facebook
favorite button
1/3
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds januari 2020
Leraar sinds januari 2020
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Privé pianolessen, muziektheorie, solfège, compositie
course price icon
Van 64 € /h
arrow icon
Ik geef compositie, piano, theorie/harmonie en gehoortraining. Ik ben afgestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam als hedendaags componist.

Ik sta erg open voor de stilistische keuzes van de studenten en pas de les aan aan hun specifieke behoeften of interesses.
Als het op compositie aankomt, coach ik iedereen die advies nodig heeft over het schrijven van hun eigen muziek, het ontwikkelen van hun compositietools, het schrijven van liedjes, het vertalen van conceptuele ideeën in praktisch materiaal. Dit geldt ook voor kinderen, die misschien de basis willen leren om hun eigen lied te maken, hetzij op een instrument of op de computer.
Mijn benadering van pianoles is sterk beïnvloed door mijn compositiestudies, zowel in stilistische diversiteit als in pedagogische methoden. Ik vind het belangrijk om piano les te geven op een algemene manier, waarbij gehoortraining maar ook theorie samen met spelen wordt gebruikt. Op deze manier merk ik dat de les veel stimulerender wordt, en het wordt ook veel gemakkelijker om te leren.

Ik heb ervaring met lesgeven aan volwassenen, maar ook aan jonge kinderen tussen de 4-15 jaar oud. Ik geloof dat het nooit te laat is om muziek te leren en dat leren muziek maken eerst een leuk en dan een uitdagend avontuur is.
Extra informatie
Compositie- en theorielessen kunnen ook online worden gevolgd.
Locatie
location type icon
Online vanuit Nederland
Leeftijd
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
90 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Nederlands
Grieks
Italiaans
Frans
Bulgaars
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Basgitaarlessen met een holistieke, "all-round" character.

We gaan op de lessen samen oefenen en we gaan hier jouw allerliefste liedjes voor gebruiken. Ik geloof dat als je met een stuk muziek diepe emotionele contact hebt, wordt de leerproces ook sneller, gezelliger en vloeiender!

Onze belangrijkste thema's:

- techniek en overzicht van de bas (waar?)
- algemene muziekleer, gehoortraining (waarom?)
- creatieve improvisatie en compositie (wat?)
- ritme, tempo, frasering en gevoel (hoe?)

Voor volwassenen en tieners duren de lessen 1 uur. Voor alle niveaus vanaf absoluut beginner tot conservatorium niveau.
verified badge
Ik ben afgestudeerd als leerkracht muzikale opvoeding en je kan bij mij terecht voor o.a. leren van notenleer, muziektheorie, en ritmische gitaarbegeleiding. Wil je graag jezelf begeleiden op gitaar maar weet je niet hoe? Loop je vast op enkele akkororden? Laat maar gerust weten waar je mee zit, en we beginnen er meteen aan te werken! Muzikale groeten!

Vooral focus op:
- akkoordenleer
- basis notenleer op gitaar
verified badge
Welkom bij mijn pianolesstudio! Ik ben een professionele pianist die privé piano- en theorielessen aanbiedt voor studenten van alle niveaus. Als pianist met meer dan 14 jaar leservaring in Europa en de VS, en meer dan 23 jaar ervaring als speler/optredend pianist, vind ik het leuk om mijn studenten te motiveren met muziek van hun eigen voorkeursstijl en interesse, of dat nu klassiek of hedendaags is. Mijn belangrijkste doel is om een positieve ervaring en liefde voor muziek maken te bevorderen tijdens het leerproces. Als de student geïnteresseerd is in een meer gestructureerde aanpak, begeleid ik de voorbereiding op de klassen 1-8 van de Associated Board of the Royal Schools of Music (ABRSM) piano- en muziektheorie-examens, waar mijn studenten consequent de hoogste cijfers halen. Ik heb ook succesvolle ervaring met het voorbereiden van studenten op conservatoriumtoelatingsaudities, masterclasses en wedstrijden in Europa, de VS, India en Canada. We hebben twee keer per jaar klasconcerten bij Pianos Maene voor geïnteresseerde studenten. Ik bied graag een meer ontspannen of een serieuze benadering van het leren pianospelen, we hoeven alleen de persoonlijke doelen en voorkeuren van elke student te bespreken.

Mijn eigen studies zijn als volgt: Ik heb twee postdoctorale uitvoeringsgraden behaald aan het Koninklijk Conservatorium van Antwerpen: "Concertsolist" in Piano Performance en "Kamermuziek" (onder begeleiding van de gewaardeerde professor Sergei Edelmann). Hiervoor behaalde ik mijn Bachelor- en Masterdiploma's in Piano Performance/Music aan de University of Minnesota - Minneapolis (met Prof. Lydia Artymiw) en Texas Christian University, Fort Worth (met Dr. Tamas Ungar). Mijn ervaring omvat samenwerking met veel verschillende instrumentalisten en zangers, optreden als solist en samenwerkend lid in verschillende orkesten en het ontvangen van hoofdprijzen in verschillende wedstrijden. Terwijl ik momenteel mijn uitvoerings- en opnamecarrière in België voortzet, ontwikkel ik mijn privémuziekstudio in het centrum van Antwerpen en kijk ik ernaar uit om nieuwe studenten te ontmoeten.
verified badge
Hallo! Ik heb meer dan 7 jaar ervaring met lesgeven, van jonge kinderen tot volwassenen van alle niveaus, en ik vind het geweldig! Mijn doel is dat mijn leerlingen plezier beleven aan het bespelen van een instrument en plezier hebben tijdens de lessen. Ik streef er ook naar dat elke leerling gemotiveerd uit de les komt om verder te leren, en ik stem de lessen af op wat ze willen leren en hoe ze hun doel kunnen bereiken.
Ik kan studenten ook helpen met het voorbereiden op hun piano-examens en theorie-examens.
verified badge
De manier waarop ik lesgeef hangt eigenlijk helemaal af van de student. De manier waarop ik de concepten uitleg, de lessen plan en structureer en elk onderwerp benader, hangt allemaal af van of de student een beginner, halfgevorderd of gevorderd persoon is en of hij of zij enige ervaring heeft met het onderwerp.

Elke student heeft verschillende behoeften en verschillende capaciteiten. Het is gewoon een kwestie van de student leren kennen, om zowel de zwakke punten als de sterke punten te identificeren waaraan gewerkt kan worden.
verified badge
Bij pianoles gebruiken wij de boekmethode van Hal Leonard (Kinderen onder 8 het Les- en Speelboek).
Alles wordt stap voor stap uitgelegd en gaandeweg leer je noten lezen en piano leren kennen.

Kijk in het begin samen naar wat voor jou belangrijk is. Welke doelen wil je stellen en wat voelt haalbaar en comfortabel?
We stellen lange termijn doelen van bijvoorbeeld een jaar. Helemaal afgestemd op waar jij nu staat.

Tijdens de lessen ben ik geduldig, motiverend, aanmoedigend en complimenterend. Ik geef aan wat er beter kan, en let ook op hoe je makkelijker kunt spelen. En nog veel meer. Afgestemd op uw behoeften en wensen.
verified badge
Mijn doel is om je te helpen een zelfverzekerde gitarist te worden door techniek, muzikaal inzicht en de muziek die je inspireert te combineren. Of je nu je favoriete nummers wilt leren, je techniek wilt verbeteren, improvisatievaardigheden wilt ontwikkelen, verschillende muziekstijlen wilt ontdekken of een solide basis in muziektheorie wilt leggen, ik help je graag stap voor stap je doelen te bereiken.

De lessen combineren structuur met flexibiliteit, waardoor je in je eigen tempo kunt vorderen. Neem gerust contact met me op als je vragen hebt.
verified badge
Ik ben een Spaanse pianist en componist (MMus afgestudeerd aan Codarts Rotterdam in beide richtingen) met al veel jaren leservaring, en ook zeer actief op het gebied van optredens in diverse contexten.

Ik geef privé-pianolessen voor alle niveaus en stijlen (klassiek, jazz, latin, new age, pop...), en ook muziektheorie-, compositie- en improvisatielessen. Mijn lessen onderscheiden zich door hun dynamiek, praktische aanpak en aanpassing aan de behoeften en interesses van de student.

De lessen (live of online) vinden plaats in mijn studio naast de Maastunnel, waar ik een premium stage piano en een top-kwaliteit webcam setup heb.

Ik spreek Nederlands op gemiddeld niveau, dat met de dag beter wordt.
verified badge
Eyal heeft de afgelopen 15 jaar honderden studenten les gegeven in zowel gitaar als piano, naast muziektheorie en compositie. Naast zijn formele muziekopleiding (een bachelor compositie, een lerarendiploma van de muziekacademie in Jeruzalem en een master compositie van Codarts, Rotterdam), heeft Eyal ervaring opgedaan in een breed scala aan verschillende muziekstijlen, waaronder rock, blues, jazz, klassieke muziek, elektronische muziek en hedendaagse muziek, waarop hij zijn rijke aanpak baseert die voor elke student afzonderlijk kan worden aangepast.

Solo's, akkoorden, improvisaties, zware distortion of akoestische gitaar, spelen op een feestje of op podia springen, noten lezen of op gehoor spelen. Misschien weet je precies wat je wilt, maar misschien weet je het nog niet zeker. Volgens Eyal is het de taak van de leraar om je te helpen dat te ontdekken en je door je persoonlijke proces te begeleiden.

Johann Sebastian Bach of John Lennon? Sergei Rachmaninoff of Freddie Mercury? Regina Spektor? Nina simone? Misschien Wolfgang Amadeus Mozart? Complexe harmonieën of eenvoudige melodieën? Klassieke stukken of moderne melodieën? Het enige juiste antwoord is wat jij interessant vindt.
verified badge
Wil jij de wereld van (elektronische) muziekproductie ontdekken of je skills naar een hoger niveau tillen? Of je nu een complete beginner bent of al ervaring hebt, ik kan je helpen om jouw muziekproductie naar het volgende level te brengen!

Wat ik bied
🎧 Muziektheorie & Sound Design: Ontdek hoe je pakkende melodieën, harmonieën en ritmes creëert. Leer sound design-technieken, muziektheorie en tips & tricks om je eigen unieke sound te ontwikkelen.
🎛️ FL Studio Expertise: Leer de ins en outs van FL Studio (Fruity Loops) - van de basics tot geavanceerde technieken (VST's, melodieën maken, drum patterns schrijven, mixen, masteren, ...)
🎶 Werk met Jouw DAW: Heb je een ander programma zoals Ableton Live, Logic Pro, of Cubase? Geen probleem! Ik pas me aan aan jouw software.
🎹 Praktisch & Toegankelijk: Geen voorkennis nodig! Iedereen is welkom, of je nu house, rap, techno, pop of een ander genre wilt produceren.

Over de lessen
- Persoonlijke begeleiding: Ik stem de lessen af op jouw wensen en niveau.
- Online en in-person opties: Flexibiliteit om de lessen te volgen waar jij je het prettigst bij voelt.
- Gebruik van professionele tools: Je leert werken met professionele tools, zodat je tracks meteen een professioneel geluid hebben.

Wat heb je nodig?
- Een laptop/computer.
- Motivatie om je muzikale visie tot leven te brengen!

Wie ben ik?
Hey, ik ben Brent! Met meer dan 8 jaar ervaring in muziekproductie en een diploma op zak, maak ik muziek onder de naam Pai Napple. Je kan mijn tracks vinden op Spotify, Apple Music, YouTube, en meer. Ik heb ondertussen al miljoenen streams verzameld en samengewerkt met enkele bekende artiesten. Ik maak vooral rap, pop, R&B en EDM, maar ben thuis in veel verschillende genres. Daarnaast verkoop ik ook muziek aan andere artiesten en voor tv en film.

Interesse?
Ben je klaar om aan de slag te gaan? Stuur me een bericht om meer te weten te komen of direct een les te boeken. Laten we samen jouw muzikale reis beginnen! 🎶
verified badge
Heb je ooit naar een muziekstuk geluisterd en wilde je er meer over weten?

Ik bied gepersonaliseerde muzieklessen aan, waarbij JIJ beslist wat je wilt ontdekken! Of je nu nieuwsgierig bent naar harmonie, ritme, muziekstijlen van over de hele wereld of een ander concept, ik zal elke les afstemmen op jouw interesses. En als er een onderwerp is waar ik nog niet bekend mee ben, neem ik de tijd om het te leren en de les speciaal voor jou voor te bereiden.

Of, als u dat liever doet, kunt u een begeleide introductie tot muziek volgen, waarbij u essentiële concepten verkent aan de hand van zorgvuldig geselecteerde luistervoorbeelden van over de hele wereld.
verified badge
Trompet spelen kan fijn zijn, maar ook moeilijk. Samen wil ik kijken wat we kunnen verbeteren, of welke nieuwe concepten we kunnen aanleren. Dit om meer expressie, meer stijlen, meer power of hoogte te bereiken en dat met minder moeite.
Zelf heb ik ervaring als trompettist en flugelhorn in jazz, pop, funk, bigband en klassiek. En veel als lead player.
verified badge
Ik geef op maat gemaakte pianolessen waarin ik ook aandacht besteed aan muziektheorie en muziek literatuur om de muziek te kunnen begrijpen. Omdat plezier vooropstaat, duiken we hier pas echt diep in als de leerling dat zelf wil. Daarnaast vind ik het belangrijk om samen te ontdekken welke leermethode het beste bij de leerling past.
verified badge
Jazz is meer dan een muziekstijl; het is een taal om uit te drukken wie je bent. Door te zingen, improviseren, componeren en luisteren leren studenten hoe ze emoties, ideeën en persoonlijke ervaringen in muziek kunnen omzetten.

De lessen kunnen onder andere jazz- en popzang, compositie, arrangementen, gehoortraining en muziektheorie omvatten, afhankelijk van de interesses en doelen van elke student. Naast techniek zullen we ook de culturele en historische achtergronden van verschillende muziekstijlen verkennen, waardoor studenten een breder artistiek perspectief ontwikkelen.

Aan de hand van praktische voorbeelden uit echte muziek wordt theorie iets wat je kunt horen, voelen en direct kunt toepassen. Of je nu je eerste stappen in de muziek zet of je muzikale vaardigheden wilt verdiepen, de lessen zijn ontworpen om creativiteit, nieuwsgierigheid en individuele artistieke groei te stimuleren.
verified badge
Of je nu wilt leren dj'en, je (eerste) tracks wilt produceren, piano wilt leren spelen, compositie wilt begrijpen of een sterkere (online) creatieve identiteit wilt opbouwen, ik help je graag verder!

We kunnen werken aan de technische kant van muziek, zoals dj'en/productie, arrangement, mixen en muziektheorie, maar ook aan het grotere geheel: het creëren van concepten, het ontwikkelen van je stijl en het opbouwen van je persoonlijke merk als artiest.

Voor mij draait muziek om nieuwsgierigheid, creativiteit en plezier hebben tijdens het leren. Iedereen heeft zijn eigen ideeën en inspiratie, en ik help je graag om die om te zetten in iets unieks. Of je nu net begint of al muziek maakt, we kijken samen naar wat je wilt bereiken en stellen een leerpad samen dat bij je past.
message icon
Contacteer Danai
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Basgitaarlessen met een holistieke, "all-round" character.

We gaan op de lessen samen oefenen en we gaan hier jouw allerliefste liedjes voor gebruiken. Ik geloof dat als je met een stuk muziek diepe emotionele contact hebt, wordt de leerproces ook sneller, gezelliger en vloeiender!

Onze belangrijkste thema's:

- techniek en overzicht van de bas (waar?)
- algemene muziekleer, gehoortraining (waarom?)
- creatieve improvisatie en compositie (wat?)
- ritme, tempo, frasering en gevoel (hoe?)

Voor volwassenen en tieners duren de lessen 1 uur. Voor alle niveaus vanaf absoluut beginner tot conservatorium niveau.
verified badge
Ik ben afgestudeerd als leerkracht muzikale opvoeding en je kan bij mij terecht voor o.a. leren van notenleer, muziektheorie, en ritmische gitaarbegeleiding. Wil je graag jezelf begeleiden op gitaar maar weet je niet hoe? Loop je vast op enkele akkororden? Laat maar gerust weten waar je mee zit, en we beginnen er meteen aan te werken! Muzikale groeten!

Vooral focus op:
- akkoordenleer
- basis notenleer op gitaar
verified badge
Welkom bij mijn pianolesstudio! Ik ben een professionele pianist die privé piano- en theorielessen aanbiedt voor studenten van alle niveaus. Als pianist met meer dan 14 jaar leservaring in Europa en de VS, en meer dan 23 jaar ervaring als speler/optredend pianist, vind ik het leuk om mijn studenten te motiveren met muziek van hun eigen voorkeursstijl en interesse, of dat nu klassiek of hedendaags is. Mijn belangrijkste doel is om een positieve ervaring en liefde voor muziek maken te bevorderen tijdens het leerproces. Als de student geïnteresseerd is in een meer gestructureerde aanpak, begeleid ik de voorbereiding op de klassen 1-8 van de Associated Board of the Royal Schools of Music (ABRSM) piano- en muziektheorie-examens, waar mijn studenten consequent de hoogste cijfers halen. Ik heb ook succesvolle ervaring met het voorbereiden van studenten op conservatoriumtoelatingsaudities, masterclasses en wedstrijden in Europa, de VS, India en Canada. We hebben twee keer per jaar klasconcerten bij Pianos Maene voor geïnteresseerde studenten. Ik bied graag een meer ontspannen of een serieuze benadering van het leren pianospelen, we hoeven alleen de persoonlijke doelen en voorkeuren van elke student te bespreken.

Mijn eigen studies zijn als volgt: Ik heb twee postdoctorale uitvoeringsgraden behaald aan het Koninklijk Conservatorium van Antwerpen: "Concertsolist" in Piano Performance en "Kamermuziek" (onder begeleiding van de gewaardeerde professor Sergei Edelmann). Hiervoor behaalde ik mijn Bachelor- en Masterdiploma's in Piano Performance/Music aan de University of Minnesota - Minneapolis (met Prof. Lydia Artymiw) en Texas Christian University, Fort Worth (met Dr. Tamas Ungar). Mijn ervaring omvat samenwerking met veel verschillende instrumentalisten en zangers, optreden als solist en samenwerkend lid in verschillende orkesten en het ontvangen van hoofdprijzen in verschillende wedstrijden. Terwijl ik momenteel mijn uitvoerings- en opnamecarrière in België voortzet, ontwikkel ik mijn privémuziekstudio in het centrum van Antwerpen en kijk ik ernaar uit om nieuwe studenten te ontmoeten.
verified badge
Hallo! Ik heb meer dan 7 jaar ervaring met lesgeven, van jonge kinderen tot volwassenen van alle niveaus, en ik vind het geweldig! Mijn doel is dat mijn leerlingen plezier beleven aan het bespelen van een instrument en plezier hebben tijdens de lessen. Ik streef er ook naar dat elke leerling gemotiveerd uit de les komt om verder te leren, en ik stem de lessen af op wat ze willen leren en hoe ze hun doel kunnen bereiken.
Ik kan studenten ook helpen met het voorbereiden op hun piano-examens en theorie-examens.
verified badge
De manier waarop ik lesgeef hangt eigenlijk helemaal af van de student. De manier waarop ik de concepten uitleg, de lessen plan en structureer en elk onderwerp benader, hangt allemaal af van of de student een beginner, halfgevorderd of gevorderd persoon is en of hij of zij enige ervaring heeft met het onderwerp.

Elke student heeft verschillende behoeften en verschillende capaciteiten. Het is gewoon een kwestie van de student leren kennen, om zowel de zwakke punten als de sterke punten te identificeren waaraan gewerkt kan worden.
verified badge
Bij pianoles gebruiken wij de boekmethode van Hal Leonard (Kinderen onder 8 het Les- en Speelboek).
Alles wordt stap voor stap uitgelegd en gaandeweg leer je noten lezen en piano leren kennen.

Kijk in het begin samen naar wat voor jou belangrijk is. Welke doelen wil je stellen en wat voelt haalbaar en comfortabel?
We stellen lange termijn doelen van bijvoorbeeld een jaar. Helemaal afgestemd op waar jij nu staat.

Tijdens de lessen ben ik geduldig, motiverend, aanmoedigend en complimenterend. Ik geef aan wat er beter kan, en let ook op hoe je makkelijker kunt spelen. En nog veel meer. Afgestemd op uw behoeften en wensen.
verified badge
Mijn doel is om je te helpen een zelfverzekerde gitarist te worden door techniek, muzikaal inzicht en de muziek die je inspireert te combineren. Of je nu je favoriete nummers wilt leren, je techniek wilt verbeteren, improvisatievaardigheden wilt ontwikkelen, verschillende muziekstijlen wilt ontdekken of een solide basis in muziektheorie wilt leggen, ik help je graag stap voor stap je doelen te bereiken.

De lessen combineren structuur met flexibiliteit, waardoor je in je eigen tempo kunt vorderen. Neem gerust contact met me op als je vragen hebt.
verified badge
Ik ben een Spaanse pianist en componist (MMus afgestudeerd aan Codarts Rotterdam in beide richtingen) met al veel jaren leservaring, en ook zeer actief op het gebied van optredens in diverse contexten.

Ik geef privé-pianolessen voor alle niveaus en stijlen (klassiek, jazz, latin, new age, pop...), en ook muziektheorie-, compositie- en improvisatielessen. Mijn lessen onderscheiden zich door hun dynamiek, praktische aanpak en aanpassing aan de behoeften en interesses van de student.

De lessen (live of online) vinden plaats in mijn studio naast de Maastunnel, waar ik een premium stage piano en een top-kwaliteit webcam setup heb.

Ik spreek Nederlands op gemiddeld niveau, dat met de dag beter wordt.
verified badge
Eyal heeft de afgelopen 15 jaar honderden studenten les gegeven in zowel gitaar als piano, naast muziektheorie en compositie. Naast zijn formele muziekopleiding (een bachelor compositie, een lerarendiploma van de muziekacademie in Jeruzalem en een master compositie van Codarts, Rotterdam), heeft Eyal ervaring opgedaan in een breed scala aan verschillende muziekstijlen, waaronder rock, blues, jazz, klassieke muziek, elektronische muziek en hedendaagse muziek, waarop hij zijn rijke aanpak baseert die voor elke student afzonderlijk kan worden aangepast.

Solo's, akkoorden, improvisaties, zware distortion of akoestische gitaar, spelen op een feestje of op podia springen, noten lezen of op gehoor spelen. Misschien weet je precies wat je wilt, maar misschien weet je het nog niet zeker. Volgens Eyal is het de taak van de leraar om je te helpen dat te ontdekken en je door je persoonlijke proces te begeleiden.

Johann Sebastian Bach of John Lennon? Sergei Rachmaninoff of Freddie Mercury? Regina Spektor? Nina simone? Misschien Wolfgang Amadeus Mozart? Complexe harmonieën of eenvoudige melodieën? Klassieke stukken of moderne melodieën? Het enige juiste antwoord is wat jij interessant vindt.
verified badge
Wil jij de wereld van (elektronische) muziekproductie ontdekken of je skills naar een hoger niveau tillen? Of je nu een complete beginner bent of al ervaring hebt, ik kan je helpen om jouw muziekproductie naar het volgende level te brengen!

Wat ik bied
🎧 Muziektheorie & Sound Design: Ontdek hoe je pakkende melodieën, harmonieën en ritmes creëert. Leer sound design-technieken, muziektheorie en tips & tricks om je eigen unieke sound te ontwikkelen.
🎛️ FL Studio Expertise: Leer de ins en outs van FL Studio (Fruity Loops) - van de basics tot geavanceerde technieken (VST's, melodieën maken, drum patterns schrijven, mixen, masteren, ...)
🎶 Werk met Jouw DAW: Heb je een ander programma zoals Ableton Live, Logic Pro, of Cubase? Geen probleem! Ik pas me aan aan jouw software.
🎹 Praktisch & Toegankelijk: Geen voorkennis nodig! Iedereen is welkom, of je nu house, rap, techno, pop of een ander genre wilt produceren.

Over de lessen
- Persoonlijke begeleiding: Ik stem de lessen af op jouw wensen en niveau.
- Online en in-person opties: Flexibiliteit om de lessen te volgen waar jij je het prettigst bij voelt.
- Gebruik van professionele tools: Je leert werken met professionele tools, zodat je tracks meteen een professioneel geluid hebben.

Wat heb je nodig?
- Een laptop/computer.
- Motivatie om je muzikale visie tot leven te brengen!

Wie ben ik?
Hey, ik ben Brent! Met meer dan 8 jaar ervaring in muziekproductie en een diploma op zak, maak ik muziek onder de naam Pai Napple. Je kan mijn tracks vinden op Spotify, Apple Music, YouTube, en meer. Ik heb ondertussen al miljoenen streams verzameld en samengewerkt met enkele bekende artiesten. Ik maak vooral rap, pop, R&B en EDM, maar ben thuis in veel verschillende genres. Daarnaast verkoop ik ook muziek aan andere artiesten en voor tv en film.

Interesse?
Ben je klaar om aan de slag te gaan? Stuur me een bericht om meer te weten te komen of direct een les te boeken. Laten we samen jouw muzikale reis beginnen! 🎶
verified badge
Heb je ooit naar een muziekstuk geluisterd en wilde je er meer over weten?

Ik bied gepersonaliseerde muzieklessen aan, waarbij JIJ beslist wat je wilt ontdekken! Of je nu nieuwsgierig bent naar harmonie, ritme, muziekstijlen van over de hele wereld of een ander concept, ik zal elke les afstemmen op jouw interesses. En als er een onderwerp is waar ik nog niet bekend mee ben, neem ik de tijd om het te leren en de les speciaal voor jou voor te bereiden.

Of, als u dat liever doet, kunt u een begeleide introductie tot muziek volgen, waarbij u essentiële concepten verkent aan de hand van zorgvuldig geselecteerde luistervoorbeelden van over de hele wereld.
verified badge
Trompet spelen kan fijn zijn, maar ook moeilijk. Samen wil ik kijken wat we kunnen verbeteren, of welke nieuwe concepten we kunnen aanleren. Dit om meer expressie, meer stijlen, meer power of hoogte te bereiken en dat met minder moeite.
Zelf heb ik ervaring als trompettist en flugelhorn in jazz, pop, funk, bigband en klassiek. En veel als lead player.
verified badge
Ik geef op maat gemaakte pianolessen waarin ik ook aandacht besteed aan muziektheorie en muziek literatuur om de muziek te kunnen begrijpen. Omdat plezier vooropstaat, duiken we hier pas echt diep in als de leerling dat zelf wil. Daarnaast vind ik het belangrijk om samen te ontdekken welke leermethode het beste bij de leerling past.
verified badge
Jazz is meer dan een muziekstijl; het is een taal om uit te drukken wie je bent. Door te zingen, improviseren, componeren en luisteren leren studenten hoe ze emoties, ideeën en persoonlijke ervaringen in muziek kunnen omzetten.

De lessen kunnen onder andere jazz- en popzang, compositie, arrangementen, gehoortraining en muziektheorie omvatten, afhankelijk van de interesses en doelen van elke student. Naast techniek zullen we ook de culturele en historische achtergronden van verschillende muziekstijlen verkennen, waardoor studenten een breder artistiek perspectief ontwikkelen.

Aan de hand van praktische voorbeelden uit echte muziek wordt theorie iets wat je kunt horen, voelen en direct kunt toepassen. Of je nu je eerste stappen in de muziek zet of je muzikale vaardigheden wilt verdiepen, de lessen zijn ontworpen om creativiteit, nieuwsgierigheid en individuele artistieke groei te stimuleren.
verified badge
Of je nu wilt leren dj'en, je (eerste) tracks wilt produceren, piano wilt leren spelen, compositie wilt begrijpen of een sterkere (online) creatieve identiteit wilt opbouwen, ik help je graag verder!

We kunnen werken aan de technische kant van muziek, zoals dj'en/productie, arrangement, mixen en muziektheorie, maar ook aan het grotere geheel: het creëren van concepten, het ontwikkelen van je stijl en het opbouwen van je persoonlijke merk als artiest.

Voor mij draait muziek om nieuwsgierigheid, creativiteit en plezier hebben tijdens het leren. Iedereen heeft zijn eigen ideeën en inspiratie, en ik help je graag om die om te zetten in iets unieks. Of je nu net begint of al muziek maakt, we kijken samen naar wat je wilt bereiken en stellen een leerpad samen dat bij je past.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Danai