facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds mei 2018
Leraar sinds mei 2018
Pianoles online in den haag vanaf 6 jaar: beginners en gevorderden
course price icon
Van 52 € /h
arrow icon
Vanaf Augustus 2024 heb ik weer plaats voor nieuwe leerlingen van alle leeftijden
De lessen zijn bij U aan huis ,online is ook mogelijk.
Ik gebruik leuke,moderne methodes met veel ruimte voor eigen inbreng.

Lessons in English are possible: for all ages.
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Den Haag, Nederland
location type icon
Online vanuit Nederland
Over
Ik geef pianoles aan kinderen tussen 7-21 jaar.
Vanaf 23 Maart alleen nog online zolang de coronacrisis duurt en misschien ook nog daarna.

De lesmethode die ik gebruik is:Alfred’s Basic Pianolibrary.
Verder schrijf ik zelf bewerkingen van de nieuwste popnummers.
Na de les stuur ik het huiswerk en mp3’s van de muziek via e-mail.
Opleiding
Conservatorium ( Hilversum)
Nadat ik mijn diploma heb gehaald ben ik direct les gaan geven bij verschillende muziekscholen als invalkracht.
Na een paar jaar ben ik les gaan geven bij mensen aan huis.
Leservaring
Ik geef al heel lang les (met veel plezier)
Voorlopig geef ik alleen online les via Skype.

Als de Corona voorbij is, ga ik lesgeven aan mijn bestaande studenten die op dit moment geen Skype-les willen volgen.

Ik zal waarschijnlijk 1 dag online les blijven geven.
In de eerste les: laat ik zien welke boeken / muziekstukken ik gebruik.
Verder gebruik ik vaak Ipad apps voor o.a. Noten lezen, ritme etc ...
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Vaardigheden
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Gediplomeerd pianolerares geeft les bij u aan huis of online.
Alle leeftijden vanaf 7 jaar.

Ik gebruik leuke,moderne methodes met veel ruimte voor eigen inbreng.
Welk genre je ook wilt spelen:alles is mogelijk.
De lessen zijn ieder week of om de week.
Lees meer
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Hallo! Ik ben Imanol, een ervaren motiverende pianoleraar in Den Haag. Ik geef pianolessen in het Spaans, Nederlands en Engels.

Waar geef ik pianolessen?
Ik geef les in mijn charmante studio, in het Regentessekwartier. Daar kunt u genieten van een hoogwaardige vleugelpiano in een gezellige omgeving. De locatie ligt op 5 minuten van het stadscentrum met de tram of fiets. BELANGRIJK! Controleer de beschikbaarheid in mijn profiel.

Persoonlijk Plan
Tijdens de les maken we een plan, rekening houdend met uw smaak, uw oefentijd en uw doelen. Natuurlijk laat ik u mijn Grand Piano uitproberen!

Pianolessen voor alle leeftijden
Mijn pianolessen zijn voor tieners, volwassenen en kinderen (vanaf 7 jaar).

Pianolessen voor beginners
Als beginner leer je de basis van het pianospelen door middel van leuke en leerzame oefeningen, eenvoudig klassiek repertoire en je favoriete popliedjes. We leren hoe je op een praktische en eenvoudige manier muziekpartituren leest! Vanaf daar gaan we langzaam over op moeilijkere stukken, waarbij we een comfortabele en plezierige manier van spelen opbouwen.

Geavanceerd en Piano
Ben je een gevorderde speler die meer wil leren over klassieke muziek en op zoek is naar manieren om je pianospel naar een hoger niveau te tillen? Duik in verschillende stijlen of hoe je kamermuziek speelt?

Doelen voor leren
We richten ons op een ontspannen houding, behendigheid, articulatie, toucher, gepersonaliseerde oefeningen, toonladders, arpeggio's, etudes. Geniet van het spelen van je favoriete stukken van Bach, Scarlatti, Mozart, Rachmaninov en Einaudi om te knallen.

Muziek theorie
Muziektheorie is net zo belangrijk als het bespelen van een instrument en mijn lessen combineren oefening en theorie. Leer over ritmische structuren en de manier waarop melodieën worden opgebouwd en krijg een dieper begrip van harmonie en muziekgeschiedenis.

Wat te verwachten?
Piano spelen is een zeer veeleisende activiteit die tijd en geduld vereist, maar het kan ook ontzettend leuk zijn! De kracht voelen van het creëren van geluid door je eigen handen is een geweldige ervaring die we allemaal zouden moeten voelen. In de lessen leer je ook hoe je op een tijdbesparende manier kunt oefenen. Hiervoor geef ik je duidelijke en praktische instructies.

Online pianolessen
Dankzij nieuwe technologieën kunt u op een effectieve manier leren en communiceren en kunt u vanuit huis piano leren spelen.

Over mij
Meer dan 10 jaar geleden verhuisde ik van een klein stadje in het noorden van Spanje naar Barcelona en sindsdien heb ik een aantal van de belangrijkste conservatoria in Europa gevolgd: Liceo Conservatory in Barcelona, Conservatory Amsterdam en The Royal Conservatory of The Hague. De afgelopen jaren heb ik het geluk gehad om concerten te geven in Italië, Duitsland, Frankrijk en Spanje en heb ik eerste prijzen gewonnen bij internationale kamermuziekwedstrijden. Op dit moment combineer ik mijn kamermuziek- en solistenconcerten met pianoles.
verified badge
Pianospelen op een leuke manier is mogelijk! In deze lessen leert je kind piano spelen met behulp van verschillende technieken zoals zang, beweging en body-percussie.

Ik behaalde mijn bachelordiploma in klavecimbel en mijn master in "Muziekonderwijs volgens het Kodály Concept" van het Koninklijk Conservatorium van Den Haag.

Ik heb ervaring met het doceren van piano en klavecimbel in de afgelopen twee jaar. Ik heb gewerkt bij Liduina Basisschool (Den Haag), aan het Conservatorium van Las Palmas de Gran Canaria (Spanje) en privélessen.

Ik geef ook les in muziek en beweging gespecialiseerd in Spaanse kinderen in El Sonajero Musical, elke zondag in Centro Español La Haya (Spaans centrum van Den Haag).
verified badge
Ontdek je muzikale potentieel met gepersonaliseerde viool- en muziektheorielessen. Of je nu een beginner bent of je vaardigheden wilt verfijnen, ik begeleid je bij elke stap!

Ik ben een professionele violist met zowel een bachelor- als een masterdiploma. De afgelopen jaren heb ik dagelijks vioolles gegeven in Den Haag en omstreken. In mijn lessen bied ik een combinatie van professionaliteit, beschikbaarheid, leuke leermethoden en effectieve strategieën om uitdagingen te overwinnen.

Muziek is mijn passie en ik vind het geweldig om dit met anderen te delen!
verified badge
Ik ben viool- en pianodocent en kom uit Kaapstad, Zuid-Afrika. Ik ben cum laude afgestudeerd aan de Universiteit van Kaapstad met een bachelordiploma vioolspel. Onlangs ben ik afgestudeerd aan het Koninklijk Conservatorium Den Haag (2021) met een masterdiploma muziekeducatie (met een specialisatie in viool).

Ik heb 7 jaar ervaring als viooldocent en 3 jaar als pianodocent. De meeste van mijn leerlingen waren jonge kinderen, maar ik heb ook leerlingen van alle leeftijden gehad, van kinderen vanaf drie jaar tot volwassenen die met pensioen zijn.

De Kodály-opleiding aan het conservatorium heeft me toegerust om les te geven vanuit een auditief en liedgericht perspectief, waarbij zang geïntegreerd is in de instrumentale lessen. Ik gebruik ook beweging tijdens de lessen, omdat ik enige training heb gevolgd binnen de euritmiebenadering van Dalcroze. Deze benadering ziet beweging als de belichaming van de muziek. Ik verwerk ook actief elementen van creativiteit in mijn lessen, bijvoorbeeld door improvisaties te creëren of muzikale verhalen te verzinnen.

Wat mijn eigen muzikale ervaring betreft, heb ik opgetreden als soloviolist met het orkest, als ad-hoc tuttiviolist bij het Cape Town Philharmonic Orchestra en met de barokviool bij Camerata Tinta Barocca en Cape Consort. Ik heb opgetreden met traditionele Afrikaanse muzikanten en ensembles, en met dansers, bijvoorbeeld in MusicDance021, een interdisciplinair realtime compositieproject.
verified badge
Over João R.
Hallo allemaal!
Mijn naam is João, piano en klavecimbel speler.
Ik begon piano te spelen op de leeftijd van 7 jaar oud, en sindsdien werd ik helemaal verliefd op alle toetsenbordinstrumenten en de mogelijkheden van expressiviteit, het duidelijke gevoel van muziek maken, interactie met andere muzikanten, voor mijn eigen plezier, en voor de anderen. Het klavecimbel kwam in mijn leven toen ik 15 jaar oud was. Ik ben absoluut dol op klassieke en barokmuziek en ook op Jazz en Pop.

Ik begon piano te geven toen ik 20 was en ik moet bekennen dat het een grote passie in mijn leven werd!
Ik zie mijn studenten graag verbeteren, kennis maken met verschillende muziekstijlen en gemotiveerd zijn.
Ik ben bekwaam in het lesgeven aan kinderen en volwassenen, beginners of ervaren met de keyboard- en / of muziektheorie.

Daarom gebruik ik verschillende methoden, afhankelijk van de behoeften en verwachtingen van de student. Elke student is speciaal, dus een les kan verschillen, afhankelijk van het niveau van de student. Normaal begin ik met warming-up en technische oefeningen (houding is erg belangrijk!), Een korte contextualisering van de muziektheorie van wat er in de les zal worden aangepakt en vooral, veel plezier en zorgen voor een leuke sfeer tijdens de les.

Ik ben in 2007 afgestudeerd in piano en klavecimbel aan de Federale Universiteit van Rio de Janeiro. In 2012 ben ik afgestudeerd in klavecimbel aan het Koninklijk Conservatorium in Den Haag, waar ik in 2014 mijn masterdiploma behaalde aan dezelfde instelling. doe mijn Ph.D. studies in Podiumkunsten aan de Universiteit Leiden / Orpheus Instituut Gent. Ik geef theoretische muziekstudies aan het Koninklijk Conservatorium in Den Haag en begeleid en coach uiteindelijk studenten van de afdeling Jong Talent Muziek. In 2014 heb ik het barokmuziekorkest Le Concert d'Apollon opgericht, onder leiding van klavecimbel en muziekdirecteur.

Als je bereid bent om piano te leren spelen of door te gaan met studeren, zal het me een genoegen zijn om je te laten zien hoe het leren van een toetsenbordinstrument zoveel kan toevoegen in je leven. Ik kan lessen geven in mijn studio in Den Haag of naar je bestemming reizen. Ik kijk ernaar uit je te ontmoeten en je te begeleiden door de wondere wereld van muziek!
verified badge
Op de locatie in Den Haag staan twee vleugels.

Voor kinderen is het belangrijk om naast pianospelen ook basis muzikale vaardigheden te ontwikkelen door middel van zang-, ritme- en gehoortraining. Ik gebruik een technisch oefenboek, het hoofdleerboek en een theorieboek. Door deze 3 boeken leren leerlingen verschillende aspecten van muziek en maken ze zich natuurlijk klaar voor examens en cijfers.

Na het verwerven van de basisvaardigheden bestuderen de studenten ook harmonie- en akkoordoefeningen. Deze zijn handig voor het spelen van pops en jazz, en ze geven ook een dieper inzicht in klassieke stukken.

Privé pianoles, vanaf 4 jaar en ouder. Kinderen kunnen met de les beginnen nadat ze de cijfers 1 tot en met 5 en het alfabet van A tot en met G hebben kunnen lezen.

Gevorderde studenten die zich willen voorbereiden op concoursen, audities, ABRSM, GCSE, IB-examens of het toelatingsexamen van het conservatorium.

Het concert wordt jaarlijks gehouden samen met studenten van fluit-, viool- en compositiedocenten.


Voor de leeftijden 1-7 jaar geef ik groepsritmelessen.
verified badge
Met mijn expertise in het lesgeven aan ruim 300 studenten, het behalen van een bachelor- en masterdiploma in jazzzang aan het Koninklijk Conservatorium van Den Haag, succes bij verschillende wedstrijden, het volgen van lessen, masterclasses en workshops van professionals - geloof ik dat ik een grote bijdrage kan leveren aan uw dagelijkse leven met boeiende zang- of pianolessen.

👇

ACHTERGROND:
Dominyka is een professionele zangeres, zang- en pianolerares die momenteel in Den Haag woont. Ze speelt piano, viool en schrijft haar eigen muziek.
De afgelopen tien jaar studeerde ze af aan het Koninklijk Conservatorium in Nederland met bachelor- en masterdiploma's in jazzzang en in pedagogische minorstudies. Ze kreeg de kans om als zangeres deel te nemen aan verschillende muziekfestivals, haar eigen concerten te geven, achter de schermen te staan bij verschillende tv-shows en verschillende zangwedstrijden te winnen, en ze ontwikkelde echt haar oren en haar wetenschap dat ze nu ook in staat is om anderen te helpen hun eigen unieke zangstem te vinden.

Ze heeft haar kennis ontwikkeld van stemtechniek, CVT-methode, podiumpresentatie, lichaamstaal, storytelling, compositie, schrijven, improvisatie enzovoort. met verschillende geweldige leraren van over de hele wereld. Daarnaast had ze de eer om deel te nemen aan workshops van Snarky Puppy, Dianne Reeves, Dena DeRose, Bob Stoloff, Norma Winstone, Magda Mayas, Fay Classon, etc. Daarnaast volgde ze een cursus bij Stevie Mackey en Cheryl Porter en had lessen bij Natalie Weiss. Dominyka heeft een passie voor muziekproductie en momenteel leert ze meer over mixen.

👇

MOTIVATIE:

"Ik heb het gevoel dat stem iets unieks is en muziek zo'n goede therapie is. Ik geloof dat iedereen kan zingen, en ik geloof dat iedereen geweldig kan zingen als ze geduld hebben en er werk van maken." - Dominyka

👇

LESSEN:

Ik beloof je van harte dat je met onze zanglessen meer leert over je eigen stem en dat je als zanger je eigen geluid ontwikkelt. Mijn leerlingen bewijzen keer op keer dat ze de lessen erg leuk vinden en dat ze zelf duidelijke verbeteringen merken.

We werken aan warming-ups/warming-downs, ademondersteuning en de controle ervan, geluidsprojectie, hoe het strottenhoofd, de kaak en de tong werken en vrij kunnen functioneren, klinkerplaatsing, stemeffecten, stemkleur, dynamiek, articulatie, podiumpresentatie, hoge noten - powerzang (belting), jazzimprovisatie, vocale improvisatie, interpretaties, ritmische variaties en nog veel meer.

Mijn doel voor jou is om de beste tijd te hebben en de lestijd verstandig te besteden, terwijl we de beste resultaten behalen met zingen. Als er een wens is, kan ik je ook helpen je kennis te verbreden over het repertoire dat past bij je stemkleur, opnamesessies, live optredens, ‘een trainingsplan voor zingen’, songwriting/componeren, muziektheorie, gehoor- training, solfège en dergelijke.

Ik erken dat elke stem uniek is en daarom worden mijn zanglessen aangepast aan elke individuele leerling. De focus ligt op het opbouwen van een sterke basis in vocale techniek, het aanscherpen van uitvoeringsvaardigheden en het samenstellen van een veelzijdig repertoire dat aansluit bij je muzikale ambities.

Of je nu een beginner of een meer ervaren zanger bent, ik ben hier om je te helpen je doelen te bereiken. Ik streef ernaar om vertrouwen te wekken en individualiteit aan te moedigen, aangezien ik zeer flexibel ben met mijn lesmethoden, omdat iedereen informatie anders verwerkt. En bovendien... Het is plezierig en bevredigend.

Daarom kan ik iedereen helpen die geïnteresseerd is in het vinden van hun eigen authentieke stem!

👇

PS Alle stijlen zijn welkom! (pop/jazz/RnB/musicals/enzovoort)

Als je piano wilt leren spelen, de noten wilt lezen, basis- of gevorderde muziektheorie wilt leren, solfège wilt oefenen of meer wilt leren over jazzharmonie, neem dan contact met mij op, want ik geef dat ook les.

Tot ziens :)
verified badge
De structuur en inhoud van de les worden afgestemd op elke leerling en zijn/haar voorkeuren, maar kunnen tegelijkertijd ook worden aangepast aan gevestigde muziek- en pianomethoden. Ik moedig mijn leerlingen graag aan om hun passie voor specifieke muziekstijlen of -stukken met mij te delen, zodat ik deze in het leerproces kan betrekken door arrangementen te maken die aansluiten bij hun vaardigheden. Een belangrijk onderdeel van de cursus is improvisatie, die gericht is op het zelfstandig leren spelen, het beheersen van technische vaardigheden en het ontwikkelen van creatief denken.

Lesgeven aan kleuters (4-6 jaar) is altijd een uitdaging, maar door mijn ervaring heb ik een methode ontwikkeld waarmee de jonge leerlingen op een plezierige manier met muziek kennismaken. Onder mijn begeleiding raken ze vertrouwd met ritme, gehoortraining, zingen, het uit het hoofd spelen van korte melodietjes met beide handen, improviseren, en in latere stadia maken ze kennis met muzieknotatie door middel van spelletjes, tekenen en andere vormen.

Alle pianolessen worden gegeven op een klassieke piano in mijn thuisstudio en kunnen ook op uw locatie plaatsvinden.
verified badge
Snel piano leren spelen
Pianoles aan huis
Bij mij neemt u pianolessen, ook aan huis, in regio Den Haag, Leiden, Wassenaar,Bollenstreek, Haarlem, ; Piano en keyboardlessen door ervaren docent (27 jaar ervaring) in 3 talen: Nederlands, Engels en Russisch. Voor beginners en gevorderden, kinderen en volwassenen.
verified badge
-Klassieke, jazzpiano-, harmonie- en theorielessen voor alle leeftijden en niveaus.
- De lesduur is flexibel, afhankelijk van de voorkeur van de student en de leeftijd (normaal gesproken tussen 45 minuten en 1:30 uur).
- De lessen kunnen in het Engels, Spaans en Catalaans zijn.

1- Klassiek: voor volwassenen, kinderen en mensen die professioneel willen worden.


2- Ik geef les in verschillende aspecten van jazz:
- Melodieën spelen
- Improviseren
- Theorie
- Comping
- Verbetering van uw techniek
- Werken aan pianistische hulpmiddelen die in de jazz gebruikt kunnen worden.

Een van de beste manieren om te leren is het transcriberen van grote jazzmuzikanten. In deze geest kun je hun spel begrijpen en het jouwe verbeteren op basis van de opgedane kennis. Bovendien verbeter je ook je gehoor. De studenten leren het oor als belangrijkste instrument in mijn lessen te gebruiken.

* Ook help ik studenten met de voorbereiding op hun audities voor conservatoria.

3- Pop- en volksmuziek: we kunnen werken aan de stukken die je het leukst vindt

4- Harmonie, theorie en componeren
verified badge
(For English scroll down)

Voor beginners of gevorderden maak ik gebruik van de pianomethode: Microjazz (R&B/Pop & Harmony!). Microjazz heeft ook een online audio (meespelen), zodat je de stukken ook thuis kunt spelen met de begeleiding-online audio.

Er is ook de mogelijkheid om te leren over Harmonie en Keyboard Voicings (akkoorden/harmonie en akkoordmelodie). Deze methoden kunnen in de praktijk worden gebracht met Harmonievoortgangen (ook met je eigen composities/liedjes, enz.), om te zien hoe Harmonie werkt met het concept van Functionele Harmonie en verder.

We bespreken waar je muzikale voorkeur ligt en welke kant we op gaan. In elk geval staat spelplezier voorop!

De lessen zijn voor alle niveaus en leeftijden. Online lessen is ook mogelijk via WhatsApp, etc.


ENGLISH:

For beginners or advanced, I use the piano method: Microjazz (R&B/Pop & Harmony!)
Microjazz also has an online audio (play along), so you can also play the pieces in your house, play along with the online audio.

There's also the opportunity to learn about Harmony and Keyboard Voicings (chords/harmony and chord-melody. These methods can be put into practice with Harmony Progressions (also with your own compositions/tunes, etc.), to see how Harmony works with the concept of Functional Harmony and beyond.

We discuss what your musical preferences are and which way we go. In any case, fun is paramount!

The lessons are for all ages and levels, and are taught in Dutch, English, Spanish, Catalan or Portuguese.

Online lessons are also possible via WhatsApp, etc.
message icon
Contacteer Caroline
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Hallo! Ik ben Imanol, een ervaren motiverende pianoleraar in Den Haag. Ik geef pianolessen in het Spaans, Nederlands en Engels.

Waar geef ik pianolessen?
Ik geef les in mijn charmante studio, in het Regentessekwartier. Daar kunt u genieten van een hoogwaardige vleugelpiano in een gezellige omgeving. De locatie ligt op 5 minuten van het stadscentrum met de tram of fiets. BELANGRIJK! Controleer de beschikbaarheid in mijn profiel.

Persoonlijk Plan
Tijdens de les maken we een plan, rekening houdend met uw smaak, uw oefentijd en uw doelen. Natuurlijk laat ik u mijn Grand Piano uitproberen!

Pianolessen voor alle leeftijden
Mijn pianolessen zijn voor tieners, volwassenen en kinderen (vanaf 7 jaar).

Pianolessen voor beginners
Als beginner leer je de basis van het pianospelen door middel van leuke en leerzame oefeningen, eenvoudig klassiek repertoire en je favoriete popliedjes. We leren hoe je op een praktische en eenvoudige manier muziekpartituren leest! Vanaf daar gaan we langzaam over op moeilijkere stukken, waarbij we een comfortabele en plezierige manier van spelen opbouwen.

Geavanceerd en Piano
Ben je een gevorderde speler die meer wil leren over klassieke muziek en op zoek is naar manieren om je pianospel naar een hoger niveau te tillen? Duik in verschillende stijlen of hoe je kamermuziek speelt?

Doelen voor leren
We richten ons op een ontspannen houding, behendigheid, articulatie, toucher, gepersonaliseerde oefeningen, toonladders, arpeggio's, etudes. Geniet van het spelen van je favoriete stukken van Bach, Scarlatti, Mozart, Rachmaninov en Einaudi om te knallen.

Muziek theorie
Muziektheorie is net zo belangrijk als het bespelen van een instrument en mijn lessen combineren oefening en theorie. Leer over ritmische structuren en de manier waarop melodieën worden opgebouwd en krijg een dieper begrip van harmonie en muziekgeschiedenis.

Wat te verwachten?
Piano spelen is een zeer veeleisende activiteit die tijd en geduld vereist, maar het kan ook ontzettend leuk zijn! De kracht voelen van het creëren van geluid door je eigen handen is een geweldige ervaring die we allemaal zouden moeten voelen. In de lessen leer je ook hoe je op een tijdbesparende manier kunt oefenen. Hiervoor geef ik je duidelijke en praktische instructies.

Online pianolessen
Dankzij nieuwe technologieën kunt u op een effectieve manier leren en communiceren en kunt u vanuit huis piano leren spelen.

Over mij
Meer dan 10 jaar geleden verhuisde ik van een klein stadje in het noorden van Spanje naar Barcelona en sindsdien heb ik een aantal van de belangrijkste conservatoria in Europa gevolgd: Liceo Conservatory in Barcelona, Conservatory Amsterdam en The Royal Conservatory of The Hague. De afgelopen jaren heb ik het geluk gehad om concerten te geven in Italië, Duitsland, Frankrijk en Spanje en heb ik eerste prijzen gewonnen bij internationale kamermuziekwedstrijden. Op dit moment combineer ik mijn kamermuziek- en solistenconcerten met pianoles.
verified badge
Pianospelen op een leuke manier is mogelijk! In deze lessen leert je kind piano spelen met behulp van verschillende technieken zoals zang, beweging en body-percussie.

Ik behaalde mijn bachelordiploma in klavecimbel en mijn master in "Muziekonderwijs volgens het Kodály Concept" van het Koninklijk Conservatorium van Den Haag.

Ik heb ervaring met het doceren van piano en klavecimbel in de afgelopen twee jaar. Ik heb gewerkt bij Liduina Basisschool (Den Haag), aan het Conservatorium van Las Palmas de Gran Canaria (Spanje) en privélessen.

Ik geef ook les in muziek en beweging gespecialiseerd in Spaanse kinderen in El Sonajero Musical, elke zondag in Centro Español La Haya (Spaans centrum van Den Haag).
verified badge
Ontdek je muzikale potentieel met gepersonaliseerde viool- en muziektheorielessen. Of je nu een beginner bent of je vaardigheden wilt verfijnen, ik begeleid je bij elke stap!

Ik ben een professionele violist met zowel een bachelor- als een masterdiploma. De afgelopen jaren heb ik dagelijks vioolles gegeven in Den Haag en omstreken. In mijn lessen bied ik een combinatie van professionaliteit, beschikbaarheid, leuke leermethoden en effectieve strategieën om uitdagingen te overwinnen.

Muziek is mijn passie en ik vind het geweldig om dit met anderen te delen!
verified badge
Ik ben viool- en pianodocent en kom uit Kaapstad, Zuid-Afrika. Ik ben cum laude afgestudeerd aan de Universiteit van Kaapstad met een bachelordiploma vioolspel. Onlangs ben ik afgestudeerd aan het Koninklijk Conservatorium Den Haag (2021) met een masterdiploma muziekeducatie (met een specialisatie in viool).

Ik heb 7 jaar ervaring als viooldocent en 3 jaar als pianodocent. De meeste van mijn leerlingen waren jonge kinderen, maar ik heb ook leerlingen van alle leeftijden gehad, van kinderen vanaf drie jaar tot volwassenen die met pensioen zijn.

De Kodály-opleiding aan het conservatorium heeft me toegerust om les te geven vanuit een auditief en liedgericht perspectief, waarbij zang geïntegreerd is in de instrumentale lessen. Ik gebruik ook beweging tijdens de lessen, omdat ik enige training heb gevolgd binnen de euritmiebenadering van Dalcroze. Deze benadering ziet beweging als de belichaming van de muziek. Ik verwerk ook actief elementen van creativiteit in mijn lessen, bijvoorbeeld door improvisaties te creëren of muzikale verhalen te verzinnen.

Wat mijn eigen muzikale ervaring betreft, heb ik opgetreden als soloviolist met het orkest, als ad-hoc tuttiviolist bij het Cape Town Philharmonic Orchestra en met de barokviool bij Camerata Tinta Barocca en Cape Consort. Ik heb opgetreden met traditionele Afrikaanse muzikanten en ensembles, en met dansers, bijvoorbeeld in MusicDance021, een interdisciplinair realtime compositieproject.
verified badge
Over João R.
Hallo allemaal!
Mijn naam is João, piano en klavecimbel speler.
Ik begon piano te spelen op de leeftijd van 7 jaar oud, en sindsdien werd ik helemaal verliefd op alle toetsenbordinstrumenten en de mogelijkheden van expressiviteit, het duidelijke gevoel van muziek maken, interactie met andere muzikanten, voor mijn eigen plezier, en voor de anderen. Het klavecimbel kwam in mijn leven toen ik 15 jaar oud was. Ik ben absoluut dol op klassieke en barokmuziek en ook op Jazz en Pop.

Ik begon piano te geven toen ik 20 was en ik moet bekennen dat het een grote passie in mijn leven werd!
Ik zie mijn studenten graag verbeteren, kennis maken met verschillende muziekstijlen en gemotiveerd zijn.
Ik ben bekwaam in het lesgeven aan kinderen en volwassenen, beginners of ervaren met de keyboard- en / of muziektheorie.

Daarom gebruik ik verschillende methoden, afhankelijk van de behoeften en verwachtingen van de student. Elke student is speciaal, dus een les kan verschillen, afhankelijk van het niveau van de student. Normaal begin ik met warming-up en technische oefeningen (houding is erg belangrijk!), Een korte contextualisering van de muziektheorie van wat er in de les zal worden aangepakt en vooral, veel plezier en zorgen voor een leuke sfeer tijdens de les.

Ik ben in 2007 afgestudeerd in piano en klavecimbel aan de Federale Universiteit van Rio de Janeiro. In 2012 ben ik afgestudeerd in klavecimbel aan het Koninklijk Conservatorium in Den Haag, waar ik in 2014 mijn masterdiploma behaalde aan dezelfde instelling. doe mijn Ph.D. studies in Podiumkunsten aan de Universiteit Leiden / Orpheus Instituut Gent. Ik geef theoretische muziekstudies aan het Koninklijk Conservatorium in Den Haag en begeleid en coach uiteindelijk studenten van de afdeling Jong Talent Muziek. In 2014 heb ik het barokmuziekorkest Le Concert d'Apollon opgericht, onder leiding van klavecimbel en muziekdirecteur.

Als je bereid bent om piano te leren spelen of door te gaan met studeren, zal het me een genoegen zijn om je te laten zien hoe het leren van een toetsenbordinstrument zoveel kan toevoegen in je leven. Ik kan lessen geven in mijn studio in Den Haag of naar je bestemming reizen. Ik kijk ernaar uit je te ontmoeten en je te begeleiden door de wondere wereld van muziek!
verified badge
Op de locatie in Den Haag staan twee vleugels.

Voor kinderen is het belangrijk om naast pianospelen ook basis muzikale vaardigheden te ontwikkelen door middel van zang-, ritme- en gehoortraining. Ik gebruik een technisch oefenboek, het hoofdleerboek en een theorieboek. Door deze 3 boeken leren leerlingen verschillende aspecten van muziek en maken ze zich natuurlijk klaar voor examens en cijfers.

Na het verwerven van de basisvaardigheden bestuderen de studenten ook harmonie- en akkoordoefeningen. Deze zijn handig voor het spelen van pops en jazz, en ze geven ook een dieper inzicht in klassieke stukken.

Privé pianoles, vanaf 4 jaar en ouder. Kinderen kunnen met de les beginnen nadat ze de cijfers 1 tot en met 5 en het alfabet van A tot en met G hebben kunnen lezen.

Gevorderde studenten die zich willen voorbereiden op concoursen, audities, ABRSM, GCSE, IB-examens of het toelatingsexamen van het conservatorium.

Het concert wordt jaarlijks gehouden samen met studenten van fluit-, viool- en compositiedocenten.


Voor de leeftijden 1-7 jaar geef ik groepsritmelessen.
verified badge
Met mijn expertise in het lesgeven aan ruim 300 studenten, het behalen van een bachelor- en masterdiploma in jazzzang aan het Koninklijk Conservatorium van Den Haag, succes bij verschillende wedstrijden, het volgen van lessen, masterclasses en workshops van professionals - geloof ik dat ik een grote bijdrage kan leveren aan uw dagelijkse leven met boeiende zang- of pianolessen.

👇

ACHTERGROND:
Dominyka is een professionele zangeres, zang- en pianolerares die momenteel in Den Haag woont. Ze speelt piano, viool en schrijft haar eigen muziek.
De afgelopen tien jaar studeerde ze af aan het Koninklijk Conservatorium in Nederland met bachelor- en masterdiploma's in jazzzang en in pedagogische minorstudies. Ze kreeg de kans om als zangeres deel te nemen aan verschillende muziekfestivals, haar eigen concerten te geven, achter de schermen te staan bij verschillende tv-shows en verschillende zangwedstrijden te winnen, en ze ontwikkelde echt haar oren en haar wetenschap dat ze nu ook in staat is om anderen te helpen hun eigen unieke zangstem te vinden.

Ze heeft haar kennis ontwikkeld van stemtechniek, CVT-methode, podiumpresentatie, lichaamstaal, storytelling, compositie, schrijven, improvisatie enzovoort. met verschillende geweldige leraren van over de hele wereld. Daarnaast had ze de eer om deel te nemen aan workshops van Snarky Puppy, Dianne Reeves, Dena DeRose, Bob Stoloff, Norma Winstone, Magda Mayas, Fay Classon, etc. Daarnaast volgde ze een cursus bij Stevie Mackey en Cheryl Porter en had lessen bij Natalie Weiss. Dominyka heeft een passie voor muziekproductie en momenteel leert ze meer over mixen.

👇

MOTIVATIE:

"Ik heb het gevoel dat stem iets unieks is en muziek zo'n goede therapie is. Ik geloof dat iedereen kan zingen, en ik geloof dat iedereen geweldig kan zingen als ze geduld hebben en er werk van maken." - Dominyka

👇

LESSEN:

Ik beloof je van harte dat je met onze zanglessen meer leert over je eigen stem en dat je als zanger je eigen geluid ontwikkelt. Mijn leerlingen bewijzen keer op keer dat ze de lessen erg leuk vinden en dat ze zelf duidelijke verbeteringen merken.

We werken aan warming-ups/warming-downs, ademondersteuning en de controle ervan, geluidsprojectie, hoe het strottenhoofd, de kaak en de tong werken en vrij kunnen functioneren, klinkerplaatsing, stemeffecten, stemkleur, dynamiek, articulatie, podiumpresentatie, hoge noten - powerzang (belting), jazzimprovisatie, vocale improvisatie, interpretaties, ritmische variaties en nog veel meer.

Mijn doel voor jou is om de beste tijd te hebben en de lestijd verstandig te besteden, terwijl we de beste resultaten behalen met zingen. Als er een wens is, kan ik je ook helpen je kennis te verbreden over het repertoire dat past bij je stemkleur, opnamesessies, live optredens, ‘een trainingsplan voor zingen’, songwriting/componeren, muziektheorie, gehoor- training, solfège en dergelijke.

Ik erken dat elke stem uniek is en daarom worden mijn zanglessen aangepast aan elke individuele leerling. De focus ligt op het opbouwen van een sterke basis in vocale techniek, het aanscherpen van uitvoeringsvaardigheden en het samenstellen van een veelzijdig repertoire dat aansluit bij je muzikale ambities.

Of je nu een beginner of een meer ervaren zanger bent, ik ben hier om je te helpen je doelen te bereiken. Ik streef ernaar om vertrouwen te wekken en individualiteit aan te moedigen, aangezien ik zeer flexibel ben met mijn lesmethoden, omdat iedereen informatie anders verwerkt. En bovendien... Het is plezierig en bevredigend.

Daarom kan ik iedereen helpen die geïnteresseerd is in het vinden van hun eigen authentieke stem!

👇

PS Alle stijlen zijn welkom! (pop/jazz/RnB/musicals/enzovoort)

Als je piano wilt leren spelen, de noten wilt lezen, basis- of gevorderde muziektheorie wilt leren, solfège wilt oefenen of meer wilt leren over jazzharmonie, neem dan contact met mij op, want ik geef dat ook les.

Tot ziens :)
verified badge
De structuur en inhoud van de les worden afgestemd op elke leerling en zijn/haar voorkeuren, maar kunnen tegelijkertijd ook worden aangepast aan gevestigde muziek- en pianomethoden. Ik moedig mijn leerlingen graag aan om hun passie voor specifieke muziekstijlen of -stukken met mij te delen, zodat ik deze in het leerproces kan betrekken door arrangementen te maken die aansluiten bij hun vaardigheden. Een belangrijk onderdeel van de cursus is improvisatie, die gericht is op het zelfstandig leren spelen, het beheersen van technische vaardigheden en het ontwikkelen van creatief denken.

Lesgeven aan kleuters (4-6 jaar) is altijd een uitdaging, maar door mijn ervaring heb ik een methode ontwikkeld waarmee de jonge leerlingen op een plezierige manier met muziek kennismaken. Onder mijn begeleiding raken ze vertrouwd met ritme, gehoortraining, zingen, het uit het hoofd spelen van korte melodietjes met beide handen, improviseren, en in latere stadia maken ze kennis met muzieknotatie door middel van spelletjes, tekenen en andere vormen.

Alle pianolessen worden gegeven op een klassieke piano in mijn thuisstudio en kunnen ook op uw locatie plaatsvinden.
verified badge
Snel piano leren spelen
Pianoles aan huis
Bij mij neemt u pianolessen, ook aan huis, in regio Den Haag, Leiden, Wassenaar,Bollenstreek, Haarlem, ; Piano en keyboardlessen door ervaren docent (27 jaar ervaring) in 3 talen: Nederlands, Engels en Russisch. Voor beginners en gevorderden, kinderen en volwassenen.
verified badge
-Klassieke, jazzpiano-, harmonie- en theorielessen voor alle leeftijden en niveaus.
- De lesduur is flexibel, afhankelijk van de voorkeur van de student en de leeftijd (normaal gesproken tussen 45 minuten en 1:30 uur).
- De lessen kunnen in het Engels, Spaans en Catalaans zijn.

1- Klassiek: voor volwassenen, kinderen en mensen die professioneel willen worden.


2- Ik geef les in verschillende aspecten van jazz:
- Melodieën spelen
- Improviseren
- Theorie
- Comping
- Verbetering van uw techniek
- Werken aan pianistische hulpmiddelen die in de jazz gebruikt kunnen worden.

Een van de beste manieren om te leren is het transcriberen van grote jazzmuzikanten. In deze geest kun je hun spel begrijpen en het jouwe verbeteren op basis van de opgedane kennis. Bovendien verbeter je ook je gehoor. De studenten leren het oor als belangrijkste instrument in mijn lessen te gebruiken.

* Ook help ik studenten met de voorbereiding op hun audities voor conservatoria.

3- Pop- en volksmuziek: we kunnen werken aan de stukken die je het leukst vindt

4- Harmonie, theorie en componeren
verified badge
(For English scroll down)

Voor beginners of gevorderden maak ik gebruik van de pianomethode: Microjazz (R&B/Pop & Harmony!). Microjazz heeft ook een online audio (meespelen), zodat je de stukken ook thuis kunt spelen met de begeleiding-online audio.

Er is ook de mogelijkheid om te leren over Harmonie en Keyboard Voicings (akkoorden/harmonie en akkoordmelodie). Deze methoden kunnen in de praktijk worden gebracht met Harmonievoortgangen (ook met je eigen composities/liedjes, enz.), om te zien hoe Harmonie werkt met het concept van Functionele Harmonie en verder.

We bespreken waar je muzikale voorkeur ligt en welke kant we op gaan. In elk geval staat spelplezier voorop!

De lessen zijn voor alle niveaus en leeftijden. Online lessen is ook mogelijk via WhatsApp, etc.


ENGLISH:

For beginners or advanced, I use the piano method: Microjazz (R&B/Pop & Harmony!)
Microjazz also has an online audio (play along), so you can also play the pieces in your house, play along with the online audio.

There's also the opportunity to learn about Harmony and Keyboard Voicings (chords/harmony and chord-melody. These methods can be put into practice with Harmony Progressions (also with your own compositions/tunes, etc.), to see how Harmony works with the concept of Functional Harmony and beyond.

We discuss what your musical preferences are and which way we go. In any case, fun is paramount!

The lessons are for all ages and levels, and are taught in Dutch, English, Spanish, Catalan or Portuguese.

Online lessons are also possible via WhatsApp, etc.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Caroline