facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds juni 2021
Leraar sinds juni 2021
repeat students icon
1 herhaalleerling
Vertrouwde keuze voor 1 terugkerende leerling
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Ik bied wiskunde- en statistiekcursussen aan - Thuis / Online - Secundair / Basisonderwijs / Bachelor
course price icon
Van 39 € /h
arrow icon
Hallo aan jou, mijn toekomstige studenten!

Ik ben Alexis, een privéleraar wiskunde die mijn diensten aanbiedt in Brussel en via webcam. Mijn doel is om geïndividualiseerde ondersteuning te bieden aan mijn studenten om hen te helpen hun academische doelen te bereiken. Ik ben beschikbaar om lessen in het Frans of Engels te geven en kan me aanpassen aan uw behoeften qua locatie (bij u thuis, bij mij thuis of via de webcam).

Ook kan ik je helpen bij het maken van je huiswerk, toetsen of examens, maar ook bij toelatings- of toelatingsexamens. Ik sta altijd klaar om mijn lessen aan te passen en nieuwe oefeningen te maken om een beter begrip van het onderwerp te garanderen.

Aarzel niet om contact met mij op te nemen als u vragen heeft of een afspraak wilt maken.
Extra informatie
Cursusmateriaal (vb: syllabus, slides, inhoudsopgaven, notities) Rekenmachine, ...
Locatie
green drop pin icongreen drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Brussel, België
location type icon
Bij de leraar :
  • Place Fernand Cocq, Ixelles, Belgique
location type icon
Online vanuit België
Over
Hallo, mijn toekomstige studenten!

Mijn naam is Alexis en ik ben privéleraar in statistiek, wiskunde, natuurkunde, scheikunde en programmeren. Ik kan overal in Brussel lesgeven, maar ik geef ook les via webcam. U kunt ook bij mij thuis in Elsene of Jette terecht.
Ik kan lesgeven in het Frans of in het Engels, via webcam of ter plaatse.
Ik kan helpen met huiswerk, voorbereiding op toetsen of examens. Ook kan ik helpen met toelatings-/toelatingsexamens. Ik sta altijd klaar om een les voor te bereiden, dus stuur me van tevoren voorbeeldoefeningen of een inhoudsopgave.
Opleiding
2012-2018: Collège Saint-Pierre: optie CESS wiskunde-wetenschappelijke studies.
2018-2021: ULB Bachelor in de bouwkunde, optie elektronica en informatica.
2021-2023: Masterdiploma aan de VUB als bouwkundig ingenieur, optie elektronica en informatica, sectie systeemcontrole en -optimalisatie.
2023-2024: aanvullende master in statistiek, machine learning en kunstmatige intelligentie
Leservaring
Ik ben burgerlijk ingenieur (elektrotechniek) en heb een tweede masterdiploma (MSc.). In 2023 behaalde ik mijn masterdiploma burgerlijk ingenieur en in 2018 behaalde ik mijn secundaire studies in de optie Wiskunde 8-Wetenschappen 6 aan het Collège Saint-Pierre. Ik heb een grote passie voor wetenschap en wiskunde en geef sinds 2017 privélessen, voornamelijk aan leerlingen van het secundair onderwijs en bachelorstudenten in analyse, statistiek, natuurkunde, informatica, enz. In 2019 en 2020 was ik tutor voor de vzw ScholaULB in scholen in Brussel voor de cursussen wiskunde, scheikunde en natuurkunde. In 2021 ben ik als student-assistent bij de EPB aan de slag gegaan om oefensessies te geven.

Ik geef graag lessen in het Frans, Engels of Nederlands, op afstand of op locatie. Ik ben flexibel in mijn aanpak als docent en maak nieuwe oefeningen om de leerstof beter te begrijpen. Bent u op zoek naar een privéleraar? Neem dan gerust contact met mij op om uw academische behoeften en doelen te bespreken. Ik beantwoord graag uw vragen en help u bij het kiezen van het cursusplan dat het beste bij uw behoeften past.
Leeftijd
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
90 minuten
120 minuten
De les wordt gegeven in
Frans
Engels
Nederlands
Vaardigheden
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar en via webcam
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Hallo aan jou, mijn toekomstige studenten!

Ik ben Alexis, een privéleraar wiskunde die mijn diensten aanbiedt in Brussel en via webcam. Mijn doel is om geïndividualiseerde ondersteuning te bieden aan mijn studenten om hen te helpen hun academische doelen te bereiken. Ik ben beschikbaar om lessen in het Frans of Engels te geven en kan me aanpassen aan uw behoeften qua locatie (bij u thuis, bij mij thuis of via de webcam).

Ook kan ik je helpen bij het maken van je huiswerk, toetsen of examens, maar ook bij toelatings- of toelatingsexamens. Ik sta altijd klaar om mijn lessen aan te passen en nieuwe oefeningen te maken om een beter begrip van het onderwerp te garanderen.

Aarzel niet om contact met mij op te nemen als u vragen heeft of een afspraak wilt maken.
Lees meer
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik ben een student voor 1e marketing en ik had altijd een goed gemiddelde in talen, wetenschappen en wiskunde.

Ik ben beschikbaar om een student in nood te helpen (cyclus lager of hoger secundair)
verified badge
Over Brussel, specifieke cursus wiskunde voor student in moeilijkheden, van primaire naar vierde mensheid (ook bespreekbaar)
verified badge
Momenteel studeer ik burgerlijk ingenieur aan de KU Leuven en bied ik wiskunde- en wetenschappencursussen aan voor alle niveaus en leeftijden. Of je het nu moeilijk hebt op school of je voorbereidt op de Olympische Spelen voor wiskunde, of nerveus bent voor het toelatingsexamen voor techniek, ik ben er voor je.
Ik bied gepersonaliseerde monitoring voor elke student met een aanpak aangepast aan verschillende profielen. Mijn lessen zijn niet gericht op droge en onverteerbare theorie, maar meer op het begrijpen van sleutelconcepten enerzijds, en anderzijds op assimilatie via oefeningen gekozen volgens de student.
verified badge
Wiskunde is een cursus die is een probleem voor veel studenten. Soms omdat de cursus is niet erg aantrekkelijk, zowel vanwege de manier waarop het wordt onderwezen niet optimaal is. Het blijkt echter dat het een noodzakelijke materiaal te beheersen in alle kwantitatieve disciplines (Natuurkunde, Scheikunde, Biologie, statistiek, Informatica, ...). Daarom stel ik voor om studenten in de primaire en secundaire van wat ik geleerd over het onderwerp tijdens mijn jaren van studie in het hoger onderwijs in het management engineering en mijn speciale jaar wiskunde profiteren (gespecialiseerd in het voortgezet wiskunde ).
verified badge
Ik ben een 3e jaars ingenieursstudent in Vlaanderen. Ik geef privélessen in wiskunde en natuurkunde voor het voortgezet onderwijs. Ik probeer mij aan te passen aan het tempo van de student en concentreer mij op het begrijpen van de theoretische stof.
verified badge
Ik heb mijn middelbaar diploma algemeen vormend onderwijs behaald.
Ik ben een universiteitsstudent aan de Vrije Universiteit Brussel (optie handel).
Ik bied ondersteuning aan leerlingen uit het basisonderwijs en het eerste, tweede en derde middelbaar.
verified badge
Mijn methode van lesgeven richt zich op het verbeteren van proces dat direct bijdraagt aan beter leren van de leerlingen. Ik ga op een heel gestructureerde manier mijn leerlingen begeleiden. Eerst analyseer ik grondig mijn leerlingen en kijk waar hij/ zij het moeilijk mee heeft. Elk leerling staat centraal voor mij. Ik ben van principe dat de kwaliteit belangrijker is dan de kwantiteit!
verified badge
Als u op de basisschool of middelbare school zit:
Ik kan je helpen wiskundige problemen op te lossen, de onderwerpen beter te begrijpen (en er zelfs plezier in te krijgen),
bereid je voor op examens, verbeter je cijfers,
Ontdek hoe je effectief kunt studeren en kies de juiste studiematerialen.

Aan het einde van de maand kunnen we samen uw voortgang evalueren.
Al 15 jaar behalen wij geweldige resultaten met vele studenten.

Wat denk je? Zullen we beginnen?
verified badge
📚 Cursussen in wetenschap, wiskunde en Frans – van basisschool tot 3e middelbare school (algemene cursussen)

Wilt u doorgroeien en slagen voor uw officiële examens (CEB, CE1D, CE2D)? Ik bied persoonlijke ondersteuning in de vakken natuurwetenschappen, wiskunde en Frans, afgestemd op leerlingen van de basisschool tot en met het 3e voortgezet onderwijs in algemene vakken.

🔬 Wetenschappelijke cursussen

Wetenschap is essentieel om de wereld om ons heen te begrijpen. Ik help je om het volgende onder de knie te krijgen:
✔ Biologie (het menselijk lichaam, ecosystemen, genetica, etc.)
✔ Chemie (chemische reacties, materie, oplossingen, etc.)
✔ Fysica (krachten, elektriciteit, energie, etc.)
✔ De wetenschappelijke methode en probleemoplossing
✔ Examenvoorbereiding (CE1D, CE2D)

👉 Methode: Duidelijke uitleg, eenvoudige experimenten en concrete oefeningen om wetenschappelijke concepten beter te begrijpen.

📐 Wiskundecursus

Wiskunde is een belangrijk vak voor academisch succes. Ik ondersteun u bij:
✔ De fundamentele basisprincipes (berekeningen, breuken, verhoudingen, enz.)
✔ Algebra en meetkunde (vergelijkingen, figuren, stellingen, etc.)
✔ Statistieken en waarschijnlijkheid
✔ Wiskundige logica en probleemoplossing
✔ Examenvoorbereiding (CEB, CE1D, CE2D)

👉 Methode: Aangepaste oefeningen, memorisatietechnieken en tips voor gemakkelijk succes.

📖 Franse lessen

Het beheersen van het Frans is essentieel voor succes in alle vakken. Ik help studenten met het verbeteren van:
✔ Grammatica en vervoeging
✔ Spelling en woordenschat
✔ Tekstbegrip en literaire analyse
✔ Schrijven en schriftelijke expressie
✔ Examenvoorbereiding (CEB, CE1D, CE2D)

👉 Methode: Praktische oefeningen, lezingen, dictaten en schrijfoefeningen om snel vooruitgang te boeken.

🎯 Doel: Succes!

Of het nu gaat om opfriscursussen, regelmatige academische ondersteuning of intensieve examenvoorbereiding, ik bied een gestructureerde, effectieve aanpak op maat voor elke student.

📍 Cursussen op locatie of online
📆 Flexibele uren

Gemotiveerd om te slagen? Neem nu contact met mij op!
verified badge
Hallo! Ik geef bijles in wiskunde en fysica of andere wetenschappelijke vakken .
Ik help je:

-beter te begrijpen wat je leert op school,

-moeilijke onderwerpen stap voor stap uit te leggen,

-vertrouwen te krijgen in je eigen kunnen,

-je voor te bereiden op toetsen en examens.

Mijn lessen zijn rustig, duidelijk en op jouw tempo. Samen zorgen we ervoor dat je wiskunde en fysica leuker en makkelijker vindt!

Neem gerust contact op als je wilt starten met bijles.
verified badge
Hallo! Ik ben Justin, een 17-jarige wiskundefanaat die graag kinderen en tieners helpt hun zelfvertrouwen in wiskunde te vergroten. Mijn beginnerslessen wiskunde zijn perfect voor leerlingen die net beginnen of hun basisvaardigheden in wiskunde op een leuke en ondersteunende manier willen versterken.

Tijdens mijn lessen zullen studenten:
🧮 Leer stap voor stap essentiële wiskundige vaardigheden
🔢 Oefen optellen, aftrekken, vermenigvuldigen en delen
🧠 Verbeter probleemoplossend vermogen en logisch denken
💪 Bouw zelfvertrouwen op door middel van leuke oefeningen en spelletjes

Elke les is ontworpen om wiskunde eenvoudig, boeiend en leuk te maken – geen druk, alleen maar vooruitgang! Of uw kind nu net begint met rekenen of wat extra ondersteuning nodig heeft, ik help hem of haar zich zelfverzekerd en enthousiast te voelen om te leren.
verified badge
De docent heeft een bachelor- en masteropleiding informatica met succes afgerond en bereidt zich tevens voor op een educatieve master in wiskunde en informatica. Hij volgde lessen lineaire algebra, calculus en discrete wiskunde. Hij gaf ook verschillende lessen aan andere middelbare scholieren vóór de publicatie van deze cursus bij Apprentus. Daarnaast geeft hij ook IT-cursussen en taalcursussen.
verified badge
Deze cursus is bedoeld voor leerlingen van het voortgezet en basisonderwijs, maar ook voor universiteitsstudenten die hun kennis van wiskunde, economie en natuurwetenschappen willen verdiepen. Als masterstudent Management Engineering (Financiën & Risico) beschik ik over een sterke analytische basis en ruime ervaring in het helder en gestructureerd uitleggen van complexe concepten.

Elke les wordt volledig afgestemd op het niveau en de doelstellingen van de student: het herhalen van de lesstof, de voorbereiding op examens, hulp bij huiswerk of het dieper ingaan op belangrijke concepten. Mijn doel is niet alleen om de student te helpen slagen, maar vooral om hen de logica achter de lesstof te laten begrijpen, zodat ze zelfstandigheid en zelfvertrouwen kunnen ontwikkelen.


Deze verminderen zich richten op leerlingen uit het lager en secundair onderwijs, samen met studenten die hun zicht wiskunde, economie en wetenschappen willen versterken. Ik ben nu een masterstudent handelsingenieur (finance & risk) in beschik over een sterke analytische basis in ruime ervaring in het helder in gestructureerde formule van complexe concepten.

Elke les wordt volledig afgestemd op het niveau en de doelstellingen van de leerling: herhaling van de leerstof, examenvoorbereiding, huiswerkbegeleiding de verdieping van kernbegrippen. Mijn doel is niet alleen om betere resultaten te bereiken, maar vooral om de onderliggende logica van de leerstof te laten begrijpen, zodat de leerling zelfstandiger en lastiger wordt.
verified badge
Mijn lessen zijn gericht op een grondig begrip van de leerstof en het ontwikkelen van een sterke wiskundige denkwijze. Eerst analyseer ik samen met de leerling waar de moeilijkheden liggen. Vervolgens herhalen we indien nodig de basis, waarna we stapsgewijs werken aan oefeningen van oplopende moeilijkheidsgraad.

Een typische les bestaat uit een duidelijke uitleg van de theorie, begeleide oefeningen en daarna zelfstandig oefenen met gerichte feedback. Ik besteed ook aandacht aan studiemethode en examenvoorbereiding, zodat de leerling efficiënter en met meer zelfvertrouwen kan werken.

De lessen zijn bedoeld voor leerlingen uit het secundair onderwijs (ASO) voor wiskunde en fysica, zowel voor remediëring als voor verdieping.
verified badge
Nl:
Deze wiskundelessen zijn bedoeld voor leerlingen die hun begrip willen verbeteren, hun basis willen versterken de naar een hoger niveau willen groeien. Dit betekent echter niet dat het tijdstip waarop het wordt uitgevoerd positief is, maar het is een positieve motivatie.

We hebben ook dezelfde kennis van dierentuinen, algebra, kennis en probleemfuncties. Het doel is om duidelijk wiskunde en toegankelijkheid te maken, terwijl ook logisch denken, studiemethode en zelfvertrouwen worden ontwikkeld.

Deze zijn minder geschikt voor beginners, op lagere niveaus, op hogere niveaus en op een lager persoonlijk niveau.

Deze wiskundecursus is bedoeld voor leerlingen die hun begrip willen verbeteren, hun basisvaardigheden willen versterken of willen doorstromen naar een meer gevorderd niveau. Gebruikmakend van mijn ervaring als voormalig docent, pas ik mijn lesmethoden aan het tempo en de behoeften van elke leerling aan in een ondersteunende en motiverende omgeving.

Samen werken we aan belangrijke concepten zoals differentiaalrekening, algebra, meetkunde, functies en probleemoplossing. Het doel is om wiskunde duidelijker en toegankelijker te maken, terwijl we tegelijkertijd logisch denken, studievaardigheden en zelfvertrouwen ontwikkelen.

De cursus is geschikt voor beginners en gevorderden, met eenvoudige uitleg, praktische oefeningen en persoonlijke begeleiding.
message icon
Contacteer Alexis
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik ben een student voor 1e marketing en ik had altijd een goed gemiddelde in talen, wetenschappen en wiskunde.

Ik ben beschikbaar om een student in nood te helpen (cyclus lager of hoger secundair)
verified badge
Over Brussel, specifieke cursus wiskunde voor student in moeilijkheden, van primaire naar vierde mensheid (ook bespreekbaar)
verified badge
Momenteel studeer ik burgerlijk ingenieur aan de KU Leuven en bied ik wiskunde- en wetenschappencursussen aan voor alle niveaus en leeftijden. Of je het nu moeilijk hebt op school of je voorbereidt op de Olympische Spelen voor wiskunde, of nerveus bent voor het toelatingsexamen voor techniek, ik ben er voor je.
Ik bied gepersonaliseerde monitoring voor elke student met een aanpak aangepast aan verschillende profielen. Mijn lessen zijn niet gericht op droge en onverteerbare theorie, maar meer op het begrijpen van sleutelconcepten enerzijds, en anderzijds op assimilatie via oefeningen gekozen volgens de student.
verified badge
Wiskunde is een cursus die is een probleem voor veel studenten. Soms omdat de cursus is niet erg aantrekkelijk, zowel vanwege de manier waarop het wordt onderwezen niet optimaal is. Het blijkt echter dat het een noodzakelijke materiaal te beheersen in alle kwantitatieve disciplines (Natuurkunde, Scheikunde, Biologie, statistiek, Informatica, ...). Daarom stel ik voor om studenten in de primaire en secundaire van wat ik geleerd over het onderwerp tijdens mijn jaren van studie in het hoger onderwijs in het management engineering en mijn speciale jaar wiskunde profiteren (gespecialiseerd in het voortgezet wiskunde ).
verified badge
Ik ben een 3e jaars ingenieursstudent in Vlaanderen. Ik geef privélessen in wiskunde en natuurkunde voor het voortgezet onderwijs. Ik probeer mij aan te passen aan het tempo van de student en concentreer mij op het begrijpen van de theoretische stof.
verified badge
Ik heb mijn middelbaar diploma algemeen vormend onderwijs behaald.
Ik ben een universiteitsstudent aan de Vrije Universiteit Brussel (optie handel).
Ik bied ondersteuning aan leerlingen uit het basisonderwijs en het eerste, tweede en derde middelbaar.
verified badge
Mijn methode van lesgeven richt zich op het verbeteren van proces dat direct bijdraagt aan beter leren van de leerlingen. Ik ga op een heel gestructureerde manier mijn leerlingen begeleiden. Eerst analyseer ik grondig mijn leerlingen en kijk waar hij/ zij het moeilijk mee heeft. Elk leerling staat centraal voor mij. Ik ben van principe dat de kwaliteit belangrijker is dan de kwantiteit!
verified badge
Als u op de basisschool of middelbare school zit:
Ik kan je helpen wiskundige problemen op te lossen, de onderwerpen beter te begrijpen (en er zelfs plezier in te krijgen),
bereid je voor op examens, verbeter je cijfers,
Ontdek hoe je effectief kunt studeren en kies de juiste studiematerialen.

Aan het einde van de maand kunnen we samen uw voortgang evalueren.
Al 15 jaar behalen wij geweldige resultaten met vele studenten.

Wat denk je? Zullen we beginnen?
verified badge
📚 Cursussen in wetenschap, wiskunde en Frans – van basisschool tot 3e middelbare school (algemene cursussen)

Wilt u doorgroeien en slagen voor uw officiële examens (CEB, CE1D, CE2D)? Ik bied persoonlijke ondersteuning in de vakken natuurwetenschappen, wiskunde en Frans, afgestemd op leerlingen van de basisschool tot en met het 3e voortgezet onderwijs in algemene vakken.

🔬 Wetenschappelijke cursussen

Wetenschap is essentieel om de wereld om ons heen te begrijpen. Ik help je om het volgende onder de knie te krijgen:
✔ Biologie (het menselijk lichaam, ecosystemen, genetica, etc.)
✔ Chemie (chemische reacties, materie, oplossingen, etc.)
✔ Fysica (krachten, elektriciteit, energie, etc.)
✔ De wetenschappelijke methode en probleemoplossing
✔ Examenvoorbereiding (CE1D, CE2D)

👉 Methode: Duidelijke uitleg, eenvoudige experimenten en concrete oefeningen om wetenschappelijke concepten beter te begrijpen.

📐 Wiskundecursus

Wiskunde is een belangrijk vak voor academisch succes. Ik ondersteun u bij:
✔ De fundamentele basisprincipes (berekeningen, breuken, verhoudingen, enz.)
✔ Algebra en meetkunde (vergelijkingen, figuren, stellingen, etc.)
✔ Statistieken en waarschijnlijkheid
✔ Wiskundige logica en probleemoplossing
✔ Examenvoorbereiding (CEB, CE1D, CE2D)

👉 Methode: Aangepaste oefeningen, memorisatietechnieken en tips voor gemakkelijk succes.

📖 Franse lessen

Het beheersen van het Frans is essentieel voor succes in alle vakken. Ik help studenten met het verbeteren van:
✔ Grammatica en vervoeging
✔ Spelling en woordenschat
✔ Tekstbegrip en literaire analyse
✔ Schrijven en schriftelijke expressie
✔ Examenvoorbereiding (CEB, CE1D, CE2D)

👉 Methode: Praktische oefeningen, lezingen, dictaten en schrijfoefeningen om snel vooruitgang te boeken.

🎯 Doel: Succes!

Of het nu gaat om opfriscursussen, regelmatige academische ondersteuning of intensieve examenvoorbereiding, ik bied een gestructureerde, effectieve aanpak op maat voor elke student.

📍 Cursussen op locatie of online
📆 Flexibele uren

Gemotiveerd om te slagen? Neem nu contact met mij op!
verified badge
Hallo! Ik geef bijles in wiskunde en fysica of andere wetenschappelijke vakken .
Ik help je:

-beter te begrijpen wat je leert op school,

-moeilijke onderwerpen stap voor stap uit te leggen,

-vertrouwen te krijgen in je eigen kunnen,

-je voor te bereiden op toetsen en examens.

Mijn lessen zijn rustig, duidelijk en op jouw tempo. Samen zorgen we ervoor dat je wiskunde en fysica leuker en makkelijker vindt!

Neem gerust contact op als je wilt starten met bijles.
verified badge
Hallo! Ik ben Justin, een 17-jarige wiskundefanaat die graag kinderen en tieners helpt hun zelfvertrouwen in wiskunde te vergroten. Mijn beginnerslessen wiskunde zijn perfect voor leerlingen die net beginnen of hun basisvaardigheden in wiskunde op een leuke en ondersteunende manier willen versterken.

Tijdens mijn lessen zullen studenten:
🧮 Leer stap voor stap essentiële wiskundige vaardigheden
🔢 Oefen optellen, aftrekken, vermenigvuldigen en delen
🧠 Verbeter probleemoplossend vermogen en logisch denken
💪 Bouw zelfvertrouwen op door middel van leuke oefeningen en spelletjes

Elke les is ontworpen om wiskunde eenvoudig, boeiend en leuk te maken – geen druk, alleen maar vooruitgang! Of uw kind nu net begint met rekenen of wat extra ondersteuning nodig heeft, ik help hem of haar zich zelfverzekerd en enthousiast te voelen om te leren.
verified badge
De docent heeft een bachelor- en masteropleiding informatica met succes afgerond en bereidt zich tevens voor op een educatieve master in wiskunde en informatica. Hij volgde lessen lineaire algebra, calculus en discrete wiskunde. Hij gaf ook verschillende lessen aan andere middelbare scholieren vóór de publicatie van deze cursus bij Apprentus. Daarnaast geeft hij ook IT-cursussen en taalcursussen.
verified badge
Deze cursus is bedoeld voor leerlingen van het voortgezet en basisonderwijs, maar ook voor universiteitsstudenten die hun kennis van wiskunde, economie en natuurwetenschappen willen verdiepen. Als masterstudent Management Engineering (Financiën & Risico) beschik ik over een sterke analytische basis en ruime ervaring in het helder en gestructureerd uitleggen van complexe concepten.

Elke les wordt volledig afgestemd op het niveau en de doelstellingen van de student: het herhalen van de lesstof, de voorbereiding op examens, hulp bij huiswerk of het dieper ingaan op belangrijke concepten. Mijn doel is niet alleen om de student te helpen slagen, maar vooral om hen de logica achter de lesstof te laten begrijpen, zodat ze zelfstandigheid en zelfvertrouwen kunnen ontwikkelen.


Deze verminderen zich richten op leerlingen uit het lager en secundair onderwijs, samen met studenten die hun zicht wiskunde, economie en wetenschappen willen versterken. Ik ben nu een masterstudent handelsingenieur (finance & risk) in beschik over een sterke analytische basis in ruime ervaring in het helder in gestructureerde formule van complexe concepten.

Elke les wordt volledig afgestemd op het niveau en de doelstellingen van de leerling: herhaling van de leerstof, examenvoorbereiding, huiswerkbegeleiding de verdieping van kernbegrippen. Mijn doel is niet alleen om betere resultaten te bereiken, maar vooral om de onderliggende logica van de leerstof te laten begrijpen, zodat de leerling zelfstandiger en lastiger wordt.
verified badge
Mijn lessen zijn gericht op een grondig begrip van de leerstof en het ontwikkelen van een sterke wiskundige denkwijze. Eerst analyseer ik samen met de leerling waar de moeilijkheden liggen. Vervolgens herhalen we indien nodig de basis, waarna we stapsgewijs werken aan oefeningen van oplopende moeilijkheidsgraad.

Een typische les bestaat uit een duidelijke uitleg van de theorie, begeleide oefeningen en daarna zelfstandig oefenen met gerichte feedback. Ik besteed ook aandacht aan studiemethode en examenvoorbereiding, zodat de leerling efficiënter en met meer zelfvertrouwen kan werken.

De lessen zijn bedoeld voor leerlingen uit het secundair onderwijs (ASO) voor wiskunde en fysica, zowel voor remediëring als voor verdieping.
verified badge
Nl:
Deze wiskundelessen zijn bedoeld voor leerlingen die hun begrip willen verbeteren, hun basis willen versterken de naar een hoger niveau willen groeien. Dit betekent echter niet dat het tijdstip waarop het wordt uitgevoerd positief is, maar het is een positieve motivatie.

We hebben ook dezelfde kennis van dierentuinen, algebra, kennis en probleemfuncties. Het doel is om duidelijk wiskunde en toegankelijkheid te maken, terwijl ook logisch denken, studiemethode en zelfvertrouwen worden ontwikkeld.

Deze zijn minder geschikt voor beginners, op lagere niveaus, op hogere niveaus en op een lager persoonlijk niveau.

Deze wiskundecursus is bedoeld voor leerlingen die hun begrip willen verbeteren, hun basisvaardigheden willen versterken of willen doorstromen naar een meer gevorderd niveau. Gebruikmakend van mijn ervaring als voormalig docent, pas ik mijn lesmethoden aan het tempo en de behoeften van elke leerling aan in een ondersteunende en motiverende omgeving.

Samen werken we aan belangrijke concepten zoals differentiaalrekening, algebra, meetkunde, functies en probleemoplossing. Het doel is om wiskunde duidelijker en toegankelijker te maken, terwijl we tegelijkertijd logisch denken, studievaardigheden en zelfvertrouwen ontwikkelen.

De cursus is geschikt voor beginners en gevorderden, met eenvoudige uitleg, praktische oefeningen en persoonlijke begeleiding.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Alexis