facebook
favorite button
member since icon
Sinds juni 2026
Leraar sinds juni 2026
Betaalbare en leuke pianolessen voor kinderen en jongeren door een gemotiveerde piano student.
course price icon
Van 20 € /h
arrow icon
Ik geef op maat gemaakte pianolessen waarin ik ook aandacht besteed aan muziektheorie en muziek literatuur om de muziek te kunnen begrijpen. Omdat plezier vooropstaat, duiken we hier pas echt diep in als de leerling dat zelf wil. Daarnaast vind ik het belangrijk om samen te ontdekken welke leermethode het beste bij de leerling past.
Extra informatie
Wat neem je mee?
Een lege map of snelhechter voor bladmuziek, een potlood en gum voor aantekeningen, en natuurlijk een goed humeur!
Als je ook kiest voor muziektheorie dan heb je ook lege muziekpapier nodig om noten op te schrijven ( die kan je makkelijk op internet downloaden en uitprinten )

Thuis oefenen:
Het is belangrijk dat je thuis een piano of keyboard hebt staan, zodat je thuis lekker de muziek kan herhalen.
Locatie
green drop pin icongreen drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Bloemendaal, Nederland
location type icon
Bij de leraar :
  • Marsmanplein, Delftwijk, Haarlem, Nederland
location type icon
Online vanuit Nederland
Over
Hallo! Ik ben Mariia, 16 jaar oud, en piano spelen is mijn grote passie. Ik speel inmiddels al 6 jaar en zit momenteel op de muziekschool, die ik over 3 jaar hoop af te ronden. Het lijkt mij superleuk om mijn enthousiasme en ervaring met jongeren te delen! Of je nu net begint of al wat handiger bent: ik help je met veel plezier en geduld op weg. Hopelijk tot snel achter de toetsen!
Opleiding
Muziekschool; pianoles, muziektheorie en muziek literatuur
Leservaring
6 jaar piano ervaring en een beetje ervaring met lesgeven
Leeftijd
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Duur
60 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Vaardigheden
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar en via webcam
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Hallo! Ik heb meer dan 7 jaar ervaring met lesgeven, van jonge kinderen tot volwassenen van alle niveaus, en ik vind het geweldig! Mijn doel is dat mijn leerlingen plezier beleven aan het bespelen van een instrument en plezier hebben tijdens de lessen. Ik streef er ook naar dat elke leerling gemotiveerd uit de les komt om verder te leren, en ik stem de lessen af op wat ze willen leren en hoe ze hun doel kunnen bereiken.
Ik kan studenten ook helpen met het voorbereiden op hun piano-examens en theorie-examens.
verified badge
In de Singelkerk in Amsterdam geef ik les op het prachtige kerkorgel en op de mooie Bösendorfer vleugel. Iedereen (jong en oud, elk niveau) is welkom! Plezier beleven aan piano of orgel spelen kan alleen met een goede basistechniek. Ik help je dan ook graag om je spel te ontwikkelen.
verified badge
Ik ben al meer dan 25 jaar pianoleraar. Dit is iets waar ik erg gepassioneerd over ben en waar ik echt van geniet.
Mijn doel is om de interesses van de studenten te combineren met een programma dat ik als docent nodig vind om techniek en vaardigheden te verbeteren en te ontwikkelen. Persoonlijk heb ik ook piano aan mijn kinderen gegeven, dus ik begrijp hoe belangrijk het is dat pianolessen interessant en opwindend zijn.
Ik studeerde aan het Tsjaikovski Conservatorium in Moskou. Jarenlang had ik mijn eigen muziektheaterstudio.
Ik heb een Hoffmann-vleugel en geef het liefst les bij mij thuis. Hoewel ik flexibel ben en ook bij u thuis kan komen.
verified badge
Ik geef graag pianoles! Ik wil een leerling helpen in zijn artistieke groei en steeds meer verliefd worden op muziek, maar ook tips geven voor de techniek van het spelen. Ik bied ook lessen in muziektheorie aan voor studenten die muziek willen leren schrijven, muziek willen horen en de concepten ervan willen begrijpen.
verified badge
Mijn lesmethode ontwikkelde zich gedurende 20 jaar ervaring en dankzij mijn studies Muziekpedagogie en Pianoles geven tijdens mijn Master Piano aan het Conservatorium van Livorno.
Ik ben momenteel pianoleraar op een Britse school en heb verschillende studenten voorbereid op ABRSM- en Trinity College-examens.
Als privé pianodocent werk ik bij voorkeur in mijn atelier aan een prachtige Yamaha vleugel, maar als het niet te ver is, ben ik ook beschikbaar voor lessen bij de leerling thuis.

Mijn lesgeven wordt aangepast aan de vaardigheden en doelstellingen van elke leerling. Bij beginnende kinderen streef ik naar de volledige muzikale ontwikkeling van de leerling (niet alleen noten spelen, maar het ritme voelen, zingen en emoties uiten door vrije improvisatie); technisch werk ik niet alleen aan de vingerpositie, maar aan de organische interactie arm-pols-vingers, door middel van eenvoudige oefeningen.
Bij volwassen of gevorderde studenten observeer ik ze, om te suggereren met welk type repertoire ze moeten samenwerken en welke aspecten van de techniek mogelijk nog verbeterd moeten worden.
Ik geef klassiek les, door het leren van noten, harmonie en geschreven muziek, maar ik leer ook liedjes spelen met alleen akkoordsymbolen en bluesimprovisatie op een basisniveau.

Zowel met kinderen als met volwassenen streef ik naar het creëren van een vreugdevolle ervaring tijdens de les, waarin op een speelse manier focus wordt verkregen, waarbij telkens de best inoefenende oplossingen worden gevonden voor technische en muzikale moeilijkheden. Op deze manier wordt thuis oefenen niet weer een zware taak om toe te voegen aan een toch al drukke agenda, maar het herhalen van een creatieve, zoekende ervaring, dat is nooit hetzelfde.

Boeken: in de eerste jaren wordt vaak een methode aangeraden. Later adviseer ik om klassieke stukken te bestuderen. Ook pop- of rocknummers die de leerling graag wil uitvoeren, zijn welkom, mits ik denk dat de leerling ze kan spelen.
verified badge
Mijn doel in het lesgeven is om studenten te inspireren om zo betrokken te raken bij muziek als ze maar kunnen, en er een interesse in te vinden die hen voor altijd bij zal blijven. Ik heb bijna 10 jaar ervaring met lesgeven en heb een piano bij mij thuis of kan bij u thuis komen.

Ik heb een BMus-diploma van het Trinity Laban Conservatoire en een ATCL van het Trinity College. Daarnaast heb ik gestudeerd aan het Conservatorium of Music in Sydney, Australië.

Mijn primaire focus ligt op klassieke muziek, maar ik heb ervaring met het lesgeven in muziektheorie en niet-klassieke stijlen.
verified badge
Eyal heeft de afgelopen 15 jaar honderden studenten les gegeven in zowel gitaar als piano, naast muziektheorie en compositie. Naast zijn formele muziekopleiding (een bachelor compositie, een lerarendiploma van de muziekacademie in Jeruzalem en een master compositie van Codarts, Rotterdam), heeft Eyal ervaring opgedaan in een breed scala aan verschillende muziekstijlen, waaronder rock, blues, jazz, klassieke muziek, elektronische muziek en hedendaagse muziek, waarop hij zijn rijke aanpak baseert die voor elke student afzonderlijk kan worden aangepast.

Solo's, akkoorden, improvisaties, zware distortion of akoestische gitaar, spelen op een feestje of op podia springen, noten lezen of op gehoor spelen. Misschien weet je precies wat je wilt, maar misschien weet je het nog niet zeker. Volgens Eyal is het de taak van de leraar om je te helpen dat te ontdekken en je door je persoonlijke proces te begeleiden.

Johann Sebastian Bach of John Lennon? Sergei Rachmaninoff of Freddie Mercury? Regina Spektor? Nina simone? Misschien Wolfgang Amadeus Mozart? Complexe harmonieën of eenvoudige melodieën? Klassieke stukken of moderne melodieën? Het enige juiste antwoord is wat jij interessant vindt.
verified badge
Hallo, ik ben Aliaksandra! Ik kom oorspronkelijk uit Belarus en heb twee jaar geleden mijn master in klassieke cello en piano behaald. Ik ben 26 jaar oud, woon in Amsterdam en speel cello en piano sinds mijn achtste.
Na ruim 15 jaar muziek te hebben gestudeerd en gespeeld, ben ik erachter gekomen hoe leuk ik het vind om mijn passie en kennis met anderen te delen. Momenteel geef ik les bij het Leerorkest Muziekschool in Amsterdam en geef ik ook privélessen.
Ik geef pianoles en celloles aan leerlingen van alle leeftijden en niveaus – of je nu een complete beginner bent of al wat verder gevorderd. De lessen kunnen bij mij thuis plaatsvinden (in het centrum van Amsterdam). Ik sta open voor alle muziekstijlen en streef er altijd naar mijn lessen af te stemmen op elke individuele leerling – want iedereen leert anders en iedereen is uniek. Met de juiste aanpak geloof ik echt dat iedereen verliefd kan worden op muziek.
Neem gerust contact met mij op, ik hoor graag van u!
Proost,
Aliaksandra
verified badge
Didier is een ervaren piano leraar die je kan helpen je vaardigheden rond toetsinstrumenten te verscherpen, niet alleen in het praktische en lichamelijke, maar zeker ook in de theoretische en muzikale kennis.

Of je nu alles op gehoor speelt of van bladmuziek. Of je nu beginner bent, of al meer dan 10 jaar speelt.

Daarnaast is Didier gespecialiseerd in samenzang, speech-level singing, en is hij gediplomeerd koordirigent. Hij helpt je graag je stem en performance te ontwikkelen onder het motto 'Consistency is Key'.
verified badge
Ben jij op zoek naar inspirerende pianolessen? Dan ben je bij mij aan het juiste adres.

Mijn naam is Dywel, Klassiek geschoold concertpianist. Bij mij klassiek piano lessen volgen betekent inspiratie opdoen. Mijn passie is om fushion muziek te maken; een mix van stijlen: Klassiek, Hiphop, Jazz, R&B en Pop. Zo inspireer ik leerlingen om buiten hun eigen kaders te denken en te musiceren. Ik kan je ook een goede basis meegeven in Jazz en Pop. Kortom, de mogelijkheden zijn oneindig en ik kan niet wachten om jou les te geven.

Verdere pluspunten:
- Ruime leservaring met kinderen, tieners en volwassenen;
- Stijl van lesgeven: gepassioneerd, praktisch en speels.

Of je dus pas begint, of al in een gevorderd stadium bent, ik kan je helpen!

ENGLISH

Are you looking for inspiring piano lessons? Then you have come to the right place. My name is Dywel , classically schooled concert pianist. Taking my classical piano lessons means gaining inspiration. My passion is to make fusion music; a mix of styles: Classical, Hiphop, Jazz, R&B and Pop. In this way I inspire students to think and make music outside their own frameworks. I can also give you a good foundation in Jazz and Pop. In short, the possibilities are endless and I can't wait to teach you.

Further advantages:
- Extensive teaching experience with children, teenagers and adults;
- Teaching style: passionate, practical and playful.

So whether you are just starting out or are already at an advanced stage, I can help you!
verified badge
Hallo! Mijn naam is Gina en ik leer kinderen en tieners hun favoriete liedjes op de piano te spelen!
Ik ben gespecialiseerd in muziekonderwijs voor kinderen, maar ik werk ook vaak met volwassenen (van gemiddelde leeftijd) en autodidactische leerlingen.
Hoewel ik een eigen pianostudio heb in Rijswijk🎹, heb ik onlangs besloten om ook les te gaan geven in mijn geliefde stad Haarlem, gewoon bij mij thuis!
De lessen zijn wekelijks, leuk en we hebben 2 prachtige piano's om op te spelen 😃

Stuur me vandaag nog een berichtje, dan kunnen we een gesprekje hebben over jouw doelen en muzikale toekomst of die van je kind!
verified badge
Pianolessen voor beginners, halfgevorderden en gevorderden.

De lessen zijn ontworpen om aan uw persoonlijke muzikale interesses en doelen te voldoen. Of u nu aangetrokken wordt door de structuur en schoonheid van klassieke muziek of de improviserende vrijheid van jazz, ik kan u door beide werelden leiden.

In klassieke lessen richten we ons op het ontwikkelen van sterke technieken, het begrijpen van muziektheorie en het verkennen van werken van beroemde componisten. Als je meer geïnteresseerd bent in jazz, zal ik je introduceren in improvisatie, akkoordprogressies en het leren uiten van je eigen muzikale stem.
Mijn aanpak is flexibel en gebaseerd op waar jij als muzikant staat. Ik geloof in het creëren van een ondersteunende, ontspannen omgeving waar jij je op je gemak voelt om je creativiteit te verkennen en te groeien in je eigen tempo.

De lessen zijn niet alleen gericht op het pianospelen, maar ook op het begrijpen en genieten van de muziek die je speelt. Of je nu een beginner bent of je vaardigheden wilt verdiepen, ik help je om zowel je techniek, frasering, expressiviteit als je muzikale gehoor te ontwikkelen.
verified badge
I teach piano to kids and adults. My goal is to teach you how to connect with the instrument, learn the notes and create your own style of playing. I teach the classical way but that does not limit our repertoire; we will focus on whatever songs/pieces you prefer and want to learn. Music is one of the most important arts and it is my goal to make you love it even more!
verified badge
De muzikale reis van elke leerling is anders, en je lessen zouden dat ook moeten zijn.
Met meer dan 5 jaar ervaring in het lesgeven van piano aan leerlingen van alle niveaus (van complete beginners tot gevorderde leerlingen op weg naar het conservatorium en gepensioneerden die de muziek herontdekken) worden de lessen opgebouwd rond jouw doelen, tempo en interesses. Of je nu voor het eerst piano speelt, je voorbereidt op een toelatingsexamen voor het conservatorium, of na jaren teruggrijpt naar het instrument, elke leerling krijgt een plan op maat, afgestemd op waar hij of zij nu staat en naartoe wil.
De eerste les draait om elkaar leren kennen: het huidige niveau, de doelen en wat je muzikaal enthousiast maakt, zodat er vanaf dag één een duidelijk en realistisch plan opgesteld kan worden. Daarna wordt er structureel en haalbaar geoefend, met concrete, uitvoerbare doelen tussen de lessen door, en met verschillende hulpmiddelen en materialen die onderweg worden aangereikt. De lessen kunnen bij mij thuis plaatsvinden of, indien gewenst, bij jou thuis.
Als docent probeer ik flexibel te blijven ten opzichte van wat mijn leerlingen willen ontdekken: ik merk dat leerlingen vaak enthousiast zijn over allerlei genres, en hoewel mijn eigen opleiding klassiek is, help ik net zo graag een leerling met jazzstandards en improvisatie als dat hen enthousiast maakt, naast meer traditioneel repertoire.
Referenties van voormalige leerlingen zijn op aanvraag beschikbaar (al aanwezig op andere platforms).
verified badge
Rather than a fixed curriculum, I build a custom syllabus for each student based on their needs, goals, and current level. In designing lessons, I draw on my own experience both as a self-taught musician and as an academically trained one — combining structured, conservatory-level methods with the flexibility that comes from having found my own way into this field first.

Lessons are shaped in pace and format to what actually works for the student in front of me — whether that means working note-by-note through an audition piece, or building broader theoretical fluency over a longer stretch of time.
message icon
Contacteer Mariia
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Hallo! Ik heb meer dan 7 jaar ervaring met lesgeven, van jonge kinderen tot volwassenen van alle niveaus, en ik vind het geweldig! Mijn doel is dat mijn leerlingen plezier beleven aan het bespelen van een instrument en plezier hebben tijdens de lessen. Ik streef er ook naar dat elke leerling gemotiveerd uit de les komt om verder te leren, en ik stem de lessen af op wat ze willen leren en hoe ze hun doel kunnen bereiken.
Ik kan studenten ook helpen met het voorbereiden op hun piano-examens en theorie-examens.
verified badge
In de Singelkerk in Amsterdam geef ik les op het prachtige kerkorgel en op de mooie Bösendorfer vleugel. Iedereen (jong en oud, elk niveau) is welkom! Plezier beleven aan piano of orgel spelen kan alleen met een goede basistechniek. Ik help je dan ook graag om je spel te ontwikkelen.
verified badge
Ik ben al meer dan 25 jaar pianoleraar. Dit is iets waar ik erg gepassioneerd over ben en waar ik echt van geniet.
Mijn doel is om de interesses van de studenten te combineren met een programma dat ik als docent nodig vind om techniek en vaardigheden te verbeteren en te ontwikkelen. Persoonlijk heb ik ook piano aan mijn kinderen gegeven, dus ik begrijp hoe belangrijk het is dat pianolessen interessant en opwindend zijn.
Ik studeerde aan het Tsjaikovski Conservatorium in Moskou. Jarenlang had ik mijn eigen muziektheaterstudio.
Ik heb een Hoffmann-vleugel en geef het liefst les bij mij thuis. Hoewel ik flexibel ben en ook bij u thuis kan komen.
verified badge
Ik geef graag pianoles! Ik wil een leerling helpen in zijn artistieke groei en steeds meer verliefd worden op muziek, maar ook tips geven voor de techniek van het spelen. Ik bied ook lessen in muziektheorie aan voor studenten die muziek willen leren schrijven, muziek willen horen en de concepten ervan willen begrijpen.
verified badge
Mijn lesmethode ontwikkelde zich gedurende 20 jaar ervaring en dankzij mijn studies Muziekpedagogie en Pianoles geven tijdens mijn Master Piano aan het Conservatorium van Livorno.
Ik ben momenteel pianoleraar op een Britse school en heb verschillende studenten voorbereid op ABRSM- en Trinity College-examens.
Als privé pianodocent werk ik bij voorkeur in mijn atelier aan een prachtige Yamaha vleugel, maar als het niet te ver is, ben ik ook beschikbaar voor lessen bij de leerling thuis.

Mijn lesgeven wordt aangepast aan de vaardigheden en doelstellingen van elke leerling. Bij beginnende kinderen streef ik naar de volledige muzikale ontwikkeling van de leerling (niet alleen noten spelen, maar het ritme voelen, zingen en emoties uiten door vrije improvisatie); technisch werk ik niet alleen aan de vingerpositie, maar aan de organische interactie arm-pols-vingers, door middel van eenvoudige oefeningen.
Bij volwassen of gevorderde studenten observeer ik ze, om te suggereren met welk type repertoire ze moeten samenwerken en welke aspecten van de techniek mogelijk nog verbeterd moeten worden.
Ik geef klassiek les, door het leren van noten, harmonie en geschreven muziek, maar ik leer ook liedjes spelen met alleen akkoordsymbolen en bluesimprovisatie op een basisniveau.

Zowel met kinderen als met volwassenen streef ik naar het creëren van een vreugdevolle ervaring tijdens de les, waarin op een speelse manier focus wordt verkregen, waarbij telkens de best inoefenende oplossingen worden gevonden voor technische en muzikale moeilijkheden. Op deze manier wordt thuis oefenen niet weer een zware taak om toe te voegen aan een toch al drukke agenda, maar het herhalen van een creatieve, zoekende ervaring, dat is nooit hetzelfde.

Boeken: in de eerste jaren wordt vaak een methode aangeraden. Later adviseer ik om klassieke stukken te bestuderen. Ook pop- of rocknummers die de leerling graag wil uitvoeren, zijn welkom, mits ik denk dat de leerling ze kan spelen.
verified badge
Mijn doel in het lesgeven is om studenten te inspireren om zo betrokken te raken bij muziek als ze maar kunnen, en er een interesse in te vinden die hen voor altijd bij zal blijven. Ik heb bijna 10 jaar ervaring met lesgeven en heb een piano bij mij thuis of kan bij u thuis komen.

Ik heb een BMus-diploma van het Trinity Laban Conservatoire en een ATCL van het Trinity College. Daarnaast heb ik gestudeerd aan het Conservatorium of Music in Sydney, Australië.

Mijn primaire focus ligt op klassieke muziek, maar ik heb ervaring met het lesgeven in muziektheorie en niet-klassieke stijlen.
verified badge
Eyal heeft de afgelopen 15 jaar honderden studenten les gegeven in zowel gitaar als piano, naast muziektheorie en compositie. Naast zijn formele muziekopleiding (een bachelor compositie, een lerarendiploma van de muziekacademie in Jeruzalem en een master compositie van Codarts, Rotterdam), heeft Eyal ervaring opgedaan in een breed scala aan verschillende muziekstijlen, waaronder rock, blues, jazz, klassieke muziek, elektronische muziek en hedendaagse muziek, waarop hij zijn rijke aanpak baseert die voor elke student afzonderlijk kan worden aangepast.

Solo's, akkoorden, improvisaties, zware distortion of akoestische gitaar, spelen op een feestje of op podia springen, noten lezen of op gehoor spelen. Misschien weet je precies wat je wilt, maar misschien weet je het nog niet zeker. Volgens Eyal is het de taak van de leraar om je te helpen dat te ontdekken en je door je persoonlijke proces te begeleiden.

Johann Sebastian Bach of John Lennon? Sergei Rachmaninoff of Freddie Mercury? Regina Spektor? Nina simone? Misschien Wolfgang Amadeus Mozart? Complexe harmonieën of eenvoudige melodieën? Klassieke stukken of moderne melodieën? Het enige juiste antwoord is wat jij interessant vindt.
verified badge
Hallo, ik ben Aliaksandra! Ik kom oorspronkelijk uit Belarus en heb twee jaar geleden mijn master in klassieke cello en piano behaald. Ik ben 26 jaar oud, woon in Amsterdam en speel cello en piano sinds mijn achtste.
Na ruim 15 jaar muziek te hebben gestudeerd en gespeeld, ben ik erachter gekomen hoe leuk ik het vind om mijn passie en kennis met anderen te delen. Momenteel geef ik les bij het Leerorkest Muziekschool in Amsterdam en geef ik ook privélessen.
Ik geef pianoles en celloles aan leerlingen van alle leeftijden en niveaus – of je nu een complete beginner bent of al wat verder gevorderd. De lessen kunnen bij mij thuis plaatsvinden (in het centrum van Amsterdam). Ik sta open voor alle muziekstijlen en streef er altijd naar mijn lessen af te stemmen op elke individuele leerling – want iedereen leert anders en iedereen is uniek. Met de juiste aanpak geloof ik echt dat iedereen verliefd kan worden op muziek.
Neem gerust contact met mij op, ik hoor graag van u!
Proost,
Aliaksandra
verified badge
Didier is een ervaren piano leraar die je kan helpen je vaardigheden rond toetsinstrumenten te verscherpen, niet alleen in het praktische en lichamelijke, maar zeker ook in de theoretische en muzikale kennis.

Of je nu alles op gehoor speelt of van bladmuziek. Of je nu beginner bent, of al meer dan 10 jaar speelt.

Daarnaast is Didier gespecialiseerd in samenzang, speech-level singing, en is hij gediplomeerd koordirigent. Hij helpt je graag je stem en performance te ontwikkelen onder het motto 'Consistency is Key'.
verified badge
Ben jij op zoek naar inspirerende pianolessen? Dan ben je bij mij aan het juiste adres.

Mijn naam is Dywel, Klassiek geschoold concertpianist. Bij mij klassiek piano lessen volgen betekent inspiratie opdoen. Mijn passie is om fushion muziek te maken; een mix van stijlen: Klassiek, Hiphop, Jazz, R&B en Pop. Zo inspireer ik leerlingen om buiten hun eigen kaders te denken en te musiceren. Ik kan je ook een goede basis meegeven in Jazz en Pop. Kortom, de mogelijkheden zijn oneindig en ik kan niet wachten om jou les te geven.

Verdere pluspunten:
- Ruime leservaring met kinderen, tieners en volwassenen;
- Stijl van lesgeven: gepassioneerd, praktisch en speels.

Of je dus pas begint, of al in een gevorderd stadium bent, ik kan je helpen!

ENGLISH

Are you looking for inspiring piano lessons? Then you have come to the right place. My name is Dywel , classically schooled concert pianist. Taking my classical piano lessons means gaining inspiration. My passion is to make fusion music; a mix of styles: Classical, Hiphop, Jazz, R&B and Pop. In this way I inspire students to think and make music outside their own frameworks. I can also give you a good foundation in Jazz and Pop. In short, the possibilities are endless and I can't wait to teach you.

Further advantages:
- Extensive teaching experience with children, teenagers and adults;
- Teaching style: passionate, practical and playful.

So whether you are just starting out or are already at an advanced stage, I can help you!
verified badge
Hallo! Mijn naam is Gina en ik leer kinderen en tieners hun favoriete liedjes op de piano te spelen!
Ik ben gespecialiseerd in muziekonderwijs voor kinderen, maar ik werk ook vaak met volwassenen (van gemiddelde leeftijd) en autodidactische leerlingen.
Hoewel ik een eigen pianostudio heb in Rijswijk🎹, heb ik onlangs besloten om ook les te gaan geven in mijn geliefde stad Haarlem, gewoon bij mij thuis!
De lessen zijn wekelijks, leuk en we hebben 2 prachtige piano's om op te spelen 😃

Stuur me vandaag nog een berichtje, dan kunnen we een gesprekje hebben over jouw doelen en muzikale toekomst of die van je kind!
verified badge
Pianolessen voor beginners, halfgevorderden en gevorderden.

De lessen zijn ontworpen om aan uw persoonlijke muzikale interesses en doelen te voldoen. Of u nu aangetrokken wordt door de structuur en schoonheid van klassieke muziek of de improviserende vrijheid van jazz, ik kan u door beide werelden leiden.

In klassieke lessen richten we ons op het ontwikkelen van sterke technieken, het begrijpen van muziektheorie en het verkennen van werken van beroemde componisten. Als je meer geïnteresseerd bent in jazz, zal ik je introduceren in improvisatie, akkoordprogressies en het leren uiten van je eigen muzikale stem.
Mijn aanpak is flexibel en gebaseerd op waar jij als muzikant staat. Ik geloof in het creëren van een ondersteunende, ontspannen omgeving waar jij je op je gemak voelt om je creativiteit te verkennen en te groeien in je eigen tempo.

De lessen zijn niet alleen gericht op het pianospelen, maar ook op het begrijpen en genieten van de muziek die je speelt. Of je nu een beginner bent of je vaardigheden wilt verdiepen, ik help je om zowel je techniek, frasering, expressiviteit als je muzikale gehoor te ontwikkelen.
verified badge
I teach piano to kids and adults. My goal is to teach you how to connect with the instrument, learn the notes and create your own style of playing. I teach the classical way but that does not limit our repertoire; we will focus on whatever songs/pieces you prefer and want to learn. Music is one of the most important arts and it is my goal to make you love it even more!
verified badge
De muzikale reis van elke leerling is anders, en je lessen zouden dat ook moeten zijn.
Met meer dan 5 jaar ervaring in het lesgeven van piano aan leerlingen van alle niveaus (van complete beginners tot gevorderde leerlingen op weg naar het conservatorium en gepensioneerden die de muziek herontdekken) worden de lessen opgebouwd rond jouw doelen, tempo en interesses. Of je nu voor het eerst piano speelt, je voorbereidt op een toelatingsexamen voor het conservatorium, of na jaren teruggrijpt naar het instrument, elke leerling krijgt een plan op maat, afgestemd op waar hij of zij nu staat en naartoe wil.
De eerste les draait om elkaar leren kennen: het huidige niveau, de doelen en wat je muzikaal enthousiast maakt, zodat er vanaf dag één een duidelijk en realistisch plan opgesteld kan worden. Daarna wordt er structureel en haalbaar geoefend, met concrete, uitvoerbare doelen tussen de lessen door, en met verschillende hulpmiddelen en materialen die onderweg worden aangereikt. De lessen kunnen bij mij thuis plaatsvinden of, indien gewenst, bij jou thuis.
Als docent probeer ik flexibel te blijven ten opzichte van wat mijn leerlingen willen ontdekken: ik merk dat leerlingen vaak enthousiast zijn over allerlei genres, en hoewel mijn eigen opleiding klassiek is, help ik net zo graag een leerling met jazzstandards en improvisatie als dat hen enthousiast maakt, naast meer traditioneel repertoire.
Referenties van voormalige leerlingen zijn op aanvraag beschikbaar (al aanwezig op andere platforms).
verified badge
Rather than a fixed curriculum, I build a custom syllabus for each student based on their needs, goals, and current level. In designing lessons, I draw on my own experience both as a self-taught musician and as an academically trained one — combining structured, conservatory-level methods with the flexibility that comes from having found my own way into this field first.

Lessons are shaped in pace and format to what actually works for the student in front of me — whether that means working note-by-note through an audition piece, or building broader theoretical fluency over a longer stretch of time.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Mariia