facebook
favorite button
1/4
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds december 2022
Leraar sinds december 2022
repeat students icon
1 herhaalleerling
Vertrouwde keuze voor 1 terugkerende leerling
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Blokfluit en fluitles voor iedereen, leren, spelen, luisteren
course price icon
Van 52 € /h
arrow icon
Hallo, mijn naam is Galit en ik ben een professionele blokfluitspeler.
Ik heb opgetreden in verschillende ensembles en podia in Europa en Israël, waarbij ik barok, middeleeuwse, renaissance en hedendaagse muziek speelde, het uitgebreide repertoire van de blokfluit. Ik ben afgestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam en het Koninklijk Conservatorium in Den Haag. Ik geef al meer dan 20 jaar les op verschillende platforms en pas de lessen aan op jouw behoeften, wensen en niveau.

Tijdens onze lessen leer ik je de vaardigheden van het beheersen van de blokfluit. Het verkrijgen van een goede techniek, werken aan een goede houding en een gezonde ademhaling naast het leren over het instrument en zijn geschiedenis.
Blokfluit leren spelen is een kans om je horizon te verbreden, creatief te zijn en de kunst van het luisteren te leren.

Ik bied individuele en/of groepslessen* aan voor kinderen en volwassenen.
*De kosten per persoon voor groepslessen worden lager.

Aarzel niet om contact met mij op te nemen als u vragen heeft.
Extra informatie
Breng je eigen recorder mee (als je er nog geen hebt, overleg dan met mij voordat je koopt)
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Den Haag, Nederland
location type icon
Online vanuit Nederland
Over
Professionele blokfluitspeler met een vriendelijke, ondersteunende en leuke benadering van lesgeven en leven.
Een energieke en betrokken docent, met jarenlange ervaring in de kamermuziek
en orkestspel. Een houtblazers multi-instrumentalist gespecialiseerd in zowel historisch geïnformeerde uitvoeringspraktijk als hedendaagse muziek.
Veel ervaring met muziekles geven aan jeugd en amateurs in privé-, groepslessen en ensemblecoaching.
Opleiding
BA - Jeruzalemse academie voor muziek en dans
BA - Conservatorium van Amsterdam
MA - Koninklijk Conservatorium Den Haag
Diverse masterclasses met vele blokfluitexperts zoals Erik Bosgraaf, Michael Hell, Kees Boeke, Walter van Hauwe.
Leservaring
begon op 15-jarige leeftijd met kinderen te werken
blokfluit leren vanaf 18
werkte op scholen (blokfluitleraar, algemeen leraar-assistent)
coachte ensembles en gaf groepslessen
veel individuele privélessen gegeven
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Hebreeuws
Nederlands
Iers
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
In deze lessen werken we aan Ierse deuntjes, fluiten, een goede houding en ademhalingstechniek.
Ierse muziek geeft veel vreugde, het is ritmisch en vloeiend :)
we gaan werken aan zowel het op gehoor spelen, maar ook het lezen van de bladmuziek, zodat je altijd gemakkelijk nieuwe deuntjes kunt leren en spelen.
Lees meer
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Carla
Mijn naam is Carla Peña en ik kom uit Barcelona. Van kinds af aan speelt muziek een belangrijke rol in mijn leven. Ik begon muziek te leren toen ik 4 jaar oud was en cello toen ik 6 jaar oud was. Ik ontdekte mijn liefde voor muziek en dat deel ik met mijn studenten.
Ik heb ongeveer 15 leerlingen van alle niveaus en leeftijden en geef les in mijn eigen studio (De Constant Rebecquestraat 3) of bij jou thuis!
Ben je in de regio Den Haag en wil je cello leren of je spel verbeteren, dan ben je van harte welkom om lessen bij mij te volgen!

EERSTE LES:
De eerste les bestaat uit het elkaar leren kennen. Dit is essentieel om de beste onderwijsaanpak te kiezen. Alle studenten zijn uniek, daarom kies ik altijd de methode die het beste aansluit bij jouw behoeften. Daarna werken we een persoonlijk plan uit, afhankelijk van je niveau, verwachtingen, oefentijd en smaak.

TECHNIEK:
Het leren van de juiste techniek van het instrument is erg belangrijk om blessures te voorkomen en om onszelf te kunnen uiten en onze muzikale ideeën op een succesvolle manier uit te voeren. Daarom leren we leuke liedjes in verschillende stijlen, afhankelijk van je smaak (van klassiek tot jazz, filmmuziek, pop, etc.) en combineren we het met cellomethodeboeken met progressieve oefeningen om de cellokennis te verbeteren.
In het geval van jonge beginners spelen we tijdens de les ook cellospellen om de leerervaring dynamisch en leuk te maken! Kinderen kunnen de aandacht verliezen en snel verveeld raken!

Samen spelen is een essentieel onderdeel van het genieten van muziek. Daarom bestaat het laatste deel van de les altijd uit het spelen van celloduetten en plezier maken!

OVER MIJ:

Ik studeerde mijn Bachelor in Conservatori Superior del Liceu in Barcelona, bij professor Amparo Lacruz. Toen besloot ik mijn studie voort te zetten aan het Koninklijk Conservatorium van Den Haag in de klas van Michel Strauss en Jan-Ype Nota.
Tijdens mijn studie in Den Haag heb ik als onderdeel van hun Minor Muziekeducatie een onderwijsstage gelopen aan het Koninklijk Conservatorium. Ik heb ook lesgegeven aan verschillende muziekscholen tijdens mijn studie in Spanje.
Momenteel geef ik les aan particuliere studenten in Den Haag en heb ik een cultureel centrum in Den Haag opgericht, Pandora Studio genaamd.
Ik speel regelmatig in twee kamermuziekensembles: Trio Jakob en Azalaïs Quartet.
verified badge
Reiko
Hallo iedereen,

Ik ben Reiko. Ik geef les in fluit en barok dwarsfluit.
De fluit is een bekend, populair instrument, maar wat is een barokke dwarsfluit!?
Het is een houten fluit die in de 17e en 18e eeuw (grofweg) in Europa werd gespeeld, dus als je benieuwd bent hoe de stukken van JS Bach of GF Handel klonken toen ze werden gecomponeerd, dan kun je lessen volgen bij barok dwarsfluit fluit!
Sinds ik de fluit voor het eerst ontmoette, op mijn lagere school in Japan, is het de grootste passie van mijn leven geweest. Ik studeerde moderne fluit en andere historische fluiten aan de Toho Gakuen School of Music in Tokyo, Japan, en volgde daarna een Master Oude Muziek aan het Koninklijk Conservatorium in Den Haag.
Fluit spelen is leuk en mooie muziek ontdekken via de fluit is een geweldige ervaring. Ik begeleid je graag om de beste manier voor jou te vinden.
Ik werk met jongeren en ouderen, beginners en ervaren muzikanten.
-Experimenteer en ontdek-
In mijn lessen geef ik les/leg ik de basis uit, waarna studenten met mijn hulp beginnen te experimenteren. Hoe je een fluit vasthoudt, ademt, oefent - om te ontdekken wat comfortabel is en goed werkt voor elke persoon. Hoe het lichaam te gebruiken en hoe de muziek te benaderen.
En we gaan samen het Waarom onderzoeken. Vertel je een verhaal met het stuk? Wat druk je uit met een fluit? Kun je met deze oefening iets over jezelf leren?
Ik zal je helpen terwijl je leert. Ik ben je gids en je coach en ga met je mee naar je doel.
Denk je dat je geen tijd hebt om fluit te leren spelen?
Wees niet bang om het eerst te proberen; je kunt altijd beginnen. Je kunt altijd stoppen.
Je denkt dat je geen tijd hebt om te oefenen, maar er zijn elke dag momenten – slechts 20 minuten is genoeg – om in de loop van de tijd jezelf te verbeteren, en ik zal je laten zien hoe. Geniet beetje bij beetje van de fluit.

Bonus: we kunnen samen, persoonlijk of zelfs via zoom spelen. Ik noem het 'zoomkaraoke'. Samen spelen geeft je leren een boost.
verified badge
Sahil
Met meer dan 15 jaar leservaring geef ik privé gitaarlessen in vele stijlen voor alle leeftijden en alle niveaus. Ik ben ook een actieve artiest, waarbij ik voornamelijk mijn eigen singer-songwritermuziek in het folkrockgenre uitvoer. De lessen worden aangeboden in het Engels, Nederlands en Duits.

Ik kom oorspronkelijk uit Los Angeles, waar ik mijn diploma in muziek behaalde met een minor in klassieke gitaar aan de California State University, Northridge.

Ik speel gitaar sinds ik 11 jaar oud was. In die tijd werd ik vooral geïnspireerd door rockmuziek en leerde ik spelen op het gehoor door naar de radio te luisteren. Later ging ik naar het conservatorium en studeerde klassieke muziek, waardoor ik op een meer gestructureerde manier leerde. Dit geeft mij een unieke benadering van lesgeven, omdat ik het spelen op het gehoor en gevoel begrijp, maar ook een achtergrond in muziektheorie heb. Het is een mix van deze twee werelden die ik aanbied in mijn lessen. Op deze manier maken mijn studenten snel vorderingen terwijl ze een basis hebben van hoe muziek werkt, zodat ze de komende jaren kunnen blijven groeien.

Mijn benadering van lesgeven is om blijvende resultaten voor de studenten te behalen en ervoor te zorgen dat ze een geweldige tijd hebben. De lessen zijn licht en vrolijk, zoals muziek hoort te zijn. Ik werk er hard aan om ervoor te zorgen dat mijn studenten de voordelen ervaren van het regelmatig bereiken van nieuwe plateaus naarmate ze vorderen. Ik vind het ook belangrijk dat mijn leerlingen liedjes/stukken spelen die ze leuk vinden om te spelen. We bespreken je muzieksmaak, of gaan aan de slag om de muzieksmaak van je kind te ontdekken.

Dus wat je leeftijd, muzikale ervaring of gebrek daaraan ook is, neem contact met ons op en laten we jou of je kind meteen gitaar laten spelen. Ik kijk er naar uit van u te horen!
verified badge
Natalie
[ENGLISH BELOW] Ik ben een Tsjechische violiste, gevestigd in Den Haag. Ik heb een Master of Music graad behaald in klassieke en moderne viool aan het Conservatorium van Amsterdam met een cijfer van 10/10. Sindsdien werk ik als concertvioliste, kamermusicus (spelend in kleine groepen en ensembles) en als freelancer in orkesten door heel Nederland. Ik ben aanvoerder van het Doelen Ensemble in Rotterdam en een veelgevraagde samenwerkingspartner voor opnamestudio's, dansers, componisten van nieuwe en filmmuziek en theatermakers. Als docent heb ik ervaring in privéonderwijs, speciale conservatoriumvoorbereiding en competitie-training, maar ook als gastdocent aan het Conservatorium van Brno (Tsjechië). Ik speel zowel klassieke akoestische viool als elektrische viool.

In mijn lessen bied ik zowel traditionele klassieke muziekopleiding (techniek en klassieke muziekstukken) gebaseerd op mijn 20 jaar werk en studie met toonaangevende docenten en vioolvirtuozen (de beste van de Tsjechische, Amerikaanse en Russische school van techniek), alsook lessen voor degenen die alleen genoeg willen leren om hun favoriete nummers van hun favoriete zanger te spelen en ermee te improviseren. We zullen de viool gebruiken in alle muziekgenres en onze leerplannen baseren op jouw wensen, dromen en ambities, waarbij we altijd samen jouw leertraject op maat ontwerpen en indien nodig aanpassen. Ik werk graag met alle leeftijden, leerproblemen of diverse fysieke mogelijkheden; muziek staat open voor iedereen en moet vooral een leuke manier zijn om verbinding te maken met anderen en de wereld.

-----------------------
I am a Czech violinist based in Den Haag. I have graduated with a Master of Music degree in classical and modern violin at Conservatorium van Amsterdam with the grade of 10/10, and have since worked as a concert violinist, as well as chamber musician (playing in small groups and ensembles) and as a freelancer in orchestras around the Netherlands. I am a leader of the Doelen Ensemble in Rotterdam and a frequent collaborator for recording studios, dancers, composers of new and film music and theatre makers. As a teacher, I have experience in private teaching, special conservatory preparation and competition training, but also as a guest teacher at the Brno Conservatory (Czech Republic). I play both classical acoustic violin and electric violin.

In my lessons I offer both traditional classical music training (teaching technique and pieces of classical music) based on my 20 years of work and studies with leading teachers and violin virtuosos (the best of Czech, American and Russian school of technique), but also lessons tailored for those who wish to learn just enough to play their favorite songs from their favorite singer, and improvise along with it.
We will use the violin in all genres of music and base our learning plans on your wishes, dreams and ambitions, always custom-designing your learning trajectory together and adjusting as needed along the way. I am happy to work with any ages, learning differences or diverse physical abilities, music is open to all, and most of all, should be a fun way to connect with others and the world.
verified badge
Nuno
(For English scroll down)

Voor beginners of gevorderden maak ik gebruik van de pianomethode: Microjazz (R&B/Pop & Harmony!). Microjazz heeft ook een online audio (meespelen), zodat je de stukken ook thuis kunt spelen met de begeleiding-online audio.

Er is ook de mogelijkheid om te leren over Harmonie en Keyboard Voicings (akkoorden/harmonie en akkoordmelodie). Deze methoden kunnen in de praktijk worden gebracht met Harmonievoortgangen (ook met je eigen composities/liedjes, enz.), om te zien hoe Harmonie werkt met het concept van Functionele Harmonie en verder.

We bespreken waar je muzikale voorkeur ligt en welke kant we op gaan. In elk geval staat spelplezier voorop!

De lessen zijn voor alle niveaus en leeftijden. Online lessen is ook mogelijk via WhatsApp, etc.


ENGLISH:

For beginners or advanced, I use the piano method: Microjazz (R&B/Pop & Harmony!)
Microjazz also has an online audio (play along), so you can also play the pieces in your house, play along with the online audio.

There's also the opportunity to learn about Harmony and Keyboard Voicings (chords/harmony and chord-melody. These methods can be put into practice with Harmony Progressions (also with your own compositions/tunes, etc.), to see how Harmony works with the concept of Functional Harmony and beyond.

We discuss what your musical preferences are and which way we go. In any case, fun is paramount!

The lessons are for all ages and levels, and are taught in Dutch, English, Spanish, Catalan or Portuguese.

Online lessons are also possible via WhatsApp, etc.
message icon
Contacteer Galit
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Carla
Mijn naam is Carla Peña en ik kom uit Barcelona. Van kinds af aan speelt muziek een belangrijke rol in mijn leven. Ik begon muziek te leren toen ik 4 jaar oud was en cello toen ik 6 jaar oud was. Ik ontdekte mijn liefde voor muziek en dat deel ik met mijn studenten.
Ik heb ongeveer 15 leerlingen van alle niveaus en leeftijden en geef les in mijn eigen studio (De Constant Rebecquestraat 3) of bij jou thuis!
Ben je in de regio Den Haag en wil je cello leren of je spel verbeteren, dan ben je van harte welkom om lessen bij mij te volgen!

EERSTE LES:
De eerste les bestaat uit het elkaar leren kennen. Dit is essentieel om de beste onderwijsaanpak te kiezen. Alle studenten zijn uniek, daarom kies ik altijd de methode die het beste aansluit bij jouw behoeften. Daarna werken we een persoonlijk plan uit, afhankelijk van je niveau, verwachtingen, oefentijd en smaak.

TECHNIEK:
Het leren van de juiste techniek van het instrument is erg belangrijk om blessures te voorkomen en om onszelf te kunnen uiten en onze muzikale ideeën op een succesvolle manier uit te voeren. Daarom leren we leuke liedjes in verschillende stijlen, afhankelijk van je smaak (van klassiek tot jazz, filmmuziek, pop, etc.) en combineren we het met cellomethodeboeken met progressieve oefeningen om de cellokennis te verbeteren.
In het geval van jonge beginners spelen we tijdens de les ook cellospellen om de leerervaring dynamisch en leuk te maken! Kinderen kunnen de aandacht verliezen en snel verveeld raken!

Samen spelen is een essentieel onderdeel van het genieten van muziek. Daarom bestaat het laatste deel van de les altijd uit het spelen van celloduetten en plezier maken!

OVER MIJ:

Ik studeerde mijn Bachelor in Conservatori Superior del Liceu in Barcelona, bij professor Amparo Lacruz. Toen besloot ik mijn studie voort te zetten aan het Koninklijk Conservatorium van Den Haag in de klas van Michel Strauss en Jan-Ype Nota.
Tijdens mijn studie in Den Haag heb ik als onderdeel van hun Minor Muziekeducatie een onderwijsstage gelopen aan het Koninklijk Conservatorium. Ik heb ook lesgegeven aan verschillende muziekscholen tijdens mijn studie in Spanje.
Momenteel geef ik les aan particuliere studenten in Den Haag en heb ik een cultureel centrum in Den Haag opgericht, Pandora Studio genaamd.
Ik speel regelmatig in twee kamermuziekensembles: Trio Jakob en Azalaïs Quartet.
verified badge
Reiko
Hallo iedereen,

Ik ben Reiko. Ik geef les in fluit en barok dwarsfluit.
De fluit is een bekend, populair instrument, maar wat is een barokke dwarsfluit!?
Het is een houten fluit die in de 17e en 18e eeuw (grofweg) in Europa werd gespeeld, dus als je benieuwd bent hoe de stukken van JS Bach of GF Handel klonken toen ze werden gecomponeerd, dan kun je lessen volgen bij barok dwarsfluit fluit!
Sinds ik de fluit voor het eerst ontmoette, op mijn lagere school in Japan, is het de grootste passie van mijn leven geweest. Ik studeerde moderne fluit en andere historische fluiten aan de Toho Gakuen School of Music in Tokyo, Japan, en volgde daarna een Master Oude Muziek aan het Koninklijk Conservatorium in Den Haag.
Fluit spelen is leuk en mooie muziek ontdekken via de fluit is een geweldige ervaring. Ik begeleid je graag om de beste manier voor jou te vinden.
Ik werk met jongeren en ouderen, beginners en ervaren muzikanten.
-Experimenteer en ontdek-
In mijn lessen geef ik les/leg ik de basis uit, waarna studenten met mijn hulp beginnen te experimenteren. Hoe je een fluit vasthoudt, ademt, oefent - om te ontdekken wat comfortabel is en goed werkt voor elke persoon. Hoe het lichaam te gebruiken en hoe de muziek te benaderen.
En we gaan samen het Waarom onderzoeken. Vertel je een verhaal met het stuk? Wat druk je uit met een fluit? Kun je met deze oefening iets over jezelf leren?
Ik zal je helpen terwijl je leert. Ik ben je gids en je coach en ga met je mee naar je doel.
Denk je dat je geen tijd hebt om fluit te leren spelen?
Wees niet bang om het eerst te proberen; je kunt altijd beginnen. Je kunt altijd stoppen.
Je denkt dat je geen tijd hebt om te oefenen, maar er zijn elke dag momenten – slechts 20 minuten is genoeg – om in de loop van de tijd jezelf te verbeteren, en ik zal je laten zien hoe. Geniet beetje bij beetje van de fluit.

Bonus: we kunnen samen, persoonlijk of zelfs via zoom spelen. Ik noem het 'zoomkaraoke'. Samen spelen geeft je leren een boost.
verified badge
Sahil
Met meer dan 15 jaar leservaring geef ik privé gitaarlessen in vele stijlen voor alle leeftijden en alle niveaus. Ik ben ook een actieve artiest, waarbij ik voornamelijk mijn eigen singer-songwritermuziek in het folkrockgenre uitvoer. De lessen worden aangeboden in het Engels, Nederlands en Duits.

Ik kom oorspronkelijk uit Los Angeles, waar ik mijn diploma in muziek behaalde met een minor in klassieke gitaar aan de California State University, Northridge.

Ik speel gitaar sinds ik 11 jaar oud was. In die tijd werd ik vooral geïnspireerd door rockmuziek en leerde ik spelen op het gehoor door naar de radio te luisteren. Later ging ik naar het conservatorium en studeerde klassieke muziek, waardoor ik op een meer gestructureerde manier leerde. Dit geeft mij een unieke benadering van lesgeven, omdat ik het spelen op het gehoor en gevoel begrijp, maar ook een achtergrond in muziektheorie heb. Het is een mix van deze twee werelden die ik aanbied in mijn lessen. Op deze manier maken mijn studenten snel vorderingen terwijl ze een basis hebben van hoe muziek werkt, zodat ze de komende jaren kunnen blijven groeien.

Mijn benadering van lesgeven is om blijvende resultaten voor de studenten te behalen en ervoor te zorgen dat ze een geweldige tijd hebben. De lessen zijn licht en vrolijk, zoals muziek hoort te zijn. Ik werk er hard aan om ervoor te zorgen dat mijn studenten de voordelen ervaren van het regelmatig bereiken van nieuwe plateaus naarmate ze vorderen. Ik vind het ook belangrijk dat mijn leerlingen liedjes/stukken spelen die ze leuk vinden om te spelen. We bespreken je muzieksmaak, of gaan aan de slag om de muzieksmaak van je kind te ontdekken.

Dus wat je leeftijd, muzikale ervaring of gebrek daaraan ook is, neem contact met ons op en laten we jou of je kind meteen gitaar laten spelen. Ik kijk er naar uit van u te horen!
verified badge
Natalie
[ENGLISH BELOW] Ik ben een Tsjechische violiste, gevestigd in Den Haag. Ik heb een Master of Music graad behaald in klassieke en moderne viool aan het Conservatorium van Amsterdam met een cijfer van 10/10. Sindsdien werk ik als concertvioliste, kamermusicus (spelend in kleine groepen en ensembles) en als freelancer in orkesten door heel Nederland. Ik ben aanvoerder van het Doelen Ensemble in Rotterdam en een veelgevraagde samenwerkingspartner voor opnamestudio's, dansers, componisten van nieuwe en filmmuziek en theatermakers. Als docent heb ik ervaring in privéonderwijs, speciale conservatoriumvoorbereiding en competitie-training, maar ook als gastdocent aan het Conservatorium van Brno (Tsjechië). Ik speel zowel klassieke akoestische viool als elektrische viool.

In mijn lessen bied ik zowel traditionele klassieke muziekopleiding (techniek en klassieke muziekstukken) gebaseerd op mijn 20 jaar werk en studie met toonaangevende docenten en vioolvirtuozen (de beste van de Tsjechische, Amerikaanse en Russische school van techniek), alsook lessen voor degenen die alleen genoeg willen leren om hun favoriete nummers van hun favoriete zanger te spelen en ermee te improviseren. We zullen de viool gebruiken in alle muziekgenres en onze leerplannen baseren op jouw wensen, dromen en ambities, waarbij we altijd samen jouw leertraject op maat ontwerpen en indien nodig aanpassen. Ik werk graag met alle leeftijden, leerproblemen of diverse fysieke mogelijkheden; muziek staat open voor iedereen en moet vooral een leuke manier zijn om verbinding te maken met anderen en de wereld.

-----------------------
I am a Czech violinist based in Den Haag. I have graduated with a Master of Music degree in classical and modern violin at Conservatorium van Amsterdam with the grade of 10/10, and have since worked as a concert violinist, as well as chamber musician (playing in small groups and ensembles) and as a freelancer in orchestras around the Netherlands. I am a leader of the Doelen Ensemble in Rotterdam and a frequent collaborator for recording studios, dancers, composers of new and film music and theatre makers. As a teacher, I have experience in private teaching, special conservatory preparation and competition training, but also as a guest teacher at the Brno Conservatory (Czech Republic). I play both classical acoustic violin and electric violin.

In my lessons I offer both traditional classical music training (teaching technique and pieces of classical music) based on my 20 years of work and studies with leading teachers and violin virtuosos (the best of Czech, American and Russian school of technique), but also lessons tailored for those who wish to learn just enough to play their favorite songs from their favorite singer, and improvise along with it.
We will use the violin in all genres of music and base our learning plans on your wishes, dreams and ambitions, always custom-designing your learning trajectory together and adjusting as needed along the way. I am happy to work with any ages, learning differences or diverse physical abilities, music is open to all, and most of all, should be a fun way to connect with others and the world.
verified badge
Nuno
(For English scroll down)

Voor beginners of gevorderden maak ik gebruik van de pianomethode: Microjazz (R&B/Pop & Harmony!). Microjazz heeft ook een online audio (meespelen), zodat je de stukken ook thuis kunt spelen met de begeleiding-online audio.

Er is ook de mogelijkheid om te leren over Harmonie en Keyboard Voicings (akkoorden/harmonie en akkoordmelodie). Deze methoden kunnen in de praktijk worden gebracht met Harmonievoortgangen (ook met je eigen composities/liedjes, enz.), om te zien hoe Harmonie werkt met het concept van Functionele Harmonie en verder.

We bespreken waar je muzikale voorkeur ligt en welke kant we op gaan. In elk geval staat spelplezier voorop!

De lessen zijn voor alle niveaus en leeftijden. Online lessen is ook mogelijk via WhatsApp, etc.


ENGLISH:

For beginners or advanced, I use the piano method: Microjazz (R&B/Pop & Harmony!)
Microjazz also has an online audio (play along), so you can also play the pieces in your house, play along with the online audio.

There's also the opportunity to learn about Harmony and Keyboard Voicings (chords/harmony and chord-melody. These methods can be put into practice with Harmony Progressions (also with your own compositions/tunes, etc.), to see how Harmony works with the concept of Functional Harmony and beyond.

We discuss what your musical preferences are and which way we go. In any case, fun is paramount!

The lessons are for all ages and levels, and are taught in Dutch, English, Spanish, Catalan or Portuguese.

Online lessons are also possible via WhatsApp, etc.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Galit