facebook
favorite button
1/4
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds december 2021
Leraar sinds december 2021
repeat students icon
1 herhaalleerling
Vertrouwde keuze voor 1 terugkerende leerling
Inspirerende pianolessen op maat door gediplomeerd pianiste
course price icon
Van 72 € /h
arrow icon
Zoek jij naar een pianodocent die jou verder kan helpen? Dan ben je bij mij aan het juiste adres. Mijn naam is Ischico en ik ben pianodocent en concertpianiste. Met mijn tien jaar lesgeefervaring en actieve concertpraktijk, help ik jou graag verder met jouw piano-vaardigheden. Dit kan als reguliere lessen, maar ook als auditietraining of concertvoorbereiding. Ook kan ik je helpen met improvisatie en muziektheorie.

Onderwerpen die in de les regelmatig aan bod komen zijn techniek, muzikaliteit, interpretatie, gehoortraining, improvisatie en het opbouwen van een gezonde studeer-routine. We zullen werken aan hoe jij jouw muzikale voorstelling het best kan uitdrukken op de piano en welke handvaten je daarbij kan gebruiken. Ik geef pianoles in mijn pianostudio in Amsterdam Noord op de NDSM-Werf op een mooie Yamaha vleugel.

Iedere leerling is anders, dus de lessen zijn op maat voor jou gemaakt. We gaan samen kijken hoe jij het meeste plezier uit piano spelen kan halen en samen naar jouw doelen toewerken!

Ik verwelkom ook graag leerlingen die toewerken naar een auditie voor een jong talentklas of vooropleiding. Door middel van voorspeelmogelijkheden en motiverende piano-examens, werken we toe naar jouw doelen.

Ik heb twee masteropleidingen gedaan aan The Royal Conservatoire of Scotland en aan Conservatori del Liceu te Barcelona. Buiten het lesgeven, geef ik regelmatig concerten en organiseer ik andere muzikale projecten.
Extra informatie
De prijzen voor leerlingen boven de 21 zijn exclusief BTW
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Bij de leraar :
  • Makers Hands, T.T. Neveritaweg, Amsterdam, Nederland
Over
Ik vind het belangrijk dat mijn studenten altijd gemotiveerd blijven tijdens de pianoles. Hierdoor gaan ze met veel plezier snel vooruit. De focus in de les ligt op veel verschillende aspecten van het opbouwen van pianovaardigheden. Dit zal altijd varieren wat op dat moment het belangrijkste is om aan te werken voor elk individu.

Ik ben zelf klassiek geschoold en heb twee masters behaald aan prestigieuze instituten in het buitenland. Ook tijdens deze masters heb ik altijd met plezier les gegeven. Door mijn ruime ervaring kan ik goed inschatten wat een leerling nodig heeft tijdens de les om weer vooruit te kunnen.

Buiten het lesgeven om geef ik regelmatig concerten en speel ik veel kamermuziek.
Opleiding
Master of Music aan The Royal Conservatoire of Scotland
Master of Music aan Conservatori del Liceu te Barcelona

Voor deze masters, rondde ik mijn Bachelor af aan ArtEZ en studeerde ik aan de Sweelinck Academie (CvA) in Amsterdam.
Leservaring
Tien jaar lesgeefervaring
Privéles-ervaring
Muziekschooldocent ervaring
Concertervaring
Kamermuziekervaring
Masterclasses van gerenommeerde musici
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
90 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Vaardigheden
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Basgitaarlessen met een holistieke, "all-round" character.

We gaan op de lessen samen oefenen en we gaan hier jouw allerliefste liedjes voor gebruiken. Ik geloof dat als je met een stuk muziek diepe emotionele contact hebt, wordt de leerproces ook sneller, gezelliger en vloeiender!

Onze belangrijkste thema's:

- techniek en overzicht van de bas (waar?)
- algemene muziekleer, gehoortraining (waarom?)
- creatieve improvisatie en compositie (wat?)
- ritme, tempo, frasering en gevoel (hoe?)

Voor volwassenen en tieners duren de lessen 1 uur. Voor alle niveaus vanaf absoluut beginner tot conservatorium niveau.
verified badge
Hallo! Ik heb meer dan 7 jaar ervaring met lesgeven, van jonge kinderen tot volwassenen van alle niveaus, en ik vind het geweldig! Mijn doel is dat mijn leerlingen plezier beleven aan het bespelen van een instrument en plezier hebben tijdens de lessen. Ik streef er ook naar dat elke leerling gemotiveerd uit de les komt om verder te leren, en ik stem de lessen af op wat ze willen leren en hoe ze hun doel kunnen bereiken.
Ik kan studenten ook helpen met het voorbereiden op hun piano-examens en theorie-examens.
verified badge
Hé piepjes!
Ik geef graag gitaarles in een ontspannen sfeer, waarbij er geen druk op je wordt gelegd, maar alleen feedback wordt gegeven die je oefenervaring zal verbeteren. De eerste lessen zullen over het algemeen bestaan uit het aanleren van de basis door het leren van eenvoudige liedjes. Afhankelijk van hoe het gaat, gaan we meteen verder met het leren van de nummers die je wilt spelen, waar je nog meer leert!
Ik kan je op verschillende data in de week leren spelen, zodat je sneller leert en meteen vanaf het begin kunt spelen :)

Blijf groeien♥️
verified badge
Drum- en percussielessen met verschillende methodologieën, afhankelijk van de doelstellingen van de student. Van lessen voor degenen die beginnen in de wereld van de drums tot speciale lessen ter versterking voor studenten die muziek studeren tot een gemiddelde graad.

Ik bied lessen aan huis aan, waarin ik de student voorbereid om zijn uitdagingen te overwinnen en hem help zijn droom te verwezenlijken om een geweldige muzikant te worden. De studenten die besluiten om te beginnen met spelen, leren hen van de meest elementaire (basistechniek, muzieklezen, theorie) tot meer geavanceerd materiaal zoals muzikaliteit, het leren van verschillende stijlen (jazz, rock, samba, funk, etc.), improvisatie en nog veel meer.

Lessen aangeboden in het Engels en Spaans

Academische opleiding:

- Associate Degree Conservatorium van Amsterdam, Muziekproductie
- Bachelordiploma Jazz aan CSMIB (Spanje)
- Hogere graad aan het Professioneel Conservatorium voor Muziek van Gijón
- Privélessen en masterclasses met drummers van wereldklasse zoals Jeff Prentice, Marc Miralta, Yoran Vroom, Jack Dejohnette, Jairo Ubiaño, Dani Dominguez en nog veel meer
verified badge
Ik ben een toegewijde en ervaren fagottist die graag dit instrument bespeelt en graag muziek met anderen deelt. Ik beschouw muziek als een essentieel onderdeel van ons leven en onze cultuur, en daarom is het leren ervan noodzakelijk om ons als mens te verrijken en volledig te ontwikkelen.
De fagot heeft een groot aantal opmerkelijke en bijzondere kwaliteiten, die je alleen kunt verwerven door dit specifieke instrument te leren bespelen, met een zeer karakteristieke klank.
verified badge
Hallo! Mijn naam is Aurel en ik ben een Franse drummer uit Amsterdam.

Hoewel ik me momenteel specialiseer in jazzmuziek, heb ik me verdiept in diverse esthetiek, en met name pop- en rockmuziek maken deel uit van mijn achtergrond (ik heb in verschillende pop-rockbands gespeeld). Daardoor kan ik een breed scala aan muziekstijlen onderwijzen. Ik beschik ook over veel drumtechnieken en -schema's en heb ervaring met het lesgeven aan kinderen vanaf 6 jaar, maar ook aan tieners en volwassenen.

Lessen en lesmethode:
Ik pas me altijd aan de smaak en het leerprofiel van de leerling aan. Daarom neem ik tijdens de eerste les, en regelmatig daarna, altijd de tijd om met mijn leerlingen (of hun ouders als ze nog heel jong zijn) te overleggen over het pad dat ze willen of moeten volgen. Ik gebruik schema's en methoden voor degenen die visuele ondersteuning nodig hebben om de vaardigheden te assimileren, of geef les op gehoor en door te demonstreren aan degenen die zich daar meer op hun gemak bij voelen. Ik speel ook elektrische gitaar en kan jammen met mijn leerlingen, wat een geweldige tool is om de vaardigheden van een band te ontwikkelen of gewoon om een leuke tijd te hebben.

Voor degenen die graag significante vooruitgang willen boeken, bied ik consistente en serieuze begeleiding, met praktische aanbevelingen. Ik kan een student bijvoorbeeld voorbereiden op een auditie of een toelatingsexamen aan een conservatorium. Als je je algemene begrip van ritme wilt verbeteren, kun je ook profiteren van mijn kennis van Indiase Karnatische ritmeconcepten, een van de meest complete traditionele benaderingen van ritme.
Studenten die gewoon op hun eigen tempo willen leren, plezier willen hebben en willen ontspannen, zijn ook zeker welkom!

Over mij:
Naast mijn bachelor- en masterdiploma jazzdrums aan het Conservatorium van Amsterdam (CvA), waartoe een gedegen pedagogische opleiding en een specialisatie in Indiaanse Karnatische technieken behoorden, heb ik vier jaar ervaring als drumdocent in loondienst bij twee Franse muziekverenigingen (Ecole de musique de Nangis en Conservatoire des Deux Rives, Moret-sur-Loing).

Ik ben ook een actief muzikant, zowel in de Nederlandse als de Franse scene. Mijn trio toert voornamelijk in Frankrijk en heeft gespeeld op podia zoals de Sunside (Parijs) en deelgenomen aan wedstrijden zoals de Keep An Eye International Jazz Award. Ik ben tevens co-leider van het sextet Chai Masters, finalist van verschillende Europese wedstrijden (Leiden Jazz Award, Golden Jazz Trophy in Lille, Frankrijk, 7 Virtual Jazz Contest). Onlangs was de band een van de finalisten van Keep An Eye The Records (maart 2022). Hun debuutalbum "Magic Realism" werd lovend ontvangen in Frankrijk, België, Duitsland en Nederland.

Ik kijk ernaar uit u te ontmoeten en mijn kennis met u door te geven!
verified badge
Ben jij op zoek naar inspirerende pianolessen? Dan ben je bij mij aan het juiste adres.

Mijn naam is Dywel, Klassiek geschoold concertpianist. Bij mij klassiek piano lessen volgen betekent inspiratie opdoen. Mijn passie is om fushion muziek te maken; een mix van stijlen: Klassiek, Hiphop, Jazz, R&B en Pop. Zo inspireer ik leerlingen om buiten hun eigen kaders te denken en te musiceren. Ik kan je ook een goede basis meegeven in Jazz en Pop. Kortom, de mogelijkheden zijn oneindig en ik kan niet wachten om jou les te geven.

Verdere pluspunten:
- Ruime leservaring met kinderen, tieners en volwassenen;
- Stijl van lesgeven: gepassioneerd, praktisch en speels.

Of je dus pas begint, of al in een gevorderd stadium bent, ik kan je helpen!

ENGLISH

Are you looking for inspiring piano lessons? Then you have come to the right place. My name is Dywel , classically schooled concert pianist. Taking my classical piano lessons means gaining inspiration. My passion is to make fusion music; a mix of styles: Classical, Hiphop, Jazz, R&B and Pop. In this way I inspire students to think and make music outside their own frameworks. I can also give you a good foundation in Jazz and Pop. In short, the possibilities are endless and I can't wait to teach you.

Further advantages:
- Extensive teaching experience with children, teenagers and adults;
- Teaching style: passionate, practical and playful.

So whether you are just starting out or are already at an advanced stage, I can help you!
verified badge
Les in Ableton Live, voorbereiding op liveoptredens, geluidstechniek, piano en compositie.

- klassieke muziek
- elektronische muziek met Ableton live en andere DAW's
- compositie met traditionele methoden en notatie
- orkestrale composities en partijvoorbereidingen
- bladmuziek lezen, toonladders
- harmonische theorie en akkoordprogressies
- elementen van jazzharmonie en stemvoering
verified badge
Pianolessen voor beginners, halfgevorderden en gevorderden.

De lessen zijn ontworpen om aan uw persoonlijke muzikale interesses en doelen te voldoen. Of u nu aangetrokken wordt door de structuur en schoonheid van klassieke muziek of de improviserende vrijheid van jazz, ik kan u door beide werelden leiden.

In klassieke lessen richten we ons op het ontwikkelen van sterke technieken, het begrijpen van muziektheorie en het verkennen van werken van beroemde componisten. Als je meer geïnteresseerd bent in jazz, zal ik je introduceren in improvisatie, akkoordprogressies en het leren uiten van je eigen muzikale stem.
Mijn aanpak is flexibel en gebaseerd op waar jij als muzikant staat. Ik geloof in het creëren van een ondersteunende, ontspannen omgeving waar jij je op je gemak voelt om je creativiteit te verkennen en te groeien in je eigen tempo.

De lessen zijn niet alleen gericht op het pianospelen, maar ook op het begrijpen en genieten van de muziek die je speelt. Of je nu een beginner bent of je vaardigheden wilt verdiepen, ik help je om zowel je techniek, frasering, expressiviteit als je muzikale gehoor te ontwikkelen.
verified badge
Tijdens mijn lessen kunnen we werken aan verschillende stijlen, van pop en jazz tot klassiek. We werken aan het opbouwen van techniek, noten lezen, spelen met akkoordsymbolen, improviseren en spelen op gehoor. Het plezier van pianospelen en samen muziek maken staan centraal in mijn lessen. We kunnen samen de doelen bepalen en de lessen worden altijd individueel afgestemd op het niveau van de leerling. Ik geef voornamelijk les aan volwassenen en tieners (vanaf ongeveer 15 jaar). Alle niveaus zijn welkom, van absolute beginners tot gevorderden!

Naast pianolessen geef ik ook lessen in muziekcompositie en -theorie.

Ik heb bijna 10 jaar ervaring als docent en een masterdiploma in jazzpianospel van het Conservatorium van Amsterdam.
verified badge
Ik ben een professioneel cellist en toegewijd docent. Ik geef cellolessen aan kinderen, tieners en volwassenen in Amsterdam.

In mijn lessen staat de leerling centraal. Ik luister aandachtig naar wat jij (of je kind) nodig hebt en pas de les aan op jouw niveau, persoonlijkheid en doelen. Ik kan rustig en gestructureerd zijn, of speels en onderzoekend – het belangrijkste is dat jij je veilig, gemotiveerd en serieus genomen voelt.

Voor wie?
- Volledige beginners
- Gevorderde studenten
- Volwassenen die na een pauze terugkeren naar de cello
- Studenten die zich voorbereiden op audities voor een muziekschool of conservatorium

Ik heb ook ervaring met het lesgeven aan leerlingen met dyslexie en ADHD. Ik ben gewend om uitleg, tempo en oefeningen aan te passen, zodat ze duidelijk zijn en niet overweldigend.

Wat ik bied
- Cello en basismuziektheorie
- Techniek, geluid en muzikale expressie
- Ondersteuning bij school- of examenrepertoire
- Flexibele planning waar mogelijk

Lessen bij mij in Amsterdam of bij jou thuis (afhankelijk van de locatie)

Mijn muzikale achtergrond
- Afgestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam
- Optredens met ensembles als Rotterdams Philharmonisch Orkest (stage) en Asko|Schönberg
- Ervaring met concoursen en festivals (o.a. Cello Biënnale, Triomphe de l'Art, Wonderfeel Festival)

Als u geïnteresseerd bent, kunt u gerust contact met mij opnemen als u vragen heeft.
verified badge
*De lessen zijn alleen in het Engels!*
Hallo! Ik ben Noah en ik volg momenteel mijn master contrabas aan het Conservatorium van Amsterdam. Ik kom uit de Verenigde Staten en werk aan een professionele orkestcarrière in Europa.

Het is mijn doel om met jou, de beginnende contrabassist, in contact te komen, je muzikaal te inspireren, je te helpen bij het ontwikkelen van basistechnieken, het uitbreiden van je repertoire, je voor te bereiden op audities/wedstrijden/recitals en je uiteindelijk te helpen de beste muzikant te worden die je kunt zijn.
verified badge
Hallo! Wil je een nieuwe hobby beginnen? Speel je al piano en wil je je vaardigheden verbeteren met een creatieve benadering van het instrument? Dan denk ik dat ik je kan helpen!
Ik kan je zowel de basis- als de gevorderde concepten van elke pianostijl leren (klassiek, jazz, pop-rock...), en als je van improvisatie en jazz houdt, dan kunnen we het nog beter met elkaar vinden!
Ik bied zeer persoonlijke lessen aan, afgestemd op uw niveau en interesses. Mijn lesmethode houdt sterk rekening met de creativiteit van de student, maar zonder daarbij te vergeten dat een goede kennis van muziektheorie en pianotechniek essentieel is.

Over mijn filosofie met betrekking tot het lesgeven in muziek:
In een creatief vakgebied als muziek is onderwijs een delicate kwestie. Ik ben er stellig van overtuigd dat een docent er alles aan moet doen om de persoonlijke stem van de leerling niet te onderdrukken. Ieder van ons – ongeacht leeftijd of vaardigheidsniveau – heeft een unieke benadering van muziek, zelfs nog voordat we een instrument aanraken!
Mijn doel is om studenten te helpen hun eigen muzikale identiteit aan de piano te ontdekken, door mijn ervaring te gebruiken en een solide theoretische basis te bieden die is afgestemd op hun interesses en niveau.
Dat gezegd hebbende, zoals in elke discipline, zijn er geen shortcuts in de muziek. Passie en toewijding zijn essentieel voor het behalen van betekenisvolle resultaten. Bovendien is een solide technische en theoretische basis onmisbaar, ongeacht je muzikale interesses.
Ik kijk ernaar uit om mijn grote passie voor muziek met jullie te delen. Neem gerust contact op voor meer informatie!
verified badge
Deze pianolessen zijn er voor alle leeftijden en alle niveaus. Jij bepaalt wat je wil leren: van je favoriete nummers spelen tot improviseren, componeren of muziek beter begrijpen. De lessen worden volledig afgestemd op jouw interesses en doelen.
We kunnen werken aan verschillende stijlen, met onder andere jazz als mogelijke invalshoek, maar ook pop, klassiek of andere genres. Daarnaast is er ruimte voor theorie, compositie, gehoortraining en techniek. De focus ligt op creativiteit, spelplezier en een persoonlijke aanpak.
verified badge
Ik geef gitaarles voor alle niveaus, van beginners tot gevorderden die hun techniek willen verbeteren. Tijdens de lessen werken we aan techniek, ritme, akkoorden, basismuziektheorie en liedjes die je leuk vindt, zodat je kunt leren terwijl je plezier hebt.
De lessen worden afgestemd op het niveau en de doelen van de leerling. We kunnen verschillende muziekstijlen verkennen, zoals pop, rock, blues en meer. Het doel is om zelfvertrouwen met het instrument te ontwikkelen, de muzikaliteit te verbeteren en op een natuurlijke en creatieve manier te leren spelen.
De lessen zijn individueel en duren ongeveer een uur. Ze zijn geschikt voor zowel kinderen als volwassenen.
Als je altijd al gitaar hebt willen leren spelen of je vaardigheden wilt verbeteren, neem dan gerust contact met me op voor meer informatie!
message icon
Contacteer Ischico
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Basgitaarlessen met een holistieke, "all-round" character.

We gaan op de lessen samen oefenen en we gaan hier jouw allerliefste liedjes voor gebruiken. Ik geloof dat als je met een stuk muziek diepe emotionele contact hebt, wordt de leerproces ook sneller, gezelliger en vloeiender!

Onze belangrijkste thema's:

- techniek en overzicht van de bas (waar?)
- algemene muziekleer, gehoortraining (waarom?)
- creatieve improvisatie en compositie (wat?)
- ritme, tempo, frasering en gevoel (hoe?)

Voor volwassenen en tieners duren de lessen 1 uur. Voor alle niveaus vanaf absoluut beginner tot conservatorium niveau.
verified badge
Hallo! Ik heb meer dan 7 jaar ervaring met lesgeven, van jonge kinderen tot volwassenen van alle niveaus, en ik vind het geweldig! Mijn doel is dat mijn leerlingen plezier beleven aan het bespelen van een instrument en plezier hebben tijdens de lessen. Ik streef er ook naar dat elke leerling gemotiveerd uit de les komt om verder te leren, en ik stem de lessen af op wat ze willen leren en hoe ze hun doel kunnen bereiken.
Ik kan studenten ook helpen met het voorbereiden op hun piano-examens en theorie-examens.
verified badge
Hé piepjes!
Ik geef graag gitaarles in een ontspannen sfeer, waarbij er geen druk op je wordt gelegd, maar alleen feedback wordt gegeven die je oefenervaring zal verbeteren. De eerste lessen zullen over het algemeen bestaan uit het aanleren van de basis door het leren van eenvoudige liedjes. Afhankelijk van hoe het gaat, gaan we meteen verder met het leren van de nummers die je wilt spelen, waar je nog meer leert!
Ik kan je op verschillende data in de week leren spelen, zodat je sneller leert en meteen vanaf het begin kunt spelen :)

Blijf groeien♥️
verified badge
Drum- en percussielessen met verschillende methodologieën, afhankelijk van de doelstellingen van de student. Van lessen voor degenen die beginnen in de wereld van de drums tot speciale lessen ter versterking voor studenten die muziek studeren tot een gemiddelde graad.

Ik bied lessen aan huis aan, waarin ik de student voorbereid om zijn uitdagingen te overwinnen en hem help zijn droom te verwezenlijken om een geweldige muzikant te worden. De studenten die besluiten om te beginnen met spelen, leren hen van de meest elementaire (basistechniek, muzieklezen, theorie) tot meer geavanceerd materiaal zoals muzikaliteit, het leren van verschillende stijlen (jazz, rock, samba, funk, etc.), improvisatie en nog veel meer.

Lessen aangeboden in het Engels en Spaans

Academische opleiding:

- Associate Degree Conservatorium van Amsterdam, Muziekproductie
- Bachelordiploma Jazz aan CSMIB (Spanje)
- Hogere graad aan het Professioneel Conservatorium voor Muziek van Gijón
- Privélessen en masterclasses met drummers van wereldklasse zoals Jeff Prentice, Marc Miralta, Yoran Vroom, Jack Dejohnette, Jairo Ubiaño, Dani Dominguez en nog veel meer
verified badge
Ik ben een toegewijde en ervaren fagottist die graag dit instrument bespeelt en graag muziek met anderen deelt. Ik beschouw muziek als een essentieel onderdeel van ons leven en onze cultuur, en daarom is het leren ervan noodzakelijk om ons als mens te verrijken en volledig te ontwikkelen.
De fagot heeft een groot aantal opmerkelijke en bijzondere kwaliteiten, die je alleen kunt verwerven door dit specifieke instrument te leren bespelen, met een zeer karakteristieke klank.
verified badge
Hallo! Mijn naam is Aurel en ik ben een Franse drummer uit Amsterdam.

Hoewel ik me momenteel specialiseer in jazzmuziek, heb ik me verdiept in diverse esthetiek, en met name pop- en rockmuziek maken deel uit van mijn achtergrond (ik heb in verschillende pop-rockbands gespeeld). Daardoor kan ik een breed scala aan muziekstijlen onderwijzen. Ik beschik ook over veel drumtechnieken en -schema's en heb ervaring met het lesgeven aan kinderen vanaf 6 jaar, maar ook aan tieners en volwassenen.

Lessen en lesmethode:
Ik pas me altijd aan de smaak en het leerprofiel van de leerling aan. Daarom neem ik tijdens de eerste les, en regelmatig daarna, altijd de tijd om met mijn leerlingen (of hun ouders als ze nog heel jong zijn) te overleggen over het pad dat ze willen of moeten volgen. Ik gebruik schema's en methoden voor degenen die visuele ondersteuning nodig hebben om de vaardigheden te assimileren, of geef les op gehoor en door te demonstreren aan degenen die zich daar meer op hun gemak bij voelen. Ik speel ook elektrische gitaar en kan jammen met mijn leerlingen, wat een geweldige tool is om de vaardigheden van een band te ontwikkelen of gewoon om een leuke tijd te hebben.

Voor degenen die graag significante vooruitgang willen boeken, bied ik consistente en serieuze begeleiding, met praktische aanbevelingen. Ik kan een student bijvoorbeeld voorbereiden op een auditie of een toelatingsexamen aan een conservatorium. Als je je algemene begrip van ritme wilt verbeteren, kun je ook profiteren van mijn kennis van Indiase Karnatische ritmeconcepten, een van de meest complete traditionele benaderingen van ritme.
Studenten die gewoon op hun eigen tempo willen leren, plezier willen hebben en willen ontspannen, zijn ook zeker welkom!

Over mij:
Naast mijn bachelor- en masterdiploma jazzdrums aan het Conservatorium van Amsterdam (CvA), waartoe een gedegen pedagogische opleiding en een specialisatie in Indiaanse Karnatische technieken behoorden, heb ik vier jaar ervaring als drumdocent in loondienst bij twee Franse muziekverenigingen (Ecole de musique de Nangis en Conservatoire des Deux Rives, Moret-sur-Loing).

Ik ben ook een actief muzikant, zowel in de Nederlandse als de Franse scene. Mijn trio toert voornamelijk in Frankrijk en heeft gespeeld op podia zoals de Sunside (Parijs) en deelgenomen aan wedstrijden zoals de Keep An Eye International Jazz Award. Ik ben tevens co-leider van het sextet Chai Masters, finalist van verschillende Europese wedstrijden (Leiden Jazz Award, Golden Jazz Trophy in Lille, Frankrijk, 7 Virtual Jazz Contest). Onlangs was de band een van de finalisten van Keep An Eye The Records (maart 2022). Hun debuutalbum "Magic Realism" werd lovend ontvangen in Frankrijk, België, Duitsland en Nederland.

Ik kijk ernaar uit u te ontmoeten en mijn kennis met u door te geven!
verified badge
Ben jij op zoek naar inspirerende pianolessen? Dan ben je bij mij aan het juiste adres.

Mijn naam is Dywel, Klassiek geschoold concertpianist. Bij mij klassiek piano lessen volgen betekent inspiratie opdoen. Mijn passie is om fushion muziek te maken; een mix van stijlen: Klassiek, Hiphop, Jazz, R&B en Pop. Zo inspireer ik leerlingen om buiten hun eigen kaders te denken en te musiceren. Ik kan je ook een goede basis meegeven in Jazz en Pop. Kortom, de mogelijkheden zijn oneindig en ik kan niet wachten om jou les te geven.

Verdere pluspunten:
- Ruime leservaring met kinderen, tieners en volwassenen;
- Stijl van lesgeven: gepassioneerd, praktisch en speels.

Of je dus pas begint, of al in een gevorderd stadium bent, ik kan je helpen!

ENGLISH

Are you looking for inspiring piano lessons? Then you have come to the right place. My name is Dywel , classically schooled concert pianist. Taking my classical piano lessons means gaining inspiration. My passion is to make fusion music; a mix of styles: Classical, Hiphop, Jazz, R&B and Pop. In this way I inspire students to think and make music outside their own frameworks. I can also give you a good foundation in Jazz and Pop. In short, the possibilities are endless and I can't wait to teach you.

Further advantages:
- Extensive teaching experience with children, teenagers and adults;
- Teaching style: passionate, practical and playful.

So whether you are just starting out or are already at an advanced stage, I can help you!
verified badge
Les in Ableton Live, voorbereiding op liveoptredens, geluidstechniek, piano en compositie.

- klassieke muziek
- elektronische muziek met Ableton live en andere DAW's
- compositie met traditionele methoden en notatie
- orkestrale composities en partijvoorbereidingen
- bladmuziek lezen, toonladders
- harmonische theorie en akkoordprogressies
- elementen van jazzharmonie en stemvoering
verified badge
Pianolessen voor beginners, halfgevorderden en gevorderden.

De lessen zijn ontworpen om aan uw persoonlijke muzikale interesses en doelen te voldoen. Of u nu aangetrokken wordt door de structuur en schoonheid van klassieke muziek of de improviserende vrijheid van jazz, ik kan u door beide werelden leiden.

In klassieke lessen richten we ons op het ontwikkelen van sterke technieken, het begrijpen van muziektheorie en het verkennen van werken van beroemde componisten. Als je meer geïnteresseerd bent in jazz, zal ik je introduceren in improvisatie, akkoordprogressies en het leren uiten van je eigen muzikale stem.
Mijn aanpak is flexibel en gebaseerd op waar jij als muzikant staat. Ik geloof in het creëren van een ondersteunende, ontspannen omgeving waar jij je op je gemak voelt om je creativiteit te verkennen en te groeien in je eigen tempo.

De lessen zijn niet alleen gericht op het pianospelen, maar ook op het begrijpen en genieten van de muziek die je speelt. Of je nu een beginner bent of je vaardigheden wilt verdiepen, ik help je om zowel je techniek, frasering, expressiviteit als je muzikale gehoor te ontwikkelen.
verified badge
Tijdens mijn lessen kunnen we werken aan verschillende stijlen, van pop en jazz tot klassiek. We werken aan het opbouwen van techniek, noten lezen, spelen met akkoordsymbolen, improviseren en spelen op gehoor. Het plezier van pianospelen en samen muziek maken staan centraal in mijn lessen. We kunnen samen de doelen bepalen en de lessen worden altijd individueel afgestemd op het niveau van de leerling. Ik geef voornamelijk les aan volwassenen en tieners (vanaf ongeveer 15 jaar). Alle niveaus zijn welkom, van absolute beginners tot gevorderden!

Naast pianolessen geef ik ook lessen in muziekcompositie en -theorie.

Ik heb bijna 10 jaar ervaring als docent en een masterdiploma in jazzpianospel van het Conservatorium van Amsterdam.
verified badge
Ik ben een professioneel cellist en toegewijd docent. Ik geef cellolessen aan kinderen, tieners en volwassenen in Amsterdam.

In mijn lessen staat de leerling centraal. Ik luister aandachtig naar wat jij (of je kind) nodig hebt en pas de les aan op jouw niveau, persoonlijkheid en doelen. Ik kan rustig en gestructureerd zijn, of speels en onderzoekend – het belangrijkste is dat jij je veilig, gemotiveerd en serieus genomen voelt.

Voor wie?
- Volledige beginners
- Gevorderde studenten
- Volwassenen die na een pauze terugkeren naar de cello
- Studenten die zich voorbereiden op audities voor een muziekschool of conservatorium

Ik heb ook ervaring met het lesgeven aan leerlingen met dyslexie en ADHD. Ik ben gewend om uitleg, tempo en oefeningen aan te passen, zodat ze duidelijk zijn en niet overweldigend.

Wat ik bied
- Cello en basismuziektheorie
- Techniek, geluid en muzikale expressie
- Ondersteuning bij school- of examenrepertoire
- Flexibele planning waar mogelijk

Lessen bij mij in Amsterdam of bij jou thuis (afhankelijk van de locatie)

Mijn muzikale achtergrond
- Afgestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam
- Optredens met ensembles als Rotterdams Philharmonisch Orkest (stage) en Asko|Schönberg
- Ervaring met concoursen en festivals (o.a. Cello Biënnale, Triomphe de l'Art, Wonderfeel Festival)

Als u geïnteresseerd bent, kunt u gerust contact met mij opnemen als u vragen heeft.
verified badge
*De lessen zijn alleen in het Engels!*
Hallo! Ik ben Noah en ik volg momenteel mijn master contrabas aan het Conservatorium van Amsterdam. Ik kom uit de Verenigde Staten en werk aan een professionele orkestcarrière in Europa.

Het is mijn doel om met jou, de beginnende contrabassist, in contact te komen, je muzikaal te inspireren, je te helpen bij het ontwikkelen van basistechnieken, het uitbreiden van je repertoire, je voor te bereiden op audities/wedstrijden/recitals en je uiteindelijk te helpen de beste muzikant te worden die je kunt zijn.
verified badge
Hallo! Wil je een nieuwe hobby beginnen? Speel je al piano en wil je je vaardigheden verbeteren met een creatieve benadering van het instrument? Dan denk ik dat ik je kan helpen!
Ik kan je zowel de basis- als de gevorderde concepten van elke pianostijl leren (klassiek, jazz, pop-rock...), en als je van improvisatie en jazz houdt, dan kunnen we het nog beter met elkaar vinden!
Ik bied zeer persoonlijke lessen aan, afgestemd op uw niveau en interesses. Mijn lesmethode houdt sterk rekening met de creativiteit van de student, maar zonder daarbij te vergeten dat een goede kennis van muziektheorie en pianotechniek essentieel is.

Over mijn filosofie met betrekking tot het lesgeven in muziek:
In een creatief vakgebied als muziek is onderwijs een delicate kwestie. Ik ben er stellig van overtuigd dat een docent er alles aan moet doen om de persoonlijke stem van de leerling niet te onderdrukken. Ieder van ons – ongeacht leeftijd of vaardigheidsniveau – heeft een unieke benadering van muziek, zelfs nog voordat we een instrument aanraken!
Mijn doel is om studenten te helpen hun eigen muzikale identiteit aan de piano te ontdekken, door mijn ervaring te gebruiken en een solide theoretische basis te bieden die is afgestemd op hun interesses en niveau.
Dat gezegd hebbende, zoals in elke discipline, zijn er geen shortcuts in de muziek. Passie en toewijding zijn essentieel voor het behalen van betekenisvolle resultaten. Bovendien is een solide technische en theoretische basis onmisbaar, ongeacht je muzikale interesses.
Ik kijk ernaar uit om mijn grote passie voor muziek met jullie te delen. Neem gerust contact op voor meer informatie!
verified badge
Deze pianolessen zijn er voor alle leeftijden en alle niveaus. Jij bepaalt wat je wil leren: van je favoriete nummers spelen tot improviseren, componeren of muziek beter begrijpen. De lessen worden volledig afgestemd op jouw interesses en doelen.
We kunnen werken aan verschillende stijlen, met onder andere jazz als mogelijke invalshoek, maar ook pop, klassiek of andere genres. Daarnaast is er ruimte voor theorie, compositie, gehoortraining en techniek. De focus ligt op creativiteit, spelplezier en een persoonlijke aanpak.
verified badge
Ik geef gitaarles voor alle niveaus, van beginners tot gevorderden die hun techniek willen verbeteren. Tijdens de lessen werken we aan techniek, ritme, akkoorden, basismuziektheorie en liedjes die je leuk vindt, zodat je kunt leren terwijl je plezier hebt.
De lessen worden afgestemd op het niveau en de doelen van de leerling. We kunnen verschillende muziekstijlen verkennen, zoals pop, rock, blues en meer. Het doel is om zelfvertrouwen met het instrument te ontwikkelen, de muzikaliteit te verbeteren en op een natuurlijke en creatieve manier te leren spelen.
De lessen zijn individueel en duren ongeveer een uur. Ze zijn geschikt voor zowel kinderen als volwassenen.
Als je altijd al gitaar hebt willen leren spelen of je vaardigheden wilt verbeteren, neem dan gerust contact met me op voor meer informatie!
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Ischico