Vergelijkbare lessen
Lucie
Franse les (ONLINE) - Franse cursus (ONLINE)NL - Hallo, ik ben Lucie en ik zou je graag helpen om Frans te leren, of het nu helemaal opnieuw is of om je te helpen verbeteren. Ik vind het heerlijk om mijn studenten te laten spreken, omdat ik er sterk van overtuigd ben dat oefenen de sleutel is om een taal te leren en je kennis te verbeteren. Ik structureer mijn lessen altijd volgens onderwerpen die zijn gebaseerd op situaties uit het dagelijkse leven (hoe u uzelf voorstelt, hoe u een afspraak maakt, boodschappen doet, naar de dokter gaat, professionele taal, enz.). We zullen de grammatica, woordenschat en uitspraak doornemen. Als je een gemiddeld persoon bent, zullen we ook enkele lessen geven over begrijpend lezen. We gaan zowel de grammatica als de woordenschat in de praktijk brengen. En ja, ik kan lesgeven in het Engels als je wilt!
FR - Hallo, ik ben Lucie en ik zou je graag helpen om Frans te leren, of het nu van nul is of om je kennis te verbeteren. Ik vind het heerlijk om mijn studenten aan het praten te krijgen, omdat ik denk dat oefenen het geheim is van het leren van een taal en het verbeteren van kennis. Ik structureer mijn lessen altijd volgens thema's die gebaseerd zijn op het echte leven (hoe ik me voor kan stellen, hoe ik een afspraak kan maken, boodschappen doen, naar de dokter gaan, Frans op het werk, enz.). We zullen samen grammatica, woordenschat en uitspraak bekijken. Als je een halfgevorderde bent, zullen we ook tekstlessen geven. We gaan zowel grammatica als woordenschat in de praktijk brengen.
Alexander
Frans taal, literatuur, filosofie, geschiedenis, maatschappij en cultuurBonjour,
Mijn naam is Alexander en ik ben 33 jaar oud. Ik ben Nederlander maar heb mijn hele leven in Frankrijk opgegroeid.
Naast mijn Baccalaureaat (Mention bien), heb ik ook een jaar politicologie in Paris (Panthéon-Assas) gestudeerd.
Kortom, ik weet waar de moeite ligt als Nederlander om Frans te leren. Naast een gramaticale voorbereiding, geef ik ook een cultureel achtergrond. Ik kan helpen met toets voorbereidingen van school tot universitair niveau. Franse scholing eist namelijk meer dan alleen taal, maar ook retorische techniek. Daar help ik je ook graag mee!
Neem gerust contact op, en samen ontwikkelen we jouw ideale les.
Adeline
Privélessen in het Engels voor alle niveaus.Wil je Engels leren? Of wil je gewoon je niveau verbeteren? Mijn naam is Adeline en ik denk dat ik je kan helpen je doel te bereiken.
Na twee maanden in Engeland te hebben doorgebracht, studeer ik momenteel Europees recht aan de Universiteit van Maastricht, waar al mijn cursussen in het Engels zijn. Ik heb een C1-certificaat en kan daarom beginners tot halfgevorderden lesgeven.
Tot binnenkort!
Julia
Privélessen Engels voor zowel middelbare scholieren als volwassenenMijn kennis van de Engelse taal is zeer groot. Ik heb het Cambridge English Diploma op C2 niveau behaald. Dit is de hoogste kwalificatie van Engels die haalbaar is in Europa en duidt op vloeiende Engelse communicatie van een competente Engels spreker. Verder volg ik een Engelse studie, waardoor mijn kennis optimaal blijft.
Ik ben zeer flexibel beschikbaar en kan ook naar uw gewenste locatie komen. Ik ben vooral gespecialiseerd in het ondersteunen van middelbare scholieren bij hun lessen, maar ik kan u ook prima helpen met het leren van Engels als tweede taal voor uw zelfontwikkeling.
Brittany
Privélessen Engels van een TEFL-gecertificeerde native speakerMijn naam is Brittany, een TEFL-gecertificeerde instructeur die ongeveer 2 jaar in Nederland heeft gewoond, waardoor ik redelijk vloeiend Nederlands sprak.
Ik ben een moedertaalspreker van het Engels en ik heb ervaring met het lesgeven van Engels aan Nederlandse kinderen, Duitse kinderen en volwassenen.
Een-op-een lessen zijn online of bij u thuis.
De inhoud en tijden van de lessen zijn afgestemd op specifieke behoeften die vooraf zullen worden besproken en overeengekomen.
Ik kan lesgeven in Conversationeel Engels, Algemeen Engels, Zakelijk Engels en Examenvoorbereiding.
Ik kijk ernaar uit om met u te spreken om uw specifieke Engelse behoeften en mijn vermogen om hieraan te voldoen te bespreken. Neem dan gerust contact met mij op
Esmeralda
FransHallo allemaal,
Mijn naam is Esmeralda en ik ben een Franse moedertaalspreker.
Ik ben een dynamische, glimlachende en geduldige jonge vrouw met eerdere ervaring in het lesgeven in het Frans. Ik woon momenteel in Maastricht (NL), waar ik een eenjarige master volg.
Ik stel voor dat lessen gericht zijn op het uitbreiden van woordenschatkennis, grammatica of gespreks- en schrijfvaardigheden zoals gewenst.
Aarzel niet om contact met me op te nemen voor meer informatie of vragen!
Vriendelijke groeten,
Esmeralda.
Geertje
Leer talen met plezier , individuele les is mogelijk. Deze cursus is voor alle taalstudenten. Hoog opgeleide leraar met grote internationale werkervaring. Mijn doel is je de taal van je keuze te leren met plezier en goede vooruitgang. Ik gebruik veel interactieve duidelijke oefeningen . Theorie leg ik met veel geduld uit. Leren met plezier is de sleutel tot jouw succes.
Tiziana
Bijles op de basisschool, voorbereiding op het CEB en werkwijze.Leraar in het basisonderwijs met 15 jaar ervaring in actief lesgeven, moeder en auteur van schoolboeken, ik ondersteun kinderen van 6 tot 12 jaar in alle stadia van hun leerproces:
- sanering,
- leerachterstand,
- Leren lezen,
- werk methode,
- voorbereiding op de CEB.
Ik heb goede kennis van leerstoornissen (dyslexie, dyscalculie, disorthografie, dyspraxie) en pas me gemakkelijk aan aan uw verwachtingen.
Creatief en betrokken, ik zorg ervoor dat ik mijn lessen personaliseer op basis van de interesses van elk kind.
Iris
Bijlessen Frans voor kinderen, studenten en volwassenenFranstalig van afkomst ben ik perfect tweetalig.
Ik gebruik dagelijks de 2 talen voor mijn werk in private ook.
Ik geef privé of online lessen voor alle niveaus en voor iedereen.
Studenten van werknemers zijn welkom!
Correctie van teksten van eindwerk mogelijk op aanvraag ...
Vertaling van documenten, website van e-magazine in het Frans ook mogelijk.
Laura
Frans bijles door een gekwalificeerde leraarHallo !
Ik ben drie jaar docent Frans geweest op een middelbare school. Gepassioneerd door talen help ik graag anderen te leren. Ik heb meerdere jaren ervaring in privélessen met jongeren en volwassenen.
Voor de FLE-cursussen probeer ik tijdens de cursus alleen Frans te spreken. De voortgang is dus sneller. Ik wissel "klassieke" grammaticalessen af met leuke activiteiten. Voor de allerkleinsten of degenen die dat wensen, kan de cursus worden gebaseerd op games.
De cursus past zich aan de interesses van de student aan en wordt op maat gemaakt, afhankelijk van zijn behoeften en leeftijd.
Monique
Taallessen en bijlessen Engels, Duits en NT2 (Nederlands voor anderstaligen)Ik bied daar waar nodig extra begeleiding en passende ondersteuning op het gebied van met name de Engelse taal, maar ook Duits of NT2 behoort tot de mogelijkheden. Alle lessen betreffen lessen op maat.
Bijlessen/Taallessen Engels/Duits en NT2 op alle niveaus, tevens kinderen/jong volwassenen met leerproblemen (dyslexie, problemen korte termijngeheugen, leerachterstanden). Tevens examentrainingen Engels en Duits: tips en trucs voor het omgaan met examenteksten
Taalbegeleiding Nederlands voor anderstalige kinderen: ondersteuning van de school/leerkracht en het individueel helpen van leerlingen met hun achterstand op het gebied van taal
Silvia
Italiaans om je op te vrolijken: 5 troostende boeken over Italië die je humeur verbeteren en je vreugde brengen."Under the Tuscan Sun" door Frances Mayes, "The Enchantress of Florence" door Salman Rushdie, "A Room with a View" door EM Forster, "Eat, Pray, Love" door Elizabeth Gilbert, "The Enchanted April" door Elizabeth von Armin. Afhankelijk van het niveau van de student worden de lessen in het Engels of Italiaans gegeven.
Jinha
Practice your Korean with native speaker! (Let's chat about everything KOREA!)Looking for a native speaker to chat about k-drama, k-pop or the in-depth of Korean culture? I am here for you!
My name is Jinha(진하) and my native language is Korean.
I can write, read and speak Korean and English fluently. I was born in South Korea and grew up in California, U.S.
Growing up with two different culture all my life I know the difficulties in learning a new language and adjusting to the new culture. We can discuss on what you would like to learn, whether it be learning the language from beginners level or just looking to improve on everyday talk!
*I find it important to only speak in Korean during the session*
(but if questions come up and you are having trouble we can speak in English or dutch/ik sprek een betje Nederlands)
*You can ask to meet at Café or group class(with friends)*
I look forward to meeting and sharing my personal knowledge in Korean!
Ik kijk ernaar uit u te ontmoeten en samen Koreaans te speken!
우리 곧 만나서 재미나게 한국어를 배워봐요!
Ksenija
Leer Engels met plezier en verbeter je taalvaardigheid met een vrolijke en ervaren leraarHoi! Ik ben Ksenija 🖐 Een professionele leraar Engels die weet hoe hij moet leren en hoe hij onderweg de motivatie niet kan verliezen. Voordat je verder leest over deze les, kan het handig zijn als dit op jou van toepassing is 👇
😩Ik voel me niet op mijn gemak om Engels te spreken en ik vind mijn uitspraak verschrikkelijk!
😵Ik voel me verward wanneer ik welk voorzetsel moet gebruiken en ik weet niet zeker hoe en wanneer ik die Engelse tijden moet gebruiken...
🤔Ik denk dat ik goed genoeg Engels spreek, maar ik ken niet zoveel woorden en soms weet ik gewoon niet wat ik moet zeggen.
Klinkt dit bekend? 🧐 Nou, dan heb ik goed nieuws! 🤗 Ik kan je helpen met alles wat hierboven genoemd is en ik kan je daarbij helpen vanuit het comfort van je huis! 🏡
❗❗UPDATE: Het is weer mogelijk om offline lessen te volgen in de cafés van Amersfoort! Je kunt er nu voor kiezen om offline in Amersfoort of online te vergaderen en lessen te volgen vanuit je luie stoel 🤗
INFORMATIE OVER DEZE LES EN DE LESSEN:
💝Ik bied lessen/cursussen op maat aan waarbij we ons richten op de vaardigheden, problemen en onderwerpen die JOU interesseren! Ideaal voor mensen die het elementaire niveau onder de knie hebben, verder willen gaan met het leren van Engels en het op hun eigen voorwaarden willen doen 😎 Als je echter een beginner bent en Nederlands of Russisch spreekt, kan ik je ook leuke gepersonaliseerde lessen aanbieden! Stuur me gewoon een bericht.
Hoe zien deze lessen eruit? 🤔
▪Ze kunnen grammaticagericht zijn met veel booroefeningen (die je thuis doet) en veel spreek-/grammaticaspelletjes die we samen doen tijdens de lessen;
▪Het kunnen de lessen zijn die u helpen uw spreek- 🔊 en luistervaardigheid te verbeteren. Je hoeft alleen maar wat video's 🎥 te bekijken en de woorden te herzien! Tijdens de les bespreken we deze filmpjes en werken we aan je uitspraak & woordenschat.
▪Ze kunnen lees- en schrijfactiviteiten omvatten waarbij we praten over wat u op internet of in het nieuws leest!
Jij kiest hoe JIJ wilt leren en ik help je op de meest geschikte manier 🤗 of ik bied je de manier aan die voor JOU werkt!
Als je meer wilt weten of andere vragen hebt, aarzel dan niet om me te schrijven
Ik kijk er naar uit je te ontmoeten en je te helpen met al je taaldoelen!
Tot ziens,
Ksenija 💖
Tanya
Italiaans, Spaans en Engels met een polyglot (8 talen) en Professionele docente, language coachHoi! Ik ben Tanya.
Ik ben geboren in Italië, maar de laatste twee jaar van mijn leven heb ik de wereld rondgereisd, vooral in Midden- en Zuid-Amerika en het Midden-Oosten, op afstand gereisd en gewerkt.
Ik ben een professionele docente met 6 jaar ervaring. Ik werkte aan de vertaling van medische en juridische artikelen, panelen in het glasmuseum in Venetië en werkte als tolk aan het hof van Venetië.
Ik heb een diploma in talen, gecertificeerd in internationaal recht en een language coach. Language coach houdt in dat ik je niet alleen een taal leer, maar ook hoe nieuwe talen te leren!
Ik zal je hele leertraject nauwlettend volgen en volgen, om het meeste uit je vaardigheden te halen!
Dat komt omdat ik graag nieuwe talen leer! Daarom ben ik na jaren studeren polyglot geworden (8 talen - Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Japans, Arabisch, Hebreeuws, Nederlands) en heb ik zelf een methode bedacht om jou de taal te leren die jij wilt leren!
Door de jaren heen heb ik geleerd mijn werk te modelleren volgens de persoonlijke behoeften van elke student en heb ik een methode ontwikkeld waarmee mijn studenten de taal op een snelle en leuke manier kunnen leren.
Mijn hobby is mijn grootste passie is het leren van andere talen, daarom kan ik uit mijn ervaring veel van de problemen begrijpen die verband houden met het leren van een vreemde taal. Ik ben ook een taalcoach, wat betekent dat mijn lessen gebaseerd zijn op een specifieke methode die ik heb ontworpen om het leren te vergemakkelijken en te versnellen.
Mijn lessen zijn beschikbaar in het Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Hebreeuws, Nederlands en Arabisch.
GROEPLESSEN mogelijk!
Tot snel! :-)