facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds maart 2021
Leraar sinds maart 2021
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Academische ondersteuning voor leerlingen uit het basis- en lager secundair onderwijs
course price icon
Van 25 € /h
arrow icon
Ik heb mijn middelbaar diploma algemeen vormend onderwijs behaald.
Ik ben een universiteitsstudent aan de Vrije Universiteit Brussel (optie handel).
Ik bied ondersteuning aan leerlingen uit het basisonderwijs en het eerste, tweede en derde middelbaar.
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Elsene, Brussel, België
Over
Mijn naam is Nisrine, ik ben 18 jaar oud.
Ik ben afgestudeerd aan de middelbare school in het algemeen onderwijs.
Ik ben een student business school (Solvay).

Ik help leerlingen met moeilijkheden in alle vakken (primair) en voornamelijk in het Frans, Nederlands en wiskunde (in het secundair)
Opleiding
Ik heb mijn algemeen secundair diploma behaald in de optie Humane Wetenschappen + Geschiedenis.
Ik studeer momenteel bij Solvay in de optie van management engineer.
Leservaring
Ik heb mijn algemeen secundair diploma behaald in de optie Humane Wetenschappen + Geschiedenis.
Ik studeer momenteel bij Solvay in de optie van management engineer.
Leeftijd
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
90 minuten
120 minuten
De les wordt gegeven in
Frans
Nederlands
Vaardigheden
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Gekwalificeerd FLE-leraar bij de Alliance française Bruxelles-Europe. Ik heb lesgegeven in Laos (1 jaar op een plaatselijke school) in Peru (1 jaar op een universiteit en binnen een Franse alliantie), in Moskou (2 jaar op een particuliere taalschool), in Brussel (6 maanden binnen een vereniging die lessen verzorgt voor nieuwkomers en voor F9 voor privé- en groepslessen aan de ULB).
Het type onderwijs waar ik de voorkeur aan geef, is gebaseerd op actieve pedagogie, constante interactie van de leerling met zijn leraar en zijn omgeving, een culturele uitwisseling en een duidelijk en nauwkeurig begrip van de te bereiken doelstellingen.
Om deze praktijk toe te passen, gebruik ik veel: authentieke documenten (radio- en tv-uitzendingen, artikelen, rapporten, liedjes, getuigenissen, enz.), het rollenspel (theatralisering van de oefeningen), de spellen zijn een fundamenteel onderdeel van mijn lesgeven ( speelse en recreatieve benadering van de taal), debatten (ervaring en persoonlijke geschiedenis zijn het ruwe materiaal om ze te animeren), lezen (boeken en strips: fonetiek), grammaticale oefeningen in lijn met het thema (FLE-onderwijs en grammaticale methodologie)
verified badge
Mijn naam is Serdane en ik bied wiskundeles aan leerlingen van secundair 1 t/m 4 die moeite hebben een werkvorm te vinden die bij hen past. Extravert en sprankelend...en vooral veel humor!

Iedereen leert op zijn eigen manier. Daarom heb ik geen rigide methode, maar pas ik me aan aan de specifieke kenmerken van elke student. Ik beoordeel hun niveau, hun sterke punten, eventuele zwakheden of vertragingen en ontwikkel mijn koers dienovereenkomstig. Mijn prioriteit: het vertrouwen van de leerling herstellen, want wiskunde is binnen ieders bereik als het goed wordt uitgelegd!

Ik geloof in de effectiviteit van actieve lesmethoden. Ik moedig de leerling aan om actief mee te doen en zelf te ontdekken wat voor hem/haar het beste werkt. Mijn doel is om hem te helpen onafhankelijk te worden in zijn leren.

Tot slot bied ik gerichte hulp bij het voorbereiden van vragen of tentamens in moeilijkere vakken.

Mijn prijs is inclusief volledige begeleiding: privélessen, mogelijkheid om vragen te stellen buiten de lesuren, hulp bij het schrijven en corrigeren van vragen, etc.

Ik kijk er naar uit om je te lezen!
verified badge
Francophone, studeerde in het Nederlandstalig onderwijs en vervolgde mijn studie in beide talen. Ik ben perfect tweetalig.

Het eerste doel is om de basis van het Nederlands te leren / beoordelen met de student, grammatica en een nauwkeurig vocabulaire.
Het hangt allemaal af van de doelstellingen die de leerling heeft, ik kan de juiste lessen/materialen voorbereiden.
verified badge
Ik stel mijn les ter bestemming van Nederlandstaligen die Frans willen leren, die daar moeilijkheden mee hebben op school, of die gewoon hun gespreksvaardigheden willen verfijnen.
Frans is mijn moedertaal, en ik heb Latijn en Grieks gestudeerd, waardoor ik een dieper inzicht heb op de Franse grammatica en taal.
verified badge
Ik ben assistent-leraar en bied privélessen Frans aan, op middelbaar niveau, op lager en hoger niveau. In het bijzonder beheers ik de voorbereidingsmethoden voor het Franse baccalaureaat.

Gepassioneerd door literatuur en talen in het algemeen, heb ik vier jaar lang Frans gegeven. Ik heb gewerkt in de Belgische openbare en particuliere schoolsystemen, evenals op een prestigieuze particuliere Franse middelbare school (MLF - OSUI). Ik heb een tolerant en open karakter en geef les met respect voor de pluraliteit van meningen en de diversiteit van benaderingen. Mijn opeenvolgende ervaringen in het secundair onderwijs, in België en vervolgens in Marokko, hebben mij enorm geleerd over de noodzaak om mijn onderwijsstrategieën aan te passen aan een gevarieerd publiek, rekening houdend met de bijzonderheden van elk publiek.

Dus of het nu gaat om het versterken van bepaalde basissen of om extra ondersteuning om het onderwerp op een andere, meer transversale manier te benaderen, om bepaalde obstakels te overwinnen, aarzel niet om contact met mij op te nemen om de formule te vinden die bij u past!
verified badge
Met jaren lang ervaring in België en Nederland, als ingenieur wil ik graag helpen andere studenten wegwijs te maken in de soms complexe wereld van wiskunde en fysica. Gedurende mijn studies heb ik 6j bijles gegeven in middelbare scholen, regio Den Haag, Delft, Rotterdam en Antwerpen. Hierbij tracht ik interactief met de leerling de leerstof door te nemen en theoretische concepten zoveel als mogelijk te linken aan voorbeelden uit ons dagelijks leven om student te voorbereiden en motiveren.

Indien je dus bijles wenst over een of meerdere onderwerpen in wiskunde of fysica, kan je me contacteren.
verified badge
In een steeds meer verbonden wereld waar mensen en informatie zich vrijwel onbeperkt verspreiden, zijn vreemde talen een onmisbare troef geworden. Ik ben zelf een autodidact in het leren van talen (behalve Engels en Nederlands, die ik grondig heb gestudeerd), dus ik ken de moeilijkheden die sommige studenten tijdens hun studie kunnen ondervinden. Ik bied ondersteuning bij het lesgeven in Frans (mijn moedertaal). Ik geef les aan zowel kinderen als volwassenen. Mijn methode bestaat er ook uit om het spreken te stimuleren en de uitspraak te corrigeren, aspecten die naar mijn mening in de meeste lesmethoden te veel worden verwaarloosd.
verified badge
Hallo aan jou, mijn toekomstige studenten!

Ik ben Alexis, een privéleraar wiskunde die mijn diensten aanbiedt in Brussel en via webcam. Mijn doel is om geïndividualiseerde ondersteuning te bieden aan mijn studenten om hen te helpen hun academische doelen te bereiken. Ik ben beschikbaar om lessen in het Frans of Engels te geven en kan me aanpassen aan uw behoeften qua locatie (bij u thuis, bij mij thuis of via de webcam).

Ook kan ik je helpen bij het maken van je huiswerk, toetsen of examens, maar ook bij toelatings- of toelatingsexamens. Ik sta altijd klaar om mijn lessen aan te passen en nieuwe oefeningen te maken om een beter begrip van het onderwerp te garanderen.

Aarzel niet om contact met mij op te nemen als u vragen heeft of een afspraak wilt maken.
verified badge
Nederlands is echt de gemakkelijkste taal ter wereld, en ik kan iedereen helpen de taal beter en gelukkiger te spreken. Ik heb een zeer persoonlijke aanpak en ben een ervaren docent met 20 jaar ervaring. Ik zal je van de Nederlandse taal laten houden, door middel van gesprekken, liedjes, video's en alles waar je voorkeur voor hebt. Probeer een les een keer en je komt terug voor meer...
verified badge
Hallo! Ik geef bijles in wiskunde en fysica of andere wetenschappelijke vakken .
Ik help je:

-beter te begrijpen wat je leert op school,

-moeilijke onderwerpen stap voor stap uit te leggen,

-vertrouwen te krijgen in je eigen kunnen,

-je voor te bereiden op toetsen en examens.

Mijn lessen zijn rustig, duidelijk en op jouw tempo. Samen zorgen we ervoor dat je wiskunde en fysica leuker en makkelijker vindt!

Neem gerust contact op als je wilt starten met bijles.
verified badge
Deze cursus is bedoeld voor leerlingen van het voortgezet en basisonderwijs, maar ook voor universiteitsstudenten die hun kennis van wiskunde, economie en natuurwetenschappen willen verdiepen. Als masterstudent Management Engineering (Financiën & Risico) beschik ik over een sterke analytische basis en ruime ervaring in het helder en gestructureerd uitleggen van complexe concepten.

Elke les wordt volledig afgestemd op het niveau en de doelstellingen van de student: het herhalen van de lesstof, de voorbereiding op examens, hulp bij huiswerk of het dieper ingaan op belangrijke concepten. Mijn doel is niet alleen om de student te helpen slagen, maar vooral om hen de logica achter de lesstof te laten begrijpen, zodat ze zelfstandigheid en zelfvertrouwen kunnen ontwikkelen.


Deze verminderen zich richten op leerlingen uit het lager en secundair onderwijs, samen met studenten die hun zicht wiskunde, economie en wetenschappen willen versterken. Ik ben nu een masterstudent handelsingenieur (finance & risk) in beschik over een sterke analytische basis in ruime ervaring in het helder in gestructureerde formule van complexe concepten.

Elke les wordt volledig afgestemd op het niveau en de doelstellingen van de leerling: herhaling van de leerstof, examenvoorbereiding, huiswerkbegeleiding de verdieping van kernbegrippen. Mijn doel is niet alleen om betere resultaten te bereiken, maar vooral om de onderliggende logica van de leerstof te laten begrijpen, zodat de leerling zelfstandiger en lastiger wordt.
verified badge
Ik geef Nederlandse lessen op basis van een interactieve aanpak.

Ik pas me aan de behoeften van elke student aan om eventuele kennislacunes aan te pakken en tegelijkertijd hun zelfvertrouwen op te bouwen. De focus ligt op het begrijpen en uitdrukken van een taal (structuren, woordenschat), wat zorgt voor blijvende vooruitgang.

Ik werk in een ondersteunende en gestructureerde omgeving waar leerlingen zich vrij kunnen uiten en in hun eigen tempo vooruitgang kunnen boeken. Mijn doel is ook om hen geleidelijk aan zelfstandiger te laten leren.

Voor wie zijn de cursussen bedoeld?

Middelbare scholieren (alle niveaus)
Moeilijkheden met het Nederlands (woordenschat, grammatica, lezen, schrijven, spreken, luisteren)
Voorbereiding op de toetsen en de CE1D
Studenten die hun zelfvertrouwen moeten herwinnen of hun basiskennis moeten verstevigen.
verified badge
Heb je moeite met boekhouding, belastingen of financiële wiskunde? Bereid je je voor op een examen of wil je gewoon je basiskennis versterken? Ik kan je begeleiden met een duidelijke, gestructureerde methode die is afgestemd op jouw niveau.
Na mijn afstuderen met een bachelordiploma in accountancy (EPHEC) en mijn huidige baan als accountant bij een trustmaatschappij, combineer ik academische kennis met praktijkervaring om soms complexe concepten veel begrijpelijker te maken.
Mijn cursussen worden volledig afgestemd op uw doelstellingen:
Examenvoorbereiding en herkansingen
Algemene en analytische boekhouding
Belgische belasting
Financiële wiskunde en statistiek
Opgeloste oefeningen, praktijkvoorbeelden en methodologie

Ik heb al diverse studenten geholpen om een slagingspercentage van 100% te behalen. Mijn doel is niet alleen om je te helpen slagen voor je examen, maar ook om je de logica van de stof te laten begrijpen, zodat je meer zelfvertrouwen krijgt.

Of je nu een beginner bent, een universiteitsstudent of moeite hebt met bepaalde hoofdstukken, ik pas me aan jouw tempo aan en help je effectief vooruit te komen.
verified badge
Ik geef Nederlandse lessen aan mensen die een solide basis in het Nederlands willen leggen, zodat ze gesprekken kunnen voeren, lezen en schrijven in de taal die binnenkort geen geheimen meer voor hen zal hebben! Ik geef geen les volgens één vaste methode, maar op verschillende manieren, afhankelijk van de leerling. Naar mijn mening is dit de beste manier van lesgeven: door een onderwerp te behandelen dat de leerling interesseert.
verified badge
Je m'appelle Manon, je bent 23 jaar oud en je taalstudie en de literatuur aan de Vrije Universiteit Brussel. Je bent in juni 2026 gediplomeerd in een taal- en letterkunde in de Duitse taal (néerlandais - allemand) en je realiseert een tweede master in enseignement (Engels - FLE). Je hebt een bekende kennis van Frans (C2), Engels (C1), Allemand (B2+) en Nederlands (B2+).
Je hebt al 5 jaar particuliere mensen en je kunt verschillende profielen gebruiken (adolescenten en volwassenen). Je bent beschikbaar voor je hulp bij het kader van een lagere school of je kunt eenvoudigweg een taal leren of perfectioneren en je kunt de duolingo-tour doen.
Je bent beschikbaar tijdens de hele reis van Sint-Bonifatius in Brussel.

Als u vragen heeft of als u geïnteresseerd bent, hoeft u geen contact met mij op te nemen;)
message icon
Contacteer Nisrine
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Gekwalificeerd FLE-leraar bij de Alliance française Bruxelles-Europe. Ik heb lesgegeven in Laos (1 jaar op een plaatselijke school) in Peru (1 jaar op een universiteit en binnen een Franse alliantie), in Moskou (2 jaar op een particuliere taalschool), in Brussel (6 maanden binnen een vereniging die lessen verzorgt voor nieuwkomers en voor F9 voor privé- en groepslessen aan de ULB).
Het type onderwijs waar ik de voorkeur aan geef, is gebaseerd op actieve pedagogie, constante interactie van de leerling met zijn leraar en zijn omgeving, een culturele uitwisseling en een duidelijk en nauwkeurig begrip van de te bereiken doelstellingen.
Om deze praktijk toe te passen, gebruik ik veel: authentieke documenten (radio- en tv-uitzendingen, artikelen, rapporten, liedjes, getuigenissen, enz.), het rollenspel (theatralisering van de oefeningen), de spellen zijn een fundamenteel onderdeel van mijn lesgeven ( speelse en recreatieve benadering van de taal), debatten (ervaring en persoonlijke geschiedenis zijn het ruwe materiaal om ze te animeren), lezen (boeken en strips: fonetiek), grammaticale oefeningen in lijn met het thema (FLE-onderwijs en grammaticale methodologie)
verified badge
Mijn naam is Serdane en ik bied wiskundeles aan leerlingen van secundair 1 t/m 4 die moeite hebben een werkvorm te vinden die bij hen past. Extravert en sprankelend...en vooral veel humor!

Iedereen leert op zijn eigen manier. Daarom heb ik geen rigide methode, maar pas ik me aan aan de specifieke kenmerken van elke student. Ik beoordeel hun niveau, hun sterke punten, eventuele zwakheden of vertragingen en ontwikkel mijn koers dienovereenkomstig. Mijn prioriteit: het vertrouwen van de leerling herstellen, want wiskunde is binnen ieders bereik als het goed wordt uitgelegd!

Ik geloof in de effectiviteit van actieve lesmethoden. Ik moedig de leerling aan om actief mee te doen en zelf te ontdekken wat voor hem/haar het beste werkt. Mijn doel is om hem te helpen onafhankelijk te worden in zijn leren.

Tot slot bied ik gerichte hulp bij het voorbereiden van vragen of tentamens in moeilijkere vakken.

Mijn prijs is inclusief volledige begeleiding: privélessen, mogelijkheid om vragen te stellen buiten de lesuren, hulp bij het schrijven en corrigeren van vragen, etc.

Ik kijk er naar uit om je te lezen!
verified badge
Francophone, studeerde in het Nederlandstalig onderwijs en vervolgde mijn studie in beide talen. Ik ben perfect tweetalig.

Het eerste doel is om de basis van het Nederlands te leren / beoordelen met de student, grammatica en een nauwkeurig vocabulaire.
Het hangt allemaal af van de doelstellingen die de leerling heeft, ik kan de juiste lessen/materialen voorbereiden.
verified badge
Ik stel mijn les ter bestemming van Nederlandstaligen die Frans willen leren, die daar moeilijkheden mee hebben op school, of die gewoon hun gespreksvaardigheden willen verfijnen.
Frans is mijn moedertaal, en ik heb Latijn en Grieks gestudeerd, waardoor ik een dieper inzicht heb op de Franse grammatica en taal.
verified badge
Ik ben assistent-leraar en bied privélessen Frans aan, op middelbaar niveau, op lager en hoger niveau. In het bijzonder beheers ik de voorbereidingsmethoden voor het Franse baccalaureaat.

Gepassioneerd door literatuur en talen in het algemeen, heb ik vier jaar lang Frans gegeven. Ik heb gewerkt in de Belgische openbare en particuliere schoolsystemen, evenals op een prestigieuze particuliere Franse middelbare school (MLF - OSUI). Ik heb een tolerant en open karakter en geef les met respect voor de pluraliteit van meningen en de diversiteit van benaderingen. Mijn opeenvolgende ervaringen in het secundair onderwijs, in België en vervolgens in Marokko, hebben mij enorm geleerd over de noodzaak om mijn onderwijsstrategieën aan te passen aan een gevarieerd publiek, rekening houdend met de bijzonderheden van elk publiek.

Dus of het nu gaat om het versterken van bepaalde basissen of om extra ondersteuning om het onderwerp op een andere, meer transversale manier te benaderen, om bepaalde obstakels te overwinnen, aarzel niet om contact met mij op te nemen om de formule te vinden die bij u past!
verified badge
Met jaren lang ervaring in België en Nederland, als ingenieur wil ik graag helpen andere studenten wegwijs te maken in de soms complexe wereld van wiskunde en fysica. Gedurende mijn studies heb ik 6j bijles gegeven in middelbare scholen, regio Den Haag, Delft, Rotterdam en Antwerpen. Hierbij tracht ik interactief met de leerling de leerstof door te nemen en theoretische concepten zoveel als mogelijk te linken aan voorbeelden uit ons dagelijks leven om student te voorbereiden en motiveren.

Indien je dus bijles wenst over een of meerdere onderwerpen in wiskunde of fysica, kan je me contacteren.
verified badge
In een steeds meer verbonden wereld waar mensen en informatie zich vrijwel onbeperkt verspreiden, zijn vreemde talen een onmisbare troef geworden. Ik ben zelf een autodidact in het leren van talen (behalve Engels en Nederlands, die ik grondig heb gestudeerd), dus ik ken de moeilijkheden die sommige studenten tijdens hun studie kunnen ondervinden. Ik bied ondersteuning bij het lesgeven in Frans (mijn moedertaal). Ik geef les aan zowel kinderen als volwassenen. Mijn methode bestaat er ook uit om het spreken te stimuleren en de uitspraak te corrigeren, aspecten die naar mijn mening in de meeste lesmethoden te veel worden verwaarloosd.
verified badge
Hallo aan jou, mijn toekomstige studenten!

Ik ben Alexis, een privéleraar wiskunde die mijn diensten aanbiedt in Brussel en via webcam. Mijn doel is om geïndividualiseerde ondersteuning te bieden aan mijn studenten om hen te helpen hun academische doelen te bereiken. Ik ben beschikbaar om lessen in het Frans of Engels te geven en kan me aanpassen aan uw behoeften qua locatie (bij u thuis, bij mij thuis of via de webcam).

Ook kan ik je helpen bij het maken van je huiswerk, toetsen of examens, maar ook bij toelatings- of toelatingsexamens. Ik sta altijd klaar om mijn lessen aan te passen en nieuwe oefeningen te maken om een beter begrip van het onderwerp te garanderen.

Aarzel niet om contact met mij op te nemen als u vragen heeft of een afspraak wilt maken.
verified badge
Nederlands is echt de gemakkelijkste taal ter wereld, en ik kan iedereen helpen de taal beter en gelukkiger te spreken. Ik heb een zeer persoonlijke aanpak en ben een ervaren docent met 20 jaar ervaring. Ik zal je van de Nederlandse taal laten houden, door middel van gesprekken, liedjes, video's en alles waar je voorkeur voor hebt. Probeer een les een keer en je komt terug voor meer...
verified badge
Hallo! Ik geef bijles in wiskunde en fysica of andere wetenschappelijke vakken .
Ik help je:

-beter te begrijpen wat je leert op school,

-moeilijke onderwerpen stap voor stap uit te leggen,

-vertrouwen te krijgen in je eigen kunnen,

-je voor te bereiden op toetsen en examens.

Mijn lessen zijn rustig, duidelijk en op jouw tempo. Samen zorgen we ervoor dat je wiskunde en fysica leuker en makkelijker vindt!

Neem gerust contact op als je wilt starten met bijles.
verified badge
Deze cursus is bedoeld voor leerlingen van het voortgezet en basisonderwijs, maar ook voor universiteitsstudenten die hun kennis van wiskunde, economie en natuurwetenschappen willen verdiepen. Als masterstudent Management Engineering (Financiën & Risico) beschik ik over een sterke analytische basis en ruime ervaring in het helder en gestructureerd uitleggen van complexe concepten.

Elke les wordt volledig afgestemd op het niveau en de doelstellingen van de student: het herhalen van de lesstof, de voorbereiding op examens, hulp bij huiswerk of het dieper ingaan op belangrijke concepten. Mijn doel is niet alleen om de student te helpen slagen, maar vooral om hen de logica achter de lesstof te laten begrijpen, zodat ze zelfstandigheid en zelfvertrouwen kunnen ontwikkelen.


Deze verminderen zich richten op leerlingen uit het lager en secundair onderwijs, samen met studenten die hun zicht wiskunde, economie en wetenschappen willen versterken. Ik ben nu een masterstudent handelsingenieur (finance & risk) in beschik over een sterke analytische basis in ruime ervaring in het helder in gestructureerde formule van complexe concepten.

Elke les wordt volledig afgestemd op het niveau en de doelstellingen van de leerling: herhaling van de leerstof, examenvoorbereiding, huiswerkbegeleiding de verdieping van kernbegrippen. Mijn doel is niet alleen om betere resultaten te bereiken, maar vooral om de onderliggende logica van de leerstof te laten begrijpen, zodat de leerling zelfstandiger en lastiger wordt.
verified badge
Ik geef Nederlandse lessen op basis van een interactieve aanpak.

Ik pas me aan de behoeften van elke student aan om eventuele kennislacunes aan te pakken en tegelijkertijd hun zelfvertrouwen op te bouwen. De focus ligt op het begrijpen en uitdrukken van een taal (structuren, woordenschat), wat zorgt voor blijvende vooruitgang.

Ik werk in een ondersteunende en gestructureerde omgeving waar leerlingen zich vrij kunnen uiten en in hun eigen tempo vooruitgang kunnen boeken. Mijn doel is ook om hen geleidelijk aan zelfstandiger te laten leren.

Voor wie zijn de cursussen bedoeld?

Middelbare scholieren (alle niveaus)
Moeilijkheden met het Nederlands (woordenschat, grammatica, lezen, schrijven, spreken, luisteren)
Voorbereiding op de toetsen en de CE1D
Studenten die hun zelfvertrouwen moeten herwinnen of hun basiskennis moeten verstevigen.
verified badge
Heb je moeite met boekhouding, belastingen of financiële wiskunde? Bereid je je voor op een examen of wil je gewoon je basiskennis versterken? Ik kan je begeleiden met een duidelijke, gestructureerde methode die is afgestemd op jouw niveau.
Na mijn afstuderen met een bachelordiploma in accountancy (EPHEC) en mijn huidige baan als accountant bij een trustmaatschappij, combineer ik academische kennis met praktijkervaring om soms complexe concepten veel begrijpelijker te maken.
Mijn cursussen worden volledig afgestemd op uw doelstellingen:
Examenvoorbereiding en herkansingen
Algemene en analytische boekhouding
Belgische belasting
Financiële wiskunde en statistiek
Opgeloste oefeningen, praktijkvoorbeelden en methodologie

Ik heb al diverse studenten geholpen om een slagingspercentage van 100% te behalen. Mijn doel is niet alleen om je te helpen slagen voor je examen, maar ook om je de logica van de stof te laten begrijpen, zodat je meer zelfvertrouwen krijgt.

Of je nu een beginner bent, een universiteitsstudent of moeite hebt met bepaalde hoofdstukken, ik pas me aan jouw tempo aan en help je effectief vooruit te komen.
verified badge
Ik geef Nederlandse lessen aan mensen die een solide basis in het Nederlands willen leggen, zodat ze gesprekken kunnen voeren, lezen en schrijven in de taal die binnenkort geen geheimen meer voor hen zal hebben! Ik geef geen les volgens één vaste methode, maar op verschillende manieren, afhankelijk van de leerling. Naar mijn mening is dit de beste manier van lesgeven: door een onderwerp te behandelen dat de leerling interesseert.
verified badge
Je m'appelle Manon, je bent 23 jaar oud en je taalstudie en de literatuur aan de Vrije Universiteit Brussel. Je bent in juni 2026 gediplomeerd in een taal- en letterkunde in de Duitse taal (néerlandais - allemand) en je realiseert een tweede master in enseignement (Engels - FLE). Je hebt een bekende kennis van Frans (C2), Engels (C1), Allemand (B2+) en Nederlands (B2+).
Je hebt al 5 jaar particuliere mensen en je kunt verschillende profielen gebruiken (adolescenten en volwassenen). Je bent beschikbaar voor je hulp bij het kader van een lagere school of je kunt eenvoudigweg een taal leren of perfectioneren en je kunt de duolingo-tour doen.
Je bent beschikbaar tijdens de hele reis van Sint-Bonifatius in Brussel.

Als u vragen heeft of als u geïnteresseerd bent, hoeft u geen contact met mij op te nemen;)
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Nisrine