Markeer als favoriet
Markeer als favoriet
van39.00EUR/ h
Franse conversatie, grammatica, spelling en examens
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Hallo,Mijn naam is Camille, ik ben geboren in Frankrijk, heb daar 40 jaar gewoond en sinds 2012 woon ik in Nederland.
U wilt de basis van het Frans leren, uw Frans verbeteren, van plan zijn om in een Franstalig land te gaan wonen of u voorbereiden op een examen, aarzel dus niet om een beroep te doen op mijn diensten. Mijn doel is om u vooruit te helpen, u te helpen uw examens te halen en vooral om u te helpen Frankrijk, zijn cultuur en zijn gebruiken te ontdekken.
Tot snel!
Extra informatie
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
“Succes bereik je alleen door doorzettingsvermogen en geduld”Locatie
Les via webcam
Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Oegstgeest, Nederland
|
Use ⊞+wheel to zoom!
Algemene info
Vaardigheden:
Leeftijd: | Kinderen (7-12 jaar oud) Tieners (13-17 jaar oud) Volwassenen (18-64 jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Beginner Gemiddeld |
Duur: | 60 minuten |
De les wordt gegeven in: | Frans, Engels, Nederlands |
Over
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Franstalig, oorspronkelijk uit Bourgondië en al meer dan 10 jaar woonachtig in Nederland, heb ik er altijd van gehouden om Frans te onderwijzen, te spreken of te promoten (Frans staat op de vijfde plaats van de meest gesproken talen ter wereld). Ik leerde het eerst aan mijn kinderen sinds ze naar een Nederlandse school gingen, daarna aan mijn man en aan buitenlandse vrienden of Nederlandse vrienden van mijn kinderen die altijd erg gemotiveerd waren om Frans te leren.Opleiding
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
- Baccalaureaat in biologie, Engels, natuurkunde en wiskunde in Frankrijk- Universiteit voor biologie en farmacie in Frankrijk
- Diploma apothekerstechnicus in Parijs
- Diploma Staatsexamen Nederlands in Nederland
Leservaring
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Ondersteunende cursussen Frans en wiskunde voor kinderen en volwassenen en meer dan 20 jaar ervaring in de internationale openbare apotheek in Parijs, Amsterdam, Genève en Chamonix.Beoordelingen (10)
Zeer vriendelijke leraar, en zeer gewaardeerd door mijn zoon. Ik raad het ten zeerste aan.
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Mijn zoon is erg blij met de les, Camille heeft het heel goed gedaan.
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Zeer vriendelijk en geduldig. Heel prettig om les van te krijgen.
Camille en onze dochter hadden direct een klik. Camille is rustig en geeft op een geduldige speelse manier les. Ik ben zeer tevreden. Ik vertrouw Camille volledig. Onze dochter van 5 kijkt uit naar de lessen. Ze zijn inter-actief en Camille verzint steeds weer nieuwe speelse manieren om Frans aan haar te leren. Ze kijkt en beoordeelt wat het individuele kind nodig heeft en het beste bij haar werkt. Absolute schot in de roos.
Cammille is een heel aardige vrouw die goed gestructureerd les geeft en ook humor heeft. Ik geniet van de conversatielessen met haar.
...
Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Camille snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 39€Les via webcam
van 51€Bij de student thuis
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds juni 2023
- 6 herhaalleerlingen
- Geverifieerd telefoonnummer
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 39€Les via webcam
van 51€Bij de student thuis
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Vergelijkbare lessen
Jaume
SPAANSE BIJLESSEN VOOR BEGINNERS EN/OF GEVORDERDENIn mijn lessen zal ik je Spaans aanleren. Afhankelijk van je doel, niveau en tempo passen we de lessen aan. Ik geef mijn les in het Engels, maar mijn moedertaal is Spaans.
In de lessen behandelen we grammatica en vocabulair. En verscheidene praktische oefeningen.
Leerlingen die bijles nodig hebben, net als volwassenen die vloeiend Spaans willen leren kunnen bij mij terecht.
Voor meer informatie, stuur me een bericht :)
Imane
Academische ondersteuning voor Franstalige studenten door een student uit het hoger onderwijsGoedemorgen ! Ik ben een marketingstudent. Ik bied cursussen aan die zijn aangepast aan studenten. Ik heb ervaring met academische ondersteuning, ik doe oefeningen en probeer voor opvolging te zorgen.
Laten we samen vooruitgang boeken in een vriendelijke en motiverende sfeer. Ik pas me aan de behoeften van elke persoon aan.
Kasper
Bijles voor wiskunde/wetenschappen en hulp bij toelatingsproef geneeskundeBeschrijving:
Als geneeskundestudent met diepgaande kennis van wetenschappen en ervaring met het ingangsexamen geneeskunde, bied ik gestructureerde en doelgerichte bijlessen aan. Mijn methode focust op duidelijke uitleg, actieve oefeningen en studiemethodes die écht werken.
Hoe werk ik?
Elke les start met een korte uitleg van de theorie, gevolgd door praktische voorbeelden en gerichte oefeningen. Ik speel in op de behoeften van de student, help bij het ontwikkelen van effectieve studieplannen en bied extra ondersteuning bij moeilijke concepten.
Voor wie?
- Studenten die zich voorbereiden op het ingangsexamen geneeskunde
- Middelbare scholieren (2e en 3e graad) voor wetenschappen, wiskunde en studiemethodes
- Studenten die hulp nodig hebben met biologie, chemie of fysica
Waarom voor mij kiezen?
️ Persoonlijke aanpak
️ Ervaring met het ingangsexamen
️ Flexibele lesmomenten
️ Duidelijke uitleg en motivatie
Robert
Frans leren met een franstalige docent, 7 dagen op 7Hallo aan jullie allemaal !
Ik heet u welkom op mijn profiel.
Jij wilt graag Frans leren en ik wil jou ook graag Frans leren.
Gelukkig is Frans mijn moedertaal. Ik woon in Brussel waar ik veel cursussen Frans heb gegeven aan Franstaligen en ook aan niet-Franstaligen in het kader van FLE (Frans als vreemde taal), meestal face-to-face en ook een beetje afstandsonderwijs. Ik wil het gebruik van afstandsonderwijs uitbreiden.
Vandaar mijn aanwezigheid op deze site.
Mijn grootste wens is om u te helpen zoveel mogelijk vooruitgang te boeken in het Frans.
Daartoe maak ik gebruik van een oordeelkundige combinatie van mondelinge en schriftelijke uitwisselingen.
Ik maak gebruik van deze gesprekken om grammaticale begrippen te introduceren en je woordenschat uit te breiden. Dit alles in een leuke en vriendelijke sfeer!
Je zult je veel in het Frans moeten uitdrukken, want mijn niveau van het Nederlands is gemiddeld. In feite spreek ik het in een "normaal" tempo, maar met een beperktere woordenschat en uitdrukkingen dan de uwe.
Dit kan in het begin een beetje frustrerend lijken, maar het is een echt voordeel voor u, omdat het u dwingt om u zo veel mogelijk in het Frans uit te drukken!
Het is allemaal in uw voordeel!
Neem zo snel mogelijk contact met me op, zodat we een vruchtbare samenwerking kunnen beginnen.
Rina
Tijd om Nederlands te leren ( Nederlands voor Russischtalige)De taalcursussen Nederlands voor Russischtalige worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student.
* Basiscursus
* Zakelijk cursus
* Nederlands voor Russischtalige
* Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur
* Taal op reis
De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Nederlandse taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Nederlandse cultuur
Mahmood
Nederlandse lessen voor expats / basisexamen inburgeringHallo! Ik ben Mahmood en ik woon momenteel in Gouda (Zuid-Holland). Ik ben enige tijd geleden naar Nederland gekomen. Als Expat weet ik hoe moeilijk het is om een nieuwe taal te leren, vooral de Nederlandse taal met zijn moeilijke uitspraken en zinsstructuren. Als Expat begrijp ik veel beter wat de uitdagingen zijn die andere Expats moeten doorstaan om Nederlands te leren
Ik ben gespecialiseerd in het voorbereiden van expats en andere immigranten op het basisexamen inburgering (Basisexamen Inburgering). Ik kan ook lesgeven in de Nederlandse sociale cultuur en geschiedenis van Nederland.
Ook geef ik Nederlands tot A2 niveau of aan de mensen die graag Nederlands leren als hobby.
Ik geef zowel één op één als groepen les (ik geef korting voor groepen).
Wat kan ik je leren? :
- Lees en schrijf in het Nederlands
- Klinkt als een native speaker
- Neem deel aan basisgesprekken en gebruik dagelijkse zinnen
- Begrijp en neem kennis van basisgesprekken
Mijn lesmethode:
i) Discussie starten
In het begin zullen we uw niveau en doelstellingen bespreken. Op deze manier kan ik u efficiënt de hulp bieden die u nodig hebt.
ii) Open communicatie
Ik heb een open manier van lesgeven waarin ik studenten aanmoedig me te blijven vertellen wat hun problemen zijn of waar ze willen verbeteren. Mijn ervaring is dat dit veel tijd bespaart en de lessen ook leuker maakt.
iii) Vereenvoudigen in plaats van compliceren
Ik kan goed luisteren en begrijpen waarom studenten problemen hebben met bepaalde problemen. Wat ik het beste vind, is ingewikkelde dingen op een eenvoudige manier uitleggen.
Hala
Lessen voor iedereen die snel Nederlands wil lerenTijdens mijn Nederlandse taallessen verzorg ik boeiende en interactieve sessies die zijn afgestemd op de behoeften van alle leerlingen, inclusief kinderen. Ik gebruik verschillende lesmethoden, zoals spelletjes, liedjes en verhalen, om het leerproces leuk en effectief te maken. Of je nu een beginner bent of je taalvaardigheid wilt verbeteren, mijn lessen zijn flexibel en aangepast aan jouw tempo en leerstijl. Samen gaan we op reis om de Nederlandse taal op een leuke en dynamische manier onder de knie te krijgen!
Arno
Wiskunde Natuurkunde Scheikunde Latijn Portugees Spaans Frans Italiaans Nederlands Engels DuitsIk geef al meer dan 15 jaar bijles wiskunde, natuurkunde, scheikunde, latijn en taalcusussen latijnse talen portugees spaans frans en italiaans van niveau basis of beginner tot niveau gymnasium. Voor basisschoolleerlingen ook rekenen bijvoorbeeld met breuken en procenten en alle andere modules. Ook nederlandse grammatica en spelling.
Sandhya
Online Franse lessen (A1- C1); Persoonlijk mogelijk in UtrechtIk creëer een leerervaring (inhoud en tempo) die is aangepast aan jouw behoeften: vloeiend spreken, DELF/DALF-examenvoorbereiding, gesprekken om te helpen bij reizen of verhuizen of gewoon het plezier om te praten over onderwerpen waarin je geïnteresseerd bent. We kunnen onze lessen in een ontspannen sfeer volgen en genieten van verschillende aspecten van het leren van een taal. Het gaat niet alleen om het onthouden van complexe vervoegingen!
Ik werk met verschillende online bronnen, die allemaal na de les met je worden gedeeld. Voor structuur en om de voortgang te evalueren werk ik ook met bepaalde boeken afhankelijk van het niveau en de behoefte. Tenzij je je op specifieke vaardigheden wilt concentreren, probeer ik tijdens de sessie spreken, luisteren en lezen op te nemen, terwijl schrijfoefeningen als huiswerk worden gegeven. Grammaticapunten worden behandeld als en wanneer ze naar voren komen.
Lucie
Franse lessen (online)Hallo, ik ben Lucie en ik help je graag om Frans te leren, of het nu helemaal opnieuw is of om je kennis te verbeteren. Ik vind het geweldig om mijn studenten aan het spreken te krijgen, omdat ik denk dat oefenen het geheim is van het leren van een taal en het verbeteren van je kennis. Ik structureer mijn lessen altijd volgens thema's die gebaseerd zijn op het echte leven (hoe stel je jezelf voor, hoe maak je een afspraak, doe je boodschappen, ga je naar de dokter, Frans op het werk, enz.). We zullen grammatica, woordenschat en uitspraak samen bekijken. Als je halfgevorderd bent, doen we ook cursussen over teksten. We zullen zowel grammatica als woordenschat in de praktijk brengen.
Marcel
Voor gemotiveerde studenten die Frans willen leren met een glimlach ;-)Ik vind het leuk verschillende methodes te gebruiken om leerlingen Frans te leren. Dit kan zijn via liedjes, theater, rollenspellen of video’s. Ook gebruik ik heel vaak situaties die dichtbij de belevingswereld van de leerling liggen zoals het beschrijven van plaatsen waar ze geweest zijn of praten over dingen die ze meegemaakt. Tegelijkertijd leer ik de grammaticaregels aan de leerling. Ik woon nu meer dan 30 jaar in gebieden waar Frans gesproken wordt. Omdat ikzelf Frans (en andere talen) geleerd heb (en nog leer) kan ik mezelf makkelijk in een student verplaatsen. Ik kan lesgeven in het Frans, Nederlands, Engels, Duits en Russisch.
Carolina
Nederlandse les voor tieners & volwassenen aangepast aan de behoefte van een student!Deze les zorgt allereerst dat jij als student je op je gemak voelt! We zullen elkaar eerst een beetje leren kennen en dan kan je mij vertellen wat je verwacht/wilt in een les, of wat je specifiek nodig hebt. Stap voor stap zal ik ervoor zorgen dat jij als student de Nederlandse taal gaat beheersen. Jullie zullen om verschillende redenen bij mij komen, bijvoorbeeld voor een inburgeringsexamen, of omdat je tijdelijk als expat in Nederland woont en de taal wilt leren, andere vinden het leuk om als hobby te doen en weer anderen komen voor de liefde naar Nederland... Er zijn zo veel redenen! Mijn lessen zijn gemaakt naar jouw wens, jij geeft aan wat je wilt en ik help je daarmee, daardoor zal je je meer op je gemak voelen. Van tiener tot volwassen studenten, van beginner tot gevorderd en ertussen, ik geef met plezier mijn lessen over heel de wereld! Nieuwsgierig geworden?! Dan hoop ik je in mijn les te zien! Groetjes Carolina.
Irma
Nederlandse lessen voor elk niveau / Dutch lessons at any level.Het allerbelangrijkste voor mij is dat we plezier hebben tijdens het leren – dat maakt alles een stuk leuker! In de lessen help ik je graag met je vragen over Nederlandse grammatica en kunnen we samen werken aan je spreek-, schrijf- en/of luistervaardigheid. Heb je huiswerk waar je hulp bij nodig hebt? Dat kan natuurlijk ook!
Laat me weten op welk niveau je nu zit en wat je graag wilt leren. Ik daag je graag uit, maar zorg ervoor dat het altijd leuk blijft en dat je niet te veel in één keer hebt.
De vermelde prijzen gelden voor een les voor 1 persoon.
Caroline
Nederlands voor anderstaligen (ook ITNA ) en moedertaalsprekersNederlands voor anderstaligen: alle niveaus
Grammatica - spelling - uitspraak - conversatie -voorbereiding ITNA...
Ik maak mijn eigen materiaal op maat van de cursist.
Nederlands voor moedertaalsprekers: spelling - lezersgericht schrijven
Indien gewenst is het volgende mogelijk: correctie en revisie, nalezen van papers en thesissen, vertalingen uit het Engels / Spaans (prijzen worden bepaald op basis van het aantal woorden)
De prijs voor een les geldt voor 1 persoon. Wil je met meerdere personen de les volgen? Contacteer me dan om de prijs te vragen.
De beschikbare momenten in de week veranderen vaak. Contacteer me daarom gerust om te vragen of jouw voorkeurmoment nog vrij is.
Laurie
Online cursus. Gekwalificeerde FLE-leraar, technologie ten dienste van het leren.TECHNOLOGIEËN TEN DIENSTE VAN HET LEREN.
Hallo,
Mijn naam is Laurie en ik ben zelfstandig FLE-docent, afgestudeerd in de Franse en Romaanse Taal- en Letterkunde sinds 2012. Ik heb acht jaar ervaring op zak (in het buitenland en in België). Ik heb een leermethode ontwikkeld voor online cursussen. Ik bereid studenten voor op DELF, DALF, TCF, FIDE examens, toelatingsexamens, etc. voor meerdere jaren.
De cursus omvat:
-Het materiaal (artikelen, video's, oefeningen op basis van afbeeldingen en teksten, grammaticale theorie, links naar de oefeningen, enz.). Ik gebruik Google Doc, dus het ideaal is om een Gmail-adres te hebben om er toegang toe te hebben.
-Correctie van oefeningen buiten de cursus (schriftelijke uitdrukkingen worden gecorrigeerd buiten de cursus, of samen met de student, afhankelijk van hun behoeften).
-Toegang tot een applicatie (gratis) om woordenschat te studeren op uw smartphone.
-Een woordenschatblad - uitspraak - grammatica/vervoeging, dat na elke les wordt verzonden.
-Eventueel een opname van de woordenschat (voor beginners).
-Het uitvoeren van online oefeningen en testen op basis van de toegestuurde woordenschatbladen.
-Motivatie, lachen, goed humeur :-)
Mijn methode:
-Het is mondeling gebaseerd.
-Voor grammatica gebruik ik een specifieke methode waarmee mondelinge structuren kunnen worden geautomatiseerd.
-We werken aan de uitspraak met de verbotonale methode (oefeningen voor het vaststellen van je stem, voor ritme, enz.). Misschien chanteer ik je zelfs! :-)
-Alles gebeurt mondeling voordat het wordt geschreven, maar ik pas me uiteraard aan aan de behoeften van de studenten.
-Voor kinderen en jongeren is de cursus iets anders: ik gebruik interactieve spelletjes en kaarten via de webcam.
Tot binnenkort!
Laurie
Let op: Mogelijkheid om een factuur te maken voor particulieren of bedrijven.