facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds januari 2020
Leraar sinds januari 2020
"Leren leren" Online Huiswerkbegeleiding en toetsweek voorbereiding.
course price icon
Van 19 € /h
arrow icon
De huiswerkbegeleiding draait vooral om samen uitvinden hoe jij het beste leert, wat er mogelijk is in jouw leven en jouw week en hoe je gebaseerd daarop je schoolwerk het beste kunt aanpakken.
Deze lessen kunnen iets wekelijks zijn, of in voorbereiding van een toetsweek.

We kunnen samen je planning bijhouden, uitvogelen welke tactieken voor jou werken per vak, of samen kijken naar delen van je huiswerk waar je moeite mee hebt. We kunnen toetsen natuurlijk ook samen voorbereiden.

Hoe leer jij voor een toets? Er wordt al snel gezegd dat je "gewoon" moet stampen of "gewoon" een samenvatting moet maken. Maar heeft iemand je al eens uitgelegd hoe je dat eigenlijk moet doen?
Tijdens deze bijlessen gaan we eerst over de basis van mind-maps, samenvattingen, hoe je brein informatie nou ook echt onthoudt op een manier die voor jou werkt. We kijken naar de trucjes van luistertoetsen, leestoetsen, waarom je Geschiedenis anders moet leren dan Nederlands en hoe je een open vraag moet beantwoorden.

Voor oudere leerlingen is er ook de optie om samen werkstukken op te zetten, begeleiding bij je profielwerkstuk te krijgen, of gewoon een eerste nakijker te hebben voordat het echt word nagekeken.
Extra informatie
Hoewel er tijdens huiswerkbegeleiding natuurlijk de optie is om vragen te stellen over huiswerk, bied ik ook vakspecifieke bijles aan. Als er een enkel of meerdere probleemvakken zijn kunt u beter dat bijles pakket overwegen.
Locatie
location type icon
Online vanuit Griekenland
Over
Ik heb al een aantal jaar aan ervaring in educatie, zowel gericht op scholieren als volwassenen en heb vooral gemerkt hoe belangrijk het is om de manier van leren aan te passen aan de student, in plaats van andersom.

In mijn lessen focus ik op twee dingen: wederzijds respect en "snappen, niet stampen".

Zeker voor scholieren zijn er veel foefjes, zowel voor het leren als voor de toetsen maken, die al veel kunnen helpen. Leren hoe je een samenvatting maakt, skimmen in plaats van lezen, begrijpen hoe leesteksten in elkaar zitten of een andere manier van leren uitproberen kan soms een wereld van verschil maken. Geen enkele leerling waar ik ooit mee heb gewerkt is ook echt lui geweest en een beetje begrip kan veel verschil maken.

Ik bied ook nakijkwerk en Engelse mondeling aan. Voor beide geldt eigenlijk hetzelfde principe: mensen worden beter in dingen als ze kunnen uitproberen zonder zich te hoeven schamen. Dit is voor mij het belangrijkst om aan vast te houden tijdens lessen of nakijkwerk.
Laat u ook alstublieft niet afschrikken door het woord scholieren; de dappersten van ons kunnen op elke leeftijd wat bijleren en vaak zijn mijn "studenten" ouder dan ik.

Ik ben op dit moment in Griekenland mijn studie aan het afmaken. Ik heb het geluk dat mijn contacturen er maar weinig zijn, en ik heb in de avond les, dus ik heb zat tijd over. Dit maakt me flexibel in het plannen en eventueel omzetten van lessen.
Opleiding
Huidig: Master European Journalism in Thessaloniki (Griekenland) *Engelstalig
Bachelor European Cultural Studies in Maastricht *Engelstalig
Minor Journalistiek in Amsterdam *Nederlandstalig
Leservaring
In bezit van Cambridge Certificate C2 Level, GRADE A
H30 Bijles tutor Engels examentrainingen VWO 5 (mondeling, schriftelijk, audiovisueel)
Ready to School Tutor Engels mondeling
Dordrechts Museum editor Engelse publieksteksten
Redacteur (Engelstalig) Mosaiek Magazine
Editor online teksten UNSA (United Nations Students Association)
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
90 minuten
120 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Deze lessen zijn bedoeld om te helpen met begrip van mondeling Engels en Engelse uitspraak.
De grootste vijand in Engels spreken is zelfvertrouwen. En een taal leren gaat om uitspreken, herhaling en de connectie maken tussen uw "normale brein" en het gedeelte van je brein dat Engels probeert te denken. Het helpt ook niet dat Engels eigenlijk over opduikt en er vaak veel kennis van verwacht wordt.

In het begin zullen we beginnen met een rustig gesprek, over het nieuws, over iets waar u veel over te vertellen heeft of over iets gemakkelijks als uw gezin of de naam van uw straat. Even kijken waar u bent in Engels spreken en waar u graag wilt zijn.

De verdere indeling is afhankelijk van wat u wilt bereiken. Misschien wilt u met een veiliger gevoel op vakantie kunnen, oefenen voor een professionele/academische toekomst of toetsing, wilt u het aardappel-Engels wat verbeteren of juist wat oude kennis weer even herhalen.
Gebaseerd op uw doelen stellen wij samen een plan op. Voorbeelden zijn het aanpassen van grammatica, het oefenen van specifieke sociale/professionele scenario's of oefenen met het begrijpen van video's of radio.

Het is vooral belangrijk dat u zich op uw gemakt voelt en dat wij samen concrete stappen kunnen zetten op weg naar uw doel!
Lees meer
In Geschiedenis, Engels, Filosofie, Nederlands, Kunstgeschiedenis en Maatschappijleer ben ik universitair geschoold.
Deze vakken hebben gemeen dat er vaak veel leeswerk bij aan te pas komt en dat het soms moeilijk is overzicht te bewaren tijdens het leren van een toets.

Tijdens deze lessen kunnen we samen aan de slag met kijken waarom je moeite hebt met (1 van) deze vakken. Heeft iemand je al eens echt uitgelegd hoe je een samenvatting maakt bijvoorbeeld, of weet je wat een tekst "skimmen" is?
We gaan ook oefenen met hoe je het aanpakt om een open vraag te beantwoorden, hoe je een opstel schrijft of leestoetsen maakt. Er is ook de mogelijkheid voor vakspecifieke examentrainingen.

Ik heb ervaring met bet begeleiden van studenten met leesproblemen en aandachtsproblemen en begrijp goed dat deze leerlingen vaak een andere soort hulp kunnen gebruiken bij vakken met veel tekst.
Lees meer
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
De technologie om je Frans te verbeteren. Lessen met een gecertificeerde native docent.

Hallo, bonjour!
Ik ben een moedertaalleraar Frans en ben sinds 2012 afgestudeerd in de Franse filologie. Ik heb 10 jaar ervaring in binnen- en buitenland. Ik stel online lessen voor met een methode die ik door de jaren heen heb ontwikkeld, specifiek voor online lessen.

*Mijn werkwijze:*
-Tijdens de les concentreren we ons op het spreken. Buiten de les stuur ik je oefeningen die ik elke week zal corrigeren (grammatica, vervoeging, schrijven...).
-Ik gebruik een bepaalde techniek gebaseerd op vragen/antwoorden om de grammatica toe te passen tijdens het spreken.
-Ik gebruik de verbotonale methode om de uitspraak te corrigeren.
-Je krijgt ook toegang tot een applicatie voor je smartphone (om de woordenschat te leren).
-Gebruik een interactief whiteboard.
-We zullen een gedeeld online notitieboek gebruiken om uw oefeningen te corrigeren en me uw vragen te stellen op elk moment van de dag.

Ik stel voorbereiding voor op de officiële examens (DELF, DALF, TCF, EOI, FIDE in Zwitserland...). Lessen voor beginners, gemiddeld of gevorderden. Voorbereiding van conferenties of lezingen voor zakenmensen. Sollicitatiegesprek.

De klas is een beetje anders als ik met kinderen of tieners werk. Ik gebruik interactieve websites en brieven.

Als je een jonge, georganiseerde, dynamische en gepassioneerde leraar wilt, bel me of schrijf me!

Tot ziens,
Laurie*
verified badge
De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten!
Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl je dit doet!

Goed Engels spreken betekent meer overvloed in je leven door meer geld te verdienen voor jou en je gezin.

Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken

Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld!

U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)
verified badge
Leer Spaans op een interactieve en persoonlijke manier!

Wil je Spaans leren of je huidige niveau verbeteren? In mijn lessen pas ik me volledig aan jouw doelstellingen, niveau en leertempo aan. Als Spaans moedertaalspreker en ervaren docent in taalscholen zorg ik voor authentieke en effectieve lessen.

In de lessen behandelen we:

Grammatica en woordenschat: Op een gestructureerde en begrijpelijke manier.
Praktische oefeningen: Gericht op spreken, luisteren, schrijven en lezen.
Persoonlijke aandacht: Elke les wordt aangepast aan jouw behoeften.
Of je nu een leerling bent die extra hulp nodig heeft of een volwassene die vloeiend Spaans wil leren, ik help je graag je doelen te bereiken.

Stuur me een bericht voor meer informatie of om een proefles te plannen. ¡Hasta pronto!
verified badge
Ik geef al meer dan 5 jaar Italiaans les en ben gewapend met een dubbele graad in Talen, plus niet één, maar twee Masters! 🎓 🇮🇹 En hier is de kers op de taart: ik ben net begonnen aan een nieuwe Master in het Onderwijzen van Italiaans aan Buitenlanders aan de Ca' Foscari Universiteit.

Op dit moment heb ik een geweldige groep van 10 terugkerende studenten die samen met mij leren (sommigen individueel, anderen in kleine groepen of koppels), elk met specifieke doelen, behoeften en motivatie. En ik kijk ernaar uit om jou te ontmoeten!

Ben je klaar om op een ongelooflijk avontuur te gaan door de betoverende wereld van Italië, Italianen en gebaren? :-)

We beginnen met het beoordelen van je niveau, doelen en behoeften. Samen stellen we een persoonlijk plan op, zodat je leerervaring op maat, efficiënt en effectief is. De lessen worden aangepast aan jouw individuele niveau, behoeften en doelen. Afhankelijk van jouw voorkeuren gebruiken we tekstboeken, online tools of artikelen, onder andere.

Mijn aanpak omvat verschillende aspecten zoals conversatie, vocabulaire, grammatica, Italiaanse cultuur of examenvoorbereiding.

Boek nu onze les!
verified badge
Nederlands voor anderstaligen: alle niveaus
Grammatica - spelling - uitspraak - conversatie -voorbereiding ITNA...
Ik maak mijn eigen materiaal op maat van de cursist.

Nederlands voor moedertaalsprekers: spelling - lezersgericht schrijven
Indien gewenst is het volgende mogelijk: correctie en revisie, nalezen van papers en thesissen, vertalingen uit het Engels / Spaans (prijzen worden bepaald op basis van het aantal woorden)

De prijs voor een les geldt voor 1 persoon. Wil je met meerdere personen de les volgen? Contacteer me dan om de prijs te vragen.

De beschikbare momenten in de week veranderen vaak. Contacteer me daarom gerust om te vragen of jouw voorkeurmoment nog vrij is.
verified badge
Ik ben een lerares Turks.Ik ben afgestudeerd in Turkije met een B.A in Talen.Die lessen ik bied zijn van basis tot academisch niveau,dus voor kinderen,leerlingen,expats en volwassenen.Die focus ligt op het leren van grammatica,spreken,,lezen en schrijven.Als je Turks wilt leren voor vakantie,werk,familie of gewoon als hobby,dan zeker kan ik je helpen.Ik gebruik Turkse grammatica boeken,podcast,websites voor Turks leren en andere studie materiaal. en het tarief is lager vanaf 5 lessen.

Normaal gesproken een leerling met een motivatie om de taal te leren leert basis Turks in 10 of 15 lessen.Zowel prive als group lessen(Den Haag) zijn beschikbaar.
verified badge
In deze les zullen we elkaar eerst een beetje leren kennen, je kunt mij vertellen wat je verwacht/wilt in een les, of wat je specifiek nodig hebt. Stap voor stap zorg ik dat jij als student/studente de Nederlandse taal gaat beheersen. Jullie zullen om verschillende redenen Nederlands willen leren, bijvoorbeeld voor een inburgeringsexamen, of omdat je tijdelijk als expat in Nederland woont en de taal wilt leren, andere vinden het leuk om als hobby te doen en weer anderen komen voor de liefde naar Nederland... Er zijn zo veel redenen! Van tiener tot volwassen studenten, van beginner tot gevorderd en ertussen, ik geef met plezier mijn lessen aan studenten over heel de wereld! Nieuwsgierig geworden, ik hoop je in mijn les te zien! Groetjes Carolina.
verified badge
Mijn lessen zullen vooral leuk zijn en ook leerzaam. Ik zal je helpen met je grammatica, je leesvaardigheid en we zullen gesprekken voeren. Huiswerk zal zeker een ding zijn. Ik zal te allen tijde beschikbaar zijn voor uw vragen. Als er een bepaald onderwerp is waar je over wilt praten/leren, laat het me dan weten. Ik kijk ernaar uit.
verified badge
Al sinds het Gymnasium geef ik bijles Wiskunde, Natuurkunde, Scheikunde, Latijn en taalcusussen latijnse talen Portugees Spaans Frans en Italiaans van niveau basis of beginner tot niveau Gymnasium. Voor Basisschoolleerlingen ook rekenen bijvoorbeeld met breuken en procenten en alle andere modules. Ook nederlandse grammatica en spelling.
verified badge
De taalcursussen Nederlands voor Russischtalige worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student.
* Basiscursus
* Zakelijk cursus
* Nederlands voor Russischtalige
* Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur
* Taal op reis
De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Nederlandse taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Nederlandse cultuur
verified badge
Omdat Frans mijn moedertaal is, kan ik helpen bij het voorbereiden van hoorcolleges en het zelfvertrouwen van studenten op welke manier dan ook vergroten
Ik heb veel ervaring met het spreken van Frans voor werk- en onderwijsdoeleinden
Ik bereik een hoge mate van tevredenheid over mijn studenten. Ik pas mijn lessen aan aan de behoeften van de leerling
Ik ben er zeker van dat ik u op elk niveau kan helpen en ik heb er alle vertrouwen in dat ik u kan helpen uw Franse spreekvaardigheid te verbeteren. Communiceer gerust uw doelstellingen
verified badge
Gecertificeerd (TEFL) moedertaalspreker Engels die (online) lessen geeft om uw Engelse taalbehoeften te ondersteunen.
Met een focus op UW persoonlijke communicatieve taaltraining, zullen we samen uw eigen behoeften en doelstellingen voor succes vaststellen!
Ik zal de inhoud van uw Engelse lessen op maat maken om ervoor te zorgen dat we uw volledige potentieel kunnen bereiken en al uw doelen kunnen bereiken.
Van absolute beginners tot gevorderd zakelijk Engels, laat mij je ondersteunen op jouw persoonlijke reis.
verified badge
Deze cursus is bedoeld voor leerlingen in het basisonderwijs, voortgezet onderwijs en zelfs aan de universiteit die ondersteuning nodig hebben bij hun huiswerk, hun lessen beter willen begrijpen of zich willen voorbereiden op examens.

Ik bied persoonlijke begeleiding in een vriendelijke en ondersteunende omgeving om studenten te helpen:

Begrijp instructies en voltooi oefeningen

Moeilijke concepten herhalen en versterken

Ontwikkel effectieve studiegewoonten

Vertrouwen opbouwen en onafhankelijker worden

📚 Ik kan helpen met verschillende vakken (talen, geesteswetenschappen, etc.), afhankelijk van het niveau.

💡 Mijn doel: ervoor zorgen dat leerlingen zich nooit meer alleen voelen met hun huiswerk en dat ze weer plezier krijgen in leren.

Afhankelijk van uw voorkeur zijn de lessen fysiek of online beschikbaar.
Neem gerust contact met ons op om uw specifieke behoeften of die van uw kind te bespreken!


Deze cursus is bedoeld voor leerlingen van de basisschool, middelbare school of universiteit die ondersteuning nodig hebben bij het maken van hun huiswerk, het beter begrijpen van de lessen of het voorbereiden op een examen.

Ik bied op maat gemaakte begeleiding, in een zorgzame en aanmoedigende sfeer, voor:

De instructies en oefeningen begrijpen

Begrippen die niet zijn verworven, herzien

Effectieve werkmethoden ontwikkelen

Verwerf autonomie en zelfvertrouwen

📚 Ik kan lesgeven in verschillende vakken (talen, geesteswetenschappen, etc.), afhankelijk van het niveau.

💡 Mijn doel: dat de leerling zich nooit meer alleen voelt als het om zijn huiswerk gaat en dat hij weer plezier in leren krijgt.

Cursussen zijn beschikbaar in persoon of online, afhankelijk van uw voorkeuren.
Neem gerust contact met mij op om de specifieke behoeften van uw kind te bespreken!
verified badge
Heeft jouw kind moeite met een bepaald vak of wil hij/zij extra oefenen voor de doorstroomtoets, CITO of IEP? Misschien is leren lastig door ADHD, dyslexie of een ander leerprobleem. Ik help graag om jouw kind weer met meer zelfvertrouwen te laten leren!

Na jaren als groepsleerkracht (groep 1 t/m 8) te hebben gewerkt geef ik nu online begeleiding en bijles aan leerlingen die net dat beetje extra hulp nodig hebben. Met mijn ervaring en vakkennis bied ik persoonlijke ondersteuning bij verschillende vakken en help ik kinderen goed voorbereid naar de middelbare school.

Persoonlijk
Elke les is 100% afgestemd op het niveau, de (leer)behoefte en de leerstijl van de leerling: spelenderwijs, met meer herhaling of juist veel afwisseling. Jij als ouder blijft altijd betrokken: na elke les ontvang je een korte terugkoppeling en we bespreken regelmatig de voortgang.

Deskundig
Tijdens - en vooral ook na - mijn jaren als groepsleerkracht in het basisonderwijs heb ik veel (vak)didactische en pedagogische kennis opgedaan. Mijn aanpak is theoretisch onderbouwd. Ik werk met gestructureerde materialen, ben op de hoogte van de verschillende lesmethodes die op school gebruikt worden en blijf zelf ook leren.

Visueel
Veel kinderen begrijpen en onthouden beter als ze het kunnen zien. Vaak helpt een schema, een tekening of een afbeelding heel erg om iets te begrijpen. Door middel van 'visual thinking' worden dingen inzichtelijk en onthoud je het ook beter! In mijn online lessen delen we daarom samen een virtueel whiteboard, waar we allebei aantekeningen op kunnen maken.

Doelgericht
Volgens het principe Leren Zichtbaar Maken neem ik leerlingen mee in hun leerproces. Samen zoeken we uit welke leerdoelen al goed gaan en welke nog niet zijn behaald. Ik maak een plan van aanpak met daarin gerichte oefeningen, strategieën en ondersteuning, afgestemd op de behoeften van je kind. Aan het begin van elke les bespreken we aan welke doelen we gaan werken en gedurende de les kijken we daarop terug.
verified badge
Wil je je Frans verbeteren of vanaf de basis beginnen? Deze cursus is perfect voor beginners en leerlingen tot en met groep 4 van de middelbare school.

In mijn lessen leer je het volgende:
• Bouw een sterke basis in de Franse grammatica en woordenschat
• Verbeter uw uitspraak en luistervaardigheid
• Spreek zelfverzekerd in alledaagse situaties
• Korte teksten en dialogen lezen en begrijpen
• Schrijf eenvoudige zinnen, beschrijvingen en korte brieven

Mijn lesstijl is interactief en afgestemd op jouw niveau. Ik gebruik mijn eigen lesmateriaal, inclusief oefeningen, spelletjes en conversatieoefeningen, om het leren plezierig en effectief te maken.

Of u nu hulp nodig hebt met schoolwerk, u wilt voorbereiden op examens of gewoon uw Frans wilt verbeteren voor persoonlijke doeleinden, ik begeleid u stap voor stap.

Het enige wat u nodig hebt is een goede internetverbinding en een computer of tablet!
message icon
Contacteer Roxane
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
De technologie om je Frans te verbeteren. Lessen met een gecertificeerde native docent.

Hallo, bonjour!
Ik ben een moedertaalleraar Frans en ben sinds 2012 afgestudeerd in de Franse filologie. Ik heb 10 jaar ervaring in binnen- en buitenland. Ik stel online lessen voor met een methode die ik door de jaren heen heb ontwikkeld, specifiek voor online lessen.

*Mijn werkwijze:*
-Tijdens de les concentreren we ons op het spreken. Buiten de les stuur ik je oefeningen die ik elke week zal corrigeren (grammatica, vervoeging, schrijven...).
-Ik gebruik een bepaalde techniek gebaseerd op vragen/antwoorden om de grammatica toe te passen tijdens het spreken.
-Ik gebruik de verbotonale methode om de uitspraak te corrigeren.
-Je krijgt ook toegang tot een applicatie voor je smartphone (om de woordenschat te leren).
-Gebruik een interactief whiteboard.
-We zullen een gedeeld online notitieboek gebruiken om uw oefeningen te corrigeren en me uw vragen te stellen op elk moment van de dag.

Ik stel voorbereiding voor op de officiële examens (DELF, DALF, TCF, EOI, FIDE in Zwitserland...). Lessen voor beginners, gemiddeld of gevorderden. Voorbereiding van conferenties of lezingen voor zakenmensen. Sollicitatiegesprek.

De klas is een beetje anders als ik met kinderen of tieners werk. Ik gebruik interactieve websites en brieven.

Als je een jonge, georganiseerde, dynamische en gepassioneerde leraar wilt, bel me of schrijf me!

Tot ziens,
Laurie*
verified badge
De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten!
Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl je dit doet!

Goed Engels spreken betekent meer overvloed in je leven door meer geld te verdienen voor jou en je gezin.

Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken

Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld!

U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)
verified badge
Leer Spaans op een interactieve en persoonlijke manier!

Wil je Spaans leren of je huidige niveau verbeteren? In mijn lessen pas ik me volledig aan jouw doelstellingen, niveau en leertempo aan. Als Spaans moedertaalspreker en ervaren docent in taalscholen zorg ik voor authentieke en effectieve lessen.

In de lessen behandelen we:

Grammatica en woordenschat: Op een gestructureerde en begrijpelijke manier.
Praktische oefeningen: Gericht op spreken, luisteren, schrijven en lezen.
Persoonlijke aandacht: Elke les wordt aangepast aan jouw behoeften.
Of je nu een leerling bent die extra hulp nodig heeft of een volwassene die vloeiend Spaans wil leren, ik help je graag je doelen te bereiken.

Stuur me een bericht voor meer informatie of om een proefles te plannen. ¡Hasta pronto!
verified badge
Ik geef al meer dan 5 jaar Italiaans les en ben gewapend met een dubbele graad in Talen, plus niet één, maar twee Masters! 🎓 🇮🇹 En hier is de kers op de taart: ik ben net begonnen aan een nieuwe Master in het Onderwijzen van Italiaans aan Buitenlanders aan de Ca' Foscari Universiteit.

Op dit moment heb ik een geweldige groep van 10 terugkerende studenten die samen met mij leren (sommigen individueel, anderen in kleine groepen of koppels), elk met specifieke doelen, behoeften en motivatie. En ik kijk ernaar uit om jou te ontmoeten!

Ben je klaar om op een ongelooflijk avontuur te gaan door de betoverende wereld van Italië, Italianen en gebaren? :-)

We beginnen met het beoordelen van je niveau, doelen en behoeften. Samen stellen we een persoonlijk plan op, zodat je leerervaring op maat, efficiënt en effectief is. De lessen worden aangepast aan jouw individuele niveau, behoeften en doelen. Afhankelijk van jouw voorkeuren gebruiken we tekstboeken, online tools of artikelen, onder andere.

Mijn aanpak omvat verschillende aspecten zoals conversatie, vocabulaire, grammatica, Italiaanse cultuur of examenvoorbereiding.

Boek nu onze les!
verified badge
Nederlands voor anderstaligen: alle niveaus
Grammatica - spelling - uitspraak - conversatie -voorbereiding ITNA...
Ik maak mijn eigen materiaal op maat van de cursist.

Nederlands voor moedertaalsprekers: spelling - lezersgericht schrijven
Indien gewenst is het volgende mogelijk: correctie en revisie, nalezen van papers en thesissen, vertalingen uit het Engels / Spaans (prijzen worden bepaald op basis van het aantal woorden)

De prijs voor een les geldt voor 1 persoon. Wil je met meerdere personen de les volgen? Contacteer me dan om de prijs te vragen.

De beschikbare momenten in de week veranderen vaak. Contacteer me daarom gerust om te vragen of jouw voorkeurmoment nog vrij is.
verified badge
Ik ben een lerares Turks.Ik ben afgestudeerd in Turkije met een B.A in Talen.Die lessen ik bied zijn van basis tot academisch niveau,dus voor kinderen,leerlingen,expats en volwassenen.Die focus ligt op het leren van grammatica,spreken,,lezen en schrijven.Als je Turks wilt leren voor vakantie,werk,familie of gewoon als hobby,dan zeker kan ik je helpen.Ik gebruik Turkse grammatica boeken,podcast,websites voor Turks leren en andere studie materiaal. en het tarief is lager vanaf 5 lessen.

Normaal gesproken een leerling met een motivatie om de taal te leren leert basis Turks in 10 of 15 lessen.Zowel prive als group lessen(Den Haag) zijn beschikbaar.
verified badge
In deze les zullen we elkaar eerst een beetje leren kennen, je kunt mij vertellen wat je verwacht/wilt in een les, of wat je specifiek nodig hebt. Stap voor stap zorg ik dat jij als student/studente de Nederlandse taal gaat beheersen. Jullie zullen om verschillende redenen Nederlands willen leren, bijvoorbeeld voor een inburgeringsexamen, of omdat je tijdelijk als expat in Nederland woont en de taal wilt leren, andere vinden het leuk om als hobby te doen en weer anderen komen voor de liefde naar Nederland... Er zijn zo veel redenen! Van tiener tot volwassen studenten, van beginner tot gevorderd en ertussen, ik geef met plezier mijn lessen aan studenten over heel de wereld! Nieuwsgierig geworden, ik hoop je in mijn les te zien! Groetjes Carolina.
verified badge
Mijn lessen zullen vooral leuk zijn en ook leerzaam. Ik zal je helpen met je grammatica, je leesvaardigheid en we zullen gesprekken voeren. Huiswerk zal zeker een ding zijn. Ik zal te allen tijde beschikbaar zijn voor uw vragen. Als er een bepaald onderwerp is waar je over wilt praten/leren, laat het me dan weten. Ik kijk ernaar uit.
verified badge
Al sinds het Gymnasium geef ik bijles Wiskunde, Natuurkunde, Scheikunde, Latijn en taalcusussen latijnse talen Portugees Spaans Frans en Italiaans van niveau basis of beginner tot niveau Gymnasium. Voor Basisschoolleerlingen ook rekenen bijvoorbeeld met breuken en procenten en alle andere modules. Ook nederlandse grammatica en spelling.
verified badge
De taalcursussen Nederlands voor Russischtalige worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student.
* Basiscursus
* Zakelijk cursus
* Nederlands voor Russischtalige
* Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur
* Taal op reis
De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Nederlandse taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Nederlandse cultuur
verified badge
Omdat Frans mijn moedertaal is, kan ik helpen bij het voorbereiden van hoorcolleges en het zelfvertrouwen van studenten op welke manier dan ook vergroten
Ik heb veel ervaring met het spreken van Frans voor werk- en onderwijsdoeleinden
Ik bereik een hoge mate van tevredenheid over mijn studenten. Ik pas mijn lessen aan aan de behoeften van de leerling
Ik ben er zeker van dat ik u op elk niveau kan helpen en ik heb er alle vertrouwen in dat ik u kan helpen uw Franse spreekvaardigheid te verbeteren. Communiceer gerust uw doelstellingen
verified badge
Gecertificeerd (TEFL) moedertaalspreker Engels die (online) lessen geeft om uw Engelse taalbehoeften te ondersteunen.
Met een focus op UW persoonlijke communicatieve taaltraining, zullen we samen uw eigen behoeften en doelstellingen voor succes vaststellen!
Ik zal de inhoud van uw Engelse lessen op maat maken om ervoor te zorgen dat we uw volledige potentieel kunnen bereiken en al uw doelen kunnen bereiken.
Van absolute beginners tot gevorderd zakelijk Engels, laat mij je ondersteunen op jouw persoonlijke reis.
verified badge
Deze cursus is bedoeld voor leerlingen in het basisonderwijs, voortgezet onderwijs en zelfs aan de universiteit die ondersteuning nodig hebben bij hun huiswerk, hun lessen beter willen begrijpen of zich willen voorbereiden op examens.

Ik bied persoonlijke begeleiding in een vriendelijke en ondersteunende omgeving om studenten te helpen:

Begrijp instructies en voltooi oefeningen

Moeilijke concepten herhalen en versterken

Ontwikkel effectieve studiegewoonten

Vertrouwen opbouwen en onafhankelijker worden

📚 Ik kan helpen met verschillende vakken (talen, geesteswetenschappen, etc.), afhankelijk van het niveau.

💡 Mijn doel: ervoor zorgen dat leerlingen zich nooit meer alleen voelen met hun huiswerk en dat ze weer plezier krijgen in leren.

Afhankelijk van uw voorkeur zijn de lessen fysiek of online beschikbaar.
Neem gerust contact met ons op om uw specifieke behoeften of die van uw kind te bespreken!


Deze cursus is bedoeld voor leerlingen van de basisschool, middelbare school of universiteit die ondersteuning nodig hebben bij het maken van hun huiswerk, het beter begrijpen van de lessen of het voorbereiden op een examen.

Ik bied op maat gemaakte begeleiding, in een zorgzame en aanmoedigende sfeer, voor:

De instructies en oefeningen begrijpen

Begrippen die niet zijn verworven, herzien

Effectieve werkmethoden ontwikkelen

Verwerf autonomie en zelfvertrouwen

📚 Ik kan lesgeven in verschillende vakken (talen, geesteswetenschappen, etc.), afhankelijk van het niveau.

💡 Mijn doel: dat de leerling zich nooit meer alleen voelt als het om zijn huiswerk gaat en dat hij weer plezier in leren krijgt.

Cursussen zijn beschikbaar in persoon of online, afhankelijk van uw voorkeuren.
Neem gerust contact met mij op om de specifieke behoeften van uw kind te bespreken!
verified badge
Heeft jouw kind moeite met een bepaald vak of wil hij/zij extra oefenen voor de doorstroomtoets, CITO of IEP? Misschien is leren lastig door ADHD, dyslexie of een ander leerprobleem. Ik help graag om jouw kind weer met meer zelfvertrouwen te laten leren!

Na jaren als groepsleerkracht (groep 1 t/m 8) te hebben gewerkt geef ik nu online begeleiding en bijles aan leerlingen die net dat beetje extra hulp nodig hebben. Met mijn ervaring en vakkennis bied ik persoonlijke ondersteuning bij verschillende vakken en help ik kinderen goed voorbereid naar de middelbare school.

Persoonlijk
Elke les is 100% afgestemd op het niveau, de (leer)behoefte en de leerstijl van de leerling: spelenderwijs, met meer herhaling of juist veel afwisseling. Jij als ouder blijft altijd betrokken: na elke les ontvang je een korte terugkoppeling en we bespreken regelmatig de voortgang.

Deskundig
Tijdens - en vooral ook na - mijn jaren als groepsleerkracht in het basisonderwijs heb ik veel (vak)didactische en pedagogische kennis opgedaan. Mijn aanpak is theoretisch onderbouwd. Ik werk met gestructureerde materialen, ben op de hoogte van de verschillende lesmethodes die op school gebruikt worden en blijf zelf ook leren.

Visueel
Veel kinderen begrijpen en onthouden beter als ze het kunnen zien. Vaak helpt een schema, een tekening of een afbeelding heel erg om iets te begrijpen. Door middel van 'visual thinking' worden dingen inzichtelijk en onthoud je het ook beter! In mijn online lessen delen we daarom samen een virtueel whiteboard, waar we allebei aantekeningen op kunnen maken.

Doelgericht
Volgens het principe Leren Zichtbaar Maken neem ik leerlingen mee in hun leerproces. Samen zoeken we uit welke leerdoelen al goed gaan en welke nog niet zijn behaald. Ik maak een plan van aanpak met daarin gerichte oefeningen, strategieën en ondersteuning, afgestemd op de behoeften van je kind. Aan het begin van elke les bespreken we aan welke doelen we gaan werken en gedurende de les kijken we daarop terug.
verified badge
Wil je je Frans verbeteren of vanaf de basis beginnen? Deze cursus is perfect voor beginners en leerlingen tot en met groep 4 van de middelbare school.

In mijn lessen leer je het volgende:
• Bouw een sterke basis in de Franse grammatica en woordenschat
• Verbeter uw uitspraak en luistervaardigheid
• Spreek zelfverzekerd in alledaagse situaties
• Korte teksten en dialogen lezen en begrijpen
• Schrijf eenvoudige zinnen, beschrijvingen en korte brieven

Mijn lesstijl is interactief en afgestemd op jouw niveau. Ik gebruik mijn eigen lesmateriaal, inclusief oefeningen, spelletjes en conversatieoefeningen, om het leren plezierig en effectief te maken.

Of u nu hulp nodig hebt met schoolwerk, u wilt voorbereiden op examens of gewoon uw Frans wilt verbeteren voor persoonlijke doeleinden, ik begeleid u stap voor stap.

Het enige wat u nodig hebt is een goede internetverbinding en een computer of tablet!
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Roxane