijn leven geweest. Door mijn vele ervaringen in het buitenland heb ik geleerd om de taal vlot en zelfverzekerd te gebruiken. Deze ervaring deel ik graag met jou!

Met mijn achtergrond in het lesgeven van Engels en andere vakken, zorg ik ervoor dat iedere les op jouw tempo en niveau wordt afgestemd. Of je nu je Engelse spreekvaardigheid wilt verbeteren, grammatica wilt begrijpen of je zelfverzekerder wilt voelen in het Engels, ik help je graag op weg.

Benieuwd hoe ik je kan helpen? Stuur me een berichtje voor een vrijblijvende kennismaking!
verified badge
Als Italiaanse operazangeres help ik al jaren zangers met de juiste uitspraak van het repertoire dat ze zingen en help ik hen de taal op een duidelijke manier vorm te geven, wat ook het zingen ten goede komt.

Onze les bestaat uit spreken, uitspraakoefeningen en zingen.
We beginnen de les met het lezen van de tekst en het vinden van de juiste richting en nadruk.
We zullen ons concentreren op de geluiden en hoe ze te produceren.
In het tweede deel van de les gaan we al het bovenstaande toepassen op de zang!
verified badge
In deze les zullen we elkaar eerst een beetje leren kennen, je kunt mij vertellen wat je verwacht/wilt in een les, of wat je specifiek nodig hebt. Stap voor stap zorg ik dat jij als student/studente de Nederlandse taal gaat beheersen. Jullie zullen om verschillende redenen Nederlands willen leren, bijvoorbeeld voor een inburgeringsexamen, of omdat je tijdelijk als expat in Nederland woont en de taal wilt leren, andere vinden het leuk om als hobby te doen en weer anderen komen voor de liefde naar Nederland... Er zijn zo veel redenen! Van tiener tot volwassen studenten, van beginner tot gevorderd en ertussen, ik geef met plezier mijn lessen aan studenten over heel de wereld! Nieuwsgierig geworden, ik hoop je in mijn les te zien! Groetjes Carolina.
verified badge
Hallo, ik ben Paola en ik ben afgestuudeerd in Italiaanse Literature en ik heb ook een master in Italiaans leren aan buitenlanders.
Tijdens de universitaire periode gaf ik privelessen aan erasmus studenten in Italie en nu ik geef individuele Italiaanse les in Amsterdam en online.
Ik gebruik een boek dat ik met verschillende materialen integreer. Converseren is heel belangrijk, maar ook luisteren en een tekst begrijpen.
De prijs voor 2 mensen is hoger natuurlijk, dus sturen mj een bericht voor meer informatie.

A presto!
verified badge

Bachelor Italiaanse Literatuur en Taalwetenschap, Universiteit van Florence, Italië, cum laude.
Onderzoek Master Literatuurwetenschap, Universiteit Leiden, Nederland, cum laude.
DITALS 1 certificaat dat uitgereikt wordt door de "Università per Stranieri di Siena" dat de theoretische en praktische kwalificaties beoordeelt op het gebied van het onderwijzen van de Italiaanse taal aan buitenlanders.
Ik heb in Italië privélessen Duitse taal aan volwassenen gegeven.



verified badge
Hooi! Ik ben Tanja.
Ik ben geboren in Venetië, Italië.
In de afgelopen jaren van mijn leven heb ik de wereld rondgereisd, meer dan 80 landen bezocht en op afstand gewerkt.
Ik ben een professionele docent met 7 jaar ervaring.
Italiaans is mijn moedertaal. Ik werkte aan de vertaling van medische en juridische artikelen, panelen in het glasmuseum in Venetië en werkte als tolk aan het hof van Venetië.
Drie jaar geleden opende ik mijn eigen taalschool in Nederland: Lingodrops.
Ik heb een diploma in talen, ik ben gecertificeerd in internationaal recht en ik ben taalcoach. Taalcoach houdt in dat ik jou niet alleen een taal leer, maar ook hoe je nieuwe talen leert! :-D
Ik volg je hele leertraject nauwlettend, om het maximale uit je vaardigheden te halen!

Ik hou van het leren en onderwijzen van nieuwe talen! Daarom werd ik na jaren studeren een polyglot (8 talen - Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Japans, Arabisch, Hebreeuws, Nederlands) en bedacht ik een methode om jou de taal te leren die je wilt leren!
Door de jaren heen heb ik geleerd mijn werk af te stemmen op de persoonlijke behoeften van elke student en heb ik een methode ontwikkeld waarmee mijn studenten de taal op een snelle en leuke manier kunnen leren.

Mijn lessen zijn beschikbaar in het Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Hebreeuws, Nederlands

GROEPSLESSEN mogelijk!
Tot ziens! Een presto
verified badge
Laten we tijd hebben om samen Japans te spreken met een moedertaalspreker van het Japans.

Ik zal je helpen studeren en je zelfvertrouwen geven.
Ben je geïnteresseerd in Japans?
Dan ben ik er voor jou.

【Bijvoorbeeld】
Beginners:
Wij concentreren ons op het spreken.
Aan het eind van de les kun je dat
klein gesprekje voeren.

Tussenliggend :
Wij concentreren ons op grammatica.
U kunt op een natuurlijke manier spreken.

Geavanceerd :
Wij concentreren ons op spreken en grammatica.
Je zult mooie zinnen kunnen spreken.

Of wilt u graag oefenen met het schrijven van Japans?
Ik laat je zien hoe je samen kunt schrijven en oefenen.
verified badge
Ik geef lessen Italiaans, waarbij ik niet alleen mijn moedertaalsprekerij gebruik, maar ook mijn academische achtergrond in de geesteswetenschappen, met een focus op de Italiaanse taal en literatuur.

Je grammatica verbetert, je woordenschat wordt groter en je krijgt een dieper begrip van de Italiaanse cultuur en expressie!

Eindelijk kun je het handgebaar 🤌 op de meest geschikte manier gebruiken!
verified badge
Ik geef online Italiaanse lessen voor alle niveaus, van absolute beginners tot gevorderden. De lessen zijn gestructureerd, rustig en gericht op echt begrip en praktische toepassing.

Wat je kunt verwachten
• Praktisch Italiaans dat je direct in gesprekken kunt gebruiken
• Volop spreekvaardigheidsoefeningen, met feedback op uitspraak en zinsbouw
• Op maat gemaakte materialen en opdrachten, afgestemd op jouw doelen en interesses.
• Een duidelijke structuur zodat je snel vooruitgang kunt zien
• Online lessen van 1 tot 1,5 uur, flexibel in te plannen.

Stuur me een bericht met je niveau en je doel, dan maak ik een eenvoudig leerplan dat bij je past.
message icon
Contacteer Luisa
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik ben gespecialiseerd in het lesgeven in Engels op school. Ik wil graag de leerlingen alle moeilijkere delen uit de leerstof op een eenvoudige manier aanleren, zodat ze gemotiveerd aan de slag gaan met deze prachtige taal.

- Vocabulary
- Grammar
- Speaking
- Writing
- Listening
- Reading

So if you have any questions or you need help, just let me know, and I hope to see you soon!

Kind regards, Gwinny
verified badge
Ik geef al meer dan 5 jaar Italiaans les en ben gewapend met een dubbele graad in Talen, plus niet één, maar twee Masters! 🎓 🇮🇹 En hier is de kers op de taart: ik ben net begonnen aan een nieuwe Master in het Onderwijzen van Italiaans aan Buitenlanders aan de Ca' Foscari Universiteit.

Op dit moment heb ik een geweldige groep van 10 terugkerende studenten die samen met mij leren (sommigen individueel, anderen in kleine groepen of koppels), elk met specifieke doelen, behoeften en motivatie. En ik kijk ernaar uit om jou te ontmoeten!

Ben je klaar om op een ongelooflijk avontuur te gaan door de betoverende wereld van Italië, Italianen en gebaren? :-)

We beginnen met het beoordelen van je niveau, doelen en behoeften. Samen stellen we een persoonlijk plan op, zodat je leerervaring op maat, efficiënt en effectief is. De lessen worden aangepast aan jouw individuele niveau, behoeften en doelen. Afhankelijk van jouw voorkeuren gebruiken we tekstboeken, online tools of artikelen, onder andere.

Mijn aanpak omvat verschillende aspecten zoals conversatie, vocabulaire, grammatica, Italiaanse cultuur of examenvoorbereiding.

Boek nu onze les!
verified badge
De cursus in het Italiaans, verdeeld in verschillende secties tussen fonetiek, grammatica en vocabulaire, is bedoeld om studenten de basis van elke dag Italiaans te bieden, zodat ze een goede beheersing van de essentiële woordenschat hebben, nuttig om zowel het gesprek te ondersteunen, geschreven Italiaans en weten hoe je teksten in deze taal moet schrijven.
verified badge
Wil je Italiaans leren met plezier?
hier ben je op de juiste plek!
Niet alleen leuke maar ook leerzame Italiaanse lessen en taaltrainingen op verschillende niveaus: conversatielessen incl. grammatica, voorbereiding voor het examen CELI/CILS, spoedcursus, weekend cursus op verzoek.
Ik geef Italiaans op communicatieve wijze: samen kijken we welke methode voor de student het beste is. Niet alleen met gebruik van een tekstboek maar ik zoek ook authentieke materialen voor mijn studenten om snel en gemakkelijk Italiaans te leren en spreken.
verified badge
Ciao! Mijn naam is Francesco en ik woon sinds 2018 in België. Ik kom uit een klein stadje in Ligurië, in het noorden van Italië, en ik ben momenteel mijn doctoraat in de filosofie aan het afronden. Al enkele jaren geef ik privélessen Italiaans aan mensen die de taal willen leren voor professionele doeleinden of gewoon voor hun plezier. Daarnaast heb ik twee cursussen gegeven aan een school in Vlaanderen: een klassieke cursus met focus op grammatica en woordenschat, en een conversatiecursus voor meer gevorderde studenten. Afhankelijk van je niveau kunnen we de lessen organiseren als een conversatiecursus, om je spreek- en luistervaardigheden te ontwikkelen. Wanneer nodig kunnen we ons meer richten op grammatica en zinsbouw. Of we kunnen eerst meer aandacht besteden aan grammatica en ons daarna op conversatie richten, zodra er voldoende basis is. Het hangt af van jouw behoeften en manier van werken! We gaan samen bekijken wat voor jou de beste aanpak is. Aarzel zeker niet om mij te contacteren als je geïnteresseerd bent! A presto!
verified badge
Spaans is mijn moedertal!

Leer: Spaans voor beginners. (A1 / A2)
Beter worden: Spaans voor B1 of B2
Praktijk: conversatie en perfectie.
Expert: Heeft u de woordenschat nodig voor een specifiek onderwerp?

De modaliteiten voor lesgeven variëren afhankelijk van de specifieke doeleinden. Aanpassingsvermogen op verzoek van de studenten.
Privé-, groeps-, online-, telefoon-, thuis- en zakelijke lessen.

Are you willing to learn or improve a foreign language?

After 10 years of travelling, working and studying around the world I am now based in the Netherlands eager to share all these experiences through teaching languages!

I can offer lessons in Spanish, Italian, Portuguese and English! We can do it online or personally and, I can adapt our study plan to your objectives and necessities!
I provide personalized methods that will take you step by step to meet your goal! I am dynamic, easy-going and full of energy!

I have experience preparing students for IELTS, TOEFL, different Cambridge Exams, DELE, CELU, OPI, TELC, CELI, CILS, CIPLE, DEPLE, DIPLE, DAPLE, DUPLE...

Let's do it!
verified badge
Engels is altijd een belangrijk deel van mijn leven geweest. Door mijn vele ervaringen in het buitenland heb ik geleerd om de taal vlot en zelfverzekerd te gebruiken. Deze ervaring deel ik graag met jou!

Met mijn achtergrond in het lesgeven van Engels en andere vakken, zorg ik ervoor dat iedere les op jouw tempo en niveau wordt afgestemd. Of je nu je Engelse spreekvaardigheid wilt verbeteren, grammatica wilt begrijpen of je zelfverzekerder wilt voelen in het Engels, ik help je graag op weg.

Benieuwd hoe ik je kan helpen? Stuur me een berichtje voor een vrijblijvende kennismaking!
verified badge
Als Italiaanse operazangeres help ik al jaren zangers met de juiste uitspraak van het repertoire dat ze zingen en help ik hen de taal op een duidelijke manier vorm te geven, wat ook het zingen ten goede komt.

Onze les bestaat uit spreken, uitspraakoefeningen en zingen.
We beginnen de les met het lezen van de tekst en het vinden van de juiste richting en nadruk.
We zullen ons concentreren op de geluiden en hoe ze te produceren.
In het tweede deel van de les gaan we al het bovenstaande toepassen op de zang!
verified badge
In deze les zullen we elkaar eerst een beetje leren kennen, je kunt mij vertellen wat je verwacht/wilt in een les, of wat je specifiek nodig hebt. Stap voor stap zorg ik dat jij als student/studente de Nederlandse taal gaat beheersen. Jullie zullen om verschillende redenen Nederlands willen leren, bijvoorbeeld voor een inburgeringsexamen, of omdat je tijdelijk als expat in Nederland woont en de taal wilt leren, andere vinden het leuk om als hobby te doen en weer anderen komen voor de liefde naar Nederland... Er zijn zo veel redenen! Van tiener tot volwassen studenten, van beginner tot gevorderd en ertussen, ik geef met plezier mijn lessen aan studenten over heel de wereld! Nieuwsgierig geworden, ik hoop je in mijn les te zien! Groetjes Carolina.
verified badge
Hallo, ik ben Paola en ik ben afgestuudeerd in Italiaanse Literature en ik heb ook een master in Italiaans leren aan buitenlanders.
Tijdens de universitaire periode gaf ik privelessen aan erasmus studenten in Italie en nu ik geef individuele Italiaanse les in Amsterdam en online.
Ik gebruik een boek dat ik met verschillende materialen integreer. Converseren is heel belangrijk, maar ook luisteren en een tekst begrijpen.
De prijs voor 2 mensen is hoger natuurlijk, dus sturen mj een bericht voor meer informatie.

A presto!
verified badge

Bachelor Italiaanse Literatuur en Taalwetenschap, Universiteit van Florence, Italië, cum laude.
Onderzoek Master Literatuurwetenschap, Universiteit Leiden, Nederland, cum laude.
DITALS 1 certificaat dat uitgereikt wordt door de "Università per Stranieri di Siena" dat de theoretische en praktische kwalificaties beoordeelt op het gebied van het onderwijzen van de Italiaanse taal aan buitenlanders.
Ik heb in Italië privélessen Duitse taal aan volwassenen gegeven.



verified badge
Hooi! Ik ben Tanja.
Ik ben geboren in Venetië, Italië.
In de afgelopen jaren van mijn leven heb ik de wereld rondgereisd, meer dan 80 landen bezocht en op afstand gewerkt.
Ik ben een professionele docent met 7 jaar ervaring.
Italiaans is mijn moedertaal. Ik werkte aan de vertaling van medische en juridische artikelen, panelen in het glasmuseum in Venetië en werkte als tolk aan het hof van Venetië.
Drie jaar geleden opende ik mijn eigen taalschool in Nederland: Lingodrops.
Ik heb een diploma in talen, ik ben gecertificeerd in internationaal recht en ik ben taalcoach. Taalcoach houdt in dat ik jou niet alleen een taal leer, maar ook hoe je nieuwe talen leert! :-D
Ik volg je hele leertraject nauwlettend, om het maximale uit je vaardigheden te halen!

Ik hou van het leren en onderwijzen van nieuwe talen! Daarom werd ik na jaren studeren een polyglot (8 talen - Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Japans, Arabisch, Hebreeuws, Nederlands) en bedacht ik een methode om jou de taal te leren die je wilt leren!
Door de jaren heen heb ik geleerd mijn werk af te stemmen op de persoonlijke behoeften van elke student en heb ik een methode ontwikkeld waarmee mijn studenten de taal op een snelle en leuke manier kunnen leren.

Mijn lessen zijn beschikbaar in het Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Hebreeuws, Nederlands

GROEPSLESSEN mogelijk!
Tot ziens! Een presto
verified badge
Laten we tijd hebben om samen Japans te spreken met een moedertaalspreker van het Japans.

Ik zal je helpen studeren en je zelfvertrouwen geven.
Ben je geïnteresseerd in Japans?
Dan ben ik er voor jou.

【Bijvoorbeeld】
Beginners:
Wij concentreren ons op het spreken.
Aan het eind van de les kun je dat
klein gesprekje voeren.

Tussenliggend :
Wij concentreren ons op grammatica.
U kunt op een natuurlijke manier spreken.

Geavanceerd :
Wij concentreren ons op spreken en grammatica.
Je zult mooie zinnen kunnen spreken.

Of wilt u graag oefenen met het schrijven van Japans?
Ik laat je zien hoe je samen kunt schrijven en oefenen.
verified badge
Ik geef lessen Italiaans, waarbij ik niet alleen mijn moedertaalsprekerij gebruik, maar ook mijn academische achtergrond in de geesteswetenschappen, met een focus op de Italiaanse taal en literatuur.

Je grammatica verbetert, je woordenschat wordt groter en je krijgt een dieper begrip van de Italiaanse cultuur en expressie!

Eindelijk kun je het handgebaar 🤌 op de meest geschikte manier gebruiken!
verified badge
Ik geef online Italiaanse lessen voor alle niveaus, van absolute beginners tot gevorderden. De lessen zijn gestructureerd, rustig en gericht op echt begrip en praktische toepassing.

Wat je kunt verwachten
• Praktisch Italiaans dat je direct in gesprekken kunt gebruiken
• Volop spreekvaardigheidsoefeningen, met feedback op uitspraak en zinsbouw
• Op maat gemaakte materialen en opdrachten, afgestemd op jouw doelen en interesses.
• Een duidelijke structuur zodat je snel vooruitgang kunt zien
• Online lessen van 1 tot 1,5 uur, flexibel in te plannen.

Stuur me een bericht met je niveau en je doel, dan maak ik een eenvoudig leerplan dat bij je past.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Luisa