facebook
favorite button
member since icon
Sinds oktober 2024
Leraar sinds oktober 2024
Vertaald met GoogleBekijk origineel
LRS - ondersteuning bij lees- en schrijfproblemen (Duits)
course price icon
Van 69 € /h
arrow icon
In deze cursus leer je vloeiender lezen en werk je aan je begrijpend lezen. Wij houden ons ook bezig met spelling. We kijken individueel naar uw “bouwplaatsen” en stemmen de oefeningen daarop af.
Wij werken met inhoud die u interesseert.
Locatie
location type icon
Online vanuit Duitsland
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in
Duits
Nederlands
Engels
Spaans
Vaardigheden
Duits voor volwassenen
School
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Naast theoretische aspecten over onze ogen en ons vermogen om te zien, omvat de holistische zichttraining elementen uit verschillende ontspanningstechnieken (yoga, progressieve spierontspanning, autogene training), kleine bewegings- en activeringseenheden en gerichte oefeningen voor de ogen.
U stelt uw eigen trainingsroutine samen en kunt uw zicht in de loop van de tijd verbeteren.
Lees meer
Loop jij altijd vast bij de eenvoudigste taken? Heeft u problemen met de overgang van de tientallen of kunt u zich de 1x1 niet herinneren?
Hoe oud je ook bent: we gaan terug naar het begin!
Ik laat je leertechnieken zien die het rekenen makkelijker voor je maken.
Lees meer
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Volledig gecertificeerde TEFL / TESOL

* Alle lessen zijn één op één en afgestemd op de behoeften en vereisten van de individuele student. Het uiteindelijke doel is dat de student in de taal denkt en niet alleen vertaalt.
* Alle belangrijke aspecten van de taal komen aan bod, inclusief culturele aspecten / taalverschillen.
* Of een snelle leerling of niet; het zal leuk en begrijpelijk zijn. Er is een doel te bereiken en het zal worden gedaan.
* Of het nu gaat om het leren van een taal om je carrière te verbeteren, om reizen of zelfs om romantische redenen, er is hulp beschikbaar - neem gewoon contact op.

Enkele recensies:
Chevaan:
Catherina is zonder twijfel DE beste docent die we kennen. Ze is buitengewoon betrokken en is altijd op zoek om haar studenten te inspireren. Ze deed haar uiterste best om onze zoon te helpen met zijn Duits. Ze biedt uitstekend studiemateriaal, boeiend huiswerk en volgt op om ervoor te zorgen dat haar studenten de stof echt hebben begrepen.

Brian:
Catharina heeft onze 11-jarige dochter de afgelopen maanden les gegeven en we zijn erg onder de indruk van haar uitstekende vooruitgang in deze korte tijd.
Catharina heeft een zeer goede verstandhouding opgebouwd met onze dochter en is geduldig en deskundig. Onze dochter kijkt altijd uit naar haar volgende les en levert zelfs op tijd haar huiswerk in! We zouden Catharina ten zeerste aanbevelen aan iedereen die een nieuwe taal wil leren.

Afeisha:
Zeer professioneel, vriendelijk en informatief. Ik heb het gevoel dat Catharina me zal helpen om te bereiken waar ik moet. Ze geeft niet alleen les uit het boek, ze geeft ook les op een manier waarmee je je gemakkelijk kunt mengen. Ik ben opgewonden om meer van haar te leren.

Egle:
Geweldige tutor! Catharina past lessen aan naar eigen behoefte, geeft zeer duidelijke uitleg en werkt vooral aan de uitspraak van de taal. Bij elke les zorgt ze voor lesmateriaal.
verified badge
Hi!

Ik heet Fariël. Ik ben ik vloeiend in de talen Frans, Engels, Nederlands en Duits. Ik heb mijn bachelor in Business op de universiteit van Neuchâtel gehaald in Zwitserland en ben daardoor vloeiend in het Frans. Tevens heb ik een master diploma in Music Business in Londen gehaald. Daarvoor heb ik ook gestudeerd in Berlijn, Parijs en Bristol (elk 3 maanden).

In de eerste les bespreken we waar u zich op wilt concentreren (of het nu gaat om uitspraak, grammatica, woordenschat...). Ik zal uw niveau testen door eenvoudigweg een gesprek te voeren, waarna we samen zullen zoeken naar de beste manier om de taal te leren.
verified badge
Ik bied daar waar nodig extra begeleiding en passende ondersteuning op het gebied van met name de Engelse taal, maar ook Duits of NT2 behoort tot de mogelijkheden. Alle lessen betreffen lessen op maat.

Bijlessen/Taallessen Engels/Duits en NT2 op alle niveaus, tevens kinderen/jong volwassenen met leerproblemen (dyslexie, problemen korte termijngeheugen, leerachterstanden). Tevens examentrainingen Engels en Duits: tips en trucs voor het omgaan met examenteksten

Taalbegeleiding Nederlands voor anderstalige kinderen: ondersteuning van de school/leerkracht en het individueel helpen van leerlingen met hun achterstand op het gebied van taal
verified badge
Ik geef bijles aan kinderen bij jullie thuis, op een door jullie gekozen locatie (max. 10 minuten reistijd) of online (vanaf circa 12 jaar). Ook geef ik les in de Nederlandse taal: conversatie, spelling, grammatica, lezen, NT2. Ik luister goed naar wat jij nodig hebt en ik pas mijn lessen daarop aan. Ik ben een geduldig, flexibel en vriendelijk persoon en ik hou van een beetje luchtigheid in de les. Mijn overtuiging is dat jij als leerling de les (op zijn minst een beetje) leuk moet vinden, dan gaat het leren vanzelf. Want een goed resultaat, dat is waar wij samen naar streven! Ik ben van week tot week flexibel inzetbaar.

Do you need help for your inburgeringsexamen / NT2? Or do you want to improve your conversation in Dutch? Do you or your child need extra help and support in the Dutch language, in speaking, listening, writing, reading, spelling... I am an experienced Dutch teacher. I have a personal, patient approach and I offer a mixture of fun and seriousness during my lessons. Let's get started! I have plenty of lesson- and exercise material.
verified badge
Heeft uw kind moeite met Frans op school? Ondervindt uw kind problemen met grammatica, spelling of begrijpend lezen? Ik help graag. We werken samen aan de lessen, herhalen de theorie en pakken de specifieke problemen van uw kind aan door middel van oefeningen.

De CEB- of CE1D-examens komen eraan en je wilt dat hij/zij zo goed mogelijk voorbereid is om te slagen?
Ik bied gestructureerde en effectieve ondersteuning om uw kind zo goed mogelijk voor te bereiden op de CEB- of CE1D-examens Frans. We bieden persoonlijke voorbereidingslessen aan, afgestemd op de behoeften en het niveau van uw kind. We herhalen samen de grammatica en spelling, oefenen leesbegrip, ontwikkelen schrijfvaardigheid en oefenen natuurlijk met voorbeeldvragen voor het CEB- of CE1D-examen. Ik kan uw kind ook helpen de verwachtingen en instructies beter te begrijpen en begeleiding bieden bij de examenmethode. Mijn doel is om het zelfvertrouwen van uw kind te vergroten, de basisvaardigheden te versterken en hem of haar niet alleen te ondersteunen met de theorie, maar ook met de persoonlijke aspecten van het examen, zodat uw kind soepel en vol vertrouwen vooruitgang kan boeken.

De lessen zullen online plaatsvinden, via Google Meet of Teams. Indien gewenst kunnen we ook een virtueel klaslokaal creëren met alle voltooide en nog te maken oefeningen.

Neem gerust contact met me op voor meer informatie!

Meer over mij te weten komen:
Ik heb een aantal jaren gewerkt voor verschillende non-profitorganisaties in Brussel (Schola ULB, Jeugdclub, CIFA, ABEF) met tieners die taalproblemen ondervonden op school. Ik ben nog steeds actief in het onderwijs, maar werk momenteel met particuliere taalscholen, voornamelijk voor volwassenen.
verified badge
Are you preparing for the civic integration exam/ het inburgeringsexamen? I would be happy to help you pass the exam successfully. We will use practice exams to get you more comfortable with the questions and I'll give you tips. We will also look into the grammar points that are necessary for the exam. We will work on all 4 aspects: speaking skills, writing skills. reading skills and listening skills.
I would like to hear what your current level of Dutch is, so we can make a proper planning for you.

Ben je je aan het voorbereiden op het inburgeringsexamen? Ik help je graag om het examen succesvol te halen! Samen maken we oefenexamens, zodat je vertrouwd raakt met de vragen, en ik geef je handige tips. We behandelen ook de grammaticale onderwerpen die nodig zijn voor het examen. Daarnaast werken we aan alle vier de onderdelen: spreekvaardigheid, schrijfvaardigheid, leesvaardigheid en luistervaardigheid.

Ik hoor graag wat je huidige niveau van het Nederlands is, zodat we een goede planning kunnen maken die bij jou past.
verified badge
Ik help zowel voor privé doeleinden, zakelijk en voor school. Mijn lessen zijn vooral resultaatgericht. Het is mijn bedoeling om op een aangename manier een maximum resultaat te bereiken.. Ik heb reeds veel kinderen, jongeren en volwassenen geholpen.
Ik pas me aan aan het niveau en het beoogde resultaat
Ik hou mijn lessen afwisselend maar toch uitdagend.
Ik geef ook heel graag les aan studenten. Ik kan bij hen de gemiste basiskennis bijbrengen, terwijl ik ook werk aan de nieuwe te verwerven kennis.
Ik doe mijn werk met passie en 100% motivatie.
Ik word gelukkig om te zien dat mijn leerlingen ook genieten van hun vooruitgang. Daarom heb ik ook een heel goede band met mijn leerlingen.
verified badge
🎓 Bereid jij je voor op je eindexamen (VMBO, HAVO of VWO)? Ik bied persoonlijke bijlessen om je zelfverzekerd en goed voorbereid naar je examen te laten gaan. Met duidelijke uitleg, gerichte oefeningen en slimme examentips focussen we op de vakken waar jij extra steun nodig hebt.

Als ervaren docent en coach pas ik elke les aan jouw niveau en leerstijl aan, zodat studeren effectief én motiverend is. Of je nu hulp wilt met grammatica, lezen, schrijven of algemene examenskills – ik begeleid je stap voor stap.

💡 Boek nu je lessen en vergroot je kans op succes!
verified badge
Ik ben een ervaren docent Duits op middelbare scholen in het buitenland en heb DaF (Duits als vreemde taal) gegeven tijdens verschillende zomercursussen van het Goethe-Institut.

Ik kan u ook helpen met de voorbereiding op de Duitse taaltesten die nodig zijn om in het buitenland te studeren of werken.

Ich hoffe dich kaal kennen zu leren!
verified badge
Heeft je kind moeite met Nederlands? Slechte punten voor spelling, zinsontleding, woordenschat of andere belangrijke thema's?

Of heb je zelf moeite met de dt-regel of zinsontleding? Slaag je er maar niet in om een goeie zin op papier te zetten voor je sollicitatie? Of wil je graag vlotter Nederlands leren spreken met vrienden, in de winkel of op het werk?

Samen bekijken we wat jouw noden en behoeften zijn. Tijdens de bijlessen gaan we dan efficiënt aan de slag, om jouw doelen te bereiken!
verified badge
Duits leren met mij? Praktisch, leuk en resultaatgericht!

Ik ben geboren en getogen in Duitsland, dus ik breng niet alleen de taal bij, maar ook de cultuur en het échte Duitse gevoel. Met 17 jaar ervaring als gediplomeerd docent help ik kinderen, jongeren, volwassenen en senioren op hun eigen tempo vooruit. Ik heb ruime ervaring in het voorbereiden van cursisten op de examens van het Goethe-Institut en Telc, zodat ze vol vertrouwen hun certificaat behalen. Of je nu de basis wilt leren, je uitspraak wilt verbeteren of vloeiender wilt spreken – samen maken we van Duits leren een plezier!
verified badge
Duitse lessen gebaseerd op conversatie, waarbij verschillende aspecten van het dagelijks leven en de cultuur aan bod komen. Ook lees- en schrijfvaardigheid worden getraind om zelfverzekerd en zelfstandig te kunnen communiceren op het gewenste niveau. De student kan samen met de student een lesprogramma samenstellen op basis van persoonlijke interesses en leertempo. Net als bij taalscholen worden de lessen in het Duits gegeven om oefening te garanderen en het luisterbegrip te trainen.
verified badge
In de huidige geglobaliseerde wereld is het spreken van meerdere talen een belangrijk voordeel voor academisch succes, internationale carrières, reizen en culturele uitwisseling. Engels, Duits en Nederlands behoren tot de meest waardevolle communicatietalen in Europa en de rest van de wereld, en openen deuren naar professionele kansen, hoger onderwijs en betekenisvolle contacten tussen verschillende culturen.
Engels, Nederlands en Duits zijn bijvoorbeeld de meest gevraagde talen in België, Nederland, Duitsland en andere Europese landen en worden beschouwd als de sterkste troef op de arbeidsmarkt.

Mijn gepersonaliseerde taallessen zijn ontworpen voor studenten van alle niveaus, van beginners tot gevorderden. De lessen worden aangepast aan de doelen van elke student, of het nu gaat om dagelijkse conversatie, professionele communicatie, examenvoorbereiding, verhuizing, reizen of academische verbetering.

Studenten ontwikkelen essentiële taalvaardigheden, waaronder spreken, luisteren, lezen, schrijven, uitspraak, grammatica en woordenschat. De lessen richten zich op praktische communicatie en het opbouwen van zelfvertrouwen door middel van interactieve oefeningen, realistische situaties en conversatieoefeningen.

Mijn lesmethode is ondersteunend, dynamisch en studentgericht. Ik creëer een prettige leeromgeving waarin elke student in zijn of haar eigen tempo vooruitgang kan boeken en tegelijkertijd vloeiendheid en zelfvertrouwen kan ontwikkelen in de taal die hij of zij kiest.
verified badge
Geen standaard bijles, maar persoonlijke begeleiding die volledig is afgestemd op de leerling. Tijdens een eerste kennismaking kijken we samen waar de grootste uitdagingen liggen. Op basis daarvan stel ik een lesplan op maat op, zodat we doelgericht kunnen werken aan grammatica, woordenschat, spelling, lees- en schrijfvaardigheid of spreekvaardigheid. Ik geef bijles in Nederlands, Engels, Duits en Spaans. Door de lessen aan te passen aan het niveau en de leerstijl van de leerling werken we stap voor stap aan meer zelfvertrouwen, betere taalvaardigheden en blijvende resultaten.
verified badge
Ik ben Imran, 18 jaar en leerling op 5 VWO (met een afgerond HAVO-diploma). De afgelopen twee jaar heb ik ervaring opgedaan als peercoach voor onderbouwleerlingen op het voortgezet onderwijs, waarbij ik leerlingen begeleid bij exacte vakken zoals wiskunde, natuurkunde en scheikunde. Daarnaast geef ik Cito-training aan basisschoolleerlingen vanaf 7 jaar, en heb ik ervaring met bijlesgeven aan huis.

Of het nu gaat om extra oefening voor de Cito-toets op de basisschool, of hulp bij exacte vakken op de onderbouw van het voortgezet onderwijs, ik leg rustig en stap voor stap uit en sluit aan bij het niveau en de leerstof van jouw eigen school.
message icon
Contacteer Sandra
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Volledig gecertificeerde TEFL / TESOL

* Alle lessen zijn één op één en afgestemd op de behoeften en vereisten van de individuele student. Het uiteindelijke doel is dat de student in de taal denkt en niet alleen vertaalt.
* Alle belangrijke aspecten van de taal komen aan bod, inclusief culturele aspecten / taalverschillen.
* Of een snelle leerling of niet; het zal leuk en begrijpelijk zijn. Er is een doel te bereiken en het zal worden gedaan.
* Of het nu gaat om het leren van een taal om je carrière te verbeteren, om reizen of zelfs om romantische redenen, er is hulp beschikbaar - neem gewoon contact op.

Enkele recensies:
Chevaan:
Catherina is zonder twijfel DE beste docent die we kennen. Ze is buitengewoon betrokken en is altijd op zoek om haar studenten te inspireren. Ze deed haar uiterste best om onze zoon te helpen met zijn Duits. Ze biedt uitstekend studiemateriaal, boeiend huiswerk en volgt op om ervoor te zorgen dat haar studenten de stof echt hebben begrepen.

Brian:
Catharina heeft onze 11-jarige dochter de afgelopen maanden les gegeven en we zijn erg onder de indruk van haar uitstekende vooruitgang in deze korte tijd.
Catharina heeft een zeer goede verstandhouding opgebouwd met onze dochter en is geduldig en deskundig. Onze dochter kijkt altijd uit naar haar volgende les en levert zelfs op tijd haar huiswerk in! We zouden Catharina ten zeerste aanbevelen aan iedereen die een nieuwe taal wil leren.

Afeisha:
Zeer professioneel, vriendelijk en informatief. Ik heb het gevoel dat Catharina me zal helpen om te bereiken waar ik moet. Ze geeft niet alleen les uit het boek, ze geeft ook les op een manier waarmee je je gemakkelijk kunt mengen. Ik ben opgewonden om meer van haar te leren.

Egle:
Geweldige tutor! Catharina past lessen aan naar eigen behoefte, geeft zeer duidelijke uitleg en werkt vooral aan de uitspraak van de taal. Bij elke les zorgt ze voor lesmateriaal.
verified badge
Hi!

Ik heet Fariël. Ik ben ik vloeiend in de talen Frans, Engels, Nederlands en Duits. Ik heb mijn bachelor in Business op de universiteit van Neuchâtel gehaald in Zwitserland en ben daardoor vloeiend in het Frans. Tevens heb ik een master diploma in Music Business in Londen gehaald. Daarvoor heb ik ook gestudeerd in Berlijn, Parijs en Bristol (elk 3 maanden).

In de eerste les bespreken we waar u zich op wilt concentreren (of het nu gaat om uitspraak, grammatica, woordenschat...). Ik zal uw niveau testen door eenvoudigweg een gesprek te voeren, waarna we samen zullen zoeken naar de beste manier om de taal te leren.
verified badge
Ik bied daar waar nodig extra begeleiding en passende ondersteuning op het gebied van met name de Engelse taal, maar ook Duits of NT2 behoort tot de mogelijkheden. Alle lessen betreffen lessen op maat.

Bijlessen/Taallessen Engels/Duits en NT2 op alle niveaus, tevens kinderen/jong volwassenen met leerproblemen (dyslexie, problemen korte termijngeheugen, leerachterstanden). Tevens examentrainingen Engels en Duits: tips en trucs voor het omgaan met examenteksten

Taalbegeleiding Nederlands voor anderstalige kinderen: ondersteuning van de school/leerkracht en het individueel helpen van leerlingen met hun achterstand op het gebied van taal
verified badge
Ik geef bijles aan kinderen bij jullie thuis, op een door jullie gekozen locatie (max. 10 minuten reistijd) of online (vanaf circa 12 jaar). Ook geef ik les in de Nederlandse taal: conversatie, spelling, grammatica, lezen, NT2. Ik luister goed naar wat jij nodig hebt en ik pas mijn lessen daarop aan. Ik ben een geduldig, flexibel en vriendelijk persoon en ik hou van een beetje luchtigheid in de les. Mijn overtuiging is dat jij als leerling de les (op zijn minst een beetje) leuk moet vinden, dan gaat het leren vanzelf. Want een goed resultaat, dat is waar wij samen naar streven! Ik ben van week tot week flexibel inzetbaar.

Do you need help for your inburgeringsexamen / NT2? Or do you want to improve your conversation in Dutch? Do you or your child need extra help and support in the Dutch language, in speaking, listening, writing, reading, spelling... I am an experienced Dutch teacher. I have a personal, patient approach and I offer a mixture of fun and seriousness during my lessons. Let's get started! I have plenty of lesson- and exercise material.
verified badge
Heeft uw kind moeite met Frans op school? Ondervindt uw kind problemen met grammatica, spelling of begrijpend lezen? Ik help graag. We werken samen aan de lessen, herhalen de theorie en pakken de specifieke problemen van uw kind aan door middel van oefeningen.

De CEB- of CE1D-examens komen eraan en je wilt dat hij/zij zo goed mogelijk voorbereid is om te slagen?
Ik bied gestructureerde en effectieve ondersteuning om uw kind zo goed mogelijk voor te bereiden op de CEB- of CE1D-examens Frans. We bieden persoonlijke voorbereidingslessen aan, afgestemd op de behoeften en het niveau van uw kind. We herhalen samen de grammatica en spelling, oefenen leesbegrip, ontwikkelen schrijfvaardigheid en oefenen natuurlijk met voorbeeldvragen voor het CEB- of CE1D-examen. Ik kan uw kind ook helpen de verwachtingen en instructies beter te begrijpen en begeleiding bieden bij de examenmethode. Mijn doel is om het zelfvertrouwen van uw kind te vergroten, de basisvaardigheden te versterken en hem of haar niet alleen te ondersteunen met de theorie, maar ook met de persoonlijke aspecten van het examen, zodat uw kind soepel en vol vertrouwen vooruitgang kan boeken.

De lessen zullen online plaatsvinden, via Google Meet of Teams. Indien gewenst kunnen we ook een virtueel klaslokaal creëren met alle voltooide en nog te maken oefeningen.

Neem gerust contact met me op voor meer informatie!

Meer over mij te weten komen:
Ik heb een aantal jaren gewerkt voor verschillende non-profitorganisaties in Brussel (Schola ULB, Jeugdclub, CIFA, ABEF) met tieners die taalproblemen ondervonden op school. Ik ben nog steeds actief in het onderwijs, maar werk momenteel met particuliere taalscholen, voornamelijk voor volwassenen.
verified badge
Are you preparing for the civic integration exam/ het inburgeringsexamen? I would be happy to help you pass the exam successfully. We will use practice exams to get you more comfortable with the questions and I'll give you tips. We will also look into the grammar points that are necessary for the exam. We will work on all 4 aspects: speaking skills, writing skills. reading skills and listening skills.
I would like to hear what your current level of Dutch is, so we can make a proper planning for you.

Ben je je aan het voorbereiden op het inburgeringsexamen? Ik help je graag om het examen succesvol te halen! Samen maken we oefenexamens, zodat je vertrouwd raakt met de vragen, en ik geef je handige tips. We behandelen ook de grammaticale onderwerpen die nodig zijn voor het examen. Daarnaast werken we aan alle vier de onderdelen: spreekvaardigheid, schrijfvaardigheid, leesvaardigheid en luistervaardigheid.

Ik hoor graag wat je huidige niveau van het Nederlands is, zodat we een goede planning kunnen maken die bij jou past.
verified badge
Ik help zowel voor privé doeleinden, zakelijk en voor school. Mijn lessen zijn vooral resultaatgericht. Het is mijn bedoeling om op een aangename manier een maximum resultaat te bereiken.. Ik heb reeds veel kinderen, jongeren en volwassenen geholpen.
Ik pas me aan aan het niveau en het beoogde resultaat
Ik hou mijn lessen afwisselend maar toch uitdagend.
Ik geef ook heel graag les aan studenten. Ik kan bij hen de gemiste basiskennis bijbrengen, terwijl ik ook werk aan de nieuwe te verwerven kennis.
Ik doe mijn werk met passie en 100% motivatie.
Ik word gelukkig om te zien dat mijn leerlingen ook genieten van hun vooruitgang. Daarom heb ik ook een heel goede band met mijn leerlingen.
verified badge
🎓 Bereid jij je voor op je eindexamen (VMBO, HAVO of VWO)? Ik bied persoonlijke bijlessen om je zelfverzekerd en goed voorbereid naar je examen te laten gaan. Met duidelijke uitleg, gerichte oefeningen en slimme examentips focussen we op de vakken waar jij extra steun nodig hebt.

Als ervaren docent en coach pas ik elke les aan jouw niveau en leerstijl aan, zodat studeren effectief én motiverend is. Of je nu hulp wilt met grammatica, lezen, schrijven of algemene examenskills – ik begeleid je stap voor stap.

💡 Boek nu je lessen en vergroot je kans op succes!
verified badge
Ik ben een ervaren docent Duits op middelbare scholen in het buitenland en heb DaF (Duits als vreemde taal) gegeven tijdens verschillende zomercursussen van het Goethe-Institut.

Ik kan u ook helpen met de voorbereiding op de Duitse taaltesten die nodig zijn om in het buitenland te studeren of werken.

Ich hoffe dich kaal kennen zu leren!
verified badge
Heeft je kind moeite met Nederlands? Slechte punten voor spelling, zinsontleding, woordenschat of andere belangrijke thema's?

Of heb je zelf moeite met de dt-regel of zinsontleding? Slaag je er maar niet in om een goeie zin op papier te zetten voor je sollicitatie? Of wil je graag vlotter Nederlands leren spreken met vrienden, in de winkel of op het werk?

Samen bekijken we wat jouw noden en behoeften zijn. Tijdens de bijlessen gaan we dan efficiënt aan de slag, om jouw doelen te bereiken!
verified badge
Duits leren met mij? Praktisch, leuk en resultaatgericht!

Ik ben geboren en getogen in Duitsland, dus ik breng niet alleen de taal bij, maar ook de cultuur en het échte Duitse gevoel. Met 17 jaar ervaring als gediplomeerd docent help ik kinderen, jongeren, volwassenen en senioren op hun eigen tempo vooruit. Ik heb ruime ervaring in het voorbereiden van cursisten op de examens van het Goethe-Institut en Telc, zodat ze vol vertrouwen hun certificaat behalen. Of je nu de basis wilt leren, je uitspraak wilt verbeteren of vloeiender wilt spreken – samen maken we van Duits leren een plezier!
verified badge
Duitse lessen gebaseerd op conversatie, waarbij verschillende aspecten van het dagelijks leven en de cultuur aan bod komen. Ook lees- en schrijfvaardigheid worden getraind om zelfverzekerd en zelfstandig te kunnen communiceren op het gewenste niveau. De student kan samen met de student een lesprogramma samenstellen op basis van persoonlijke interesses en leertempo. Net als bij taalscholen worden de lessen in het Duits gegeven om oefening te garanderen en het luisterbegrip te trainen.
verified badge
In de huidige geglobaliseerde wereld is het spreken van meerdere talen een belangrijk voordeel voor academisch succes, internationale carrières, reizen en culturele uitwisseling. Engels, Duits en Nederlands behoren tot de meest waardevolle communicatietalen in Europa en de rest van de wereld, en openen deuren naar professionele kansen, hoger onderwijs en betekenisvolle contacten tussen verschillende culturen.
Engels, Nederlands en Duits zijn bijvoorbeeld de meest gevraagde talen in België, Nederland, Duitsland en andere Europese landen en worden beschouwd als de sterkste troef op de arbeidsmarkt.

Mijn gepersonaliseerde taallessen zijn ontworpen voor studenten van alle niveaus, van beginners tot gevorderden. De lessen worden aangepast aan de doelen van elke student, of het nu gaat om dagelijkse conversatie, professionele communicatie, examenvoorbereiding, verhuizing, reizen of academische verbetering.

Studenten ontwikkelen essentiële taalvaardigheden, waaronder spreken, luisteren, lezen, schrijven, uitspraak, grammatica en woordenschat. De lessen richten zich op praktische communicatie en het opbouwen van zelfvertrouwen door middel van interactieve oefeningen, realistische situaties en conversatieoefeningen.

Mijn lesmethode is ondersteunend, dynamisch en studentgericht. Ik creëer een prettige leeromgeving waarin elke student in zijn of haar eigen tempo vooruitgang kan boeken en tegelijkertijd vloeiendheid en zelfvertrouwen kan ontwikkelen in de taal die hij of zij kiest.
verified badge
Geen standaard bijles, maar persoonlijke begeleiding die volledig is afgestemd op de leerling. Tijdens een eerste kennismaking kijken we samen waar de grootste uitdagingen liggen. Op basis daarvan stel ik een lesplan op maat op, zodat we doelgericht kunnen werken aan grammatica, woordenschat, spelling, lees- en schrijfvaardigheid of spreekvaardigheid. Ik geef bijles in Nederlands, Engels, Duits en Spaans. Door de lessen aan te passen aan het niveau en de leerstijl van de leerling werken we stap voor stap aan meer zelfvertrouwen, betere taalvaardigheden en blijvende resultaten.
verified badge
Ik ben Imran, 18 jaar en leerling op 5 VWO (met een afgerond HAVO-diploma). De afgelopen twee jaar heb ik ervaring opgedaan als peercoach voor onderbouwleerlingen op het voortgezet onderwijs, waarbij ik leerlingen begeleid bij exacte vakken zoals wiskunde, natuurkunde en scheikunde. Daarnaast geef ik Cito-training aan basisschoolleerlingen vanaf 7 jaar, en heb ik ervaring met bijlesgeven aan huis.

Of het nu gaat om extra oefening voor de Cito-toets op de basisschool, of hulp bij exacte vakken op de onderbouw van het voortgezet onderwijs, ik leg rustig en stap voor stap uit en sluit aan bij het niveau en de leerstof van jouw eigen school.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Sandra