facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds juli 2015
Leraar sinds juli 2015
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Engelse en Duitse cursussen: individueel of in groep
course price icon
Van 38 € /h
arrow icon
Het is mijn doel om het gemakkelijk te maken voor u om een ​​vreemde taal te leren via een dialoog (Skype, telefoon of persoonlijk thuis). Ik pas me aan je niveau aan door cursussen aan te bieden in het Engels, Frans en Duits. Deze taallessen duren een half uur of een uur. Ik pas me ook aan je verzoek aan, of je nu student bent of specifieke taalvaardigheden moet ontwikkelen.
Locatie
location type icon
Online vanuit België
Over
FRANSE TEKST WORDT GEVOLGD DOOR ENGELSE TEKST
Ik ontdekte mijn talenten als leraar. en mijn liefde voor het beroep van prof. na 10 jaar niet echt te genieten van mijn werk in de IT. Hoewel ik eerder beter werd betaald, is mijn mate van tevredenheid en geluk nu onvergelijkbaar hoger. Dankzij dit beroep ben ik aan de oppervlakte gekomen van capaciteiten om te lachen, de aandacht te houden, duidelijk uit te leggen, te inspireren, te kalmeren, te motiveren. Ik ben, je zult begrijpen, super gepassioneerd over deze baan en blij dat ik mijn geschenk met je kan delen.
Wat het concrete betreft, ik heb op verschillende particuliere scholen in België lesgegeven, zoals het Talencentrum Leuven dat je misschien kent als CLL en andere kleinere scholen. Ik begon met het onderwijzen van talen in 1984 toen ik nog in Luxemburg woonde. Engels is mijn moedertaal, toch spreek ik Frans, Duits en Luxemburgs op bijna hetzelfde niveau als een native. Mijn schriftelijke Nederlands is getest B2, mijn mondelinge niveau is ongeveer B1.

Ik wil je laten zien hoe je je vaardigheden kunt ontwikkelen om een taal effectief en met plezier te leren. Ik wil graag mijn overtuiging met je delen dat bijna alles mogelijk is wanneer motivatie en hulpmiddelen aanwezig zijn, waardoor leren soepeler en lichter wordt.

De vakken die worden aangeleerd, worden aangepast aan uw niveau en uw specifieke behoeften. We zullen materiaal van internet gebruiken, waaronder tekst, audio of video. We zullen het hebben over onderwerpen die voor u belangrijk zijn omdat het effectiever is om op die manier te leren.
Mijn cursussen zijn Skype of face-to-face, en qua duur duren ze 30 minuten, één of twee uur, individueel of in groepen.

ENGELSE TEKST HIERONDER


Ik ontdekte mijn vaardigheden op het gebied van lesgeven en mijn liefde voor lesgeven na 10 jaar werk waar ik ondanks het goede loon niet echt van genoot. En hoewel ik beter werd, zijn mijn mate van tevredenheid en geluk nu onvergelijkbaar hoger. Dankzij lesgeven, hun aandacht vasthouden, hen op een duidelijke manier uitleggen, inspireren, kalmeren, motiveren. Ik ben hier, je zult begrepen worden, ik ben erg gepassioneerd over deze baan en blij dat ik mijn geschenken met je kan delen.
Wat betreft de concrete feiten van mijn ervaringen uit het verleden, ik heb les gegeven op verschillende particuliere scholen in België, zoals het Leuven Language Centre dat je zou kunnen kennen als Language Centres in Leuven, evenals andere, kleinere scholen, waar namen mij ontgaan.
Ik begon eigenlijk met het onderwijzen van talen in 1984 toen ik nog in Luxemburg woonde. En toch is Engels mijn moedertaal, ik spreek ook Frans, Duits en Luxemburgs op bijna hetzelfde niveau als een native. Mijn schriftelijke Nederlands is getest B2, mijn mondeling niveau is momenteel rond B1.

Ik wil je laten zien hoe je hun vaardigheden kunt ontwikkelen om met vreugde te leren spreken. Ik wil graag met hen delen dat ik geloof dat alles mogelijk is wanneer motivatie en hulpmiddelen aanwezig zijn, waardoor het leerproces soepeler en lichter wordt.

De vakken die op uw niveau worden onderwezen en uw specifieke behoeften. We zullen het hebben over het onderwerp internet, maar we zijn geïnteresseerd in dit onderwerp.
Mijn lessen zijn Skype of face-to-face, en qua duur zijn ze 30 minuten, één of twee uur, individueel of in groepen.
Opleiding
Ik heb een diploma in bedrijfskunde, een universitair diploma in economie, een TEFL (docent Engels als vreemde taal) certificering, een masterdiploma in NLP (Neuro Linguïstisch Programmeren) en een certificaat in taalcoaching.
Leservaring
Op 22-jarige leeftijd begon ik Engels te doceren. Ik leidde toen het familiebedrijf gedurende 3 jaar en na een pauze van een jaar gewijd aan reizen en multiculturaliteit, werkte ik van 1994 tot 2008 als consultant op de IT-afdeling van twee grote bedrijven. Sinds 2005 geef ik taalcursussen en doe ik ook vertalingen en herlezingen, zowel voor taalscholen als voor mijn eigen rekening.
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
90 minuten
120 minuten
De les wordt gegeven in
Frans
Engels
Duits
Luxemburgs
Nederlands
Vaardigheden
School
School
School
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Klaar om Frans te spreken als een pro? Doe mee met mijn online lessen!

Wil je je Frans snel en met zelfvertrouwen verbeteren? Of je nu moeiteloos wilt chatten, wilt slagen op je werk of je wilt voorbereiden op examens, ik begeleid je bij elke stap.

Als professioneel docent Frans creëer ik leuke en effectieve lessen, speciaal voor jou. We richten ons op gesprekken uit het echte leven, vereenvoudigde grammatica en een uitspraak die je helpt om natuurlijk te klinken.

Leer vanuit het comfort van uw eigen huis met live, interactieve online lessen — geen stress, geen druk, alleen gestage vooruitgang.

Laten we samen Frans makkelijk en leuk maken. Boek nu je eerste les en spreek als een moedertaalspreker!
verified badge
De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten!
Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl je dit doet!

Goed Engels spreken betekent meer overvloed in je leven door meer geld te verdienen voor jou en je gezin.

Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken

Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld!

U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)
verified badge
Ik ben gespecialiseerd in het lesgeven in Engels op school. Ik wil graag de leerlingen alle moeilijkere delen uit de leerstof op een eenvoudige manier aanleren, zodat ze gemotiveerd aan de slag gaan met deze prachtige taal.

- Vocabulary
- Grammar
- Speaking
- Writing
- Listening
- Reading

So if you have any questions or you need help, just let me know, and I hope to see you soon!

Kind regards, Gwinny
verified badge
Een gekwalificeerde taalcoach met 25 jaar ervaring biedt intensieve lessen Nederlands in een kleine klas of online.

Ik geef veel lessen Nederlands NT2 aan expats en ter voorbereiding voor een inburgeringsexamen.
Gespecialiseerd in het begeleiden voor het Staatsexamen I en II. Speciale examen coach.

In januari 2025 ga ik ook weer met groepen starten. We hebben een prima klaslokaal in het centrum van Rotterdam, vlakbij metrostation Beurs, lessen met kleine homogene groepen (weinig niveauverschil).

We gaan vooral voor kwaliteit en niet zomaar een les afdraaien. Ik ben echt betrokken bij de vooruitgang van de cursist. Naast lesgeven wil ik alles inzetten om cursisten echt te motiveren de volgende stap te zetten. Dat is mijn kracht !

Je kunt ook op een comfortabele manier kiezen voor het online lessenpakket met Whereby, Teams of Zoom. Online lessen zijn één op één of maximaal een op twee, voor betere resultaten.

Mijn Engels is vloeiend, evenals Portugees en Spaans. Ik begrijp de moeilijkheden om barrières te overwinnen voor Latijnse talen en voor expats in het algemeen, aangezien ik ook een expat ben geweest.

Online lessen duren 1 keer per week 75 minuten, gedurende 10 weken om een hoger niveau te bereiken.

Dit is de normale snelheid. Inclusief examentraining (A-2 of Staatsexamen) en examen aan het eind.

Intensieve training ? Dat kan ook in vijf tot tien volle dagen, ik ben gewend om deze zeer intensieve trainingen te geven aan CEO's of managers die het sneller willen en intensiever ... alle lessen binnen 3 of 4 weken. Gebaseerd op het Europese systeem A-1, A-2, B-1, B-2 en C-1

Zodra studenten hun kennis van het Nederlands verder willen verbeteren, adviseer en coach ik hen altijd om het Staatsexamen I of II te doen, het enige formele Certificaat in dit land, erkend door werkgevers en universiteiten.

Ik zal proberen na een paar lessen over te schakelen op conversatie,, om jouw kennis zo snel mogelijk in de praktijk te brengen. Niet te lang in de grammatica blijven hangen.

Lesgeven is mijn ultieme passie en zelfs na 25 jaar voelt het als de eerste keer en studenten voelen zich altijd geïnspireerd om de obstakels te overwinnen.

Ook leer ik je over de Nederlandse sociale cultuur, deze zit verweven in de cursus en is sterk gerelateerd aan de taal.
verified badge
Ik creëer een leerervaring (inhoud en tempo) die is afgestemd op jouw behoeften: vloeiend spreken, voorbereiding op de DELF/DALF-test, gesprekken voeren ter ondersteuning van reizen of verhuizen, of gewoon het plezier om te praten over onderwerpen die je interesseren. We kunnen onze lessen volgen in een ontspannen sfeer, waarbij we genieten van verschillende aspecten van het leren van een taal. Het gaat niet alleen om het onthouden van complexe vervoegingen!

Ik werk met diverse online bronnen, die ik na de les met je deel. Om structuur te bieden en je voortgang te evalueren, werk ik ook met bepaalde boeken, afhankelijk van het niveau en de vereisten. Tenzij je je op specifieke vaardigheden wilt richten, probeer ik spreek-, luister- en leesvaardigheid tijdens de les te integreren, terwijl schrijfoefeningen als huiswerk worden gegeven. Grammaticapunten worden behandeld zodra ze aan bod komen.
verified badge
Met meer dan 12 jaar ervaring in het geven van bijles in wiskunde en Engels op verschillende niveaus, is mijn voornaamste doel ervoor te zorgen dat je de stof niet alleen begrijpt, maar er ook plezier aan beleeft en de praktische toepassingen ervan inziet.

Om dit te bereiken, geef ik na elke les huiswerk op om je leerproces te versterken en bied ik voortgangsrapporten aan om je ontwikkeling te volgen. Daarnaast ben ik vastbesloten om extra tijd vrij te maken om je te helpen bij eventuele uitdagingen.
verified badge
Ik heb ervaring en passie in het lesgeven van Engels en het behalen van goede resultaten. Na de lessen ligt onze focus ook op het herhalen van de lesstof, periodieke opdrachten en het stapsgewijs evalueren van de resultaten. We bespreken ook probleemgebieden, creëren een goede basis en gebruiken verschillende methoden om vooruitgang te boeken en gestelde doelen te bereiken.
verified badge
Ik ben nu ongeveer 20 jaar docent, waarvan de laatste 7 als privéleraar in zowel statistiek als Engels. Ik ben volledig tweetalig in het Nederlands en Engels en kan je basis- tot gevorderde gespreksvaardigheden leren, samen met jou het lezen oefenen en je schrijfvaardigheid enorm verbeteren.

Mijn doel is om het leuk voor je te maken, zodat je veel sneller Engels leert en het leren veel gemakkelijker wordt. De beste manier om een taal snel te leren, is door het veel te oefenen, dus dat zullen we doen als je mijn lessen volgt.

Ik heb Engelse les gegeven aan veel verschillende leeftijdsgroepen, van kleine kinderen tot volwassenen.
verified badge
Ik vind het leuk verschillende methodes te gebruiken om leerlingen Frans te leren. Dit kan zijn via liedjes, theater, rollenspellen of video’s. Ook gebruik ik heel vaak situaties die dichtbij de belevingswereld van de leerling liggen zoals het beschrijven van plaatsen waar ze geweest zijn of praten over dingen die ze meegemaakt. Tegelijkertijd leer ik de grammaticaregels aan de leerling. Ik woon nu meer dan 30 jaar in gebieden waar Frans gesproken wordt. Omdat ikzelf Frans (en andere talen) geleerd heb (en nog leer) kan ik mezelf makkelijk in een student verplaatsen. Ik kan lesgeven in het Frans, Nederlands, Engels, Duits en Russisch.
verified badge
Volledig gecertificeerde TEFL / TESOL

* Alle lessen zijn één op één en afgestemd op de behoeften en vereisten van de individuele student. Het uiteindelijke doel is dat de student in de taal denkt en niet alleen vertaalt.

* Alle belangrijke aspecten van de taal komen aan bod, inclusief culturele aspecten / taalverschillen.

* Of je nu een snelle leerling bent of niet; het zal leuk en begrijpelijk zijn. Er is een doel te bereiken, en het zal gebeuren.

* Of het nu gaat om het leren van een taal om je carrière te verbeteren, om reizen of zelfs om romantische redenen, er is hulp beschikbaar - neem gewoon contact op.

ENKELE BEOORDELINGEN:
Chevaan:
Catherina is zonder twijfel DE beste docent die we kennen. Ze is buitengewoon betrokken en is altijd op zoek om haar studenten te inspireren. Ze deed haar uiterste best om onze zoon te helpen met zijn Duits. Ze biedt uitstekend studiemateriaal, boeiend huiswerk en volgt op om ervoor te zorgen dat haar studenten de stof echt hebben begrepen.

Brian:
Catharina heeft onze 11-jarige dochter de afgelopen maanden lesgegeven en we zijn erg onder de indruk van haar uitstekende vooruitgang in deze korte tijd.
Catharina heeft een zeer goede verstandhouding opgebouwd met onze dochter en is geduldig en deskundig. Onze dochter kijkt altijd uit naar haar volgende les en levert zelfs op tijd haar huiswerk in! We zouden Catharina ten zeerste aanbevelen aan iedereen die een nieuwe taal wil leren.

Afeisha:
Zeer professioneel, vriendelijk en informatief. Ik heb het gevoel dat Catharina me zal helpen om te bereiken waar ik moet. Ze geeft niet alleen les uit het boek, ze geeft ook les op een manier waarmee je je gemakkelijk kunt mengen. Ik ben opgewonden om meer van haar te leren.

Egle:
Geweldige tutor! Catharina past de lessen aan de behoeften aan, geeft zeer duidelijke uitleg en werkt vooral aan de uitspraak van de taal. Bij elke les zorgt ze voor lesmateriaal.
verified badge
Als moedertaalspreker vind ik het geweldig om studenten te helpen een echte band met de taal te creëren!
Tijdens onze lessen concentreren we ons op wat voor jou het belangrijkst is. Ik bereid studenten ook voor op examens zoals de DELE en SIELE, waarbij ik elke sessie afstem op jouw persoonlijke doelen – of het nu gaat om het behalen van een certificaat, zelfverzekerd reizen of het verdiepen van je kennis van de taal en cultuur.
Mijn aanpak is dynamisch, ondersteunend en flexibel, waardoor leren zowel effectief als plezierig is. Het meest bevredigende voor mij is het zien van studenten die vooruitgang boeken en meer zelfvertrouwen krijgen.
--
Als moedertaalspreker vind ik het leuk om studenten te helpen op een betekenisvolle manier met taal in contact te komen!
In onze lessen concentreren we ons op wat voor jou het belangrijkst is. Ik bereid studenten ook voor op examens zoals DELE en SIELE, waarbij ik elke sessie afstem op jouw persoonlijke doelen; of het nu gaat om het behalen van een certificaat, zelfverzekerd reizen of het verdiepen van je taal- en cultuurkennis.
Mijn aanpak is dynamisch, ondersteunend en aanpasbaar, waardoor het leerproces zowel effectief als plezierig is. Het meest bevredigende voor mij is het zien van de vooruitgang en het zelfvertrouwen van leerlingen.
verified badge
🇫🇷 Spreek met vertrouwen Frans — Reizen | Zakelijk | Examens | Conversatie 🇫🇷
✨ Wil je Frans leren op een leuke, praktische manier, met oog voor echte communicatie? Dan is dit jouw plek!
✨ Ik ben een gediplomeerde en ervaren docent Frans die je stap voor stap begeleidt om zelfverzekerd Frans te spreken - of je je nu voorbereidt op een reis, een examen of jezelf gewoon vloeiender wilt uitdrukken.

👋🏼 Mijn naam is Nouhaila en ik heb veel studenten geholpen hun potentieel in het Frans te ontdekken met een communicatieve, positieve en persoonlijke aanpak.
💬 Mijn lessen zijn gericht op spreken in het echte leven: vanaf dag één zul je de taal op een natuurlijke manier gebruiken.

🧭 Kies je focus:
✈️ Frans voor reizen
→ Leer hoe je kunt overleven en floreren in elk Franstalig land.
→ Praktische zinnen, culturele inzichten en luistervaardigheden.
→ Reis zonder angst — spreek met gemak!

💼 Frans voor bedrijven
→ Verbeter uw professionele communicatie in het Frans.
→ Gespecialiseerde woordenschat voor vergaderingen, presentaties en e-mails.
→ Presenteer uzelf duidelijk en professioneel.

🎓 Examenvoorbereiding (DELF, DALF, IB...)
→ Gerichte lessen om je score te verhogen.
→ Oefentests, strategieën en persoonlijke feedback.
→ Verminder examenstress en voel je voorbereid.

💬 Gespreksboost
→ Spreek met meer zelfvertrouwen tijdens interessante gespreksonderwerpen.
→ Cultuur, dagelijks leven, nieuws, reizen, meningen — u kiest!
→ Ontvang live correcties en tips om natuurlijker te klinken.

📚 Ook beschikbaar: Algemeen Frans (A1–C2)
Gestructureerde grammatica en woordenschat gecombineerd met echte communicatie in elke les.

🎁 BONUS
Zodra u uw eerste sessie boekt, krijgt u onmiddellijk toegang tot een privéklaslokaal vol leermiddelen:
interactieve hulpmiddelen, woordenschatlijsten, grammaticatips, oefeningen en leuke extra's om u te helpen in uw eigen tempo vooruitgang te boeken.

✨ Laten we uw Franse reis spannend, soepel en echt effectief maken!

🇫🇷 Spreek met zelfvertrouwen Frans! — Reizen | Zakelijk | Examens | Conversatie 🇫🇷
✨ Wil je op een praktische, leuke manier Frans leren, met de focus op échte communicatie? Dan ben je hier aan het juiste adres!
✨ Ik ben een ervaren en opgeleide docent Frans. Ik help je graag om jezelf vloeiend uit te drukken, of je nu op reis bent, werkt of een examen aflegt.

👋🏼 Mijn naam is Nouhaila en ik heb veel studenten geholpen hun Frans te verbeteren dankzij een communicatieve, positieve en persoonlijke aanpak.
💬 Mijn lessen beginnen vanaf dag één met spreken. Je leert de taal op een natuurlijke en effectieve manier te gebruiken.

🧭 Kies je doel:
✈️ Frans voor op reis
→ Leer nuttige zinnen, alledaagse uitdrukkingen en culturele weetjes.
→ Bereid u voor op een reis zonder taalbarrières.
→ Spreek vloeiend en zelfverzekerd, overal in de Franstalige wereld!

💼 Zakelijk Frans
→ Verbeter uw professionele communicatie in het Frans.
→ Specifieke woordenschat voor vergaderingen, presentaties en e-mails.
→ Vergroot uw zelfvertrouwen en professionele uitstraling in een internationale omgeving.

🎓 Examenvoorbereiding (DELF, DALF, IB...)
→ Cursussen gericht op de exameninhoud.
→ Strategieën, oefeningen, correcties en individuele ondersteuning.
→ Verminder stress en ga vol vertrouwen het examen in.

💬 Conversatielessen
→ Sessies gericht op vloeiend en natuurlijk spreken.
→ Onderwerpen zoals cultuur, actualiteiten, reizen, meningen, maatschappij... jij kiest!
→ Live correcties en tips om authentieker te klinken.

📚 Ook beschikbaar: Algemeen Frans (niveaus A1–C2)
Gestructureerde lessen met grammatica, woordenschat en veel communicatieoefeningen.

🎁 SPECIALE BONUS
Zodra u uw eerste les boekt, krijgt u direct toegang tot een privéleslokaal met alle benodigde middelen:
Interactieve hulpmiddelen, woordenschatlijsten, grammaticale uitleg, oefeningen en leuke extra's zodat u in uw eigen tempo vooruitgang boekt.

✨ Maak uw Franse ervaring leuk, praktisch en echt nuttig!
verified badge
Hallo, mijn naam is Lucie en ik help je graag met het leren van Engels, hetzij vanaf het begin of om je kennis te verbeteren. Ik vind het geweldig om mijn studenten aan het spreken te krijgen, omdat ik denk dat oefenen het geheim is van het leren van een taal en het verbeteren van je kennis. Ik structureer mijn lessen altijd rond thema's uit het echte leven (hoe stel je jezelf voor, hoe maak je een afspraak, hoe ga je winkelen, hoe ga je naar de dokter, praat je op het werk, enz.). We zullen grammatica, woordenschat en uitspraak samen bekijken. Als je halfgevorderd bent, doen we ook cursussen over teksten. We zullen zowel grammatica als woordenschat in de praktijk brengen. Houd er rekening mee dat al mijn lessen online zijn (Skype of Google Meet).
verified badge
Wil jij je taalvaardigheden verbeteren of misschien een nieuwe taal leren? Ik bied enthousiaste, op maat gemaakte lessen in Nederlands en Engels. Met jarenlange ervaring in het onderwijzen van talen en een passie voor communicatie, help ik je vloeiender en zelfverzekerder te spreken, schrijven en gaan we samen aan de slag met de grammatica. Of je nu je Nederlands wil perfectioneren, Engels voor werk of studie nodig hebt, of de taal wil leren voor reizen; ik zorg ervoor dat je doelen binnen handbereik komen.

Mijn lessen zijn interactief, praktijkgericht en aangepast aan jouw leerstijl en niveau. Samen werken we met duidelijke stappen en haalbare doelen, zodat je snel vorderingen ziet. Met mij als docent ontdek je niet alleen de taal, maar ook de cultuur en de nuances die je helpen om écht te communiceren en indruk te maken.
verified badge
Of je nu leert voor reizen, werk of persoonlijke groei, ik begeleid je stap voor stap.
✅ Van beginner tot gevorderd niveau
✅ Duidelijke materialen die u kunt printen of kopiëren
✅ Geschikt voor op afstand met flexibele planning
Laten we ervoor zorgen dat je van het leren van een taal iets maakt waar je naar uitkijkt!
message icon
Contacteer Mario
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Klaar om Frans te spreken als een pro? Doe mee met mijn online lessen!

Wil je je Frans snel en met zelfvertrouwen verbeteren? Of je nu moeiteloos wilt chatten, wilt slagen op je werk of je wilt voorbereiden op examens, ik begeleid je bij elke stap.

Als professioneel docent Frans creëer ik leuke en effectieve lessen, speciaal voor jou. We richten ons op gesprekken uit het echte leven, vereenvoudigde grammatica en een uitspraak die je helpt om natuurlijk te klinken.

Leer vanuit het comfort van uw eigen huis met live, interactieve online lessen — geen stress, geen druk, alleen gestage vooruitgang.

Laten we samen Frans makkelijk en leuk maken. Boek nu je eerste les en spreek als een moedertaalspreker!
verified badge
De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten!
Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl je dit doet!

Goed Engels spreken betekent meer overvloed in je leven door meer geld te verdienen voor jou en je gezin.

Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken

Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld!

U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)
verified badge
Ik ben gespecialiseerd in het lesgeven in Engels op school. Ik wil graag de leerlingen alle moeilijkere delen uit de leerstof op een eenvoudige manier aanleren, zodat ze gemotiveerd aan de slag gaan met deze prachtige taal.

- Vocabulary
- Grammar
- Speaking
- Writing
- Listening
- Reading

So if you have any questions or you need help, just let me know, and I hope to see you soon!

Kind regards, Gwinny
verified badge
Een gekwalificeerde taalcoach met 25 jaar ervaring biedt intensieve lessen Nederlands in een kleine klas of online.

Ik geef veel lessen Nederlands NT2 aan expats en ter voorbereiding voor een inburgeringsexamen.
Gespecialiseerd in het begeleiden voor het Staatsexamen I en II. Speciale examen coach.

In januari 2025 ga ik ook weer met groepen starten. We hebben een prima klaslokaal in het centrum van Rotterdam, vlakbij metrostation Beurs, lessen met kleine homogene groepen (weinig niveauverschil).

We gaan vooral voor kwaliteit en niet zomaar een les afdraaien. Ik ben echt betrokken bij de vooruitgang van de cursist. Naast lesgeven wil ik alles inzetten om cursisten echt te motiveren de volgende stap te zetten. Dat is mijn kracht !

Je kunt ook op een comfortabele manier kiezen voor het online lessenpakket met Whereby, Teams of Zoom. Online lessen zijn één op één of maximaal een op twee, voor betere resultaten.

Mijn Engels is vloeiend, evenals Portugees en Spaans. Ik begrijp de moeilijkheden om barrières te overwinnen voor Latijnse talen en voor expats in het algemeen, aangezien ik ook een expat ben geweest.

Online lessen duren 1 keer per week 75 minuten, gedurende 10 weken om een hoger niveau te bereiken.

Dit is de normale snelheid. Inclusief examentraining (A-2 of Staatsexamen) en examen aan het eind.

Intensieve training ? Dat kan ook in vijf tot tien volle dagen, ik ben gewend om deze zeer intensieve trainingen te geven aan CEO's of managers die het sneller willen en intensiever ... alle lessen binnen 3 of 4 weken. Gebaseerd op het Europese systeem A-1, A-2, B-1, B-2 en C-1

Zodra studenten hun kennis van het Nederlands verder willen verbeteren, adviseer en coach ik hen altijd om het Staatsexamen I of II te doen, het enige formele Certificaat in dit land, erkend door werkgevers en universiteiten.

Ik zal proberen na een paar lessen over te schakelen op conversatie,, om jouw kennis zo snel mogelijk in de praktijk te brengen. Niet te lang in de grammatica blijven hangen.

Lesgeven is mijn ultieme passie en zelfs na 25 jaar voelt het als de eerste keer en studenten voelen zich altijd geïnspireerd om de obstakels te overwinnen.

Ook leer ik je over de Nederlandse sociale cultuur, deze zit verweven in de cursus en is sterk gerelateerd aan de taal.
verified badge
Ik creëer een leerervaring (inhoud en tempo) die is afgestemd op jouw behoeften: vloeiend spreken, voorbereiding op de DELF/DALF-test, gesprekken voeren ter ondersteuning van reizen of verhuizen, of gewoon het plezier om te praten over onderwerpen die je interesseren. We kunnen onze lessen volgen in een ontspannen sfeer, waarbij we genieten van verschillende aspecten van het leren van een taal. Het gaat niet alleen om het onthouden van complexe vervoegingen!

Ik werk met diverse online bronnen, die ik na de les met je deel. Om structuur te bieden en je voortgang te evalueren, werk ik ook met bepaalde boeken, afhankelijk van het niveau en de vereisten. Tenzij je je op specifieke vaardigheden wilt richten, probeer ik spreek-, luister- en leesvaardigheid tijdens de les te integreren, terwijl schrijfoefeningen als huiswerk worden gegeven. Grammaticapunten worden behandeld zodra ze aan bod komen.
verified badge
Met meer dan 12 jaar ervaring in het geven van bijles in wiskunde en Engels op verschillende niveaus, is mijn voornaamste doel ervoor te zorgen dat je de stof niet alleen begrijpt, maar er ook plezier aan beleeft en de praktische toepassingen ervan inziet.

Om dit te bereiken, geef ik na elke les huiswerk op om je leerproces te versterken en bied ik voortgangsrapporten aan om je ontwikkeling te volgen. Daarnaast ben ik vastbesloten om extra tijd vrij te maken om je te helpen bij eventuele uitdagingen.
verified badge
Ik heb ervaring en passie in het lesgeven van Engels en het behalen van goede resultaten. Na de lessen ligt onze focus ook op het herhalen van de lesstof, periodieke opdrachten en het stapsgewijs evalueren van de resultaten. We bespreken ook probleemgebieden, creëren een goede basis en gebruiken verschillende methoden om vooruitgang te boeken en gestelde doelen te bereiken.
verified badge
Ik ben nu ongeveer 20 jaar docent, waarvan de laatste 7 als privéleraar in zowel statistiek als Engels. Ik ben volledig tweetalig in het Nederlands en Engels en kan je basis- tot gevorderde gespreksvaardigheden leren, samen met jou het lezen oefenen en je schrijfvaardigheid enorm verbeteren.

Mijn doel is om het leuk voor je te maken, zodat je veel sneller Engels leert en het leren veel gemakkelijker wordt. De beste manier om een taal snel te leren, is door het veel te oefenen, dus dat zullen we doen als je mijn lessen volgt.

Ik heb Engelse les gegeven aan veel verschillende leeftijdsgroepen, van kleine kinderen tot volwassenen.
verified badge
Ik vind het leuk verschillende methodes te gebruiken om leerlingen Frans te leren. Dit kan zijn via liedjes, theater, rollenspellen of video’s. Ook gebruik ik heel vaak situaties die dichtbij de belevingswereld van de leerling liggen zoals het beschrijven van plaatsen waar ze geweest zijn of praten over dingen die ze meegemaakt. Tegelijkertijd leer ik de grammaticaregels aan de leerling. Ik woon nu meer dan 30 jaar in gebieden waar Frans gesproken wordt. Omdat ikzelf Frans (en andere talen) geleerd heb (en nog leer) kan ik mezelf makkelijk in een student verplaatsen. Ik kan lesgeven in het Frans, Nederlands, Engels, Duits en Russisch.
verified badge
Volledig gecertificeerde TEFL / TESOL

* Alle lessen zijn één op één en afgestemd op de behoeften en vereisten van de individuele student. Het uiteindelijke doel is dat de student in de taal denkt en niet alleen vertaalt.

* Alle belangrijke aspecten van de taal komen aan bod, inclusief culturele aspecten / taalverschillen.

* Of je nu een snelle leerling bent of niet; het zal leuk en begrijpelijk zijn. Er is een doel te bereiken, en het zal gebeuren.

* Of het nu gaat om het leren van een taal om je carrière te verbeteren, om reizen of zelfs om romantische redenen, er is hulp beschikbaar - neem gewoon contact op.

ENKELE BEOORDELINGEN:
Chevaan:
Catherina is zonder twijfel DE beste docent die we kennen. Ze is buitengewoon betrokken en is altijd op zoek om haar studenten te inspireren. Ze deed haar uiterste best om onze zoon te helpen met zijn Duits. Ze biedt uitstekend studiemateriaal, boeiend huiswerk en volgt op om ervoor te zorgen dat haar studenten de stof echt hebben begrepen.

Brian:
Catharina heeft onze 11-jarige dochter de afgelopen maanden lesgegeven en we zijn erg onder de indruk van haar uitstekende vooruitgang in deze korte tijd.
Catharina heeft een zeer goede verstandhouding opgebouwd met onze dochter en is geduldig en deskundig. Onze dochter kijkt altijd uit naar haar volgende les en levert zelfs op tijd haar huiswerk in! We zouden Catharina ten zeerste aanbevelen aan iedereen die een nieuwe taal wil leren.

Afeisha:
Zeer professioneel, vriendelijk en informatief. Ik heb het gevoel dat Catharina me zal helpen om te bereiken waar ik moet. Ze geeft niet alleen les uit het boek, ze geeft ook les op een manier waarmee je je gemakkelijk kunt mengen. Ik ben opgewonden om meer van haar te leren.

Egle:
Geweldige tutor! Catharina past de lessen aan de behoeften aan, geeft zeer duidelijke uitleg en werkt vooral aan de uitspraak van de taal. Bij elke les zorgt ze voor lesmateriaal.
verified badge
Als moedertaalspreker vind ik het geweldig om studenten te helpen een echte band met de taal te creëren!
Tijdens onze lessen concentreren we ons op wat voor jou het belangrijkst is. Ik bereid studenten ook voor op examens zoals de DELE en SIELE, waarbij ik elke sessie afstem op jouw persoonlijke doelen – of het nu gaat om het behalen van een certificaat, zelfverzekerd reizen of het verdiepen van je kennis van de taal en cultuur.
Mijn aanpak is dynamisch, ondersteunend en flexibel, waardoor leren zowel effectief als plezierig is. Het meest bevredigende voor mij is het zien van studenten die vooruitgang boeken en meer zelfvertrouwen krijgen.
--
Als moedertaalspreker vind ik het leuk om studenten te helpen op een betekenisvolle manier met taal in contact te komen!
In onze lessen concentreren we ons op wat voor jou het belangrijkst is. Ik bereid studenten ook voor op examens zoals DELE en SIELE, waarbij ik elke sessie afstem op jouw persoonlijke doelen; of het nu gaat om het behalen van een certificaat, zelfverzekerd reizen of het verdiepen van je taal- en cultuurkennis.
Mijn aanpak is dynamisch, ondersteunend en aanpasbaar, waardoor het leerproces zowel effectief als plezierig is. Het meest bevredigende voor mij is het zien van de vooruitgang en het zelfvertrouwen van leerlingen.
verified badge
🇫🇷 Spreek met vertrouwen Frans — Reizen | Zakelijk | Examens | Conversatie 🇫🇷
✨ Wil je Frans leren op een leuke, praktische manier, met oog voor echte communicatie? Dan is dit jouw plek!
✨ Ik ben een gediplomeerde en ervaren docent Frans die je stap voor stap begeleidt om zelfverzekerd Frans te spreken - of je je nu voorbereidt op een reis, een examen of jezelf gewoon vloeiender wilt uitdrukken.

👋🏼 Mijn naam is Nouhaila en ik heb veel studenten geholpen hun potentieel in het Frans te ontdekken met een communicatieve, positieve en persoonlijke aanpak.
💬 Mijn lessen zijn gericht op spreken in het echte leven: vanaf dag één zul je de taal op een natuurlijke manier gebruiken.

🧭 Kies je focus:
✈️ Frans voor reizen
→ Leer hoe je kunt overleven en floreren in elk Franstalig land.
→ Praktische zinnen, culturele inzichten en luistervaardigheden.
→ Reis zonder angst — spreek met gemak!

💼 Frans voor bedrijven
→ Verbeter uw professionele communicatie in het Frans.
→ Gespecialiseerde woordenschat voor vergaderingen, presentaties en e-mails.
→ Presenteer uzelf duidelijk en professioneel.

🎓 Examenvoorbereiding (DELF, DALF, IB...)
→ Gerichte lessen om je score te verhogen.
→ Oefentests, strategieën en persoonlijke feedback.
→ Verminder examenstress en voel je voorbereid.

💬 Gespreksboost
→ Spreek met meer zelfvertrouwen tijdens interessante gespreksonderwerpen.
→ Cultuur, dagelijks leven, nieuws, reizen, meningen — u kiest!
→ Ontvang live correcties en tips om natuurlijker te klinken.

📚 Ook beschikbaar: Algemeen Frans (A1–C2)
Gestructureerde grammatica en woordenschat gecombineerd met echte communicatie in elke les.

🎁 BONUS
Zodra u uw eerste sessie boekt, krijgt u onmiddellijk toegang tot een privéklaslokaal vol leermiddelen:
interactieve hulpmiddelen, woordenschatlijsten, grammaticatips, oefeningen en leuke extra's om u te helpen in uw eigen tempo vooruitgang te boeken.

✨ Laten we uw Franse reis spannend, soepel en echt effectief maken!

🇫🇷 Spreek met zelfvertrouwen Frans! — Reizen | Zakelijk | Examens | Conversatie 🇫🇷
✨ Wil je op een praktische, leuke manier Frans leren, met de focus op échte communicatie? Dan ben je hier aan het juiste adres!
✨ Ik ben een ervaren en opgeleide docent Frans. Ik help je graag om jezelf vloeiend uit te drukken, of je nu op reis bent, werkt of een examen aflegt.

👋🏼 Mijn naam is Nouhaila en ik heb veel studenten geholpen hun Frans te verbeteren dankzij een communicatieve, positieve en persoonlijke aanpak.
💬 Mijn lessen beginnen vanaf dag één met spreken. Je leert de taal op een natuurlijke en effectieve manier te gebruiken.

🧭 Kies je doel:
✈️ Frans voor op reis
→ Leer nuttige zinnen, alledaagse uitdrukkingen en culturele weetjes.
→ Bereid u voor op een reis zonder taalbarrières.
→ Spreek vloeiend en zelfverzekerd, overal in de Franstalige wereld!

💼 Zakelijk Frans
→ Verbeter uw professionele communicatie in het Frans.
→ Specifieke woordenschat voor vergaderingen, presentaties en e-mails.
→ Vergroot uw zelfvertrouwen en professionele uitstraling in een internationale omgeving.

🎓 Examenvoorbereiding (DELF, DALF, IB...)
→ Cursussen gericht op de exameninhoud.
→ Strategieën, oefeningen, correcties en individuele ondersteuning.
→ Verminder stress en ga vol vertrouwen het examen in.

💬 Conversatielessen
→ Sessies gericht op vloeiend en natuurlijk spreken.
→ Onderwerpen zoals cultuur, actualiteiten, reizen, meningen, maatschappij... jij kiest!
→ Live correcties en tips om authentieker te klinken.

📚 Ook beschikbaar: Algemeen Frans (niveaus A1–C2)
Gestructureerde lessen met grammatica, woordenschat en veel communicatieoefeningen.

🎁 SPECIALE BONUS
Zodra u uw eerste les boekt, krijgt u direct toegang tot een privéleslokaal met alle benodigde middelen:
Interactieve hulpmiddelen, woordenschatlijsten, grammaticale uitleg, oefeningen en leuke extra's zodat u in uw eigen tempo vooruitgang boekt.

✨ Maak uw Franse ervaring leuk, praktisch en echt nuttig!
verified badge
Hallo, mijn naam is Lucie en ik help je graag met het leren van Engels, hetzij vanaf het begin of om je kennis te verbeteren. Ik vind het geweldig om mijn studenten aan het spreken te krijgen, omdat ik denk dat oefenen het geheim is van het leren van een taal en het verbeteren van je kennis. Ik structureer mijn lessen altijd rond thema's uit het echte leven (hoe stel je jezelf voor, hoe maak je een afspraak, hoe ga je winkelen, hoe ga je naar de dokter, praat je op het werk, enz.). We zullen grammatica, woordenschat en uitspraak samen bekijken. Als je halfgevorderd bent, doen we ook cursussen over teksten. We zullen zowel grammatica als woordenschat in de praktijk brengen. Houd er rekening mee dat al mijn lessen online zijn (Skype of Google Meet).
verified badge
Wil jij je taalvaardigheden verbeteren of misschien een nieuwe taal leren? Ik bied enthousiaste, op maat gemaakte lessen in Nederlands en Engels. Met jarenlange ervaring in het onderwijzen van talen en een passie voor communicatie, help ik je vloeiender en zelfverzekerder te spreken, schrijven en gaan we samen aan de slag met de grammatica. Of je nu je Nederlands wil perfectioneren, Engels voor werk of studie nodig hebt, of de taal wil leren voor reizen; ik zorg ervoor dat je doelen binnen handbereik komen.

Mijn lessen zijn interactief, praktijkgericht en aangepast aan jouw leerstijl en niveau. Samen werken we met duidelijke stappen en haalbare doelen, zodat je snel vorderingen ziet. Met mij als docent ontdek je niet alleen de taal, maar ook de cultuur en de nuances die je helpen om écht te communiceren en indruk te maken.
verified badge
Of je nu leert voor reizen, werk of persoonlijke groei, ik begeleid je stap voor stap.
✅ Van beginner tot gevorderd niveau
✅ Duidelijke materialen die u kunt printen of kopiëren
✅ Geschikt voor op afstand met flexibele planning
Laten we ervoor zorgen dat je van het leren van een taal iets maakt waar je naar uitkijkt!
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Mario