facebook
favorite button
1/4
member since icon
Sinds september 2026
Leraar sinds september 2026
Saxophone, improvisation, compostion, music theory and harmony at the piano lessons for all type of levels
course price icon
Van 39 € /h
arrow icon
Do you want to learn how to play saxophone or piano? How to improvise or compose? Or maybe you want to understand better the music theory ? This is your place.
We will start from wherever your level is and we will work together towards your objectives.
It would be a pleasure to help you! :)
Locatie
green drop pin icongreen drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Den Haag, Nederland
location type icon
Bij de leraar :
  • LabS55, Lulofsstraat, Den Haag, Nederland
location type icon
Online vanuit Nederland
Over
I love helping people out!
For me, teaching is not about "showing things", teaching is about learning with the students how to reach the goals we set for ourselves. We can proceed at the pace that works best for the student, always grounded in hard work and respect for music.
Opleiding
Bachelor in Jazz Saxophone at Conservatorio Superior de Música de Málaga (Málaga, Spain)
Master in Jazz Saxophone at Koninklijk Conservatorium Den Haag (Nederlands)
Leservaring
· Giving private lessons for 3 years, and preparing students for admission exams.
· Working as a professional musician for more than 7 years in venues and festivals from Spain, The Netherlands, Italy and Germany.
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
45 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Spaans
Italiaans
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar en via webcam
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Compositielessen zijn voor iedereen die muziek wil componeren, voor elk instrument, emsemble en / of elektronische muziek.

Mijn lesmethode combineert verschillende benaderingen en stijlen, ondersteunt de praktijk met theoretische kennis, en vooral het ontwikkelen van creativiteit en het helpen van de student om hun denkbeeldige visies werkelijkheid te laten worden.

Voor elke student wordt een ander palet aan tools aangeboden, in functie van de muzikale wensen en ambities van de student.

Ik leer de basis van westerse muziekcompositie - theorie, harmonie, contrapunt, partituurlezen, notenleer, ritme, analyse en meer.
Verder stel ik een breed overzicht van wereld, jazz, pop, nieuwe / hedendaagse muziek, verschillende stijlen in elektronische muziek (populair en experimenteel), improvisatorische composities, grafische notatie, tekst- en spelstukken, muziek voor theater, film en dans en interdisciplinaire werken die combineer muziek met andere kunstvelden.
verified badge
Ik ben gespecialiseerd in het geven van muzieklessen en gitaarles.
In de les probeer ik altijd de doelen en interesses van alle leerlingen te begrijpen, evenals hun vaardigheden. Op die manier kunnen we de problemen effectiever aanpakken en ervoor zorgen dat de leerling zijn/haar interesse en focus in muziek en zijn/haar instrument nooit verliest. Ik geloof dat een eerlijke en vriendelijke relatie tussen docent en leerling essentieel is voor een heldere en vlotte uitwisseling van ideeën, dus ik doe mijn best om iedereen zich op zijn/haar gemak te laten voelen om vrijuit te praten.
Ik bied goede en persoonlijke lessen aan. Dit betekent dat er speciale aandacht is voor jouw interesse in muziek en gitaar, dat alle basisvaardigheden worden geoefend en versterkt, dat aan al je specifieke wensen en ideeën wordt voldaan, dat zowel improvisatie als interpretatie kunnen worden ontwikkeld, en dat het verkennen van je potentieel, het bereiken van doelen en plezier maken de belangrijkste prioriteiten zijn.
Kom en leer meer over muziek en gitaar!
verified badge
Wil je enkele Cubaanse grooves leren? of misschien latin jazz?

Behalve het leren van de meest verbazingwekkende Latijnse ritmes, pas ik in mijn lessen het stokcontroleboek toe om een goede techniek te bereiken, en tegelijkertijd leer ik coördinatie en grooves, met de beste methoden en boeken van de meest gekwalificeerde drummers.

Ik ben een professionele drummer uit Spanje, maar woon in Rotterdam, Nederland. Ik heb Latin drums gestudeerd aan Codarts, hogeschool voor de kunsten in Rotterdam, dus ik heb veel kennis en vaardigheden opgedaan met Cubaanse en Braziliaanse muziek, jazz, funk en pop.

Ik heb opgetreden op plaatsen als:
North Sea Jazz Festival, Het Concertgebouw (Amsterdam), Tivoli (Utrecht), Jazzcafe Dizzy, etc ...
verified badge
Op de locatie in Den Haag staan twee vleugels.

Voor kinderen is het belangrijk om naast pianospelen ook basis muzikale vaardigheden te ontwikkelen door middel van zang-, ritme- en gehoortraining. Ik gebruik een technisch oefenboek, het hoofdleerboek en een theorieboek. Door deze 3 boeken leren leerlingen verschillende aspecten van muziek en maken ze zich natuurlijk klaar voor examens en cijfers.

Na het verwerven van de basisvaardigheden bestuderen de studenten ook harmonie- en akkoordoefeningen. Deze zijn handig voor het spelen van pops en jazz, en ze geven ook een dieper inzicht in klassieke stukken.

Privé pianoles, vanaf 4 jaar en ouder. Kinderen kunnen met de les beginnen nadat ze de cijfers 1 tot en met 5 en het alfabet van A tot en met G hebben kunnen lezen.

Gevorderde studenten die zich willen voorbereiden op concoursen, audities, ABRSM, GCSE, IB-examens of het toelatingsexamen van het conservatorium.

Het concert wordt jaarlijks gehouden samen met studenten van fluit-, viool- en compositiedocenten.


Voor de leeftijden 1-7 jaar geef ik groepsritmelessen.
verified badge
Hallo! Mijn naam is Eduardo, professioneel muzikant en al jarenlang muziekdocent. Ik geef fysieke en online lessen in muziektheorie, improvisatie en instrument.
#Harmonie #Compositie #Solfège #Saxofoon #Klarinet #Piano

De lessen zijn afgestemd op het profiel van elke leerling, ongeacht leeftijd, verwachtingsniveau (het maakt niet uit of het gezien wordt als hobby of dat de leerling zich voorbereidt op officiële audities voor het conservatorium, etc.).

We zullen spelen en/of ons richten op waar de student zich in wil verdiepen (welke muziekstijl ze ook interesseren, meer theoretische aspecten of juist praktische aspecten). We proberen zo veel mogelijk te profiteren van de gewerkte tijd en geven prioriteit aan het daadwerkelijke leerproces van de persoon als belangrijkste factor voor hun motivatie.

In juni 2022 heb ik mijn masteropleiding Jazzmuziek aan het Prins Claus Conservatorium in Groningen afgerond.
Eerder, in 2018, behaalde ik mijn bachelordiploma muziek aan het Conservatorio Superior de Música del Liceu in Barcelona (Spanje).
verified badge
Ik deel je mijn vaardigheden in het spelen van de contrabas met verschillende technieken voor jazz, klassiek, oude muziek, evenals arrangeren, compositie, harmonie en ritme.
Ik heb een master oude muziek en klassieke contrabas van het Koninklijk Conservatorium Den Haag en ben actief als jazzmuzikant.
verified badge
Wilt u uw pianospel verbeteren en heeft u iemand nodig die u daarbij begeleidt?
Speelde je vroeger piano en wil je dat weer oppakken, of ben je autodidact?
Laten we samenwerken om u te helpen uw doelen SNELLER te bereiken, zonder stress en verwarring.

EEN PAAR WOORDEN OVER MIJ
Mijn naam is Gina, ik ben klassiek pianiste, pianodocent en muziektheoriedocent.
Ik help studenten van alle leeftijden om hun vaardigheden te ontwikkelen, hun ideale pianistische doelen te bereiken en zich daarbij goed over zichzelf te voelen.
Ik geef al meer dan 8 jaar professioneel les en gebruik een combinatie van moderne en traditionele methoden waarvan bewezen is dat ze werken voor iedereen die daadwerkelijk wil spelen.
Ik ben gespecialiseerd in het werken met beginners en gevorderden die hun hobby serieus nemen en er goed in willen worden.
Muziek draait om expressie en plezier. Met een bepaalde mate van toewijding en nieuwsgierigheid is niets onmogelijk.
Laten we kennismaken en een persoonlijk plan voor u maken!

PS. De lessen vinden plaats in een professionele studio in Rijswijk.

*Voor de studenten die de muziek willen begrijpen, geef ik ook les in muziektheorie als apart vak
Tot ziens!
verified badge
Mijn gitaarlessen worden afgestemd op de doelen, interesses en het niveau van elke leerling. De lessen vinden plaats in een vriendelijke en ondersteunende omgeving, waarin leren op een prettige en motiverende manier centraal staat. Afhankelijk van de wensen van de leerling kunnen de lessen zowel informeel en ontspannen als meer gestructureerd en formeel worden ingericht. Of je je nu voorbereidt op een muziekopleiding, specifieke technieken wilt verbeteren, of de gitaar weer oppakt na een periode van pauze: de lessen worden aangepast aan jouw behoeften. Het doel is altijd om de best mogelijke leeromgeving te creëren waarin je met vertrouwen kunt groeien en jouw muzikale doelen kunt bereiken.
verified badge
Hallo! Ik ben een klassiek geschoolde pianiste met een masterdiploma van het Koninklijk Conservatorium in Den Haag.
Ik heb 9 jaar ervaring in het lesgeven aan leerlingen van alle leeftijden en niveaus. Mijn lesmethode is gericht op het aanpassen aan de behoeften en motivaties van de leerling, terwijl ik mijn kennis overdraag om de leerling te helpen muzikale onafhankelijkheid te ontwikkelen en een persoonlijke band met muziek te creëren.

Ik organiseer twee klasconcerten per jaar op een mooie locatie, waarbij de leerlingen hun favoriete stukken uitvoeren en hun vorderingen kunnen laten zien aan familie, vrienden en klasgenoten.

Tijdens de lessen kan ik, afhankelijk van de doelen en het muzikale niveau van de leerling, helpen met verschillende aspecten van het pianospelen:
- leren hoe je partituren moet lezen
- basisprincipes van muziektheorie
- technische mogelijkheden ontwikkelen
- leren spelen uit het hoofd
- het vinden van je muzieksmaak
- voorbereiding op piano-examens (ABRSM)

En het allerbelangrijkste is dat u plezier heeft en geniet van de reis!
verified badge
Hallo, mijn naam is Galit en ik ben een professionele blokfluitspeler.
Ik heb opgetreden in verschillende ensembles en podia in Europa en Israël, waarbij ik barok, middeleeuwse, renaissance en hedendaagse muziek speelde, het uitgebreide repertoire van de blokfluit. Ik ben afgestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam en het Koninklijk Conservatorium in Den Haag. Ik geef al meer dan 20 jaar les op verschillende platforms en pas de lessen aan op jouw behoeften, wensen en niveau.

Tijdens onze lessen leer ik je de vaardigheden van het beheersen van de blokfluit. Het verkrijgen van een goede techniek, werken aan een goede houding en een gezonde ademhaling naast het leren over het instrument en zijn geschiedenis.
Blokfluit leren spelen is een kans om je horizon te verbreden, creatief te zijn en de kunst van het luisteren te leren.

Ik bied individuele en/of groepslessen* aan voor kinderen en volwassenen.
*De kosten per persoon voor groepslessen worden lager.

Aarzel niet om contact met mij op te nemen als u vragen heeft.
verified badge
De klarinet is een prachtig, lyrisch instrument dat geschikt is voor bijna alle muziekgenres. Tijdens deze les leren we toonladders, techniek, stukken naar keuze, spelen we duetten en oefenen we muziektheorie. Ik besteed ook veel aandacht aan lichaamsontspanning en ademhaling.
verified badge
Hoi!

Mijn naam is Héloïse, een Franse celliste en zangeres. Ik woon al twee jaar in Nederland. In juni heb ik mijn studie aan het Conservatorium van de Hogeschool voor de Kunsten Utrecht afgerond en ben nu beroepsmusicus en onder andere docent cello bij het Lindenberg Centrum in Nijmegen.

Nadat ik twee jaar lang muziektheorie gaf aan een Frans conservatorium, besefte ik hoe belangrijk lesgeven voor mij is en hoe het mij helpt groeien als muzikant. Ik pas mij graag aan de leerling aan en probeer voor elke onderwijssituatie een oplossing te vinden.
Ik kan alle niveaus cello en zang lesgeven, en alle leeftijden. Ik kan ook muziektheorielessen geven.
De lessen kunnen bij mij thuis in Den Haag plaatsvinden of online, of bij de student thuis, in het Engels of Frans.

Dankjewel!
verified badge
Heyhey, ik ben een 22 jarige 4e jaars conservatorium leerling. Ik zing en speel piano met alle liefde sinds dat ik 5 ben.
Ik begon 3 jaar geleden met zangles- en pianoles geven (In Nederlands en Engels) en heb gemerkt dat ik het super leuk vind om te doen. In m’n lessen focus ik op repertoire, theorie en voornamelijk de stukken waar de leerling graag mee komt in de les aangezien ik graag de lessen zo leuk mogelijk voor de leerling wil maken!
Verder werken we ook aan stukken die een leerling voor een bepaald doel nodig heeft. Ook hierbij kies ik graag samen met de leerling een stuk uit (indien ze dat willen) die voor hen een mooie match is.
Heb je eventueel vragen? Stuur gerust een berichtje ️
verified badge
Deze les is een individuele bijles voor mensen die muziektheorie en/of muziekcompositie willen oefenen, verbeteren of leren. Ik kan je begeleiden bij het leren van muziektheorie door middel van theoretische uitleg, praktische demonstraties en oefeningen die je in je eigen tempo kunt maken.

Deze les kan ook een individuele compositieles zijn, waarbij ik je werk en ideeën nauwkeurig bekijk en je probeer te begeleiden bij het verbeteren van je techniek en het stimuleren van je artistieke intuïtie en je eigen compositiestijl.

Enkele onderwerpen die we samen kunnen bespreken:
- Basisritme en solmisatie
- Notatie lezen en schrijven
- Dictaten
- Basis gehoortraining
- Functionele harmonie
- Tegenargument
- Harmonische analyse
- Geavanceerde harmonie (chromatiek, dodecafonie, enz.)
- Microtonaliteit
verified badge
HI! My name is Gaizka, a youth prfessional musician with around 5 years of experience performing in professional orchestras and with the goal of sharing my knowledge and love for the horn with you!

I offer private, individual and fully customized horn lessons tailored to your unique pace and goals.
Wheter you want to improve your technique, learn new pieces and songs, master your band's repertoire, or prepare for an audition, we will focus exactly on what you need and love.

All ages and levels -from beginners to advanced players- are welcome!
message icon
Contacteer Antonio
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Compositielessen zijn voor iedereen die muziek wil componeren, voor elk instrument, emsemble en / of elektronische muziek.

Mijn lesmethode combineert verschillende benaderingen en stijlen, ondersteunt de praktijk met theoretische kennis, en vooral het ontwikkelen van creativiteit en het helpen van de student om hun denkbeeldige visies werkelijkheid te laten worden.

Voor elke student wordt een ander palet aan tools aangeboden, in functie van de muzikale wensen en ambities van de student.

Ik leer de basis van westerse muziekcompositie - theorie, harmonie, contrapunt, partituurlezen, notenleer, ritme, analyse en meer.
Verder stel ik een breed overzicht van wereld, jazz, pop, nieuwe / hedendaagse muziek, verschillende stijlen in elektronische muziek (populair en experimenteel), improvisatorische composities, grafische notatie, tekst- en spelstukken, muziek voor theater, film en dans en interdisciplinaire werken die combineer muziek met andere kunstvelden.
verified badge
Ik ben gespecialiseerd in het geven van muzieklessen en gitaarles.
In de les probeer ik altijd de doelen en interesses van alle leerlingen te begrijpen, evenals hun vaardigheden. Op die manier kunnen we de problemen effectiever aanpakken en ervoor zorgen dat de leerling zijn/haar interesse en focus in muziek en zijn/haar instrument nooit verliest. Ik geloof dat een eerlijke en vriendelijke relatie tussen docent en leerling essentieel is voor een heldere en vlotte uitwisseling van ideeën, dus ik doe mijn best om iedereen zich op zijn/haar gemak te laten voelen om vrijuit te praten.
Ik bied goede en persoonlijke lessen aan. Dit betekent dat er speciale aandacht is voor jouw interesse in muziek en gitaar, dat alle basisvaardigheden worden geoefend en versterkt, dat aan al je specifieke wensen en ideeën wordt voldaan, dat zowel improvisatie als interpretatie kunnen worden ontwikkeld, en dat het verkennen van je potentieel, het bereiken van doelen en plezier maken de belangrijkste prioriteiten zijn.
Kom en leer meer over muziek en gitaar!
verified badge
Wil je enkele Cubaanse grooves leren? of misschien latin jazz?

Behalve het leren van de meest verbazingwekkende Latijnse ritmes, pas ik in mijn lessen het stokcontroleboek toe om een goede techniek te bereiken, en tegelijkertijd leer ik coördinatie en grooves, met de beste methoden en boeken van de meest gekwalificeerde drummers.

Ik ben een professionele drummer uit Spanje, maar woon in Rotterdam, Nederland. Ik heb Latin drums gestudeerd aan Codarts, hogeschool voor de kunsten in Rotterdam, dus ik heb veel kennis en vaardigheden opgedaan met Cubaanse en Braziliaanse muziek, jazz, funk en pop.

Ik heb opgetreden op plaatsen als:
North Sea Jazz Festival, Het Concertgebouw (Amsterdam), Tivoli (Utrecht), Jazzcafe Dizzy, etc ...
verified badge
Op de locatie in Den Haag staan twee vleugels.

Voor kinderen is het belangrijk om naast pianospelen ook basis muzikale vaardigheden te ontwikkelen door middel van zang-, ritme- en gehoortraining. Ik gebruik een technisch oefenboek, het hoofdleerboek en een theorieboek. Door deze 3 boeken leren leerlingen verschillende aspecten van muziek en maken ze zich natuurlijk klaar voor examens en cijfers.

Na het verwerven van de basisvaardigheden bestuderen de studenten ook harmonie- en akkoordoefeningen. Deze zijn handig voor het spelen van pops en jazz, en ze geven ook een dieper inzicht in klassieke stukken.

Privé pianoles, vanaf 4 jaar en ouder. Kinderen kunnen met de les beginnen nadat ze de cijfers 1 tot en met 5 en het alfabet van A tot en met G hebben kunnen lezen.

Gevorderde studenten die zich willen voorbereiden op concoursen, audities, ABRSM, GCSE, IB-examens of het toelatingsexamen van het conservatorium.

Het concert wordt jaarlijks gehouden samen met studenten van fluit-, viool- en compositiedocenten.


Voor de leeftijden 1-7 jaar geef ik groepsritmelessen.
verified badge
Hallo! Mijn naam is Eduardo, professioneel muzikant en al jarenlang muziekdocent. Ik geef fysieke en online lessen in muziektheorie, improvisatie en instrument.
#Harmonie #Compositie #Solfège #Saxofoon #Klarinet #Piano

De lessen zijn afgestemd op het profiel van elke leerling, ongeacht leeftijd, verwachtingsniveau (het maakt niet uit of het gezien wordt als hobby of dat de leerling zich voorbereidt op officiële audities voor het conservatorium, etc.).

We zullen spelen en/of ons richten op waar de student zich in wil verdiepen (welke muziekstijl ze ook interesseren, meer theoretische aspecten of juist praktische aspecten). We proberen zo veel mogelijk te profiteren van de gewerkte tijd en geven prioriteit aan het daadwerkelijke leerproces van de persoon als belangrijkste factor voor hun motivatie.

In juni 2022 heb ik mijn masteropleiding Jazzmuziek aan het Prins Claus Conservatorium in Groningen afgerond.
Eerder, in 2018, behaalde ik mijn bachelordiploma muziek aan het Conservatorio Superior de Música del Liceu in Barcelona (Spanje).
verified badge
Ik deel je mijn vaardigheden in het spelen van de contrabas met verschillende technieken voor jazz, klassiek, oude muziek, evenals arrangeren, compositie, harmonie en ritme.
Ik heb een master oude muziek en klassieke contrabas van het Koninklijk Conservatorium Den Haag en ben actief als jazzmuzikant.
verified badge
Wilt u uw pianospel verbeteren en heeft u iemand nodig die u daarbij begeleidt?
Speelde je vroeger piano en wil je dat weer oppakken, of ben je autodidact?
Laten we samenwerken om u te helpen uw doelen SNELLER te bereiken, zonder stress en verwarring.

EEN PAAR WOORDEN OVER MIJ
Mijn naam is Gina, ik ben klassiek pianiste, pianodocent en muziektheoriedocent.
Ik help studenten van alle leeftijden om hun vaardigheden te ontwikkelen, hun ideale pianistische doelen te bereiken en zich daarbij goed over zichzelf te voelen.
Ik geef al meer dan 8 jaar professioneel les en gebruik een combinatie van moderne en traditionele methoden waarvan bewezen is dat ze werken voor iedereen die daadwerkelijk wil spelen.
Ik ben gespecialiseerd in het werken met beginners en gevorderden die hun hobby serieus nemen en er goed in willen worden.
Muziek draait om expressie en plezier. Met een bepaalde mate van toewijding en nieuwsgierigheid is niets onmogelijk.
Laten we kennismaken en een persoonlijk plan voor u maken!

PS. De lessen vinden plaats in een professionele studio in Rijswijk.

*Voor de studenten die de muziek willen begrijpen, geef ik ook les in muziektheorie als apart vak
Tot ziens!
verified badge
Mijn gitaarlessen worden afgestemd op de doelen, interesses en het niveau van elke leerling. De lessen vinden plaats in een vriendelijke en ondersteunende omgeving, waarin leren op een prettige en motiverende manier centraal staat. Afhankelijk van de wensen van de leerling kunnen de lessen zowel informeel en ontspannen als meer gestructureerd en formeel worden ingericht. Of je je nu voorbereidt op een muziekopleiding, specifieke technieken wilt verbeteren, of de gitaar weer oppakt na een periode van pauze: de lessen worden aangepast aan jouw behoeften. Het doel is altijd om de best mogelijke leeromgeving te creëren waarin je met vertrouwen kunt groeien en jouw muzikale doelen kunt bereiken.
verified badge
Hallo! Ik ben een klassiek geschoolde pianiste met een masterdiploma van het Koninklijk Conservatorium in Den Haag.
Ik heb 9 jaar ervaring in het lesgeven aan leerlingen van alle leeftijden en niveaus. Mijn lesmethode is gericht op het aanpassen aan de behoeften en motivaties van de leerling, terwijl ik mijn kennis overdraag om de leerling te helpen muzikale onafhankelijkheid te ontwikkelen en een persoonlijke band met muziek te creëren.

Ik organiseer twee klasconcerten per jaar op een mooie locatie, waarbij de leerlingen hun favoriete stukken uitvoeren en hun vorderingen kunnen laten zien aan familie, vrienden en klasgenoten.

Tijdens de lessen kan ik, afhankelijk van de doelen en het muzikale niveau van de leerling, helpen met verschillende aspecten van het pianospelen:
- leren hoe je partituren moet lezen
- basisprincipes van muziektheorie
- technische mogelijkheden ontwikkelen
- leren spelen uit het hoofd
- het vinden van je muzieksmaak
- voorbereiding op piano-examens (ABRSM)

En het allerbelangrijkste is dat u plezier heeft en geniet van de reis!
verified badge
Hallo, mijn naam is Galit en ik ben een professionele blokfluitspeler.
Ik heb opgetreden in verschillende ensembles en podia in Europa en Israël, waarbij ik barok, middeleeuwse, renaissance en hedendaagse muziek speelde, het uitgebreide repertoire van de blokfluit. Ik ben afgestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam en het Koninklijk Conservatorium in Den Haag. Ik geef al meer dan 20 jaar les op verschillende platforms en pas de lessen aan op jouw behoeften, wensen en niveau.

Tijdens onze lessen leer ik je de vaardigheden van het beheersen van de blokfluit. Het verkrijgen van een goede techniek, werken aan een goede houding en een gezonde ademhaling naast het leren over het instrument en zijn geschiedenis.
Blokfluit leren spelen is een kans om je horizon te verbreden, creatief te zijn en de kunst van het luisteren te leren.

Ik bied individuele en/of groepslessen* aan voor kinderen en volwassenen.
*De kosten per persoon voor groepslessen worden lager.

Aarzel niet om contact met mij op te nemen als u vragen heeft.
verified badge
De klarinet is een prachtig, lyrisch instrument dat geschikt is voor bijna alle muziekgenres. Tijdens deze les leren we toonladders, techniek, stukken naar keuze, spelen we duetten en oefenen we muziektheorie. Ik besteed ook veel aandacht aan lichaamsontspanning en ademhaling.
verified badge
Hoi!

Mijn naam is Héloïse, een Franse celliste en zangeres. Ik woon al twee jaar in Nederland. In juni heb ik mijn studie aan het Conservatorium van de Hogeschool voor de Kunsten Utrecht afgerond en ben nu beroepsmusicus en onder andere docent cello bij het Lindenberg Centrum in Nijmegen.

Nadat ik twee jaar lang muziektheorie gaf aan een Frans conservatorium, besefte ik hoe belangrijk lesgeven voor mij is en hoe het mij helpt groeien als muzikant. Ik pas mij graag aan de leerling aan en probeer voor elke onderwijssituatie een oplossing te vinden.
Ik kan alle niveaus cello en zang lesgeven, en alle leeftijden. Ik kan ook muziektheorielessen geven.
De lessen kunnen bij mij thuis in Den Haag plaatsvinden of online, of bij de student thuis, in het Engels of Frans.

Dankjewel!
verified badge
Heyhey, ik ben een 22 jarige 4e jaars conservatorium leerling. Ik zing en speel piano met alle liefde sinds dat ik 5 ben.
Ik begon 3 jaar geleden met zangles- en pianoles geven (In Nederlands en Engels) en heb gemerkt dat ik het super leuk vind om te doen. In m’n lessen focus ik op repertoire, theorie en voornamelijk de stukken waar de leerling graag mee komt in de les aangezien ik graag de lessen zo leuk mogelijk voor de leerling wil maken!
Verder werken we ook aan stukken die een leerling voor een bepaald doel nodig heeft. Ook hierbij kies ik graag samen met de leerling een stuk uit (indien ze dat willen) die voor hen een mooie match is.
Heb je eventueel vragen? Stuur gerust een berichtje ️
verified badge
Deze les is een individuele bijles voor mensen die muziektheorie en/of muziekcompositie willen oefenen, verbeteren of leren. Ik kan je begeleiden bij het leren van muziektheorie door middel van theoretische uitleg, praktische demonstraties en oefeningen die je in je eigen tempo kunt maken.

Deze les kan ook een individuele compositieles zijn, waarbij ik je werk en ideeën nauwkeurig bekijk en je probeer te begeleiden bij het verbeteren van je techniek en het stimuleren van je artistieke intuïtie en je eigen compositiestijl.

Enkele onderwerpen die we samen kunnen bespreken:
- Basisritme en solmisatie
- Notatie lezen en schrijven
- Dictaten
- Basis gehoortraining
- Functionele harmonie
- Tegenargument
- Harmonische analyse
- Geavanceerde harmonie (chromatiek, dodecafonie, enz.)
- Microtonaliteit
verified badge
HI! My name is Gaizka, a youth prfessional musician with around 5 years of experience performing in professional orchestras and with the goal of sharing my knowledge and love for the horn with you!

I offer private, individual and fully customized horn lessons tailored to your unique pace and goals.
Wheter you want to improve your technique, learn new pieces and songs, master your band's repertoire, or prepare for an audition, we will focus exactly on what you need and love.

All ages and levels -from beginners to advanced players- are welcome!
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Antonio