facebook
favorite button
member since icon
Sinds april 2020
Leraar sinds april 2020
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Online pianolessen voor elk niveau. Ritme / theorie coaching voor amateur en professionele muzikanten.
course price icon
Van 46 € /h
arrow icon
Ik werk als stafpianist in de conservatoria van Den Haag en Amsterdam in Nederland. Door de huidige omstandigheden geef ik alleen online lessen.
Ik bied pianolessen aan voor elk niveau en elke leeftijd, de enige wens is dat je tussen de lessen regelmatig probeert te oefenen. Voor de rest help ik je graag om je doelen te bereiken / eventuele dromen over pianospel te vervullen!
Daarnaast ben ik gespecialiseerd in het coachen van het ritme / timing voor professionele en amateurmuzikanten. Ik werk voornamelijk met zangers, maar de instrumentalisten zijn ook welkom als er vragen zijn! Voor de ritmecoaching werk ik aan het stuk waar je aan werkt en je hebt er vragen / moeilijkheden mee.
Extra informatie
Als de beschikbare tijden niet in uw schema passen, neem dan contact met mij op en we proberen een oplossing te vinden!
Locatie
location type icon
Online vanuit Nederland
Over
Tijdens de eerste les zoek ik graag uit wat mijn student wil bereiken in het spelen van muziek. Of je nu denkt dat je een talent hebt of je denkt dat het mogelijk is of niet - ik denk dat het het beste is om de weg te gaan die voor jou interessant is.
Tijdens de les ben ik blij als je vragen stelt of deelt welke uitdagingen je ervaart - van daaruit weet ik hoe ik het nuttigst kan zijn als leraar.
Maar natuurlijk als je vastzit en niet weet wat er verbeterd kan worden - ik heb altijd mijn ideeën over wat er mooier kan!
Ik streef niet graag naar perfectie, maar ik vind het leuk dat we elke les dingen bereiken die je (en vaak ook mezelf) ontwikkelen als muzikant en persoon.
Opleiding
Master Repetiteurship (2019) CvA
Master klassieke piano (2014) KC
Master Klavecimbel (2014) KC
Bachelor Klavecimbel (2012) KC
Master Piano, Klavecimbel (2008) Conservatorium van Sint-Petersburg
Leservaring
1e prijs Internationale pianowedstrijd 'Resonances'

Voormalig pianoleraar aan de British School Netherlands

Voormalig pianoleraar in muziekschool Virtuosi

Ongeveer 18 jaar onderwijspraktijk

Momenteel: Coach aan het Conservatorium van Den Haag en Staff pianist aan het Conservatorium van Amsterdam.
Leeftijd
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Nederlands
Russisch
Vaardigheden
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Hallo, ik heb uitgebreide ervaring met studenten van alle leeftijden als docent muziektheorie, viool en altviool. Aangepaste lessen, gericht op studentenbelangen.
Ik studeerde viool aan het conservatorium Superior de Música de Vigo in Spanje en altviool in Spanje en aan het Utrechts Conservatorium. Het onderzoek van mijn eindexamen ging over welzijn en praktisch onderwijs om het leerproces te verbeteren en te versnellen.
Ik wil dat mijn studenten zich bewust zijn van het belang van een goede houding en techniek om zonder problemen van het leerproces te kunnen genieten.
verified badge
Welkom bij mijn pianolesstudio! Ik ben een professionele pianist die privé piano- en theorielessen aanbiedt voor studenten van alle niveaus. Als pianist met meer dan 14 jaar leservaring in Europa en de VS, en meer dan 23 jaar ervaring als speler/optredend pianist, vind ik het leuk om mijn studenten te motiveren met muziek van hun eigen voorkeursstijl en interesse, of dat nu klassiek of hedendaags is. Mijn belangrijkste doel is om een positieve ervaring en liefde voor muziek maken te bevorderen tijdens het leerproces. Als de student geïnteresseerd is in een meer gestructureerde aanpak, begeleid ik de voorbereiding op de klassen 1-8 van de Associated Board of the Royal Schools of Music (ABRSM) piano- en muziektheorie-examens, waar mijn studenten consequent de hoogste cijfers halen. Ik heb ook succesvolle ervaring met het voorbereiden van studenten op conservatoriumtoelatingsaudities, masterclasses en wedstrijden in Europa, de VS, India en Canada. We hebben twee keer per jaar klasconcerten bij Pianos Maene voor geïnteresseerde studenten. Ik bied graag een meer ontspannen of een serieuze benadering van het leren pianospelen, we hoeven alleen de persoonlijke doelen en voorkeuren van elke student te bespreken.

Mijn eigen studies zijn als volgt: Ik heb twee postdoctorale uitvoeringsgraden behaald aan het Koninklijk Conservatorium van Antwerpen: "Concertsolist" in Piano Performance en "Kamermuziek" (onder begeleiding van de gewaardeerde professor Sergei Edelmann). Hiervoor behaalde ik mijn Bachelor- en Masterdiploma's in Piano Performance/Music aan de University of Minnesota - Minneapolis (met Prof. Lydia Artymiw) en Texas Christian University, Fort Worth (met Dr. Tamas Ungar). Mijn ervaring omvat samenwerking met veel verschillende instrumentalisten en zangers, optreden als solist en samenwerkend lid in verschillende orkesten en het ontvangen van hoofdprijzen in verschillende wedstrijden. Terwijl ik momenteel mijn uitvoerings- en opnamecarrière in België voortzet, ontwikkel ik mijn privémuziekstudio in het centrum van Antwerpen en kijk ik ernaar uit om nieuwe studenten te ontmoeten.
verified badge
Hallo! Ik heb meer dan 7 jaar ervaring met lesgeven, van jonge kinderen tot volwassenen van alle niveaus, en ik vind het geweldig! Mijn doel is dat mijn leerlingen plezier beleven aan het bespelen van een instrument en plezier hebben tijdens de lessen. Ik streef er ook naar dat elke leerling gemotiveerd uit de les komt om verder te leren, en ik stem de lessen af op wat ze willen leren en hoe ze hun doel kunnen bereiken.
Ik kan studenten ook helpen met het voorbereiden op hun piano-examens en theorie-examens.
verified badge
Houd je van zingen? Of loop je de hele dag met liedjes in je hoofd? Kom dan op zangles bij Deborah online of in Amstelveen Westwijk. We zingen liedjes uit verschillende landen en tijden. Ook gaan we aan de slag met verschillende ritmes, noten en toonoefeningen.

Als je bezig bent met zingen kan je zelfs een heel ander gevoel hebben en je kunt ervoor zorgen dat je de rest van de dag extra energie hebt.

Je lichaam is je instrument bij het zingen. We proberen dat instrument zo mooi mogelijk te laten klinken ..

Tijdens de zanglessen zijn we ook bezig met articulatie, de uitspraak van vreemde talen en ook aan de betekenis van en je gevoel bij een bepaald stuk. Natuurlijk bepalen we samen wat voor soort muziek je gaat zingen. Ook maken we samen een ontdekkingsreis naar jouw favoriete muziek.


WIE KAN ER LEREN ZINGEN?
Iedereen kan leren zingen. Door de zanglessen zal dat zijn. Also is singing good for relaxation, zowel van lichaam als geest. Zingen is gewoon genieten!
verified badge
De manier waarop ik lesgeef hangt eigenlijk helemaal af van de student. De manier waarop ik de concepten uitleg, de lessen plan en structureer en elk onderwerp benader, hangt allemaal af van of de student een beginner, halfgevorderd of gevorderd persoon is en of hij of zij enige ervaring heeft met het onderwerp.

Elke student heeft verschillende behoeften en verschillende capaciteiten. Het is gewoon een kwestie van de student leren kennen, om zowel de zwakke punten als de sterke punten te identificeren waaraan gewerkt kan worden.
verified badge
Als pianolerares beschik ik over een sterk muzikaal gehoor, uitgebreide pianovaardigheden en een brede kennis van muziek en muziektheorie. Dankzij mijn ervaring als muziekleraar kan ik leerlingen op een duidelijke, gestructureerde en inspirerende manier begeleiden in hun muzikale ontwikkeling. Ik lees vlot van blad (zichtlezen) en kan muziek snel analyseren en uitleggen, wat mij helpt om leerlingen efficiënt en doelgericht te ondersteunen tijdens hun leerproces.

In mijn lessen combineer ik technische ontwikkeling met muzikaal begrip en expressie. Geduld, duidelijke communicatie en een positieve leeromgeving zijn voor mij essentieel. Elke leerling is anders, daarom werk ik met een persoonlijke aanpak waarbij ik aandacht heb voor het tempo, het niveau en de doelen van elke student. Mijn sterke motiverende vaardigheden helpen leerlingen om vertrouwen te krijgen in hun spel en om plezier te blijven beleven aan het leren van muziek.

Een belangrijk onderdeel van mijn werk als pianolerares is het herkennen van de sterke en zwakke punten van mijn leerlingen. Door goed te observeren en te luisteren kan ik gericht advies geven en oefeningen aanpassen zodat leerlingen zich stap voor stap verder ontwikkelen. Ik help hen om hun techniek te verbeteren, hun muzikaliteit te verdiepen en hun zelfvertrouwen aan het instrument te versterken.

De voornaamste taak in mijn pianolessen is om leerlingen te motiveren en enthousiast te maken voor het pianospelen. Ik wil dat leerlingen niet alleen leren spelen, maar ook een echte liefde voor muziek ontwikkelen. Daarom besteed ik aandacht aan zowel technische vaardigheden als muzikale interpretatie en luistervaardigheid.

Tijdens de lessen werk ik systematisch aan de ontwikkeling van de hand- en vingertechniek. Dit gebeurt onder andere door gerichte oefeningen zoals toonladders, arpeggio’s, akkoordstructuren en andere technische oefeningen die helpen om flexibiliteit, kracht en controle in de vingers op te bouwen. Daarnaast begeleid ik leerlingen bij het correct lezen van noten, ritmebegrip, dynamiek, frasering en muzikale expressie.

Ik ontwikkel en gebruik ook aangepast lesmateriaal en oefeningen die aansluiten bij het niveau en de vooruitgang van de leerling. Door regelmatig de oefeningen en technieken na te kijken en bij te sturen, zorg ik ervoor dat leerlingen een solide technische en muzikale basis opbouwen.

Naast het leren spelen van bestaande muziekstukken besteed ik ook aandacht aan het begrijpen van muziek. Daarom krijgen leerlingen in mijn lessen ook elementen van muziektheorie mee, zodat ze beter begrijpen hoe muziek is opgebouwd. Dit helpt hen om zelfstandiger te oefenen, sneller nieuwe muziek te leren en een dieper inzicht in muziek te ontwikkelen.

Mijn doel als pianolerares is om een inspirerende leeromgeving te creëren waarin leerlingen zich muzikaal kunnen ontwikkelen, hun creativiteit kunnen ontdekken en stap voor stap kunnen groeien als muzikant. Pianospelen is niet alleen een technische vaardigheid, maar ook een kunstvorm waarmee mensen emoties, ideeën en verhalen kunnen uitdrukken. Daarom probeer ik in mijn lessen altijd techniek, kennis en muzikale beleving met elkaar te verbinden.
verified badge
Ben je verliefd op het geluid van de cello, maar heb je nooit de moed gehad om te beginnen spelen?
Speel je cello als amateur en heb je nu een expert nodig om je te begeleiden?
Wil je je cello- en muzikale vaardigheden ontwikkelen en verbeteren?
Heb je versterkende lessen nodig?
Wil je je voorbereiden op toelatingsexamens voor het conservatorium?
Wil je graag meedoen met een jeugdorkest en heb je hulp nodig om je voor te bereiden op audities?
...
Dit zijn de privé-cello lessen waar je naar op zoek was!

Mijn naam is Miriam, ik ben afgestudeerd in de Master of Classical Music aan KASK & Conservatorium in Gent en momenteel studeer ik een Postgraduaat in Musical Performance Practice.
Ik geef al 10 jaar cello les aan kinderen, tieners en volwassenen, en heb daardoor de nodige ervaring opgedaan om me aan te passen aan de verschillende en persoonlijke behoeften en doelstellingen van elke student. Mijn lesmethode richt zich op het creëren van een vriendelijke en ontspannen omgeving (wat niet betekent dat het onverschillig is!) waarin studenten zich zelfverzekerd voelen om hun eigen ideeën en zorgen te uiten. In mijn lessen richt ik me op technische en posturale vragen, maar we reflecteren ook samen over de muziek, omdat ik wil dat mijn studenten hun eigen muzikale ideeën ontwikkelen en niet alleen de leraar imiteren.

Neem nu contact met me op om je eerste les in te plannen en zet de eerste stap richting je muzikale aspiraties! :)
verified badge
Bij pianoles gebruiken wij de boekmethode van Hal Leonard (Kinderen onder 8 het Les- en Speelboek).
Alles wordt stap voor stap uitgelegd en gaandeweg leer je noten lezen en piano leren kennen.

Kijk in het begin samen naar wat voor jou belangrijk is. Welke doelen wil je stellen en wat voelt haalbaar en comfortabel?
We stellen lange termijn doelen van bijvoorbeeld een jaar. Helemaal afgestemd op waar jij nu staat.

Tijdens de lessen ben ik geduldig, motiverend, aanmoedigend en complimenterend. Ik geef aan wat er beter kan, en let ook op hoe je makkelijker kunt spelen. En nog veel meer. Afgestemd op uw behoeften en wensen.
verified badge
Ik ben een Spaanse pianist en componist (MMus afgestudeerd aan Codarts Rotterdam in beide richtingen) met al veel jaren leservaring, en ook zeer actief op het gebied van optredens in diverse contexten.

Ik geef privé-pianolessen voor alle niveaus en stijlen (klassiek, jazz, latin, new age, pop...), en ook muziektheorie-, compositie- en improvisatielessen. Mijn lessen onderscheiden zich door hun dynamiek, praktische aanpak en aanpassing aan de behoeften en interesses van de student.

De lessen (live of online) vinden plaats in mijn studio naast de Maastunnel, waar ik een premium stage piano en een top-kwaliteit webcam setup heb.

Ik spreek Nederlands op gemiddeld niveau, dat met de dag beter wordt.
verified badge
Eyal heeft de afgelopen 15 jaar honderden studenten les gegeven in zowel gitaar als piano, naast muziektheorie en compositie. Naast zijn formele muziekopleiding (een bachelor compositie, een lerarendiploma van de muziekacademie in Jeruzalem en een master compositie van Codarts, Rotterdam), heeft Eyal ervaring opgedaan in een breed scala aan verschillende muziekstijlen, waaronder rock, blues, jazz, klassieke muziek, elektronische muziek en hedendaagse muziek, waarop hij zijn rijke aanpak baseert die voor elke student afzonderlijk kan worden aangepast.

Solo's, akkoorden, improvisaties, zware distortion of akoestische gitaar, spelen op een feestje of op podia springen, noten lezen of op gehoor spelen. Misschien weet je precies wat je wilt, maar misschien weet je het nog niet zeker. Volgens Eyal is het de taak van de leraar om je te helpen dat te ontdekken en je door je persoonlijke proces te begeleiden.

Johann Sebastian Bach of John Lennon? Sergei Rachmaninoff of Freddie Mercury? Regina Spektor? Nina simone? Misschien Wolfgang Amadeus Mozart? Complexe harmonieën of eenvoudige melodieën? Klassieke stukken of moderne melodieën? Het enige juiste antwoord is wat jij interessant vindt.
verified badge
Heb je ooit naar een muziekstuk geluisterd en wilde je er meer over weten?

Ik bied gepersonaliseerde muzieklessen aan, waarbij JIJ beslist wat je wilt ontdekken! Of je nu nieuwsgierig bent naar harmonie, ritme, muziekstijlen van over de hele wereld of een ander concept, ik zal elke les afstemmen op jouw interesses. En als er een onderwerp is waar ik nog niet bekend mee ben, neem ik de tijd om het te leren en de les speciaal voor jou voor te bereiden.

Of, als u dat liever doet, kunt u een begeleide introductie tot muziek volgen, waarbij u essentiële concepten verkent aan de hand van zorgvuldig geselecteerde luistervoorbeelden van over de hele wereld.
verified badge
Heb je moeite met noten lezen? Hoor je graag muziek, maar snap je niets van maatsoorten, toonsoorten of akkoorden? Muziektheorie klinkt vaak abstract, maar met de juiste uitleg en concrete voorbeelden wordt het ineens een stuk logischer, en zelfs leuk :)

Voor wie?
- Beginnende of gevorderde muzikanten die beter willen begrijpen wat ze doen.
- Leerlingen die zich voorbereiden op muziektheorie-examens (bv. muziekschool, toelatingsproeven).
- Zelfstandige artiesten/producers die hun muzikale kennis willen verdiepen.
- Iedereen die nieuwsgierig is naar de taal achter muziek.

Wat mag je verwachten?
- Heldere uitleg, op jouw tempo.
- Theorie meteen toepasbaar gemaakt met voorbeelden aan de piano.
- Extra aandacht voor inzicht in plaats van droge regels uit het hoofd leren.
- Bijles volledig afgestemd op jouw niveau en doel (klassiek, pop, songwriting, productie, ...).

Over mij
Ik behaalde een diploma in graad 8 muziektheorie en ook graad 8 piano bij de Royal Schools of Music. Daarbovenop heb ik ook een diploma in audio-engineering van het Hofa college. Ik ben zelf actief als muziekartiest en producer. Dankzij die combinatie van klassieke scholing en praktijkervaring weet ik hoe belangrijk het is om theorie begrijpelijk, concreet en muzikaal te maken. Ik gebruik mijn eigen piano tijdens de lessen om alles visueel en auditief te verduidelijken.

Mogelijke onderwerpen:
- Noten leren lezen.
- Toonladders, akkoorden & harmonie.
- Vormleer en analyse (klassiek of pop).
- Ritmiek, maatsoorten & tempo.
- Muziektheorie voor producers/songwriters.
- Songwriting.
- Voorbereiding op examens of toelatingsproeven.

Praktisch
- 1-op-1 les, online of live (als je niet te ver woont).
- Ik voorzie materiaal, of we werken met wat jij nodig hebt.
- Geen voorkennis vereist. Lessen aangepast aan jouw niveau.

🎶 Stuur gerust een berichtje met je vragen of doelen. Dan bekijken we samen hoe ik je het beste kan helpen.
verified badge
Hallo! Ik ben Didac Barber, een professionele concertpianist en ervaren docent uit Spanje, nu woonachtig in Nederland.

Ik behaalde een master in pianospel aan The Hartt School (VS) en volgde mijn opleiding aan ESMUC Barcelona, waar ik les kreeg van internationale toppianisten zoals Adolf Pla en Luiz de Moura Castro. Ik heb opgetreden in heel Europa, de VS en Azië en geef al meer dan 15 jaar pianoles – op conservatoria, in privéstudio's en internationaal online.

Mijn passie ligt niet alleen in presteren, maar ook in het helpen van leerlingen om te ontdekken waartoe ze in staat zijn. Ik ben toegewijd, empathisch en geduldig – en ik wil dat jij net zoveel van je leertraject geniet als ik ervan geniet door het te delen.

Elke student is anders, en dat geldt ook voor mijn lessen.
Of je nu net begint of je al aan het voorbereiden bent op audities of optredens: ik pas de lessen aan op jouw doelen, uitdagingen en muzieksmaak.

Wij kunnen op een persoonlijke en motiverende manier werken aan:
* Techniek en geluidsproductie
* Repertoire (klassiek, hedendaags, filmmuziek, etc.)
* Muzikale expressie en interpretatie
* Voorbereiding op optredens (concerten, examens, audities)
* Oefen strategieën en bouw zelfvertrouwen op


Ik help je graag om de beste pianist te worden die je kunt zijn. Of dat nu betekent dat je Bach onder de knie wilt krijgen of eindelijk je favoriete stuk vol zelfvertrouwen wilt spelen.

De lessen vinden plaats bij de studenten thuis of online en worden gegeven in het Engels, Spaans of Catalaans. Helaas is er op dit moment nog geen Nederlandstalige cursus beschikbaar.

Stuur me gerust een berichtje als je vragen hebt. Ik hoor graag over je muzikale doelen en help je ze te bereiken.
Laten we samen muziek maken!
— Didac 🎶
verified badge
Wil je al langer piano leren spelen, of wil je je kind piano leren spelen? Mijn naam is Faye, ik speel al piano sinds mijn zesde en ben altijd al heel gepassioneerd geweest over muziek.

Ik geef les aan kinderen en volwassenen, van beginners tot gevorderden. Stijlen: pop, wereldmuziek, improvisatie en klassieke muziek. De lessen vormen een goede muzikale basis voor elke stijl die je verder wilt ontwikkelen.

Mijn methode is erop gericht om aan te sluiten bij de behoeften van de student, zodat de lessen boeiend en gestructureerd zijn en aansluiten bij de natuurlijke nieuwsgierigheid en mogelijkheden van de studenten.
Het legt ook veel nadruk op het ontwikkelen van de algemene muzikale vaardigheden van de leerlingen, zoals het internaliseren van klank en ritme.

Muziek maken is iets om van te genieten en te beleven, naast de oefening die nodig is om de kunst van het pianospelen te perfectioneren. De inhoud van de lessen is er altijd op gericht om deze denkwijze te weerspiegelen, zodat een leerling zelfstandig vloeiend en in staat is om niet alleen te imiteren en te oefenen, maar de muziek ook echt te ervaren, te begrijpen, te voelen en ervan te genieten gedurende het leerproces.


Ook:
Gehoortraining
Improvisatie
Pianobegeleiding
Elektronische toetsenborden
Muziektheorie (van beginners tot gevorderden)

Muzikale training:
De Kodály-methode in combinatie met toegepaste moderne pedagogische methoden.


Locatie: Online

Taal: Engels


Lesbeleid:

Huisdieren, indien aanwezig, moeten tijdens de les in een aparte ruimte verblijven.
Volg de annuleringsvoorwaarden van Apprentus.

Onderwijs:
Piano- en compositiestudies
Codarts Conservatorium Rotterdam

Ervaring van docenten:
6 jaar pianoles in de stijlen pop, wereldmuziek en klassiek, zowel voor kinderen als volwassenen.
verified badge
Ik geef op maat gemaakte pianolessen waarin ik ook aandacht besteed aan muziektheorie en muziek literatuur om de muziek te kunnen begrijpen. Omdat plezier vooropstaat, duiken we hier pas echt diep in als de leerling dat zelf wil. Daarnaast vind ik het belangrijk om samen te ontdekken welke leermethode het beste bij de leerling past.
message icon
Contacteer Luba
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Hallo, ik heb uitgebreide ervaring met studenten van alle leeftijden als docent muziektheorie, viool en altviool. Aangepaste lessen, gericht op studentenbelangen.
Ik studeerde viool aan het conservatorium Superior de Música de Vigo in Spanje en altviool in Spanje en aan het Utrechts Conservatorium. Het onderzoek van mijn eindexamen ging over welzijn en praktisch onderwijs om het leerproces te verbeteren en te versnellen.
Ik wil dat mijn studenten zich bewust zijn van het belang van een goede houding en techniek om zonder problemen van het leerproces te kunnen genieten.
verified badge
Welkom bij mijn pianolesstudio! Ik ben een professionele pianist die privé piano- en theorielessen aanbiedt voor studenten van alle niveaus. Als pianist met meer dan 14 jaar leservaring in Europa en de VS, en meer dan 23 jaar ervaring als speler/optredend pianist, vind ik het leuk om mijn studenten te motiveren met muziek van hun eigen voorkeursstijl en interesse, of dat nu klassiek of hedendaags is. Mijn belangrijkste doel is om een positieve ervaring en liefde voor muziek maken te bevorderen tijdens het leerproces. Als de student geïnteresseerd is in een meer gestructureerde aanpak, begeleid ik de voorbereiding op de klassen 1-8 van de Associated Board of the Royal Schools of Music (ABRSM) piano- en muziektheorie-examens, waar mijn studenten consequent de hoogste cijfers halen. Ik heb ook succesvolle ervaring met het voorbereiden van studenten op conservatoriumtoelatingsaudities, masterclasses en wedstrijden in Europa, de VS, India en Canada. We hebben twee keer per jaar klasconcerten bij Pianos Maene voor geïnteresseerde studenten. Ik bied graag een meer ontspannen of een serieuze benadering van het leren pianospelen, we hoeven alleen de persoonlijke doelen en voorkeuren van elke student te bespreken.

Mijn eigen studies zijn als volgt: Ik heb twee postdoctorale uitvoeringsgraden behaald aan het Koninklijk Conservatorium van Antwerpen: "Concertsolist" in Piano Performance en "Kamermuziek" (onder begeleiding van de gewaardeerde professor Sergei Edelmann). Hiervoor behaalde ik mijn Bachelor- en Masterdiploma's in Piano Performance/Music aan de University of Minnesota - Minneapolis (met Prof. Lydia Artymiw) en Texas Christian University, Fort Worth (met Dr. Tamas Ungar). Mijn ervaring omvat samenwerking met veel verschillende instrumentalisten en zangers, optreden als solist en samenwerkend lid in verschillende orkesten en het ontvangen van hoofdprijzen in verschillende wedstrijden. Terwijl ik momenteel mijn uitvoerings- en opnamecarrière in België voortzet, ontwikkel ik mijn privémuziekstudio in het centrum van Antwerpen en kijk ik ernaar uit om nieuwe studenten te ontmoeten.
verified badge
Hallo! Ik heb meer dan 7 jaar ervaring met lesgeven, van jonge kinderen tot volwassenen van alle niveaus, en ik vind het geweldig! Mijn doel is dat mijn leerlingen plezier beleven aan het bespelen van een instrument en plezier hebben tijdens de lessen. Ik streef er ook naar dat elke leerling gemotiveerd uit de les komt om verder te leren, en ik stem de lessen af op wat ze willen leren en hoe ze hun doel kunnen bereiken.
Ik kan studenten ook helpen met het voorbereiden op hun piano-examens en theorie-examens.
verified badge
Houd je van zingen? Of loop je de hele dag met liedjes in je hoofd? Kom dan op zangles bij Deborah online of in Amstelveen Westwijk. We zingen liedjes uit verschillende landen en tijden. Ook gaan we aan de slag met verschillende ritmes, noten en toonoefeningen.

Als je bezig bent met zingen kan je zelfs een heel ander gevoel hebben en je kunt ervoor zorgen dat je de rest van de dag extra energie hebt.

Je lichaam is je instrument bij het zingen. We proberen dat instrument zo mooi mogelijk te laten klinken ..

Tijdens de zanglessen zijn we ook bezig met articulatie, de uitspraak van vreemde talen en ook aan de betekenis van en je gevoel bij een bepaald stuk. Natuurlijk bepalen we samen wat voor soort muziek je gaat zingen. Ook maken we samen een ontdekkingsreis naar jouw favoriete muziek.


WIE KAN ER LEREN ZINGEN?
Iedereen kan leren zingen. Door de zanglessen zal dat zijn. Also is singing good for relaxation, zowel van lichaam als geest. Zingen is gewoon genieten!
verified badge
De manier waarop ik lesgeef hangt eigenlijk helemaal af van de student. De manier waarop ik de concepten uitleg, de lessen plan en structureer en elk onderwerp benader, hangt allemaal af van of de student een beginner, halfgevorderd of gevorderd persoon is en of hij of zij enige ervaring heeft met het onderwerp.

Elke student heeft verschillende behoeften en verschillende capaciteiten. Het is gewoon een kwestie van de student leren kennen, om zowel de zwakke punten als de sterke punten te identificeren waaraan gewerkt kan worden.
verified badge
Als pianolerares beschik ik over een sterk muzikaal gehoor, uitgebreide pianovaardigheden en een brede kennis van muziek en muziektheorie. Dankzij mijn ervaring als muziekleraar kan ik leerlingen op een duidelijke, gestructureerde en inspirerende manier begeleiden in hun muzikale ontwikkeling. Ik lees vlot van blad (zichtlezen) en kan muziek snel analyseren en uitleggen, wat mij helpt om leerlingen efficiënt en doelgericht te ondersteunen tijdens hun leerproces.

In mijn lessen combineer ik technische ontwikkeling met muzikaal begrip en expressie. Geduld, duidelijke communicatie en een positieve leeromgeving zijn voor mij essentieel. Elke leerling is anders, daarom werk ik met een persoonlijke aanpak waarbij ik aandacht heb voor het tempo, het niveau en de doelen van elke student. Mijn sterke motiverende vaardigheden helpen leerlingen om vertrouwen te krijgen in hun spel en om plezier te blijven beleven aan het leren van muziek.

Een belangrijk onderdeel van mijn werk als pianolerares is het herkennen van de sterke en zwakke punten van mijn leerlingen. Door goed te observeren en te luisteren kan ik gericht advies geven en oefeningen aanpassen zodat leerlingen zich stap voor stap verder ontwikkelen. Ik help hen om hun techniek te verbeteren, hun muzikaliteit te verdiepen en hun zelfvertrouwen aan het instrument te versterken.

De voornaamste taak in mijn pianolessen is om leerlingen te motiveren en enthousiast te maken voor het pianospelen. Ik wil dat leerlingen niet alleen leren spelen, maar ook een echte liefde voor muziek ontwikkelen. Daarom besteed ik aandacht aan zowel technische vaardigheden als muzikale interpretatie en luistervaardigheid.

Tijdens de lessen werk ik systematisch aan de ontwikkeling van de hand- en vingertechniek. Dit gebeurt onder andere door gerichte oefeningen zoals toonladders, arpeggio’s, akkoordstructuren en andere technische oefeningen die helpen om flexibiliteit, kracht en controle in de vingers op te bouwen. Daarnaast begeleid ik leerlingen bij het correct lezen van noten, ritmebegrip, dynamiek, frasering en muzikale expressie.

Ik ontwikkel en gebruik ook aangepast lesmateriaal en oefeningen die aansluiten bij het niveau en de vooruitgang van de leerling. Door regelmatig de oefeningen en technieken na te kijken en bij te sturen, zorg ik ervoor dat leerlingen een solide technische en muzikale basis opbouwen.

Naast het leren spelen van bestaande muziekstukken besteed ik ook aandacht aan het begrijpen van muziek. Daarom krijgen leerlingen in mijn lessen ook elementen van muziektheorie mee, zodat ze beter begrijpen hoe muziek is opgebouwd. Dit helpt hen om zelfstandiger te oefenen, sneller nieuwe muziek te leren en een dieper inzicht in muziek te ontwikkelen.

Mijn doel als pianolerares is om een inspirerende leeromgeving te creëren waarin leerlingen zich muzikaal kunnen ontwikkelen, hun creativiteit kunnen ontdekken en stap voor stap kunnen groeien als muzikant. Pianospelen is niet alleen een technische vaardigheid, maar ook een kunstvorm waarmee mensen emoties, ideeën en verhalen kunnen uitdrukken. Daarom probeer ik in mijn lessen altijd techniek, kennis en muzikale beleving met elkaar te verbinden.
verified badge
Ben je verliefd op het geluid van de cello, maar heb je nooit de moed gehad om te beginnen spelen?
Speel je cello als amateur en heb je nu een expert nodig om je te begeleiden?
Wil je je cello- en muzikale vaardigheden ontwikkelen en verbeteren?
Heb je versterkende lessen nodig?
Wil je je voorbereiden op toelatingsexamens voor het conservatorium?
Wil je graag meedoen met een jeugdorkest en heb je hulp nodig om je voor te bereiden op audities?
...
Dit zijn de privé-cello lessen waar je naar op zoek was!

Mijn naam is Miriam, ik ben afgestudeerd in de Master of Classical Music aan KASK & Conservatorium in Gent en momenteel studeer ik een Postgraduaat in Musical Performance Practice.
Ik geef al 10 jaar cello les aan kinderen, tieners en volwassenen, en heb daardoor de nodige ervaring opgedaan om me aan te passen aan de verschillende en persoonlijke behoeften en doelstellingen van elke student. Mijn lesmethode richt zich op het creëren van een vriendelijke en ontspannen omgeving (wat niet betekent dat het onverschillig is!) waarin studenten zich zelfverzekerd voelen om hun eigen ideeën en zorgen te uiten. In mijn lessen richt ik me op technische en posturale vragen, maar we reflecteren ook samen over de muziek, omdat ik wil dat mijn studenten hun eigen muzikale ideeën ontwikkelen en niet alleen de leraar imiteren.

Neem nu contact met me op om je eerste les in te plannen en zet de eerste stap richting je muzikale aspiraties! :)
verified badge
Bij pianoles gebruiken wij de boekmethode van Hal Leonard (Kinderen onder 8 het Les- en Speelboek).
Alles wordt stap voor stap uitgelegd en gaandeweg leer je noten lezen en piano leren kennen.

Kijk in het begin samen naar wat voor jou belangrijk is. Welke doelen wil je stellen en wat voelt haalbaar en comfortabel?
We stellen lange termijn doelen van bijvoorbeeld een jaar. Helemaal afgestemd op waar jij nu staat.

Tijdens de lessen ben ik geduldig, motiverend, aanmoedigend en complimenterend. Ik geef aan wat er beter kan, en let ook op hoe je makkelijker kunt spelen. En nog veel meer. Afgestemd op uw behoeften en wensen.
verified badge
Ik ben een Spaanse pianist en componist (MMus afgestudeerd aan Codarts Rotterdam in beide richtingen) met al veel jaren leservaring, en ook zeer actief op het gebied van optredens in diverse contexten.

Ik geef privé-pianolessen voor alle niveaus en stijlen (klassiek, jazz, latin, new age, pop...), en ook muziektheorie-, compositie- en improvisatielessen. Mijn lessen onderscheiden zich door hun dynamiek, praktische aanpak en aanpassing aan de behoeften en interesses van de student.

De lessen (live of online) vinden plaats in mijn studio naast de Maastunnel, waar ik een premium stage piano en een top-kwaliteit webcam setup heb.

Ik spreek Nederlands op gemiddeld niveau, dat met de dag beter wordt.
verified badge
Eyal heeft de afgelopen 15 jaar honderden studenten les gegeven in zowel gitaar als piano, naast muziektheorie en compositie. Naast zijn formele muziekopleiding (een bachelor compositie, een lerarendiploma van de muziekacademie in Jeruzalem en een master compositie van Codarts, Rotterdam), heeft Eyal ervaring opgedaan in een breed scala aan verschillende muziekstijlen, waaronder rock, blues, jazz, klassieke muziek, elektronische muziek en hedendaagse muziek, waarop hij zijn rijke aanpak baseert die voor elke student afzonderlijk kan worden aangepast.

Solo's, akkoorden, improvisaties, zware distortion of akoestische gitaar, spelen op een feestje of op podia springen, noten lezen of op gehoor spelen. Misschien weet je precies wat je wilt, maar misschien weet je het nog niet zeker. Volgens Eyal is het de taak van de leraar om je te helpen dat te ontdekken en je door je persoonlijke proces te begeleiden.

Johann Sebastian Bach of John Lennon? Sergei Rachmaninoff of Freddie Mercury? Regina Spektor? Nina simone? Misschien Wolfgang Amadeus Mozart? Complexe harmonieën of eenvoudige melodieën? Klassieke stukken of moderne melodieën? Het enige juiste antwoord is wat jij interessant vindt.
verified badge
Heb je ooit naar een muziekstuk geluisterd en wilde je er meer over weten?

Ik bied gepersonaliseerde muzieklessen aan, waarbij JIJ beslist wat je wilt ontdekken! Of je nu nieuwsgierig bent naar harmonie, ritme, muziekstijlen van over de hele wereld of een ander concept, ik zal elke les afstemmen op jouw interesses. En als er een onderwerp is waar ik nog niet bekend mee ben, neem ik de tijd om het te leren en de les speciaal voor jou voor te bereiden.

Of, als u dat liever doet, kunt u een begeleide introductie tot muziek volgen, waarbij u essentiële concepten verkent aan de hand van zorgvuldig geselecteerde luistervoorbeelden van over de hele wereld.
verified badge
Heb je moeite met noten lezen? Hoor je graag muziek, maar snap je niets van maatsoorten, toonsoorten of akkoorden? Muziektheorie klinkt vaak abstract, maar met de juiste uitleg en concrete voorbeelden wordt het ineens een stuk logischer, en zelfs leuk :)

Voor wie?
- Beginnende of gevorderde muzikanten die beter willen begrijpen wat ze doen.
- Leerlingen die zich voorbereiden op muziektheorie-examens (bv. muziekschool, toelatingsproeven).
- Zelfstandige artiesten/producers die hun muzikale kennis willen verdiepen.
- Iedereen die nieuwsgierig is naar de taal achter muziek.

Wat mag je verwachten?
- Heldere uitleg, op jouw tempo.
- Theorie meteen toepasbaar gemaakt met voorbeelden aan de piano.
- Extra aandacht voor inzicht in plaats van droge regels uit het hoofd leren.
- Bijles volledig afgestemd op jouw niveau en doel (klassiek, pop, songwriting, productie, ...).

Over mij
Ik behaalde een diploma in graad 8 muziektheorie en ook graad 8 piano bij de Royal Schools of Music. Daarbovenop heb ik ook een diploma in audio-engineering van het Hofa college. Ik ben zelf actief als muziekartiest en producer. Dankzij die combinatie van klassieke scholing en praktijkervaring weet ik hoe belangrijk het is om theorie begrijpelijk, concreet en muzikaal te maken. Ik gebruik mijn eigen piano tijdens de lessen om alles visueel en auditief te verduidelijken.

Mogelijke onderwerpen:
- Noten leren lezen.
- Toonladders, akkoorden & harmonie.
- Vormleer en analyse (klassiek of pop).
- Ritmiek, maatsoorten & tempo.
- Muziektheorie voor producers/songwriters.
- Songwriting.
- Voorbereiding op examens of toelatingsproeven.

Praktisch
- 1-op-1 les, online of live (als je niet te ver woont).
- Ik voorzie materiaal, of we werken met wat jij nodig hebt.
- Geen voorkennis vereist. Lessen aangepast aan jouw niveau.

🎶 Stuur gerust een berichtje met je vragen of doelen. Dan bekijken we samen hoe ik je het beste kan helpen.
verified badge
Hallo! Ik ben Didac Barber, een professionele concertpianist en ervaren docent uit Spanje, nu woonachtig in Nederland.

Ik behaalde een master in pianospel aan The Hartt School (VS) en volgde mijn opleiding aan ESMUC Barcelona, waar ik les kreeg van internationale toppianisten zoals Adolf Pla en Luiz de Moura Castro. Ik heb opgetreden in heel Europa, de VS en Azië en geef al meer dan 15 jaar pianoles – op conservatoria, in privéstudio's en internationaal online.

Mijn passie ligt niet alleen in presteren, maar ook in het helpen van leerlingen om te ontdekken waartoe ze in staat zijn. Ik ben toegewijd, empathisch en geduldig – en ik wil dat jij net zoveel van je leertraject geniet als ik ervan geniet door het te delen.

Elke student is anders, en dat geldt ook voor mijn lessen.
Of je nu net begint of je al aan het voorbereiden bent op audities of optredens: ik pas de lessen aan op jouw doelen, uitdagingen en muzieksmaak.

Wij kunnen op een persoonlijke en motiverende manier werken aan:
* Techniek en geluidsproductie
* Repertoire (klassiek, hedendaags, filmmuziek, etc.)
* Muzikale expressie en interpretatie
* Voorbereiding op optredens (concerten, examens, audities)
* Oefen strategieën en bouw zelfvertrouwen op


Ik help je graag om de beste pianist te worden die je kunt zijn. Of dat nu betekent dat je Bach onder de knie wilt krijgen of eindelijk je favoriete stuk vol zelfvertrouwen wilt spelen.

De lessen vinden plaats bij de studenten thuis of online en worden gegeven in het Engels, Spaans of Catalaans. Helaas is er op dit moment nog geen Nederlandstalige cursus beschikbaar.

Stuur me gerust een berichtje als je vragen hebt. Ik hoor graag over je muzikale doelen en help je ze te bereiken.
Laten we samen muziek maken!
— Didac 🎶
verified badge
Wil je al langer piano leren spelen, of wil je je kind piano leren spelen? Mijn naam is Faye, ik speel al piano sinds mijn zesde en ben altijd al heel gepassioneerd geweest over muziek.

Ik geef les aan kinderen en volwassenen, van beginners tot gevorderden. Stijlen: pop, wereldmuziek, improvisatie en klassieke muziek. De lessen vormen een goede muzikale basis voor elke stijl die je verder wilt ontwikkelen.

Mijn methode is erop gericht om aan te sluiten bij de behoeften van de student, zodat de lessen boeiend en gestructureerd zijn en aansluiten bij de natuurlijke nieuwsgierigheid en mogelijkheden van de studenten.
Het legt ook veel nadruk op het ontwikkelen van de algemene muzikale vaardigheden van de leerlingen, zoals het internaliseren van klank en ritme.

Muziek maken is iets om van te genieten en te beleven, naast de oefening die nodig is om de kunst van het pianospelen te perfectioneren. De inhoud van de lessen is er altijd op gericht om deze denkwijze te weerspiegelen, zodat een leerling zelfstandig vloeiend en in staat is om niet alleen te imiteren en te oefenen, maar de muziek ook echt te ervaren, te begrijpen, te voelen en ervan te genieten gedurende het leerproces.


Ook:
Gehoortraining
Improvisatie
Pianobegeleiding
Elektronische toetsenborden
Muziektheorie (van beginners tot gevorderden)

Muzikale training:
De Kodály-methode in combinatie met toegepaste moderne pedagogische methoden.


Locatie: Online

Taal: Engels


Lesbeleid:

Huisdieren, indien aanwezig, moeten tijdens de les in een aparte ruimte verblijven.
Volg de annuleringsvoorwaarden van Apprentus.

Onderwijs:
Piano- en compositiestudies
Codarts Conservatorium Rotterdam

Ervaring van docenten:
6 jaar pianoles in de stijlen pop, wereldmuziek en klassiek, zowel voor kinderen als volwassenen.
verified badge
Ik geef op maat gemaakte pianolessen waarin ik ook aandacht besteed aan muziektheorie en muziek literatuur om de muziek te kunnen begrijpen. Omdat plezier vooropstaat, duiken we hier pas echt diep in als de leerling dat zelf wil. Daarnaast vind ik het belangrijk om samen te ontdekken welke leermethode het beste bij de leerling past.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Luba