facebook
favorite button
1/3
dot icon
Recentelijk actief
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds april 2026
Leraar sinds april 2026
repeat students icon
4 herhaalleerlingen
Vertrouwde keuze voor 4 terugkerende leerling
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Als moedertaalspreker van het Frans en auteur van gepubliceerde boeken, bied ik Franse lessen aan die zijn aangepast aan alle niveaus.
course price icon
Van 26 € /h
arrow icon
De Franse cursus is ontworpen om studenten te helpen hun niveau te verbeteren op het gebied van grammatica, spelling, werkwoordvervoeging en schriftelijke en mondelinge uitdrukking.

Ik pas de oefeningen aan het niveau en de behoeften van elke student aan, of het nu gaat om een opfriscursus, academische ondersteuning of examenvoorbereiding.

Het doel is om op een duidelijke en praktische manier vooruitgang te boeken, waarbij begrip en zelfvertrouwen worden bevorderd.

De cursussen zijn beschikbaar in het Frans of Engels.
Extra informatie
Neem eventueel schrijfmateriaal mee. Het cursusmateriaal wordt aangepast aan de vorm (online of thuis) en de behoeften van de student.
Locatie
green drop pin icongreen drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Ukkel, Brussel, België
location type icon
Bij de leraar :
  • Uccle, Belgique
location type icon
Online vanuit België
Over
Ik verwelkom studenten met verschillende achtergronden, afhankelijk van het onderwerp en het niveau, en pas mijn lessen aan hun behoeften en doelstellingen aan.

Mijn voornaamste doel als docent is om leerlingen concrete vooruitgang te laten boeken, zelfvertrouwen te vergroten en zelfstandig te leren. Mijn methode is gebaseerd op duidelijkheid, opbouw en aanpassing aan het niveau van elke individuele leerling.

Ik ben een geduldige, gestructureerde en aandachtige docent. Ik hecht veel waarde aan een echt begrip van de concepten, in plaats van simpelweg dingen uit het hoofd te leren. Mijn doel is om leren toegankelijk, motiverend en effectief te maken.

Ik ben een docent met een passie voor kennisoverdracht, met pedagogische activiteiten op het gebied van talen en schaken, artistieke beoefening in muziek en managementvaardigheden.

Naast mijn lesactiviteiten ben ik auteur van boeken in het Frans en componist/uitvoerder van diverse muziekalbums, wat mijn pedagogische en creatieve aanpak verrijkt.
Opleiding
Een opleiding in klassieke en kamermuziek bij een conservatoriumdocent, met regelmatige viooloefeningen en verkenning van verschillende muziekstijlen.

Doorlopende training in elektrische gitaar en zang met professionele muzikanten, aangevuld met persoonlijke oefening en muzikale ervaring.

Certificaat voor gevorderde kennis van de Engelse taal, niveau C1.

Certificaat B2-niveau Nederlands.

Bachelordiploma in de accountancy.

Gespecialiseerd diploma in boekhouding en fiscale expertise.

Aanvullende trainingen met certificaten van voltooiing in algemene boekhoudsoftware en geïntegreerde managementsoftwarepakketten (ERP).
Leservaring
Ervaring in het lesgeven aan en begeleiden van leerlingen van verschillende niveaus, met een pedagogische aanpak gebaseerd op duidelijkheid, opbouw en aanpassing.

Muziek: beoefening van viool, elektrische gitaar en zang, met podiumervaring, compositie en productie van diverse muziekalbums als singer-songwriter.

Talen: Engels (C1-niveau), Nederlands (B2-niveau) en Frans (moedertaal). Auteur van in het Frans gepubliceerde boeken, met ervaring in schrijven en het structureren van teksten.

Schaken: het beoefenen van schaken, met ervaring in het spel en de basisprincipes ervan.

Management/Accountancy: Bacheloropleiding in accountancy met specialisatie in accountancy en fiscale expertise, aangevuld met certificaten voor het gebruik van boekhoudsoftware en geïntegreerde managementsoftwarepakketten (ERP).
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
De les wordt gegeven in
Frans
Engels
Nederlands
Vaardigheden
Frans voor volwassenen
School
Frans als tweede taal
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar en via webcam
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Ik geef gitaarles op maat voor beginners (elektrisch en folk).

Samen werken we aan techniek, ritme, akkoorden, solo's en het leren van je favoriete nummers, afgestemd op jouw doelen.

Mijn aanpak is praktisch en gericht op echte muziek: leren door te spelen, snel vooruitgang boeken en plezier hebben in elke fase.

Stijlen die aan bod komen: rock, blues en akoestische begeleiding.

De cursussen zijn beschikbaar in het Frans of Engels.
Lees meer
Ik geef Nederlandse lessen die zijn aangepast aan zowel beginners als mensen die al enige basiskennis hebben.

Ik heb een B2-niveau Nederlands, bevestigd door een certificaat, waarmee ik de taal op een duidelijke, gestructureerde en toegankelijke manier kan onderwijzen.

Het doel is om het leren eenvoudig, progressief en motiverend te maken, door stap voor stap de essentiële basisbeginselen van de taal te behandelen.

Elke cursus is als volgt opgebouwd:

- nuttige alledaagse woordenschat
Grammatica eenvoudig uitgelegd
- basisvervoeging
- Mondeling en schriftelijk begrip
- Gespreksoefeningen om snel vloeiend te worden in het spreken

Ik pas me aan het tempo en de doelstellingen van elke student aan (school, werk of zelfstudie), in een ontspannen en stimulerende omgeving.

Het doel is om effectief vooruitgang te boeken en tegelijkertijd meer zelfvertrouwen te krijgen in het spreken.
Lees meer
Toon meer
arrow icon
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Mijn naam is Ségolène (27 jaar). Ik heb twee diploma's van de KU Leuven: een master in bedrijfskunde (NL/EN) en een onderwijsbevoegdheid (Master of Education). Ik heb twee jaar in de verzekeringsbranche gewerkt en werk momenteel bij Odoo.

Mijn moedertaal is Frans, maar al van jongs af aan heb ik Nederlands gestudeerd, waardoor ik perfect tweetalig ben geworden. Ik vind het geweldig om mijn leerlingen te ondersteunen en te zien hoe ze vooruitgang boeken. Ik bied academische ondersteuning in alle vakken, maar ook om ze te helpen leren, beter te organiseren en zelfvertrouwen te krijgen.

MIJN ERVARING :

Ik heb verschillende studenten geholpen om het CE1D examen Nederlands (schriftelijk, mondeling, luistervaardigheid) te halen. Daarnaast assisteerde ik ook leerlingen met hun huiswerk en voor diverse vakken op secundair niveau (Wiskunde, Handel (handel), Natuurwetenschappen: WO, NW...).
Tenslotte is het ook voor jongere kinderen mogelijk om op een leuke manier Nederlands te leren (taalspelletjes, educatieve spelletjes).

Tijdens een test die werd uitgevoerd op de CLL-site om mijn niveau te beoordelen (A1, A2, B1, B2, C1 of C2), behaalde ik het resultaat C2: "De student drukt zich op gepaste wijze uit in n' elke situatie, door de taalkundige en culturele elementen die eigen zijn aan een moedertaalspreker en door te weten hoe betekenisnuances te onderscheiden."
verified badge
Gekwalificeerd FLE-leraar bij de Alliance française Bruxelles-Europe. Ik heb lesgegeven in Laos (1 jaar op een plaatselijke school) in Peru (1 jaar op een universiteit en binnen een Franse alliantie), in Moskou (2 jaar op een particuliere taalschool), in Brussel (6 maanden binnen een vereniging die lessen verzorgt voor nieuwkomers en voor F9 voor privé- en groepslessen aan de ULB).
Het type onderwijs waar ik de voorkeur aan geef, is gebaseerd op actieve pedagogie, constante interactie van de leerling met zijn leraar en zijn omgeving, een culturele uitwisseling en een duidelijk en nauwkeurig begrip van de te bereiken doelstellingen.
Om deze praktijk toe te passen, gebruik ik veel: authentieke documenten (radio- en tv-uitzendingen, artikelen, rapporten, liedjes, getuigenissen, enz.), het rollenspel (theatralisering van de oefeningen), de spellen zijn een fundamenteel onderdeel van mijn lesgeven ( speelse en recreatieve benadering van de taal), debatten (ervaring en persoonlijke geschiedenis zijn het ruwe materiaal om ze te animeren), lezen (boeken en strips: fonetiek), grammaticale oefeningen in lijn met het thema (FLE-onderwijs en grammaticale methodologie)
verified badge
Ik ben een native speaker Engels uit Florida, docent, redacteur, journalist en expert op het gebied van recht en beleid. Ik ben gespecialiseerd in lesgeven, voorbereiding op sollicitatiegesprekken en examens, consultancy en tekstcorrectie voor een breed scala aan professionals en studenten in België, onder andere in de juridische, academische, beleids- en andere sectoren.

Tot mijn huidige en voormalige klantenkring behoren professionals en politici van alle vier de grote EU-instellingen, de Belgische overheid, de UNHCR en diverse ngo's, naast diplomaten, artsen, journalisten en ingenieurs, en een breed scala aan andere beroepsgroepen, evenals traditionele studenten. Ik heb meer dan 50 terugkerende studenten gehad via Apprentus (dat onlangs zijn algoritme heeft aangepast om alleen de laatste zes maanden weer te geven).

Vanuit het perspectief van een echte moedertaalspreker geef ik les in zowel educatief als zakelijk Engels op een veelzijdige manier. Dit omvat een breed scala aan onderwerpen, waaronder begrijpend lezen, conversatie, grammatica en situationele vaardigheden, naast het werken aan algemene taalvaardigheden en accenttraining. Ook kan ik uitgebreide hulp en training bieden voor de EPSO-, IELTS- en TOEFL-examens.

Ik heb ook diverse academische papers, scripties, sollicitaties, cv's en andere documenten geschreven, bewerkt of gecorrigeerd voor een groot aantal tevreden academische en professionele klanten.

Ik heb mijn hele jeugd en volwassen leven in de Verenigde Staten doorgebracht, voordat ik mijn master in politieke wetenschappen en Europese politiek aan de KU Leuven behaalde. Daarnaast heb ik ook bachelordiploma's in politieke wetenschappen en geschiedenis. Ik beschik over uitgebreide kennis van en ervaring met de Engelse grammatica en literatuur, en heb zowel in het verleden als nu werkervaring in de journalistiek (mededingingsrecht en Europees beleid bij het Policy and Regulatory Report) en in de Europese en Amerikaanse politiek.

Ik verzorg ook tekstcorrectie, redactie, proeflezen en ghostwriting, met wekelijkse en maandelijkse tarieven. Reiskosten zijn inbegrepen.
verified badge
Ik stel mijn les ter bestemming van Nederlandstaligen die Frans willen leren, die daar moeilijkheden mee hebben op school, of die gewoon hun gespreksvaardigheden willen verfijnen.
Frans is mijn moedertaal, en ik heb Latijn en Grieks gestudeerd, waardoor ik een dieper inzicht heb op de Franse grammatica en taal.
verified badge
Als student zelf heb ik het voordeel dat ik de student begrijp.
Ik denk dat het leren van een taal niet alleen gaat over het leren van woordenschatlijsten.
Ik geef 7 jaar les en heb al zo'n vijftig studenten van verschillende leeftijden geholpen.
Mijn Erasmus in Manchester in een situatie van totale tweetaligheid heeft de manier waarop ik lesgeeft verrijkt en ik kan er trots op zijn een snelle en aangename vooruitgang te garanderen! ;)
-> NIEMAND heeft "geen gave" voor talen, de sleutel is alleen om je te begeleiden.
verified badge
Xin chào!

Mijn klas zal natuurlijk niet alleen het type zijn dat leerboeken leest en cassettes luistert. Vietnamees leren met mij zal spannend en actief zijn, met veel activiteiten en quizzen om je te helpen het geleerde in de klas te onthouden en toe te passen in een gewone dagelijkse situatie. Je leert niet alleen een nieuwe taal om indruk te maken op je Vietnamese vrienden of partners, maar je kunt ook inzicht krijgen in de mensen, geschiedenis, gebruiken, tradities, mentaliteit en markt...

Of je nu een absolute beginner bent of al vloeiend vloeiend spreekt, ik heb cursussen op verschillende niveaus die bij je passen, van inleidend, beginner,... tot gemiddeld, gevorderd. Neem contact met mij op om een examen in te plannen, of gewoon een praatje, zodat ik weet wat je verwacht, en spreek binnen de kortste keren Vietnamees!

De les wordt gegeven in het Engels, Frans en ook Nederlands!
verified badge
Hallo aan jullie allemaal !
Ik heet u welkom op mijn profiel.
Jij wilt graag Frans leren en ik wil jou ook graag Frans leren.
Gelukkig is Frans mijn moedertaal. Ik woon in Brussel waar ik veel cursussen Frans heb gegeven aan Franstaligen en ook aan niet-Franstaligen in het kader van FLE (Frans als vreemde taal), meestal face-to-face en ook een beetje afstandsonderwijs. Ik wil het gebruik van afstandsonderwijs uitbreiden.
Vandaar mijn aanwezigheid op deze site.
Mijn grootste wens is om u te helpen zoveel mogelijk vooruitgang te boeken in het Frans.
Daartoe maak ik gebruik van een oordeelkundige combinatie van mondelinge en schriftelijke uitwisselingen.
Ik maak gebruik van deze gesprekken om grammaticale begrippen te introduceren en je woordenschat uit te breiden. Dit alles in een leuke en vriendelijke sfeer!
Je zult je veel in het Frans moeten uitdrukken, want mijn niveau van het Nederlands is gemiddeld. In feite spreek ik het in een "normaal" tempo, maar met een beperktere woordenschat en uitdrukkingen dan de uwe.
Dit kan in het begin een beetje frustrerend lijken, maar het is een echt voordeel voor u, omdat het u dwingt om u zo veel mogelijk in het Frans uit te drukken!
Het is allemaal in uw voordeel!
Neem zo snel mogelijk contact met me op, zodat we een vruchtbare samenwerking kunnen beginnen.
verified badge
Docent Nederlands, perfect tweetalig en met ervaring, geeft dynamische en gepersonaliseerde lessen voor alle niveaus en alle leeftijden: bijles, gesprekstafel, professionele setting, etc...

Heeft u bijles nodig voor uw kind of wilt u bijvoorbeeld een gesprek aangaan?
Ik pas mijn cursus aan uw specifieke behoeften aan om uw doelen te bereiken.
Ik spreek ook vloeiend Frans, Engels en Spaans.
De cursussen kunnen in al deze talen plaatsvinden.

Opgeleid in Moderne Talen en Literatuur (ULB), ben ik gepassioneerd door talen. Ik hou van lezen, schrijven en schakelen van de ene taal naar de andere. Ik heb als docent Nederlands gewerkt bij Lerian-Nti (Brussel), CLL (Louvain-la-Neuve) en Call International (Waterloo). De lessen vinden plaats in een ontspannen sfeer.
verified badge
Ik geef lessen Italiaans, waarbij ik niet alleen mijn moedertaalsprekerij gebruik, maar ook mijn academische achtergrond in de geesteswetenschappen, met een focus op de Italiaanse taal en literatuur.

Je grammatica verbetert, je woordenschat wordt groter en je krijgt een dieper begrip van de Italiaanse cultuur en expressie!

Eindelijk kun je het handgebaar 🤌 op de meest geschikte manier gebruiken!
verified badge
Als ervaren docent geef ik online en in persoon cursussen Frans als Vreemde Taal (FLE) en Klassiek Arabisch, afgestemd op de behoeften van zowel volwassenen als studenten. Door middel van een actieve en ondersteunende aanpak ontwerp ik gepersonaliseerde cursussen die rekening houden met het niveau, de doelen en het tempo van elke cursist.
Ik benadruk:
mondeling, begrip, schriftelijke expressie, grammatica, contextuele woordenschat, een interactieve en interculturele aanpak die de autonomie en motivatie bevordert, diverse hulpmiddelen: authentieke documenten, video's, digitale oefeningen, quizzen, rollenspellen...
Of het nu gaat om het leren van de basis, het verbeteren van je spreekvaardigheid of het voorbereiden op een examen (DELF, plaatsingstoetsen), mijn lessen zijn afgestemd op de specifieke behoeften van de cursisten. In het Arabisch geef ik les in lezen, schrijven, uitspraak en basisgrammatica met behulp van een progressieve en toegankelijke methode.
Ik werk met zowel absolute beginners als met gevorderde cursisten.
verified badge
Hallo! Ik geef bijles in wiskunde en fysica of andere wetenschappelijke vakken .
Ik help je:

-beter te begrijpen wat je leert op school,

-moeilijke onderwerpen stap voor stap uit te leggen,

-vertrouwen te krijgen in je eigen kunnen,

-je voor te bereiden op toetsen en examens.

Mijn lessen zijn rustig, duidelijk en op jouw tempo. Samen zorgen we ervoor dat je wiskunde en fysica leuker en makkelijker vindt!

Neem gerust contact op als je wilt starten met bijles.
verified badge
Ik bied cursussen op maat aan, zowel fysiek als op afstand, afhankelijk van de behoeften van elke student. Voor academische ondersteuning pas ik me aan het programma aan dat het kind of de jongere volgt, door de reeds behandelde concepten te verdiepen, moeilijke punten opnieuw uit te leggen of problematische thema's te ontleden.

Volwassenen geef ik voornamelijk basislessen Nederlands, maar ik kan mijn lessen aanpassen aan verschillende doelen. Bijvoorbeeld: het leren van de woordenschat voor een nieuwe functie, het voorbereiden op een examen (Selor, taalcertificering), het opfrissen van je kennis voor een sollicitatiegesprek of het verbeteren van je vermogen om effectief te communiceren in een professionele of persoonlijke context. Mijn aanpak is altijd flexibel, studentgericht en gericht op het versterken van zowel begrip als zelfvertrouwen.
verified badge
Ik bied lessen Nederlands op maat aan voor tieners en volwassenen die hun taalvaardigheid willen versterken voor school, werk of persoonlijke groei. Ik kan onder meer helpen met:

- Professionele taalcoaching voor speeches, pitches, presentaties en zakelijke communicatie.
- Bijles en studiebegeleiding ter voorbereiding van toetsen, presentaties of mondelinge examens.
- Taalgebruik: van uitspraak en intonatie tot woordenschat, structuur en stijl.
- Praktische oefensessies waarin we samen teksten herschrijven en scenario’s doorlopen.

Mijn aanpak is persoonlijk, met oog voor nuance, context en het doel van de leerling. Dankzij mijn meertaligheid (NL/FR/EN/DE) kan ik vlot schakelen en complexe taalvragen toegankelijk maken.

Over mezelf: ik ben een ervaren communicatie‐ en taalprofessional met meer dan twintig jaar expertise in schrijven, redactie, projectcoördinatie en meertalige communicatie. Daardoor breng ik een unieke combinatie van taalgevoel, didactische finesse en culturele context mee. Als beëdigd stadsgids en gepassioneerd verteller ken ik Brussel door en door, en weet ik een complexe taal als het Nederlands helder en aantrekkelijk te maken.
verified badge
Je m'appelle Manon, je bent 23 jaar oud en je taalstudie en de literatuur aan de Vrije Universiteit Brussel. Je bent in juni 2026 gediplomeerd in een taal- en letterkunde in de Duitse taal (néerlandais - allemand) en je realiseert een tweede master in enseignement (Engels - FLE). Je hebt een bekende kennis van Frans (C2), Engels (C1), Allemand (B2+) en Nederlands (B2+).
Je hebt al 5 jaar particuliere mensen en je kunt verschillende profielen gebruiken (adolescenten en volwassenen). Je bent beschikbaar voor je hulp bij het kader van een lagere school of je kunt eenvoudigweg een taal leren of perfectioneren en je kunt de duolingo-tour doen.
Je bent beschikbaar tijdens de hele reis van Sint-Bonifatius in Brussel.

Als u vragen heeft of als u geïnteresseerd bent, hoeft u geen contact met mij op te nemen;)
verified badge
Bijlessen woorden en leerling van studenten en zijn doelen aangepast.
Ik ben franstalig, werk al tien jaar als bijleraar, en een paar jaren als bijleraar Frans. (Ik werk natuurlijk meestal met franstalige leerlingen en studenten).
Ik ben niet perfect tweetalig maar mijn niveau is tot blote teen altijd voldoende bewezen.
Ik heb al met scholieren, leerlingen, studenten en volwassenen gewerkt.
message icon
Contacteer Michaël
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Mijn naam is Ségolène (27 jaar). Ik heb twee diploma's van de KU Leuven: een master in bedrijfskunde (NL/EN) en een onderwijsbevoegdheid (Master of Education). Ik heb twee jaar in de verzekeringsbranche gewerkt en werk momenteel bij Odoo.

Mijn moedertaal is Frans, maar al van jongs af aan heb ik Nederlands gestudeerd, waardoor ik perfect tweetalig ben geworden. Ik vind het geweldig om mijn leerlingen te ondersteunen en te zien hoe ze vooruitgang boeken. Ik bied academische ondersteuning in alle vakken, maar ook om ze te helpen leren, beter te organiseren en zelfvertrouwen te krijgen.

MIJN ERVARING :

Ik heb verschillende studenten geholpen om het CE1D examen Nederlands (schriftelijk, mondeling, luistervaardigheid) te halen. Daarnaast assisteerde ik ook leerlingen met hun huiswerk en voor diverse vakken op secundair niveau (Wiskunde, Handel (handel), Natuurwetenschappen: WO, NW...).
Tenslotte is het ook voor jongere kinderen mogelijk om op een leuke manier Nederlands te leren (taalspelletjes, educatieve spelletjes).

Tijdens een test die werd uitgevoerd op de CLL-site om mijn niveau te beoordelen (A1, A2, B1, B2, C1 of C2), behaalde ik het resultaat C2: "De student drukt zich op gepaste wijze uit in n' elke situatie, door de taalkundige en culturele elementen die eigen zijn aan een moedertaalspreker en door te weten hoe betekenisnuances te onderscheiden."
verified badge
Gekwalificeerd FLE-leraar bij de Alliance française Bruxelles-Europe. Ik heb lesgegeven in Laos (1 jaar op een plaatselijke school) in Peru (1 jaar op een universiteit en binnen een Franse alliantie), in Moskou (2 jaar op een particuliere taalschool), in Brussel (6 maanden binnen een vereniging die lessen verzorgt voor nieuwkomers en voor F9 voor privé- en groepslessen aan de ULB).
Het type onderwijs waar ik de voorkeur aan geef, is gebaseerd op actieve pedagogie, constante interactie van de leerling met zijn leraar en zijn omgeving, een culturele uitwisseling en een duidelijk en nauwkeurig begrip van de te bereiken doelstellingen.
Om deze praktijk toe te passen, gebruik ik veel: authentieke documenten (radio- en tv-uitzendingen, artikelen, rapporten, liedjes, getuigenissen, enz.), het rollenspel (theatralisering van de oefeningen), de spellen zijn een fundamenteel onderdeel van mijn lesgeven ( speelse en recreatieve benadering van de taal), debatten (ervaring en persoonlijke geschiedenis zijn het ruwe materiaal om ze te animeren), lezen (boeken en strips: fonetiek), grammaticale oefeningen in lijn met het thema (FLE-onderwijs en grammaticale methodologie)
verified badge
Ik ben een native speaker Engels uit Florida, docent, redacteur, journalist en expert op het gebied van recht en beleid. Ik ben gespecialiseerd in lesgeven, voorbereiding op sollicitatiegesprekken en examens, consultancy en tekstcorrectie voor een breed scala aan professionals en studenten in België, onder andere in de juridische, academische, beleids- en andere sectoren.

Tot mijn huidige en voormalige klantenkring behoren professionals en politici van alle vier de grote EU-instellingen, de Belgische overheid, de UNHCR en diverse ngo's, naast diplomaten, artsen, journalisten en ingenieurs, en een breed scala aan andere beroepsgroepen, evenals traditionele studenten. Ik heb meer dan 50 terugkerende studenten gehad via Apprentus (dat onlangs zijn algoritme heeft aangepast om alleen de laatste zes maanden weer te geven).

Vanuit het perspectief van een echte moedertaalspreker geef ik les in zowel educatief als zakelijk Engels op een veelzijdige manier. Dit omvat een breed scala aan onderwerpen, waaronder begrijpend lezen, conversatie, grammatica en situationele vaardigheden, naast het werken aan algemene taalvaardigheden en accenttraining. Ook kan ik uitgebreide hulp en training bieden voor de EPSO-, IELTS- en TOEFL-examens.

Ik heb ook diverse academische papers, scripties, sollicitaties, cv's en andere documenten geschreven, bewerkt of gecorrigeerd voor een groot aantal tevreden academische en professionele klanten.

Ik heb mijn hele jeugd en volwassen leven in de Verenigde Staten doorgebracht, voordat ik mijn master in politieke wetenschappen en Europese politiek aan de KU Leuven behaalde. Daarnaast heb ik ook bachelordiploma's in politieke wetenschappen en geschiedenis. Ik beschik over uitgebreide kennis van en ervaring met de Engelse grammatica en literatuur, en heb zowel in het verleden als nu werkervaring in de journalistiek (mededingingsrecht en Europees beleid bij het Policy and Regulatory Report) en in de Europese en Amerikaanse politiek.

Ik verzorg ook tekstcorrectie, redactie, proeflezen en ghostwriting, met wekelijkse en maandelijkse tarieven. Reiskosten zijn inbegrepen.
verified badge
Ik stel mijn les ter bestemming van Nederlandstaligen die Frans willen leren, die daar moeilijkheden mee hebben op school, of die gewoon hun gespreksvaardigheden willen verfijnen.
Frans is mijn moedertaal, en ik heb Latijn en Grieks gestudeerd, waardoor ik een dieper inzicht heb op de Franse grammatica en taal.
verified badge
Als student zelf heb ik het voordeel dat ik de student begrijp.
Ik denk dat het leren van een taal niet alleen gaat over het leren van woordenschatlijsten.
Ik geef 7 jaar les en heb al zo'n vijftig studenten van verschillende leeftijden geholpen.
Mijn Erasmus in Manchester in een situatie van totale tweetaligheid heeft de manier waarop ik lesgeeft verrijkt en ik kan er trots op zijn een snelle en aangename vooruitgang te garanderen! ;)
-> NIEMAND heeft "geen gave" voor talen, de sleutel is alleen om je te begeleiden.
verified badge
Xin chào!

Mijn klas zal natuurlijk niet alleen het type zijn dat leerboeken leest en cassettes luistert. Vietnamees leren met mij zal spannend en actief zijn, met veel activiteiten en quizzen om je te helpen het geleerde in de klas te onthouden en toe te passen in een gewone dagelijkse situatie. Je leert niet alleen een nieuwe taal om indruk te maken op je Vietnamese vrienden of partners, maar je kunt ook inzicht krijgen in de mensen, geschiedenis, gebruiken, tradities, mentaliteit en markt...

Of je nu een absolute beginner bent of al vloeiend vloeiend spreekt, ik heb cursussen op verschillende niveaus die bij je passen, van inleidend, beginner,... tot gemiddeld, gevorderd. Neem contact met mij op om een examen in te plannen, of gewoon een praatje, zodat ik weet wat je verwacht, en spreek binnen de kortste keren Vietnamees!

De les wordt gegeven in het Engels, Frans en ook Nederlands!
verified badge
Hallo aan jullie allemaal !
Ik heet u welkom op mijn profiel.
Jij wilt graag Frans leren en ik wil jou ook graag Frans leren.
Gelukkig is Frans mijn moedertaal. Ik woon in Brussel waar ik veel cursussen Frans heb gegeven aan Franstaligen en ook aan niet-Franstaligen in het kader van FLE (Frans als vreemde taal), meestal face-to-face en ook een beetje afstandsonderwijs. Ik wil het gebruik van afstandsonderwijs uitbreiden.
Vandaar mijn aanwezigheid op deze site.
Mijn grootste wens is om u te helpen zoveel mogelijk vooruitgang te boeken in het Frans.
Daartoe maak ik gebruik van een oordeelkundige combinatie van mondelinge en schriftelijke uitwisselingen.
Ik maak gebruik van deze gesprekken om grammaticale begrippen te introduceren en je woordenschat uit te breiden. Dit alles in een leuke en vriendelijke sfeer!
Je zult je veel in het Frans moeten uitdrukken, want mijn niveau van het Nederlands is gemiddeld. In feite spreek ik het in een "normaal" tempo, maar met een beperktere woordenschat en uitdrukkingen dan de uwe.
Dit kan in het begin een beetje frustrerend lijken, maar het is een echt voordeel voor u, omdat het u dwingt om u zo veel mogelijk in het Frans uit te drukken!
Het is allemaal in uw voordeel!
Neem zo snel mogelijk contact met me op, zodat we een vruchtbare samenwerking kunnen beginnen.
verified badge
Docent Nederlands, perfect tweetalig en met ervaring, geeft dynamische en gepersonaliseerde lessen voor alle niveaus en alle leeftijden: bijles, gesprekstafel, professionele setting, etc...

Heeft u bijles nodig voor uw kind of wilt u bijvoorbeeld een gesprek aangaan?
Ik pas mijn cursus aan uw specifieke behoeften aan om uw doelen te bereiken.
Ik spreek ook vloeiend Frans, Engels en Spaans.
De cursussen kunnen in al deze talen plaatsvinden.

Opgeleid in Moderne Talen en Literatuur (ULB), ben ik gepassioneerd door talen. Ik hou van lezen, schrijven en schakelen van de ene taal naar de andere. Ik heb als docent Nederlands gewerkt bij Lerian-Nti (Brussel), CLL (Louvain-la-Neuve) en Call International (Waterloo). De lessen vinden plaats in een ontspannen sfeer.
verified badge
Ik geef lessen Italiaans, waarbij ik niet alleen mijn moedertaalsprekerij gebruik, maar ook mijn academische achtergrond in de geesteswetenschappen, met een focus op de Italiaanse taal en literatuur.

Je grammatica verbetert, je woordenschat wordt groter en je krijgt een dieper begrip van de Italiaanse cultuur en expressie!

Eindelijk kun je het handgebaar 🤌 op de meest geschikte manier gebruiken!
verified badge
Als ervaren docent geef ik online en in persoon cursussen Frans als Vreemde Taal (FLE) en Klassiek Arabisch, afgestemd op de behoeften van zowel volwassenen als studenten. Door middel van een actieve en ondersteunende aanpak ontwerp ik gepersonaliseerde cursussen die rekening houden met het niveau, de doelen en het tempo van elke cursist.
Ik benadruk:
mondeling, begrip, schriftelijke expressie, grammatica, contextuele woordenschat, een interactieve en interculturele aanpak die de autonomie en motivatie bevordert, diverse hulpmiddelen: authentieke documenten, video's, digitale oefeningen, quizzen, rollenspellen...
Of het nu gaat om het leren van de basis, het verbeteren van je spreekvaardigheid of het voorbereiden op een examen (DELF, plaatsingstoetsen), mijn lessen zijn afgestemd op de specifieke behoeften van de cursisten. In het Arabisch geef ik les in lezen, schrijven, uitspraak en basisgrammatica met behulp van een progressieve en toegankelijke methode.
Ik werk met zowel absolute beginners als met gevorderde cursisten.
verified badge
Hallo! Ik geef bijles in wiskunde en fysica of andere wetenschappelijke vakken .
Ik help je:

-beter te begrijpen wat je leert op school,

-moeilijke onderwerpen stap voor stap uit te leggen,

-vertrouwen te krijgen in je eigen kunnen,

-je voor te bereiden op toetsen en examens.

Mijn lessen zijn rustig, duidelijk en op jouw tempo. Samen zorgen we ervoor dat je wiskunde en fysica leuker en makkelijker vindt!

Neem gerust contact op als je wilt starten met bijles.
verified badge
Ik bied cursussen op maat aan, zowel fysiek als op afstand, afhankelijk van de behoeften van elke student. Voor academische ondersteuning pas ik me aan het programma aan dat het kind of de jongere volgt, door de reeds behandelde concepten te verdiepen, moeilijke punten opnieuw uit te leggen of problematische thema's te ontleden.

Volwassenen geef ik voornamelijk basislessen Nederlands, maar ik kan mijn lessen aanpassen aan verschillende doelen. Bijvoorbeeld: het leren van de woordenschat voor een nieuwe functie, het voorbereiden op een examen (Selor, taalcertificering), het opfrissen van je kennis voor een sollicitatiegesprek of het verbeteren van je vermogen om effectief te communiceren in een professionele of persoonlijke context. Mijn aanpak is altijd flexibel, studentgericht en gericht op het versterken van zowel begrip als zelfvertrouwen.
verified badge
Ik bied lessen Nederlands op maat aan voor tieners en volwassenen die hun taalvaardigheid willen versterken voor school, werk of persoonlijke groei. Ik kan onder meer helpen met:

- Professionele taalcoaching voor speeches, pitches, presentaties en zakelijke communicatie.
- Bijles en studiebegeleiding ter voorbereiding van toetsen, presentaties of mondelinge examens.
- Taalgebruik: van uitspraak en intonatie tot woordenschat, structuur en stijl.
- Praktische oefensessies waarin we samen teksten herschrijven en scenario’s doorlopen.

Mijn aanpak is persoonlijk, met oog voor nuance, context en het doel van de leerling. Dankzij mijn meertaligheid (NL/FR/EN/DE) kan ik vlot schakelen en complexe taalvragen toegankelijk maken.

Over mezelf: ik ben een ervaren communicatie‐ en taalprofessional met meer dan twintig jaar expertise in schrijven, redactie, projectcoördinatie en meertalige communicatie. Daardoor breng ik een unieke combinatie van taalgevoel, didactische finesse en culturele context mee. Als beëdigd stadsgids en gepassioneerd verteller ken ik Brussel door en door, en weet ik een complexe taal als het Nederlands helder en aantrekkelijk te maken.
verified badge
Je m'appelle Manon, je bent 23 jaar oud en je taalstudie en de literatuur aan de Vrije Universiteit Brussel. Je bent in juni 2026 gediplomeerd in een taal- en letterkunde in de Duitse taal (néerlandais - allemand) en je realiseert een tweede master in enseignement (Engels - FLE). Je hebt een bekende kennis van Frans (C2), Engels (C1), Allemand (B2+) en Nederlands (B2+).
Je hebt al 5 jaar particuliere mensen en je kunt verschillende profielen gebruiken (adolescenten en volwassenen). Je bent beschikbaar voor je hulp bij het kader van een lagere school of je kunt eenvoudigweg een taal leren of perfectioneren en je kunt de duolingo-tour doen.
Je bent beschikbaar tijdens de hele reis van Sint-Bonifatius in Brussel.

Als u vragen heeft of als u geïnteresseerd bent, hoeft u geen contact met mij op te nemen;)
verified badge
Bijlessen woorden en leerling van studenten en zijn doelen aangepast.
Ik ben franstalig, werk al tien jaar als bijleraar, en een paar jaren als bijleraar Frans. (Ik werk natuurlijk meestal met franstalige leerlingen en studenten).
Ik ben niet perfect tweetalig maar mijn niveau is tot blote teen altijd voldoende bewezen.
Ik heb al met scholieren, leerlingen, studenten en volwassenen gewerkt.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Michaël