facebook
favorite button
1/8
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds juli 2018
Leraar sinds juli 2018
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Mandarijn Chinees lezen, schrijven en spreken vloeiend
course price icon
Van 48 € /h
arrow icon
Met een achtergrond als romanschrijver en meer dan 20 jaar leservaring, breng ik zowel mijn passie als mijn expertise naar de klas, zodat ik u kan helpen vloeiend Mandarijn Chinees te lezen, spreken en schrijven.

In 2009 verhuisde ik naar België. Daarvoor groeide ik op in China in de zuidwestelijke provincie Guangxi. Als jong meisje leefde ik tijdens de culturele revolutie, als jonge vrouwi was ik getuige van het ongelooflijke tempo waarin China de wereldmacht werd die het nu is. Ik heb momenteel vier boeken in het Chinees gepubliceerd, waarvan de laatste een lange roman is genaamd "Brigantine", die in China overweldigend positieve reacties ontving. De vijfde is onderweg.

Mijn studenten bewijzen dat iedereen vlot kan lezen en schrijven na 3 jaar cursussen (ongeveer 200 uur per jaar).
Mijn lesmethode: De eerste twee jaar zullen de studenten zich vooral concentreren op het alfabet, de woordenschat, de grammatica en de basislees- en schrijfvaardigheden. Later zullen ze zich concentreren op geavanceerde lees- en schrijfvaardigheden. Voor kinderen en jongeren zullen we bijzondere aandacht besteden luisteren en spreken, literair lezen en schrijven.
Locatie
location type icon
Online vanuit België
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Chinese
Nederlands
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Met een achtergrond als romanschrijver en meer dan 20 jaar leservaring brengt Lingjie zowel haar passie als haar expertise naar de klas, waardoor u vloeiend Mandarijn Chinees kunt lezen, spreken en schrijven.

cursus bevat:
A, basisklassen, Pinyin en zijn systeemelementen, methoden en regels, karakterstructuur en bron, woordenschat, grammatica, basislezen en schrijven, conversatie voor beginners.
B, tussentijdse gespreks-, luister- en spreektraining, lezen en schrijven,
C, Geavanceerd zakendoen en toerisme Chinese conversatie, zakelijke brieven schrijven.

Beloof mijn studenten dat zolang ik je elke dag twee uur les geef, na drie maanden, je in het dagelijks leven kunt spreken en luisteren.

Lingjie verhuisde in 2009 naar België. Daarvoor groeide ze op in China, in de zuidwestelijke provincie Guangxi. Als jong meisje leefde ze haar leven tijdens de culturele revolutie, als jonge vrouw was ze getuige van het ongelooflijke tempo waarin China de wereldmacht werd die het nu is. Ze heeft momenteel vier boeken in het Chinees gepubliceerd, waarvan de laatste een lange roman is genaamd "Brigantine", die in China overweldigend positieve reacties kreeg. De vijfde is onderweg.

Let op: tijdens de lessen gebruikte talen zijn Engels en Chinees.
Lees meer
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ben je op zoek naar een Chinese cursus op maat die voldoet aan je persoonlijke leerdoelen? Het maakt niet uit met Reizend doel, voor zakelijke aangelegenheden, academische prestaties of aangetrokken door de Chinese cultuur, u zult uw leerdoelen stap voor stap bereiken met mijn hulp.
Ik ben een ervaren gecertificeerde Chinese leraar met een master in onderwijspsychologie, ik ontwerp elke les van mijn cursus op een delicate manier om u te helpen deze prachtige taal te ontdekken en vertrouwen te krijgen in uw vooruitgang. Volg mij en begin efficiënt Chinees te leren met FUN (verschillende leerdoelen op aanvraag!)
verified badge
Ik ben Chinees. Nu verblijf ik in Etterbeek, Brussel, België. Mijn moedertaal is Kantonees en Mandarijn-Chinees.

Ervaring met het begeleiden van het Mandarijn en het ontwikkelen van je talen. En het is absoluut geen probleem om u te helpen op gesproken Kantonees.

Ik kan vloeiend Engels spreken en goed genoeg Nederlands, ook basis van het Frans.

Op dit moment ben ik beschikbaar en flexibel.

Neem gerust contact met me op!

Prijs bij student thuis is slechts binnen 1,5 km rondom. Indien meer dan dat, zal er een extra vergoeding in rekening worden gebracht, en geef de voorkeur aan 2 uur les of 2pp samen voor een uur.
verified badge
Hallo, ik ben Shan. Leuk je hier te ontmoeten!

Ik ben geboren en opgegroeid in China. In 2014 ben ik naar Nederland gekomen en heb ik als universitair docent gewerkt aan de Universiteit Utrecht en later aan de Erasmus Universiteit. Ik ben gespecialiseerd in het geven van Mandarijn-Chinees aan zowel absolute beginners als gevorderde studenten. Of je je nu voorbereidt op je toekomstige carrière, de HSK-examens, of puur uit interesse leert, met mijn professionele begeleiding zul je je doel bereiken.

Mijn lessen zijn goed georganiseerd en leuk. Stap voor stap zul je vloeiend Mandarijn kunnen spreken!

Drie belangrijke kenmerken van mijn les:

Gericht op communicatie
Cultureel gerelateerd
Materialen uit het echte leven
Klaar om te beginnen? Stuur me een bericht!
verified badge
Wil je Kantonees op natuurlijke wijze spreken en meer te weten komen over de cultuur van Hongkong? Dan is deze cursus perfect voor jou! Deze cursus is gericht op conversatie en is perfect voor mensen die al enige kennis hebben van de Chinese taal (het maakt niet uit of het Mandarijn of andere Chinese talen zijn) en die vloeiend Kantonees willen spreken. Het doel is om je te helpen zo snel mogelijk natuurlijke gesprekken te voeren!

Wat je zult leren
✔️ Alledaagse Kantonese zinnen en uitdrukkingen
✔️ Essentiële woordenschat voor dagelijkse gesprekken
✔️ Correcte uitspraak en tonen
✔️ Tradities, festivals en lokale gebruiken in Hongkong
✔️ Straattaal, idiomen en culturele verwijzingen die door moedertaalsprekers worden gebruikt

- Beginnersniveau: We volgen een leerboek op basis van jouw behoeften en vullen dit aan met mijn lesmateriaal. We richten ons op basisgesprekken, toonhoogte en uitspraak.
- Gemiddeld & Gevorderd Niveau: Kies elke les een onderwerp en voer echte discussies in het Kantonees. Ik geef feedback op uitspraak, vloeiendheid en woordenschatgebruik.

Hoe we zullen leren
🗣️ Gesprekken uit het echte leven: leer hoe je jezelf kunt voorstellen, eten kunt bestellen, de weg kunt vragen en op een natuurlijke manier kunt kletsen in het Kantonees.
🎭 Rollenspelactiviteiten: oefen alledaagse situaties zoals winkelen, reizen of vrienden maken in Hong Kong.
📖 Culturele inzichten: ontdek de tradities, festivals en unieke manier van leven van Hongkong.
🎶 Leuke leermethoden: liedjes, films en lokale verhalen om u op een leuke manier Kantonees te helpen begrijpen.

Voor wie is deze cursus bedoeld?
✅ Sprekers of leerlingen van het Mandarijn die bekend zijn met Kanji en die snel Kantonees willen leren.
✅ Fans van films/drama's uit Hongkong die hun uitspraak willen verbeteren en straattaal willen begrijpen.
✅ Leerlingen die moeite hebben met de uitspraak en toon van het Kantonese
✅ Voor gevorderde en gevorderde leerlingen die behoefte hebben aan conversatieoefeningen met correcties.

Kantonees leren hoeft niet moeilijk te zijn! Met de juiste aanpak spreek je in een mum van tijd natuurlijk. Doe mee en begin vandaag nog met je reis naar het beheersen van Kantonees! 😊
verified badge
Ik ben Chinees en heb veel ervaring met het geven van privéles in Nederland. Ik geef cursussen op maat. Samen besluiten we wat uw doelstellingen zijn en bepalen we wat voor cursus het beste bij uw behoefte aansluiten.

Spreken ( Inc. Zakelijke conversatie), lezen, luisteren en schrijven
Intensieve en uitgebreide cursussen

Begin nu met het leren van een boeiende nieuwe wereldtaal. In uw eigen tempo, op uw eigen niveau. En leer een fascinerend Aziatisch land beter kennen.De les wordt gegeven in het Engels.
verified badge
Ik ben een professionele fulltime docent Chinees Mandarijn uit het noorden van China, waar Mandarijn vandaan komt.
Ik geef al zo'n 10 jaar les als docent. Ik heb mijn eigen school en website om Chinees te studeren. De leeftijden van de studenten zijn van 3 tot volwassenen. Ze zijn van over de hele wereld. Je kunt online met mij studeren / kom naar mijn kantoor / Go-home lessen. De lessen kunnen een-op-een of groepslessen zijn.


Ik heb talloze mensen geholpen om Chinees te leren spreken en examen HSK af te leggen. Kinderen vinden het altijd leuk om samen met mij Mandarijn te leren. Ik geef Mandarijn voor zakelijke doeleinden, reizen, YCT (voor kinderen en tieners), BCT (zakelijk Chinees), Conversatieoefening, Chinese lessen op gevorderd niveau, enz. Alle niveaus zijn allemaal welkom.
Klassen type:
Dagelijks Chinees
HSK-klasse: niveau 1 - niveau 6
HSKK-les: HSK-spreektest (beginner tot gevorderd)
Chinese grammatica
BCT / Startup Business in China: zakelijk Chinees (beginners tot gevorderden)
YCT-klasse: niveau 1 - niveau 6 voor kinderen tot tieners
Gemakkelijke stappen naar Chinees: kinderen van 3-12 jaar oud
Er zijn enkele andere klassen die je welkom heten om me een bericht te sturen.

Ik ben opgegroeid en heb een opleiding gevolgd in China. Ik ben in november 2019 naar Europa verhuisd om Chinees te leren.
Ik ben leuk, actief, erg geduldig en verantwoordelijk. Ik ben al meer dan 10 jaar nooit te laat gekomen in al mijn lessen.
Voor kinderlessen maak ik liedjes, video's, tekenfilms, geef les en leg tegelijkertijd uit. Ze leren heel snel en vervelen zich nooit als ze enthousiast zijn met een leuke leraar en materialen. Ik geloof dat interesse de beste leermeester is. Dus ik doe mijn best om me voor de lessen voor te bereiden en materiaal na de lessen naar de studenten te sturen.
verified badge
• Geboren en getogen in Beijing, China, spreek ik Mandarijn Chinees, wat standaard Chinees is.
• Afgestudeerd aan de Capital Normal University in Beijing (leraren universiteit), waar ik afgestudeerd ben in onderwijskunde.
• Sinds 2012 wonend in Nederland. Zowel in China als in Nederland jarenlang lerares geweest.
• Ik kan zowel in het Engels als in het Nederlands lesgeven.
• Mijn studenten zijn van alle leeftijden en opleiding niveaus en komen uit alle lagen van de bevolking.
• Ik geef zowel op individueel als op groepsniveau les, zowel fysieke lessen als online lessen.

• Elke les zorgvuldig voorbereiden om ze zo interessant en efficiënt mogelijk te maken.
• Ik ben gespecialiseerd in persoonlijke taaltrainingen op maat. Verschillende lesmethoden en tekstboeken gebruiken voor studenten met verschillende achtergronden, niveaus en doelen. Soms maak ik ook nieuw lesmateriaal op maat voor studenten.
• De Chinese cultuur in de lessen integreren.
• Wanneer dat gewenst is: huiswerk geven, het nakijken en het bespreken.
verified badge
Native speaker Chinees geeft lessen in Chinees taal- en cultuur in de omgeving van Zaandam. De lessen kunnen worden gegeven aan individuelen als groepen. De lessen zijn bedoeld voor mensen die nieuwsgierig zijn naar de Chinese taal, cultuur en geschiedenis en meer willen begrijpen van het land of mensen die hun Chinese taalniveau willen bijspijkeren.
verified badge
*De volgende tekst is in het Engels geschreven en door het platform automatisch naar het Nederlands vertaald.

[Informatie voor de lessen]

De les wordt gegeven in het Nederlands, Engels en voor de gevorderden zelfs Chinees.

Dit is de basisversie van mijn Chinese lessen, geschikt voor gemotiveerde leerlingen die bereid zijn om 2-4 uur per week aan zelfstudie te besteden, ook buiten de lessen om. Zie mijn profiel voor de gevorderde versie, waar ik nog meer aanvullend materiaal en extra feedback aanbied voor een meeslepende leerervaring. De gevorderde versie is geschikt voor mensen die sneller vooruitgang willen boeken met begeleiding.

De les met algemene structuur draait om herhaling van eerdere sessies, opgegeven oefeningen en het nieuwe hoofdstuk uit het leerboek. Na de les ontvang je oefeningen en extra audiovisueel materiaal over het thema dat tijdens de les is behandeld via Google Classroom (gratis). Het is ook aan te raden om vragen over de taal in Google Classroom te stellen.

Het is mogelijk om 1,5 of 10 lessen per keer te boeken. De reservering is gegarandeerd indien twee weken van tevoren besproken en geboekt. De afspraak wordt minimaal 5-7 dagen van tevoren bevestigd en annuleren is kosteloos tot 3 dagen van tevoren.


[Een brief van mij]

Hoi,
Ja!

Ik ben Zhou en heb mensen van 3 tot meer dan 80 jaar geholpen met alle niveaus van het Chinees.

Ik heb mijn unieke lesprogramma's en lesmethoden ontwikkeld voor liefhebbers van de Chinese taal, van absolute beginners tot zeer gevorderden, met meer dan 7 jaar leservaring hier in Amsterdam. In tegenstelling tot de meeste instellingen werk ik niet alleen met standaard lesboeken, maar ook met zorgvuldig samengestelde, eigentijdse Chinese content en nog veel meer verrassingen onderweg. ;-)

Chinees is gemakkelijk en je kunt het VEEL SNELLER leren met de juiste begeleiding en methode. Van uitspraak tot conversatie, van luistervaardigheid tot diepgaand cultureel begrip, noem maar op. Het leven is kostbaar en ik kijk ernaar uit om het te besteden aan het ontsluiten van de voordelen van het samen met jou leren van een nieuwe taal!

Tot ziens,
Zhou

[Over mij]
Ik ben 28 jaar en heb een onderzoeksmaster Mediastudies van de Universiteit van Amsterdam. Ik ben gespecialiseerd in kritische analyse, cultuursociologie en milieufilosofie. Eerder heb ik meegewerkt aan artistieke projecten die gefinancierd werden door de Nederlandse overheid en andere regionale fondsen en heb ik mijn artistieke onderzoek gepresenteerd op verschillende conferenties. Momenteel ben ik op zoek naar een tijdelijke baan in het bedrijfsleven om mijn levenservaring uit te breiden.
verified badge
Ik ben een zeer toegewijde opvoeder met 12 jaar ervaring in lesgeven, plannen en ontwikkelen van programma's. Ik ben gepassioneerd om leren leuk, toegankelijk en zinvol te maken. Ik geniet van een leeromgeving die stimulerend en uitdagend is voor studenten. Mijn ervaring ligt in het geven van uitgebreide Chinese taallessen aan studenten met verschillende culturele achtergronden.
Mijn lessen zijn ontworpen op basis van de behoeften van individuele studenten en zijn zeer interactief, zodat de studenten in staat zijn om deel te nemen aan de les, plezier te hebben bij het leren en de taal zoveel mogelijk te oefenen.

Alle materialen worden verstrekt door de docent.
verified badge
Ik ben een moedertaalspreker van het Mandarijn Chinees, geboren in de provincie Gansu in China, en heb mijn middelbare school afgerond in Sichuan. Opgroeien in verschillende regio's van China heeft me een rijke culturele achtergrond en een breed begrip van het dagelijks leven en de taal in China gegeven.

Later ben ik naar België verhuisd om in het Nederlands te studeren aan de universiteit, en tegenwoordig werk ik als mechanisch ontwerper. Ik ben ook vader van twee kinderen. In het buitenland wonen en zelf nieuwe talen leren heeft me laten ervaren hoe uitdagend – maar ook hoe leuk – het leren van een taal kan zijn.

Ik geef het liefst les in Chinees op een ontspannen en plezierige manier. Mijn lessen voelen meer aan als natuurlijke gesprekken dan als formele lessen. We kunnen praten over het dagelijks leven, cultuur, reizen, eten, familie of elk ander onderwerp dat je interesseert. Ik geloof dat een taal het beste groeit in een comfortabele en vriendelijke omgeving.

Of je nu een complete beginner bent of al enige basiskennis hebt, we kunnen in je eigen tempo werken zonder druk.

Je bent van harte welkom als je:

Gewoon je Chinees vloeiender wilt spreken

Nieuwsgierig bent naar de Chinese cultuur

Van plan bent naar China te reizen

Wil oefenen met conversatievaardigheden

Of gewoon graag talen leert in een ontspannen sfeer

Chinees leren hoeft niet stressvol te zijn — het kan interessant, gezellig en leuk zijn.

Ik kijk ernaar uit je te ontmoeten en samen zinvolle gesprekken te voeren!
verified badge
Ik kan je helpen met het leren van Chinees. Ik ben geslaagd met een 10 voor mijn VWO-examen Chinees. Ook kan ik je helpen met Chinese literatuur.
Chinees lesgeven doe ik al jaren als hobby naast mijn studie.
Ik heb een student binnen twee maanden van A1- naar B2-niveau begeleid. Hij studeert nu in China.

Ik ben een enthousiaste reiziger en ben onder andere in Fuzhou, Yunnan, Shanghai, Zhejiang en Beijing geweest. Ik kan je tips en aanraders geven over reizen door China: van eten en cultuur tot vervoer en verborgen plekken die je niet in elke reisgids vindt.

Wil je Chinees leren omdat je naar China wilt reizen? Ook daar kan ik je mee helpen — met handige basiszinnen, uitspraak, cultuurverschillen en praktische woorden die je echt nodig hebt tijdens je reis.
verified badge
Hallo! Ik ben een moedertaalspreker van het Chinees en woon momenteel in Gent, België. Ik bied gepersonaliseerde Chinese lessen aan voor beginners tot gevorderden, afgestemd op uw doelen – of het nu gaat om dagelijkse communicatie, reizen, zakelijke of academische doeleinden.

Mijn lessen richten zich op praktische spreekvaardigheid, uitspraak en het gebruik van de taal in de praktijk, terwijl ik tegelijkertijd de Chinese cultuur, gewoonten en de hedendaagse samenleving introduceer. Ik creëer een ontspannen en ondersteunende omgeving waarin je stap voor stap zelfvertrouwen kunt opbouwen.

✔ Mandarijn (Vereenvoudigd Chinees)
✔ Spreken, luisteren, lezen, schrijven
✔ HSK-voorbereiding (indien nodig)
✔ Culturele inzichten en uitingen uit het dagelijks leven
✔ Online of fysieke lessen in Gent

Met mijn internationale achtergrond en vloeiende Engelse spreekvaardigheid voel ik me op mijn gemak bij het lesgeven aan studenten uit diverse culturen en van verschillende niveaus.

Of je nu Chinees leert voor je werk, studie, reizen of gewoon uit persoonlijke interesse, ik ontwerp lessen die specifiek op jou zijn afgestemd.
verified badge
Hallo! Ik ben een moedertaalspreker van het Chinees en woon al meer dan 10 jaar in België. Ik spreek Mandarijn, Kantonees, Engels en Nederlands.

Ik bied leuke en persoonlijke Chinese lessen aan voor zowel kinderen als volwassenen – van dagelijkse conversatie en uitspraak tot lezen, schrijven, huiswerkbegeleiding en examenvoorbereiding.

Ik vind het vooral leuk om kinderen les te geven en Chinees op een gemakkelijke en leuke manier te leren door middel van verhalen, spelletjes en de fascinerende betekenissen achter Chinese karakters.

Of je nu Chinees leert voor school, op reis, voor je werk of gewoon voor de lol, ik help je om vol zelfvertrouwen en met plezier te leren 😊
verified badge
Ik ben geboren in China, in Peking, en woon al 30 jaar in Nederland.
Ik ben een ervaren docent Chinees in deeltijd en gaf voorheen avondcursussen in Leiden.
Van universiteit naar buitenlanders, nu geef ik in het weekend les in de Chinese taal en cultuur.
Ik werk al meer dan 10 jaar op een school in Rotterdam.

Ik ben in China afgestudeerd in Chinese taal en literatuur en spreek standaard Mandarijn.
Ik kom uit Peking, waar het Mandarijn zijn oorsprong vindt. Naast het spreken en schrijven van Chinees, kan ik ook lesgeven.
We leren je pinyin en begeleiden je ook bij de HSK-examens.
message icon
Contacteer Hildegard ·
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ben je op zoek naar een Chinese cursus op maat die voldoet aan je persoonlijke leerdoelen? Het maakt niet uit met Reizend doel, voor zakelijke aangelegenheden, academische prestaties of aangetrokken door de Chinese cultuur, u zult uw leerdoelen stap voor stap bereiken met mijn hulp.
Ik ben een ervaren gecertificeerde Chinese leraar met een master in onderwijspsychologie, ik ontwerp elke les van mijn cursus op een delicate manier om u te helpen deze prachtige taal te ontdekken en vertrouwen te krijgen in uw vooruitgang. Volg mij en begin efficiënt Chinees te leren met FUN (verschillende leerdoelen op aanvraag!)
verified badge
Ik ben Chinees. Nu verblijf ik in Etterbeek, Brussel, België. Mijn moedertaal is Kantonees en Mandarijn-Chinees.

Ervaring met het begeleiden van het Mandarijn en het ontwikkelen van je talen. En het is absoluut geen probleem om u te helpen op gesproken Kantonees.

Ik kan vloeiend Engels spreken en goed genoeg Nederlands, ook basis van het Frans.

Op dit moment ben ik beschikbaar en flexibel.

Neem gerust contact met me op!

Prijs bij student thuis is slechts binnen 1,5 km rondom. Indien meer dan dat, zal er een extra vergoeding in rekening worden gebracht, en geef de voorkeur aan 2 uur les of 2pp samen voor een uur.
verified badge
Hallo, ik ben Shan. Leuk je hier te ontmoeten!

Ik ben geboren en opgegroeid in China. In 2014 ben ik naar Nederland gekomen en heb ik als universitair docent gewerkt aan de Universiteit Utrecht en later aan de Erasmus Universiteit. Ik ben gespecialiseerd in het geven van Mandarijn-Chinees aan zowel absolute beginners als gevorderde studenten. Of je je nu voorbereidt op je toekomstige carrière, de HSK-examens, of puur uit interesse leert, met mijn professionele begeleiding zul je je doel bereiken.

Mijn lessen zijn goed georganiseerd en leuk. Stap voor stap zul je vloeiend Mandarijn kunnen spreken!

Drie belangrijke kenmerken van mijn les:

Gericht op communicatie
Cultureel gerelateerd
Materialen uit het echte leven
Klaar om te beginnen? Stuur me een bericht!
verified badge
Wil je Kantonees op natuurlijke wijze spreken en meer te weten komen over de cultuur van Hongkong? Dan is deze cursus perfect voor jou! Deze cursus is gericht op conversatie en is perfect voor mensen die al enige kennis hebben van de Chinese taal (het maakt niet uit of het Mandarijn of andere Chinese talen zijn) en die vloeiend Kantonees willen spreken. Het doel is om je te helpen zo snel mogelijk natuurlijke gesprekken te voeren!

Wat je zult leren
✔️ Alledaagse Kantonese zinnen en uitdrukkingen
✔️ Essentiële woordenschat voor dagelijkse gesprekken
✔️ Correcte uitspraak en tonen
✔️ Tradities, festivals en lokale gebruiken in Hongkong
✔️ Straattaal, idiomen en culturele verwijzingen die door moedertaalsprekers worden gebruikt

- Beginnersniveau: We volgen een leerboek op basis van jouw behoeften en vullen dit aan met mijn lesmateriaal. We richten ons op basisgesprekken, toonhoogte en uitspraak.
- Gemiddeld & Gevorderd Niveau: Kies elke les een onderwerp en voer echte discussies in het Kantonees. Ik geef feedback op uitspraak, vloeiendheid en woordenschatgebruik.

Hoe we zullen leren
🗣️ Gesprekken uit het echte leven: leer hoe je jezelf kunt voorstellen, eten kunt bestellen, de weg kunt vragen en op een natuurlijke manier kunt kletsen in het Kantonees.
🎭 Rollenspelactiviteiten: oefen alledaagse situaties zoals winkelen, reizen of vrienden maken in Hong Kong.
📖 Culturele inzichten: ontdek de tradities, festivals en unieke manier van leven van Hongkong.
🎶 Leuke leermethoden: liedjes, films en lokale verhalen om u op een leuke manier Kantonees te helpen begrijpen.

Voor wie is deze cursus bedoeld?
✅ Sprekers of leerlingen van het Mandarijn die bekend zijn met Kanji en die snel Kantonees willen leren.
✅ Fans van films/drama's uit Hongkong die hun uitspraak willen verbeteren en straattaal willen begrijpen.
✅ Leerlingen die moeite hebben met de uitspraak en toon van het Kantonese
✅ Voor gevorderde en gevorderde leerlingen die behoefte hebben aan conversatieoefeningen met correcties.

Kantonees leren hoeft niet moeilijk te zijn! Met de juiste aanpak spreek je in een mum van tijd natuurlijk. Doe mee en begin vandaag nog met je reis naar het beheersen van Kantonees! 😊
verified badge
Ik ben Chinees en heb veel ervaring met het geven van privéles in Nederland. Ik geef cursussen op maat. Samen besluiten we wat uw doelstellingen zijn en bepalen we wat voor cursus het beste bij uw behoefte aansluiten.

Spreken ( Inc. Zakelijke conversatie), lezen, luisteren en schrijven
Intensieve en uitgebreide cursussen

Begin nu met het leren van een boeiende nieuwe wereldtaal. In uw eigen tempo, op uw eigen niveau. En leer een fascinerend Aziatisch land beter kennen.De les wordt gegeven in het Engels.
verified badge
Ik ben een professionele fulltime docent Chinees Mandarijn uit het noorden van China, waar Mandarijn vandaan komt.
Ik geef al zo'n 10 jaar les als docent. Ik heb mijn eigen school en website om Chinees te studeren. De leeftijden van de studenten zijn van 3 tot volwassenen. Ze zijn van over de hele wereld. Je kunt online met mij studeren / kom naar mijn kantoor / Go-home lessen. De lessen kunnen een-op-een of groepslessen zijn.


Ik heb talloze mensen geholpen om Chinees te leren spreken en examen HSK af te leggen. Kinderen vinden het altijd leuk om samen met mij Mandarijn te leren. Ik geef Mandarijn voor zakelijke doeleinden, reizen, YCT (voor kinderen en tieners), BCT (zakelijk Chinees), Conversatieoefening, Chinese lessen op gevorderd niveau, enz. Alle niveaus zijn allemaal welkom.
Klassen type:
Dagelijks Chinees
HSK-klasse: niveau 1 - niveau 6
HSKK-les: HSK-spreektest (beginner tot gevorderd)
Chinese grammatica
BCT / Startup Business in China: zakelijk Chinees (beginners tot gevorderden)
YCT-klasse: niveau 1 - niveau 6 voor kinderen tot tieners
Gemakkelijke stappen naar Chinees: kinderen van 3-12 jaar oud
Er zijn enkele andere klassen die je welkom heten om me een bericht te sturen.

Ik ben opgegroeid en heb een opleiding gevolgd in China. Ik ben in november 2019 naar Europa verhuisd om Chinees te leren.
Ik ben leuk, actief, erg geduldig en verantwoordelijk. Ik ben al meer dan 10 jaar nooit te laat gekomen in al mijn lessen.
Voor kinderlessen maak ik liedjes, video's, tekenfilms, geef les en leg tegelijkertijd uit. Ze leren heel snel en vervelen zich nooit als ze enthousiast zijn met een leuke leraar en materialen. Ik geloof dat interesse de beste leermeester is. Dus ik doe mijn best om me voor de lessen voor te bereiden en materiaal na de lessen naar de studenten te sturen.
verified badge
• Geboren en getogen in Beijing, China, spreek ik Mandarijn Chinees, wat standaard Chinees is.
• Afgestudeerd aan de Capital Normal University in Beijing (leraren universiteit), waar ik afgestudeerd ben in onderwijskunde.
• Sinds 2012 wonend in Nederland. Zowel in China als in Nederland jarenlang lerares geweest.
• Ik kan zowel in het Engels als in het Nederlands lesgeven.
• Mijn studenten zijn van alle leeftijden en opleiding niveaus en komen uit alle lagen van de bevolking.
• Ik geef zowel op individueel als op groepsniveau les, zowel fysieke lessen als online lessen.

• Elke les zorgvuldig voorbereiden om ze zo interessant en efficiënt mogelijk te maken.
• Ik ben gespecialiseerd in persoonlijke taaltrainingen op maat. Verschillende lesmethoden en tekstboeken gebruiken voor studenten met verschillende achtergronden, niveaus en doelen. Soms maak ik ook nieuw lesmateriaal op maat voor studenten.
• De Chinese cultuur in de lessen integreren.
• Wanneer dat gewenst is: huiswerk geven, het nakijken en het bespreken.
verified badge
Native speaker Chinees geeft lessen in Chinees taal- en cultuur in de omgeving van Zaandam. De lessen kunnen worden gegeven aan individuelen als groepen. De lessen zijn bedoeld voor mensen die nieuwsgierig zijn naar de Chinese taal, cultuur en geschiedenis en meer willen begrijpen van het land of mensen die hun Chinese taalniveau willen bijspijkeren.
verified badge
*De volgende tekst is in het Engels geschreven en door het platform automatisch naar het Nederlands vertaald.

[Informatie voor de lessen]

De les wordt gegeven in het Nederlands, Engels en voor de gevorderden zelfs Chinees.

Dit is de basisversie van mijn Chinese lessen, geschikt voor gemotiveerde leerlingen die bereid zijn om 2-4 uur per week aan zelfstudie te besteden, ook buiten de lessen om. Zie mijn profiel voor de gevorderde versie, waar ik nog meer aanvullend materiaal en extra feedback aanbied voor een meeslepende leerervaring. De gevorderde versie is geschikt voor mensen die sneller vooruitgang willen boeken met begeleiding.

De les met algemene structuur draait om herhaling van eerdere sessies, opgegeven oefeningen en het nieuwe hoofdstuk uit het leerboek. Na de les ontvang je oefeningen en extra audiovisueel materiaal over het thema dat tijdens de les is behandeld via Google Classroom (gratis). Het is ook aan te raden om vragen over de taal in Google Classroom te stellen.

Het is mogelijk om 1,5 of 10 lessen per keer te boeken. De reservering is gegarandeerd indien twee weken van tevoren besproken en geboekt. De afspraak wordt minimaal 5-7 dagen van tevoren bevestigd en annuleren is kosteloos tot 3 dagen van tevoren.


[Een brief van mij]

Hoi,
Ja!

Ik ben Zhou en heb mensen van 3 tot meer dan 80 jaar geholpen met alle niveaus van het Chinees.

Ik heb mijn unieke lesprogramma's en lesmethoden ontwikkeld voor liefhebbers van de Chinese taal, van absolute beginners tot zeer gevorderden, met meer dan 7 jaar leservaring hier in Amsterdam. In tegenstelling tot de meeste instellingen werk ik niet alleen met standaard lesboeken, maar ook met zorgvuldig samengestelde, eigentijdse Chinese content en nog veel meer verrassingen onderweg. ;-)

Chinees is gemakkelijk en je kunt het VEEL SNELLER leren met de juiste begeleiding en methode. Van uitspraak tot conversatie, van luistervaardigheid tot diepgaand cultureel begrip, noem maar op. Het leven is kostbaar en ik kijk ernaar uit om het te besteden aan het ontsluiten van de voordelen van het samen met jou leren van een nieuwe taal!

Tot ziens,
Zhou

[Over mij]
Ik ben 28 jaar en heb een onderzoeksmaster Mediastudies van de Universiteit van Amsterdam. Ik ben gespecialiseerd in kritische analyse, cultuursociologie en milieufilosofie. Eerder heb ik meegewerkt aan artistieke projecten die gefinancierd werden door de Nederlandse overheid en andere regionale fondsen en heb ik mijn artistieke onderzoek gepresenteerd op verschillende conferenties. Momenteel ben ik op zoek naar een tijdelijke baan in het bedrijfsleven om mijn levenservaring uit te breiden.
verified badge
Ik ben een zeer toegewijde opvoeder met 12 jaar ervaring in lesgeven, plannen en ontwikkelen van programma's. Ik ben gepassioneerd om leren leuk, toegankelijk en zinvol te maken. Ik geniet van een leeromgeving die stimulerend en uitdagend is voor studenten. Mijn ervaring ligt in het geven van uitgebreide Chinese taallessen aan studenten met verschillende culturele achtergronden.
Mijn lessen zijn ontworpen op basis van de behoeften van individuele studenten en zijn zeer interactief, zodat de studenten in staat zijn om deel te nemen aan de les, plezier te hebben bij het leren en de taal zoveel mogelijk te oefenen.

Alle materialen worden verstrekt door de docent.
verified badge
Ik ben een moedertaalspreker van het Mandarijn Chinees, geboren in de provincie Gansu in China, en heb mijn middelbare school afgerond in Sichuan. Opgroeien in verschillende regio's van China heeft me een rijke culturele achtergrond en een breed begrip van het dagelijks leven en de taal in China gegeven.

Later ben ik naar België verhuisd om in het Nederlands te studeren aan de universiteit, en tegenwoordig werk ik als mechanisch ontwerper. Ik ben ook vader van twee kinderen. In het buitenland wonen en zelf nieuwe talen leren heeft me laten ervaren hoe uitdagend – maar ook hoe leuk – het leren van een taal kan zijn.

Ik geef het liefst les in Chinees op een ontspannen en plezierige manier. Mijn lessen voelen meer aan als natuurlijke gesprekken dan als formele lessen. We kunnen praten over het dagelijks leven, cultuur, reizen, eten, familie of elk ander onderwerp dat je interesseert. Ik geloof dat een taal het beste groeit in een comfortabele en vriendelijke omgeving.

Of je nu een complete beginner bent of al enige basiskennis hebt, we kunnen in je eigen tempo werken zonder druk.

Je bent van harte welkom als je:

Gewoon je Chinees vloeiender wilt spreken

Nieuwsgierig bent naar de Chinese cultuur

Van plan bent naar China te reizen

Wil oefenen met conversatievaardigheden

Of gewoon graag talen leert in een ontspannen sfeer

Chinees leren hoeft niet stressvol te zijn — het kan interessant, gezellig en leuk zijn.

Ik kijk ernaar uit je te ontmoeten en samen zinvolle gesprekken te voeren!
verified badge
Ik kan je helpen met het leren van Chinees. Ik ben geslaagd met een 10 voor mijn VWO-examen Chinees. Ook kan ik je helpen met Chinese literatuur.
Chinees lesgeven doe ik al jaren als hobby naast mijn studie.
Ik heb een student binnen twee maanden van A1- naar B2-niveau begeleid. Hij studeert nu in China.

Ik ben een enthousiaste reiziger en ben onder andere in Fuzhou, Yunnan, Shanghai, Zhejiang en Beijing geweest. Ik kan je tips en aanraders geven over reizen door China: van eten en cultuur tot vervoer en verborgen plekken die je niet in elke reisgids vindt.

Wil je Chinees leren omdat je naar China wilt reizen? Ook daar kan ik je mee helpen — met handige basiszinnen, uitspraak, cultuurverschillen en praktische woorden die je echt nodig hebt tijdens je reis.
verified badge
Hallo! Ik ben een moedertaalspreker van het Chinees en woon momenteel in Gent, België. Ik bied gepersonaliseerde Chinese lessen aan voor beginners tot gevorderden, afgestemd op uw doelen – of het nu gaat om dagelijkse communicatie, reizen, zakelijke of academische doeleinden.

Mijn lessen richten zich op praktische spreekvaardigheid, uitspraak en het gebruik van de taal in de praktijk, terwijl ik tegelijkertijd de Chinese cultuur, gewoonten en de hedendaagse samenleving introduceer. Ik creëer een ontspannen en ondersteunende omgeving waarin je stap voor stap zelfvertrouwen kunt opbouwen.

✔ Mandarijn (Vereenvoudigd Chinees)
✔ Spreken, luisteren, lezen, schrijven
✔ HSK-voorbereiding (indien nodig)
✔ Culturele inzichten en uitingen uit het dagelijks leven
✔ Online of fysieke lessen in Gent

Met mijn internationale achtergrond en vloeiende Engelse spreekvaardigheid voel ik me op mijn gemak bij het lesgeven aan studenten uit diverse culturen en van verschillende niveaus.

Of je nu Chinees leert voor je werk, studie, reizen of gewoon uit persoonlijke interesse, ik ontwerp lessen die specifiek op jou zijn afgestemd.
verified badge
Hallo! Ik ben een moedertaalspreker van het Chinees en woon al meer dan 10 jaar in België. Ik spreek Mandarijn, Kantonees, Engels en Nederlands.

Ik bied leuke en persoonlijke Chinese lessen aan voor zowel kinderen als volwassenen – van dagelijkse conversatie en uitspraak tot lezen, schrijven, huiswerkbegeleiding en examenvoorbereiding.

Ik vind het vooral leuk om kinderen les te geven en Chinees op een gemakkelijke en leuke manier te leren door middel van verhalen, spelletjes en de fascinerende betekenissen achter Chinese karakters.

Of je nu Chinees leert voor school, op reis, voor je werk of gewoon voor de lol, ik help je om vol zelfvertrouwen en met plezier te leren 😊
verified badge
Ik ben geboren in China, in Peking, en woon al 30 jaar in Nederland.
Ik ben een ervaren docent Chinees in deeltijd en gaf voorheen avondcursussen in Leiden.
Van universiteit naar buitenlanders, nu geef ik in het weekend les in de Chinese taal en cultuur.
Ik werk al meer dan 10 jaar op een school in Rotterdam.

Ik ben in China afgestudeerd in Chinese taal en literatuur en spreek standaard Mandarijn.
Ik kom uit Peking, waar het Mandarijn zijn oorsprong vindt. Naast het spreken en schrijven van Chinees, kan ik ook lesgeven.
We leren je pinyin en begeleiden je ook bij de HSK-examens.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Hildegard ·