facebook
favorite buttonMarkeer als favoriet
favorite buttonMarkeer als favoriet
member icon
Betrouwbare leraar
van20.00EUR/ h

Ik geef cursussen in wiskunde en Frans voor kinderen in het basisonderwijs

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Ik zit momenteel in het 6e algemeen. Ik stel voor privélessen te geven aan kinderen in het Frans, wiskunde en Nederlands. Na elke uitleg geef ik voorbeelden zodat het kind het materiaal beter kan begrijpen. Mijn doel is om elk kind vooruitgang te laten boeken.

Extra informatie

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Breng je pen, je theorieboeken, je lessen.

Locatie

Op een locatie gekozen door de leraar : Rue Destouvelles, 1030 Schaerbeek, Belgique

|
Use ctrl + wheel to zoom!
+

Algemene info

suitcase iconVaardigheden:
Leeftijd:
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Niveau van de leerling:
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur:
30 minuten
45 minuten
60 minuten
90 minuten
120 minuten
De les wordt gegeven in:Frans, Nederlands

Over

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Hallo mijn naam is karolina. Ik ben momenteel in het 6e middelbaar algemeen onderwijs. Ik geef lessen Frans, wiskunde en nederlands voor kinderen in het basis- en voortgezet onderwijs. Ik doe er alles aan om ze vooruit te helpen.

Opleiding

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Momenteel in 6e algemeen op don Bosco college in Spaanse optie. Mijn moedertaal is Frans en Pools. Ik doe het ook erg goed in het Nederlands.

Leservaring

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Ik help kinderen graag in hun problemen. Ik ben momenteel les aan het geven en ik ben heel blij dat ik dat kan doen.

Stel een vraag

Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Karolina snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

Beschikbaarheid typische week

(GMT -05:00) Chicago
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  
  
  
  
  
  
  
4
  
  
  
  
  
  
  
5
  
  
  
  
  
  
  
6
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 6:00
  Zondag om 6:00
7
  
  
  Woensdag om 7:00
  
  
  Zaterdag om 7:00
  Zondag om 7:00
8
  
  
  Woensdag om 8:00
  
  
  Zaterdag om 8:00
  Zondag om 8:00
9
  
  
  Woensdag om 9:00
  
  
  Zaterdag om 9:00
  Zondag om 9:00
10
  Maandag om 10:00
  Dinsdag om 10:00
  Woensdag om 10:00
  Donderdag om 10:00
  Vrijdag om 10:00
  Zaterdag om 10:00
  Zondag om 10:00
11
  Maandag om 11:00
  Dinsdag om 11:00
  Woensdag om 11:00
  Donderdag om 11:00
  Vrijdag om 11:00
  Zaterdag om 11:00
  Zondag om 11:00
12
  Maandag om 12:00
  Dinsdag om 12:00
  Woensdag om 12:00
  Donderdag om 12:00
  Vrijdag om 12:00
  Zaterdag om 12:00
  Zondag om 12:00
13
  Maandag om 13:00
  Dinsdag om 13:00
  Woensdag om 13:00
  Donderdag om 13:00
  Vrijdag om 13:00
  Zaterdag om 13:00
  Zondag om 13:00
14
  
  
  
  
  
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 20€Bij de leraar thuis

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Online reputatie

  • Leraar sinds januari 2017

Beschikbaarheid typische week

(GMT -05:00) Chicago
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  
  
  
  
  
  
  
4
  
  
  
  
  
  
  
5
  
  
  
  
  
  
  
6
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 6:00
  Zondag om 6:00
7
  
  
  Woensdag om 7:00
  
  
  Zaterdag om 7:00
  Zondag om 7:00
8
  
  
  Woensdag om 8:00
  
  
  Zaterdag om 8:00
  Zondag om 8:00
9
  
  
  Woensdag om 9:00
  
  
  Zaterdag om 9:00
  Zondag om 9:00
10
  Maandag om 10:00
  Dinsdag om 10:00
  Woensdag om 10:00
  Donderdag om 10:00
  Vrijdag om 10:00
  Zaterdag om 10:00
  Zondag om 10:00
11
  Maandag om 11:00
  Dinsdag om 11:00
  Woensdag om 11:00
  Donderdag om 11:00
  Vrijdag om 11:00
  Zaterdag om 11:00
  Zondag om 11:00
12
  Maandag om 12:00
  Dinsdag om 12:00
  Woensdag om 12:00
  Donderdag om 12:00
  Vrijdag om 12:00
  Zaterdag om 12:00
  Zondag om 12:00
13
  Maandag om 13:00
  Dinsdag om 13:00
  Woensdag om 13:00
  Donderdag om 13:00
  Vrijdag om 13:00
  Zaterdag om 13:00
  Zondag om 13:00
14
  
  
  
  
  
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 20€Bij de leraar thuis

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Deel deze pagina

Je bent hier


Salma
Academische ondersteuning in talen (Frans, Nederlands en eventueel Engels) en wiskunde
Ik ben afgestudeerd in de pedagogiek (bachelor) en studeer momenteel psychologie. Ik geef privélessen Frans, Nederlands en wiskunde aan kinderen en adolescenten. Al meer dan twee jaar ondersteun ik studenten tijdens hun academische loopbaan en help ik hen om hun zelfvertrouwen en vooruitgang terug te krijgen. Elke sessie wordt gepersonaliseerd op basis van de behoeften van de student: - Het herlezen en begrijpen van de cursus die in de klas is gegeven - Snelle tests om kennis te testen - Doelpunten die versterkt moeten worden - Duidelijke uitleg, praktische oefeningen en leertips - Regelmatige evaluaties om verworven kennis te valideren en vooruitgang te meten Ik ben geduldig en leergierig en zorg ervoor dat elke student in zijn eigen tempo vooruitgang boekt, in een zorgzame en motiverende omgeving. Het doel is om hem de sleutels tot succes te geven... en vooral om hem zijn zelfvertrouwen terug te geven! De lessen kunnen bij mij thuis of via videoconferentie worden gevolgd.

Ramia
wiskunde onderwijs voor kinderen en adolescenten
Deze cursus is voor wiskunde. Beoordeling materialen die problemen, regelmatige controle opleveren, helpen met huiswerk. Het doel is om de lessen te begrijpen terwijl je plezier. Als je niet sterk in dit gebied, maak je geen zorgen ik zal alles uitleggen.

Pom
Privélessen en gesprekken in het Nederlands op alle niveaus.
Na 30 jaar leservaring, kan ik je leren om zelfvertrouwen te krijgen om Nederlands te spreken als je een beginner bent of je niveau wilt verbeteren. Ik werk met volwassenen en tieners in Brussel. Ik kan je helpen je voor te bereiden op een examen of interview door je ook grammaticale hulpmiddelen te geven.

Luna
Ondersteuning van het basis- en voortgezet onderwijs in talen
Voor de voorverkiezingen ondersteun ik alle onderwerpen zodat de student zich kan aanmelden en volledig kan begrijpen om op een goede basis te beginnen. De cursus zal worden aangepast aan de verzoeken van iedereen, ik zal luisteren en zal de prioriteiten aangeven. Voor het secundair, in de talen daarom, zal het de praktijk zijn, wat een gebruik en vooral een begrip van de specificiteiten van de taal mogelijk maakt. Als een gepassioneerde en getalenteerde student, ken ik de roots en gebruik ik logische en mnemonische middelen die in de gedachten blijven.

Prashil
Bijles aan huis in wiskunde/natuurkunde/wetenschappen voor het (IB) of Britse curriculum (IGCSE en A-levels).
Welkom bij mijn bijles wiskunde, natuurkunde en wetenschap, speciaal ontworpen voor jonge geesten die zich voorbereiden op IB MYP, IGCSE en GCSE-examens. Als gepassioneerde leerling en toegewijde tutor, zet ik me in om studenten te helpen deze boeiende onderwerpen niet alleen te begrijpen, maar ook een liefde voor ze te ontwikkelen. Dit is wat u kunt verwachten van mijn bijlessessies Gepersonaliseerd leren: Elke leerling is uniek en ik geloof in het afstemmen van mijn lesmethoden op de individuele behoeften van elke leerling. Ik oordeel niet; in plaats daarvan concentreer ik me op het begrijpen van hun sterke punten en verbeterpunten om een ondersteunende en aanmoedigende leeromgeving te creëren. Conceptanalyse: Ik verdeel complexe onderwerpen in eenvoudigere, beter beheersbare delen, waardoor het voor studenten gemakkelijker wordt om uitdagende concepten te begrijpen en een sterke basis in natuurkunde en wetenschap op te bouwen. Student-Centred Approach: Ik vind het leuk om studenten les te geven en streef er voortdurend naar om hun nieuwsgierigheid en passie voor leren aan te wakkeren. Ik streef ernaar om elke les boeiend en plezierig te maken, en studenten te helpen de echte toepassingen van wat ze leren te herkennen. Gedeelde strategieën: Als student die zich succesvol heeft gekwalificeerd voor het Engineering Entrance-examen en momenteel in het buitenland studeert met een volledig gefinancierde beurs, breng ik mijn eigen leerstrategieën en studietechnieken mee. Deze bewezen methoden zullen studenten helpen hun academische doelen te bereiken. Continue verbetering: Ik leer en groei altijd, net als mijn studenten. Deze mindset van continue verbetering, die ik actief promoot, inspireert en motiveert studenten om het beste uit zichzelf te halen. Het stelt mij in staat om op de hoogte te blijven van de nieuwste educatieve trends en technieken, zodat mijn studenten de best mogelijke begeleiding krijgen. Ondersteunende omgeving: Ik moedig studenten aan om vragen te stellen, hoe triviaal ze ook lijken. Door een vriendelijke en comfortabele sfeer te creëren, zorg ik ervoor dat studenten zich op hun gemak voelen en openstaan om hun twijfels en nieuwsgierigheid te uiten, wat leidt tot een dieper begrip van de onderwerpen.

Sanne
Bijles wiskunde (A, B, C) voor vmbo, havo en vwo / tutoring in mathematics (A, B, C) for middle and high school students
*ENGLISH BELOW* Hallo! Mijn naam is Sanne (23) en als masterstudent Moleculaire Levenswetenschappen heb ik een grote passie voor biochemie. Ik heb al een aantal jaar ervaring en meer dan 20 studenten geholpen met diverse bètavakken. Ik bied bijles aan voor het vak wiskunde (wiskunde A, B en C). Of je nu hulp nodig hebt bij een specifiek hoofdstuk, of een bredere examentraining wilt volgen. Tijdens de bijlessen zullen we vooral gezamenlijk bezig met opdrachten en zal ik je ondersteunen in het denkproces. Naast de lessen is het uiteraard ook de bedoelingen dat je zelfstandig bezig gaat. Je hebt zelf een rekenmachine nodig. Bijles in tweetallen of kleine groepjes (bijvoorbeeld met klasgenoten) is mogelijk tegen een lager tarief per persoon – neem gerust contact op voor meer informatie! *ENGLISH* My name is Sanne (23), and I’m a Master’s student in Molecular Life Sciences with a strong passion for biochemistry. I have several years of tutoring experience and have helped over 20 students with various science subjects. I currently offer tutoring sessions in mathematics (A, B, and C) – whether you need help with a specific chapter or are looking for broader exam preparation. During our sessions, we’ll work through exercises together, and I’ll guide you through the thought process step by step. Between sessions, it's important for you to work independently on homework assignments too. You’ll need your own calculator. Tutoring in pairs or small groups (e.g. with a classmate) is possible at a reduced rate per person – feel free to get in touch for more details!

Robert
Wiskunde / stat / proba, natuurkunde / scheikunde en bio, bij jou thuis, bij mij of op afstand
Frans-Belgische docent geeft (ook in het nederlands!), voor secundair en hoger, privélessen wiskunde (inclusief financiën), kansrekening en statistiek, natuurkunde/scheikunde/bio (voor natuurkunde/scheikunde/bio: alleen secundair niveau, tot 'in 5de Belg), Gaat, indien nodig, naar uw huis (Brussel + Waals en Vlaams-Brabant), voor dan minimum 2 uur. Geweldige ervaring en veel oefeningen! Mogelijkheid tot leren op afstand (Skype, Facebook, enz.). Voor Frankrijk: alleen cursussen voor afstandsonderwijs. Voor wiskunde in het bijzonder: ik geef veel lessen (voor alle middelbare scholen tot wiskunde 6 en hoger) over factorisatie, 1e en 2e graads vergelijkingen (met studie van parabolen), limieten, afgeleiden, integralen, exponentiëlen en logaritmen, en trigonometrie . Ook word ik af en toe ingeschakeld voor analytische meetkunde in de ruimte (vergelijkingen van lijnen en vlakken). In statistiek en waarschijnlijkheden: beschrijvende en inferentiële statistiek (univariate en bivariate) (met betrouwbaarheidsintervallen en hypothesetoetsen), voor secundair en hoger onderwijs.

Soukaina
Engels en Nederlands docent voor kinderen onder de 17 jaar
Engels is een wereld taal en daarom erg belangrijk om te leren voor de toekomst van uw kind. Door het op jonge leeftijd te leren zal veel in zijn of haar voordeel komen op bijvoorbeeld werk en school gebied, maar ook op het gebied van reizen en internationale vrienden maken. Heeft uw kind nog moeite met Nederlands spreken, dan kan ik daar ook bij helpen.

Liesbet
Perzische les / Nederlandse les voor anderstaligen en (anderstalige) kinderen
Als anderstalige ouders is het zeker niet gemakkelijk om jullie kinderen Nederlands bij te brengen of te helpen met het vloeiender worden van de nieuwe taal. Wie wil wat extra oefening voor z ́n kinderen? Graag kan ik jullie daarbij helpen. Als hun woordenschat steeds uitgebreider wordt en hun zinnen steeds vloeiender worden, zullen uw kinderen steeds meer zelfvertrouwen krijgen. Het goed beheersen van de Nederlandse taal is zowel nu als ook later zeker in hun voordeel. Hebben uw kinderen nood aan wat hulp bij hun huistaken, met name met hun Nederlands, dan kan ik daar graag bij helpen. Ook als anderstalige volwassenen is het soms moeilijk om genoeg oefening te hebben. Daarom zijn ook volwassenen die willen vorderingen maken in het spreken van de Nederlandse taal hier welkom! We kunnen samen de alledaagse taal met elkaar oefenen. Converseren is de beste manier om een nieuwe taal te leren. Wil iemand Perzisch leren? Dan ben ik erbij om u te helpen daarbij. Ik werk ook hier vooral op communicatie.

Karin
Nederlands en Engels - taalles, bijles en extra ondersteuning
Wil jij je taalvaardigheden verbeteren of misschien en nieuwe taal leren? Ik bied enthousiaste, op maat gemaakte lessen in Nederlands en Engels. Met jarenlange ervaring in het onderwijzen van talen en een passie voor communicatie, help ik je vloeiender en zelfverzekerder te spreken, schrijven en gaan we samen aan de slag met de grammatica. Of je nu je Nederlands wil perfectioneren, Engels voor werk of studie nodig hebt, of de taal wil leren voor reizen; ik zorg ervoor dat je doelen binnen handbereik komen. Mijn lessen zijn interactief, praktijkgericht en aangepast aan jouw leerstijl en niveau. Samen werken we met duidelijke stappen en haalbare doelen, zodat je snel vorderingen ziet. Met mij als docent ontdekt je niet alleen de taal, maar ook de cultuur en de nuances die je helpen om écht te communiceren en indruk te maken.

Catharina
Bijles in het Nederlands, Engels, Frans en Duits, volledig gecertificeerd TESOL/TEFL
Volledig gecertificeerde TEFL / TESOL * Alle lessen zijn één op één en afgestemd op de behoeften en vereisten van de individuele student. Het uiteindelijke doel is dat de student in de taal denkt en niet alleen vertaalt. * Alle belangrijke aspecten van de taal komen aan bod, inclusief culturele aspecten / taalverschillen. * Of een snelle leerling of niet; het zal leuk en begrijpelijk zijn. Er is een doel te bereiken en het zal worden gedaan. * Of het nu gaat om het leren van een taal om je carrière te verbeteren, om reizen of zelfs om romantische redenen, er is hulp beschikbaar - neem gewoon contact op. Enkele recensies: Chevaan: Catherina is zonder twijfel DE beste docent die we kennen. Ze is buitengewoon betrokken en is altijd op zoek om haar studenten te inspireren. Ze deed haar uiterste best om onze zoon te helpen met zijn Duits. Ze biedt uitstekend studiemateriaal, boeiend huiswerk en volgt op om ervoor te zorgen dat haar studenten de stof echt hebben begrepen. Brian: Catharina heeft onze 11-jarige dochter de afgelopen maanden les gegeven en we zijn erg onder de indruk van haar uitstekende vooruitgang in deze korte tijd. Catharina heeft een zeer goede verstandhouding opgebouwd met onze dochter en is geduldig en deskundig. Onze dochter kijkt altijd uit naar haar volgende les en levert zelfs op tijd haar huiswerk in! We zouden Catharina ten zeerste aanbevelen aan iedereen die een nieuwe taal wil leren. Afeisha: Zeer professioneel, vriendelijk en informatief. Ik heb het gevoel dat Catharina me zal helpen om te bereiken waar ik moet. Ze geeft niet alleen les uit het boek, ze geeft ook les op een manier waarmee je je gemakkelijk kunt mengen. Ik ben opgewonden om meer van haar te leren. Egle: Geweldige tutor! Catharina past lessen aan naar eigen behoefte, geeft zeer duidelijke uitleg en werkt vooral aan de uitspraak van de taal. Bij elke les zorgt ze voor lesmateriaal.

Rina
Tijd om Nederlands te leren ( Nederlands voor Russischtalige)
De taalcursussen Nederlands voor Russischtalige worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student. * Basiscursus * Zakelijk cursus * Nederlands voor Russischtalige * Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur * Taal op reis De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Nederlandse taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Nederlandse cultuur

Stefan
Nederlands: Gemakkelijk en moeiteloos, aangepast aan uw behoeften!
Als gecertificeerd docent en native speaker Nederlands bied ik privélessen aan die zijn afgestemd op jouw specifieke behoeften en interesses. Of je nu je Nederlands wilt verbeteren voor werk, je meer op je gemak wilt voelen in sociale situaties of je wilt verdiepen in de Nederlandse literatuur in de originele taal, ik help je om dat te bereiken met lessen die zijn opgebouwd rond jouw doelen. Ik bied ook ondersteuning bij examenvoorbereiding en algemene studiebegeleiding. Onze sessies omvatten verschillende leermethoden, zoals het lezen van teksten, het doen van oefeningen, het luisteren naar audio en het oefenen van echte gesprekken. Grammatica zal altijd een doel dienen: u helpen de taal zelfverzekerd en natuurlijk te gebruiken, zonder vast te lopen in regels. Taal is een hulpmiddel om te communiceren, en ik geloof dat je lessen dat moeten weerspiegelen. Dus wat je motivatie ook is, daar gaan we samen naartoe werken. Ik spreek Engels op C2-niveau (IELTS-gecertificeerd) en conversatie Frans en Duits. Ik leg graag grammatica en concepten uit in een van deze talen als dat nuttig voor u is.

Valérie
Welkom bij de Franse les voor kinderen! 🇫🇷✨ Leer & Speel!
Welkom bij de Franse les! 🇫🇷✨Voor kinderen 👧👦🫶 Ik ben Valerie, een ervaren docent Frans die samenwerkt met de Alliance Française in samenwerking met de Europese School. Ik geef al jaren online les aan kinderen, en dit is het ding — het werkt verbazingwekkend goed! Ouders zijn vaak sceptisch in het begin. Ik snap het. Online leren kan een beetje... vreemd klinken. Maar verrassing! Kinderen zijn er dol op. Waarom werkt het zo goed? ✅ Ze zijn thuis, comfortabel en ontspannen — geen stress, geen druk. ✅ Leren voelt natuurlijk en leuk aan, met spelletjes, liedjes, video's en zelfs rollenspellen om het interessant te houden. ✅ We creëren samen! Van knutselen en geheugenspelletjes tot het ontwerpen van leuke activiteiten die ze daarna zelfs met hun ouders kunnen delen en spelen. ✅ Het is superhandig voor ouders. Geen gereis, gewoon een simpele klik en voilà! Ik geef online les aan kinderen van 6 tot 12 jaar en ze floreren enorm. Sommigen bereiden zich zelfs voor op hun DELF A2, B1 of B2 examens met geweldige resultaten. En als je je afvraagt of het de moeite waard is om te proberen — waarom zou je het dan niet gewoon proberen? Je zult misschien verbaasd zijn hoe geweldig je kind het vindt. Klaar om op een leuke manier Frans te leren? Neem contact met mij op en laten we beginnen 🎲🎯💛

Hala
Lessen voor iedereen die snel Nederlands wil leren
Tijdens mijn Nederlandse taallessen verzorg ik boeiende en interactieve sessies die zijn afgestemd op de behoeften van alle leerlingen, inclusief kinderen. Ik gebruik verschillende lesmethoden, zoals spelletjes, liedjes en verhalen, om het leerproces leuk en effectief te maken. Of je nu een beginner bent of je taalvaardigheid wilt verbeteren, mijn lessen zijn flexibel en aangepast aan jouw tempo en leerstijl. Samen gaan we op reis om de Nederlandse taal op een leuke en dynamische manier onder de knie te krijgen!