facebook
    Storm
    member icon
    Betrouwbare leraar
    favorite buttonMarkeer als favoriet
    favorite buttonMarkeer als favoriet
    member icon
    Betrouwbare leraar
    van24.00EUR/ h

    Huiswerkbegeleiding alle Niveaus Middelbare school

    Hoi! Ik ben Storm, ik studeer Philosophy Politics and Economics aan de Vu in Amsterdam. Ik geef huiswerkbegeleiding in alle vakken voor alle niveaus, behalve bovenbouw natuur en techniek vakken en wiskunde B, ik geef ook muziek bijles! Hiernaast begeleid ik scholieren ook met hun projecten, het plannen van schooltaken en overige schoolzaken.
    Ik heb erg veel passie voor lesgeven en ben pas tevreden als ik iemand echt kan helpen. Ik heb dit hiervoor ook al een jaar in Utrecht gedaan en al een paar kinderen helpen slagen/overgaan.

    Locatie

    Op een locatie gekozen door de leraar : Noordeindestraat, Utrecht, Netherlands
    Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Lunetten, Nederland

    |
    Use ctrl + wheel to zoom!
    +

    Algemene info

    suitcase iconVaardigheden:
    Leeftijd:
    Kinderen (7-12 jaar oud)
    Tieners (13-17 jaar oud)
    Volwassenen (18-64 jaar oud)
    Senioren (65+ jaar oud)
    Niveau van de leerling:
    Beginner
    Gemiddeld
    Gevorderden
    Duur:
    60 minuten
    90 minuten
    120 minuten
    De les wordt gegeven in:Nederlands, Frans, Engels, Spaans

    Over

    Hoi, ik ben Storm. Ik ben eerstejaarsstudent International studies hier in Den Haag aan de universiteit Leiden. Ik heb erg veel ervaring met het geven van bijles en kom bovendien zelf nog maar net van de middelbare dus ik weet nog een beetje hoe het eraan toe ging (18 jaar). Ik heb deze manier van priveles geven ook in Utrecht gedaan en haal hier veel meer voldoening uit dan aan een grote groep bijles geven. Op deze manier kan ik een leerling écht grondig helpen. Niet alleen met lastige vakken, leren en huiswerk, maar ook met het plannen van zijn eigen werk en het zichzelf kunnen redden in de toekomst.

    Opleiding

    Atheneum EM met Wiskunde A, BA International Studies Eerstejaars Universiteit Leiden te Wijnhaven, Den Haag.
    Doelgroep: alle middelbare schoolvakken behalve NT/NG vakken bovenbouw.

    Leservaring

    Huiswerkbegeleiding freelance in de regio Utrecht, nu in Den Haag.
    Verscheidene leerlingen geholpen met slagen voor hun eindexamens.

    Stel een vraag

    Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Storm snel zal reageren:
    Hoe meer details, des te beter.
    Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

    Beschikbaarheid typische week

    (GMT -04:00) New York
    MaDiWoeDoVrijZatZo
    0
      
      
      
      
      
      
      
    1
      
      
      
      
      
      
      Zondag om 1:00
    2
      
      
      
      
      
      
      Zondag om 2:00
    3
      
      
      
      
      
      
      Zondag om 3:00
    4
      
      
      
      
      
      
      Zondag om 4:00
    5
      
      
      
      
      
      
      Zondag om 5:00
    6
      
      
      
      
      
      
      Zondag om 6:00
    7
      
      
      
      
      
      
      Zondag om 7:00
    8
      
      
      
      
      
      
      Zondag om 8:00
    9
      
      
      
      
      
      
      Zondag om 9:00
    10
      
      
      
      
      
      
      Zondag om 10:00
    11
      
      
      
      
      
      
      Zondag om 11:00
    12
      
      
      
      
      
      
      Zondag om 12:00
    13
      
      
      
      
      
      
      Zondag om 13:00
    14
      
      
      
      
      
      
      Zondag om 14:00
    15
      
      
      
      
      
      
      Zondag om 15:00
    16
      
      
      
      
      
      
      Zondag om 16:00
    17
      
      
      
      
      
      
      Zondag om 17:00
    18
      
      
      
      
      
      
      
    19
      
      
      
      
      
      
      
    20
      
      
      
      
      
      
      
    21
      
      
      
      
      
      
      
    22
      
      
      
      
      
      
      
    23
      
      
      
      
      
      
      
    van 24€Bij de leraar thuis
    van 26€Bij de student thuis

    Good-fit Leraar Garantie


    Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

    Online reputatie

    • Leraar sinds april 2022
    • Geverifieerd telefoonnummer
    • Verbonden met Google

    Beschikbaarheid typische week

    (GMT -04:00) New York
    MaDiWoeDoVrijZatZo
    0
      
      
      
      
      
      
      
    1
      
      
      
      
      
      
      Zondag om 1:00
    2
      
      
      
      
      
      
      Zondag om 2:00
    3
      
      
      
      
      
      
      Zondag om 3:00
    4
      
      
      
      
      
      
      Zondag om 4:00
    5
      
      
      
      
      
      
      Zondag om 5:00
    6
      
      
      
      
      
      
      Zondag om 6:00
    7
      
      
      
      
      
      
      Zondag om 7:00
    8
      
      
      
      
      
      
      Zondag om 8:00
    9
      
      
      
      
      
      
      Zondag om 9:00
    10
      
      
      
      
      
      
      Zondag om 10:00
    11
      
      
      
      
      
      
      Zondag om 11:00
    12
      
      
      
      
      
      
      Zondag om 12:00
    13
      
      
      
      
      
      
      Zondag om 13:00
    14
      
      
      
      
      
      
      Zondag om 14:00
    15
      
      
      
      
      
      
      Zondag om 15:00
    16
      
      
      
      
      
      
      Zondag om 16:00
    17
      
      
      
      
      
      
      Zondag om 17:00
    18
      
      
      
      
      
      
      
    19
      
      
      
      
      
      
      
    20
      
      
      
      
      
      
      
    21
      
      
      
      
      
      
      
    22
      
      
      
      
      
      
      
    23
      
      
      
      
      
      
      
    van 24€Bij de leraar thuis
    van 26€Bij de student thuis

    Good-fit Leraar Garantie


    Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

    Deel deze pagina

    Je bent hier

    Privélessen

    Ivana
    Vriendelijke Engelse en Spaanse taalbegeleiding om uw spreekvaardigheid en schrijfvaardigheid te verbeteren!
    Ik bied informele, gastvrije en plezierige lessen aan in een veilige en respectvolle omgeving. Ik gebruik interactieve manieren van lesgeven met de nadruk op de praktijk, wat de beste manier is om iemands spreekvaardigheid en zelfvertrouwen te verbeteren! Ik kan je helpen met: - Taallessen: ik beoordeel uw huidige taalniveau en stem de les af op uw specifieke behoeften met gestructureerde oefeningen en lessen op basis van uw eigen leerdoelen; Ik zal je helpen je gespreks- en schrijfvaardigheid te verbeteren door verschillende teksten te lezen, kleine essays te schrijven en een interactieve en game-gebaseerde lesvorm te gebruiken. - Academische vaardigheden: ook bied ik hulp bij algemene leer- & studeervaardigheden (zoals het opstellen van een studieagenda en het ontwikkelen van leerdoelen/gewoonten); academisch schrijven in het Engels, van bachelor- tot postdoctoraal niveau; voorbereiding op mondelinge presentaties. Ook proeflees ik schrijfopdrachten (scripties, essays, etc.). - Algemene vaardigheden: ik kan u ook ondersteunen bij uw sollicitatie-/studieaanvragen en het schrijven van uw CV. Ik ben een bereisde, tolerante en vriendelijke persoon die graag nieuwe mensen ontmoet. Stuur mij een bericht voor meer informatie om uw behoeften en verwachtingen te bespreken! :)

    Arno
    Wiskunde Natuurkunde Scheikunde Latijn Grieks Portugees Spaans Frans Italiaans Nederlands Engels Duits
    Al sinds het Gymnasium geef ik bijles Wiskunde, Natuurkunde, Scheikunde, Latijn en taalcusussen latijnse talen Portugees Spaans Frans en Italiaans van niveau basis of beginner tot niveau Gymnasium. Voor Basisschoolleerlingen ook rekenen bijvoorbeeld met breuken en procenten en alle andere modules. Ook nederlandse grammatica en spelling.

    Irma
    Nederlandse lessen voor elk niveau / Dutch lessons at any level.
    Het allerbelangrijkste voor mij is dat we plezier hebben tijdens het leren – dat maakt alles een stuk leuker! In de lessen help ik je graag met je vragen over Nederlandse grammatica en kunnen we samen werken aan je spreek-, schrijf- en/of luistervaardigheid. Heb je huiswerk waar je hulp bij nodig hebt? Dat kan natuurlijk ook! Laat me weten op welk niveau je nu zit en wat je graag wilt leren. Ik daag je graag uit, maar zorg ervoor dat het altijd leuk blijft en dat je niet te veel in één keer hebt. De vermelde prijzen gelden voor een les voor 1 persoon.

    Rina
    Wilt u snel Russisch leren in Utrecht! Dat kan wel!
    Tijd om Russisch te leren in Utrecht! Als gediplomeerd docent in Russische taal- en letterkunde verzorg ik reeds 20 jaar - met succes - cursussen in Russische Taal en informeer mensen over de Russisch De taalcursussen worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student. * Basiscursus * Zakelijk cursus * Nederlands voor Russischtalige * Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur * Taal op reis De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Russische taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Russische cultuur

    Mahmood
    Nederlandse lessen voor expats / basisexamen inburgering
    Hallo! Ik ben Mahmood en ik woon momenteel in Gouda (Zuid-Holland). Ik ben enige tijd geleden naar Nederland gekomen. Als Expat weet ik hoe moeilijk het is om een nieuwe taal te leren, vooral de Nederlandse taal met zijn moeilijke uitspraken en zinsstructuren. Als Expat begrijp ik veel beter wat de uitdagingen zijn die andere Expats moeten doorstaan om Nederlands te leren Ik ben gespecialiseerd in het voorbereiden van expats en andere immigranten op het basisexamen inburgering (Basisexamen Inburgering). Ik kan ook lesgeven in de Nederlandse sociale cultuur en geschiedenis van Nederland. Ook geef ik Nederlands tot A2 niveau of aan de mensen die graag Nederlands leren als hobby. Ik geef zowel één op één als groepen les (ik geef korting voor groepen). Wat kan ik je leren? : - Lees en schrijf in het Nederlands - Klinkt als een native speaker - Neem deel aan basisgesprekken en gebruik dagelijkse zinnen - Begrijp en neem kennis van basisgesprekken Mijn lesmethode: i) Discussie starten In het begin zullen we uw niveau en doelstellingen bespreken. Op deze manier kan ik u efficiënt de hulp bieden die u nodig hebt. ii) Open communicatie Ik heb een open manier van lesgeven waarin ik studenten aanmoedig me te blijven vertellen wat hun problemen zijn of waar ze willen verbeteren. Mijn ervaring is dat dit veel tijd bespaart en de lessen ook leuker maakt. iii) Vereenvoudigen in plaats van compliceren Ik kan goed luisteren en begrijpen waarom studenten problemen hebben met bepaalde problemen. Wat ik het beste vind, is ingewikkelde dingen op een eenvoudige manier uitleggen.

    Hala
    Citotraining en bijles voor basisschool leerlingen. Eventueel ook voor middelbare scholieren!
    Met 3+ jaar ervaring in het geven van bijles help ik leerlingen op een interactieve en effectieve manier om hun schoolprestaties te verbeteren. Mijn lessen zijn volledig afgestemd op de behoeften van elke leerling, zodat zij niet alleen de stof beter begrijpen, maar ook met meer zelfvertrouwen leren. Iedere leerling leert op zijn eigen manier, en daarom pas ik mijn uitleg aan om complexe concepten eenvoudig en begrijpelijk te maken. Of het nu gaat om rekenen, taal of een ander vak, ik zorg ervoor dat de leerstof helder wordt en leerlingen zelfstandig verder kunnen. Naast reguliere bijlessen bied ik ook Cito-training aan. We oefenen met verschillende vraagsoorten en strategieën, zodat leerlingen zich goed voorbereiden en met minder stress de toets maken. Door middel van duidelijke uitleg, effectieve oefenmethodes en persoonlijke begeleiding help ik hen om hun vaardigheden te versterken en betere resultaten te behalen. Wat kun je verwachten? • Individuele begeleiding afgestemd op het niveau en de leerstijl van de leerling • Heldere uitleg en praktische oefeningen om de stof beter te begrijpen • Gerichte strategieën en training voor de Cito-toets • Geduldige en motiverende begeleiding om leerplezier en zelfvertrouwen te vergroten Ik geef bijles en Cito-training aan alle groepen en vakken. Eventueel ook lessen aan middelbare scholieren. In overleg.

    Jaume
    SPAANSE BIJLESSEN VOOR BEGINNERS EN/OF GEVORDERDEN
    Leer Spaans op een interactieve en persoonlijke manier! Wil je Spaans leren of je huidige niveau verbeteren? In mijn lessen pas ik me volledig aan jouw doelstellingen, niveau en leertempo aan. Als Spaans moedertaalspreker en ervaren docent in taalscholen zorg ik voor authentieke en effectieve lessen. In de lessen behandelen we: Grammatica en woordenschat: Op een gestructureerde en begrijpelijke manier. Praktische oefeningen: Gericht op spreken, luisteren, schrijven en lezen. Persoonlijke aandacht: Elke les wordt aangepast aan jouw behoeften. Of je nu een leerling bent die extra hulp nodig heeft of een volwassene die vloeiend Spaans wil leren, ik help je graag je doelen te bereiken. Stuur me een bericht voor meer informatie of om een proefles te plannen. ¡Hasta pronto!

    Carolina
    Nederlandse les voor tieners & volwassenen aangepast aan de behoefte van een student!
    In deze les zullen we elkaar eerst een beetje leren kennen, je kunt mij vertellen wat je verwacht/wilt in een les, of wat je specifiek nodig hebt. Stap voor stap zorg ik dat jij als student/studente de Nederlandse taal gaat beheersen. Jullie zullen om verschillende redenen Nederlands willen leren, bijvoorbeeld voor een inburgeringsexamen, of omdat je tijdelijk als expat in Nederland woont en de taal wilt leren, andere vinden het leuk om als hobby te doen en weer anderen komen voor de liefde naar Nederland... Er zijn zo veel redenen! Van tiener tot volwassen studenten, van beginner tot gevorderd en ertussen, ik geef met plezier mijn lessen aan studenten over heel de wereld! Nieuwsgierig geworden, ik hoop je in mijn les te zien! Groetjes Carolina.

    Lara
    Leer Turks met mij.Grammatica leren/lezen/spreken volwassenen/kinderen
    Mijn lessen zullen vooral leuk zijn en ook leerzaam. Ik zal je helpen met je grammatica, je leesvaardigheid en we zullen gesprekken voeren. Huiswerk zal zeker een ding zijn. Ik zal te allen tijde beschikbaar zijn voor uw vragen. Als er een bepaald onderwerp is waar je over wilt praten/leren, laat het me dan weten. Ik kijk ernaar uit.

    Nouhaila
    Huiswerkbegeleiding: Huiswerkbegeleiding met een glimlach – Persoonlijke ondersteuning voor studenten
    Deze cursus is bedoeld voor leerlingen in het basisonderwijs, voortgezet onderwijs en zelfs aan de universiteit die ondersteuning nodig hebben bij hun huiswerk, hun lessen beter willen begrijpen of zich willen voorbereiden op examens. Ik bied persoonlijke begeleiding in een vriendelijke en ondersteunende omgeving om studenten te helpen: Begrijp instructies en voltooi oefeningen Moeilijke concepten herhalen en versterken Ontwikkel effectieve studiegewoonten Vertrouwen opbouwen en onafhankelijker worden 📚 Ik kan helpen met verschillende vakken (talen, geesteswetenschappen, etc.), afhankelijk van het niveau. 💡 Mijn doel: ervoor zorgen dat leerlingen zich nooit meer alleen voelen met hun huiswerk en dat ze weer plezier krijgen in leren. Afhankelijk van uw voorkeur zijn de lessen fysiek of online beschikbaar. Neem gerust contact met ons op om uw specifieke behoeften of die van uw kind te bespreken! Deze cursus is bedoeld voor leerlingen van de basisschool, middelbare school of universiteit die ondersteuning nodig hebben bij het maken van hun huiswerk, het beter begrijpen van de lessen of het voorbereiden op een examen. Ik bied op maat gemaakte begeleiding, in een zorgzame en aanmoedigende sfeer, voor: De instructies en oefeningen begrijpen Begrippen die niet zijn verworven, herzien Effectieve werkmethoden ontwikkelen Verwerf autonomie en zelfvertrouwen 📚 Ik kan lesgeven in verschillende vakken (talen, geesteswetenschappen, etc.), afhankelijk van het niveau. 💡 Mijn doel: dat de leerling zich nooit meer alleen voelt als het om zijn huiswerk gaat en dat hij weer plezier in leren krijgt. Cursussen zijn beschikbaar in persoon of online, afhankelijk van uw voorkeuren. Neem gerust contact met mij op om de specifieke behoeften van uw kind te bespreken!

    Camille
    Franse conversatie, grammatica, spelling en examens
    Hallo, Mijn naam is Camille, ik ben geboren in Frankrijk, heb daar 40 jaar gewoond en sinds 2012 woon ik in Nederland. U wilt de basis van het Frans leren, uw Frans verbeteren, van plan zijn om in een Franstalig land te gaan wonen of u voorbereiden op een examen, aarzel dus niet om een beroep te doen op mijn diensten. Mijn doel is om u vooruit te helpen, u te helpen uw examens te halen en vooral om u te helpen Frankrijk, zijn cultuur en zijn gebruiken te ontdekken. Tot snel!

    Susan
    Wiskunde, Economie, Bedrijfseconomie, Geschiedenis, Scriptiebegeleiding
    - Wiskunde A, Geschiedenis op alle niveaus van het voortgezet onderwijs - Economie, Bedrijfseconomie op alle niveaus van het voortgezet onderwijs, tevens ook HBO/Universitair - Scriptiebegeleiding alle niveaus van het voortgezet onderwijs, tevens ook HBO/Universitair (economische onderwerpen)

    Sam
    Bijles HAVO/VWO Wiskunde a, natuurkunde, scheikunde, biologie
    Ik ben Sam en ik ben dit jaar geslaagd voor het VWO met het profiel natuur & gezondheid. Ik bied bijles aan voor havo- en vwo-leerlingen die worstelen met wiskunde A, scheikunde en natuurkunde. Mijn bijlessen zijn gericht op duidelijkheid, structuur en vertrouwen. Ter voorbereiding zal ik onder andere de leerling vragen waar hij/zij de betreffende bijles over wil laten gaan. Tijdens de bijlessen zal ik aan de slag gaan met het herkennen van valkuilen en op deze manier kan ik een persoonlijke aanpak bieden.

    Nicole
    Bijlessen talen: Nederlands, Engels, Spaans, Frans en Slowaaks en bijles piano
    Welkom, Leuk dat je bijles wilt volgen! Graag wil ik je online begeleiden in de vakken zodat je nog betere cijfers haalt. Elke positieve stap die je zet, telt mee voor een betere "nu" en "morgen", je kunt het! ☀️ Mijn naam is Nicole (1993), ik heb HBO opleiding International Business and Languages succesvol afgerond en ik heb in Tenerife (Spanje) stage gedaan. Voor mijn HBO opleiding heb ik o.a. Spaans, Engels, Frans, marketing, online marketing en interculturele communicatie gevolgd. Door mijn sterke interesse voor de Spaanse taal en mijn stage in Spanje, heb ik in het eerste jaar op HBO vrijstelling gekregen en negens en tienen gehaald in het tweede en derde jaar van mijn studie. Ik ben tweetalig opgevoed: Nederlands en Slowaaks en ik heb grote interesse in talen en culturen. In 2020 ben ik mijn eigen YouTube kanaal begonnen en ik heb veel ervaring opgedaan in social media marketing, het maken van eigen website, video's bewerken. Mijn video's gaan over lifestyle, fashion, beauty en reizen. In mijn vrije tijd ben ik veel bezig met piano spelen en het maken van content over lifestyle op social media kanalen. Ik vind het erg leuk om andere mensen te helpen. In verband met medische redenen ben ik momenteel eigenlijk alleen online beschikbaar en is voor mij lastig om te reizen. Mijn excuses hiervoor! Graag zou ik je online willen begeleiden via Google Meet of Microsoft Teams. Graag zou ik naar de mogelijkheden met jou willen bespreken. De tarieven zijn bespreekbaar en de momenten van bijlessen ook. In de avonden en weekenden mogelijk. Welcome, Thank you for reading my profile! It's great that you want to take extra classes. I would like to guide you online in the subjects so that you get even better grades. Every positive step you take counts for a better "now" and "tomorrow", you can do this! ☀️ My name is Nicole (1993). I studied bachelor International Business and Languages and I did my internship in Tenerife, Spain. The subjects included English, Spanish, French, (online) marketing and Intercultural Communication. My passions are music, languages, video editing, travel and dancing. I am bilingual: Dutch & Slovak Due to medical reasons, I am currently only available online and it is difficult for me to travel. My apologies for this! I would like to guide you online via Google Meet or Microsoft Teams. I would like to discuss the possibilities with you. The prices are negotiable and the moments of online tutoring as well. In the weekend and evening possible

    Marc
    Bijles Engels. Samen werken wij aan jouw spreek, luister en schrijfvaardigheid voor een mooi cijfer op jouw toetsen!
    Heb je moeite met engels en zou je graag wat extra uurtjes willen maken om jouw cijfers op de middelbare school of MBO op te krikken? Dan help ik jou graag! Beschikbaar voor online bijles, bijles op locatie (regio Hoorn), en huiswerkbegeleiding