facebook
favorite button
member since icon
Sinds september 2025
Leraar sinds september 2025
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Excel, tabellen maken uit elke bron, wiskunde gebruiken etc.
course price icon
Van 19 € /h
arrow icon
Excel wordt veel gebruikt in het dagelijks werk. Het is een fantastische tool als je weet hoe je ermee moet werken. Anders kost het je alleen maar veel tijd. Ik leer je alles wat Excel te bieden heeft en hoe je ermee moet werken. Ik kan je ook helpen bij het vinden van fouten in gegevens.
Locatie
location type icon
Online vanuit België
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Duur
60 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Nederlands
Spaans
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Zoals je weet is Engels spreken essentieel, vooral als je in het buitenland bent en de lokale taal niet spreekt. Of je nu met de basis begint of je spreekvaardigheid wilt verbeteren, ik help je graag bij elke stap!

Ik ben een ervaren docent Frans en geef ook les in Engels, Armeens en Russisch. In mijn lessen concentreer ik me op grammatica, maar besteed ik ook veel aandacht aan spreken en het opbouwen van zelfvertrouwen in echte communicatie.

Ik sta bekend om mijn geduld, vriendelijkheid en behulpzaamheid. Ik zorg er altijd voor dat mijn studenten zich op hun gemak voelen en gemotiveerd zijn om te leren.

De lessen zijn online.
Laten we samen aan je taalreis beginnen. Ik kijk ernaar uit jullie te ontmoeten, mijn lieve studenten! 🌟
verified badge
Frans-Belgische docent geeft (ook in het nederlands!), voor secundair en hoger, privélessen wiskunde (inclusief financiën), kansrekening en statistiek, natuurkunde/scheikunde/bio (voor natuurkunde/scheikunde/bio: alleen secundair niveau, tot 'in 5de Belg), Gaat, indien nodig, naar uw huis (Brussel + Waals en Vlaams-Brabant), voor dan minimum 2 uur. Geweldige ervaring en veel oefeningen! Mogelijkheid tot leren op afstand (Skype, Facebook, enz.). Voor Frankrijk: alleen cursussen voor afstandsonderwijs.

Voor wiskunde in het bijzonder: ik geef veel lessen (voor alle middelbare scholen tot wiskunde 6 en hoger) over factorisatie, 1e en 2e graads vergelijkingen (met studie van parabolen), limieten, afgeleiden, integralen, exponentiëlen en logaritmen, en trigonometrie . Ook word ik af en toe ingeschakeld voor analytische meetkunde in de ruimte (vergelijkingen van lijnen en vlakken).

In statistiek en waarschijnlijkheden: beschrijvende en inferentiële statistiek (univariate en bivariate) (met betrouwbaarheidsintervallen en hypothesetoetsen), voor secundair en hoger onderwijs.
verified badge
Ik ben gespecialiseerd (> 5 jaar ervaring) in het begeleiden van wiskunde voor school (elk niveau, maar bij voorkeur op een hoger niveau), inclusief competitieve examens zoals de SAT, GRE, GMAT en de IIT-JEE.

Deze les is bedoeld om te trainen
1) middelbare scholieren die VWO of een IB-curriculum volgen, die problemen hebben met het volgen van wiskunde op school of universiteit,
2) Iedereen die het VWO Math-A / B / C toelatingsexamen wil afleggen bij Boswell of CCVX en daarvoor wil trainen.

Persoonlijk ben ik momenteel werkzaam als kwantitatieve onderzoeker van aandelenmarkten, en daarom is analytische wiskunde ook een deel van mijn werk.

De lessen kunnen streng of mild zijn, afhankelijk van de student. Er wordt periodiek huiswerk gegeven en ik zorg ervoor dat de leerling zijn/haar gewenste doelen behaalt.
verified badge
*Let op: Mijn beschikbaarheid op Apprentus is mogelijk niet actueel. Neem contact met mij op om mijn huidige beschikbaarheid te controleren.

Wiskundecursus (met name vanuit het perspectief van toelatingsexamens) gegeven door een afgestudeerde ingenieur met meer dan 14 jaar ervaring in het lesgeven in wiskunde tot en met bachelorniveau. Ik heb ook meer dan 3 jaar ervaring in het lesgeven en begeleiden van gestandaardiseerde tests zoals de GRE en SAT. Ik kan je helpen deze gestandaardiseerde cursussen (GRE, SAT en zelfs TOEFL) effectiever te leren.

Ik bied wiskundelessen voor studenten van verschillende niveaus, waaronder bachelorstudenten, IB-studenten (Math SL en Math HL), A-niveau studenten, Europese S6- en S7-studenten, GCSE-studenten en IGCSE-studenten.

Ik geef ook wetenschappelijke cursussen in natuurkunde en scheikunde voor studenten tot het Europese hoger secundair niveau, evenals voor IB- en A-niveau studenten. Daarnaast bied ik biologielessen aan voor studenten tot het Europees secundair niveau, GCSE-niveau en IGCSE-niveau.

Momenteel geef ik les aan een divers scala aan studenten, waaronder:
- GCSE-studenten
- IGCSE-studenten
- IB-studenten
- Europese scholieren
- Studenten op AS/A-niveau
- Lycée Vauban-studenten
- Studenten Atheneum van Luxemburg

Ik geef ook huiswerkhulp aan scholieren, en de voortgang van studenten kan worden beoordeeld door middel van periodieke tests volgens de eisen van ouders of de studenten zelf.

Opmerking:
Houd er rekening mee dat hoewel sommige van mijn studenten cursussen in het Frans, Duits of Zweeds hebben gegeven, mijn primaire onderwijstaal Engels is. Aangezien het onderwerp wiskunde is, is het over het algemeen gemakkelijk om de taak te begrijpen en ik leg de antwoorden in het Engels uit.
verified badge
Ervaren en geduldige wiskundedocent.

Mijn bijles wordt aangepast aan het niveau en de doelstellingen van de leerling. Of je nu wiskunde moet leren voor je studie, of gewoon meer wilt weten over het onderwerp, ik help je graag om je begrip en vaardigheden te verbeteren.

Mogelijke onderwerpen omvatten, maar zijn niet beperkt tot:
Wiskunde op de middelbare school
Lineaire algebra
Combinatoriek
rekening


Kan ook lessen wiskundige logica en formele logica aanbieden voor afgestudeerde studenten informatica.
verified badge
Welkom bij mijn Foundation Course in Science and Maths, speciaal ontworpen voor basisschool-, middelbare- en middelbareschoolleerlingen in Amsterdam. Deze cursus is erop gericht om een sterke basis te leggen in deze cruciale vakken, zodat leerlingen academisch uitblinken en een oprechte liefde voor leren ontwikkelen.

Mijn onderwijsaanpak is gericht op het leuk en boeiend maken van leren. Ik integreer interactieve activiteiten en praktische experimenten om concepten uit de wetenschap en wiskunde tot leven te brengen. Door studenten te betrekken bij deze dynamische leerervaringen, streef ik ernaar om abstracte concepten om te zetten in tastbaar begrip. Elke sessie is zorgvuldig ontworpen om studenten geïnteresseerd en gemotiveerd te houden, vermoeidheid te minimaliseren en het behoud te maximaliseren.

Ik geloof in het vereenvoudigen van complexe onderwerpen, door ze op te delen in makkelijk te begrijpen segmenten. Deze aanpak helpt studenten om uitdagende concepten met gemak te begrijpen en te onthouden. Technieken zoals geheugensteuntjes, visuele hulpmiddelen en voorbeelden uit het echte leven zijn integraal aan mijn methode, waardoor formules en concepten niet alleen worden onthouden, maar ook echt worden begrepen.

Regelmatige beoordelingen worden uitgevoerd om de voortgang van de student te volgen en gebieden te identificeren die verbetering behoeven. Deze tests bereiden studenten ook voor op hun schoolexamens, wat uiteindelijk hun zelfvertrouwen vergroot. Ik begrijp hoe belangrijk het is om ouders geïnformeerd en betrokken te houden bij de academische reis van hun kind. Daarom verstrek ik wekelijkse rapporten met daarin de voortgang, sterke punten en verbeterpunten van hun kind. Deze continue feedbackloop zorgt ervoor dat ouders op de hoogte zijn van de ontwikkeling van hun kind en hun leren thuis kunnen ondersteunen.

Bemoedigende woorden en positieve feedback zijn integraal onderdeel van mijn lesmethode. Ik streef ernaar het zelfvertrouwen van studenten op te bouwen en een liefde voor leren bij te brengen door middel van positieve bekrachtiging. Door haalbare doelen te stellen voor elke student, vier ik hun successen en motiveer ik ze om te streven naar uitmuntendheid. Deze doelgerichte aanpak stimuleert niet alleen academisch succes, maar bevordert ook een gevoel van voldoening en eigenwaarde.

Als tutor haal ik voldoening uit het zien van mijn studenten die uitblinken en hun volledige potentieel bereiken. Mijn ultieme doel is om studenten te voorzien van de kennis en vaardigheden die ze nodig hebben om te slagen in wetenschap en wiskunde. Ik ben altijd beschikbaar om mijn studenten te ondersteunen en bied indien nodig extra hulp en middelen om hun succes te verzekeren.

Ik bevorder een open omgeving waarin studenten zich op hun gemak voelen om vragen te stellen, hoe simpel ze ook lijken. Deze nieuwsgierigheid leidt tot dieper begrip en moedigt een proactieve benadering van leren aan. Door spelletjes, puzzels en interessante activiteiten op te nemen, zorg ik ervoor dat leren leuk en boeiend blijft, waardoor studenten enthousiast blijven over de onderwerpen.

Doe mee met mijn Foundation Course in Science and Maths en zie hoe uw kind een sterke basis, zelfvertrouwen en een oprechte liefde voor deze essentiële vakken ontwikkelt. Laten we samenwerken om academische excellentie te bereiken en leren een leuke en lonende ervaring te maken. "Excel in Subjects, Soar in Confidence!"
verified badge
Hallo daar!

Over mij:
Ik ben Shrika, een voormalig IB-student die ik in 2024 heb afgerond. Van de zes vakken die ik heb gevolgd, ben ik het meest gespecialiseerd in wiskunde, gevolgd door aardrijkskunde op hoger niveau. Momenteel studeer ik Data Science aan de Technische Universiteit Eindhoven.

Wat ik aanbied:
Gezien de uitdagende wiskunde die ik tijdens mijn IB-jaren en mijn huidige universitaire opleiding ben tegengekomen, ben ik zeer vertrouwd met wiskunde en wil ik graag wiskundelessen geven aan mensen die specifiek in het IB-curriculum zitten. Ik kan lessen verzorgen voor leerlingen van de wiskundeopleidingen AISL, AASL en AAHL. Vanwege de aard van de cursus ben ik natuurlijk ook bekwaam in het lesgeven aan jongere leerlingen, zoals leerlingen van de basisschool of middelbare school, aangezien IB een vak is voor middelbare scholieren.

Wat de cursus biedt:
Zoals ik in het vorige gedeelte al aangaf, wordt de cursus op maat gemaakt voor de student zelf. IB-studenten hoeven zich geen zorgen te maken, want ik heb al materiaal en lessen voorbereid. Als je een student bent die het IB-curriculum niet volgt, maar mij een wiskundeboek kunt geven waaruit ik les kan geven, is dat ook mogelijk! Neem gerust contact met me op om de details te bespreken!
verified badge
Deze cursus is bedoeld voor leerlingen in het basisonderwijs, voortgezet onderwijs en zelfs aan de universiteit die ondersteuning nodig hebben bij hun huiswerk, hun lessen beter willen begrijpen of zich willen voorbereiden op examens.

Ik bied persoonlijke begeleiding in een vriendelijke en ondersteunende omgeving om studenten te helpen:

Begrijp instructies en voltooi oefeningen

Moeilijke concepten herhalen en versterken

Ontwikkel effectieve studiegewoonten

Vertrouwen opbouwen en onafhankelijker worden

📚 Ik kan helpen met verschillende vakken (talen, geesteswetenschappen, etc.), afhankelijk van het niveau.

💡 Mijn doel: ervoor zorgen dat leerlingen zich nooit meer alleen voelen met hun huiswerk en dat ze weer plezier krijgen in leren.

Afhankelijk van uw voorkeur zijn de lessen fysiek of online beschikbaar.
Neem gerust contact met ons op om uw specifieke behoeften of die van uw kind te bespreken!


Deze cursus is bedoeld voor leerlingen van de basisschool, middelbare school of universiteit die ondersteuning nodig hebben bij het maken van hun huiswerk, het beter begrijpen van de lessen of het voorbereiden op een examen.

Ik bied op maat gemaakte begeleiding, in een zorgzame en aanmoedigende sfeer, voor:

De instructies en oefeningen begrijpen

Begrippen die niet zijn verworven, herzien

Effectieve werkmethoden ontwikkelen

Verwerf autonomie en zelfvertrouwen

📚 Ik kan lesgeven in verschillende vakken (talen, geesteswetenschappen, etc.), afhankelijk van het niveau.

💡 Mijn doel: dat de leerling zich nooit meer alleen voelt als het om zijn huiswerk gaat en dat hij weer plezier in leren krijgt.

Cursussen zijn beschikbaar in persoon of online, afhankelijk van uw voorkeuren.
Neem gerust contact met mij op om de specifieke behoeften van uw kind te bespreken!
verified badge
Hulp nodig bij wiskunde of biologie? Als biomedisch wetenschapper met een doctoraat in geneeskunde en gezondheidswetenschappen, help ik graag jong en oud om de leerstof beter te begrijpen en met meer vertrouwen te leren. We werken op jouw tempo en op een manier die bij jou past.

Hoe verloopt een les?
Tijdens de eerste sessie bekijken we samen waar de grootste moeilijkheden liggen. Van daaruit bouwen we stapsgewijs verder. Ik moedig aan om veel vragen te stellen en geef praktische tips en strategieën om efficiënter te leren.

We maken samen oefeningen, bespreken voorbeelden en werken daarna met extra uitdagingen om het inzicht te verdiepen. Zo zorg ik ervoor dat je goed voorbereid bent op je toets of examens.

Een positieve leerervaring
Leren mag best aangenaam zijn. Met een geduldige, motiverende en duidelijke aanpak zorg ik voor een ontspannen sfeer waarin fouten maken mag en geen enkele vraag te veel is. Want daar leer je juist het meest van.

Interesse?
Neem gerust contact op voor meer informatie of om een eerste les af te spreken. Ik help je graag verder!
verified badge
Ik geef privélessen wiskunde voor alle niveaus, van de middelbare school (eerste tot en met laatste jaar) tot en met de universiteit (bacheloropleiding).

Ik ben een ingenieur in de informatica en toegepaste wiskunde (gepromoveerd in de toegepaste wiskunde) en volg momenteel een masteropleiding in de wiskunde. Daarnaast heb ik mijn lerarenopleiding (agrégation) afgerond en wiskunde gedoceerd aan het Collège Saint-Pierre (Uccle) en aan twee Europese scholen, in het Frans.

Ik heb het officiële certificaat waarmee ik in het Frans les mag geven. Hoewel Nederlands mijn moedertaal is, kan ik dus zonder problemen in het Frans (en ook in het Engels) lesgeven.

Mijn doel is niet alleen om te helpen bij het oplossen van opgaven, maar om wiskunde echt begrijpelijk te maken. Ik besteed bijzondere aandacht aan de structuur van de redenering, de helderheid van de uitleg en de stapsgewijze aanpak.

Ik help met name leerlingen en studenten die:
– willen hun basis versterken
– gebrek aan zelfvertrouwen in wiskunde
– bereiden zich voor op een examen of de overstap naar het hoger onderwijs
– willen hun begrip verdiepen

Mijn methode is gebaseerd op eenvoudige, duidelijke uitleg, aangepast aan het niveau van de student, en zorgvuldig gekozen oefeningen om autonomie, zelfvertrouwen en werkmethoden te ontwikkelen.

Voor online cursussen gebruik ik een grafische tablet met een stylus, waarmee ik kan schrijven alsof het een whiteboard is. De student kan dit in realtime zien via schermdeling.
verified badge
Ik ben Docente Economie. Ik help je graag om het vak beter te begrijpen. Stuur mij een bericht en dan kijken we samen hoe ik je kan helpen. Ik kan lesgeven op verschillende niveaus: Vmbo, Havo en VWO. Klassen 1 t/m 4 .
Eindexamenvoorbereiding is ook mogelijk.
verified badge
Ik geef bijles in wiskunde en wetenschappen en help leerlingen om de leerstof op een duidelijke en begrijpelijke manier onder de knie te krijgen. We bekijken eerst samen welke onderwerpen moeilijk zijn en werken daarna stap voor stap aan oefeningen en inzicht. Ik pas mijn uitleg aan aan het niveau en tempo van de leerling, zodat we gericht kunnen werken aan meer vertrouwen en betere resultaten.
verified badge
Ik geef les in de volgende vakken: Wiskunde A/B/C, Natuurkunde, Scheikunde, Aardrijksunde, (Bedrijfs)economie en Engels.
Ik heb zelf ook voor de klas gestaan en daarnaast ook 1-op-1 bijles gegeven dus weet dat voor elke leerling een andere methode mogelijk beter werkt, dus dat gaan we dan samen ontdekken. Verder vind ik het leuk om alle niveaus en leeftijden te helpen! Ik zou vooraf willen weten waar je vragen over hebt zodat ik dit van te voren vast kan voorbereiden om zo de lestijd zo effectief mogelijk te benutten en dat we niet jouw tijd zitten te verdoen ;)

Nog iets over mij: Ik ben Mette, 22 jaar en zit momenteel in mijn laatste fase van de Bachelor Werktuigbouwkunde aan de Technische Universiteit Delft. Ik ben daarvoor nu een half jaar in Lissabon vakken aan het volgen en heb het enorm naar mijn zin hier :) Hopelijk zien we elkaar snel!
verified badge
Ik ben Lisa en geef online bijles in wiskunde, chemie, fysica en biologie. Ik vind het belangrijk dat leerlingen niet alleen oefeningen kunnen oplossen, maar ook begrijpen waarom ze een bepaalde methode gebruiken.
Tijdens de lessen bekijken we samen waar de moeilijkheden liggen en werken we stap voor stap aan de leerstof. We kunnen bijvoorbeeld oefeningen maken, moeilijke concepten opnieuw uitleggen of samen voorbereiden op een toets of examen.

De lessen worden aangepast aan het niveau en de noden van de leerling.

📚 Online
verified badge
Hoi! Ik ben een 17-jarige student uit Spanje en ik wil later graag leraar worden. Ik vind het leuk om met kinderen te werken en hen te helpen met school.

Ik geef online hulp bij **begrijpend lezen**, bijvoorbeeld met teksten en opdrachten van Nieuwsbegrip. We kunnen samen teksten lezen, moeilijke woorden bespreken, vragen beantwoorden en oefenen met het begrijpen van de belangrijkste informatie.

De lessen zijn rustig en aangepast aan het niveau en de leeftijd van ieder kind. Mijn doel is om kinderen meer zelfvertrouwen te geven bij begrijpend lezen en schoolwerk. 😊
message icon
Contacteer Evelien
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Zoals je weet is Engels spreken essentieel, vooral als je in het buitenland bent en de lokale taal niet spreekt. Of je nu met de basis begint of je spreekvaardigheid wilt verbeteren, ik help je graag bij elke stap!

Ik ben een ervaren docent Frans en geef ook les in Engels, Armeens en Russisch. In mijn lessen concentreer ik me op grammatica, maar besteed ik ook veel aandacht aan spreken en het opbouwen van zelfvertrouwen in echte communicatie.

Ik sta bekend om mijn geduld, vriendelijkheid en behulpzaamheid. Ik zorg er altijd voor dat mijn studenten zich op hun gemak voelen en gemotiveerd zijn om te leren.

De lessen zijn online.
Laten we samen aan je taalreis beginnen. Ik kijk ernaar uit jullie te ontmoeten, mijn lieve studenten! 🌟
verified badge
Frans-Belgische docent geeft (ook in het nederlands!), voor secundair en hoger, privélessen wiskunde (inclusief financiën), kansrekening en statistiek, natuurkunde/scheikunde/bio (voor natuurkunde/scheikunde/bio: alleen secundair niveau, tot 'in 5de Belg), Gaat, indien nodig, naar uw huis (Brussel + Waals en Vlaams-Brabant), voor dan minimum 2 uur. Geweldige ervaring en veel oefeningen! Mogelijkheid tot leren op afstand (Skype, Facebook, enz.). Voor Frankrijk: alleen cursussen voor afstandsonderwijs.

Voor wiskunde in het bijzonder: ik geef veel lessen (voor alle middelbare scholen tot wiskunde 6 en hoger) over factorisatie, 1e en 2e graads vergelijkingen (met studie van parabolen), limieten, afgeleiden, integralen, exponentiëlen en logaritmen, en trigonometrie . Ook word ik af en toe ingeschakeld voor analytische meetkunde in de ruimte (vergelijkingen van lijnen en vlakken).

In statistiek en waarschijnlijkheden: beschrijvende en inferentiële statistiek (univariate en bivariate) (met betrouwbaarheidsintervallen en hypothesetoetsen), voor secundair en hoger onderwijs.
verified badge
Ik ben gespecialiseerd (> 5 jaar ervaring) in het begeleiden van wiskunde voor school (elk niveau, maar bij voorkeur op een hoger niveau), inclusief competitieve examens zoals de SAT, GRE, GMAT en de IIT-JEE.

Deze les is bedoeld om te trainen
1) middelbare scholieren die VWO of een IB-curriculum volgen, die problemen hebben met het volgen van wiskunde op school of universiteit,
2) Iedereen die het VWO Math-A / B / C toelatingsexamen wil afleggen bij Boswell of CCVX en daarvoor wil trainen.

Persoonlijk ben ik momenteel werkzaam als kwantitatieve onderzoeker van aandelenmarkten, en daarom is analytische wiskunde ook een deel van mijn werk.

De lessen kunnen streng of mild zijn, afhankelijk van de student. Er wordt periodiek huiswerk gegeven en ik zorg ervoor dat de leerling zijn/haar gewenste doelen behaalt.
verified badge
*Let op: Mijn beschikbaarheid op Apprentus is mogelijk niet actueel. Neem contact met mij op om mijn huidige beschikbaarheid te controleren.

Wiskundecursus (met name vanuit het perspectief van toelatingsexamens) gegeven door een afgestudeerde ingenieur met meer dan 14 jaar ervaring in het lesgeven in wiskunde tot en met bachelorniveau. Ik heb ook meer dan 3 jaar ervaring in het lesgeven en begeleiden van gestandaardiseerde tests zoals de GRE en SAT. Ik kan je helpen deze gestandaardiseerde cursussen (GRE, SAT en zelfs TOEFL) effectiever te leren.

Ik bied wiskundelessen voor studenten van verschillende niveaus, waaronder bachelorstudenten, IB-studenten (Math SL en Math HL), A-niveau studenten, Europese S6- en S7-studenten, GCSE-studenten en IGCSE-studenten.

Ik geef ook wetenschappelijke cursussen in natuurkunde en scheikunde voor studenten tot het Europese hoger secundair niveau, evenals voor IB- en A-niveau studenten. Daarnaast bied ik biologielessen aan voor studenten tot het Europees secundair niveau, GCSE-niveau en IGCSE-niveau.

Momenteel geef ik les aan een divers scala aan studenten, waaronder:
- GCSE-studenten
- IGCSE-studenten
- IB-studenten
- Europese scholieren
- Studenten op AS/A-niveau
- Lycée Vauban-studenten
- Studenten Atheneum van Luxemburg

Ik geef ook huiswerkhulp aan scholieren, en de voortgang van studenten kan worden beoordeeld door middel van periodieke tests volgens de eisen van ouders of de studenten zelf.

Opmerking:
Houd er rekening mee dat hoewel sommige van mijn studenten cursussen in het Frans, Duits of Zweeds hebben gegeven, mijn primaire onderwijstaal Engels is. Aangezien het onderwerp wiskunde is, is het over het algemeen gemakkelijk om de taak te begrijpen en ik leg de antwoorden in het Engels uit.
verified badge
Ervaren en geduldige wiskundedocent.

Mijn bijles wordt aangepast aan het niveau en de doelstellingen van de leerling. Of je nu wiskunde moet leren voor je studie, of gewoon meer wilt weten over het onderwerp, ik help je graag om je begrip en vaardigheden te verbeteren.

Mogelijke onderwerpen omvatten, maar zijn niet beperkt tot:
Wiskunde op de middelbare school
Lineaire algebra
Combinatoriek
rekening


Kan ook lessen wiskundige logica en formele logica aanbieden voor afgestudeerde studenten informatica.
verified badge
Welkom bij mijn Foundation Course in Science and Maths, speciaal ontworpen voor basisschool-, middelbare- en middelbareschoolleerlingen in Amsterdam. Deze cursus is erop gericht om een sterke basis te leggen in deze cruciale vakken, zodat leerlingen academisch uitblinken en een oprechte liefde voor leren ontwikkelen.

Mijn onderwijsaanpak is gericht op het leuk en boeiend maken van leren. Ik integreer interactieve activiteiten en praktische experimenten om concepten uit de wetenschap en wiskunde tot leven te brengen. Door studenten te betrekken bij deze dynamische leerervaringen, streef ik ernaar om abstracte concepten om te zetten in tastbaar begrip. Elke sessie is zorgvuldig ontworpen om studenten geïnteresseerd en gemotiveerd te houden, vermoeidheid te minimaliseren en het behoud te maximaliseren.

Ik geloof in het vereenvoudigen van complexe onderwerpen, door ze op te delen in makkelijk te begrijpen segmenten. Deze aanpak helpt studenten om uitdagende concepten met gemak te begrijpen en te onthouden. Technieken zoals geheugensteuntjes, visuele hulpmiddelen en voorbeelden uit het echte leven zijn integraal aan mijn methode, waardoor formules en concepten niet alleen worden onthouden, maar ook echt worden begrepen.

Regelmatige beoordelingen worden uitgevoerd om de voortgang van de student te volgen en gebieden te identificeren die verbetering behoeven. Deze tests bereiden studenten ook voor op hun schoolexamens, wat uiteindelijk hun zelfvertrouwen vergroot. Ik begrijp hoe belangrijk het is om ouders geïnformeerd en betrokken te houden bij de academische reis van hun kind. Daarom verstrek ik wekelijkse rapporten met daarin de voortgang, sterke punten en verbeterpunten van hun kind. Deze continue feedbackloop zorgt ervoor dat ouders op de hoogte zijn van de ontwikkeling van hun kind en hun leren thuis kunnen ondersteunen.

Bemoedigende woorden en positieve feedback zijn integraal onderdeel van mijn lesmethode. Ik streef ernaar het zelfvertrouwen van studenten op te bouwen en een liefde voor leren bij te brengen door middel van positieve bekrachtiging. Door haalbare doelen te stellen voor elke student, vier ik hun successen en motiveer ik ze om te streven naar uitmuntendheid. Deze doelgerichte aanpak stimuleert niet alleen academisch succes, maar bevordert ook een gevoel van voldoening en eigenwaarde.

Als tutor haal ik voldoening uit het zien van mijn studenten die uitblinken en hun volledige potentieel bereiken. Mijn ultieme doel is om studenten te voorzien van de kennis en vaardigheden die ze nodig hebben om te slagen in wetenschap en wiskunde. Ik ben altijd beschikbaar om mijn studenten te ondersteunen en bied indien nodig extra hulp en middelen om hun succes te verzekeren.

Ik bevorder een open omgeving waarin studenten zich op hun gemak voelen om vragen te stellen, hoe simpel ze ook lijken. Deze nieuwsgierigheid leidt tot dieper begrip en moedigt een proactieve benadering van leren aan. Door spelletjes, puzzels en interessante activiteiten op te nemen, zorg ik ervoor dat leren leuk en boeiend blijft, waardoor studenten enthousiast blijven over de onderwerpen.

Doe mee met mijn Foundation Course in Science and Maths en zie hoe uw kind een sterke basis, zelfvertrouwen en een oprechte liefde voor deze essentiële vakken ontwikkelt. Laten we samenwerken om academische excellentie te bereiken en leren een leuke en lonende ervaring te maken. "Excel in Subjects, Soar in Confidence!"
verified badge
Hallo daar!

Over mij:
Ik ben Shrika, een voormalig IB-student die ik in 2024 heb afgerond. Van de zes vakken die ik heb gevolgd, ben ik het meest gespecialiseerd in wiskunde, gevolgd door aardrijkskunde op hoger niveau. Momenteel studeer ik Data Science aan de Technische Universiteit Eindhoven.

Wat ik aanbied:
Gezien de uitdagende wiskunde die ik tijdens mijn IB-jaren en mijn huidige universitaire opleiding ben tegengekomen, ben ik zeer vertrouwd met wiskunde en wil ik graag wiskundelessen geven aan mensen die specifiek in het IB-curriculum zitten. Ik kan lessen verzorgen voor leerlingen van de wiskundeopleidingen AISL, AASL en AAHL. Vanwege de aard van de cursus ben ik natuurlijk ook bekwaam in het lesgeven aan jongere leerlingen, zoals leerlingen van de basisschool of middelbare school, aangezien IB een vak is voor middelbare scholieren.

Wat de cursus biedt:
Zoals ik in het vorige gedeelte al aangaf, wordt de cursus op maat gemaakt voor de student zelf. IB-studenten hoeven zich geen zorgen te maken, want ik heb al materiaal en lessen voorbereid. Als je een student bent die het IB-curriculum niet volgt, maar mij een wiskundeboek kunt geven waaruit ik les kan geven, is dat ook mogelijk! Neem gerust contact met me op om de details te bespreken!
verified badge
Deze cursus is bedoeld voor leerlingen in het basisonderwijs, voortgezet onderwijs en zelfs aan de universiteit die ondersteuning nodig hebben bij hun huiswerk, hun lessen beter willen begrijpen of zich willen voorbereiden op examens.

Ik bied persoonlijke begeleiding in een vriendelijke en ondersteunende omgeving om studenten te helpen:

Begrijp instructies en voltooi oefeningen

Moeilijke concepten herhalen en versterken

Ontwikkel effectieve studiegewoonten

Vertrouwen opbouwen en onafhankelijker worden

📚 Ik kan helpen met verschillende vakken (talen, geesteswetenschappen, etc.), afhankelijk van het niveau.

💡 Mijn doel: ervoor zorgen dat leerlingen zich nooit meer alleen voelen met hun huiswerk en dat ze weer plezier krijgen in leren.

Afhankelijk van uw voorkeur zijn de lessen fysiek of online beschikbaar.
Neem gerust contact met ons op om uw specifieke behoeften of die van uw kind te bespreken!


Deze cursus is bedoeld voor leerlingen van de basisschool, middelbare school of universiteit die ondersteuning nodig hebben bij het maken van hun huiswerk, het beter begrijpen van de lessen of het voorbereiden op een examen.

Ik bied op maat gemaakte begeleiding, in een zorgzame en aanmoedigende sfeer, voor:

De instructies en oefeningen begrijpen

Begrippen die niet zijn verworven, herzien

Effectieve werkmethoden ontwikkelen

Verwerf autonomie en zelfvertrouwen

📚 Ik kan lesgeven in verschillende vakken (talen, geesteswetenschappen, etc.), afhankelijk van het niveau.

💡 Mijn doel: dat de leerling zich nooit meer alleen voelt als het om zijn huiswerk gaat en dat hij weer plezier in leren krijgt.

Cursussen zijn beschikbaar in persoon of online, afhankelijk van uw voorkeuren.
Neem gerust contact met mij op om de specifieke behoeften van uw kind te bespreken!
verified badge
Hulp nodig bij wiskunde of biologie? Als biomedisch wetenschapper met een doctoraat in geneeskunde en gezondheidswetenschappen, help ik graag jong en oud om de leerstof beter te begrijpen en met meer vertrouwen te leren. We werken op jouw tempo en op een manier die bij jou past.

Hoe verloopt een les?
Tijdens de eerste sessie bekijken we samen waar de grootste moeilijkheden liggen. Van daaruit bouwen we stapsgewijs verder. Ik moedig aan om veel vragen te stellen en geef praktische tips en strategieën om efficiënter te leren.

We maken samen oefeningen, bespreken voorbeelden en werken daarna met extra uitdagingen om het inzicht te verdiepen. Zo zorg ik ervoor dat je goed voorbereid bent op je toets of examens.

Een positieve leerervaring
Leren mag best aangenaam zijn. Met een geduldige, motiverende en duidelijke aanpak zorg ik voor een ontspannen sfeer waarin fouten maken mag en geen enkele vraag te veel is. Want daar leer je juist het meest van.

Interesse?
Neem gerust contact op voor meer informatie of om een eerste les af te spreken. Ik help je graag verder!
verified badge
Ik geef privélessen wiskunde voor alle niveaus, van de middelbare school (eerste tot en met laatste jaar) tot en met de universiteit (bacheloropleiding).

Ik ben een ingenieur in de informatica en toegepaste wiskunde (gepromoveerd in de toegepaste wiskunde) en volg momenteel een masteropleiding in de wiskunde. Daarnaast heb ik mijn lerarenopleiding (agrégation) afgerond en wiskunde gedoceerd aan het Collège Saint-Pierre (Uccle) en aan twee Europese scholen, in het Frans.

Ik heb het officiële certificaat waarmee ik in het Frans les mag geven. Hoewel Nederlands mijn moedertaal is, kan ik dus zonder problemen in het Frans (en ook in het Engels) lesgeven.

Mijn doel is niet alleen om te helpen bij het oplossen van opgaven, maar om wiskunde echt begrijpelijk te maken. Ik besteed bijzondere aandacht aan de structuur van de redenering, de helderheid van de uitleg en de stapsgewijze aanpak.

Ik help met name leerlingen en studenten die:
– willen hun basis versterken
– gebrek aan zelfvertrouwen in wiskunde
– bereiden zich voor op een examen of de overstap naar het hoger onderwijs
– willen hun begrip verdiepen

Mijn methode is gebaseerd op eenvoudige, duidelijke uitleg, aangepast aan het niveau van de student, en zorgvuldig gekozen oefeningen om autonomie, zelfvertrouwen en werkmethoden te ontwikkelen.

Voor online cursussen gebruik ik een grafische tablet met een stylus, waarmee ik kan schrijven alsof het een whiteboard is. De student kan dit in realtime zien via schermdeling.
verified badge
Ik ben Docente Economie. Ik help je graag om het vak beter te begrijpen. Stuur mij een bericht en dan kijken we samen hoe ik je kan helpen. Ik kan lesgeven op verschillende niveaus: Vmbo, Havo en VWO. Klassen 1 t/m 4 .
Eindexamenvoorbereiding is ook mogelijk.
verified badge
Ik geef bijles in wiskunde en wetenschappen en help leerlingen om de leerstof op een duidelijke en begrijpelijke manier onder de knie te krijgen. We bekijken eerst samen welke onderwerpen moeilijk zijn en werken daarna stap voor stap aan oefeningen en inzicht. Ik pas mijn uitleg aan aan het niveau en tempo van de leerling, zodat we gericht kunnen werken aan meer vertrouwen en betere resultaten.
verified badge
Ik geef les in de volgende vakken: Wiskunde A/B/C, Natuurkunde, Scheikunde, Aardrijksunde, (Bedrijfs)economie en Engels.
Ik heb zelf ook voor de klas gestaan en daarnaast ook 1-op-1 bijles gegeven dus weet dat voor elke leerling een andere methode mogelijk beter werkt, dus dat gaan we dan samen ontdekken. Verder vind ik het leuk om alle niveaus en leeftijden te helpen! Ik zou vooraf willen weten waar je vragen over hebt zodat ik dit van te voren vast kan voorbereiden om zo de lestijd zo effectief mogelijk te benutten en dat we niet jouw tijd zitten te verdoen ;)

Nog iets over mij: Ik ben Mette, 22 jaar en zit momenteel in mijn laatste fase van de Bachelor Werktuigbouwkunde aan de Technische Universiteit Delft. Ik ben daarvoor nu een half jaar in Lissabon vakken aan het volgen en heb het enorm naar mijn zin hier :) Hopelijk zien we elkaar snel!
verified badge
Ik ben Lisa en geef online bijles in wiskunde, chemie, fysica en biologie. Ik vind het belangrijk dat leerlingen niet alleen oefeningen kunnen oplossen, maar ook begrijpen waarom ze een bepaalde methode gebruiken.
Tijdens de lessen bekijken we samen waar de moeilijkheden liggen en werken we stap voor stap aan de leerstof. We kunnen bijvoorbeeld oefeningen maken, moeilijke concepten opnieuw uitleggen of samen voorbereiden op een toets of examen.

De lessen worden aangepast aan het niveau en de noden van de leerling.

📚 Online
verified badge
Hoi! Ik ben een 17-jarige student uit Spanje en ik wil later graag leraar worden. Ik vind het leuk om met kinderen te werken en hen te helpen met school.

Ik geef online hulp bij **begrijpend lezen**, bijvoorbeeld met teksten en opdrachten van Nieuwsbegrip. We kunnen samen teksten lezen, moeilijke woorden bespreken, vragen beantwoorden en oefenen met het begrijpen van de belangrijkste informatie.

De lessen zijn rustig en aangepast aan het niveau en de leeftijd van ieder kind. Mijn doel is om kinderen meer zelfvertrouwen te geven bij begrijpend lezen en schoolwerk. 😊
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Evelien