facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds maart 2021
Leraar sinds maart 2021
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Academische ondersteuning voor leerlingen uit het basis- en lager secundair onderwijs
course price icon
Van 25 € /h
arrow icon
Ik heb mijn middelbaar diploma algemeen vormend onderwijs behaald.
Ik ben een universiteitsstudent aan de Vrije Universiteit Brussel (optie handel).
Ik bied ondersteuning aan leerlingen uit het basisonderwijs en het eerste, tweede en derde middelbaar.
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Elsene, Brussel, België
Over
Mijn naam is Nisrine, ik ben 18 jaar oud.
Ik ben afgestudeerd aan de middelbare school in het algemeen onderwijs.
Ik ben een student business school (Solvay).

Ik help leerlingen met moeilijkheden in alle vakken (primair) en voornamelijk in het Frans, Nederlands en wiskunde (in het secundair)
Opleiding
Ik heb mijn algemeen secundair diploma behaald in de optie Humane Wetenschappen + Geschiedenis.
Ik studeer momenteel bij Solvay in de optie van management engineer.
Leservaring
Ik heb mijn algemeen secundair diploma behaald in de optie Humane Wetenschappen + Geschiedenis.
Ik studeer momenteel bij Solvay in de optie van management engineer.
Leeftijd
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
90 minuten
120 minuten
De les wordt gegeven in
Frans
Nederlands
Vaardigheden
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik ben een gekwalificeerde leraar Frans. Ik ben ervaren en comfortabel met zowel kinderen als volwassenen, alle niveaus inbegrepen.

Ik geef Frans als vreemde taal (ervaring met bijles geven aan expats) en ik werk ook met Franstalige studenten die hulp nodig hebben op school of om hun basisvaardigheden te verbeteren (jarenlang lesgeven in het secundair onderwijs).

Afhankelijk van wat je wilt bereiken, werken we aan het verbeteren van je gespreksvaardigheid, grammatica, woordenschat of uitspraak. Ik werk met up-to-date gecertificeerde leerboeken, maar ook met strips, kranten, films ...
Ik pas mijn lesstrategieën altijd aan aan specifieke behoeften.

Als je een complete beginner bent, kan ik garanderen dat je na je eerste les een paar woorden over jezelf in het Frans kunt zeggen!

Neem gerust contact met mij op, zodat we kunnen kijken hoe ik je kan helpen :)

Veel geduld, pedagogiek en gemakkelijk contact. Ervaringen met animatie en schoolondersteuning (privélessen) en in openbaar en particulier onderwijs.

Ik bied deze ondersteuning aan mensen van buitenlandse afkomst die als student Frans willen leren of behouden, en aan studenten met academische problemen.
verified badge
Momenteel studeer ik burgerlijk ingenieur aan de KU Leuven en bied ik wiskunde- en wetenschappencursussen aan voor alle niveaus en leeftijden. Of je het nu moeilijk hebt op school of je voorbereidt op de Olympische Spelen voor wiskunde, of nerveus bent voor het toelatingsexamen voor techniek, ik ben er voor je.
Ik bied gepersonaliseerde monitoring voor elke student met een aanpak aangepast aan verschillende profielen. Mijn lessen zijn niet gericht op droge en onverteerbare theorie, maar meer op het begrijpen van sleutelconcepten enerzijds, en anderzijds op assimilatie via oefeningen gekozen volgens de student.
verified badge
Gekwalificeerd FLE-leraar bij de Alliance française Bruxelles-Europe. Ik heb lesgegeven in Laos (1 jaar op een plaatselijke school) in Peru (1 jaar op een universiteit en binnen een Franse alliantie), in Moskou (2 jaar op een particuliere taalschool), in Brussel (6 maanden binnen een vereniging die lessen verzorgt voor nieuwkomers en voor F9 voor privé- en groepslessen aan de ULB).
Het type onderwijs waar ik de voorkeur aan geef, is gebaseerd op actieve pedagogie, constante interactie van de leerling met zijn leraar en zijn omgeving, een culturele uitwisseling en een duidelijk en nauwkeurig begrip van de te bereiken doelstellingen.
Om deze praktijk toe te passen, gebruik ik veel: authentieke documenten (radio- en tv-uitzendingen, artikelen, rapporten, liedjes, getuigenissen, enz.), het rollenspel (theatralisering van de oefeningen), de spellen zijn een fundamenteel onderdeel van mijn lesgeven ( speelse en recreatieve benadering van de taal), debatten (ervaring en persoonlijke geschiedenis zijn het ruwe materiaal om ze te animeren), lezen (boeken en strips: fonetiek), grammaticale oefeningen in lijn met het thema (FLE-onderwijs en grammaticale methodologie)
verified badge
Mijn naam is Serdane en ik bied wiskundeles aan leerlingen van secundair 1 t/m 4 die moeite hebben een werkvorm te vinden die bij hen past. Extravert en sprankelend...en vooral veel humor!

Iedereen leert op zijn eigen manier. Daarom heb ik geen rigide methode, maar pas ik me aan aan de specifieke kenmerken van elke student. Ik beoordeel hun niveau, hun sterke punten, eventuele zwakheden of vertragingen en ontwikkel mijn koers dienovereenkomstig. Mijn prioriteit: het vertrouwen van de leerling herstellen, want wiskunde is binnen ieders bereik als het goed wordt uitgelegd!

Ik geloof in de effectiviteit van actieve lesmethoden. Ik moedig de leerling aan om actief mee te doen en zelf te ontdekken wat voor hem/haar het beste werkt. Mijn doel is om hem te helpen onafhankelijk te worden in zijn leren.

Tot slot bied ik gerichte hulp bij het voorbereiden van vragen of tentamens in moeilijkere vakken.

Mijn prijs is inclusief volledige begeleiding: privélessen, mogelijkheid om vragen te stellen buiten de lesuren, hulp bij het schrijven en corrigeren van vragen, etc.

Ik kijk er naar uit om je te lezen!
verified badge
Ik stel mijn les ter bestemming van Nederlandstaligen die Frans willen leren, die daar moeilijkheden mee hebben op school, of die gewoon hun gespreksvaardigheden willen verfijnen.
Frans is mijn moedertaal, en ik heb Latijn en Grieks gestudeerd, waardoor ik een dieper inzicht heb op de Franse grammatica en taal.
verified badge
Moedertaal Frans, ik heb het Nederlandse onderwijs gevolgd tot aan mijn master die ik in het Frans heb afgerond. Daarom ben ik perfect tweetalig.

Het eerste doel is om samen met de student de basisbeginselen van het Frans, de grammatica en een nauwkeurige woordenschat te leren/herzien.
Afhankelijk van de doelstellingen die de student stelt, kan ik passende lessen/materialen voor de cursussen voorbereiden.
verified badge
In België is Nederlands een noodzaak, van de basisschool tot het beroepsleven. Of het nu gaat om het slagen van een cursus Nederlands op de basisschool, middelbare school, universiteit of middelbare school, het vinden van een baan of het makkelijker communiceren met je collega's, ik heb de cursus die je nodig hebt!

Met een mix van theorie (grammatica, woordenschat) en verschillende oefeningen pas ik me aan jouw behoeften en wensen aan. Werkt u in een bepaald vakgebied waarvoor een specifieke woordenschat nodig is? Ik neem het geleidelijk op in de lessen, zodat het leren van de taal zo nuttig mogelijk voor je is.

Iets meer over mij: ik ben viertalig (Frans, Engels, Spaans en Nederlands) en deel mijn kennis graag met andere mensen. Ik heb al diverse Engelse en Nederlandse lessen gegeven.
verified badge
Mijn naam is Manon, ik ben 22 jaar oud en ik studeer Germaanse taal- en letterkunde aan de Université Libre de Bruxelles. Ik zit momenteel in mijn tweede jaar van een masteropleiding didactiek. Ik heb daardoor een grondige kennis van Engels (C1), Duits (B2+) en Nederlands (B2+).
Ik geef al 4 jaar privélessen. Ik sta klaar om je te helpen met academische ondersteuning of gewoon als je een van deze drie talen wilt leren of verbeteren en Duolingo al eens hebt geprobeerd.
Ik ben beschikbaar tijdens de week in de wijk Sint-Bonifatius in Brussel.

Als je vragen hebt of geïnteresseerd bent in mijn cursussen, aarzel dan niet om contact met mij op te nemen ;)
verified badge
📚 Cursussen in wetenschap, wiskunde en Frans – van basisschool tot 3e middelbare school (algemene cursussen)

Wilt u doorgroeien en slagen voor uw officiële examens (CEB, CE1D, CE2D)? Ik bied persoonlijke ondersteuning in de vakken natuurwetenschappen, wiskunde en Frans, afgestemd op leerlingen van de basisschool tot en met het 3e voortgezet onderwijs in algemene vakken.

🔬 Wetenschappelijke cursussen

Wetenschap is essentieel om de wereld om ons heen te begrijpen. Ik help je om het volgende onder de knie te krijgen:
✔ Biologie (het menselijk lichaam, ecosystemen, genetica, etc.)
✔ Chemie (chemische reacties, materie, oplossingen, etc.)
✔ Fysica (krachten, elektriciteit, energie, etc.)
✔ De wetenschappelijke methode en probleemoplossing
✔ Examenvoorbereiding (CE1D, CE2D)

👉 Methode: Duidelijke uitleg, eenvoudige experimenten en concrete oefeningen om wetenschappelijke concepten beter te begrijpen.

📐 Wiskundecursus

Wiskunde is een belangrijk vak voor academisch succes. Ik ondersteun u bij:
✔ De fundamentele basisprincipes (berekeningen, breuken, verhoudingen, enz.)
✔ Algebra en meetkunde (vergelijkingen, figuren, stellingen, etc.)
✔ Statistieken en waarschijnlijkheid
✔ Wiskundige logica en probleemoplossing
✔ Examenvoorbereiding (CEB, CE1D, CE2D)

👉 Methode: Aangepaste oefeningen, memorisatietechnieken en tips voor gemakkelijk succes.

📖 Franse lessen

Het beheersen van het Frans is essentieel voor succes in alle vakken. Ik help studenten met het verbeteren van:
✔ Grammatica en vervoeging
✔ Spelling en woordenschat
✔ Tekstbegrip en literaire analyse
✔ Schrijven en schriftelijke expressie
✔ Examenvoorbereiding (CEB, CE1D, CE2D)

👉 Methode: Praktische oefeningen, lezingen, dictaten en schrijfoefeningen om snel vooruitgang te boeken.

🎯 Doel: Succes!

Of het nu gaat om opfriscursussen, regelmatige academische ondersteuning of intensieve examenvoorbereiding, ik bied een gestructureerde, effectieve aanpak op maat voor elke student.

📍 Cursussen op locatie of online
📆 Flexibele uren

Gemotiveerd om te slagen? Neem nu contact met mij op!
verified badge
Nederlands is een leuke taal met een rijke geschiedenis. Je hebt de basis snel onder de knie! Wil je de taal wat vloeiender spreken? Dan wordt het al snel een stuk uitdagender. Onze cursus Nederlands richt zich op het verwerven van basisgrammatica en woordenschat. Daarna gaan we verder met meer gevorderde onderwerpen, afgestemd op jouw behoeften. Zo ben je voorbereid op je professionele en academische uitdagingen.

Veel expats in Brussel wonen in het tweetalige gebied of aan de rand van Brussel. Vaak kiezen ze ervoor om hun kinderen in te schrijven in Nederlandstalige scholen. Vlaanderen is, naast Brussel, het economische hart van het land, met de meeste werkgelegenheid. In België is het daarom bijna onmisbaar om deze taal te spreken om werk te vinden en zich te vestigen in je (nieuwe) gemeenschap.

Wil je samen ontdekken welke mogelijkheden het Nederlands jou kan bieden? We stemmen deze cursus af op jouw behoeften en zorgen ervoor dat de belangrijkste professionele communicatievaardigheden, culturele bijzonderheden die je tegen kunt komen en alle broodnodige actuele woordenschat aan bod komen.
verified badge
Hallo! Ik geef bijles in wiskunde en fysica of andere wetenschappelijke vakken .
Ik help je:

-beter te begrijpen wat je leert op school,

-moeilijke onderwerpen stap voor stap uit te leggen,

-vertrouwen te krijgen in je eigen kunnen,

-je voor te bereiden op toetsen en examens.

Mijn lessen zijn rustig, duidelijk en op jouw tempo. Samen zorgen we ervoor dat je wiskunde en fysica leuker en makkelijker vindt!

Neem gerust contact op als je wilt starten met bijles.
verified badge
Leer Nederlands met mij!
Ik heb mijn cursus Nederlands zo ontworpen dat je de basisbeginselen leert die je nodig hebt om vol zelfvertrouwen te spreken.
We zullen ons vooral richten op spreken. Ik geloof dat de beste manier om een taal te leren, is door hem te gebruiken!
Tijdens mijn lessen voeren we gesprekken, doen we rollenspellen en voeren we leuke discussies, zodat je echt leert hoe je met mensen in het Nederlands kunt praten.
Natuurlijk behandelen we ook grammatica en woordenschat, maar altijd op een praktische en gemakkelijke manier.

Mijn moedertaal is Frans, maar ik kan ook in het Engels lesgeven als u dat liever heeft.
Laten we samen het leren van Nederlands leuk en nuttig maken!
verified badge
Hallo! Ik ben Justin, een 17-jarige wiskundefanaat die graag kinderen en tieners helpt hun zelfvertrouwen in wiskunde te vergroten. Mijn beginnerslessen wiskunde zijn perfect voor leerlingen die net beginnen of hun basisvaardigheden in wiskunde op een leuke en ondersteunende manier willen versterken.

Tijdens mijn lessen zullen studenten:
🧮 Leer stap voor stap essentiële wiskundige vaardigheden
🔢 Oefen optellen, aftrekken, vermenigvuldigen en delen
🧠 Verbeter probleemoplossend vermogen en logisch denken
💪 Bouw zelfvertrouwen op door middel van leuke oefeningen en spelletjes

Elke les is ontworpen om wiskunde eenvoudig, boeiend en leuk te maken – geen druk, alleen maar vooruitgang! Of uw kind nu net begint met rekenen of wat extra ondersteuning nodig heeft, ik help hem of haar zich zelfverzekerd en enthousiast te voelen om te leren.
verified badge
De docent heeft een bachelor- en masteropleiding informatica met succes afgerond en bereidt zich tevens voor op een educatieve master in wiskunde en informatica. Hij volgde lessen lineaire algebra, calculus en discrete wiskunde. Hij gaf ook verschillende lessen aan andere middelbare scholieren vóór de publicatie van deze cursus bij Apprentus. Daarnaast geeft hij ook IT-cursussen en taalcursussen.
message icon
Contacteer Nisrine
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik ben een gekwalificeerde leraar Frans. Ik ben ervaren en comfortabel met zowel kinderen als volwassenen, alle niveaus inbegrepen.

Ik geef Frans als vreemde taal (ervaring met bijles geven aan expats) en ik werk ook met Franstalige studenten die hulp nodig hebben op school of om hun basisvaardigheden te verbeteren (jarenlang lesgeven in het secundair onderwijs).

Afhankelijk van wat je wilt bereiken, werken we aan het verbeteren van je gespreksvaardigheid, grammatica, woordenschat of uitspraak. Ik werk met up-to-date gecertificeerde leerboeken, maar ook met strips, kranten, films ...
Ik pas mijn lesstrategieën altijd aan aan specifieke behoeften.

Als je een complete beginner bent, kan ik garanderen dat je na je eerste les een paar woorden over jezelf in het Frans kunt zeggen!

Neem gerust contact met mij op, zodat we kunnen kijken hoe ik je kan helpen :)

Veel geduld, pedagogiek en gemakkelijk contact. Ervaringen met animatie en schoolondersteuning (privélessen) en in openbaar en particulier onderwijs.

Ik bied deze ondersteuning aan mensen van buitenlandse afkomst die als student Frans willen leren of behouden, en aan studenten met academische problemen.
verified badge
Momenteel studeer ik burgerlijk ingenieur aan de KU Leuven en bied ik wiskunde- en wetenschappencursussen aan voor alle niveaus en leeftijden. Of je het nu moeilijk hebt op school of je voorbereidt op de Olympische Spelen voor wiskunde, of nerveus bent voor het toelatingsexamen voor techniek, ik ben er voor je.
Ik bied gepersonaliseerde monitoring voor elke student met een aanpak aangepast aan verschillende profielen. Mijn lessen zijn niet gericht op droge en onverteerbare theorie, maar meer op het begrijpen van sleutelconcepten enerzijds, en anderzijds op assimilatie via oefeningen gekozen volgens de student.
verified badge
Gekwalificeerd FLE-leraar bij de Alliance française Bruxelles-Europe. Ik heb lesgegeven in Laos (1 jaar op een plaatselijke school) in Peru (1 jaar op een universiteit en binnen een Franse alliantie), in Moskou (2 jaar op een particuliere taalschool), in Brussel (6 maanden binnen een vereniging die lessen verzorgt voor nieuwkomers en voor F9 voor privé- en groepslessen aan de ULB).
Het type onderwijs waar ik de voorkeur aan geef, is gebaseerd op actieve pedagogie, constante interactie van de leerling met zijn leraar en zijn omgeving, een culturele uitwisseling en een duidelijk en nauwkeurig begrip van de te bereiken doelstellingen.
Om deze praktijk toe te passen, gebruik ik veel: authentieke documenten (radio- en tv-uitzendingen, artikelen, rapporten, liedjes, getuigenissen, enz.), het rollenspel (theatralisering van de oefeningen), de spellen zijn een fundamenteel onderdeel van mijn lesgeven ( speelse en recreatieve benadering van de taal), debatten (ervaring en persoonlijke geschiedenis zijn het ruwe materiaal om ze te animeren), lezen (boeken en strips: fonetiek), grammaticale oefeningen in lijn met het thema (FLE-onderwijs en grammaticale methodologie)
verified badge
Mijn naam is Serdane en ik bied wiskundeles aan leerlingen van secundair 1 t/m 4 die moeite hebben een werkvorm te vinden die bij hen past. Extravert en sprankelend...en vooral veel humor!

Iedereen leert op zijn eigen manier. Daarom heb ik geen rigide methode, maar pas ik me aan aan de specifieke kenmerken van elke student. Ik beoordeel hun niveau, hun sterke punten, eventuele zwakheden of vertragingen en ontwikkel mijn koers dienovereenkomstig. Mijn prioriteit: het vertrouwen van de leerling herstellen, want wiskunde is binnen ieders bereik als het goed wordt uitgelegd!

Ik geloof in de effectiviteit van actieve lesmethoden. Ik moedig de leerling aan om actief mee te doen en zelf te ontdekken wat voor hem/haar het beste werkt. Mijn doel is om hem te helpen onafhankelijk te worden in zijn leren.

Tot slot bied ik gerichte hulp bij het voorbereiden van vragen of tentamens in moeilijkere vakken.

Mijn prijs is inclusief volledige begeleiding: privélessen, mogelijkheid om vragen te stellen buiten de lesuren, hulp bij het schrijven en corrigeren van vragen, etc.

Ik kijk er naar uit om je te lezen!
verified badge
Ik stel mijn les ter bestemming van Nederlandstaligen die Frans willen leren, die daar moeilijkheden mee hebben op school, of die gewoon hun gespreksvaardigheden willen verfijnen.
Frans is mijn moedertaal, en ik heb Latijn en Grieks gestudeerd, waardoor ik een dieper inzicht heb op de Franse grammatica en taal.
verified badge
Moedertaal Frans, ik heb het Nederlandse onderwijs gevolgd tot aan mijn master die ik in het Frans heb afgerond. Daarom ben ik perfect tweetalig.

Het eerste doel is om samen met de student de basisbeginselen van het Frans, de grammatica en een nauwkeurige woordenschat te leren/herzien.
Afhankelijk van de doelstellingen die de student stelt, kan ik passende lessen/materialen voor de cursussen voorbereiden.
verified badge
In België is Nederlands een noodzaak, van de basisschool tot het beroepsleven. Of het nu gaat om het slagen van een cursus Nederlands op de basisschool, middelbare school, universiteit of middelbare school, het vinden van een baan of het makkelijker communiceren met je collega's, ik heb de cursus die je nodig hebt!

Met een mix van theorie (grammatica, woordenschat) en verschillende oefeningen pas ik me aan jouw behoeften en wensen aan. Werkt u in een bepaald vakgebied waarvoor een specifieke woordenschat nodig is? Ik neem het geleidelijk op in de lessen, zodat het leren van de taal zo nuttig mogelijk voor je is.

Iets meer over mij: ik ben viertalig (Frans, Engels, Spaans en Nederlands) en deel mijn kennis graag met andere mensen. Ik heb al diverse Engelse en Nederlandse lessen gegeven.
verified badge
Mijn naam is Manon, ik ben 22 jaar oud en ik studeer Germaanse taal- en letterkunde aan de Université Libre de Bruxelles. Ik zit momenteel in mijn tweede jaar van een masteropleiding didactiek. Ik heb daardoor een grondige kennis van Engels (C1), Duits (B2+) en Nederlands (B2+).
Ik geef al 4 jaar privélessen. Ik sta klaar om je te helpen met academische ondersteuning of gewoon als je een van deze drie talen wilt leren of verbeteren en Duolingo al eens hebt geprobeerd.
Ik ben beschikbaar tijdens de week in de wijk Sint-Bonifatius in Brussel.

Als je vragen hebt of geïnteresseerd bent in mijn cursussen, aarzel dan niet om contact met mij op te nemen ;)
verified badge
📚 Cursussen in wetenschap, wiskunde en Frans – van basisschool tot 3e middelbare school (algemene cursussen)

Wilt u doorgroeien en slagen voor uw officiële examens (CEB, CE1D, CE2D)? Ik bied persoonlijke ondersteuning in de vakken natuurwetenschappen, wiskunde en Frans, afgestemd op leerlingen van de basisschool tot en met het 3e voortgezet onderwijs in algemene vakken.

🔬 Wetenschappelijke cursussen

Wetenschap is essentieel om de wereld om ons heen te begrijpen. Ik help je om het volgende onder de knie te krijgen:
✔ Biologie (het menselijk lichaam, ecosystemen, genetica, etc.)
✔ Chemie (chemische reacties, materie, oplossingen, etc.)
✔ Fysica (krachten, elektriciteit, energie, etc.)
✔ De wetenschappelijke methode en probleemoplossing
✔ Examenvoorbereiding (CE1D, CE2D)

👉 Methode: Duidelijke uitleg, eenvoudige experimenten en concrete oefeningen om wetenschappelijke concepten beter te begrijpen.

📐 Wiskundecursus

Wiskunde is een belangrijk vak voor academisch succes. Ik ondersteun u bij:
✔ De fundamentele basisprincipes (berekeningen, breuken, verhoudingen, enz.)
✔ Algebra en meetkunde (vergelijkingen, figuren, stellingen, etc.)
✔ Statistieken en waarschijnlijkheid
✔ Wiskundige logica en probleemoplossing
✔ Examenvoorbereiding (CEB, CE1D, CE2D)

👉 Methode: Aangepaste oefeningen, memorisatietechnieken en tips voor gemakkelijk succes.

📖 Franse lessen

Het beheersen van het Frans is essentieel voor succes in alle vakken. Ik help studenten met het verbeteren van:
✔ Grammatica en vervoeging
✔ Spelling en woordenschat
✔ Tekstbegrip en literaire analyse
✔ Schrijven en schriftelijke expressie
✔ Examenvoorbereiding (CEB, CE1D, CE2D)

👉 Methode: Praktische oefeningen, lezingen, dictaten en schrijfoefeningen om snel vooruitgang te boeken.

🎯 Doel: Succes!

Of het nu gaat om opfriscursussen, regelmatige academische ondersteuning of intensieve examenvoorbereiding, ik bied een gestructureerde, effectieve aanpak op maat voor elke student.

📍 Cursussen op locatie of online
📆 Flexibele uren

Gemotiveerd om te slagen? Neem nu contact met mij op!
verified badge
Nederlands is een leuke taal met een rijke geschiedenis. Je hebt de basis snel onder de knie! Wil je de taal wat vloeiender spreken? Dan wordt het al snel een stuk uitdagender. Onze cursus Nederlands richt zich op het verwerven van basisgrammatica en woordenschat. Daarna gaan we verder met meer gevorderde onderwerpen, afgestemd op jouw behoeften. Zo ben je voorbereid op je professionele en academische uitdagingen.

Veel expats in Brussel wonen in het tweetalige gebied of aan de rand van Brussel. Vaak kiezen ze ervoor om hun kinderen in te schrijven in Nederlandstalige scholen. Vlaanderen is, naast Brussel, het economische hart van het land, met de meeste werkgelegenheid. In België is het daarom bijna onmisbaar om deze taal te spreken om werk te vinden en zich te vestigen in je (nieuwe) gemeenschap.

Wil je samen ontdekken welke mogelijkheden het Nederlands jou kan bieden? We stemmen deze cursus af op jouw behoeften en zorgen ervoor dat de belangrijkste professionele communicatievaardigheden, culturele bijzonderheden die je tegen kunt komen en alle broodnodige actuele woordenschat aan bod komen.
verified badge
Hallo! Ik geef bijles in wiskunde en fysica of andere wetenschappelijke vakken .
Ik help je:

-beter te begrijpen wat je leert op school,

-moeilijke onderwerpen stap voor stap uit te leggen,

-vertrouwen te krijgen in je eigen kunnen,

-je voor te bereiden op toetsen en examens.

Mijn lessen zijn rustig, duidelijk en op jouw tempo. Samen zorgen we ervoor dat je wiskunde en fysica leuker en makkelijker vindt!

Neem gerust contact op als je wilt starten met bijles.
verified badge
Leer Nederlands met mij!
Ik heb mijn cursus Nederlands zo ontworpen dat je de basisbeginselen leert die je nodig hebt om vol zelfvertrouwen te spreken.
We zullen ons vooral richten op spreken. Ik geloof dat de beste manier om een taal te leren, is door hem te gebruiken!
Tijdens mijn lessen voeren we gesprekken, doen we rollenspellen en voeren we leuke discussies, zodat je echt leert hoe je met mensen in het Nederlands kunt praten.
Natuurlijk behandelen we ook grammatica en woordenschat, maar altijd op een praktische en gemakkelijke manier.

Mijn moedertaal is Frans, maar ik kan ook in het Engels lesgeven als u dat liever heeft.
Laten we samen het leren van Nederlands leuk en nuttig maken!
verified badge
Hallo! Ik ben Justin, een 17-jarige wiskundefanaat die graag kinderen en tieners helpt hun zelfvertrouwen in wiskunde te vergroten. Mijn beginnerslessen wiskunde zijn perfect voor leerlingen die net beginnen of hun basisvaardigheden in wiskunde op een leuke en ondersteunende manier willen versterken.

Tijdens mijn lessen zullen studenten:
🧮 Leer stap voor stap essentiële wiskundige vaardigheden
🔢 Oefen optellen, aftrekken, vermenigvuldigen en delen
🧠 Verbeter probleemoplossend vermogen en logisch denken
💪 Bouw zelfvertrouwen op door middel van leuke oefeningen en spelletjes

Elke les is ontworpen om wiskunde eenvoudig, boeiend en leuk te maken – geen druk, alleen maar vooruitgang! Of uw kind nu net begint met rekenen of wat extra ondersteuning nodig heeft, ik help hem of haar zich zelfverzekerd en enthousiast te voelen om te leren.
verified badge
De docent heeft een bachelor- en masteropleiding informatica met succes afgerond en bereidt zich tevens voor op een educatieve master in wiskunde en informatica. Hij volgde lessen lineaire algebra, calculus en discrete wiskunde. Hij gaf ook verschillende lessen aan andere middelbare scholieren vóór de publicatie van deze cursus bij Apprentus. Daarnaast geeft hij ook IT-cursussen en taalcursussen.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Nisrine