facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds oktober 2016
Leraar sinds oktober 2016
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Japans met een voormalige beginner, gecertificeerde leraar
course price icon
Van 34 € /h
arrow icon
Nee, Japans is geen exotische taal of een taal die gereserveerd is voor mangafans, en onmogelijk om echt onder de knie te krijgen... zelfs voor Franstaligen! Als bewijs ben ik hier, na een aantal jaren van leren, bezig met het diversifiëren van mijn taalcursusaanbod. Na Nederlands, Duits, Engels en Russisch voeg ik Japans toe aan mijn assortiment.
○ Ik geef fulltime les; het is geen hobby ○ Goed nieuws: voor mij beperkt leren zich niet tot lange lijsten met woordenschat. Mijn lessen vinden plaats in een ontspannen en zorgzame sfeer, ik schrijf me in in tegenstelling tot het streng-rigide raamwerk van bepaalde onderwijsinstellingen

In de klas combineren we het leren van grammatica (een cruciale en geruststellende basis voor beginners) met tal van praktische oefeningen en scenario's, zodat de leerling zelfstandig kan rondkomen in de echte wereld.

Bovenal transformeer ik taal in een soort spel/code die ontcijferd moet worden. Het is dan voldoende om de logica te ‘vatten’. Het is zeker ‘genoeg’ – maar dat is mijn taak – ik zorg ervoor!

Ik heb een groot aantal papieren materialen, maar ik geef de voorkeur aan PowerPoints en andere leuke en interactieve hulpmiddelen die op mijn tv/computerscherm worden geprojecteerd wanneer de cursus online plaatsvindt

➤ Theorie, oefeningen, materialen worden gratis verstrekt bij onze cursussen


✦ Wij zijn een team, doe mee; schrijf mij buiten de les ✦

■ Per e-mail, sms of WhatsApp: voor uw vragen, gegevens, verzoeken tussen de lessen door
■ Mijn cursussen zijn fiscaal aftrekbaar, ik maak facturen op.

Ik onderscheid mij graag van deze afstandelijke leraren die je niet aanzetten tot leren.
Locatie
location type icon
Online vanuit België
Over
Als student aan het Hoger Instituut voor Vertalers en Tolken bied ik taalcursussen aan voor zowel kinderen als volwassenen.
-> Ik heb het voordeel dat ik ook student ben geweest. Ik ken daarom de moeilijkheden die buiten de moedertaal kunnen worden ondervonden.
Cursussen bij mij thuis (ouders zijn welkom)
Flexibele uren
Opleiding
● Baccalaureaat in vertalen / tolken (Engels-Russisch) op Isti- Ulb.
3e jaar verwacht
Training in de Franse, Engelse en Russische taalkunde en in de cultuur van deze 3 talen.
● 6-maandelijkse universitaire uitwisseling aan de Universiteit van Manchester. Grote onderscheiding.
Leservaring
■ 17 lessen gegeven aan tieners onder de 18 jaar
13 lessen voor volwassenen
■ Vertaler voor TEDtalks en Google translate.
Leeftijd
Peuters (0-3 jaar oud)
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
90 minuten
120 minuten
De les wordt gegeven in
Frans
Russisch
Nederlands
Engels
Japans
Vaardigheden
Japans voor volwassenen
School
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
○ Ik ondersteun studenten fulltime, het is mijn werk (het is geen hobby) ○

✦ Gegarandeerd succes, 98% van de examens gevalideerd van 2017 tot 2023, 95% van 2015 tot 2017. Jouw succes ligt mij na aan het hart, ik maak er een echt persoonlijke aangelegenheid van ✦

Beste toekomstige leerlingen/ouders van leerlingen: Nederlands wordt inderdaad slecht onderwezen op Franstalige scholen.
Maar ja, we kunnen het leren waarderen (of er niet langer bang voor zijn?)

Mijn lessen zijn vaak doorspekt met gelach, ik ben geen fan van de strenge sfeer op bepaalde scholen. Ik maak er echter een erezaak van om ervoor te zorgen dat deze vriendelijkheid het leren en de vooruitgang van de leerling niet aantast.

✦ Effectieve en pragmatische lestechniek ✦

Ik combineer het leren van grammatica (essentieel voor beginners) met tal van praktische oefeningen en scenario's om ervoor te zorgen dat de student zich in de echte wereld kan redden.

Bovenal transformeer ik taal in een soort spel/code die ontcijferd moet worden. Het is dan voldoende om de logica te ‘vatten’

Ik heb een overvloed aan papieren materialen, maar werk voornamelijk met PowerPoints en andere leuke en interactieve hulpmiddelen die op mijn televisie-/computerscherm worden geprojecteerd wanneer de cursus online plaatsvindt.

✎✎ 2 theorie-syllabi; 2 oefensyllabi gratis meegeleverd bij onze cursussen


✦ Wij zijn een team, bezuinig niet op contacten ✦

■ Ik ben bereikbaar via e-mail, sms of WhatsApp: voor uw vragen, toelichtingen, verzoeken tussen de lessen door
■ Follow-up voor ouders (hoe om te gaan met een leerling die faalt/schoolproblemen heeft, hoe je hem concreet kunt helpen, verslagen van onze lessen).
■ Mijn cursussen zijn fiscaal aftrekbaar, ik kan facturen overleggen
Lees meer
Als student zelf heb ik het voordeel dat ik de student begrijp.
Ik denk dat het leren van een taal niet alleen gaat over het leren van woordenschatlijsten.
Ik geef 7 jaar les en heb al zo'n vijftig studenten van verschillende leeftijden geholpen.
Mijn Erasmus in Manchester in een situatie van totale tweetaligheid heeft de manier waarop ik lesgeeft verrijkt en ik kan er trots op zijn een snelle en aangename vooruitgang te garanderen! ;)
-> NIEMAND heeft "geen gave" voor talen, de sleutel is alleen om je te begeleiden.
Lees meer
Toon meer
arrow icon
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik ben een autochtone Japanner en woon in Parijs. Normaal gesproken ben ik een klassieke muzikant en speel ik cello, maar ik ben afgestudeerd aan een van de hoogste universiteiten (International Christian University) in Japan en kan goed Japans onderwijzen, van beginner tot gevorderd niveau.
verified badge
Ik ben een vriendelijke en bemoedigende gecertificeerde leraar met 9 jaar professionele onderwijservaring.
Ik kwam uit Kyoto, Japan, om klassieke muziek te studeren, en momenteel zing ik als professioneel zangeres en geef ik Japanse taalles in Nederland. Zowel muziek als talen zijn mijn vreugde.
Deze les is voor iedereen die Japans wil leren op elk niveau.
Ik heb Japans, Engels, piano en zang lesgegeven op scholen en in privé. De inhoud van de les kan speciaal worden ingericht om tegemoet te komen aan individuele behoeften.
lesduur kan worden gekozen uit 50 minuten of 80 minuten.
Je kan Japans in een leuke en professionele manier leren!

I am a friendly and encouraging certified teacher with 9 years of professional teaching experience.
I came from Kyoto, Japan, to study classical music, and currently I sing as a professional singer and teach Japanese language in the Netherlands. Both music and languages ​​are my joy.
This class is for anyone who wants to learn Japanese at any level.
I have taught Japanese, English, piano and singing in schools and privately. The content of the class can be specially designed to meet individual needs.
The class duration can be chosen from 50 minutes or 80 minutes.
You can learn Japanese in a fun and professional way.
verified badge
Ik heb Japanse taal gestudeerd aan de universiteit van Nagoya Japan en heb JLPT Niveau 1 behaald (het hoogste niveau van de Japanse vaardigheidstest). Ik heb ook Klassiek Japans en Klassiek Chinees gestudeerd aan de KU Leuven. Ik heb ook een postgraduaat in Koreaanse studies behaald aan de KU Leuven. In 2011 werd ik de winnaar van de Japanse spraakwedstrijd georganiseerd door Nihonjinkai in Brussel.
Ik heb jarenlange ervaring in het lesgeven van Japans als gediplomeerd taaldocent. Ik heb 10 jaar in Japan gewoond en gewerkt, als taalleraar aan Japanse universiteiten en Japanse bedrijven. Ik heb ook als vertaler Japans-Engels / Frans voor verschillende Japanse bedrijven gewerkt.
Ik bied Japanse taallessen aan voor studenten van alle niveaus.
Al mijn lessen zijn op maat gemaakt en aangepast aan de behoeften en wensen van de student.
Ik kan je ook helpen studeren voor JLPT.
verified badge
I passed the Japanese teaching test and taught 1000 lessons and have 100 students over the world (including all platforms) so you can have a professional lesson at a reasonable price and we can focus on your personal goal from beginners to fluent speakers.
My favorite topics to chat about are J-POP/Rock. I even used to hang out with super famous musicians .I can't tell who they are for their privacy, but we can talk about Japanese music, backstage and Japanese music industry.

I also translate subtitles for movies.

For beginners, I use teaching materials and focus on the Genki textbook. But I can customize the lesson without it.
For JLPT I use a JLPT textbook. I published a book about how to get high scores on exams using only short-term study and it's a best seller on Amazon so I certainly know plenty of tips. Let's study efficiently together!

For students who finished Genki-->We will start an another textbook for intermdediates

Also, I'm studying Java programming, so I am teaching programming Japanese terms to students.
so my lesson helps you to work with Japanese programmers!

Me as a Teacher
I know many Japanese learners have headaches for particles like the difference between 'が’ and 'は', 'に’and 'で’, 自動詞(はいる)and 他動詞(いれる). As a professional teacher, I am willing to explain and practice with you.


The style chart of my lesson is like below.
My Lessons & Teaching Style
Complete beginner:
--->Yes-->Start with the easiest letter.We can order foods in the end of the lesson. (talk about a textbook for next lessons)
---->Yes,but personal purpose&goal--->Let's target to it!

Not a complete beginner:
-->Students who finished Genki-->We will start an another textbook for intermdediates
-->For travel to JP-->Role play for a variety of travel situations
-->JLPT -->N1/N2/N3-->Practicing the exam & discussion based on each level
-->JLPT -->N4/N5-->Practicing the exam & conversation based on each level
-->Can do daily conversations-->Choose a topic from a list and conversation
-->Still learning daily conversations-->Genki textbook and actual conversation based on it(I recommend the textbook but tell me if it's difficult. I can customize the lesson.

*I basically teach online but I also teach once a week at library in rotterdam. Please contact me about the avaiability.
verified badge
Hajimemashite. (Aangenaam!)

Mijn naam is Hiroshi.
Ik kom uit Japan en ik woon nuin Nederland.

Graag wil ik jou de Japanse taal en cultuur leren. Samen kunnen wij kijken naar jouw leerdoelen en ik wil jou daar graag bij helpen.
Het maakt niet uit als je nog helemaal geen japans kent of als je al heel ver bent.

Laten wij samen ons best doen.
Ganbarimashou!
verified badge
Ben jij gepassioneerd door Japan en de Japanse cultuur? Zin om Japans te leren? Dan ben je bij het juiste adres!

In deze les leer ik je de basics van het Japans (kanji, hiragana, katakana, vocabulaire, grammatica, spreekvaardigheid, leesvaardigheid, ...). Als je specifiek iets wenst te leren, kunnen we daar samen op focussen. Ik pas de les helemaal aan aan de leerling. Ook leerlingen met hogere niveaus zijn altijd welkom :)
verified badge
Hallo!! こんにちは!!
Ik ben Hota, een Japanse uitwisselingsstudent en docent! : )
Ben je gepassioneerd door de Japanse cultuur en taal?
Houd je van anime, maar begrijp je niet wat ze zeggen?
Laten we beginnen aan deze geweldige reis in de Japanse cultuur!
Ik bied online en persoonlijke lessen aan voor iedereen. Mijn lessen zijn erg interactief en creatief.
Ik help mijn studenten zowel Japans te leren als het te oefenen op een manier waardoor ze zich meteen op hun gemak voelen met de taal.
Ik hecht veel belang aan de betrokkenheid van de student bij de lessen, daarom zijn ze ontworpen om grappig en onderhoudend te zijn.
Ik ontwerp een gepersonaliseerde methode die zich aanpast aan de behoeften van elke student.
Wil je beginnen? Stuur me een bericht !
Ik zal je helpen om N1 (also N2 etc) te halen

ありがとう!
verified badge
Laten we tijd hebben om samen Japans te spreken met een moedertaalspreker van het Japans.

Ik zal je helpen studeren en je zelfvertrouwen geven.
Ben je geïnteresseerd in Japans?
Dan ben ik er voor jou.

【Bijvoorbeeld】
Beginners:
Wij concentreren ons op het spreken.
Aan het eind van de les kun je dat
klein gesprekje voeren.

Tussenliggend :
Wij concentreren ons op grammatica.
U kunt op een natuurlijke manier spreken.

Geavanceerd :
Wij concentreren ons op spreken en grammatica.
Je zult mooie zinnen kunnen spreken.

Of wilt u graag oefenen met het schrijven van Japans?
Ik laat je zien hoe je samen kunt schrijven en oefenen.
verified badge
In mijn Japanse lessen kunnen jullie ook een uitspraak doen met Japanse liedjes leren. Daar kan ik ook helpen met professionele Japans (e-mails, kortewisseling, etc.) en/of je helpen bij het voorbereiden op een uitwisseling.
Mijn doel in het onderwijs is om je dagelijkse leven aangenaam te maken door middel van cultuur.
verified badge
Leer Japans met Japanse moedertaal!
- niveau: beginner tot gevorderd
- les wordt op maat gemaakt (EN of NL)
- doel: reizen, conversatie, werk in Japan, verhuizing of examenvoorbereiding
- Bij mij thuis in Lier of Online

Ik heb 7 jaar Japanse privéles gegeven. We kunnen vanaf het begin leren.
Mijn hobby: reizen, taal studeren (FR) en anime & manga
verified badge
-Heb je interesse in Japan of de Japanse cultuur?
-Reist u (of bent u van plan) naar Japan te reizen?
-Wil je graag gesprekken voeren met Japanners?
-Wil je Japans leren, gewoon voor de lol?

Als freelance docent Japans heb ik ruim 13 jaar ervaring en kan ik u ondersteunen bij het bereiken van uw doelen.
Ik kan je basislessen Japans aanbieden in conversatie, lezen en schrijven.
De lessen kunnen bij u thuis in of rondom Den Haag gevolgd worden, of online via Skype, WhatsApp.
In mijn lessen kunnen leerlingen fouten maken en in hun eigen tempo bewegen, zodat ze vrijer kunnen oefenen en spreken. Ik heb vier talen geleerd, daarom begrijp ik de moeilijkheden en uitdagingen die daarmee gepaard gaan.
Als u geïnteresseerd bent, aarzel dan niet om contact met mij op te nemen.
verified badge
Welkom in de wereld van de Japanse taal!

Laten we beginnen met het leren kennen van de rijke wereld van de Japanse taal met een op maat gemaakt, gepersonaliseerd programma voor u.

Speciale cursus uitsluitend voor absolute beginners.

CFER-taalniveau: A0-A1

Leerboek: Marugoto Rikai/Katsudo + gepersonaliseerd studiemateriaal
verified badge
In deze cursus leer je de basisbeginselen van het Japans, waaronder het schrijven van hiragana en eenvoudige kanji. Je leert hoe je jezelf voorstelt, hoe je praat over eenvoudige alledaagse onderwerpen en handige zinnen voor als je Japan bezoekt (in restaurants, hotels, treinstations, enz.).
verified badge
Mijn naam is Ron, een toegewijde docent Nederlands, woonachtig in Suriname. Oorspronkelijk opgeleid als HVAC-monteur met de intentie om de erfenis van mijn vader voort te zetten, ben ik tijdens de pandemie overgestapt naar het lesgeven nadat ik mijn passie voor taalonderwijs had ontdekt. Deze overstap stelde me in staat om thuis te werken en tegelijkertijd contact te houden met cursisten wereldwijd. Met een vriendelijke en flexibele aanpak geef ik prioriteit aan het creëren van boeiende, persoonlijke lessen die het vertrouwen in conversatie Nederlands bevorderen. Naast het lesgeven ben ik trots op mijn gezinsleven als gelukkig getrouwde professional die voldoening vindt in het helpen van anderen om hun taaldoelen te bereiken.
verified badge
Het Japans is een prachtige taal boordevol cultuur, maar een die helaas ook moeilijk is om aan te beginnen. Zie je door de bomen het bos niet meer (of door de Kanji), of heb je er tot nu toe niet eens aan durven beginnen, maar ben je plots gebeten door het Japan-beestje: dan ben je hier op de juiste plek.

Ik neem je mee in de basisbeginselen van het Japans en groei helemaal met jouw niveau mee. Je krijgt aangepast lesmateriaal, en ik kan je indien gewenst voorzien van huiswerkopdrachten. Eenmaal je de basis onder de knie hebt, kunnen we uitbreiden naar culturele nuances en meer gevorderde talenkennis. Bovendien kan je zeker en vast "onderwerpen aanvragen", is er iets specifieks dat je wilt kunnen, bereid je je voor op een vakantie of wil je juist beter leren schrijven? Laat het zeker weten!
message icon
Contacteer Sophie
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik ben een autochtone Japanner en woon in Parijs. Normaal gesproken ben ik een klassieke muzikant en speel ik cello, maar ik ben afgestudeerd aan een van de hoogste universiteiten (International Christian University) in Japan en kan goed Japans onderwijzen, van beginner tot gevorderd niveau.
verified badge
Ik ben een vriendelijke en bemoedigende gecertificeerde leraar met 9 jaar professionele onderwijservaring.
Ik kwam uit Kyoto, Japan, om klassieke muziek te studeren, en momenteel zing ik als professioneel zangeres en geef ik Japanse taalles in Nederland. Zowel muziek als talen zijn mijn vreugde.
Deze les is voor iedereen die Japans wil leren op elk niveau.
Ik heb Japans, Engels, piano en zang lesgegeven op scholen en in privé. De inhoud van de les kan speciaal worden ingericht om tegemoet te komen aan individuele behoeften.
lesduur kan worden gekozen uit 50 minuten of 80 minuten.
Je kan Japans in een leuke en professionele manier leren!

I am a friendly and encouraging certified teacher with 9 years of professional teaching experience.
I came from Kyoto, Japan, to study classical music, and currently I sing as a professional singer and teach Japanese language in the Netherlands. Both music and languages ​​are my joy.
This class is for anyone who wants to learn Japanese at any level.
I have taught Japanese, English, piano and singing in schools and privately. The content of the class can be specially designed to meet individual needs.
The class duration can be chosen from 50 minutes or 80 minutes.
You can learn Japanese in a fun and professional way.
verified badge
Ik heb Japanse taal gestudeerd aan de universiteit van Nagoya Japan en heb JLPT Niveau 1 behaald (het hoogste niveau van de Japanse vaardigheidstest). Ik heb ook Klassiek Japans en Klassiek Chinees gestudeerd aan de KU Leuven. Ik heb ook een postgraduaat in Koreaanse studies behaald aan de KU Leuven. In 2011 werd ik de winnaar van de Japanse spraakwedstrijd georganiseerd door Nihonjinkai in Brussel.
Ik heb jarenlange ervaring in het lesgeven van Japans als gediplomeerd taaldocent. Ik heb 10 jaar in Japan gewoond en gewerkt, als taalleraar aan Japanse universiteiten en Japanse bedrijven. Ik heb ook als vertaler Japans-Engels / Frans voor verschillende Japanse bedrijven gewerkt.
Ik bied Japanse taallessen aan voor studenten van alle niveaus.
Al mijn lessen zijn op maat gemaakt en aangepast aan de behoeften en wensen van de student.
Ik kan je ook helpen studeren voor JLPT.
verified badge
I passed the Japanese teaching test and taught 1000 lessons and have 100 students over the world (including all platforms) so you can have a professional lesson at a reasonable price and we can focus on your personal goal from beginners to fluent speakers.
My favorite topics to chat about are J-POP/Rock. I even used to hang out with super famous musicians .I can't tell who they are for their privacy, but we can talk about Japanese music, backstage and Japanese music industry.

I also translate subtitles for movies.

For beginners, I use teaching materials and focus on the Genki textbook. But I can customize the lesson without it.
For JLPT I use a JLPT textbook. I published a book about how to get high scores on exams using only short-term study and it's a best seller on Amazon so I certainly know plenty of tips. Let's study efficiently together!

For students who finished Genki-->We will start an another textbook for intermdediates

Also, I'm studying Java programming, so I am teaching programming Japanese terms to students.
so my lesson helps you to work with Japanese programmers!

Me as a Teacher
I know many Japanese learners have headaches for particles like the difference between 'が’ and 'は', 'に’and 'で’, 自動詞(はいる)and 他動詞(いれる). As a professional teacher, I am willing to explain and practice with you.


The style chart of my lesson is like below.
My Lessons & Teaching Style
Complete beginner:
--->Yes-->Start with the easiest letter.We can order foods in the end of the lesson. (talk about a textbook for next lessons)
---->Yes,but personal purpose&goal--->Let's target to it!

Not a complete beginner:
-->Students who finished Genki-->We will start an another textbook for intermdediates
-->For travel to JP-->Role play for a variety of travel situations
-->JLPT -->N1/N2/N3-->Practicing the exam & discussion based on each level
-->JLPT -->N4/N5-->Practicing the exam & conversation based on each level
-->Can do daily conversations-->Choose a topic from a list and conversation
-->Still learning daily conversations-->Genki textbook and actual conversation based on it(I recommend the textbook but tell me if it's difficult. I can customize the lesson.

*I basically teach online but I also teach once a week at library in rotterdam. Please contact me about the avaiability.
verified badge
Hajimemashite. (Aangenaam!)

Mijn naam is Hiroshi.
Ik kom uit Japan en ik woon nuin Nederland.

Graag wil ik jou de Japanse taal en cultuur leren. Samen kunnen wij kijken naar jouw leerdoelen en ik wil jou daar graag bij helpen.
Het maakt niet uit als je nog helemaal geen japans kent of als je al heel ver bent.

Laten wij samen ons best doen.
Ganbarimashou!
verified badge
Ben jij gepassioneerd door Japan en de Japanse cultuur? Zin om Japans te leren? Dan ben je bij het juiste adres!

In deze les leer ik je de basics van het Japans (kanji, hiragana, katakana, vocabulaire, grammatica, spreekvaardigheid, leesvaardigheid, ...). Als je specifiek iets wenst te leren, kunnen we daar samen op focussen. Ik pas de les helemaal aan aan de leerling. Ook leerlingen met hogere niveaus zijn altijd welkom :)
verified badge
Hallo!! こんにちは!!
Ik ben Hota, een Japanse uitwisselingsstudent en docent! : )
Ben je gepassioneerd door de Japanse cultuur en taal?
Houd je van anime, maar begrijp je niet wat ze zeggen?
Laten we beginnen aan deze geweldige reis in de Japanse cultuur!
Ik bied online en persoonlijke lessen aan voor iedereen. Mijn lessen zijn erg interactief en creatief.
Ik help mijn studenten zowel Japans te leren als het te oefenen op een manier waardoor ze zich meteen op hun gemak voelen met de taal.
Ik hecht veel belang aan de betrokkenheid van de student bij de lessen, daarom zijn ze ontworpen om grappig en onderhoudend te zijn.
Ik ontwerp een gepersonaliseerde methode die zich aanpast aan de behoeften van elke student.
Wil je beginnen? Stuur me een bericht !
Ik zal je helpen om N1 (also N2 etc) te halen

ありがとう!
verified badge
Laten we tijd hebben om samen Japans te spreken met een moedertaalspreker van het Japans.

Ik zal je helpen studeren en je zelfvertrouwen geven.
Ben je geïnteresseerd in Japans?
Dan ben ik er voor jou.

【Bijvoorbeeld】
Beginners:
Wij concentreren ons op het spreken.
Aan het eind van de les kun je dat
klein gesprekje voeren.

Tussenliggend :
Wij concentreren ons op grammatica.
U kunt op een natuurlijke manier spreken.

Geavanceerd :
Wij concentreren ons op spreken en grammatica.
Je zult mooie zinnen kunnen spreken.

Of wilt u graag oefenen met het schrijven van Japans?
Ik laat je zien hoe je samen kunt schrijven en oefenen.
verified badge
In mijn Japanse lessen kunnen jullie ook een uitspraak doen met Japanse liedjes leren. Daar kan ik ook helpen met professionele Japans (e-mails, kortewisseling, etc.) en/of je helpen bij het voorbereiden op een uitwisseling.
Mijn doel in het onderwijs is om je dagelijkse leven aangenaam te maken door middel van cultuur.
verified badge
Leer Japans met Japanse moedertaal!
- niveau: beginner tot gevorderd
- les wordt op maat gemaakt (EN of NL)
- doel: reizen, conversatie, werk in Japan, verhuizing of examenvoorbereiding
- Bij mij thuis in Lier of Online

Ik heb 7 jaar Japanse privéles gegeven. We kunnen vanaf het begin leren.
Mijn hobby: reizen, taal studeren (FR) en anime & manga
verified badge
-Heb je interesse in Japan of de Japanse cultuur?
-Reist u (of bent u van plan) naar Japan te reizen?
-Wil je graag gesprekken voeren met Japanners?
-Wil je Japans leren, gewoon voor de lol?

Als freelance docent Japans heb ik ruim 13 jaar ervaring en kan ik u ondersteunen bij het bereiken van uw doelen.
Ik kan je basislessen Japans aanbieden in conversatie, lezen en schrijven.
De lessen kunnen bij u thuis in of rondom Den Haag gevolgd worden, of online via Skype, WhatsApp.
In mijn lessen kunnen leerlingen fouten maken en in hun eigen tempo bewegen, zodat ze vrijer kunnen oefenen en spreken. Ik heb vier talen geleerd, daarom begrijp ik de moeilijkheden en uitdagingen die daarmee gepaard gaan.
Als u geïnteresseerd bent, aarzel dan niet om contact met mij op te nemen.
verified badge
Welkom in de wereld van de Japanse taal!

Laten we beginnen met het leren kennen van de rijke wereld van de Japanse taal met een op maat gemaakt, gepersonaliseerd programma voor u.

Speciale cursus uitsluitend voor absolute beginners.

CFER-taalniveau: A0-A1

Leerboek: Marugoto Rikai/Katsudo + gepersonaliseerd studiemateriaal
verified badge
In deze cursus leer je de basisbeginselen van het Japans, waaronder het schrijven van hiragana en eenvoudige kanji. Je leert hoe je jezelf voorstelt, hoe je praat over eenvoudige alledaagse onderwerpen en handige zinnen voor als je Japan bezoekt (in restaurants, hotels, treinstations, enz.).
verified badge
Mijn naam is Ron, een toegewijde docent Nederlands, woonachtig in Suriname. Oorspronkelijk opgeleid als HVAC-monteur met de intentie om de erfenis van mijn vader voort te zetten, ben ik tijdens de pandemie overgestapt naar het lesgeven nadat ik mijn passie voor taalonderwijs had ontdekt. Deze overstap stelde me in staat om thuis te werken en tegelijkertijd contact te houden met cursisten wereldwijd. Met een vriendelijke en flexibele aanpak geef ik prioriteit aan het creëren van boeiende, persoonlijke lessen die het vertrouwen in conversatie Nederlands bevorderen. Naast het lesgeven ben ik trots op mijn gezinsleven als gelukkig getrouwde professional die voldoening vindt in het helpen van anderen om hun taaldoelen te bereiken.
verified badge
Het Japans is een prachtige taal boordevol cultuur, maar een die helaas ook moeilijk is om aan te beginnen. Zie je door de bomen het bos niet meer (of door de Kanji), of heb je er tot nu toe niet eens aan durven beginnen, maar ben je plots gebeten door het Japan-beestje: dan ben je hier op de juiste plek.

Ik neem je mee in de basisbeginselen van het Japans en groei helemaal met jouw niveau mee. Je krijgt aangepast lesmateriaal, en ik kan je indien gewenst voorzien van huiswerkopdrachten. Eenmaal je de basis onder de knie hebt, kunnen we uitbreiden naar culturele nuances en meer gevorderde talenkennis. Bovendien kan je zeker en vast "onderwerpen aanvragen", is er iets specifieks dat je wilt kunnen, bereid je je voor op een vakantie of wil je juist beter leren schrijven? Laat het zeker weten!
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Sophie